دیالیز در منزل رشت

دیالیز در منزل رشت

از 1195 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دیالیز در منزل رشت در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت اجاره دستگاه دیالیز به مدت یک ماه(بدون خدمات پرستاری) رشت

6,000,000 تومان

قیمت همودیالیز در منزل(پرستار به همراه موارد مصرفی) رشت

2,700,000 تومان

متوسط قیمت9,000,000 تومانکمینه قیمت9,000,000 تومانبیشینه قیمت13,500,000 تومان

بهترین مراکز دیالیز رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

شرکت خدمات پرستاری و پزشکی مسیر سبز جعفری
همیار همیار
شرکت خدمات پرستاری و پزشکی مسیر سبز جعفری
امتیاز
5 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار با تجربه
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
امتیاز
4.67 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
امتیاز
4.76 از 5

انجام دیالیز در منزل رشت

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر دیالیز در منزل رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال دیالیز در منزل رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین مراکز دیالیز رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات دیالیز در منزل رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از انجام دیالیز در منزل در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

دیالیز صفاقی و همودیالیز در منزل رشت

به منظور ثبت سفارش انجام دیالیز در منزل کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با دیالیز در منزل نظیر دیالیز در منزل رشت ,انجام دیالیز رشت ,خدمات دیالیز در منزل رشت ,همودیالیز در منزل رشت ,خدمات انجام دیالیز در منزل رشت ,هزینه دیالیز در منزل رشت ,دیالیز در خانه رشت ,انجام همودیالیز در منزل رشت ,انجام دیالیز صفاقی در منزل رشت ,همودیالیز در خانه رشت ,همودیالیز شبانه رشت ,تعرفه دیالیز در منزل رشت ,انجام دیالیز در خانه رشت ,هزینه انجام دیالیز رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس انجام دیالیز در منزل در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات دیالیز در منزل رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت انجام دیالیز در منزل در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات انجام دیالیز در منزل استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین بهترین مراکز دیالیز، همیاران متخصص در دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین بهترین مراکز دیالیز رشت متخصص مورد نظر خود در زمینه انجام دیالیز در منزل را انتخاب نمایید.

بهترین مراکز دیالیز رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین مراکز دیالیز رشت در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در انجام همودیالیز در منزل در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات دیالیز صفاقی در منزل در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،بهترین مراکز دیالیز رشت به مشتریان معرفی می شوند.

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در انجام دیالیز در منزل رشت

انجام دیالیز در منزل شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل رشت، انجام همودیالیز در منزل رشت، دیالیز صفاقی در منزل رشت، همودیالیز در خانه رشت، آموزش لازم به بیماران هنگام دیالیز رشت، مراقبت ویژه از بیمار دیالیزی رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات انجام دیالیز در منزل نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه دیالیز در منزل رشت نظیر ​دیالیز در منزل ، دیالیز چیست و برای کدام دسته از بیماران تجویز می شود، روش انجام دیالیز در منزل، همودیالیز در خانه به چند روش انجام می شود هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص انجام دیالیز در منزل و همینطور برآوردی از هزینه همودیالیز در خانه را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دیالیز در منزل رشت و همچنین ارایه خدمات دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل رشت, تزریق سرم در منزل رشت, پانسمان زخم در منزل رشت, سونداژ در منزل رشت, تزریق آمپول و دارو در محل رشت, همراه بیمار در بیمارستان دولتی رشت, پرستاری از سالمند در منزل رشت, پرستار کودک ساعتی رشت, خدمات پرستاری از بیمار در منزل رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

injection
تزریقات در محل رشت
قیمت از 260,000 الی 400,000 تومان
bandage
پانسمان در محل رشت
قیمت از 380,000 الی 1,200,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل رشت
قیمت از 460,000 الی 950,000 تومان
nursing
پرستاری و مراقبت بیمار رشت
قیمت از 700,000 الی 9,000,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای دیالیز در منزل رشت:

‍‍
 • دیالیز در منزل رشت
 • انجام دیالیز رشت
 • خدمات دیالیز در منزل رشت
 • همودیالیز در منزل رشت
 • خدمات انجام دیالیز در منزل رشت
 • هزینه دیالیز در منزل رشت
 • دیالیز در خانه رشت
 • انجام همودیالیز در منزل رشت
 • انجام دیالیز صفاقی در منزل رشت
 • همودیالیز در خانه رشت
 • همودیالیز شبانه رشت
 • تعرفه دیالیز در منزل رشت
 • انجام دیالیز در خانه رشت
 • هزینه انجام دیالیز رشت
 • قیمت دیالیز در منزل رشت
 • دیالیز فوری رشت
 • دیالیز اورژانسی رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات دیالیز در منزل در آن ارائه می شود: