banner
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
پرستاری و مراقبت کودک

پرستاری و مراقبت از کودک

از 1187 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات پرستاری کودک و نوزاد|هزینه نگهداری از بچه در منزل

قیمت خدمات پرستاری کودک و نوزاد|هزینه نگهداری از بچه در منزل

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط پرستاری و مراقبت از کودک

خدمات مراقبت و پرستاری کودک شامل مراقبت و نگهداری و همراهی برای انجام امور روزانه نظیر استحمام، تهیه غذا، تعویض و شستشوی لباس، انجام امور نظافتی و ... بوده و در صورت نیاز شما می تواند شامل امور آموزشی، تربیتی و پرستاری و ... نیز شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت کودک و خدمات قابل ارائه، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در سرویس های ساعتی میزان ساعت کمتر از 8 ساعت، هزینه معادل 8 ساعت محاسبه می شود.

در صورت نیاز به انجام امور منزل و یا شرایط خاص مشتری، قیمت ها با هماهنگی مشتری تغییر می کنند.

در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

فراهم آوردن مواد و ابزار لازم بر عهده مشتری می باشد. نظیر در دسترس قرار داشتن وسایل شخصی کودک.

 همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه استفاده از مواد غذایی و دارو برای کودک، بدون مجوز والدین را نخواهند داشت.

 پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات پرستاری ومراقبت از کودک در منزل با مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد و از همکاری مستقیم با همیار اکیدا خودداری نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​خدمات پرستاری کودک در منزل

مطمعننا یکی از زیباترین حس های دنیا پدر و مادر شدن می باشد. اما خوب در کنار این لذت بخشی نگهداری از فرزند سختی های خاص خود را نیز دارد. امروزه با توجه به شاغل بودن اکثر مادرها و دور از دسترس بودن خانواده ها در شهرهای بزرگ، رسیدگی به امور فرزندان به تنهایی امکان پذیر نیست. در گذشته مادران کارمند یا شاغل کودکان خود را را از اولین سالهای تولد به مهدکودک ها می بردند. اما  امروزه با بالا رفتن میزان حساسیت خانواده ها، خدمات پرستاری کودک در منزل و استخدام پرستار کودک بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

مزایای استخدام پرستار کودک

علت تمایل خانواده ها به بهره گیری از خدمات پرستاری بچه در منزل ایجاد احساس امنیت بیشتر در کودکان میباشد. زیرا خانواده ها به ویژه مادران راغب هستند که پرستار کودک تمام توجه خودش را معطوف به فرزند دلبندشان نماید. تا هیچ گونه سهل انگاری اتفاق نیوفتد. در این میان پرستار کودکان در منزل علاوه بر دارا بودن تجربه و مهارت لازم، باید کاملا مسئولیت پذیر باشند. تا بتوانند نهایت رضایت والدین را کسب کنند.

همچنین برخی والدین در شیفت های متغیری به جز ساعات اداری در بیرون از منزل باید به فعالیت بپردازند. در نتیجه مراقبت از فرزند در منزل بهترین راهکار خواهد بود. زیرا در مهد کودک ها و سایر مراکز نگهداری از کودک، نیاز به رفت آمد والدین و کودکان برای تحویل دادن و تحویل گرفتن کودک است. اما در نگهداری بچه در منزل در هزینه های رفت و آمد و زمان صرفه جویی می شود.  از آنجایی که پرستار کودک در منزل، زمان قابل انعطافی برای نگهداری و مراقبت از کودک دارد. میتواند در شرایط خاص نیز مسئولیت نوزادان و کودکان را برعهده بگیرند.

وظایف پرستار کودک در منزل

مراقبت از کودک در منزل شامل گروهی از فعالیت و مسئولیت های عام اما بسیار حائز اهمیت است. اولین مورد حفظ ایمنی کودک است. در واقع اولین موردی که در ذهن والدین در استخدام پرستار برای مراقبت از نوزاد یا کودک مطرح می شود، مسئله امینت میباشد. محیط خانه باید بستر مطمئنی برای کودکان باشد. باید از هر گونه حادثه عمدی یا سهوی جلوگیری شود.

نظافت نوزاد و نظافت محیط اطراف کودک یا نوزاد از وظایف پرستار نوزاد در منزل است. در واقع این مورد شامل گردگیری منزل نیست. اما باید محیط بازی کودک یا نگهداری از نوزاد منظم و مرتب باشد.

پرستار حرفه ای کودک در منزل باید آمادگی لازم در زمان های ضروری را نیز دارا باشد . تفاونی تدارد نیاز به مراقبت و پرستاری کودک بیمار در منزل باشد یا پرستاری کودک سالم . گذراندن آموزش های لازم در زمینه کمک های اولیه و یا حتی قسمت های از احیای قلبی از الزامات پرستار حرفه ای کودک در منزل است.

استخدام پرستار کودک صرفا برای نگهداری از کودک نیست. بلکه سرگرم کردن کودک و ارضای حس خلاقیت و سرگرمی کودک نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. پرستار کودک باید فعالیت هایی که مطابق با سن کودک است و به رشد و پرورش کودک کمک میکند را به کار بگیرد. همچنین در سن های بالاتر باید در انجام تکالیف مدرسه و ایجاد تمرکز در کودک راهکارهای اساسی مطرح کند.

مورد بعدی تغذیه کودک است. این مورد نیز یکی از وظایف اصلی و حیاتی پرستار کودک می باشد. در کودکان با سن کمتر ،پدر و مادر زمان و نوع وعده های غذایی کودک خود را باید در اختیار پرستار و مراقب کودک قرار دهند. و او باید به دقت آنها را تهیه کند. در کودکان با سن بالاتر، مسئولیت پرستار کودک صرفا آماده سازی غذا و توجه به علایق کودکان و والدین در تهیه غذا است.

موسسات پرستاری کودک در تهران

جهت درخواست پرستار بچه در تهران شما می توانید به دو روش اقدام کنید . یک شخصاً اقدام به استخدام پرستار کودک کنید. دومین مورد می توانید از موسسات پرستاری کودک در تهران کمک بخواهید. با توجه به اهمیت مسئله پرستار کودک در منزل همیشه نگرانی هایی از استخدام پرستار کودک در تهران وجود دارد. از طرفی امنیت اخلاقی فرد اعزام شده و از طرف دیگر نیز مهارت آن شخص مد نظر افراد قرار میگیرد. با توجه به این تفاسیر بهترین راهکار کمک از موسسه معتبر پرستاری کودک در تهران است.

درخواست پرستار بچه از موسسات معتبر موجب میشود. افراد با سابقه درخشان و معتبر در این زمینه نزد شما اعزام شوند.

نگهداری از کودک در منزل هوم سرویز

نگهداری و مراقبت از کودک یکی از مهمترین خدماتی است که افراد درخواست میکنند. بعضی از افراد صرفا به علت هزینه نگهداری کودک در منزل تهران از افرادی که صلاحیت لازم را ندارند کمک میخواهند. به یاد داشته باشید که این اقدام با سلامت جسمی و روحی فرزندان ما در ازتباط است. پس ساده از کنار موضوعی با این حساسیت نباید عبور کنیم.

بهترین موسسه پرستاری کودک هوم سرویز با بهره گیری از افرادی آموزش دیده و دانش آموخته این زمینه آمادگی نگهداری از فرزندان دلبند شما را دارند. برای نظارت بیشتر  بر کودک خود میتوانید دوربین مدار بسته در منزل نصب کنید. از طریق گوشی تلفن همراه، اتفاقات خانه را دنبال کنید و رفتار پرستار کودک را بسنجید. موسسه پرستاری از کودک هوم سرویز بعد از گزینش، تکمیل پرونده و دریافت تضامین مطمئن اقدام به اعزام پرستار کودکان می کنند.

هزینه نگهداری کودک در منزل

یکی دیگر از مزایای استخدام پرستار از طریق موسسات پرستاری کودکان مشخص بودن قیمت پرستار کودک در منزل است. دستمزد پرستار کودک با توجه به میزان تحصیلات او، تجربه و تخصص پرستار و همچنین نحوه عقد قرارداد طرفین تعیین می شود. قرارداد به صورت پرستار کودک روزانه، پرستار کودک شبانه‌روزی و یا  قراردادهای مدت دار تهیه می شود. همچنین شرح وظایف پرستار به طوری که وظیفه وی نگهداری و پرستاری از کودک بیمار است یا کودک سالم و سن کودک نیز در قیمت نگهداری از کودک تاثیرگزار است.

خدمات پرستاری کودکان هوم سرویز در سراسر تهران

تفاوتی ندارد که به خدمات پرستار کودک در شمال تهران( پرستار کودک نیاوران) ، یا به خدمات پرستار کودک شرق تهران، غرب نیاز داشته باشید. میتوانید با ما در ارتباط باشید. جهت دریافت مشاوره و اعلام دقیق قیمت میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس پرستاری و مراقبت از کودک

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

معاینه پزشکی در محل
معاینه پزشکی در محل
قیمت از 1,000,000 الی 7,000,000 تومان
آزمایش و نمونه گیری در محل
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 1,000,000 الی 7,000,000 تومان
گفتار درمانی در منزل
گفتار درمانی در منزل
قیمت از 1,000,000 الی 7,000,000 تومان
بینایی سنجی
بینایی سنجی
قیمت از 1,000,000 الی 7,000,000 تومان