پرستار کودک
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
پرستاری و مراقبت کودک

پرستار کودک

از 1123 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پرستار کودک در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت پرستار و مراقبت کودک به صورت ساعتی

توافقی

قیمت پرستار و مراقبت کودک به صورت روزانه

توافقی

قیمت پرستار و مراقبت کودک به صورت ماهیانه

توافقی

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت300,000 تومان

آنچه درباره پرستار کودک خواهید خواند

 • پرستار کودک در منزل
 • استخدام پرستار کودک در منزل
 • نحوه استخدام پرستار کودک در هوم سرویز چگونه است؟
 • مزایای کمک گرفتن از موسسات پرستاری بچه در منزل چیست؟
 • مراقبت از کودک در منزل یا مهد کودک ها کدام؟
 • وظایف پرستار کودک در منزل چیست؟
 • پرستار کودک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
 • استخدام پرستار کودک در منزل به چند طریق انجام می شود؟
 • پرستاری از کودک بیش فعال، اوتیسم و ... در منزل
 • چرا از هوم سرویز برای استخدام پرستار کودک در منزل کمک بگیریم؟
 • هزینه نگهداری کودک در منزل به چه مواردی وابسته است؟
 • نگهداری از کودک در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پرستار کودک در منزل

پرستار کودک یکی از حساس ترین خدمات در زمینه پرستاری است. مطمعننا یکی از زیباترین حس های دنیا پدر و مادر شدن می باشد. اما خوب در کنار این لذت، نگهداری از کودک در منزل سختی های خاص خود را نیز دارد. امروزه با توجه به شاغل بودن اکثر مادرها و دور بودن خانواده ها در شهرهای بزرگ، رسیدگی به امور فرزندان به تنهایی امکان پذیر نیست. از این رو امکان استخدام پرستار کودک 24 ساعته، ساعتی و حتی ماهانه فراهم شده است. در گذشته مادران کارمند یا شاغل کودکان خود را را از اولین سالهای تولد به مهدکودک ها می بردند. اما امروزه با بالا رفتن میزان حساسیت خانواده ها، خدمات پرستاری کودک در منزل و استخدام پرستار کودک بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

پرستار بچه باید دارای تجربه و مهارت کافی در ارتباط با نگهداری از کودک داشته باشد. پرستار بچه باید بتواند مسیر فکری درستی برای کودک فراهم بیاورد و با انجام بازی های مناسب سن کودک، شرایط رشد ذهنی و جسمی ایده آلی برای کودک فراهم بیاورد.

در ادامه به وظایف پرستار بچه در منزل و عوامل موثر بر قیمت پرستار کودک در منزل می پردازیم.

استخدام پرستار کودک در منزل

جهت استخدام پرستار کودک باید نهایت وسواس را به خرج دهید. علت تمایل خانواده ها به بهره گیری از خدمات پرستاری بچه در منزل ایجاد احساس امنیت بیشتر در کودکان می باشد. زیرا خانواده ها به ویژه مادران راغب هستند که پرستار کودک تمام توجه خودش را معطوف به فرزند دلبندشان نماید. تا هیچ گونه سهل انگاری اتفاق نیوفتد. در این میان پرستار کودکان علاوه بر دارا بودن تجربه و مهارت لازم، باید کاملا مسئولیت پذیر باشند تا بتوانند نهایت رضایت والدین را کسب کنند.

همچنین برخی والدین در شیفت های متغیری به جز ساعات اداری در بیرون از منزل باید به فعالیت بپردازند. در نتیجه مراقبت از فرزند در خانه بهترین راهکار خواهد بود. زیرا در مهد کودک ها و سایر مراکز نگهداری از کودک، نیاز به رفت آمد والدین و کودکان برای تحویل دادن و تحویل گرفتن کودک است. اما در نگهداری کودک در منزل در هزینه های رفت و آمد و زمان صرفه جویی می شود. از آنجایی که پرستار کودک در خانه ، زمان قابل انعطافی برای نگهداری و مراقبت از کودک دارد می تواند در شرایط خاص نیز مسئولیت نوزادان و کودکان را برعهده بگیرند.

باز هم تاکید می کنیم برای استخدام پرستار کودک باید کاملا فردی متناسب با شرایط کودک خود را پیدا کنید. به طور مثال برای مراقبت از نوزاد تازه متولد شده بهتر است از پرستار کودک با سن بالا کمک بگیرید. برای نگهداری کودک بالای 10 سال می توانید از پرستاران کودک با سن کمتر که آشنایی بیشتری با بازی های به روز و خلق و خوی این سنین دارند، کمک بگیرید.

پرستاری بچه در واقع به کارگیری روش های موثر و ایده آل برای پرورش فکری و جسمی کودک است. به عبارت دیگر در کنار امنیت روانی و اخلاقی، اقداماتی مانند خوراک فرزندتان و نظافت شخصی نیز فراهم می شود.

نحوه استخدام پرستار کودک در هوم سرویز چگونه است؟

اگر با توجه به شرایط زندگیتان به این نتیجه رسیده اید که (پرستار بچه می خوام)!! هوم سرویز در کنار شماست که کمکتان کند. تمام خدمات مربوط به نگهداری کودک توسط بهترین متخصصین در این زمینه ارائه می شود و می توانید با بهترین های این زمینه با کمک هوم سرویز آشنا شوید. در ادامه به نحوه استخدام پرستار کودک در هوم سرویز می پردازیم.

· ثبت درخواست رایگان جهت پرستاری کودک در منزل

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هم سرویز، موسسه پرستاری از کودک با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. شما می توانید با توضیح شرایط کودک یا نوزاد خود درخواست خود را برای پرستار کودک دائمی، ساعتی و یا روزانه ثبت کنید.

· عقد قرارداد

پس از اعلام شرایط والدین و مشخص نمودن سطح توقعات طرفین در زمینه خدمات و همچنین تعیین حقوق پرستار کودک در منزل، قراردادی که تمام وظایف طرفین کاملا در آن مشخص شده باشد تنظیم می شود.

· اعزام فرد مورد نظر برای پرستاری بچه

پس از به نتیجه رسیدن و توافق طرفین فرد مورد نظر در روز و ساعت مورد نظر در محل حاضر می شود و پس از آشنایی کلی با محیط و فرزندتان تمام وظایف به پرستار کودک شرح داده می شود.

مزایای کمک گرفتن از موسسات پرستاری بچه در منزل چیست؟

جهت استخدام پرستار بچه شما می توانید به دو روش اقدام کنید. یک شخصاً اقدام به استخدام پرستار کودک کنید. دومین مورد می توانید از موسسات پرستاری کودک کمک بخواهید. با توجه به اهمیت مسئله استخدام پرستار کودک همیشه نگرانی هایی از این بابت وجود دارد. از طرفی امنیت اخلاقی فرد اعزام شده و از طرف دیگر نیز مهارت آن شخص مد نظر افراد قرار می گیرد.

ما منکر این موضوع نمی شویم که پرستار کودک خوب به صورت مستقل نیز فعالیت می کنند و ممکن است به صورت استثنا با این افراد به واسطه اقوام و یا دوستان آشنا شوید. اما همواره ممکن است اتفاقاتی نیز به وقوع بپیوندد و از آنجایی که شما دستتان به جایی بند نیست متحمل خساراتی شوید. از این رو در ادامه به مزایای استخدام پرستار بچه از موسسات معتبر و با مجوز رسمی می پردازیم.

کمک گرفتن از موسسات موجب می شود شما به افرادی معرفی شوید که تعهدات قانونی و اخلاقی بیشتری دارند و با وسواس بیشتری به استخدام شرکت درآمده اند و در واقع این افراد نمایندگان موسسات هستند.

امکان استخدام پرستار کودک روزانه، ساعتی و یا دائمی فراهم می شود. در واقع با هر شرایطی می توانید اقدام به استخدام پرستار بچه نموده و هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

در صورتی که به هر دلیلی با رفتاری خارج از عرف مواجه شوید، می توانید سریعا این موضوع را منعکس کرده و در موارد حاد پرستار کودک خود را در کمترین زمان ممکن تغییر دهید.

اگر تحت هر شرایطی مانند بیماری و غیره پرستار بچه نتواند در روز و ساعت مقرر در محل حاضر شود پرستار جایگزین به محل اعزام می شود.

با کمک پرستار نوزاد می توانید مراقبت از نوزاد تازه متولد شده را بهتر انجام دهید. همچنین با کمک و همکاری پرستار نوزاد می توانید به راحتی به سایر کارهای خود نیز برسید.

حقوق پرستار کودک در منزل بر اساس تعرفه های معین اعلام می شود و با مبالغ نجومی و خارج از عرف مواجه نخواهید شد.

مراقبت از کودک در منزل یا مهد کودک ها کدام؟

مراقبت از کودک در منزل تفاوت های زیادی با نگهداری کودک در مهدکودک دارد. مراکز مراقبت از کودک باید دارای مجوز رسمی باشند و حتما از مربیان آموزش دیده کمک بگیرند و استانداردهای کامل بهداشتی و ایمنی را رعایت کنند. همچنین در مهدکودک ها در طی یک روز ممکن است شیفت مربیان تغییر کند و کودک خود را با تمام مربیان وقف ندهد. همچنین تعدادی از کودکان حس امنیت را از محیط عمومی و درکنار بقیه کودکان دریافت نخواهند کرد. البته محیط مهدکودک و مراکز نگهداری از کودک شرایط بدی ندارند اما مناسب تمام کودکان با تمام رده سنی نیستند.

به طور مثال پرستار نوزاد در منزل بیشتر تاکید می شود تا در مهد کودک ها. اما در مواردی مراقبت از کودک در منزل چون کودک در محیط خانه احساس آرامش و امنیت بیشتری دارد بهتر محیط را قبول می کند و اضطراب کمتری دارد. همچنین با استخدام پرستار کودک مواردی مانند رفت و آمد به مهد موجب صرف هزینه و زمان بیشتری نیز می شود.

وظایف پرستار کودک در منزل چیست؟

مراقبت از کودک در منزل شامل گروهی از فعالیت و مسئولیت های عام اما بسیار حائز اهمیت است. اولین مورد حفظ ایمنی کودک است. در واقع اولین موردی که در ذهن والدین در استخدام پرستار کودک مطرح می شود، مسئله امینت می باشد. محیط خانه باید بستر مطمئنی برای کودکان باشد و از هر گونه حادثه عمدی یا سهوی جلوگیری شود.

نظافت نوزاد و نظافت محیط اطراف کودک یا نوزاد از وظایف پرستار نوزاد است. در واقع این مورد شامل گردگیری منزل نیست. اما باید محیط بازی کودک یا نگهداری از نوزاد منظم و مرتب باشد.

پرستار کودک باید آمادگی لازم در زمان های ضروری را نیز دارا باشد . تفاونی ندارد نیاز به مراقبت و پرستاری کودک بیمار باشد یا پرستاری کودک سالم . گذراندن آموزش های لازم در زمینه کمک های اولیه و یا حتی قسمت های از احیای قلبی از الزامات پرستار حرفه ای کودک است.

استخدام پرستار کودک در منزل صرفا برای نگهداری از کودک نیست. بلکه سرگرم کردن کودک و ارضای حس خلاقیت و سرگرمی کودک نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. پرستار کودک باید فعالیت هایی که مطابق با سن کودک است و به رشد و پرورش کودک کمک می کند را به کار بگیرد. همچنین در سن های بالاتر باید در انجام تکالیف مدرسه و ایجاد تمرکز در کودک راهکارهای اساسی مطرح کند.

مورد بعدی تغذیه کودک است. این مورد نیز یکی از وظایف اصلی و حیاتی پرستار کودک می باشد. در کودکان با سن کمتر، پدر و مادر زمان و نوع وعده های غذایی کودک خود را باید در اختیار پرستار و مراقب کودک قرار دهند و او باید به دقت آنها را تهیه کند. در کودکان با سن بالاتر، مسئولیت پرستار کودک صرفا آماده سازی غذا و توجه به علایق کودکان و والدین در تهیه غذا است.

پرستار کودک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همانطور که پیش تر هم گفته شد پرستاری و مراقبت از بچه از حالت سنتی خود خارج شده است. به عبارت دیگر وظایف پرستار کودک چیزی فراتر از اقدامات مربوط به خوراک و نظافت کودک است. البته رعایت این موارد در اولویت است اما ویژگی های دیگر نیز در اولویت قرار دارد.

دارای تحصیلات قابل قبول بوده و با اقدامات پرستاری در سطح ابتدایی آشنایی داشته باشد

نگهداری کودک و رفع نیازهای روحی و روانی کودک نیازمند این است که فرد مورد نظر مطالعات کلی در این زمینه داشته باشد. بتواند خود را با شرایط کودک وقف دهد. بعضی از کودکان در شرایط ایده آلی قرار ندارند و برای نگهداری از کودک در منزل باید دانش کافی در زمینه مراقبت از کودک و انجام مراقبت های پرستاری آشنایی داشته باشد.

· پرستار کودک باید وضعیت جسمانی سالمی داشته باشد

فرد مورد نظر باید در شرایط جسمی خوبی قرار داشته باشد. پرستار کودک باید توانایی جابجایی کودک را داشته باشد و بتواند کلیه کارهای عمومی مربوط به کودک را انجام دهد.

· فرد باید آمادگی کافی در زمینه مواجه با اتفاقات پیش بینی نشده را داشته باشد

نگهداری از نوزاد و یا نگهداری از کودک بیمار یا معلول نیازمند روحیه ای قوی است. در این شرایط و در صورت بغرنج شدن شرایط فرد باید بتواند شرایط را کنترل نموده و اقدامات لازم را انجام دهد.

استخدام پرستار کودک در منزل به چند طریق انجام می شود؟

خدمات مراقبت از کودک همه به صورت توافقی و بر اساس نیاز و خواسته والدین انجام می شود. پرستار کودک در منزل هم به صورت شبانه روزی و هم به صورت ساعتی خدمات ارائه می دهند. پرستار کودک ساعتی در هر ساعتی از شبانه روز صبح، عصر و شب ها امکان پذیر است. پرستاری از کودک در منزل به صورت ساعتی برای والدینی که در ساعاتی از روز نمی توانند از کودک نگهداری کنند بهترین انتخاب است. همچنین پرستار کودک شبانه روزی در مواردی که والدین به هر دلیلی مانند بیماری و مسافرت نمی توانند از کودک نگهداری کنند گزینه بهتری است.

پرستاری از کودک بیش فعال، اوتیسم و ... در منزل

نگهداری از بچه اوتیسم و بیش فعال با نگهداری از کودک سالم تفاوت دارد. پرستاری از کودک اوتیسم در منزل نیاز به مهارت بالایی دارد. فرد باید آموزش های لازم را در حوزه نگهداری از کودک گذرانده باشد. بازی ها و اصول روانشناسی در این کودکان متفاوت است و این فرد باید مهارت لازم را در این زمینه را داشته باشد. نگهداری از کودکان عقب مانده ذهنی، اوتیسم وبیش فعال بهتر است در محیط خانه انجام شود.

چرا از هوم سرویز برای استخدام پرستار کودک در منزل کمک بگیریم؟

پرستاران کودک همراه هوم سرویز دارای ویژگی های خاصی هستند که موجب می شود بهترین گزینه برای مراقبت از نوزاد و کودک در منزل باشیم.

· ارائه خدمات پرستاری از کودک شبانه روزی، ساعتی و روزانه

با توجه به شرایط خود می توانید از این خدمات به صورت پرستار کودک ماهانه، روزانه و یا ساعتی کمک بگیرید.

· ارائه بهترین خدمات پرستاری کودک

با کمک از برترین پرستاران کودک که دارای رزومه قوی در این زمینه هستند می توانید بهترین و مطمئن ترین خدمات را دریافت کنید.

· پرستاران کودک آموزش دیده و مجرب

پرستار کودک مشغول به کار همگی دارای رزومه قوی در این زمینه هستند. این افراد عاشق کودکان هستند و می توانند رابطه قوی با کودک شما برقرار کنند.

· نظارت کامل بر روند انجام کار

عقد قرارداد در واقع آغاز تعهد است. به این ترتیب در زمان ارائه خدمات همواره بر روند انجام کار نظارت داشته و با بررسی اوضاع میزان رضایت والدین بررسی می شود.

· هزینه پرستاری کودک بر اساس تعرفه های مجاز

قیمت پرستار کودک در منزل بر اساس تعرفه های مجاز اعلام می شود. به این ترتیب هیچگاه هزینه های اعلامی بالاتر از عرف نخواهد بود.

هزینه نگهداری کودک در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت پرستار کودک در منزل به موارد متعددی وابسته است. در شرایط معمول از مزایای استخدام پرستار از طریق موسسات پرستاری کودکان مشخص بودن قیمت پرستار کودک است. اما همواره مواردی هستند که هزینه پرستاری از کودک را تغییر می دهند که در ادامه توضیح می دهیم.

· تحصیلات پرستار کودک

دستمزد پرستار کودک با توجه به میزان تحصیلات او، تجربه و تخصص پرستار تغییر می کند. طبیعتا کمک گرفتن از افرادی که دارای تحصیلات در این زمینه هستند، موجب بالا رفتن هزینه نگهداری کودک می شود.

· پرستار کودک روزانه، ساعتی و ماهانه

نحوه عقد قرارداد طرفین نیز بر قیمت پرستار کودک تاثیر می گذارد. قرارداد به صورت پرستار کودک روزانه، پرستار کودک شبانه‌روزی و یا قراردادهای مدت دار تهیه می شود. که همه این موارد حقوق پرستار کودک در منزل را تغییر می دهد.

· وضعیت کودک بر قیمت پرستار کودک در منزل تاثیر دارد

همچنین شرح وظایف پرستار به طوری که وظیفه وی نگهداری و پرستاری از کودک بیمار است یا کودک سالم و سن کودک نیز در قیمت پرستاری کودک تاثیرگزار است. به این نکته توجه داشته باشید که اگر فرزند شما سالم است یا دچار بیماری یا شرایط خاصی است. باید شرایط را با پرستار خود در میان بگذارید و شرایط این دو کودک با هم کاملاً متفاوت خواهد بود، جنسیت کودک و ویژگی خاص مثل معلول بودن کودک یا شرایط سنی نیز از دیگر موارد است که اهمیت بسیاری دارد.

· تعداد کودکان، هزینه مراقبت از نوزاد تازه متولد شده و غیره

طبیعتا در صورتی که نیاز به مراقبت از نوزاد تازه متولد شده باشد و یا نگهداری از چند کودک شرح وظایف پرستار بچه تغییر می کند و به این ترتیب قیمت پرستار بچه تغییر خواهد نمود.

· سایر وظایف پرستار کودک در حقوق پرستار کودک موثر است

ممکن است در کنار خدمات استخدام پرستار کودک نیاز به مواردی مانند نظافت منزل و یا تهیه و آشپزی در منزل نیز باشد. در این صورت این موارد بر هزینه پرستار کودک در منزل تاثیر می گذارد.

نگهداری از کودک در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نگهداری و مراقبت از کودک یکی از مهمترین خدماتی است که افراد درخواست می کنند. بعضی از افراد صرفا به علت هزینه نگهداری کودک از افرادی که صلاحیت لازم را ندارند کمک می خواهند. به یاد داشته باشید که این اقدام با سلامت جسمی و روحی فرزندان ما در ارتباط است پس ساده از کنار موضوعی با این حساسیت نباید عبور کنیم.

بهترین موسسه پرستاری کودک هوم سرویز با بهره گیری از افرادی آموزش دیده و دانش آموخته این زمینه آمادگی نگهداری از فرزندان دلبند شما را دارند. برای نظارت بیشتر بر کودک خود می توانید دوربین مدار بسته در منزل نصب کنید. از طریق گوشی تلفن همراه، اتفاقات خانه را دنبال کنید و رفتار پرستار کودک را بسنجید. موسسه پرستار کودک هوم سرویز بعد از گزینش، تکمیل پرونده و دریافت تضامین مطمئن اقدام به اعزام پرستار کودکان می کنند.

جهت دریافت مشاوره و اعلام دقیق قیمت پرستار کودک می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پرستار کودک و همچنین ارایه خدمات پرستار کودک ساعتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل, تزریق سرم در منزل, پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, تزریق آمپول و دارو در محل, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل , همراه بیمار در بیمارستان دولتی, پرستاری از سالمند در منزل, خدمات پرستاری از بیمار در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پرستار کودک

پرستار کودک ساعتی

پرستار کودک شبانه روزی

پرستاری از کودک ساعتی و روزانه

مراقبت از نوزاد تازه متولد شده

پرستاری از کودک بیش فعال

پرستاری از کودک اوتیسم

پرستاری از کودک بیمار و ...

نظرات کاربران

profile picture
محمد کشکولی

دکتر به موقع تشریف اوردند خوب بود ممنون

profile picture
سپیده محمد رضایی

عالی و درجه یک و همه چیز خیلی خوب پیشرفت ممنون از خدمات دهی خوبتون

profile picture
فرزانه زمان کاظمی  
2 سال پیش |همیار نبض اول

بسیار همیار شریف و کار بلدی بودن

profile picture
شیما داورپناه
2 سال پیش |همیار نبض اول

من از شرکت هوم سرویز خیلی راضی هستم من هرماه این سرویس را سفارش میدهم و هردفعه هم راضیم پرستارا عالی و خیلی هم منضبط هستند

شرایط پرستاری از نوزاد و مراقبت از کودک در منزل

خدمات مراقبت و پرستاری کودک شامل مراقبت و نگهداری و همراهی برای انجام امور روزانه نظیر استحمام، تهیه غذا، تعویض و شستشوی لباس، انجام امور نظافتی و ... بوده و در صورت نیاز شما می تواند شامل امور آموزشی، تربیتی و پرستاری و ... نیز شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت کودک و خدمات قابل ارائه، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در سرویس های ساعتی میزان ساعت کمتر از 8 ساعت، هزینه معادل 8 ساعت محاسبه می شود.

در صورت نیاز به انجام امور منزل و یا شرایط خاص مشتری، قیمت ها با هماهنگی مشتری تغییر می کنند.

در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

فراهم آوردن مواد و ابزار لازم بر عهده مشتری می باشد. نظیر در دسترس قرار داشتن وسایل شخصی کودک.

 همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه استفاده از مواد غذایی و دارو برای کودک، بدون مجوز والدین را نخواهند داشت.

 پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات پرستاری ومراقبت از کودک در منزل با مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد و از همکاری مستقیم با همیار اکیدا خودداری نمایید.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

medical-examination
پزشک در منزل
قیمت از 750,000 الی 1,550,000 تومان
sampling
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
speech-therapy
گفتار درمانی در منزل
قیمت از 650,000 الی 650,000 تومان
optometry
بینایی سنجی
قیمت از 2,700,000 الی 2,700,000 تومان