رادیولوژی در منزل

رادیولوژی در منزل

از 1345 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رادیولوژی در منزل در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت رادیولوژی پرتابل

1,000,000 الی 1,500,000 تومان

متوسط قیمت1,100,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت1,300,000 تومان

آنچه درباره رادیولوژی در منزل خواهید خواند

 • رادیولوژی در منزل
 • رادیولوژی چیست؟
 • انواع کاربرد رادیولوژی در پزشکی
 • بیشتری کاربرد رادیولوژی در محل
 • رادیولوژی در منزل به چه نحوی انجام می شود؟
 • رادیولوژی پرتابل در منزل در چه مواردی کاربرد دارد؟
 • مزایای رادیولوژی در منزل
 • نحوه تحویل گزارش رادیولوژی به بیمار چگونه است؟
 • هزینه رادیولوژی در منزل چقدر است؟
 • خدمات رادیولوژی در منزل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

رادیولوژی در منزل

رادیولوژی موجب تحولعظیمی در علم پزشکی شده است. فرآیند تصویربرداری از قسمت های مختلف بدنرا رادیوگرافی یا رادیولوژی می نامند. با پیشرفته شدن فناوری در زمینهپزشکی، امکان رادیولوژی در منزل با دستگاههای پرتابل نیز فراهم شد. درادامه به نحوه رادیولوژی در منزل و عوامل موثر بر هزینه رادیولوژیدر منزل خواهیم پرداخت.

رادیولوژی چیست؟

رادیولوژی ها به صورت مداخله ای و تشخیصی انجاممی شوند که در هر دو آنها از انرژی تابشی برای تشخیص و درمان بیماری استفاده میشود. بعد از ورود رادیولوژی به پزشکی امکان پایش و بررسی درون بدن برای پزشکانفراهم شد. عکس ها و تصاویر به دست آمده از طریق رادیولوژی توسط رادیولوژیست تحلیلمی شود. در این بین تکنسین های رادیولوژی مسئولیت تصویر برداری و تهیه تصاویر رابر عهده دارند.

انواع کاربرد رادیولوژی در پزشکی

رادیوگرافی درخیلی از مواقع نجات دهنده ی زندگی افراد است. در واقع با انجام رادیولوژی دقیق وتشخیص به موقع پزشک می توان از پیش روی بسیاری از بیماری ها جلوگیری کرد. با تماماین تفاسیر متوجه می شویم که کاربرد رادیولوژی در پزشکی بدون حد و مرز است. انواعرادیولوژی عبارت اند از:

 • رادیوگرافی(بررسی بافت استخوانی واندام های داخلی شکم)
 • سی تیاسکن ( مواردی مانند سی تی اسکن ریه زیرمجموعه این قسمت است)
 • MRI ام آر آی (بااستفاده از امواج رادیویی انجام می شود)
 • ماموگرافی(جهت بررسی بافت پستان)
 • فلوروسکوپی(تصویربرداری متحرک از اندام های داخلی مانند گوارش)
 • پزشکیهسته ای (با تزریق مواد رادیواکتیو به بدن انجام می شود)

بیشتری کاربرد رادیولوژی در محل

به طور کل این خدماتبرای تشخیص بسیاری از بیماری‌ها و آسیب‌ها کاربرد دارند که مهم ترین آنها عبارتاند از :

 1. تشخیصدردهایی مانند کمردرد و آرتروز و آسیب در ستون فقرات
 2. رادیولوژیشکم، روده، کلیه و سایر اندام‌ها
 3. رادیولوژیریه( اسکن ریه) بررسی وضعیت تنفسی

البته همانطور که پیشتر اعلام کردیم دستگاه های رادیولوژی بسیار وسیع هستند و نمی توان با استفاده ازدستگاه های پرتابل تمام موارد را به طور کامل بررسی نمود. البته نحوه ارائه خدماترادیولوژیست با هم تفاوت دارند. برخی فقط در مواقع اورژانسی در محل حاضر می شوند.بعضی بر اساس حال بیمار باید هر چند روز در میان جهت بررسی اوضاع به محل مراجعهکنند و در موارد حادتر به صورت تمام وقت اقدام به ارائه خدمات رادیولوژی درخانه می نمایند تا وضعیت بیمار به طور دائم بررسی شود.

رادیولوژی در منزل به چه نحوی انجام می شود؟

تا به اینجا سعیکردیم که انواع کاربردهای رادیولوژی با به عبارت دیگر زیرمجموعه های رادیولوژی راتوضیح دهیم. اما قطعا تمام این روش ها در منزل قابل اجرا نیستند وتجهیزات مورد نیاز در آنها صرفا در بیمارستان ها یا مراکز تصویربرداری قرار دارندو قابل جابجا شدن نیستند. اما رادیولوژی در منزل توسط تجهیزاتپرتابل یا قابل حمل از جمله خدمات پزشکی می باشد که امروزه تقاضای زیادی دارد. ازاین رو دیگر نیازی به انتقال بیمار به بیمارستان یا مراکز تصویر برداری نیستو خدمات رادیولوژی در منزل توسط تکنسین ها رادیوگراف و پرستاران انجاممی شود. به این ترتیب که متخصصین با دستگاههای پرتابل به محل مورد نظر می آیند وخدمات رادیولوژی را انجام می دهند. البته قیمت رادیولوژی در منزل نیز باتوجه به اهمیت آن نسبتا بالاست.

رادیولوژی پرتابل در منزل در چه مواردی کاربرد دارد؟

رادیولوژی پرتابل درمنزل برایشناسایی و تشخیص انواع اختلالات در بدن کاربرد دارد. از جمله مواردی که توسطرادیولوژی پرتابل در خانه استفاده می شود موارد زیر می باشد.

رادیولوژی ریه، رادیولوژی زانو، و عکس از لگن و اندامهای تحتانی، رادیولوژی کمر و ستون فقرات، بررسی و تشخیص شکستگی استخوان، بررسیوضعیت بدن بعد از عمل جراحی نیز با استفاده از رادیولوژی پرتابل قابل بررسی است.

مزایای رادیولوژی در منزل

 • از انتقالبیماران پر خطر و حرکت دادن آنها به بیمارستان ها و مراکز تصویربرداری جلوگیری می شود.
 • خدمات عکسبرداری در محیط امن و بدون استرس منزل انجام می شود. این اقدامات برای سالمندان وبه ویژه کودکان بسیار مناسب است.
 • انجامرادیوگرافی سریع و بدون معطلی در صف های طولانی و همچنین دریافت گزارش در کمترینزمان ممکن برای ارجاع به پزشک مربوطه بالینی
 • جابجاییافراد ناتوان حرکتی یا معلول فرآیندی سخت، طاقت فرسا و البته هزینه بر است. از اینرو با انجام خدمات رادیوگرافی در منزل می توان با هزینه کمتر و در شرایطایده آل تری این اقدامات رو انجام داد.
 • همچنینبیمارانی که سیستم ایمنی پایین تری دارند یا در دوره نقاحت بعد از عمل هستند، نیازنیست که در محیط آلوده مراکز تصویربرداری قرار بگیرند و به این ترتیب امکان شیوعبیماری های واگیر مانند کرونا از بین خواهد رفت.
 • همچنین اسکنریه در منزل نیز از موارد پردرخواست با توجه به شیوع بیماری کرونا است. زیرااسکن ریه در منزل برای این بیماران بهترین راهکار است و هزینه اسکن ریه درمنزل نسبت به انتقال بیمار به بیمارستان به صرفه تر است. زیرا خطرات جانبی و هزینهرفت و آمد را ندارد. هچنین عکس رادیولوژی ریه نیز در کمترین زمان در دسترسقرار خواهد گرفت.

نحوه تحویل گزارش رادیولوژی به بیمار چگونه است؟

علاوه بر تصویربرداریسریع، امکان ارسال سریع گزارش رادیولوژی نیز به بیمار یا پزشک معالج ویوجود دارد. به این ترتیب نتایج رادیولوژی با استفاده از پیک و یا با استفاده ازسایر پیام رسان ها ارسال می شود و به این ترتیب روند تشخیص و درمان بیمار را سرعتمی بخشد.

هزینه رادیولوژی در منزل چقدر است؟

قیمت رادیولوژی درمنزل به موارد مختلف بستگی دارد. بیشترین موردی که ممکن است در نظر افرادبرای استفاده از خدمات رادیولوژی در منزل کمی سوال برانگیز باشد مبحث قیمترادیولوژی در منزل است. از جمله مورد موثر بر تعرفه رادیولوژیدر منزل، نوع دستگاه رادیولوژی است. به این ترتیب دقت تصویر برداری و استفاده ازدستگاههای حاوی کنتراست بالا که موجب وضوح بیشتر تصویر می شوند، بر قیمترادیولوژی در منزل تاثیر دارد.

مورد بعدی محل عکسبرداری و اندازه سطح مورد نظر است. هر چه سطح وسیع تری مد نظر باشد قیمت رادیولوژیدر منزل بالاتر می رود. برای اطلاع از قیمت دقیق کافیست قبل از مراجعه متخصصین،محل مورد نظر را برای مسئولین مربوطه شرح داده و از هزینه دقیق مطلع شوید.

خدمات رادیولوژی در منزل را به متخصصین همراه هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهخدمات رادیولوژی و رادیوگرافی در منزل می توانید به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. تمامی خدمات رادیولوژی در منزل با استفاده ازپیشرفته ترین دستگاههای پرتابل موجود انجام می شود. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلامهزینه سی تی اسکن با شما تماس خواهند گرفت و در کمترین زمان ممکن جهت ارائهخدمات در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رادیولوژی در منزل و همچنین ارایه خدمات رادیولوژی پرتابل در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, خدمات نوار قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رادیولوژی در منزل

رادیولوژی پرتابل در منزل

اسکن ریه در منزل

رادیولوژی زانو

عکس برداری از لگن و اندام های تحتانی

رادیولوژی شکم

رادیولوژی روده، کلیه و سایر اندام‌ها

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه ارقبایی

فوق العاده بودند حتما دفعات بعد میخوام شخص ایشون تشریف بیاورند

profile picture
یوسف قهرمان زاده

عالی عالییی بودن هم اخلاقش خوب بود هم کارش درست بود

profile picture
مهسا نظری

ایشون عالی بودند. بهترین فردی که میتونست اعزام شه واسم فرستادن و مشتری ثابت شدم ممنونم

profile picture
سحر جلالوند

عالی بود با مواد مناسب کار را انجام دادند چیزی بود که میخواستم

شرایط رادیولوژی پرتابل در منزل

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پرستاری و پزشکی از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد.

با توجه به نیازهای متفاوت مشتری، قیمت بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام سایر خدمات و یا شرایط خاص مشتری لطفا پس از تماس همیاران جزئیات شرایط را به ایشان اطلاع رسانی نمایید.

قبل از انجام رادیولوژی، همیاران را در جریان داروهای مصرفی بیمار قرار دهید.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آزمایش و نمونه گیری در محل
آزمایش و نمونه گیری در محل
قیمت از 200,000 الی 592,000 تومان
سونوگرافی در منزل
سونوگرافی در منزل
قیمت از 1,700,000 الی 3,000,000 تومان
پانسمان در محل
پانسمان در محل
قیمت از 300,000 الی 700,000 تومان
زدن بخیه و کشیدن بخیه
زدن بخیه و کشیدن بخیه
قیمت از 450,000 الی 940,000 تومان