banner
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
سرم و آنژیوکت در محل

تزریق سرم در منزل

از 1190 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تزریق سرم |هزینه تزریق سرم در منزل

قیمت سرم تراپی

150,000 الی 180,000 تومان

قیمت وریدی آمپول

120,000 تومان

قیمت تزریق وریدی یا داخل سرمی به ازای هر آمپول

30,000 تومان

قیمت تزریق عضلانی

120,000 الی 160,000 تومان

قیمت تامین دارو و تجهیزات مصرفی مورد نیاز

50,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تزریق سرم در منزل

خدمات تزریقات و آنژیوکت در محل شامل حضور همیار در محل مشتری و انجام انواع سرم درمانی (قندی، نمکی، قندی نمکی، جایگزین پلاسما، قلیایی، تغذیه ای و ...) می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه وصل سرم بدون نسخه پزشک را نخواهند داشت.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات سرم درمانی و وصل آنژیوکت به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد و از همکاری مستقیم با همیار اکیدا خودداری نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​خدمات تزریق سرم در منزل

از مهم ترین دلایلی که افراد نیاز به وصل سرم در منزل پیدا می کنند. تزریق دارو و تامین مایعات مورد نیاز بدن در مواقع اضطراری می باشد. بسیاری از انواع سرم ها با دستور پزشک قابلیت تزریق در منزل را دارند. البته نباید تصور شود که انجام خدمات تزریق سروم در منزل کار آسانی است. بلکه این کار باید توسط پرستار آموزش دیده انجام شود.

در بعضی از مواقع برای تسریع بخشیدن به روند بهبود بیماری باید کیفیت خدمات درمانی را ارتقا ببخشیم. از این رو ارائه خدمات درمانی در منزل میتواند یک تصمیم هوشمندانه و صحیح باشد. به این ترتیب با صرف هزینه های کمتر میتوانیم خدمات بهتری به بیمار خود اهدا کنیم.
یکی از این خدمات سرم زدن در منزل است. همانطور که میدانید سرم زدن در مراکز درمانی نیاز به بستری بیمار دارد و تا اتمام سروم به صبر و حوصله زیادی برای بیمار و همراهان آنها نیاز است. از طرفی محیط آلوده بیمارستانها و از سمت دیگر ترافیک و شلوغی شهرهای بزرگ برای افرادی که سالمند و یا بیمار ناتوان دارند کار را چندین برابر دشوار تر می کند. به جای تمام این مشکلات می توانید خدمات تزریق سرم در منزل را انتخاب کنید که هم برای بیمار و هم همراهان او شرایط بهتری را رقم بزنید.

مزایای وصل سرم در منزل

در بسیاری از مواقع شاهد بوده ایم که ساده ترین درمان در بسیاری از بیماری ها زدن سرم در منزل یا مراکز درمانی است. تزریق سرم تقویتی و یا یک سرم قندی نمکی می تواند دوای درد بسیاری از مشکلات باشد. در این مواقع مراجعه به مراکز درمانی موجب اتلاف وقت، صرف انرژی و تحلیل رفتن بیشتر بدن بیمار می شود. در صورتی که با استفاده از خدمات درمانی در منزل می توان زودتر به سلامتی دست پیدا کرد.

از جهت دیگر امنیت و آرامشی که در محیط خانه است تاثیر بسزایی در کاهش اضطراب و تشویق بیمار دارد. استفاده از تجهیزات استریل شده و رعایت تمام نکات بهداشتی در منزل موجب می شود که دیگر نگران آلودگی محیط بیمارستان و شیوع بیماری های عفونی مانند کرونا یا امثال آن نباشیم. به همین علت تزریق سرم و آنژیوکت در منزل بهترین تصمیم است.

تمرکز بیشتر و بهتر پرستار در منزل بر روی بیمار موجب می شود که در صورت بروز هر گونه ایراد و یا تداخل دارویی و یا بروز حساسیت سریعا پرستار متوجه موضوع شود و در راستای رفع مشکل اقدامات ضروری را بدون فوت وقت انجام دهد.

نحوه سرم تراپی در منزل  

زمانی که بیماران دچار کاهش حجم مایعات در بدن به دلایل گوناگونی از قبیل انواع مسمومیت ها ، اسهال ، گرمازدگی و غیره شوند نیاز به تزریق سرم و سرم تراپی در منزل می باشد. تا به این ترتیب مایعات سریعا از طریق تزریق سرم در محل جبران شوند. در ارتباط با توضیح نحوه سرم تراپی باید بیان کنیم که اصلا تحت هیچ شرایطی این اقدامات نباید به وسیله افرادی که در این زمینه آموزش های لازم را ندیده اند، انجام شود.

تزریق سرم با اسکالپ وین در منزل

یکی از سوزن هایی که برای سرم تراپی، رگ گیری ، خونگیری استفاده می شود سوزن اسکالپ وین است. سوزن اسکالپ وین سوزن پروانه ای شکل است که با زاویه 15 درجه به سیاهرگ وارد می شود. این سوزن برای افراد با سنین مختلف تعبیه شده است. به طور معمول هرچه سن افراد کمتر باشد از سوزن با قطر کمتر برای ایجاد درد کمتر در سنین کمتر به ویژه کودکان استفاده می شود.

تزریق سرم با آنژیوکت در منزل

آنژیوكت یا برانول نیز یك محصول چند كاره می باشد. از آنژیوکت زدن در منزل برای تزریق طولانی مدت دارو در سیاهرگ ها استفاده می شود. البته از این محصول برای انجام انواع بی حسی اسپاینال، اپیدورال و یا در بیوپسی نیز استفاده می شود. تزریق سرم و آنژیوکت به این صورت است که این لوله های بسیار منعطف، به وسیله سوزن داخل ورید وارد می شوند. سپس سوزن خارج می شود و قسمت پلاستیکی ظریف آنژیوکت داخل رگ باقی می ماند.

تزریق سرم با میکروست در منزل

میکروست یکی دیگر از تجهیزات پزشکی است که در صورتی که در سرم تراپی نیاز به داروی رقیق شده باشد به کار برده می شود. میکروست به عنوان رابط، دارو را با دوز مشخص و سرعت کنترل شده به آنژوکت یا اسکالپ وین می رساند. میکروست سرم معمولا در دو دسته 100  و 150 میلی لیتری موجود هستند.


تزریق سرم در منزل تهران

مطمعننا زمانی که خدمات پزشکی و پرستاری به صورت خصوصی ارائه می شوند، شاهد نتایج بهتری خواهیم بود. تزریق سروم در منزل تهران نیز از این قاعده ا مستثنی نیست. البته تمام این نتایج زمانی به حقیقت می پیوندد که خدمات تزریق سرم در منزل تهران توسط افراد با تجربه و کاربلد ارائه شود. همانطور که می­دانید محل تزریق سرم در دست است. مهارت پرستار نقش بسیار بالایی در کیفیت رگ گیری و تزریق سرم در منزل دارد. رگی که انتخاب می شود باید با اندازۀ سوزن سرم متناسب باشد. انتخاب رگ نادرست یا شیوۀ نادرست رگ گیری باعث می­شود که مایع سرم به فضای ما بین عروق و بافت نفوذ کند و پوست اطراف سوزن سرم متورم شود.

وصل سرم در منزل تهران هوم سرویز

در صورتی که نیاز به دریافت خدمات سرم تراپی و تزریق انواع سرم در منزل دارید، میتوانید از همکاران و متخصصین هوم سرویز در سراسر تهران کمک بخواهید. تمام خدمات وصل سرم در منزل تهران توسط کادر درمان حرفه ای و دارای مدارک تایید شده انجام می شود. تزریق سرم در منزل شمال تهران، وصل سرم در منزل غرب تهران، وصل سرم در منزل شرق تهران توسط بهترین و مجرب ترین کادر درمان انجام می شود.

تعرفه تزریق سرم در منزل

هزینه تزریق سرم در منزل مبلغ ثابتی میباشد. قیمت وصل سرم در منزل در صورت نیاز به نصب میکروست و یا دریافت وریدی آمپول و با تزریق وریدی تغییر میکند. در صورت نیاز به دریافت خدمات تزریق سرم و آنژیوکت در محل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران و متخصصین ما جهت ارائه مشاوره و ارائه قیمت تزریق سرم و آنژیوکت در محل با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس تزریق سرم در منزل

 نظرات کاربران

profile picture
مهسا بوستان چی
8 ماه پیش |نبض اول

عالی

profile picture
مهری اکبریان
8 ماه پیش |نبض اول

کارشون خیلی خوب و دقیق انجام شد

profile picture
مریم بختیاری
8 ماه پیش |نبض اول

خیلی کارشون خوب بود

خدمات مرتبط

پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 11,000,000 الی 11,000,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 81,700 الی 218,700 تومان
پرستاری و مراقبت سالمند
پرستاری و مراقبت سالمند
قیمت از 14,000,000 الی 14,000,000 تومان
معاینه پزشکی در محل
معاینه پزشکی در محل
در حال بروزرسانی قیمت