دیالیز در منزل تبریز

دیالیز در منزل تبریز

از 1195 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دیالیز در منزل تبریز در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت اجاره دستگاه دیالیز به مدت یک ماه(بدون خدمات پرستاری) تبریز

6,000,000 تومان

قیمت همودیالیز در منزل(پرستار به همراه موارد مصرفی) تبریز

2,700,000 تومان

متوسط قیمت2,800,000 تومانکمینه قیمت2,800,000 تومانبیشینه قیمت2,800,000 تومان

بهترین مراکز دیالیز تبریز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار همیار
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
امتیاز
4.7 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار خبره
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
امتیاز
4.8 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
امتیاز
4.8 از 5

نظرات کاربران

profile picture
فریده طهماسب نظامی

خوب بودند و با سرعتی که انتظار داشتم کار کردند و خیلی تمیز و خوب و دلسوزانه کار کردند انگار واقعا برای مادر خودشون کار میکردند تشکر میکنم

profile picture
عظیمه محجوبی

سر تایم اومدن و وقت را هدر ندادند و خیلی سریع و خوب کار کردند

profile picture
پویا براتی

ممنون از هوم سرویز و اقای رزاقی خیلی خیلی عالی بود خوشحالم به هوم سرویز اعتماد کردم😍

profile picture
مریم سالاری

خیلی دلسوزانه برخورد کردند و پنچرگیری انجام شد متشکرم از ایشون

انجام دیالیز در منزل تبریز

شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی از شهرهای قدیمی و باستانی ایران و در شمال غربی کشور واقع شده است. جاذبه های گردشگری، صنایع دستی، غذاها و شیرینی های تبریز و آداب و رسوم خاص شهروندان تبریزی، آوازه این شهر را به گوش نقاط مختلف دنیا رسانده است. اکثر شهروندان تبریزی آذری هستند و زبان آنها ترکی آذربایجانی با لهجه تبریزی است. تبریزی ها از قدیم مردمی پیشرو و به روز بوده اند و همواره مشتاق شیوه های مدرن زندگی و استفاده از کسب و کارهای اینترنتی برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز هستند. شاید قبلا همشهری های تبریزی برای انجام . دیالیز در منزل تبریز نیاز بود که به سراغ روزنامه می رفتند و یا اینکه در خیابان به دنبال آن می گشتند ولی در حال حاضر و با توسعه کسب و کارهای اینترنتی با جستجوی ساده در اینترنت می توانند از خدمات انجام دیالیز در منزل در شهر تبریز استفاده کنند. استفاده از پلتفرم های خدماتی که به سرعت نیز در حال رشد هستند می تواند بخش بزرگی از دغدغه های شهروندان تبریزی را در خصوص سهولت دسترسی به متخصصین دیالیز در منزل تبریز، اطمینان از سرویس دهنده های دیالیز در محل تبریز، امنیت کاربران، استانداردسازی خدمات دیالیز در منزل تبریز و شفاف سازی قیمت دیالیز در منزل تبریز و همینطور پشتیبانی از آن را مرتفع نموده و دسترسی به خدمات را به عنوان نقش تسهیل گر ایفا نمایند.

مطمئنا شهروندان در شهر تبریز صرفا به دنبال مرجعی برای ارایه سرویس نبوده و در برخی موارد نیاز به اخذ مشاوره در خصوص سرویس و یا برآورد قیمت انجام همودیالیز با دستگاه پرتابل در منزل می باشند و یا در جستجوی سوالات خود در زمینه دیالیز در منزل تبریز نظیر ​دیالیز در منزل چیست، روش انجام دیالیز در منزل، همودیالیز در خانه، مزایای دیالیز در منزل هستند. هوم سرویز تلاش کرده است با ایجاد بسترهای مناسب پاسخگویی دقیق و درستی را به نیازها و انتظارات شهروندان تبریزی در خصوص دیالیز در منزل تبریز ارایه نماید.

دیالیز در منزل تبریز

استفاده از هوم سرویز در شهر تبریز به راحتی امکان پذیر است، همشهری های تبریزی لازم است با ورود به سایت هوم سرویز و انتخاب شهر تبریز و همچنین انتخاب کلمات متناسب با دیالیز در منزل به طور مثال دیالیز تبریز ,دیالیز در منزل تبریز ,دیالیز در محل تبریز ,دیالیز در خانه تبریز ,همودیالیز تبریز ,دیالیز صفاقی تبریز ,خدمات دیالیز تبریز ,دیالیز خانگی تبریز ,انجام دیالیز در منزل تبریز ,قیمت دیالیز تبریز ,هزینه دیالیز تبریز ,هزینه دیالیز در خانه تبریز سرویس مورد نظر را ثبت نمایند. در این قسمت شما می توانید از همودیالیز و همینطور شرایط دیالیز در منزل تبریز آگاهی یابید. سپس با پاسخگویی به سوالاتی که مشخص کننده نیاز دقیق کاربران در دیالیز در منزل تبریز می باشد سفارش خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از ثبت سفارش انجام دیالیز صفاقی در منزل تبریز و آنالیز آن، همیاران متخصص در خصوص دیالیز در منزل تبریز را به شما نمایش خواهد داد. این همیاران بر اساس تکمیل پروفایل خود و همچنین امتیازاتی که توسط سایر مشتریان تبریزی پس از دریافت خدمات همودیالیز در خانه به ایشان اختصاص یافته، گرید بندی شده اند. شهروندان تبریزی برای مطالعه سوابق و امتیازات متخصصین انجام همودیالیز در منزل تبریز و انجام دیالیز در منزل می توانند به صفحه پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز به آن سیگنال همیار اطلاق می شود مراجعه نمایند و پس از بررسی همیار فعال در بهترین مراکز دیالیز تبریز، بهترین مراکز دیالیز انتخاب نمایند.

بهترین مراکز دیالیز تبریز را در هوم سرویز جستجو کنید.

شناسایی دیالیز در منزل در هوم سرویز بر اساس رویه های مشخص و استعلام هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشینه و اطمینان از پیشینه مهارتی و تخصصی افرار صورت می پذیرد، سپس متخصصین انجام دیالیز در منزل وارد پروسه آزمایشی و صحت سنجی می شوند، در این مرحله پس از ارزیابی کیفیتی و مهارتی توسط مشتریانی که از خدمات دیالیز در منزل تبریز همیاران تبریزی استفاده کرده اند و ارایه امتیازات، در خصوص پروسه همکاری ایشان تصمیم گیری خواهد شد. در نهایت متخصصین بهترین مراکز دیالیز تبریز بر اساس امتیازات دریافتی از مشتریان رتبه بندی می شوند و انجام دیالیز در منزل تبریز شناسایی و معرفی می شوند.

انجام دیالیز در منزل در هوم سرویز شامل چه خدماتی می شود؟

شهر تبریز شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر مراقبت ویژه از بیمار و جلوگیری از انتقال بیماری های واگیر تبریز، آموزش لازم به بیماران هنگام دیالیز تبریز، همودیالیز در خانه تبریز، انجام دیالیز صفاقی در منزل تبریز، انجام همودیالیز در منزل تبریز، دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل تبریز تبریز می شود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دیالیز در منزل تبریز و همچنین ارایه خدمات دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل تبریز, تزریق سرم در منزل تبریز, خدمات پانسمان زخم در منزل تبریز, سونداژ در منزل تبریز, تزریق آمپول و دارو در منزل تبریز, همراه بیمار در بیمارستان دولتی تبریز, مراقبت و پرستاری از سالمند در منزل تبریز, نگهداری و پرستاری از کودک در منزل تبریز, کلیه خدمات پرستاری از بیمار در منزل تبریز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تزریقات در محل تبریز
تزریقات در محل تبریز
قیمت از 100,000 الی 500,000 تومان
پانسمان در محل تبریز
پانسمان در محل تبریز
قیمت از 50,000 الی 700,000 تومان
ارسال دارو در محل تبریز
ارسال دارو در محل تبریز
قیمت از 10,000 الی 16,000 تومان
پرستاری و مراقبت بیمار تبریز
پرستاری و مراقبت بیمار تبریز
قیمت از 750,000 الی 800,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای دیالیز در منزل تبریز:

‍‍
 • دیالیز تبریز
 • دیالیز در منزل تبریز
 • دیالیز در محل تبریز
 • دیالیز در خانه تبریز
 • همودیالیز تبریز
 • دیالیز صفاقی تبریز
 • خدمات دیالیز تبریز
 • دیالیز خانگی تبریز
 • انجام دیالیز در منزل تبریز
 • قیمت دیالیز تبریز
 • هزینه دیالیز تبریز
 • هزینه دیالیز در خانه تبریز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر تبریز که خدمات دیالیز در منزل در آن ارائه می شود: