banner
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
پرستاری و مراقبت سالمند

پرستاری از سالمند

از 1188 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پرستاری و مراقبت از سالمند شبانه روزی و ساعتی

قیمت پرستاری و مراقبت از سالمند شبانه روزی و ساعتی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط پرستاری از سالمند

خدمات مراقبت و پرستاری سالمند شامل مراقبت و نگهداری و همراهی برای انجام امور روزانه نظیر استحمام سالمند، هم صحبتی و مراقبت از ایشان، اقامت بر بالین و ... بوده و در صورت نیاز شما می تواند شامل امور پزشکی نظیر تزریقات، پانسمان و ... نیز شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت سالمند و خدمات قابل ارائه ای از قبیل مراقبت و نگهداری از سالمند، استحمام سالمند و رسیدگی به نظافت شخصی، انجام امور رفاهی و پر کردن اوقات فراغت سالمند و موارد خاص دیگر، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در سرویس های ساعتی میزان ساعت کمتر از 8 ساعت، هزینه معادل 8 ساعت محاسبه می شود.

در صورت نیاز به انجام امور منزل و یا شرایط خاص مشتری قیمت ها با هماهنگی مشتری تغییر می کنند.

در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

فراهم آوردن مواد و ابزار لازم بر عهده مشتری می باشد. نظیر در دسترس قرار داشتن وسایل شخصی سالمند.

 همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه استفاده از دارو برای سالمند، بدون مجوز دکتر را نخواهند داشت.

 پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات پرستاری ومراقبت از سالمند در منزل با مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد و از همکاری مستقیم با همیار اکیدا خودداری نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​نگهداری از سالمند در منزل

دوران سالمندی یک بخش مهم و طلایی از زندگی محسوب می شود. این دوران نیز مانند دوران طفولیت در مواردی نیاز به کمک و یا حتی نیاز به مراقبت های ویژه دارد. خدمات مراقبت و نگهداری از سالمند در پاره ای از موارد که افراد سالمند دچار بیماریهای خاصی شده باشند و توانایی انجام امور مربوط به خود را نداشته باشند، پیشنهاد می شود.

در گذشته تمام مسئولیت والدین و سالمندان را افراد خانواده بر عهده می گرفتند. اما امروزه با توجه به شرایط زندگی و مشغله های زیاد، کمک گیری از پرستار سالمند در منزل که تخصص لازم در زمینه نگهداری از سالمند را دارند روی کار آمده است. استفاده از خدمات پرستاری سالمند در منزل موجب می شود شان و مقام این عزیزان بیشتر حفظ شود. همچنین از خدمات با کیفیت تری برخوردار شوند. همانطور که لیاقتش را دارند.

مزایای خدمات مراقبت از سالمند در منزل

خدمات پرستاری از سالمند در منزل امروزه شکل تازه و تخصصی تری به خود گرفته است. در وهله اول این خدمات از نظر روانی برای سالمندان بهتر هستند. زیرا این افراد در محیط خانه می توانند خدمات بهتر و با کیفیت تری دریافت کنند. به دفعات و تجربه ثابت شده است سالمندانی که در محیط خانه مورد مراقبت و نگهداری قرر می گیرند سلامتی جسمی و روحی بهتری نسبت به محیط آسایشگاه خواهند داشت.

پرستاری سالمندان در منزل توسط افراد مجرب و مسئولیت پذیر و زیر نظر اعضای خانواده انجام می شود. به این ترتیب در بسیاری از موارد مشاهده کرده ایم که سالمندان توانسته اند زودتر سلامتی خود را به دست بیاورند و به استقلال برسند. همچنین آشنایی سالمندان به محیط خانه مخصوصا در مواردی که موضوع مراقبت از سالمندان آلزایمری است، بسیار تاثیر گذار و مثبت است. زیرا این عزیزان در خانه احساس آرامش و امنیت بیشتری می کنند.

در چه مواردی خدمات پرستاری از سالمندان در منزل پیشنهاد می شود؟

پرستاری از سالمند در منزل تهران در اکثر مواقع به علت شرایط زندگی سالمند و شرایط زندگی اعضای خانواده وی انتخاب می شود. در پاره ای از موارد به علت شرایط اضطراری و نیاز به مراقبت ویژه بعد از عمل جراحی جهت ارائه خدمات تخصصی مانند فیزیوتراپی و دریافت خدمات درمانی اقدام به استخدام پرستار سالمند در منزل تهران می کنند.

گاهی جهت نگهداری از سالمند در منزل و مراقبت های ویژه از تجهیزات تخصصی استفاده می شود. که مسئولیت بررسی فرد بیمار و بررسی این تجهیزات بر عهده پرستار سالمند تهران میباشد.

اگر سالمند دچار از کار افتادگی و ناتوانی حرکتی است. جهت پرستاری از سالمند پوشکی، خدمات پرستار سالمند بیمار پیشنهاد می شود. همچنین در صورتی که افراد کهنسال با بیماری آلزایمر درگیر باشند. باید از خدمات تخصصی مراقبت از سالمندان آلزایمری بهره مند شوند.

خدمات مراقبت از سالمند

خدمات مراقبت از سالمندان در منزل صرفا انجام امور تخصصی نیست. سالمندان نیاز به هم صحبتی و حمایت عاطفی نیز دارند. خدمات مراقبت از سالمند در تهران صرفا می تواند اموری باشد تا افراد کنهنسال تنها بتوانند خلا های عاطفی خود را پر کنند. کارهایی مانند گردش بردن سالمند، هم صحبتی با سالمند، کتاب خوانی برای سالمند و غیره از مواردی هستند که پرستار سالمند بر اساس نیاز و خواسته افراد پیر انجام می دهد.

در سایر موارد نیز افراد سالمند به علت تنهایی و ناتوانی در انجام امور، ترجیح می دهند افراد ساعاتی در روز را به ارائه خدمات مراقبتی مانند کمک به تحرک و قدم زدم سالمند، جابجایی روی تخت یا ویلچر یا غذا دادن به به آنها را بر عهده بگیرند.

شرح وظایف پرستار سالمند در منزل

  • اولین قدم، ارزیابی وضعیت سالمند و برنامه ریزی و تعیین راهکارهای مراقبت مخصوص به سالمند بر اساس نظر اعضای خانواده و پزشک بیمار است.
  • نظارت بر نحوه مصرف دارو و یادآوری مصرف دارو در زمان های دقیق
  • پانسمان و بررسی زخم بیمار
  • بررسی علائم حیاتی بیمار در صورت لزوم
  • ارائه آموزش های لازم برای پرستاری از سالمند به اعضای خانواده در زمانهایی که حضور ندارد.
  • ایجاد راهکارهایی برای ارتباط بهتر سالمند با خود
  • و در نهایت انجام کلیه اموری که در ابتدای شروع به کار در بین طرفین به صورت قرارداد رد و بدل شده است.

موسسه پرستاری از سالمند در منزل

با توجه به شرایط نگهداری از سالمندان ممکن است در بسیاری از موارد افرادی در منزل حضور نداشته باشند. تا کیفیت خدمات نگهدار سالمند را مورد ارزیابی قرار دهند. در بسیاری از موارد ممکن است شنیده باشیم که این افراد از تخصص لازم برخوردار نبوده اند. یا نهایت تلاش و مسئولیت خود را در نگهداری عزیزانمان به کار نبرده اند. در این میان نیاز است که شما با افرادی همکاری کنید که صلاحیت و امنیت اخلاقی این افراد را تضمین کنند. موسسه پرستاری از سالمند باید دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت باشد. همچنین تمامی افرادی که در این موسسه فعالیت می کنند باید دارای مدارک و سابقه درخشان در زمینه مراقبت و نگهداری سالمند در منزل باشند.

موسسه نگهداری از سالمند در منزل هوم سرویز

مراقب سالمند در تهران  و خدمات مراقبت از سالمند تهران را میتوانید با خیال راحت از هوم سرویز دریافت کنید. در هوم سرویز تمامی خدمات مراقبتی سالمندان توسط افراد آموزش دیده انجام می شود. دستمزد این افراد بر اساس بودجه شما و البته بر اساس تعرفه های رسمی تعیین می شود. تمامی خدمات به صورت ساعتی، روزانه و یا حتی نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل انجام می شود. همچنین پشتیبانی کامل و نظارت بر انجام کار از عواملی هستند که مارا نسبت به بقیه در ارجحیت قرار می دهد.

قیمت پرستار سالمند در منزل

یکی از مزایای استخدام نگهدار سالمند از طریق موسسات پرستاری دارای مجوز مشخص بودن هزینه پرستار سالمند در منزل تهران یا دستمزد پرستار سالمند در منزل تهران می‌باشد. عوامل متعددی مانند میزان تحصیلات پرستار یا بهیار ، تجربه و تخصص وی و نیز نحوه عقد قرارداد بصورت پرستار سالمند روزانه، پرستار سالمند شبانه‌روزی و یا قراردادهای مدت دار بر تعیین دستمزد پرستار سالمند تاثیر گزار است. همچنین وضعیت سلامت و توانمندی سالمند نیز بر قیمت استخدام پرستار سالمند موثر می باشد.

استخدام پرستار سالمند حرفه ای در سراسر تهران

در صورت نیاز به دریافت خدمات پرستاری سالمندان در منزل شمال تهران محدوده تجریش، نیاوران و غیره و سایر مناطق شرق و یا غرب تهران می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما در کمترین زمان ممکن جهت ارائه مشاوره و بررسی هزینه ها با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس پرستاری از سالمند

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

آزمایش چکاپ کامل در محل
آزمایش چکاپ کامل در محل
قیمت از 2,000,000 الی 10,000,000 تومان
سونداژ در منزل
سونداژ در منزل
قیمت از 2,000,000 الی 10,000,000 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
قیمت از 2,000,000 الی 10,000,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 72,800 الی 218,700 تومان