سرم در منزل

سرم در منزل

از 1190 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سرم در منزل در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت سرم تراپی و وصل سرم(بدون لوازم مصرفی)

350,000 تومان

متوسط قیمت350,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت450,000 تومان

آنچه درباره سرم در منزل خواهید خواند

  • ​تزریق سرم در منزل
  • تزریق شبانه روزی سرم در خانه
  • تزریق سرم در منزل چه مزایایی دارد؟
  • انواع سرم تراپی در منزل
  • نحوه تزریق سرم در منزل
  • سرم تراپی در منزل برای بیماران کرونایی
  • قیمت تزریق سرم در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات سرم تراپی و آنژیوکت در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تزریق سرم در منزل

تزریقات سرم در منزل و مراکز درمانی یکی از سریع ترین و موثرترین راهها برای رساندن دارو و همچنین مایعات به بدن است. سرم زدن در منزلموجب می شود که داروها و مایعات موثر مستقیما به بافت ها برسد. در گذشته وصلسرم در منزل آن چنان مورد استقبال نبود و برای هر گونه سرم تراپی و آنژیوکتباید به مراکز درمانی مراجعه می شد. اما امروزه خوشبختانه تزریق سرم در منزل توسطمتخصصین انجام می شود. در ادامه به معرفی انواع خدمات وصل سرم در منزل و همچنینعوامل موثر بر هزینه تزریق سرم در منزل می پردازیم.

تزریق شبانه روزی سرم در خانه

تزریق سرم شبانه روزیدر منزل از خدماتپردرخواست در این زمینه است. زیرا بیماری خبر نمی کند و متاسفانه به دفعات مشاهدهشده که شدت بیماری در شب ها بیشتر نیز می شود. از این رو تزریق شبانه روزی سرمدر خانه برای هر رنج سنی به ویژه کودکان و نوزادان بهترین گزینه است. همچنینبعضی از داروها باید در ساعات معین در شبانه روز باید به صورت وریدی تزریق شوند.از این رو وصل سرم شبانه روزی در منزل شرایطی را پدید می آورد که بدوندغدغه در منزل از این خدمات بهره مند شوید.

تزریق سرم در منزل چه مزایایی دارد؟

سرم زدن در منزل یا مراکز درمانی یک پروسه زمان بر است ومانند سایر تزریقات نظیر آمپول سریع انجام نمی شود. از طرفی تعدادی از داروها چوننباید توسط اسید معده از بین بروند باید مستقیما از طریق تزریق سرم به بدن زدهشوند. در این بین تزریقات سرم در مراکز درمانی ممکن است موجب سرایت بیماریهاییمانند کرونا شود. از این رو سرم تراپی در منزل ( وصل سرم در منزل) در کنارآرامش بیمار از انتقال بیماری های واگیردار نیز جلوگیری می کند. البته از مزایایعدم نیاز به رفت و آمد، فرار از شلوغی، ترافیک و آرامش بیشتر بیمار هم نمی توانصرف نظر کرد.

انواع سرم تراپی در منزل

به طور کلی انواع سرماز نظر غلظت و ترکیبات آنها تقسیم بندی می شوند. دسته اول سرم های قندی نمکی هستندکه با هدف تامین مایعات بدن، دفع سم بدن، کاهش تب و ... تجویز می شوند. تزریقسرم تقویتی در منزل و موارد دیگر مانند رینگر، نرمال سالین،سرمکربوهیدراتی،سرم مانیتول، دکستروسالین (قندی نمکی)، هماکسل و... نیز از مواردیهستند که در خانه با دستور پزشک تزریق می شوند.

نحوه تزریق سرم در منزل

سرم زدن در منزل و آنژیوکت از خدمات تخصصی در تزریقاتمحصوب می شود. از این رو زدن سرم در منزل مخصوصا با آنژیوکت به مهارت نیاز دارد.که در ادامه مواردی که باید در تزریق سرم در منزل حتما رعایت شود میپردازیم.

در هنگام تزریقسرم در منزل نباید عجله کرد!!

پروسه رگ گیری برای تزریقسرم در خانه یا در مراکز درمانی باید با آرامش انجام شود. برای بعضی از افرادضعیف و همچنین تزریق سرم به کودکان رگ گیری کار راحتی نیست. در واقع مهمترین پروسه تزریق سرم در منزل شناسایی رگ مناسب است. متاسفانه خیلی ازافراد از این مرحله سهل انگارانه عبور می کنند و در نتیجه چندین رگ را امتحال میکنند. اما تعدادی از همکاران که مهارت بالایی دارند با اندکی تامل بیشتر رگ مناسبرا انتخاب می کنند و در تلاش اول موفق می شوند که آنژیوکت را نصب کنند.

در هنگام وصلسرم در منزل حواستان به حالت روحی بیمار باشد.

فوبیا از سوزن دربسیاری از افراد در گروهای سنی متفاوت دیده می شود. در این صورت باید تمام خدماتبدون درصد خطا و در تلاش اول انجام شود تا فشار روحی کمتری در هنگام سرم زدن درمنزل به فرد وارد شود.

موارد بهداشتیرا در هنگام تزریق سرم در منزل کاملا رعایت کنید

اصول پیش گیری از عفونتباید به طور تمام و کمال قبل از تزریق سرم در منزل رعایت شود. در هنگام وصلسرم و آنژیوکت باید تمام تجهیزات کاملا استریل باشند و حتما در پروسه کار از پدالکلی استفاده شود.

آنژیوکت مناسبرا هنگام وصل کردن سرم در منزل انتخاب کنید

آنژیوکت مناسب را درهنگام سرم زدن در خانه انتخاب شود. سرم تراپی بدون سوزن بهترین انتخاب برایوصل کردن سرم در منزل است زیرا کمترین آسیبی به ورید مورد نظر وارد نمی شود.

سرم تراپی در منزل برای بیماران کرونایی

با شیوع کروناتزریقات سرم در منزل نیز بیشتر درخواست می شود. بیماران کرونایی با استراحت درمنزل روند درمان را سرعت می بخشند. زیرا محیط بیمارستان به علت شلوغی و همچنین عدمامکان رسیدگی کامل به بیماران، در مواردی به جز شرایط حاد بیماری نیاز نیست. سرمتراپی در منزل برای این بیماران بهتر است و موجب سرعت بخشیدن به پروسه درمانبیمار کرونایی می شود. سرم تراپی بیمار کرونایی در منزل توسط پرستاران ماهرانجام می شود و نیازی به انتقال بیمار در شرایط سخت به مراکز آلوده نمی باشد.

قیمت تزریق سرم در منزل به چه مواردی وابسته است؟

در شرایط معمول قیمتتزریق سرم در منزل مبلغ ثابتی است که اعلام می شود. البته همواره مواردی هستندکه قیمت وصل سرم منزل را تغییر می دهد. قیمت تزریق سرم در کودکان وبزرگسالان تفاوت دارد. زیرا تزریق سرم در منزل برای کودکان سخت تر است و نیاز بهمهارت بیشتری دارد. هزینه تزریق سرم در منزل و قیمت سرم زدن در منزلبه مواردی مانند نیاز به تزریقات داخل سرم و نوع سرم نیز وابسته است. تزریق سرم باآنژیوکت امروزه بیشتر استفاده می شود. در نهایت اگر تردیدی در ارتباط با قیمتتزریق سرم در منزل دارید باید به مواردی مانند حمل و نقل بیمار، هزینه رفت وآمد، ترافیک، شلوغی مراکز درمانی، آلوده بودن محیط و ... نیز توجه کنید که با اینتفاسیر هزینه تزریق سرم در منزل نسبت به مراکز درمانی به صرفه تر است.

خدمات سرم تراپی و آنژیوکت در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تزریق سرم در منزل و به طور کل انواع سرم تراپی در منزلبا دستور پزشک به راحتی و در کمترین زمان ممکن توسط متخصصین هوم سرویز انجام میشود. در صورت هر گونه بیماری و نیاز به تزریق انواع سرم می توانید از خدمات سرمزدن در منزل هوم سرویز کمک بخواهید. تمامی این خدمات توسط پرستاران دارای مجوز وموسسات پرستاری معتبر ارائه می شود. استفاده از آنژیوکت مناسب با سن بیمار و وضعیتجسمانی وی موجب می شود که عوارض تزریق سرم را به حداقل رسانده و روند بهبودی بیماررا سرعت ببخشند. در صورت نیاز به دریافت انواع تزریقات سرم، آمپول و... تنهاکافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهتمشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتانقرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سرم در منزل و همچنین ارایه خدمات تزریق سرم در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل, خدمات پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, تزریق آمپول و دارو در منزل, همراه بیمار در بیمارستان دولتی, مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل, پرستار کودک ساعتی, خدمات پرستاری از بیمار در منزل, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سرم در منزل

تزریق سرم در منزل

سرم تراپی در منزل برای بیمار کرونایی

وصل سرم با اسکالپ وین،آنژیوکت و میکروست

تزریق سرم کودکان در منزل

تزریق سرم تقویتی در منزل

انواع تزریقات شبانه روزی سرم، آمپول و ... در خانه

نظرات کاربران

profile picture
نیلوفر سلطانی

کارشون خوب بود سر وقت اومدن و بدون حاشیه کارشون رو کردند و من رضایت داشتم از همیار اعزامی هوم سرویس

profile picture
شیما داورپناه
5 ماه پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

profile picture
شیما داورپناه
11 ماه پیش |همیار نبض اول

من از شرکت هوم سرویز خیلی راضی هستم من هرماه این سرویس را سفارش میدهم و هردفعه هم راضیم پرستارا عالی و خیلی هم منضبط هستند

profile picture
مهسا بوستان چی
2 سال پیش |همیار نبض اول

عالی

شرایط تزریقات سرم و سرم تراپی تقویتی و درمانی

خدمات تزریقات و آنژیوکت در محل شامل حضور همیار در محل مشتری و انجام انواع سرم درمانی (قندی، نمکی، قندی نمکی، جایگزین پلاسما، قلیایی، تغذیه ای و ...) می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه وصل سرم بدون نسخه پزشک را نخواهند داشت.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات سرم درمانی و وصل آنژیوکت به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد و از همکاری مستقیم با همیار اکیدا خودداری نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 650,000 الی 3,550,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 61,100 الی 61,100 تومان
پرستاری و مراقبت سالمند
پرستاری و مراقبت سالمند
قیمت از 3,500,000 الی 10,000,000 تومان
معاینه پزشکی در محل
معاینه پزشکی در محل
قیمت از 650,000 الی 900,000 تومان