کاردرمانی در منزل

کاردرمانی در منزل

از 1199 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کاردرمانی در منزل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت کاردرمانی در منزل

400,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

کاردرمانی در منزل

کاردرمانی در منزل یکی از زیرشاخه های خدمات توانبخشی است. این خدمات بر تمام ابعاد جسمی، ذهنی و روانی بیمار به طور کامل احاطه دارد. کار درمانی در منزل جهت دفع عوارض منفی یک بیماری بر روی عملکرد حرکتی و ذهنی بیمار به کار برده می شود. این اقدامات به گروه سنی خاصی تعلق ندارد. هدف اصلی کاردرمانی در خانه برگرداندن استقلال افراد از نظر انجام کارهای شخصی و روزانه و همچنین ارتقاء روابط اجتماعی فرد است. در ادامه به معرفی بهتر کار درمانی و عوامل موثر بر تعرفه کاردرمانی در منزل می پردازیم.

کاردرمانی در خانه چیست؟

متخصصان کاردرمانگر با تسلط بر علوم مختلفی نظیر فیزیولوژی، آناتومی و روانشناسی افراد، یک برنامه جامع درمانی تهیه می کنند. این برنامه جامع تمام حیطه ی زندگی اجتماعی و فردی بیمار را در بر می گیرد. می توان اینگونه هم بیان کرد که کاردرمانگر با ارائه تمرینات معنا دار به جای حرکات بی معنی و تکراری، یک فعالیت هدفمند و جذاب برای بیمار ایجاد می کند. این هماهنگی بین فعالیت های جسمی، ذهنی و البته روحی موجب نتیجه بخشی سریع تر در پروسه درمان می شود.

مزایای کاردرمانی در منزل

انجام کاردرمانی در منزل خود بیمار می تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد. اما در کل هدف اصلی از انجام تمرینات کاردرمانی در خانه ایجاد یک محیط حمایتی و امن برای افراد است. با توجه به اینکه بیمار در محیط خانه خود استرس ندارد. تمرکز بیشتری بر روی انجام تمرینات کاردرمانی در منزل خواهد داشت. همین امر موجب اثربخشی بیشتر درمان خواهد شد. کاردرمانگر می تواند در خانه و با کمک از وسایل منزل در بازیابی توانایی های فرد تکنیک های لازم را ارائه کند. همچنین حضور اعضای خانواده در کنار بیمار کمک های بیشتری به درمانگر و بیمار می کند.

انواع کاردرمانی

خدمات کاردرمانی تمام گروه های سنی از نوزاد تا سالمند را در بر می گیرد. تمرینات کاردرمانی در منزل با توجه به سه حوزه مختلف جسمی، روحی و کاردرمانی ذهنی فرد با هم تفاوت دارند.

کاردرمانی جسمی

کاردرمانی جسمی فعالیت هایی را به بیمار توصیه می کند تا بتواند اختلالات حرکت یا ایرادات مرتبط با ارتوپد و عصب شناختی خود را درمان و برطرف کند. انجام فیزیوتراپی در زیر شاخه این نوع کاردرمانی در محل است.

کاردرمانی ذهنی در منزل

این شاخه از کاردرمانی ذهنی برای کودکان بیشتر تجویز می شود. اغلب کودکانی که در تمرکز، ادراک محیط، قضاوت و استدلال ضعف هایی دارند توسط کادرمانگر درمان و تمرینات لازم را دریافت می کنند. اغلب افرادی که دچار معلولیت ذهنی هستند یا در یادگیری هر کدام از شاخه های ریاضی، خواندن یا نوشتن دچار مشکلات زیادی هستند از کاردرمانی ذهنی در منزل باید استفاده کنند. تمرینات کاردرمانی ذهنی در منزل به منظور آموزش مفاهیم مختلف مانند اشیا، روابط، شناخت رنگ ها و اعداد با استفاده از وسایل در محیط خانه و با استفاده از تصاویر مخصوص انجام می شود.

کاردرمانی روانی در منزل

افرادی که مشکل رفتاری و اختلالات روانی، افسردگی و اختلالات اضطراب محیطی و حتی توهم رنج می برند. باید از کاردرمانی روانی استفاده کنند.

کاردرمانی در منزل برای کودکان

کاردرمانی کودکان در منزل برای درمان کودکانی که به بیماری اوتیسم، اختلالات رفتاری، سندرم های ژنتیکی، بیش فعالی و به اختلال در یادگیری دچار هستند بسیار موثر می باشد.

کاردرمانی کودکان اوتیسم شامل کاردرمانی ذهنی در منزل، کاردرمانی حسی، حرکتی، بازی درمانی، رفتار درمانی و ماساژ درمانی است.

کاردرمانی کودک فلج مغزی نیز شامل تمرینات کاردرمانی ذهنی و جسمی، ارائه حرکات کششی جهت تقویت عضلات کودکان و معرفی وسایل مناسب حرکتی برای آموزش کاردرمانی به اعضای خانواده می باشد. انجام کاردرمانی کودک در منزل با توجه به اینکه در فضای خصوصی خانه انجام می شود به سیر پیشرفت کودک سرعت می بخشد. کاردرمانی کودک فلج مغزی موجب افزایش قدرت بدن، حفظ تعادل، تقویت ادراک بصری و استقلال بیشتر فرد می شود.

کاردرمانی در منزل برای کودکان بیش فعال شامل کنترل رفتار کودک، بالا بردن میزان تمرکز کودک است. همچنین کاردرمانی کودکان موجب بالا بردن تحمل پذیری و حرف شنوی کودک فعال نیز می شود.

کاردرمانی در منزل برای سالمندان

کاردرمانی سالمندان در منزل در شاخه های متفاوتی انجام شود. ممکن است سالمندان بر اثر اثرات ناشی از سکته مغزی، ضایعات نخاعی، جراحی های استخوان و ارتوپدی، ضربه مغزی و بر اثر بیماری های مانند پارکینسون با مشکلات حرکتی رو به رو شوند. به همین علت کاردرمانی سالمندان در منزل بهترین راهکار برای مقابله با این موارد است.

کاردرمانی سکته مغزی در منزل یکی از بهترین روش های درمان عوارض ناشی از آن است. این بیماری به علت عدم خون رسانی به مغز اتفاق می افتد. به همین علت، مشکلات جسمی مانند بی حسی اندام ها، فلجی دست و پاها و یا اختلالات حافظه را در پی دارد. که خوشبختانه همه این موارد تا حدی با انجام کاردرمانی در منزل سکته مغزی قابل درمان است. در کاردرمانی بر خلاف سایر روش های درمان هیچ دارویی تجویز نمی شود و تمام روند درمان به صورت تدریجی و با همکاری بیمار و توانگر انجام شود. به همین علت نتایج کاردرمانی سکته مغزی کاملا دائمی است و نتایج بسیار خوبی بر روح و روان سالمندان خواهد داشت.

کاردرمانی در منزل برای بزرگسالان

کاردرمانی در منزل برای بزرگسالان به کمک کاردرمانگر حرفه ای و آشنا به تمام تمرینات کاردرمانی ذهنی و جسمی انجام می شود. تیم کار درمانی هوم سرویز آماده ارائه خدمات کار درمانی به تمام رده های سنی هستند. کاردرمانی در منزل موجب می شود که بیماران با انجام تمرینات صحیح استقلال روزانه خود را کامل به دست بیاورند. به این ترتیب استرس روانی از دوش اعضای خانواده برداشته می شوند و شاهد تغییرات بسیار شگرفی در روند بهبودی عزیزانتان خواهید بود.

هزینه کاردرمانی در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت کاردرمانی در منزل به موارد متعددی وابسته است. هزینه کاردرمانی در منزل به نوع بیماری، نوع کاردرمانی و مدت زمان مورد نیاز برای هر جلسه بستگی دارد. هدف تیم هوم سرویز ارائه خدمات با کیفیت در منزل با تعرفه کاردرمانی در منزل معقول است. ازین رو افراد با هر مقدار توان مالی می توانند از خدمات کاردرمانی در منزل برخوردار شوند.

کلیه خدمات کاردرمانی در خانه را به درمانگرهای متخصص همراه هوم سرویز بسپارید

جهت دریافت خدمات و استعلام تعرفه کاردرمانی در منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمتر از یک ساعت جهت مشاوره و ارائه هزینه کاردرمانی با شما تماس خواهند گرفت و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کاردرمانی در منزل و همچنین ارایه خدمات کاردرمانی در منزل برای بزرگسالان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات توانبخشی ارائه می دهد که شامل گفتار درمانی در منزل, خدمات فیزیوتراپی در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کاردرمانی در منزل

کاردرمانی در منزل برای بزرگسالان

کاردرمانی در منزل برای کودکان

کاردرمانی در منزل برای کودکان بیش فعال

کاردرمانی کودک فلج مغزی

کاردرمانی کودکان اوتیسم

کاردرمانی در منزل سکته مغزی و کار درمانی برای سالمندان و...

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط کاردرمانی ذهنی و جسمی در خانه

خدمات کاردرمانی در منزل شامل حضور پزشک یا توانبخش متخصص مجرب و متعهد در محل مشتری جهت درمان مشکلات ذهنی و جسمی بیماران با استفاده از فعالیت و تمرینات هدفمند، جهت دستیابی به توانمندی های قبل از ابتلا به بیماری و حداکثر استقلال و توان‌بخشی فرد مورد نظر بعد از آسیب می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات کار درمانی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات کاردرمانی در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

فیزیوتراپی در محل
فیزیوتراپی در محل
قیمت از 200,000 الی 700,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 61,260 الی 234,300 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 75,000,000 الی 75,000,000 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
قیمت از 200,000 الی 700,000 تومان

خدمات کاردرمانی در منزل در این شهرها ارائه می شود: