پرستار کودک در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
پرستاری و مراقبت کودک

پرستار کودک در منزل

از 1187 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پرستار کودک در منزل در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت پرستار کودک در منزل

توافقی

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت13,600,000 تومان

آنچه درباره پرستار کودک در منزل خواهید خواند

  • پرستار کودک در منزل
  • استخدام پرستار کودک در منزل
  • مراقبت از کودک در منزل یا مهد کودک ها کدام؟
  • وظایف پرستار کودک در منزل
  • پرستار کودک چه مدت در کنار کودک می ماند؟
  • پرستاری از کودک بیش فعال، اوتیسم و ... در منزل
  • موسسات پرستاری کودک در منزل
  • هزینه نگهداری کودک در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • نگهداری از کودک در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پرستار کودک در منزل

مطمعننا یکی اززیباترین حس های دنیا پدر و مادر شدن می باشد. اما خوب در کنار این لذت، نگهداریاز کودک در منزل سختی های خاص خود را نیز دارد. امروزه با توجه به شاغل بودناکثر مادرها و دور بودن خانواده ها در شهرهای بزرگ، رسیدگی به امور فرزندان بهتنهایی امکان پذیر نیست. در گذشته مادران کارمند یا شاغل کودکان خود را را ازاولین سالهای تولد به مهدکودک ها می بردند. اما امروزه با بالا رفتن میزانحساسیت خانواده ها، خدمات پرستاری کودک در منزل و استخدامپرستار کودک بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.در ادامه به وظایف پرستار بچه در منزل وعوامل موثر بر قیمت پرستار کودک در منزل می پردازیم.

استخدام پرستار کودک در منزل

علت تمایل خانواده هابه بهره گیری از خدمات پرستاری بچه در منزل ایجاد احساس امنیتبیشتر در کودکان می باشد. زیرا خانواده ها به ویژه مادران راغب هستند که پرستارکودک در منزل تمام توجه خودش را معطوف به فرزند دلبندشان نماید. تا هیچ گونه سهلانگاری اتفاق نیوفتد. در این میان پرستار کودکان در منزل علاوه بر دارابودن تجربه و مهارت لازم، باید کاملا مسئولیت پذیر باشند تا بتوانند نهایت رضایتوالدین را کسب کنند.

همچنین برخی والدیندر شیفت های متغیری به جز ساعات اداری در بیرون از منزل باید به فعالیت بپردازند.در نتیجه مراقبت از فرزند در منزل بهترین راهکار خواهد بود. زیرادر مهد کودک ها و سایر مراکز نگهداری از کودک، نیاز به رفت آمد والدین و کودکانبرای تحویل دادن و تحویل گرفتن کودک است. اما در نگهداری بچه در منزل درهزینه های رفت و آمد و زمان صرفه جویی می شود. از آنجایی که پرستار کودکدر منزل، زمان قابل انعطافی برای نگهداری و مراقبت از کودک دارد می تواند درشرایط خاص نیز مسئولیت نوزادان و کودکان را برعهده بگیرند.

مراقبت از کودک در منزل یا مهد کودک ها کدام؟

مراقبت از کودک درمنزل تفاوتهای زیادی با نگهداری کودک در مهدکودک دارد. مراکز مراقبت از کودک باید دارای مجوزرسمی باشند و حتما از مربیان آموزش دیده کمک بگیرند و استانداردهای کامل بهداشتی وایمنی را رعایت کنند. همچنین در مهدکودک ها در طی یک روز ممکن است شیفت مربیانتغییر کند و کودک خود را با تمام مربیان وقف ندهد. همچنین تعدادی از کودکان حسامنیت را از محیط عمومی و درکنار بقیه کودکان دریافت نخواهند کرد. البته محیطمهدکودک و مراکز نگهداری از کودک شرایط بدی ندارند اما مناسب تمام کودکان با تمامرده سنی نیستند. به طور مثال پرستار نوزاد در منزل بیشتر تاکید می شود تادر مهد کودک ها. اما در مواردی مراقبت از کودک در منزل چون کودک در محیطخانه احساس آرامش و امنیت بیشتری دارد بهتر محیط را قبول می کند و اضطراب کمتریدارد. همچنین با استخدام پرستار نوزاد و کودک در منزل مواردی مانند رفت وآمد به مهد موجب صرف هزینه و زمان بیشتری نیز می شود.

وظایف پرستار کودک در منزل

مراقبت از کودک درمنزل شاملگروهی از فعالیت و مسئولیت های عام اما بسیار حائز اهمیت است. اولین مورد حفظایمنی کودک است. در واقع اولین موردی که در ذهن والدین در استخدام پرستارکودک برای مراقبت از نوزاد یا کودک مطرح می شود، مسئله امینت می باشد. محیطخانه باید بستر مطمئنی برای کودکان باشد و از هر گونه حادثه عمدی یا سهوی جلوگیریشود.

نظافت نوزاد و نظافتمحیط اطراف کودک یا نوزاد از وظایف پرستار نوزاد در منزل است. درواقع این مورد شامل گردگیری منزل نیست. اما باید محیط بازی کودک یا نگهداری ازنوزاد منظم و مرتب باشد.

پرستار حرفه ای کودکدر منزل بایدآمادگی لازم در زمان های ضروری را نیز دارا باشد . تفاونی ندارد نیازبه مراقبت و پرستاری کودک بیمار در منزل باشد یا پرستاریکودک سالم .گذراندن آموزش هایلازم در زمینه کمک های اولیه و یا حتی قسمت های از احیای قلبی از الزامات پرستارحرفه ای کودک در منزل است.

استخدام پرستار کودکدر منزل صرفابرای نگهداری از کودک نیست. بلکه سرگرم کردن کودک و ارضای حس خلاقیت و سرگرمی کودکنیز بسیار حائز اهمیت می باشد. پرستار کودک باید فعالیت هایی که مطابق با سن کودکاست و به رشد و پرورش کودک کمک می کند را به کار بگیرد. همچنین در سن های بالاترباید در انجام تکالیف مدرسه و ایجاد تمرکز در کودک راهکارهای اساسی مطرح کند.

مورد بعدی تغذیه کودکاست. این مورد نیز یکی از وظایف اصلی و حیاتیپرستار کودک می باشد. در کودکان با سن کمتر، پدر و مادر زمان و نوع وعده های غذاییکودک خود را باید در اختیار پرستار و مراقب کودک قرار دهند و او باید به دقت آنهارا تهیه کند. در کودکان با سن بالاتر، مسئولیت پرستار کودک در منزل صرفا آماده سازی غذا و توجه به علایقکودکان و والدین در تهیه غذا است.

پرستار کودک چه مدت در کنار کودک می ماند؟

خدمات مراقبت از کودکهمه به صورت توافقی و بر اساس نیاز و خواسته والدین انجام می شود. پرستار کودکدر منزل هم به صورت شبانه روزی و هم به صورت ساعتی خدمات ارائه می دهند.پرستار کودک در منزل ساعتی در هر ساعتی از شبانه روز صبح، عصر و شب ها امکان پذیراست. پرستاری از کودک در منزل به صورت ساعتی برای والدینی که در ساعاتی ازروز نمی توانند از کودک نگهداری کنند بهترین انتخاب است. همچنین پرستار کودکشبانه روزی در مواردی که والدین به هر دلیلی مانند بیماری و مسافرت نمی تواننداز کودک نگهداری کنند گزینه بهتری است.

پرستاری از کودک بیش فعال، اوتیسم و ... در منزل

نگهداری از بچهاوتیسم و بیش فعال در منزل با نگهداری از کودک سالم تفاوت دارد. پرستاری ازکودک اوتیسم در منزل نیاز به مهارت بالایی دارد. فرد باید آموزش های لازم رادر حوزه نگهداری از کودک گذرانده باشد. بازی ها و اصول روانشناسی در این کودکانمتفاوت است و این فرد باید مهارت لازم را در این زمینه را داشته باشد. نگهداری ازکودکان عقب مانده ذهنی، اوتیسم وبیش فعال بهتر است در محیط خانه انجام شود.

موسسات پرستاری کودک در منزل

جهت درخواستپرستار بچه در منزل شما می توانید به دو روش اقدام کنید. یک شخصاً اقدامبه استخدام پرستار کودک کنید. دومین مورد می توانید از موسساتپرستاری کودک در منزل کمک بخواهید. با توجه به اهمیت مسئله پرستار کودک درمنزل همیشه نگرانی هایی از استخدام پرستار کودک در منزل وجود دارد. ازطرفی امنیت اخلاقی فرد اعزام شده و از طرف دیگر نیز مهارت آن شخص مد نظر افرادقرار می گیرد. با توجه به این تفاسیر بهترین راهکار کمک از موسسه معتبرپرستاری از کودک در منزل است.

درخواست پرستاربچه از موسسات معتبر موجب می شود. افراد با سابقه درخشان و معتبر در اینزمینه نزد شما اعزام شوند.

هزینه نگهداری کودک در منزل به چه مواردی وابسته است؟

یکی دیگر از مزایایاستخدام پرستار از طریق موسسات پرستاری کودکان مشخص بودن قیمتپرستار کودک در منزل است. دستمزد پرستار کودک با توجه به میزانتحصیلات او، تجربه و تخصص پرستار و همچنین نحوه عقد قرارداد طرفین تعیین می شود.قرارداد به صورت پرستار کودک روزانه، پرستار کودک شبانه‌روزی و یا قراردادهای مدت دار تهیه می شود. که همه این موارد حقوق پرستار کودک در منزلرا تغییر می دهد. همچنین شرح وظایف پرستار به طوری که وظیفه وی نگهداری و پرستاریاز کودک بیمار است یا کودک سالم و سن کودک نیز در قیمت نگهداری ازکودک تاثیرگزار است.

نگهداری از کودک در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

نگهداری و مراقبت ازکودک یکی از مهمترین خدماتی است که افراد درخواست می کنند. بعضی از افراد صرفا بهعلت هزینه نگهداری کودک در منزل از افرادی که صلاحیت لازم را ندارند کمکمیخواهند. به یاد داشته باشید که این اقدام با سلامت جسمی و روحی فرزندان ما درارتباط است پس ساده از کنار موضوعی با این حساسیت نباید عبور کنیم.

بهترین موسسه پرستاریکودک هوم سرویز با بهره گیری از افرادی آموزش دیده و دانش آموخته این زمینهآمادگی نگهداری از فرزندان دلبند شما را دارند. برای نظارت بیشتر بر کودک خود میتوانید دوربین مدار بسته در منزل نصب کنید. از طریق گوشی تلفن همراه، اتفاقات خانهرا دنبال کنید و رفتار پرستار کودک را بسنجید. موسسه پرستاری از کودک هوم سرویزبعد از گزینش، تکمیل پرونده و دریافت تضامین مطمئن اقدام به اعزام پرستار کودکانمی کنند.

جهت دریافت مشاوره واعلام دقیق قیمت پرستاری از کودک در منزل می توانید به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. همکاران ما در کمترین زمان با شما تماس خواهند گرفت وتوضیحات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پرستار کودک در منزل و همچنین ارایه خدمات نگهداری و پرستاری از کودک در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل, تزریق سرم در منزل, خدمات پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, تزریق آمپول و دارو در منزل, دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل , همراه بیمار در بیمارستان دولتی, مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل, کلیه خدمات پرستاری از بیمار در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پرستار کودک در منزل

نگهداری و پرستاری از کودک در منزل

پرستاری از نوزاد در منزل

پرستاری از کودک اوتیسم

پرستاری از کودک بیش فعال

پرستاری از کودک شبانه روزی

پرستاری از کودک ساعتی و روزانه

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط پرستاری و مراقبت از کودک در منزل

خدمات مراقبت و پرستاری کودک شامل مراقبت و نگهداری و همراهی برای انجام امور روزانه نظیر استحمام، تهیه غذا، تعویض و شستشوی لباس، انجام امور نظافتی و ... بوده و در صورت نیاز شما می تواند شامل امور آموزشی، تربیتی و پرستاری و ... نیز شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت کودک و خدمات قابل ارائه، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در سرویس های ساعتی میزان ساعت کمتر از 8 ساعت، هزینه معادل 8 ساعت محاسبه می شود.

در صورت نیاز به انجام امور منزل و یا شرایط خاص مشتری، قیمت ها با هماهنگی مشتری تغییر می کنند.

در صورت نارضایتی از عملکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

فراهم آوردن مواد و ابزار لازم بر عهده مشتری می باشد. نظیر در دسترس قرار داشتن وسایل شخصی کودک.

 همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه استفاده از مواد غذایی و دارو برای کودک، بدون مجوز والدین را نخواهند داشت.

 پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات پرستاری ومراقبت از کودک در منزل با مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد و از همکاری مستقیم با همیار اکیدا خودداری نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

معاینه پزشکی در محل
معاینه پزشکی در محل
قیمت از 650,000 الی 900,000 تومان
آزمایش و نمونه گیری در محل
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 190,000 الی 450,000 تومان
گفتار درمانی در منزل
گفتار درمانی در منزل
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
بینایی سنجی
بینایی سنجی
قیمت از 950,000 الی 1,800,000 تومان