رادیولوژی در منزل

رادیولوژی در منزل

از 1345 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رادیولوژی در منزل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت رادیولوژی کلیشه اول

800,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

رادیولوژی در منزل

رادیولوژی موجب تحول عظیمی در علم پزشکی شده است. فرآیند تصویربرداری از قسمت های مختلف بدن را رادیوگرافی یا رادیولوژی می نامند. با پیشرفته شدن فناوری در زمینه پزشکی، امکان رادیولوژی در منزل با دستگاههای پرتابل نیز فراهم شد. در ادامه به نحوه رادیولوژی در منزل و عوامل موثر بر هزینه رادیولوژی در منزل خواهیم پرداخت.

رادیولوژی چیست؟

رادیولوژی ها به صورت مداخله ای و تشخیصی انجام می شوند که در هر دو آنها از انرژی تابشی برای تشخیص و درمان بیماری استفاده می شود. بعد از ورود رادیولوژی به پزشکی امکان پایش و بررسی درون بدن برای پزشکان فراهم شد. عکس ها و تصاویر به دست آمده از طریق رادیولوژی توسط رادیولوژیست تحلیل می شود. در این بین تکنسین های رادیولوژی مسئولیت تصویر برداری و تهیه تصاویر را بر عهده دارند.

انواع کاربرد رادیولوژی در پزشکی

رادیوگرافی در خیلی از مواقع نجات دهنده ی زندگی افراد است. در واقع با انجام رادیولوژی دقیق و تشخیص به موقع پزشک می توان از پیش روی بسیاری از بیماری ها جلوگیری کرد. با تمام این تفاسیر متوجه می شویم که کاربرد رادیولوژی در پزشکی بدون حد و مرز است. انواع رادیولوژی عبارت اند از:

 • رادیوگرافی (بررسی بافت استخوانی واندام های داخلی شکم)
 • سی تی اسکن ( مواردی مانند سی تی اسکن ریه زیرمجموعه این قسمت است)
 • MRI ام آر آی (با استفاده از امواج رادیویی انجام می شود)
 • ماموگرافی (جهت بررسی بافت پستان)
 • فلوروسکوپی (تصویربرداری متحرک از اندام های داخلی مانند گوارش)
 • پزشکی هسته ای (با تزریق مواد رادیواکتیو به بدن انجام می شود)

بیشتری کاربرد رادیولوژی در محل

به طور کل این خدمات برای تشخیص بسیاری از بیماری‌ها و آسیب‌ها کاربرد دارند که مهم ترین آنها عبارت اند از :

 1. تشخیص دردهایی مانند کمردرد و آرتروز و آسیب در ستون فقرات
 2. رادیولوژی شکم، روده، کلیه و سایر اندام‌ها
 3. رادیولوژی ریه( اسکن ریه) بررسی وضعیت تنفسی

البته همانطور که پیش تر اعلام کردیم دستگاه های رادیولوژی بسیار وسیع هستند و نمی توان با استفاده از دستگاه های پرتابل تمام موارد را به طور کامل بررسی نمود. البته نحوه ارائه خدمات رادیولوژیست با هم تفاوت دارند. برخی فقط در مواقع اورژانسی در محل حاضر می شوند. بعضی بر اساس حال بیمار باید هر چند روز در میان جهت بررسی اوضاع به محل مراجعه کنند و در موارد حادتر به صورت تمام وقت اقدام به ارائه خدمات رادیولوژی در خانه می نمایند تا وضعیت بیمار به طور دائم بررسی شود.

رادیولوژی در منزل به چه نحوی انجام می شود؟

تا به اینجا سعی کردیم که انواع کاربردهای رادیولوژی با به عبارت دیگر زیرمجموعه های رادیولوژی را توضیح دهیم. اما قطعا تمام این روش ها در منزل قابل اجرا نیستند و تجهیزات مورد نیاز در آنها صرفا در بیمارستان ها یا مراکز تصویربرداری قرار دارند و قابل جابجا شدن نیستند. اما رادیولوژی در منزل توسط تجهیزات پرتابل یا قابل حمل از جمله خدمات پزشکی می باشد که امروزه تقاضای زیادی دارد. از این رو دیگر نیازی به انتقال بیمار به بیمارستان یا مراکز تصویر برداری نیست و خدمات رادیولوژی در منزل توسط تکنسین ها رادیوگراف و پرستاران انجام می شود. به این ترتیب که متخصصین با دستگاههای پرتابل به محل مورد نظر می آیند و خدمات رادیولوژی را انجام می دهند. البته قیمت رادیولوژی در منزل نیز با توجه به اهمیت آن نسبتا بالاست.

رادیولوژی پرتابل در منزل در چه مواردی کاربرد دارد؟

رادیولوژی پرتابل در منزل برای شناسایی و تشخیص انواع اختلالات در بدن کاربرد دارد. از جمله مواردی که توسط رادیولوژی پرتابل در خانه استفاده می شود موارد زیر می باشد.

رادیولوژی ریه، رادیولوژی زانو، و عکس از لگن و اندام های تحتانی، رادیولوژی کمر و ستون فقرات، بررسی و تشخیص شکستگی استخوان، بررسی وضعیت بدن بعد از عمل جراحی نیز با استفاده از رادیولوژی پرتابل قابل بررسی است.

مزایای رادیولوژی در منزل

 • از انتقال بیماران پر خطر و حرکت دادن آنها به بیمارستان ها و مراکز تصویربرداری جلوگیری می شود.
 • خدمات عکس برداری در محیط امن و بدون استرس منزل انجام می شود. این اقدامات برای سالمندان و به ویژه کودکان بسیار مناسب است.
 • انجام رادیوگرافی سریع و بدون معطلی در صف های طولانی و همچنین دریافت گزارش در کمترین زمان ممکن برای ارجاع به پزشک مربوطه بالینی
 • جابجایی افراد ناتوان حرکتی یا معلول فرآیندی سخت، طاقت فرسا و البته هزینه بر است. از این رو با انجام خدمات رادیوگرافی در منزل می توان با هزینه کمتر و در شرایط ایده آل تری این اقدامات رو انجام داد.
 • همچنین بیمارانی که سیستم ایمنی پایین تری دارند یا در دوره نقاحت بعد از عمل هستند، نیاز نیست که در محیط آلوده مراکز تصویربرداری قرار بگیرند و به این ترتیب امکان شیوع بیماری های واگیر مانند کرونا از بین خواهد رفت.
 • همچنین اسکن ریه در منزل نیز از موارد پردرخواست با توجه به شیوع بیماری کرونا است. زیرا اسکن ریه در منزل برای این بیماران بهترین راهکار است و هزینه اسکن ریه در منزل نسبت به انتقال بیمار به بیمارستان به صرفه تر است. زیرا خطرات جانبی و هزینه رفت و آمد را ندارد. هچنین عکس رادیولوژی ریه نیز در کمترین زمان در دسترس قرار خواهد گرفت.

نحوه تحویل گزارش رادیولوژی به بیمار چگونه است؟

علاوه بر تصویربرداری سریع، امکان ارسال سریع گزارش رادیولوژی نیز به بیمار یا پزشک معالج وی وجود دارد. به این ترتیب نتایج رادیولوژی با استفاده از پیک و یا با استفاده از سایر پیام رسان ها ارسال می شود و به این ترتیب روند تشخیص و درمان بیمار را سرعت می بخشد.

هزینه رادیولوژی در منزل چقدر است؟

قیمت رادیولوژی در منزل به موارد مختلف بستگی دارد. بیشترین موردی که ممکن است در نظر افراد برای استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل کمی سوال برانگیز باشد مبحث قیمت رادیولوژی در منزل است. از جمله مورد موثر بر تعرفه رادیولوژی در منزل، نوع دستگاه رادیولوژی است. به این ترتیب دقت تصویر برداری و استفاده از دستگاههای حاوی کنتراست بالا که موجب وضوح بیشتر تصویر می شوند، بر قیمت رادیولوژی در منزل تاثیر دارد.

مورد بعدی محل عکس برداری و اندازه سطح مورد نظر است. هر چه سطح وسیع تری مد نظر باشد قیمت رادیولوژی در منزل بالاتر می رود. برای اطلاع از قیمت دقیق کافیست قبل از مراجعه متخصصین، محل مورد نظر را برای مسئولین مربوطه شرح داده و از هزینه دقیق مطلع شوید.

خدمات رادیولوژی در منزل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات رادیولوژی و رادیوگرافی در منزل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات رادیولوژی در منزل با استفاده از پیشرفته ترین دستگاههای پرتابل موجود انجام می شود. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه سی تی اسکن با شما تماس خواهند گرفت و در کمترین زمان ممکن جهت ارائه خدمات در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رادیولوژی در منزل و همچنین ارایه خدمات رادیولوژی پرتابل در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, خدمات نوار قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رادیولوژی در منزل

رادیولوژی پرتابل در منزل

اسکن ریه در منزل

رادیولوژی زانو

عکس برداری از لگن و اندام های تحتانی

رادیولوژی شکم

رادیولوژی روده، کلیه و سایر اندام‌ها

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط رادیولوژی پرتابل در منزل

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

قبل از انجام رادیولوژی، همیاران را در جریان داروهای مصرفی بیمار قرار دهید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آزمایش و نمونه گیری در محل
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 500,000 الی 2,500,000 تومان
سونوگرافی در منزل
سونوگرافی در منزل
قیمت از 1,800,000 الی 1,800,000 تومان
پانسمان در محل
پانسمان در محل
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان
زدن بخیه و کشیدن بخیه
زدن بخیه و کشیدن بخیه
قیمت از 400,000 الی 580,000 تومان

خدمات رادیولوژی در منزل در این شهرها ارائه می شود: