پرستار سالمند
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
پرستاری و مراقبت سالمند

پرستار سالمند

از 1647 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پرستار سالمند در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت پرستار سالمند

توافقی

متوسط قیمت1,050,000 تومانکمینه قیمت600,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

آنچه درباره پرستار سالمند خواهید خواند

 • ​پرستار سالمند در منزل
 • چرا از هوم سرویز برای خدمات پرستار سالمند کمک بگیریم؟
 • انواع خدمات پرستاری از سالمند
 • چه زمانی نیاز به پرستار سالمند است؟
 • مزایای پرستاری از سالمندان در منزل
 • خدمات مراقبت از سالمند در خانه شامل چه مواردی است؟
 • وظایف پرستار سالمند در منزل چیست؟
 • بهترین روش برای استخدام پرستار سالمند چیست؟
 • موسسه پرستاری از سالمند در منزل هوم سرویز
 • نگهداری سالمند در خانه یا در خانه سالمندان؟
 • استخدام پرستار سالمند در هوم سرویز چگونه است؟
 • قیمت پرستار سالمند در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • سایر عوامل تاثیرگذار بر قیمت پرستار سالمند در منزل
 • پرستار سالمند ارزان چه شرایطی دارد؟
 • استخدام پرستار سالمند را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

پرستار سالمند در منزل

پرستار سالمند فردی است که مسئولیت نگهداری از سالمند در منزل را بر عهده دارد. دوران سالمندی قسمت مهم و طلایی از زندگی محسوب می شود. این دوران نیز مانند دوران کودکی در مواردی نیاز به کمک و یا حتی نیاز به مراقبت های ویژه دارد. خدمات مراقبت و نگهداری از سالمند در منزل در پاره ای از موارد که این عزیزان دچار بیماریهای خاصی شده باشند و توانایی انجام امور مربوط به خود را نداشته باشند، پیشنهاد می شود. در گذشته تمام مسئولیت و مراقبت از سالمندان را افراد خانواده بر عهده می گرفتند. اما امروزه با توجه به شرایط زندگی و مشغله های زیاد، استخدام پرستار سالمند در منزل که تخصص لازم در زمینه نگهداری سالمندان در منزل را دارند روی کار آمده است. استفاده از خدمات پرستاری سالمند در منزل موجب می شود شان و مقام این عزیزان بیشتر حفظ شود. همچنین از خدمات با کیفیت تری برخوردار شوند. در ادامه به انواع خدمات پرستار سالمندان و عوامل موثر بر قیمت پرستار سالمند در منزل می پردازیم.

چرا از هوم سرویز برای خدمات پرستار سالمند کمک بگیریم؟

با توجه به اهمیت وظایف پرستاری سالمندان، کمک گرفتن از شرکت معتبر و افرادی متعهد و مجرب اهمیت بالایی دارد. در ادامه به معرفی هوم سرویز که ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری از کودک در منزل، پرستار سالمند و خدمات پرستاری از بیمار و ... می پردازیم.

· کمک گرفتن از پرستار سالمندان آموزش دیده و مجرب

پرستار سالمند هوم سرویز همگی افرادی آموزش دیده و مجرب هستند. این افراد دارای سابقه کاری مشخص و تضمین شده هستند. از این افراد تضامین مختلف گرفته شده است که کمترین نگرانی از بابت امنیت شغلی و اخلاقی این افراد وجود نداشته باشد.

· اعزام پرستار سالمند در منزل از نزدیک ترین منطقه

با کمک نیروهایی برای نگهداری از سالمند در نزدیک ترین فاصله از محل سکونت فرد، موجب می شود در مواردی که نیاز به پرستار سالمند روزانه باشد. هزینه های رفت و آمد پرستاری سالمندی کمتر شود و در کمترین زمان ممکن در محل حاضر می شود.

· ارائه خدمات پرستاری سالمندی در کمترین زمان ممکن

در صورتی که نیاز به استخدام پرستار سالمند داشته باشید می توانید در کمترین زمان ممکن با مرکز هوم سرویز تماس بگیرید و با توجه به شرایط فرد سالمند خود از مناسب ترین نیرو متناسب با شرایط خود کمک بگیرید.

· هزینه پرستار سالمند مناسب

در صورت استفاده از خدمات پرستاری از سالمند در منزل هوم سرویز می توانید از تعرفه پرستار سالمندان متناسب و بر اساس تعرفه های نشخص بهره مند شوید. این نرخ ها همگی مصوب هستند و هزینه های دور از ذهن اعلام نمی شود.

· امکان عقد قراردادهای طولانی و کاهش هزینه پرستار سالمندان

در مواردی که برای نگهداری از سالمند به پرستار برای مدت زمان طولانی نیاز است می توانید از عقد قراردادهای طولانی استفاده کنید به این ترتیب موجب کاهش هزینه پرستار سالمند می شود.

· پشتیبانی و ارزیابی مداوم از عملکرد نیروها

پس از اعزام پرستار سالمند و شروع فعالیت وی نیروهای پشتیبانی جهت اطلاع از نحوه عملکرد پرستار سالمند و میزان رضایت اعضای خانواده وی پیگیری های لازم را انجام می دهند.

انواع خدمات پرستاری از سالمند

مراقبت از سالمند در منزل به روش های مختلفی انجام می شود. پرستاری از سالمند در خانه وابسته به شرایط سالمند و وضعیت افرادی که وظیفه نگهداری از سالمند در خانه را بر عهده دارند متفاوت است، که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· پرستار روزانه سالمند

پرستار روزانه سالمند برای مواردی است که سالمند در بیشتر روزها در خانه تنها است و مراقبی از اعضای خانواده در کنارش حضور ندارند. از این رو اقدام به استخدام پرستار سالمند روزانه می کنند. خدماتی مانند پخت و پز، رعایت موارد بهداشتی،مرتب کردن لباس های سالمند و رعایت رژیم درمانی و غذایی سالمند از جمله خدماتی است که توسط مراقب سالمند در خانه ارائه می شود.

· نگهداری از سالمند ساعتی

نگهداری از سالمند ساعتی برای مواردی است که سالمند از کارهای روزانه خود بر می آید. اما برای چند ساعت نیاز به رسیدگی دارد. استخدام پرستار سالمند ساعتی برای مواردی است که شاید برای ساعاتی سالمند تنهاست و یا خدمات مراقبتی خاصی مانند تعیین رژیم غذایی سالمند، حرکت سالمند، تعویض پوشک و نگهداری از سالمند پوشکی و ... به کار می رود.

· نگهداری از سالمند شیفت شب

در مواردی که سالمند در شرایط خوبی به سر نمی برد و باید در موقع خواب به علائم حیاتی و شرایط فیزیکی سالمند توجه شود اقدام به استخدام پرستار سالمند شیفت شب می کنند.

· نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل

شرایط نگهداری سالمندان برای همه یکسان نیست. بنا به مواردی مانند اینکه اعضای خانواده سالمند چه شرایطی دارند و اینکه چند نفر از سالمند مراقبت می کنند، شرایط نگهداری سالمندان را تغییر می دهد. نگهداری از سالمند شبانه روزی در منزل برای افرادی مناسب است که هیچ کدام از اعضای خانواده توانایی رسیدگی به سالمند را ندارند. همچنین در مواردی که سالمند شرایط بدی دارد و نیاز به مراقبت های خاص بهداشتی و درمانی داشته باشد اقدام به استخدام پرستار سالمند شبانه روزی می کنند.

· استخدام پرستار نیمه وقت سالمند

پرستار سالمند نیمه وقت برای افرادی مناسب است که فرزندان توانایی رسیدگی به پدر یا مادرشان را دارند و تنها در ساعاتی از روز به علت مشغله نمی توانند از والدین خود نگهداری کنند. به طور مثال در مواردی که سالمند بیمار است یا در دوره نقاهت بعد از عمل جراحی قرار گرفته، پرستار نیمه وقت سالمند در محل حضور پیدا کرده و اقدامات لازم را انجام می دهد. دستمزد پرستار سالمند در منزل طبق ساعات کاری و وظایفی که بر عهده دارد تعیین می شود.

چه زمانی نیاز به پرستار سالمند است؟

مواردی هستند که اعلام می کنند باید با دقت بیشتری به مراقبت از سالمندان بپردازید. مواردی مانند تغییرات و تحلیل رفتن قدرت جسمانی فرد کهنسال، زمین خوردن پی در پی در هنگام انجام کارهای شخصی و روزمره و فراموشی و عدم توانایی در مصرف داروها همه اینها نشان دهنده ی نیاز به استخدام پرستار سالمند است. در این بین ممکن است اعضای خانواده نتوانند به تنهایی از پس مراقبت و نگهداری از سالمندان بر بیایند.

در مواردی که سالمندان توانایی حرکت ندارند شاید اعضای خانواده نتوانند از پس بلند کردن و انجام کارهای مربوط به آنها بر بیایند. در کنار این خدمات نیاز به تزریقات در منزل و فیزیوتراپی در منزل برای بیمارانی که به این خدمات نیاز دارند نیز توسط تعدادی از پرستار سالمندان ارائه می شود.

مزایای پرستاری از سالمندان در منزل

 • خدمات پرستاری از سالمند در منزل امروزه شکل تازه و تخصصی تری به خود گرفته است. در وهله اول این خدمات از نظر روانی برای سالمندان بهتر هستند. زیرا این افراد در محیط خانه می توانند خدمات بهتر و با کیفیت تری دریافت کنند.
 • به دفعات و تجربه ثابت شده است سالمندانی که در محیط خانه مورد مراقبت و نگهداری قرار می گیرند سلامتی جسمی و روحی بهتری نسبت به محیط آسایشگاه خواهند داشت.
 • پرستاری سالمندان در منزل توسط افراد مجرب و مسئولیت پذیر و زیر نظر اعضای خانواده انجام می شود. به این ترتیب در بسیاری از موارد مشاهده کرده ایم که سالمندان توانسته اند زودتر سلامتی خود را به دست بیاورند و به استقلال برسند.
 • همچنین آشنایی سالمندان به محیط خانه مخصوصا در مواردی که موضوع مراقبت از سالمندان آلزایمری و نگهداری از سالمند پوشکی است، بسیار تاثیر گذار و مثبت است. زیرا این عزیزان در خانه احساس آرامش و امنیت بیشتری می کنند.
 • مراقبت از سالمند در منزل شخصی موجب آرامش روانی بیشتر او می شود و مراقبت های تخصصی تری نسبت به مراکز نگهداری سالمندان دریافت می کند.
 • اگر سالمند دچار از کار افتادگی و ناتوانی حرکتی است و به پرستاری از سالمند پوشکی نیاز است خدمات تخصصی مراقبت از سالمندان آلزایمری پیشنهاد بهتری است زیرا از این عزیزان بهتر نگهداری می شود.

خدمات مراقبت از سالمند در خانه شامل چه مواردی است؟

خدمات مراقبت از سالمندان در منزل صرفا انجام امور تخصصی نیست. سالمندان نیاز به هم صحبتی و حمایت عاطفی نیز دارند. خدمات مراقبت از سالمند صرفا می تواند اموری باشد تا افراد کهنسال تنها بتوانند خلا های عاطفی خود را پر کنند. کارهایی مانند گردش بردن سالمند، هم صحبتی با سالمند، کتاب خوانی برای سالمند و غیره از مواردی هستند که پرستار سالمندان بر اساس نیاز و خواسته افراد پیر انجام می دهد.

در سایر موارد نیز افراد سالمند به علت تنهایی و ناتوانی در انجام امور، ترجیح می دهند افراد ساعاتی در روز را به ارائه خدمات مراقبتی مانند کمک به تحرک و قدم زدم سالمند، جابجایی روی تخت یا ویلچر یا غذا دادن به به آنها را بر عهده بگیرند.

وظایف پرستار سالمند در منزل چیست؟

 • اولین قدم، ارزیابی وضعیت سالمند و برنامه ریزی و تعیین راهکارهای مراقبت مخصوص به سالمند بر اساس نظر اعضای خانواده و پزشک بیمار است.
 • نظارت بر نحوه مصرف دارو و یادآوری مصرف دارو در زمان های دقیق
 • پانسمان در منزل و بررسی زخم بیمار
 • بررسی علائم حیاتی بیمار در صورت لزوم
 • ارائه آموزش های لازم برای پرستاری از سالمند به اعضای خانواده در زمانهایی که حضور ندارد.
 • ایجاد راهکارهایی برای ارتباط بهتر سالمند با خود
 • و در نهایت انجام کلیه اموری که در ابتدای شروع به کار در بین طرفین به صورت قرارداد رد و بدل شده است.

بهترین روش برای استخدام پرستار سالمند چیست؟

برای پرستاری از سالمند روش های متعددی پیش رو است. پرستار سالمند از بهزیستی، استفاده از آگهی و یا معرفی دوستان و آشنایان همگی روش های متعددی برای استخدام پرستار سالمندان است. اما گاهی نوع خدماتی که شما مدنظرتان است با آنچه که دوستان و آشنایان در نظر دارند متفاوت است و ممکن است افرادی را معرفی کنند که واجد شرایط نباشد.

همچنین با استفاده از روش های مطرح شده در صورت بروز هر نوع اتفاقی هیچ گروه یا افرادی مسئولیتی بر عهده نمی گیرند. اما با کمک موسسات پرستاری از سالمند معتبر همواره افرادی متعهد و دلسوز که دارای رزومه قوی و تایید شده هستند برای کمک به شما در محل حاضر خواهند شد و تا قسمت بالایی از نگرانی های شما از بابت نگهداری سالمندان در منزل رفع خواهد شد.

موسسه پرستاری از سالمند در منزل هوم سرویز

با توجه به شرایط ممکن است در بسیاری از موارد افرادی در منزل حضور نداشته باشند. تا کیفیت خدمات نگهدار سالمند را مورد ارزیابی قرار دهند. در بسیاری از موارد ممکن است شنیده باشیم که این افراد از تخصص لازم برخوردار نبوده اند. یا نهایت تلاش و مسئولیت خود را در نگهداری عزیزانمان به کار نبرده اند. در این میان نیاز است که شما با افرادی همکاری کنید که صلاحیت و امنیت اخلاقی این افراد را تضمین کنند. موسسه پرستاری از سالمند باید دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت باشد. همچنین تمامی افرادی که در این موسسه فعالیت می کنند باید دارای مدارک و سابقه درخشان در زمینه مراقبت و نگهداری سالمند در منزل باشند.

نگهداری سالمند در خانه یا در خانه سالمندان؟

مراقب سالمند در منزل و خدمات نگهداری سالمندان را می توانید با خیال راحت را در منزل دریافت کنید. در خانه نیز تمامی خدمات مراقبتی سالمندان توسط افراد آموزش دیده انجام می شود. دستمزد این افراد بر اساس بودجه شما و البته بر اساس تعرفه های رسمی تعیین می شود. تمامی خدمات به صورت ساعتی، روزانه و یا حتی نگهداری سالمند شبانه روزی در خانه انجام می شود که در این صورت با توجه به کیفیت خدمات خصوصی نسبت به خانه سالمندان شرایط بهتری است.

استخدام پرستار سالمند در هوم سرویز چگونه است؟

جهت استخدام پرستار سالمند باید موارد متعددی را مدنظر قرار دهید. زیرا این افراد به صورت پرستار سالمند شبانه روزی و یا پرستار سالمند روزانه فعالیت می کنند. از این رو امنیت، متعهد بودن و مجرب بودن فرد در در نظر گرفته شود. جهت استخدام پرستار سالمند در هوم سرویز باید مراحل زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت استخدام پرستار سالمند

ابتدا با استفاده از سامانه هوم سرویز، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم می توانید درخواست خودتان را ثبت کنید. در پروسه ثبت درخواست شرایط خود و سالمندتان را مطرح می کنید.

· تماس متخصصین و مشاوره رایگان

پس از ثبت درخواست، متخصصین جهت ارائه توضیحات و اعلام قیمت پرستاری از سالمند در منزل با شما تماس گرفته می شود. در این بین شرایط سالمنداتان و همچنین نوع انتظارتان را پرستاری سالمند اعلام نموده و با توجه به شرایط شما بهترین گرینه ها معرفی می شود.

· عقد قرارداد و مشخص نمودن تعهدات طرفین

پس از توضیحات لازم و اعلام نمودن شرایط و وظایف پرستاری از سالمند و مشخص نمودن حقوق پرستار سالمند قراردادی بین طرفین منعقد می گردد تا تمام انتظارات مکتوب شود.

· اعزام پرستار سالمند به منزل

پس از انجام مراحل قبلی پرستار مربوطه جهت مراقبت از سالمندان به محل اعزام شده و فعالیت های خود را آغاز می کنند.

قیمت پرستار سالمند در منزل به چه مواردی وابسته است؟

یکی از مزایای استخدام مراقب سالمند از طریق موسسات پرستاری دارای مجوز، مشخص بودن هزینه پرستار سالمند در منزل و دستمزد پرستار سالمند در منزل می‌باشد. عوامل متعددی بر هزینه نگهداری سالمند در منزل تاثیر دارند که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· شرایط سالمند بر هزینه نگهداری از سالمند در منزل تاثیر دارد

سطح سلامت فرد سالمند و میزان توانایی های وی در انجام کارهای شخصی تاثیر بسیار بالایی در قیمت پرستار سالمند دارد. به طوری که فرد نتواند کارهای شخصی خود را انجام دهد و برای انجام فعالیت های روزمره نیاز به جابجایی های وی باشد موجب بالا رفتن حقوق پرستار سالمند می گردد. مواردی مانند وضعیت سلامت سالمند، حالت روحی سالمند و بی تحرکی و قابلیت حرکت فرد و بی اختیاری سالمند نیز بر هزینه نگهداری سالمند در منزل تاثیر دارد.

· میزان تحصیلات و توانایی های پرستار و تاثیر آن بر هزینه مراقبت از سالمند در منزل

میزان تخصص پرستار مانند انجام ترزیقات و سایر خدمات و تجربه و مهارت وی برای مراقبت از سالمندان بر هزینه پرستار سالمند تاثیر دارد.

· نوع عقد قرارداد و تاثیر آن بر قیمت مراقب سالمند

نحوه عقد قرارداد بصورت پرستار سالمند روزانه، پرستار سالمند شبانه‌روزی و یا قراردادهای مدت دار بر تعیین دستمزد پرستار سالمند تاثیر گزار است.

· قیمت پرستار سالمند شبانه روزی

قیمت استخدام پرستار شبانه روزی سالمند در منزل قیمت ثابتی است. همانطور که پیش تر گفته شد موارد متعددی در قیمت پرستار سالمند در منزل تاثیر دارد. قیمت استخدام پرستار سالمند شبانه روزی نسبت به ساعتی و نیمه وقت بیشتر است. اما اگر بخواهیم به صورت ساعتی حساب کنید شبانه روزی به صرفه تر است. در مواردی که استخدام پرستار سالمند شبانه روزی انجام می شود تمام هزینه های جانبی پرستار مانند خورد و خوراک و رفت و آمد حذف می شود و در طول هفته در خدمت سالمند است.

· قیمت پرستار سالمند روزانه و ساعتی

قیمت پرستار سالمند روزانه نیز معمولا به صورت 8 ساعت ساعت کاری محاسبه می شود. البته بنا به نیاز سالمند و اعضای خانواده وی این ساعات بیشتر یا کمتر نیز می شوند.

سایر عوامل تاثیرگذار بر قیمت پرستار سالمند در منزل

 • در صورت نیاز به آشپزی در منزل برای سالمند و یا خانواده وی
 • حمام کردن
 • جابجایی سالمندان
 • اجابت مزاج سالمند.

پرستار سالمند ارزان چه شرایطی دارد؟

حقوق پرستار سالمند به میزان مهارت و تجربه وی بستگی دارد و از این رو نمی توان از یک فرد ماهر انتظار پرستار سالمند ارزان را داشته باشیم. به طور مثال نگهداری و مراقبت از سالمندان بیمار و بدون تحرک سخت تر است و در نتیجه قیمت پرستار سالمند را افزایش می دهد. پرستار سالمند ارزان قیمت طبعا خدمات تخصصی ارائه نمی دهد و تنها می تواند مراقب سالمند باشد تا پرستار سالمند!!

استخدام پرستار سالمند را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به دریافت خدمات پرستاری سالمندان در خانه می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما در کمترین زمان ممکن جهت ارائه مشاوره اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. همچنین پشتیبانی کامل و نظارت بر انجام کار از عواملی هستند که مارا نسبت به بقیه در ارجحیت قرار می دهد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پرستار سالمند و همچنین ارایه خدمات پرستاری از سالمند در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل, تزریق سرم در منزل, پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, تزریق آمپول و دارو در محل, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل , همراه بیمار در بیمارستان دولتی, پرستار کودک ساعتی, خدمات پرستاری از بیمار در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پرستار سالمند

پرستاری از سالمند در منزل

پرستاری از سالمند پوشکی

پرستار سالمند دچار ناتوانی جسمی و ذهنی

پرستار سالمند شبانه روزی

پرستاری از سالمند شیفت شب

نگهداری از سالمند ساعتی

نظرات کاربران

خانم خیلی خوبی فرستادید ما راضی هستیم قرارداد هم بسته شد در سرویس های بعدی هم از این شرکت استفتده میکنیم

شرایط نگهداری از سالمند در منزل

خدمات مراقبت و پرستاری سالمند شامل مراقبت و نگهداری و همراهی برای انجام امور روزانه نظیر استحمام سالمند، هم صحبتی و مراقبت از ایشان، اقامت بر بالین و ... بوده و در صورت نیاز شما می تواند شامل امور پزشکی نظیر تزریقات، پانسمان و ... نیز شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت سالمند و خدمات قابل ارائه ای از قبیل مراقبت و نگهداری از سالمند، استحمام سالمند و رسیدگی به نظافت شخصی، انجام امور رفاهی و پر کردن اوقات فراغت سالمند و موارد خاص دیگر، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در سرویس های ساعتی میزان ساعت کمتر از 8 ساعت، هزینه معادل 8 ساعت محاسبه می شود.

در صورت نیاز به انجام امور منزل و یا شرایط خاص مشتری قیمت ها با هماهنگی مشتری تغییر می کنند.

در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

فراهم آوردن مواد و ابزار لازم بر عهده مشتری می باشد. نظیر در دسترس قرار داشتن وسایل شخصی سالمند.

 همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه استفاده از دارو برای سالمند، بدون مجوز دکتر را نخواهند داشت.

 پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات پرستاری ومراقبت از سالمند در منزل با مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد و از همکاری مستقیم با همیار اکیدا خودداری نمایید.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

checkup
آزمایش چکاپ کامل در محل
قیمت از 210,000 الی 210,000 تومان
catheterization
سونداژ در منزل
قیمت از 300,000 الی 650,000 تومان
ecg
اکو قلب در محل
قیمت از 2,300,000 الی 3,000,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل
قیمت از 460,000 الی 460,000 تومان