رادیولوژی در منزل تبریز
هوم‌سرویز
/
تبریز
/
پزشکی و پرستاری تبریز
/
رادیولوژی در منزل تبریز

رادیولوژی در منزل تبریز

از 1345 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رادیولوژی در منزل تبریز در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت رادیولوژی پرتابل

1,000,000 الی 1,500,000 تومان

متوسط قیمت1,300,000 تومانکمینه قیمت1,100,000 تومانبیشینه قیمت1,700,000 تومان

بهترین مراکز رادیولوژی تبریز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
همیار همیار
مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
ScoreButton
5 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار همیار
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
ScoreButton
4.3 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار خبره
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
ScoreButton
5 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
ScoreButton
4.8 از 5

نظرات کاربران

profile picture
مهشاد طباطبایی

عالی بودند ، هرچی بگم از تمیز بودنشون کم گفتم و با جون و دل کار کردند انگار خونه خودشون بود ممنونم واقعا

profile picture
محبوب کندی

بسیار باشخصیت و تمیز بودن و من خیلی از کارشون راضی هستم، خدا خیرشون بده .

profile picture
تهمینه تنباکوساز  

اقای شریف پور از نظر اخلاقی و کاری نمرشون بیسته انشالا موفق باشند

profile picture
صدف طلا

برخود عالی لباس مناسب چیزی خراب نکردند سر وقت اومدند و از همه نظر خوب بودند

رادیولوژی در منزل

شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی از شهرهای قدیمی و باستانی ایران و در شمال غربی کشور واقع شده است. جاذبه های گردشگری، صنایع دستی، غذاها و شیرینی های تبریز و آداب و رسوم خاص شهروندان تبریزی، آوازه این شهر را به گوش نقاط مختلف دنیا رسانده است. اکثر شهروندان تبریزی آذری هستند و زبان آنها ترکی آذربایجانی با لهجه تبریزی است. تبریزی ها از قدیم مردمی پیشرو و به روز بوده اند و همواره مشتاق شیوه های مدرن زندگی و استفاده از کسب و کارهای اینترنتی برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز هستند. شاید قبلا همشهری های تبریزی برای انجام . رادیولوژی در منزل تبریز نیاز بود که به سراغ روزنامه می رفتند و یا اینکه در خیابان به دنبال آن می گشتند ولی در حال حاضر و با توسعه کسب و کارهای اینترنتی با جستجوی ساده در اینترنت می توانند از خدمات رادیولوژی در منزل در شهر تبریز استفاده کنند. استفاده از پلتفرم های خدماتی که به سرعت نیز در حال رشد هستند می تواند بخش بزرگی از دغدغه های شهروندان تبریزی را در خصوص سهولت دسترسی به متخصصین رادیولوژی در منزل تبریز، اطمینان از سرویس دهنده های هزینه رادیولوژی در منزل تبریز، امنیت کاربران، استانداردسازی خدمات رادیولوژی در منزل تبریز و شفاف سازی قیمت رادیولوژی در منزل تبریز و همینطور پشتیبانی از آن را مرتفع نموده و دسترسی به خدمات را به عنوان نقش تسهیل گر ایفا نمایند.

مطمئنا شهروندان در شهر تبریز صرفا به دنبال مرجعی برای ارایه سرویس نبوده و در برخی موارد نیاز به اخذ مشاوره در خصوص سرویس و یا برآورد قیمت خدمات رادیولوژی در محل می باشند و یا در جستجوی سوالات خود در زمینه رادیولوژی در منزل تبریز نظیر رادیولوژی در منزل، رادیولوژی چیست، انواع کاربرد رادیولوژی در پزشکی، بیشتری کاربرد رادیولوژی در محل هستند. هوم سرویز تلاش کرده است با ایجاد بسترهای مناسب پاسخگویی دقیق و درستی را به نیازها و انتظارات شهروندان تبریزی در خصوص رادیولوژی پرتابل در منزل تبریز ارایه نماید.

رادیولوژی پرتابل در منزل تبریز

استفاده از هوم سرویز در شهر تبریز به راحتی امکان پذیر است، همشهری های تبریزی لازم است با ورود به سایت هوم سرویز و انتخاب شهر تبریز و همچنین انتخاب کلمات متناسب با رادیولوژی در منزل به طور مثال رادیولوژی در منزل تبریز ,رادیوگرافی در منزل تبریز ,هزینه رادیولوژی در منزل تبریز ,رادیولوژیست تبریز ,اسکن ریه در منزل تبریز ,خدمات رادیولوژی در خانه تبریز ,سی تی اسکن تبریز ,تعرفه رادیولوژی تبریز ,رادیوگرافی پرتابل تبریز ,عکسبرداری تبریز ,قیمت رادیولوژی تبریز ,قیمت رادیولوژی در منزل تبریز ,هزینه رادیولوژی تبریز سرویس مورد نظر را ثبت نمایند. در این قسمت شما می توانید از قیمت رادیولوژی در منزل و همینطور شرایط رادیولوژی پرتابل در منزل تبریز آگاهی یابید. سپس با پاسخگویی به سوالاتی که مشخص کننده نیاز دقیق کاربران در رادیولوژی در منزل تبریز می باشد سفارش خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از ثبت سفارش رادیولوژی زانو تبریز و آنالیز آن، همیاران متخصص در خصوص رادیولوژی در منزل تبریز را به شما نمایش خواهد داد. این همیاران بر اساس تکمیل پروفایل خود و همچنین امتیازاتی که توسط سایر مشتریان تبریزی پس از دریافت خدمات عکس برداری از لگن و اندام های تحتانی به ایشان اختصاص یافته، گرید بندی شده اند. شهروندان تبریزی برای مطالعه سوابق و امتیازات متخصصین اسکن ریه در منزل تبریز و رادیولوژی در منزل می توانند به صفحه پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز به آن سیگنال همیار اطلاق می شود مراجعه نمایند و پس از بررسی همیار فعال در بهترین مراکز رادیولوژی تبریز، بهترین مراکز رادیولوژی انتخاب نمایند.

بهترین مراکز رادیولوژی تبریز را در هوم سرویز جستجو کنید.

شناسایی رادیولوژی پرتابل در منزل در هوم سرویز بر اساس رویه های مشخص و استعلام هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشینه و اطمینان از پیشینه مهارتی و تخصصی افرار صورت می پذیرد، سپس متخصصین رادیولوژی در منزل وارد پروسه آزمایشی و صحت سنجی می شوند، در این مرحله پس از ارزیابی کیفیتی و مهارتی توسط مشتریانی که از خدمات رادیولوژی در منزل تبریز همیاران تبریزی استفاده کرده اند و ارایه امتیازات، در خصوص پروسه همکاری ایشان تصمیم گیری خواهد شد. در نهایت متخصصین بهترین مراکز رادیولوژی تبریز بر اساس امتیازات دریافتی از مشتریان رتبه بندی می شوند و رادیولوژی در منزل شناسایی و معرفی می شوند.

رادیولوژی در منزل در هوم سرویز شامل چه خدماتی می شود؟

شهر تبریز شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر رادیولوژی روده، کلیه و سایر اندام‌ها تبریز، رادیولوژی شکم تبریز، عکس برداری از لگن و اندام های تحتانی تبریز، رادیولوژی زانو تبریز، اسکن ریه در منزل تبریز، رادیولوژی پرتابل در منزل تبریز تبریز می شود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رادیولوژی در منزل تبریز و همچنین ارایه خدمات رادیولوژی پرتابل در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل تبریز, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن تبریز, تست شنوایی در خانه تبریز, انواع تست کرونا در منزل و محل کار تبریز, بینایی سنجی در منزل تبریز, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل تبریز, خدمات نوار قلب در منزل تبریز, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک تبریز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آزمایش و نمونه گیری در محل تبریز
آزمایش و نمونه گیری در محل تبریز
قیمت از 200,000 الی 592,000 تومان
سونوگرافی در منزل تبریز
سونوگرافی در منزل تبریز
قیمت از 2,000,000 الی 3,000,000 تومان
پانسمان در محل تبریز
پانسمان در محل تبریز
قیمت از 300,000 الی 450,000 تومان
زدن بخیه و کشیدن بخیه تبریز
زدن بخیه و کشیدن بخیه تبریز
قیمت از 450,000 الی 940,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای رادیولوژی در منزل تبریز:

‍‍
 • رادیولوژی در منزل تبریز
 • رادیوگرافی در منزل تبریز
 • هزینه رادیولوژی در منزل تبریز
 • رادیولوژیست تبریز
 • اسکن ریه در منزل تبریز
 • خدمات رادیولوژی در خانه تبریز
 • سی تی اسکن تبریز
 • تعرفه رادیولوژی تبریز
 • رادیوگرافی پرتابل تبریز
 • عکسبرداری تبریز
 • قیمت رادیولوژی تبریز
 • قیمت رادیولوژی در منزل تبریز
 • هزینه رادیولوژی تبریز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر تبریز که خدمات رادیولوژی در منزل در آن ارائه می شود: