دیالیز در منزل شیراز

دیالیز در منزل شیراز

از 1195 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دیالیز در منزل شیراز در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت اجاره دستگاه دیالیز به مدت یک ماه(بدون خدمات پرستاری) شیراز

6,000,000 تومان

قیمت همودیالیز در منزل(پرستار به همراه موارد مصرفی) شیراز

2,700,000 تومان

متوسط قیمت6,400,000 تومانکمینه قیمت2,500,000 تومانبیشینه قیمت10,300,000 تومان

بهترین مراکز دیالیز شیراز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

شرکت پرستاری لیام طب محمدی
همیار با تجربه
شرکت پرستاری لیام طب محمدی
امتیاز
5 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار با تجربه
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
امتیاز
4.6 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
امتیاز
4.8 از 5

نظرات کاربران

profile picture
کبرا محمدی

هم سریع اومدن هم آقای خوش برخورد و خوش اخلاقی بودند و از نظر کاری هم کارشون بسیارعالی بود

profile picture
آقای اکبری

از دستگاه به روز و دقیقی استفاده کردند و راهنمایی و مشاوره ایی که برای عیب خودرو اعلام کردند درست بود و ازشون کمال تشکر رو دارم

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

انجام دیالیز در منزل شهر شیراز

شهر شیراز از کلان شهرهای ایران و مرکز استان فارس است و در منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا قرار گرفته است.شیراز به شهر شعر، ادب، باغ و گل و بلبل معروف است. وجود جاذبه های زیبای گردشگری و طبیعی نظیر باغ ارم، باغ عفیف آباد، دروازه قرآن، ارگ کریمخان، حافظیه و بازار سنتی و صنایع دستی آن، شیراز را به نماد تمدن کهن ایرانی مبدل نموده است. شیراز از قدیم، شهری مهم و استراتژیک محسوب می شده و شیرازی ها به مردمانی اصیل و به روز شناخته شده هستند. تغییر در سبک خرید محصولات و خدمات نزد شیرازی ها مشهود است به نحوی که شیرازی ها برای سپردن خدمات دیالیز در منزل شیراز با فراموش کردن روش های سنتی نظیر روزنامه، پرس و جو از همسایه ها و ... به پلتفرم های خدماتی اعتماد کرده اند. این انتخاب و اعتماد می تواند ضمن کم کردن مشکلات در روش های قدیمی خیال شیرازی ها را برای پیدا کردن بهترین مراکز دیالیز شیراز و استفاده از انجام دیالیز در منزل شیراز و آگاهی از هزینه همودیالیز در خانه شیراز راحت کند. دسترسی به دیالیز در منزل شیراز و استفاده از خدمات دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل شیراز، انجام همودیالیز در منزل شیراز، دیالیز صفاقی در منزل شیراز، همودیالیز در خانه شیراز، آموزش لازم به بیماران هنگام دیالیز شیراز، مراقبت ویژه از بیمار دیالیزی شیراز، با هوم سرویز راحتتر و مطمئن تر از گذشته شده است.

دیالیز صفاقی و همودیالیز در منزل شیراز

برای استفاده از انجام دیالیز در منزل در شهر شیراز کافیست یه سری به سایت هوم سرویز بزنید و با جستجوی دیالیز در منزل شیراز ,انجام دیالیز شیراز ,خدمات دیالیز در منزل شیراز ,همودیالیز در منزل شیراز ,خدمات انجام دیالیز در منزل شیراز ,هزینه دیالیز در منزل شیراز ,دیالیز در خانه شیراز ,انجام همودیالیز در منزل شیراز ,انجام دیالیز صفاقی در منزل شیراز ,همودیالیز در خانه شیراز ,همودیالیز شبانه شیراز ,تعرفه دیالیز در منزل شیراز ,انجام دیالیز در خانه شیراز ,هزینه انجام دیالیز شیراز از بهترین متخصصین فعال در دیالیز در منزل شیراز راهنمایی و مشاوره گرفته و تجربه خوبی را در انجام دیالیز در منزل داشته باشید.
روال ثبت سرویس مورد نیاز در شهر شیراز به این صورت است که پس از جستجوی انجام دیالیز در منزل در شهر شیراز و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در دیالیز صفاقی و همودیالیز در منزل در شهر شیراز می باشد و همچنین مشاهده تعرفه قیمت دیالیز در منزل شیراز شیراز و برآورد هزینه انجام دیالیز در منزلدر شهر شیراز طی چند ماه گذشته، سرویس خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از بررسی نیاز شما و از بین بهترین مراکز دیالیز شیراز، همیارانی را به شما پیشنهاد خواهد داد. شیرازی های عزیز پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز بهشون سیگنال گفته می شود، متخصص انجام دیالیز در منزل شیراز را انتخاب نماید. با ثبت سرویس در خدمات دیالیز در منزل می توانید ضمن دریافت خدمات و برآورد مناسبتری از هزینه همودیالیز در خانه به سوالات و مشاوره های لازم در خصوص ​دیالیز در منزل ، دیالیز چیست و برای کدام دسته از بیماران تجویز می شود، روش انجام دیالیز در منزل و همودیالیز در خانه به چند روش انجام می شود را از همیاران شیرازی هوم سرویز دریافت کنید.

انجام همودیالیز با دستگاه پرتابل در منزل در شهر شیراز

هوم سرویز به منظور ایجاد اطمینان و اعتماد شهروندان شیرازی به دیالیز در منزل شیراز از خدمات دریافتی، پروسه سخت گیرانه ای را برای جذب و بکارگیری همیاران فعال در دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل در شهر شیراز در نظر گرفته و پس از طی مراحل احراز هویت، محل سکونت، عدم سوء پیشینه، مهارت، تضامین و ...، بهترین مراکز دیالیز را شناسایی و معرفی و رتبه بندی می نماید. در این میان ارایه نظرات و امتیاز توسط همشهری های شیرازی در پایان سرویس همیاران انجام همودیالیز در منزل تاثیر زیادی در گرید بندی همیاران متخصص دیالیز صفاقی و همودیالیز در منزل شیراز خواهد داشت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دیالیز در منزل شیراز و همچنین ارایه خدمات دیالیز در منزل با دستگاه پرتابل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مراقبت و پرستاری ارائه می دهد که شامل کشیدن بخیه زخم در منزل شیراز, تزریق سرم در منزل شیراز, پانسمان زخم در منزل شیراز, سونداژ در منزل شیراز, تزریق آمپول و دارو در محل شیراز, همراه بیمار در بیمارستان دولتی شیراز, پرستاری از سالمند در منزل شیراز, پرستار کودک ساعتی شیراز, خدمات پرستاری از بیمار در منزل شیراز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

injection
تزریقات در محل شیراز
قیمت از 280,000 الی 450,000 تومان
bandage
پانسمان در محل شیراز
قیمت از 350,000 الی 400,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل شیراز
قیمت از 317,000 الی 850,000 تومان
nursing
پرستاری و مراقبت بیمار شیراز
قیمت از 300,000 الی 2,200,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای دیالیز در منزل شیراز:

‍‍
 • دیالیز در منزل شیراز
 • انجام دیالیز شیراز
 • خدمات دیالیز در منزل شیراز
 • همودیالیز در منزل شیراز
 • خدمات انجام دیالیز در منزل شیراز
 • هزینه دیالیز در منزل شیراز
 • دیالیز در خانه شیراز
 • انجام همودیالیز در منزل شیراز
 • انجام دیالیز صفاقی در منزل شیراز
 • همودیالیز در خانه شیراز
 • همودیالیز شبانه شیراز
 • تعرفه دیالیز در منزل شیراز
 • انجام دیالیز در خانه شیراز
 • هزینه انجام دیالیز شیراز
 • قیمت دیالیز در منزل شیراز
 • دیالیز فوری شیراز
 • دیالیز اورژانسی شیراز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر شیراز که خدمات دیالیز در منزل در آن ارائه می شود: