تزریق سرم در منزل

تزریق سرم در منزل

از 1190 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تزریق سرم در منزل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت سرم تراپی و وصل سرم(بدون لوازم مصرفی)

350,000 تومان

متوسط قیمت380,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره تزریق سرم در منزل خواهید خواند

 • ​تزریق سرم در منزل
 • نحوه دریافت خدمات تزریق سرم در منزل هوم سرویز چگونه است؟
 • مزایای سرم تراپی در منزل
 • تزریق سرم در منزل شبانه روزی
 • تزریق سرم در منزل چه مزایایی دارد؟
 • انواع سرم تراپی در منزل
 • نحوه سرم زدن در منزل چگونه است؟
 • آیا تزریق سرم در منزل بدون نسخه هم انجام می شود؟
 • مزایای استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل هوم سرویز
 • قیمت تزریق سرم در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • خدمات سرم تراپی در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تزریق سرم در منزل

تزریق سرم در منزل و مراکز درمانی یکی از سریع ترین و موثر ترین راهها برای رساندن دارو و همچنین مایعات به بدن است. سرم زدن در منزل موجب می شود که داروها و مایعات موثر مستقیما به بافت ها برسد. در گذشته وصل سرم در منزل آن چنان مورد استقبال نبود و برای هر گونه سرم تراپی و آنژیوکت باید به مراکز درمانی مراجعه می شد. اما امروزه خوشبختانه تزریق سرم در منزل توسط پرستاران انجام می شود.

همانطور که گفته شد ممکن است به دلایل مختلف نیاز به وصل سرم باشد. استفاده از سرم های تقویتی و سرم های دارویی با اهداف مختلف تجویز می شود. همانطور که می دانید تزریق سرم نیاز به مدت زمان طولانی دارد با استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل هوم سرویز می توانید انواع سرم را در خانه دریافت کنید بدون آنکه دغدغه مراجعه به مراکز درمانی را داشته باشید.

در ادامه به معرفی انواع خدمات وصل سرم در منزل و همچنین عوامل موثر بر هزینه تزریق سرم در منزل می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات تزریق سرم در منزل هوم سرویز چگونه است؟

همانطور که پیش تر هم گفته شد با پیشرفت تکنولوژی شرایطی پدید آمده است که می توانید انواع تزریقات در منزل، اعم وصل سرم، آمپول و غیره را با کمک هوم سرویز در خانه دریافت که شرایط دریافت این خدمات به شرح زیر است:

· ثبت درخواست رایگان تزریق سرم در منزل

با ثبت درخواست در سامانه هوم سرویز، اپلیکیشن هوم سرویز و یا تماس مستقیم و درج جزییات که مایل به وصل کدام یک از انواع سرم هستید همیاران هوم سرویز در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

· تماس همیاران و ارائه توضیحات تکمیلی جهت اعزام پرستاران

پس از تماس همیاران نوع سرم مورد نیاز، داشتن یا نداشتن نسخه و شرایط اعزام و هزینه تزریق سرم در منزل اعلام می شود.

· اعزام پرستاران برای ارائه خدمات سرم تراپی در منزل

پس از توضیحات نهایی و اعلام آمادگی درخواست دهنده ی این خدمات، پرستار مربوط با تجهیزات مورد نیاز جهت وصل سرم در منزل در محل حاضر شده و خدمات لازم را ارائه می دهند.

مزایای سرم تراپی در منزل

شاید برای بسیاری از افراد اهمیت تزریق سرم چندان تشریح نشده باشد. از این رو در ادامه تعدادی از مزایای تزریق سرم برای بیماران را شرح می دهیم.

· تامین سریع مایعات بدن

دهیدراته شدن بدن به دلیل بیماری های مختلف ممکن است موجب تحلیل رفتن قوای بدن یا به اصطلاح عامیانه بی حالی بیماران شود. از این رو تزریق سرم نقش موثری در بازیابی مایعات بدن و رفع بی حالی بیمار دارد.

· رفع استفراغ، تب و سردرد و غیره

از علائم شایع در بسیاری از بیماری ها، تب، سردرد، استفراغ و اسهال می توان نام برد. همه ی این موارد موجب کم شدن آب بدن و بیشتر شدن بیماری می شود. از این رو با سرم تراپی می توان علائم بیماری ها را تا درصد بالایی کاهش داد.

· سرعت بخشیدن به روند درمان با سرم تراپی در منزل

تزریق سرم موجب می شود که روند درمان سرعت بخشیده شود و داروهای مورد نیاز زودتر به بدن می رسد.

· افزایش سطح ایمنی بدن با تزریق سرم تقویتی

با تزریق سرم تقویتی می توان مواد مغذی بدن را مانند ویتامین ها، الکترولیت ها و غیره را تامین نمود.

تزریق سرم در منزل شبانه روزی

تزریق سرم در منزل شبانه روزی از خدمات پردرخواست در این زمینه است. زیرا بیماری خبر نمی کند و متاسفانه به دفعات مشاهده شده که شدت بیماری در شب ها بیشتر نیز می شود. از این رو تزریق سرم در منزل شبانه روزی برای هر رنج سنی به ویژه کودکان و نوزادان بهترین گزینه است. همچنین بعضی از داروها باید در ساعات معین در شبانه روز باید به صورت وریدی تزریق شوند. از این رو وصل سرم شبانه روزی در منزل شرایطی را پدید می آورد که بدون دغدغه در خانه از این خدمات بهره مند شوید.

تزریق سرم در منزل چه مزایایی دارد؟

سرم زدن در منزل یا مراکز درمانی یک پروسه زمان بر است و مانند سایر موارد نظیر آمپول سریع انجام نمی شود. از طرفی تعدادی از داروها چون نباید توسط اسید معده از بین بروند باید مستقیما از طریق تزریق سرم به بدن زده شوند. از این رو سرم تراپی در منزل ( وصل سرم در منزل) در کنار آرامش بیمار از انتقال بیماری های واگیردار نیز جلوگیری می کند. البته از مزایای عدم نیاز به رفت و آمد، فرار از شلوغی، ترافیک و آرامش بیشتر بیمار هم نمی توان صرف نظر کرد.

انواع سرم تراپی در منزل

به طور کلی انواع سرم از نظر غلظت و ترکیبات آنها تقسیم بندی می شوند. دسته اول سرم های قندی نمکی هستند که با هدف تامین مایعات بدن، دفع سم بدن، کاهش تب و ... تجویز می شوند. تزریق سرم تقویتی در منزل و موارد دیگر مانند رینگر، نرمال سالین،سرم کربوهیدراتی،سرم مانیتول، دکستروسالین (قندی نمکی)، هماکسل و... نیز از مواردی هستند که در خانه با دستور پزشک تزریق می شوند.

نحوه سرم زدن در منزل چگونه است؟

سرم زدن در منزل با آنژیوکت از خدمات تخصصی محصوب می شود. از این رو زدن سرم در منزل مخصوصا تزریق سرم با آنژیوکت به مهارت نیاز دارد. که در ادامه مواردی که باید در تزریق سرم در منزل حتما رعایت شود می پردازیم.

· در هنگام تزریق سرم در خانه نباید عجله کرد!!

پروسه رگ گیری برای تزریق سرم در خانه یا در مراکز درمانی باید با آرامش انجام شود. برای بعضی از افراد ضعیف و همچنین تزریق سرم به کودکان رگ گیری کار راحتی نیست. در واقع مهم ترین پروسه تزریق سرم در منزل شناسایی رگ مناسب است. متاسفانه خیلی از افراد از این مرحله سهل انگارانه عبور می کنند و در نتیجه چندین رگ را امتحال می کنند. اما تعدادی از همکاران که مهارت بالایی دارند با اندکی تامل بیشتر رگ مناسب را انتخاب می کنند و در تلاش اول موفق می شوند که آنژیوکت را نصب کنند.

در هنگام وصل سرم در منزل حواستان به حالت روحی بیمار باشد.

فوبیا از سوزن در بسیاری از افراد در گروهای سنی متفاوت دیده می شود. در این صورت باید تمام خدمات بدون درصد خطا و در تلاش اول انجام شود تا فشار روحی کمتری در هنگام سرم زدن در منزل به فرد وارد شود.

· موارد بهداشتی را در هنگام تزریق سرم در منزل کاملا رعایت کنید

اصول پیش گیری از عفونت باید به طور تمام و کمال قبل از تزریق سرم در منزل رعایت شود. در هنگام وصل سرم با آنژیوکت باید تمام تجهیزات کاملا استریل باشند و حتما در پروسه کار از پد الکلی استفاده شود.

· آنژیوکت مناسب را هنگام وصل کردن سرم در منزل انتخاب کنید

آنژیوکت مناسب را در هنگام سرم زدن در خانه انتخاب شود. سرم تراپی بدون سوزن و تزریق سرم با آنژیوکت بهترین انتخاب برای وصل کردن سرم در منزل است زیرا کمترین آسیبی به ورید مورد نظر وارد نمی شود.

آیا تزریق سرم در منزل بدون نسخه هم انجام می شود؟

تزریق سرم وابسته به حال بیمار تجویز می شود. در واقع پس از معاینه پزشک در خانه یا مطب و تشخیص وی سرم تراپی تجویز می گردد. امروزه سرم های تزریقی بدون نسخه انجام نمی شود. حتی برای تزریق سرم تقویتی در منزل نیز باید دستور پزشک را مشاهده شود.

مزایای استفاده از خدمات تزریق سرم در منزل هوم سرویز

وصل سرم از مواردی است که نیاز به تبهر دارد. از این رو تزریق سرم باید توسط فردی ماهر انجام شود. با توجه به این امروزه نیز تزریق سرم با آنژیوکت انجام می گردد نحوه سرم زدن با آنژیوکت نیاز به مهارت بالاتری نسبت به نمونه های قدیمی دارد در ادامه به مزایای استفاده از خدمات پرستاری در محل هوم سرویز می پردازیم

 • دریافت خدمات در کمترین زمان ممکن بدون فوت وقت و هزینه
 • همیاران هوم سرویز همگی دارای مجوز رسمی هستند.
 • متخصصین هوم سرویز همگی دارای تحصیلات پرستاری بوده و تجربه لازم در این زمینه را دارا هستند.
 • هزینه تزریق سرم در منزل هوم سرویز بر اساس تعرفه های تعیین شده است و قیمت های خارج از عرف دریافت نخواهد شد

قیمت تزریق سرم در منزل به چه مواردی وابسته است؟

در شرایط معمول قیمت تزریق سرم در منزل مبلغ ثابتی است که اعلام می شود. البته همواره مواردی هستند که قیمت وصل سرم منزل را تغییر می دهد.

· قیمت تزریق سرم در کودکان و بزرگسالان تفاوت دارد.

زیرا تزریق سرم در منزل برای کودکان سخت تر است و نیاز به مهارت بیشتری دارد. زیرا بی قراری کودکان و سخت بودن رگ گیری کودکان در زمان تزریق سرم، هزینه تزریق سرم را بالا می برد.

· نوع سرم بر هزینه تزریق سرم تاثیر دارد

هزینه تزریق سرم در منزل و قیمت سرم زدن در منزل به مواردی مانند نیاز به تزریقات داخل سرم و نوع سرم نیز وابسته است. تزریق سرم با آنژیوکت امروزه بیشتر استفاده می شود.

· هزینه تزریق سرم شبانه روزی

همچنین اگر در مواردی نیاز به تزریق سرم در ساعاتی دیروقت از شب است به این ترتیب قیمت تزریق سرم را تغییر می دهند.

در نهایت اگر تردیدی در ارتباط با قیمت تزریق سرم در منزل دارید باید به مواردی مانند حمل و نقل بیمار، هزینه رفت و آمد، ترافیک، شلوغی مراکز درمانی، آلوده بودن محیط و ... نیز توجه کنید که با این تفاسیر هزینه تزریق سرم در منزل نسبت به مراکز درمانی به صرفه تر است.

خدمات سرم تراپی در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تزریق سرم در منزل و به طور کل انواع سرم تراپی در منزل با دستور پزشک به راحتی و در کمترین زمان ممکن توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود. در صورت هر گونه بیماری و نیاز به تزریق انواع سرم می توانید از خدمات سرم زدن در منزل هوم سرویز کمک بخواهید. تمامی این خدمات توسط پرستاران دارای مجوز و موسسات پرستاری معتبر ارائه می شود. استفاده از آنژیوکت مناسب با سن بیمار و وضعیت جسمانی وی موجب می شود که عوارض تزریق سرم را به حداقل رسانده و روند بهبودی بیمار را سرعت ببخشند. در صورت نیاز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تزریق سرم در منزل و همچنین ارایه خدمات تزریق سرم در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل, پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, تزریق آمپول و دارو در محل, همراه بیمار در بیمارستان دولتی, پرستاری از سالمند در منزل, پرستار کودک ساعتی, خدمات پرستاری از بیمار در منزل, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تزریق سرم در منزل

تزریق سرم در منزل

سرم تراپی در منزل

وصل سرم با اسکالپ وین

تزریق سرم با آنژیوکت

تزریق سرم تقویتی در منزل

تزریق سرم کودکان در منزل

انواع تزریقات سرم شبانه روزی، آمپول و ... در خانه

نظرات کاربران

profile picture
پونه رعنای رهبر خواه

عالی بود خیلی به موقع اومدن و کارشون خوب بود. واقعا فرد مسئولیت پذیری بودن.

profile picture
مریم عسگری
1 ماه پیش |همیار نبض اول

با سپاس فراوان بابت سرعت عمل و دقت نظر شما خداروشکر بیمار من بهبود پیدا کردن🌹🌺🙏

profile picture
بهار موسوی
1 ماه پیش |همیار نبض اول

همه چی خوب بود و ایشون هم مسلط بودند

profile picture
نرگس علیمردانی

عالی بودند. رفتار محترمانه و فوق العاده با مهارت و دقیق.

شرایط تزریق سرم تقویتی و درمانی

خدمات تزریقات و آنژیوکت در محل شامل حضور همیار در محل مشتری و انجام انواع سرم درمانی (قندی، نمکی، قندی نمکی، جایگزین پلاسما، قلیایی، تغذیه ای و ...) می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه وصل سرم بدون نسخه پزشک را نخواهند داشت.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات سرم درمانی و وصل آنژیوکت به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد و از همکاری مستقیم با همیار اکیدا خودداری نمایید.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

nursing
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 350,000 الی 600,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 350,000 الی 600,000 تومان
elderly
پرستاری و مراقبت سالمند
قیمت از 750,000 الی 2,000,000 تومان
medical-examination
پزشک در منزل
قیمت از 350,000 الی 600,000 تومان