banner
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
گفتار درمانی در منزل

گفتار درمانی در منزل

از 1200 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت گفتار درمانی در منزل|هزینه گفتار درمانی کودکان

قیمت کاردرمانی(روزانه)

250,000 الی 400,000 تومان

قیمت کادرمانی(دوره ای)

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط گفتار درمانی در منزل

خدمات گفتار درمانی در منزل شامل حضور پزشک یا توانبخش متخصص مجرب و متعهد در محل مشتری و ارزیابی، تشخیص و درمان پیشگیری از اختلالات مربوط به گفتار، طرز تکلم، فرایند‌های ذهنی برقراری ارتباط، صوت، بلع و نیز روانی بیماران با استفاده از فعالیت و تمرینات هدفمند، جهت دستیابی به توانمندی های قبل از ابتلا به بیماری و حداکثر استقلال و توان‌بخشی فرد مورد نظر بعد از آسیب می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات گفتاردرمانی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات گفتار درمانی در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​گفتار درمانی چیست؟

قبل از توضیح و تشریح حیطه فعالیت گفتار درمانی در منزل و وظایف گفتار درمانگر باید به تفاوت گفتار و زبان بپردازیم. هر زمانی که ما صحبت می کنیم، قبل از ارائه کلمات توسط زبان، پروسه انتخاب کلمات و جمله بندی در مغز شکل می گیرد. این فرآیند ذهنی، زبان است. سپس این پیام ها به اندام های ریه، حنجره، عضله زبان جهت تولید صدا ارسال می شود. که این عملیات و همکاری در اندام ها جهت ارائه کلمات،  (گفتار) نامیده میشود.

گفتار درمانی یا پاتولوژی گفتار به رفع ایرادات مربوط به بخش فرآیندهای مغزی زبان و ایرادات اندام های دخیل در این فرآیند که اختلالات گفتاری هستند، می پردازد.  همانطور که میدانیم این دو مورد نقش بسیار مهمی در ارتباطات اجتماعی افراد دارد و موجب بالا رفتن اعتماد به نفس در افراد می شود.

هدف گفتار درمانی در منزل چیست؟

هر کدام از رشته های توانبخشی مانند فیزیوتراپی، کاردرمانی، گفتار درمانی و شنوایی سنجی و غیره در جهت استفاده از بالا ترین میزان توانایی فرد توانخواه می باشد. صرفا هدف اصلی گفتار درمانگر یا پاتولوژیست گفتار، ارزیابی توانایی فرد در حوزه گفتار و زبان است. تا بتواند با استفاده از راهکارهای خاص از تمام پتانسیل فرد استفاده کند.

گفتار درمانگر صرفا به اصلاح صحبت کردن افراد نمی پردازد. زیرا ممکن است افراد به علت سکته مغزی، یا آسیب های وارده به اندام های صورت در تکلم و ارتباط دچار مشکل شده باشند. در صورتی که گفتار درمانگر می تواند با وجود این نواقص و ارائه راهکار های جبرانی اقدامات موثری در راستای درمان آنها انجام دهد.

همچنین با توجه به هدف اصلی گفتار درمانگر که اصلاح ارتباطات اجتماعی افراد است. گاهی افراد در ارائه روش های ارتباطی مانند زبان بدن، ارتباط چشمی ضعیف هستند. که این مشکلات به وسیله گفتار درمانی جوانان تا مقدار بالایی قابل اصلاح است.

و مورد آخر اینکه با توجه به آشنایی تخصصی پاتولوژیست گفتار به فیزیولوژی و آناتومی اندام های زبان ، دهان ، حلق ، حنجره و غیره در حیطه بلع نیز فعالیت می کنند. این حیطه به نوزادان یا بزرگسالانی که در بلعیدن و غذا خوردن مشکل دارند نیز بسیار کمک می کند.

گفتار درمانی کودکان در منزل

مهمترین روزها و سالهای زندگی افراد دوران نوزادی و پس از آن کودکی آنها می باشد. این دوران بزرگترین توانایی افراد شکل می پذیرد و همچنین انواع اختلالات نیز ممکن است در این دوران خود را نشان دهند. اگر این اختلالات گفتاری در کودک مبتلا به اوتیسم و غیره و در سالهای اولیه زندگی درمان نشود. ممکن است تا اخر زندگی افراد باقی بمانند و زندگی فردی و اجتماعی فرزندتان را تحت الشعاع قرار دهند.

گفتار درمانی کودکان در منزل نیز یکی از مثمرثمرترین اقدامات در زمان رویارویی با اختلال گفتاری در کودکان است. زیرا از سمتی در سن پایین امکان تغییر رفتار در مغز راحت تر است. و از سمت دیگر درمان در کنار خانواده احساس امنیت بیشتری به کودک می دهد. تا در انجام تمرینات گفتار درمانی در منزل با متخصص گفتار درمانی کودکان همکاری کند.

با توجه به اینکه اغلب مشکلات گفتار درمانی کودکان به ژنتیک افراد، سندروم ها یا به علت ضربه به مغز و یا حتی الگوهای رفتاری اشتباه والدین ایجاد می شود. به همین علت دریافت گفتار درمانی در منزل کودکان به همراه والدین می تواند در اصلاح الگو تربیتی فرزندان توسط والدین نیز موثر باشد. یکی از مهمترین رده های سنی که نیاز به گفتار درمانی دارند. گفتار درمانی کودک 4 ساله است. زیرا در این سن باید پروسه صحبت فرد کامل شود. در غیر این صورت باید اقدامات درمانی و توانبخشی توسط متخصص گفتار درمانی کودکان انجام شود.

گفتار درمانی در منزل برای بزرگسالان

اختلالات گفتاری و زبانی شاخه های متعددی دارند. متاسفانه بعضی از والدین و سرپرستان کودکانی در دوران کودکی در مواجهه با این اختلالات در صدد درمان آنها بر نیامدند. این مشکلات همراه افراد بزرگتر می شوند و به مرحله بزرگسالی افراد راه پیدا می کنند. متاسفانه این ایرادات گفتاری و زبانی ممکن است به شرایط اجتماعی و ارتباطات فرد آسیب های فراوانی بزنند.

گفتار درمانی بزرگسالان در منزل می تواند تا حد نسبتا بالایی مشکلات صدا، تلفظ کلمات و لکنت را با توجه به میزان مشکل رفع کند. گفتار درمانی در منزل بزرگسال موجب می شود که مشکلاتی که در ارتباطات روزانه، ازدواج، دریافت شغل دارند را تا میزان بالایی درمان کند.

گفتاردرمانی در منزل در تهران

همواره به خاطر داشته باشید که شاید وراثت نقش مهمی در این اختلالات دارد. اما مسئله محیط و درمان نیز می تواند بسیار موثر باشد. با تاخیر در انجام پروسه درمان و گفتاردرمانی در منزل تهران ممکن است فرصت بهبود را از خود و عزیزانمان بگیریم. همه اختلالات گفتاری در اثر عدم توجه و رسیدگی در کودکی به بزرگسالی منتقل شده اند. این اختلالات میتواند آسیب های شدید روحی و روانی برای افراد به دنبال داشته باشند.

گفتار درمانی در منزل در تهران توسط همیاران متخصص گفتار درمانی هوم سرویز ارائه می شود.این افراد از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز هستند و دارای مجوز و تاییدیه از دانشگاه علوم پزشکی میباشند.

هزینه گفتاردرمانی در منزل هوم سرویز

هزینه گفتار در منزل تهران به نوع بیماری، نوع گفتار درمانی و مدت زمان مورد نیاز برای هر جلسه بستگی دارد. هدف تیم هوم سرویز ارائه خدمات با کیفیت در منزل با تعرفه گفتار درمانی در منزل معقولانه و با توجه به بودجه خانوار است. ازین رو افراد با هر مقدار توان مالی می توانند از خدمات گفتاردرمانی در منزل غرب تهران، شرق و گفتاردرمانی در شمال تهران برخوردار شوند.

جهت دریافت خدمات و استعلام قیمت گفتاردرمانی در منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمتر از یک ساعت جهت مشاوره و ارائه هزینه گفتاردرمانی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس..

همیاران سرویس گفتار درمانی در منزل

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

کاردرمانی در منزل
کاردرمانی در منزل
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان
فیزیوتراپی در محل
فیزیوتراپی در محل
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 72,800 الی 218,700 تومان
پرستاری و مراقبت کودک
پرستاری و مراقبت کودک
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان