دیالیز در منزل رشت

دیالیز در منزل رشت

از 1195 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دیالیز در منزل رشت در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت اجاره دستگاه دیالیز به مدت یک ماه(بدون خدمات پرستاری) رشت

6,000,000 تومان

قیمت همودیالیز در منزل(پرستار به همراه موارد مصرفی) رشت

2,700,000 تومان

متوسط قیمت8,000,000 تومانکمینه قیمت2,800,000 تومانبیشینه قیمت13,300,000 تومان

بهترین مراکز دیالیز رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
همیار همیار
مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
ScoreButton
5 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار همیار
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
ScoreButton
4.3 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار خبره
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
ScoreButton
5 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
ScoreButton
4.8 از 5

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه ارقبایی

فوق العاده بودند حتما دفعات بعد میخوام شخص ایشون تشریف بیاورند

profile picture
یوسف قهرمان زاده

عالی عالییی بودن هم اخلاقش خوب بود هم کارش درست بود

profile picture
مهسا نظری

ایشون عالی بودند. بهترین فردی که میتونست اعزام شه واسم فرستادن و مشتری ثابت شدم ممنونم

profile picture
سحر جلالوند

عالی بود با مواد مناسب کار را انجام دادند چیزی بود که میخواستم

انجام دیالیز در منزل

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر دیالیز در منزل رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال دیالیز در منزل رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین مراکز دیالیز رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات دیالیز در منزل رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از انجام دیالیز در منزل در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

دیالیز در منزل رشت

به منظور ثبت سفارش انجام دیالیز در منزل کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با دیالیز در منزل نظیر دیالیز رشت ,دیالیز در منزل رشت ,دیالیز در محل رشت ,دیالیز در خانه رشت ,همودیالیز رشت ,دیالیز صفاقی رشت ,خدمات دیالیز رشت ,دیالیز خانگی رشت ,انجام دیالیز در منزل رشت ,قیمت دیالیز رشت ,هزینه دیالیز رشت ,هزینه دیالیز در خانه رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس انجام دیالیز در منزل در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات دیالیز در منزل رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت انجام دیالیز در منزل در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات انجام دیالیز در منزل استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین انجام دیالیز در منزل، همیاران متخصص در بهترین مراکز دیالیز رشت را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل متخصص مورد نظر خود در زمینه بهترین مراکز دیالیز رشت را انتخاب نمایید.

انجام دیالیز در منزل رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین مراکز دیالیز در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در بهترین مراکز دیالیز رشت در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات انجام همودیالیز در منزل در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،انجام دیالیز صفاقی در منزل به مشتریان معرفی می شوند.
بهترین مراکز دیالیز رشت

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در

انجام دیالیز در منزل شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر انجام دیالیز در منزل رشت، دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل رشت، انجام همودیالیز در منزل رشت، انجام دیالیز صفاقی در منزل رشت، همودیالیز در خانه رشت، آموزش لازم به بیماران هنگام دیالیز رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات مراقبت ویژه از بیمار و جلوگیری از انتقال بیماری های واگیر نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه انجام دیالیز در منزل نظیر دیالیز در منزل رشت، ​دیالیز در منزل چیست، روش انجام دیالیز در منزل، همودیالیز در خانه هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص مزایای دیالیز در منزل و همینطور برآوردی از انجام دیالیز در منزل را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دیالیز در منزل رشت و همچنین ارایه خدمات دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل رشت, تزریق سرم در منزل رشت, خدمات پانسمان زخم در منزل رشت, سونداژ در منزل رشت, تزریق آمپول و دارو در منزل رشت, همراه بیمار در بیمارستان دولتی رشت, مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل رشت, نگهداری و پرستاری از کودک در منزل رشت, کلیه خدمات پرستاری از بیمار در منزل رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تزریقات در محل رشت
تزریقات در محل رشت
قیمت از 115,000 الی 450,000 تومان
پانسمان در محل رشت
پانسمان در محل رشت
قیمت از 300,000 الی 700,000 تومان
ارسال دارو در محل رشت
ارسال دارو در محل رشت
قیمت از 10,000 الی 28,000 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار رشت
پرستاری و مراقبت بیمار رشت
قیمت از 750,000 الی 1,350,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای دیالیز در منزل رشت:

‍‍
 • دیالیز رشت
 • دیالیز در منزل رشت
 • دیالیز در محل رشت
 • دیالیز در خانه رشت
 • همودیالیز رشت
 • دیالیز صفاقی رشت
 • خدمات دیالیز رشت
 • دیالیز خانگی رشت
 • انجام دیالیز در منزل رشت
 • قیمت دیالیز رشت
 • هزینه دیالیز رشت
 • هزینه دیالیز در خانه رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات دیالیز در منزل در آن ارائه می شود: