banner

دیالیز در منزل

از 1195 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت انجام همودیالیز با دستگاه پرتابل در منزل

قیمت همودیالیز(روزانه)

200,000 الی 600,000 تومان

قیمت دیالیز صفاقی(روزانه)

200,000 الی 600,000 تومان

قیمت انجام دیالیز به صورت دوره ای

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط دیالیز در منزل

خدمات دیالیز در محل شامل حضور پزشک متخصص به همراه تجهیزات مورد نیاز در محل مشتری و انجام همودیالیز یا دیالیز صفاقی در محل مشتری می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

همیاران محترم به هیچ عنوان اجازه انجام دیالیز در محل بدون نسخه پزشک متخصص را نخواهند داشت.

پیشنهاد می گردد در خصوص سرویس خدمات دیالیز در منزل در به صورت دوره ای یا مدت زمان بیشتر از یک هفته قرارداد رسمی با همیار منعقد نمایید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​دیالیز چیست؟

کلیه نقش اساسی در خارج کردن مایعات اضافی بدن و تصفیه سموم موجود در خون را ایفا می کند. در صورتی که کلیه ها به هر دلیلی نتوانند این مسئولیت بسیار خطیر را در بدن انجام دهند. باید از خدمات دیالیز در منزل یا دیالیز در مراکز درمانی استفاده کرد. اگر کلیه ها از کار بیوفتند و نتوانند خون را تصفیه کنند سطح مواد مضر و مایعات اضافی در بدن بالا میرود. متاسفانه اگر این مواد مضر به وسیله انواع دیالیز از بدن خارج نشوند ممکن است اتفاقات بسیار خطرناک و حتی کشنده ای به وقوع بپیوندند.

اغلب بیماران به علت نارسایی کلیوی و سایر بیماری های کلیه، حجم مواد زائد بدنشان مانند اوره و کراتینین زیاد می شود. پزشکان مواد شیمیایی مختلفی را در خون آزمایش و اندازه گیری می کنند تا زمان انجام دیالیز را مشخص کنند. با توجه به شرایط آلودگی بیمارستان ها در کرونا و همچنین امکان انتقال انواع بیماری های عفونی در بیمارستان ها، خدمات انجام دیالیز در منزل بیشتر مورد توجه بیماران کلیوی قرار گرفته است.

 روش انجام دیالیز در منزل

در معرفی انواع دیالیز می توان به دو نوع همودیالیز و دیالیز صفاقی اشاره نمود. در ادامه به اختصار در مورد هر کدام  و طریقه انجام دیالیز توضیحاتی را ارائه خواهیم نمود.

انجام همودیالیز در منزل

در حین انجام همو دیالیز در منزل یا مراکز درمانی خون از بدن بیمار وارد دستگاه دیالیز می شود. اجزای دستگاه دیالیز شامل فیلتر که غشای دیالیز نام دارد میباشد. این نوع دیالیز قطعی ترین و مطمئن ترین راه درمان است. در این روش مقدار خون خارج شده از بدن تصفیه شده و با استفاده از دستگاه دیالیز از طریق شریان به بدن بر میگردد.  متاسفانه اکثر راه های درمان در کنار مزایا ممکن است در موارد نادری نیز موجب بروز خطرات و مشکلاتی شوند . تعدادی از معایب همودیالیز کاهش فشار خون، امکان ایجاد عفونت خون، اسپاسم عضلات، کم خونی، بروز مشکلات خوابی، بالا رفتن میزان پتاسیم در خون و در خطرناک ترین حالت، ممکن است موجب ایست قلبی شود.

انجام دیالیز صفاقی در منزل

 در این روش پزشک متخصص یک کاتتر دیالیز سقافی را در بدن بیمار قرار می دهد. به این ترتیب از بافت های خود بدن به عنوان فیلتر استفاده می شود. لوله پلاستیکی از طریق دیواره شکم وارد حفره شکمی می شود. سپس مایعات مخصوصی از این طریق به حفره شکمی وارد شوند و موجب شستشوی اطراف روده و خروج مواد زائد از بدن بیمار خواهند شد. انجام دیالیز صفاقی نیز ممکن است موجب عوارضی مانند التهاب صفاق، افزایش وزن بیمار، تب ناشی از عفونت و درد شکم شود.

همودیالیز در خانه

اکثر افراد مبتلا به نارسایی کلیوی انجام دیالیز را باید در برنامه زندگی خود باید قرار دهند. در این مواقع خود بیمار و اطرافیان برای ایجاد آسایش و راحتی ترجیح می دهند خدمات دیالیز در منزل را دریافت کنند. بدین ترتیب بدون کم ترین اختلال در زندگی روزمره می توانند درمان خود را دنبال کنند. با توجه به شلوغی شهرهای بزرگ و تعداد افرادی که همه روزه در صف های استفاده از دستگاه دیالیز قرار میگیرند. همیشه باید ساعاتی را در ترافیک برای رسیدن به مراکز انجام دیالیز در تهران اختصاص دهند.

با توجه به اینکه در بیماران مختلف چندین مرتبه در هفته را باید به انجام همو دیالیز اختصاص داد. به همین ترتیب زمانهای رفت و آمد و مدت زمان انجام دیالیز در هر بار مراجعه به مراکز انجام دیالیز در تهران زیاد خواهد بود. همچنین ممکن است به علت حجم بالای مراجعه کننده تمام موارد بهداشتی به صورت کامل رعایت نشود و موجب انتقال بیماریهای خونی نظیر هپاتیت شود.

مزایای دیالیز در منزل

اگر بخواهیم هزینه رفت آمد و هدر رفت یک روز کاری را در افراد شاغل در نظر بگیریم . هزینه انجام دیالیز در مرکز دیالیز بسیار بیشتر خواهد شد. مورد بعدی آرامش فرد بیمار است. محیط بیمارستان در بهترین حالت ممکن برای فرد ایجاد نا امنی می کند. به همین ترتیب استفاده از خدمات دیالیز در محل میتواند آرامش روحی افراد بیمار را در پی داشته باشد. همچنین با توجه به حضور پزشک معالج مخصوص ، نحوه دیالیز با کیفیت بالاتر انجام می شود. همچنین موجب سرعت در روند درمان و مدت زمان انجام دیالیز خواهد شد.

خدمات دیالیز در منزل تهران هوم سرویز

شرایط انجام دیالیز و مدت زمان انجام دیالیز و البته تعداد دفعات مراجعه بیماران به بیمارستانها، همه و همه از دلایلی هستند که افراد را به دریافت خدمات در منزل سوق می دهند. اغلب افراد دیالیزی با حال وخیم و شرایط فیزیکی نا مساعد و بی حالی به این مراکز مراجعه می کنند. و اینکه بعد از انجام این خدمات نیاز به استراحت دارند. چه چیزی بهتر از اینکه در محیط خانه به استراحت بپردازند. خدمات دیالیز در منزل هوم سرویز با کادر مجرب و استفاده از بهترین دستگاه دیالیز در منزل آماده خدمات رسانی به همه بیماران محترم در سطح شهر میباشد.

هزینه دیالیز در منزل

هزینه دیالیز در منزل به عوامل مختلفی  بستگی دارد. عواملی مانند حضور پزشک مختصص ، مدت زمان انجام دیالیز ، استفاده از دستگاه دیالیز در منزل پرتابل و البته تعداد دفعات دیالیز در تعیین قیمت دیالیز در منزل موثر خواهند بود. هوم سرویز این اطمینان را به شما می دهند که قیمت دیالیز در منزل هوم سوریز با توجه به تمام مواردی بیان کردیم بسیار منصفانه و مناسب تر خواهد بود.

دز صورت نیازبه خدمات همو دیالیز در خانه کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. خدمات دیالیز در منزل شمال تهران، غرب و شرق تهران توسط تیم متخصص ما انجام می شود. در صورت نیاز به دیالیز فوری و دیالیز اورژانسی نهایت یک ساعت با دریافت خدمات فاصله خواهید داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس دیالیز در منزل

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

تزریقات در محل
تزریقات در محل
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
پانسمان در محل
پانسمان در محل
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
ارسال دارو در محل
ارسال دارو در محل
قیمت از 81,700 الی 218,700 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار
پرستاری و مراقبت بیمار
قیمت از 11,000,000 الی 11,000,000 تومان