banner
قیمت خدمات
/
پزشکی و پرستاری
/
کاردرمانی در منزل

کاردرمانی در منزل

از 1199 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کاردرمانی و توانبخشی در خانه توسط کاردرمانگر

قیمت کاردرمانی(روزانه)

250,000 الی 400,000 تومان

قیمت کادرمانی(دوره ای)

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط کاردرمانی در منزل

خدمات کاردرمانی در منزل شامل حضور پزشک یا توانبخش متخصص مجرب و متعهد در محل مشتری جهت درمان مشکلات ذهنی و جسمی بیماران با استفاده از فعالیت و تمرینات هدفمند، جهت دستیابی به توانمندی های قبل از ابتلا به بیماری و حداکثر استقلال و توان‌بخشی فرد مورد نظر بعد از آسیب می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات کار درمانی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات کاردرمانی در منزل به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​کاردرمانی در منزل

کاردرمانی یکی از زیرشاخه های توانبخشی است. این شاخه توانبخشی بر تمام ابعاد جسمی، روحی و روانی بیمار به طور کامل احاطه دارد. کار درمانی در منزل جهت دفع عوارض منفی یک بیماری بر روی عملکرد حرکتی و ذهنی بیمار به کار برده می شود. این نوع توانبخشی در منزل به گروه سنی خاصی تعلق ندارد. بر اساس نوع بیماری، نیاز و وابستگی افراد برای تمام بیماران توصیه می شود. هدف اصلی کاردرمانی برگرداندن استقلال افراد از نظر انجام کارهای شخصی و روزانه و همچنین ارتقاء روابط اجتماعی فرد است.

متخصصان کاردرمانگر با تسلط بر علوم مختلفی نظیر فیزیولوژی، آناتومی و روانشناسی افراد، یک برنامه جامع درمانی تهیه می کنند. این برنامه جامع تمام حیطه ی زندگی اجتماعی و فردی بیمار را در بر میگیرد. میتوان اینگونه هم بیان کرد که کاردرمانگر با ارائه تمرینات معنا دار به جای حرکات بی معنی و تکراری، یک فعالیت هدفمند و جذاب برای بیمار ایجاد میکند. این هماهنگی بین فعالیت های جسمی و ذهنی و البته روحی موجب نتیجه بخشی سریع تر در پروسه درمان می شود.

مزایای کاردرمانی در منزل

انجام کاردرمانی در منزل خود بیمار میتواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد. اما در کل هدف اصلی از انجام تمرینات کاردرمانی در منزل ایجاد یک محیط حمایتی و امن برای افراد است. با توجه به اینکه بیمار در محیط خانه خود استرس ندارد. تمرکز بیشتری بر روی انجام تمرینات کاردرمانی در منزل خواهد داشت. همین امر موجب اثر بخشی بیشتر درمان خواهد بود. کاردرمانگر می تواند در خانه و با کمک از وسایل منزل در بازیابی و توانبخشی فرد تکنیک های لازم را ارائه کند. همچنین حضور اعضای خانواده در کنار بیمار می توانند کمک های بیشتری به درمانگر و بیمار کند.

انواع کاردرمانی

خدمات کاردرمانی و توانبخشی تمام گروه های سنی از نوزاد تا سالمند را در بر میگیرد. تمرینات کاردرمانی در منزل با توجه به سه حوزه مختلف توانبخشی جسمی، روحی و روانی فرد با هم تفاوت دارند.

کاردرمانی جسمی

کاردرمانی جسمی فعالیت هایی را به بیمار توصیه می کند تا بتواند اختلالات حرکت یا ایرادات مرتبط با ارتوپد و عصب شناختی خود را درمان و برطرف کند. انجام فیزیوتراپی در زیر شاخه این نوع کاردرمانی است.

کاردرمانی ذهنی در منزل

این شاخه از کاردرمانی برای کودکان بیشتر تجویز می شود. اغلب کودکانی که در تمرکز، ادراک محیط، قضاوت و استدلال ضعف هایی دارند توسط کادرمانگر درمان و تمرینات لازم را دریافت می کنند. اغلب افرادی که دچار معلولیت ذهنی هستند. یا در یادگیری هر کدام از شاخه های ریاضی، خواندن یا نوشتن دچار مشکلات زیادی هستند از کاردرمانی ذهنی در منزل باید بهره مند شوند.

کاردرمانی و خدمات توانبخشی ذهنی در منزل به منظور آموزش مفاهیم مختلف مانند اشیا، روابط، شناخت رنگ ها و اعداد با استفاده از وسایل در محیط خانه و با استفاده از تصاویر مخصوص انجام می شود.

کاردرمانی روانی در منزل

افرادی که مشکل رفتاری و اختلالات روانی، افسردگی و اختلالات اضطراب محیطی و حتی توهم رنج میبرند. باید از کاردرمانی روانی استفاده کنند.

کاردرمانی در منزل برای کودکان

کاردرمانی کودکان در منزل برای درمان کودکانی که به بیماری اوتیسم، اختلالات رفتاری، سندرم های ژنتیکی، بیش فعالی و به اختلال در یادگیری دچار هستند بسیار موثر می باشد.

 کاردرمانی کودکان اوتیسم شامل کاردرمانی ذهنی در منزل، کاردرمانی حسی، حرکتی، بازی درمانی، رفتار درمانی و ماساژ درمانی است.

کاردرمانی کودکان فلج مغزی نیز شامل توانبخشی جسمی، ارائه حرکات کششی جهت تقویت عضلات کودکان و معرفی وسایل مناسب حرکتی برای آموزش کاردرمانی به اعضای خانواده میباشد.

کاردرمانی کودکان بیش فعال شامل کنترل رفتار کودک، بالا بردن میزان تمرکز کودک است. همچنین موجب بالا بردن تحمل پذیری و حرف شنوی کودک فعال نیز می شود.

کاردرمانی در منزل برای سالمندان

کاردرمانی سالمندان در منزل میتواند در شاخه های متفاوتی انجام شود. ممکن است سالمندان بر اثر اثرات ناشی از سکته مغزی، ضایعات نخاعی، جراحی های استخوان و ارتوپدی، ضربه مغزی و بر اثر بیماری های مانند پارکینسون با مشکلات حرکتی رو به رو شوند. به همین علت کاردرمانی سالمندان می تواند بهترین راهکار برای توانبخشی سالمندان در منزل باشد.

کاردرمانی سکته مغزی در منزل یکی از بهترین روش های درمان عوارض ناشی از آن است. این بیماری به علت عدم خون رسانی به مغز اتفاق می افتد. به همین علت، مشکلات جسمی مانند بی حسی اندام ها، فلجی دست و پاها و یا اختلالات حافظه را در پی دارد. که خوشبختانه همه این موارد تا حدی با انجام کاردرمانی در منزل سکته مغزی قابل درمان است.

در کاردرمانی بر خلاف سایر روش های درمان هیچ دارویی تجویز نمی شود و تمام روند درمان باید تدریجی و با همکاری بیمار و توانگر انجام شود. به همین علت نتلیج کاردرمانی و خدمات توانبخشی کاملا دائمی است و نتایج بسیار خوبی بر روح و روان سالمندان خواهد داشت. در کنار راهکارهای کاردرمانی خدمات فیزیوتراپی نیز برای درمان مشکلات حرکاتی سالمندان انجام می شود.

کاردرمانی در منزل تهران

کاردرمانی در منزل تهران به کاردرمانگر حرفه ای و آشنا به تمام تمرینات مربوط به بیماری نیاز دارد. تیم کار درمانی هوم سرویز آماده ارائه خدمات توانبخشی به تمام رده های سنی هستند. کاردرمانی در منزل موجب می شود که بیماران با انجام تمرینات صحیح استقلال روزانه خود را کامل به دست بیاورند. به این ترتیب استرس روانی از دوش اعضای خانواده برداشته می شوند و شاهد تغییرات بسیار شگرفی در روند بهبودی عزینتان خواهید بود.

هزینه کاردرمانی در منزل

هزینه کاردرمانی در منزل تهران به نوع بیماری، نوع کاردرمانی و مدت زمان مورد نیاز برای هر جلسه بستگی دارد. هدف تیم هوم سرویز ارائه خدمات با کیفیت در منزل با تعرفه کاردرمانی در منزل معقول است. ازین رو افراد با هر مقدار توان مالی می توانند از خدمات کاردرمانی در منزل غرب تهران، شرق و کار درمانی در شمال تهران برخوردار شوند.

جهت دریافت خدمات و استعلام تعرفه کاردرمانی در منزل کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمتر از یک ساعت جهت مشاوره و ارائه هزینه کاردرمانی با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس..

همیاران سرویس کاردرمانی در منزل

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

فیزیوتراپی در محل
فیزیوتراپی در محل
قیمت از 200,000 الی 700,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 81,700 الی 218,700 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 11,000,000 الی 11,000,000 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل
نوار قلب و اکو قلب در محل
قیمت از 200,000 الی 700,000 تومان