دیالیز در منزل

دیالیز در منزل

از 1195 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دیالیز در منزل در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت اجاره دستگاه دیالیز به مدت یک ماه(بدون خدمات پرستاری)

6,000,000 تومان

قیمت همودیالیز در منزل(پرستار به همراه موارد مصرفی)

2,700,000 تومان

متوسط قیمت7,600,000 تومانکمینه قیمت7,600,000 تومانبیشینه قیمت43,000,000 تومان

آنچه درباره دیالیز در منزل خواهید خواند

  • ​دیالیز در منزل چیست؟
  • روش انجام دیالیز در منزل
  • همودیالیز در خانه
  • مزایای دیالیز در منزل
  • هزینه دیالیز در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات دیالیز در منزل هوم سرویز

دیالیز در منزل چیست؟

کلیه نقش اساسی درخارج کردن مایعات اضافی بدن و تصفیه سموم موجود در خون را ایفا می کند. در صورتیکه کلیه ها به هر دلیلی نتوانند این مسئولیت بسیار خطیر را در بدن انجام دهند.باید از خدمات دیالیز در منزل یا دیالیز در مراکز درمانی استفادهکرد. اگر کلیه ها از کار بیوفتند و نتوانند خون را تصفیه کنند سطح موادمضر و مایعات اضافی در بدن بالا می رود. متاسفانه اگر این مواد مضر بهوسیله انواع دیالیز از بدن خارج نشوند ممکن است اتفاقات بسیار خطرناک وحتی کشنده ای به وقوع بپیوندند.

اغلب بیماران به علتنارسایی کلیوی و سایر بیماری های کلیه، حجم مواد زائد بدنشان ماننداوره و کراتینین زیاد می شود. پزشکان مواد شیمیایی مختلفی را در خون آزمایش واندازه گیری می کنند تا زمان انجام دیالیز را مشخص کنند. با توجه بهشرایط آلودگی بیمارستان ها در کرونا و همچنین امکان انتقال انواع بیماریهای عفونی در بیمارستان ها، خدمات انجام دیالیز در منزل بیشترمورد توجه بیماران کلیوی قرار گرفته است.در ادامه به معرفی انجام همودیالیز در منزل و عوامل موثر بر هزینهدیالیز در منزل می پردازیم.

روش انجام دیالیز در منزل

در معرفی انواعدیالیز می توان به دو نوع همودیالیز و دیالیز صفاقی اشاره نمود. در ادامهبه اختصار در مورد هر کدام و طریقه انجام دیالیز توضیحاتی راارائه خواهیم نمود.

انجام همودیالیزدر منزل

در حین انجامهمو دیالیز در منزل یا مراکز درمانی خون از بدن بیمار وارد دستگاه دیالیز میشود. اجزای دستگاه دیالیز شاملفیلتر که غشای دیالیز نام دارد می باشد. این نوع دیالیز قطعی ترین و مطمئن ترینراه درمان است. در این روش مقدار خون خارج شده از بدن تصفیه شده و با استفاده ازدستگاه دیالیز از طریق شریان به بدن بر می گردد. متاسفانه اکثر راه هایدرمان در کنار مزایا ممکن است در موارد نادری نیز موجب بروز خطرات و مشکلاتی شوند. تعدادی از معایب همودیالیز کاهش فشار خون، امکان ایجاد عفونت خون،اسپاسم عضلات، کم خونی، بروز مشکلات خوابی، بالا رفتن میزان پتاسیم در خون و درخطرناک ترین حالت، ممکن است موجب ایست قلبی شود.

انجام دیالیزصفاقی در منزل

در این روش پزشکمتخصص یک کاتتر دیالیز صفاقی را در بدن بیمار قرار می دهد. به این ترتیب از بافتهای خود بدن به عنوان فیلتر استفاده می شود. لوله پلاستیکی از طریق دیواره شکموارد حفره شکمی می شود. سپس مایعات مخصوصی از این طریق به حفره شکمی وارد شوند وموجب شستشوی اطراف روده و خروج مواد زائد از بدن بیمار خواهند شد. انجام دیالیز صفاقی نیز ممکن است موجبعوارضی مانند التهاب صفاق، افزایش وزن بیمار، تب ناشی از عفونت و درد شکم شود.

همودیالیز در خانه

اکثر افراد مبتلا به نارساییکلیوی انجام دیالیز را باید در برنامه زندگی خود باید قرار دهند. در اینمواقع خود بیمار و اطرافیان برای ایجاد آسایش و راحتی ترجیح می دهند خدماتدیالیز در منزل را دریافت کنند. بدین ترتیب بدون کم ترین اختلال در زندگیروزمره می توانند درمان خود را دنبال کنند. با توجه به شلوغی شهرهای بزرگ و تعدادافرادی که همه روزه در صف های استفاده از دستگاه دیالیز قرار می گیرند. همیشه بایدساعاتی را در ترافیک برای رسیدن به مراکز انجام دیالیز در مرکز دیالیز اختصاصدهند.

با توجه به اینکه دربیماران مختلف چندین مرتبه در هفته را باید به انجام همو دیالیز اختصاص داد. بههمین ترتیب زمانهای رفت و آمد و مدت زمان انجام دیالیز در هر بار مراجعهبه مراکز انجام دیالیز زیاد خواهد بود. همچنین ممکن است به علت حجم بالایمراجعه کننده تمام موارد بهداشتی به صورت کامل رعایت نشود و موجب انتقال بیماریهایخونی نظیر هپاتیت شود.

مزایای دیالیز در منزل

اگر بخواهیم هزینهرفت آمد و هدر رفت یک روز کاری را در افراد شاغل در نظر بگیریم . هزینه انجامدیالیز در مرکز دیالیز بسیار بیشتر خواهد شد. مورد بعدی آرامش فرد بیمار است.محیط بیمارستان در بهترین حالت ممکن برای فرد ایجاد نا امنی می کند. به همین ترتیباستفاده از خدمات دیالیز در محل آرامش روحی افراد بیمار را در پیدارد. همچنین با توجه به حضور پزشک معالج مخصوص، نحوه دیالیز با کیفیتبالاتر انجام می شود. همچنین موجب سرعت در روند درمان و مدت زمان انجامدیالیز خواهد شد.

هزینه دیالیز در منزل به چه مواردی وابسته است؟

هزینه دیالیز در منزل به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مانندحضور پزشک مختصص، مدت زمان انجام دیالیز، استفاده از دستگاه دیالیز درمنزل پرتابل و البته تعداد دفعات دیالیز در تعیین قیمت دیالیز درمنزل موثر خواهند بود. هوم سرویز این اطمینان را به شما می دهند که قیمتدیالیز در منزل هوم سوریز با توجه به تمام مواردی بیان کردیم بسیار منصفانه ومناسب تر خواهد بود.

خدمات دیالیز در منزل هوم سرویز

شرایط انجامدیالیز و مدت زمان انجام دیالیز و البته تعداد دفعات مراجعهبیماران به بیمارستانها، همه و همه از دلایلی هستند که افراد را به دریافت خدماتدر منزل سوق می دهند. اغلب افراد دیالیزی با حال وخیم و شرایط فیزیکی نا مساعد وبی حالی به این مراکز مراجعه می کنند و اینکه بعد از انجام این خدمات نیاز بهاستراحت دارند. چه چیزی بهتر از اینکه در محیط خانه به استراحت بپردازند. خدماتدیالیز در منزل هوم سرویز با کادر مجرب و استفاده از بهترین دستگاهدیالیز در منزل آماده خدمات رسانی به همه بیماران محترم در سطح شهر می باشد.

در صورتنیازبه خدمات همو دیالیز در خانه کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. خدمات دیالیز در منزل توسط تیم متخصص ما انجام میشود. در صورت نیاز به دیالیز فوری و دیالیز اورژانسی نهایتیک ساعت با دریافت خدمات فاصله خواهید داشت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دیالیز در منزل و همچنین ارایه خدمات دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل, تزریق سرم در منزل, خدمات پانسمان زخم در منزل, سونداژ در منزل, تزریق آمپول و دارو در منزل, همراه بیمار در بیمارستان دولتی, مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل, نگهداری و پرستاری از کودک در منزل, کلیه خدمات پرستاری از بیمار در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس دیالیز در منزل

دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل

انجام همودیالیز در منزل

انجام دیالیز صفاقی در منزل

همودیالیز در خانه

آموزش لازم به بیماران هنگام دیالیز

مراقبت ویژه از بیمار و جلوگیری از انتقال بیماری های واگیر

نظرات کاربران

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

شرایط دیالیز در منزل

خدمات دیالیز در محل شامل حضور پزشک متخصص به همراه تجهیزات مورد نیاز در محل مشتری و انجام همودیالیز یا دیالیز صفاقی در محل مشتری می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه انجام دیالیز در محل بدون نسخه پزشک متخصص را نخواهند داشت.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات دیالیز در منزل در به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تزریقات در محل
تزریقات در محل
قیمت از 200,000 الی 600,000 تومان
پانسمان در محل
پانسمان در محل
قیمت از 75,000 الی 400,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 11,111 الی 650,000 تومان