سرم در منزل

سرم در منزل

از 1190 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سرم در منزل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت سرم تراپی

180,000 الی 220,000 تومان

قیمت تزریق وریدی یا داخل سرم به ازای هر آمپول

30,000 الی 50,000 تومان

قیمت تامین دارو و تجهیزات مصرفی مورد نیاز

50,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تزریق سرم در منزل

تزریقات سرم در منزل و مراکز درمانی یکی از سریع ترین و موثر ترین راهها برای رساندن دارو و همچنین مایعات به بدن است. سرم زدن در منزل موجب می شود که داروها و مایعات موثر مستقیما به بافت ها برسد. در گذشته وصل سرم در منزل آن چنان مورد استقبال نبود و برای هر گونه سرم تراپی و آنژیوکت باید به مراکز درمانی مراجعه می شد. اما امروزه خوشبختانه تزریق سرم در منزل توسط متخصصین انجام می شود. در ادامه به معرفی انواع خدمات وصل سرم در منزل و همچنین عوامل موثر بر هزینه تزریق سرم در منزل می پردازیم.

تزریق شبانه روزی سرم در خانه

تزریق سرم شبانه روزی در منزل از خدمات پردرخواست در این زمینه است. زیرا بیماری خبر نمی کند و متاسفانه به دفعات مشاهده شده که شدت بیماری در شب ها بیشتر نیز می شود. از این رو تزریق شبانه روزی سرم در خانه برای هر رنج سنی به ویژه کودکان و نوزادان بهترین گزینه است. همچنین بعضی از داروها باید در ساعات معین در شبانه روز باید به صورت وریدی تزریق شوند. از این رو وصل سرم شبانه روزی در منزل شرایطی را پدید می آورد که بدون دغدغه در منزل از این خدمات بهره مند شوید.

تزریق سرم در منزل چه مزایایی دارد؟

سرم زدن در منزل یا مراکز درمانی یک پروسه زمان بر است و مانند سایر تزریقات نظیر آمپول سریع انجام نمی شود. از طرفی تعدادی از داروها چون نباید توسط اسید معده از بین بروند باید مستقیما از طریق تزریق سرم به بدن زده شوند. در این بین تزریقات سرم در مراکز درمانی ممکن است موجب سرایت بیماریهایی مانند کرونا شود. از این رو سرم تراپی در منزل ( وصل سرم در منزل) در کنار آرامش بیمار از انتقال بیماری های واگیردار نیز جلوگیری می کند. البته از مزایای عدم نیاز به رفت و آمد، فرار از شلوغی، ترافیک و آرامش بیشتر بیمار هم نمی توان صرف نظر کرد.

انواع سرم تراپی در منزل

به طور کلی انواع سرم از نظر غلظت و ترکیبات آنها تقسیم بندی می شوند. دسته اول سرم های قندی نمکی هستند که با هدف تامین مایعات بدن، دفع سم بدن، کاهش تب و ... تجویز می شوند. تزریق سرم تقویتی در منزل و موارد دیگر مانند رینگر، نرمال سالین،سرم کربوهیدراتی،سرم مانیتول، دکستروسالین (قندی نمکی)، هماکسل و... نیز از مواردی هستند که در خانه با دستور پزشک تزریق می شوند.

نحوه تزریق سرم در منزل

سرم زدن در منزل و آنژیوکت از خدمات تخصصی در تزریقات محصوب می شود. از این رو زدن سرم در منزل مخصوصا با آنژیوکت به مهارت نیاز دارد. که در ادامه مواردی که باید در تزریق سرم در منزل حتما رعایت شود می پردازیم.

در هنگام تزریق سرم در منزل نباید عجله کرد!!

پروسه رگ گیری برای تزریق سرم در خانه یا در مراکز درمانی باید با آرامش انجام شود. برای بعضی از افراد ضعیف و همچنین تزریق سرم به کودکان رگ گیری کار راحتی نیست. در واقع مهم ترین پروسه تزریق سرم در منزل شناسایی رگ مناسب است. متاسفانه خیلی از افراد از این مرحله سهل انگارانه عبور می کنند و در نتیجه چندین رگ را امتحال می کنند. اما تعدادی از همکاران که مهارت بالایی دارند با اندکی تامل بیشتر رگ مناسب را انتخاب می کنند و در تلاش اول موفق می شوند که آنژیوکت را نصب کنند.

در هنگام وصل سرم در منزل حواستان به حالت روحی بیمار باشد.

فوبیا از سوزن در بسیاری از افراد در گروهای سنی متفاوت دیده می شود. در این صورت باید تمام خدمات بدون درصد خطا و در تلاش اول انجام شود تا فشار روحی کمتری در هنگام سرم زدن در منزل به فرد وارد شود.

موارد بهداشتی را در هنگام تزریق سرم در منزل کاملا رعایت کنید

اصول پیش گیری از عفونت باید به طور تمام و کمال قبل از تزریق سرم در منزل رعایت شود. در هنگام وصل سرم و آنژیوکت باید تمام تجهیزات کاملا استریل باشند و حتما در پروسه کار از پد الکلی استفاده شود.

آنژیوکت مناسب را هنگام وصل کردن سرم در منزل انتخاب کنید

آنژیوکت مناسب را در هنگام سرم زدن در خانه انتخاب شود. سرم تراپی بدون سوزن بهترین انتخاب برای وصل کردن سرم در منزل است زیرا کمترین آسیبی به ورید مورد نظر وارد نمی شود.

سرم تراپی در منزل برای بیماران کرونایی

با شیوع کرونا تزریقات سرم در منزل نیز بیشتر درخواست می شود. بیماران کرونایی با استراحت در منزل روند درمان را سرعت می بخشند. زیرا محیط بیمارستان به علت شلوغی و همچنین عدم امکان رسیدگی کامل به بیماران، در مواردی به جز شرایط حاد بیماری نیاز نیست. سرم تراپی در منزل برای این بیماران بهتر است و موجب سرعت بخشیدن به پروسه درمان بیمار کرونایی می شود. سرم تراپی بیمار کرونایی در منزل توسط پرستاران ماهر انجام می شود و نیازی به انتقال بیمار در شرایط سخت به مراکز آلوده نمی باشد.

قیمت تزریق سرم در منزل به چه مواردی وابسته است؟

در شرایط معمول قیمت تزریق سرم در منزل مبلغ ثابتی است که اعلام می شود. البته همواره مواردی هستند که قیمت وصل سرم منزل را تغییر می دهد. قیمت تزریق سرم در کودکان و بزرگسالان تفاوت دارد. زیرا تزریق سرم در منزل برای کودکان سخت تر است و نیاز به مهارت بیشتری دارد. هزینه تزریق سرم در منزل و قیمت سرم زدن در منزل به مواردی مانند نیاز به تزریقات داخل سرم و نوع سرم نیز وابسته است. تزریق سرم با آنژیوکت امروزه بیشتر استفاده می شود. در نهایت اگر تردیدی در ارتباط با قیمت تزریق سرم در منزل دارید باید به مواردی مانند حمل و نقل بیمار، هزینه رفت و آمد، ترافیک، شلوغی مراکز درمانی، آلوده بودن محیط و ... نیز توجه کنید که با این تفاسیر هزینه تزریق سرم در منزل نسبت به مراکز درمانی به صرفه تر است.

خدمات سرم تراپی و آنژیوکت در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تزریق سرم در منزل و به طور کل انواع سرم تراپی در منزل با دستور پزشک به راحتی و در کمترین زمان ممکن توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود. در صورت هر گونه بیماری و نیاز به تزریق انواع سرم می توانید از خدمات سرم زدن در منزل هوم سرویز کمک بخواهید. تمامی این خدمات توسط پرستاران دارای مجوز و موسسات پرستاری معتبر ارائه می شود. استفاده از آنژیوکت مناسب با سن بیمار و وضعیت جسمانی وی موجب می شود که عوارض تزریق سرم را به حداقل رسانده و روند بهبودی بیمار را سرعت ببخشند. در صورت نیاز به دریافت انواع تزریقات سرم، آمپول و... تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سرم در منزل و همچنین ارایه خدمات تزریق سرم در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل, خدمات پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, تزریق آمپول و دارو در منزل, همراه بیمار در بیمارستان دولتی, مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل, نگهداری و پرستاری از کودک در منزل, کلیه خدمات پرستاری از بیمار در منزل, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سرم در منزل

تزریق سرم در منزل

سرم تراپی در منزل برای بیمار کرونایی

وصل سرم با اسکالپ وین،آنژیوکت و میکروست

تزریق سرم کودکان در منزل

تزریق سرم تقویتی در منزل

انواع تزریقات شبانه روزی سرم، آمپول و ... در خانه

نظرات کاربران

profile picture
مهسا بوستان چی
12 ماه پیش |همیار نبض اول

عالی

profile picture
مریم بختیاری
1 سال پیش |همیار نبض اول

خیلی کارشون خوب بود

profile picture
مهری اکبریان
1 سال پیش |همیار نبض اول

کارشون خیلی خوب و دقیق انجام شد

شرایط تزریقات سرم و سرم تراپی تقویتی و درمانی

خدمات تزریقات و آنژیوکت در محل شامل حضور همیار در محل مشتری و انجام انواع سرم درمانی (قندی، نمکی، قندی نمکی، جایگزین پلاسما، قلیایی، تغذیه ای و ...) می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه وصل سرم بدون نسخه پزشک را نخواهند داشت.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات سرم درمانی و وصل آنژیوکت به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد و از همکاری مستقیم با همیار اکیدا خودداری نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 75,000,000 الی 75,000,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 62,600 الی 269,800 تومان
پرستاری و مراقبت سالمند
پرستاری و مراقبت سالمند
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
معاینه پزشکی در محل
معاینه پزشکی در محل
قیمت از 900,000 الی 900,000 تومان