سرم در منزل تبریز
هوم‌سرویز
/
تبریز
/
پزشکی و پرستاری تبریز
/
سرم و آنژیوکت در محل تبریز

سرم در منزل تبریز

از 1190 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سرم در منزل تبریز در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت سرم تراپی و وصل سرم(بدون لوازم مصرفی)

350,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت550,000 تومان

بهترین متخصصین سرم و آنژیوکت تبریز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
همیار همیار
مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
ScoreButton
5 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار همیار
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
ScoreButton
4.3 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار خبره
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
ScoreButton
5 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
ScoreButton
4.8 از 5

نظرات کاربران

profile picture
شیما داورپناه
3 ماه پیش |همیار نبض اول

من از شرکت هوم سرویز خیلی راضی هستم من هرماه این سرویس را سفارش میدهم و هردفعه هم راضیم پرستارا عالی و خیلی هم منضبط هستند

profile picture
مهسا بوستان چی
1 سال پیش |همیار نبض اول

عالی

profile picture
مریم بختیاری
1 سال پیش |همیار نبض اول

خیلی کارشون خوب بود

profile picture
مهری اکبریان
1 سال پیش |همیار نبض اول

کارشون خیلی خوب و دقیق انجام شد

تزریق سرم در منزل

شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی از شهرهای قدیمی و باستانی ایران و در شمال غربی کشور واقع شده است. جاذبه های گردشگری، صنایع دستی، غذاها و شیرینی های تبریز و آداب و رسوم خاص شهروندان تبریزی، آوازه این شهر را به گوش نقاط مختلف دنیا رسانده است. اکثر شهروندان تبریزی آذری هستند و زبان آنها ترکی آذربایجانی با لهجه تبریزی است. تبریزی ها از قدیم مردمی پیشرو و به روز بوده اند و همواره مشتاق شیوه های مدرن زندگی و استفاده از کسب و کارهای اینترنتی برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز هستند. شاید قبلا همشهری های تبریزی برای انجام . سرم در منزل تبریز نیاز بود که به سراغ روزنامه می رفتند و یا اینکه در خیابان به دنبال آن می گشتند ولی در حال حاضر و با توسعه کسب و کارهای اینترنتی با جستجوی ساده در اینترنت می توانند از خدمات تزریق سرم در منزل در شهر تبریز استفاده کنند. استفاده از پلتفرم های خدماتی که به سرعت نیز در حال رشد هستند می تواند بخش بزرگی از دغدغه های شهروندان تبریزی را در خصوص سهولت دسترسی به متخصصین سرم در منزل تبریز، اطمینان از سرویس دهنده های تزریق شبانه روزی سرم در خانه تبریز، امنیت کاربران، استانداردسازی خدمات سرم در منزل تبریز و شفاف سازی قیمت سرم در منزل تبریز و همینطور پشتیبانی از آن را مرتفع نموده و دسترسی به خدمات را به عنوان نقش تسهیل گر ایفا نمایند.

مطمئنا شهروندان در شهر تبریز صرفا به دنبال مرجعی برای ارایه سرویس نبوده و در برخی موارد نیاز به اخذ مشاوره در خصوص سرویس و یا برآورد قیمت خدمات تزریق سرم در منزل می باشند و یا در جستجوی سوالات خود در زمینه سرم در منزل تبریز نظیر ​تزریق سرم در منزل، تزریق شبانه روزی سرم در خانه ، تزریق سرم در منزل چه مزایایی دارد، انواع سرم تراپی در منزل هستند. هوم سرویز تلاش کرده است با ایجاد بسترهای مناسب پاسخگویی دقیق و درستی را به نیازها و انتظارات شهروندان تبریزی در خصوص تزریقات سرم و سرم تراپی تقویتی و درمانی تبریز ارایه نماید.

تزریقات سرم و سرم تراپی تقویتی و درمانی تبریز

استفاده از هوم سرویز در شهر تبریز به راحتی امکان پذیر است، همشهری های تبریزی لازم است با ورود به سایت هوم سرویز و انتخاب شهر تبریز و همچنین انتخاب کلمات متناسب با سرم در منزل به طور مثال تزریق سرم در منزل، سرم درمانی، وصل سرم در منزل تبریز ,هزینه تزریق سرم در منزل تبریز ,تزریق شبانه روزی سرم در خانه تبریز ,سرم تراپی، تزریق سرم در منزل تبریز ,تزریقات سرم تبریز ,سرم و آنژیوکت در محل تبریز ,آنژیوکت زدن تبریز ,آنژیوکت تبریز ,سرم زدن تبریز ,وصل آنژیوکت تبریز ,وصل سرم شبانه روزی در منزل تبریز ,سرم زدن در منزل تبریز ,تزریق سرم تقویتی در منزل تبریز ,تزریق سرم در خانه تبریز سرویس مورد نظر را ثبت نمایند. در این قسمت شما می توانید از سرم تراپی و همینطور شرایط تزریقات سرم و سرم تراپی تقویتی و درمانی تبریز آگاهی یابید. سپس با پاسخگویی به سوالاتی که مشخص کننده نیاز دقیق کاربران در سرم در منزل تبریز می باشد سفارش خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از ثبت سفارش وصل سرم با اسکالپ وین،آنژیوکت و میکروست تبریز و آنالیز آن، همیاران متخصص در خصوص سرم در منزل تبریز را به شما نمایش خواهد داد. این همیاران بر اساس تکمیل پروفایل خود و همچنین امتیازاتی که توسط سایر مشتریان تبریزی پس از دریافت خدمات تزریق سرم کودکان در منزل به ایشان اختصاص یافته، گرید بندی شده اند. شهروندان تبریزی برای مطالعه سوابق و امتیازات متخصصین سرم تراپی در منزل برای بیمار کرونایی تبریز و تزریق سرم در منزل می توانند به صفحه پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز به آن سیگنال همیار اطلاق می شود مراجعه نمایند و پس از بررسی همیار فعال در بهترین متخصصین سرم و آنژیوکت تبریز، بهترین متخصصین سرم و آنژیوکت انتخاب نمایند.

بهترین متخصصین سرم و آنژیوکت تبریز را در هوم سرویز جستجو کنید.

شناسایی تزریقات سرم و سرم تراپی تقویتی و درمانی در هوم سرویز بر اساس رویه های مشخص و استعلام هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشینه و اطمینان از پیشینه مهارتی و تخصصی افرار صورت می پذیرد، سپس متخصصین تزریق سرم در منزل وارد پروسه آزمایشی و صحت سنجی می شوند، در این مرحله پس از ارزیابی کیفیتی و مهارتی توسط مشتریانی که از خدمات سرم در منزل تبریز همیاران تبریزی استفاده کرده اند و ارایه امتیازات، در خصوص پروسه همکاری ایشان تصمیم گیری خواهد شد. در نهایت متخصصین بهترین متخصصین سرم و آنژیوکت تبریز بر اساس امتیازات دریافتی از مشتریان رتبه بندی می شوند و تزریق سرم در منزل شناسایی و معرفی می شوند.

تزریق سرم در منزل در هوم سرویز شامل چه خدماتی می شود؟

شهر تبریز شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر انواع تزریقات شبانه روزی سرم، آمپول و ... در خانه تبریز، تزریق سرم تقویتی در منزل تبریز، تزریق سرم کودکان در منزل تبریز، وصل سرم با اسکالپ وین،آنژیوکت و میکروست تبریز، سرم تراپی در منزل برای بیمار کرونایی تبریز، تزریق سرم در منزل تبریز تبریز می شود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سرم در منزل تبریز و همچنین ارایه خدمات تزریق سرم در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل تبریز, خدمات پانسمان زخم در منزل تبریز, سونداژ در منزل تبریز, تزریق آمپول و دارو در منزل تبریز, همراه بیمار در بیمارستان دولتی تبریز, مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل تبریز, نگهداری و پرستاری از کودک در منزل تبریز, کلیه خدمات پرستاری از بیمار در منزل تبریز, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل تبریز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پرستاری و مراقبت بیمار تبریز
پرستاری و مراقبت بیمار تبریز
قیمت از 750,000 الی 1,350,000 تومان
ارسال دارو در محل تبریز
ارسال دارو در محل تبریز
قیمت از 10,000 الی 28,000 تومان
پرستاری و مراقبت سالمند تبریز
پرستاری و مراقبت سالمند تبریز
قیمت از 400,000 الی 3,800,000 تومان
معاینه پزشکی در محل تبریز
معاینه پزشکی در محل تبریز
قیمت از 600,000 الی 1,100,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای سرم در منزل تبریز:

‍‍
 • تزریق سرم در منزل، سرم درمانی، وصل سرم در منزل تبریز
 • هزینه تزریق سرم در منزل تبریز
 • تزریق شبانه روزی سرم در خانه تبریز
 • سرم تراپی، تزریق سرم در منزل تبریز
 • تزریقات سرم تبریز
 • سرم و آنژیوکت در محل تبریز
 • آنژیوکت زدن تبریز
 • آنژیوکت تبریز
 • سرم زدن تبریز
 • وصل آنژیوکت تبریز
 • وصل سرم شبانه روزی در منزل تبریز
 • سرم زدن در منزل تبریز
 • تزریق سرم تقویتی در منزل تبریز
 • تزریق سرم در خانه تبریز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر تبریز که خدمات سرم در منزل در آن ارائه می شود: