رادیولوژی در منزل شیراز
هوم‌سرویز
/
شیراز
/
پزشکی و پرستاری شیراز
/
رادیولوژی در منزل شیراز

رادیولوژی در منزل شیراز

از 1345 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رادیولوژی در منزل شیراز در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت رادیولوژی پرتابل

1,000,000 الی 1,500,000 تومان

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت1,400,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

بهترین مراکز رادیولوژی شیراز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

شرکت خدمات پرستاری و پزشکی مسیر سبز جعفری
همیار همیار
شرکت خدمات پرستاری و پزشکی مسیر سبز جعفری
امتیاز
5 از 5
شرکت پرستاری لیام طب محمدی
همیار با تجربه
شرکت پرستاری لیام طب محمدی
امتیاز
5 از 5
حامیان سلامت رضوی نامور
همیار با تجربه
حامیان سلامت رضوی نامور
امتیاز
4.8 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار با تجربه
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
امتیاز
4.79 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار با تجربه
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
امتیاز
4.67 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
امتیاز
4.76 از 5

نظرات کاربران

profile picture
اقای حق شناس

ممنون از اینکه راس ساعت تشریف اوردند و رفتار خوبی داشتند

رادیولوژی در منزل شبانه روزی شهر شیراز

شهر شیراز از کلان شهرهای ایران و مرکز استان فارس است و در منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا قرار گرفته است.شیراز به شهر شعر، ادب، باغ و گل و بلبل معروف است. وجود جاذبه های زیبای گردشگری و طبیعی نظیر باغ ارم، باغ عفیف آباد، دروازه قرآن، ارگ کریمخان، حافظیه و بازار سنتی و صنایع دستی آن، شیراز را به نماد تمدن کهن ایرانی مبدل نموده است. شیراز از قدیم، شهری مهم و استراتژیک محسوب می شده و شیرازی ها به مردمانی اصیل و به روز شناخته شده هستند. تغییر در سبک خرید محصولات و خدمات نزد شیرازی ها مشهود است به نحوی که شیرازی ها برای سپردن خدمات رادیولوژی در منزل شیراز با فراموش کردن روش های سنتی نظیر روزنامه، پرس و جو از همسایه ها و ... به پلتفرم های خدماتی اعتماد کرده اند. این انتخاب و اعتماد می تواند ضمن کم کردن مشکلات در روش های قدیمی خیال شیرازی ها را برای پیدا کردن بهترین مراکز رادیولوژی شیراز و استفاده از رادیولوژی در منزل شبانه روزی شیراز و آگاهی از هزینه رادیولوژی در خانه شیراز راحت کند. دسترسی به رادیولوژی در منزل شیراز و استفاده از خدمات رادیولوژی پرتابل در منزل شیراز، اسکن ریه در منزل شیراز، رادیولوژی زانو شیراز، عکس برداری از لگن و اندام های تحتانی شیراز، رادیولوژی شکم شیراز، رادیولوژی روده، کلیه و سایر اندام‌ها شیراز، با هوم سرویز راحتتر و مطمئن تر از گذشته شده است.

انجام رادیولوژی لگن، شکم و ریه، دست و پا شکسته در منزل شیراز

برای استفاده از رادیولوژی در منزل شبانه روزی در شهر شیراز کافیست یه سری به سایت هوم سرویز بزنید و با جستجوی رادیولوژی در منزل شیراز ,رادیوگرافی در منزل شیراز ,هزینه رادیولوژی در منزل شیراز ,رادیولوژیست شیراز ,اسکن ریه در منزل شیراز ,خدمات رادیولوژی در خانه شیراز ,سی تی اسکن شیراز ,تعرفه رادیولوژی شیراز ,رادیوگرافی پرتابل شیراز ,عکسبرداری شیراز ,قیمت رادیولوژی در خانه شیراز ,قیمت رادیولوژی در منزل شیراز ,هزینه رادیولوژی در خانه شیراز ,قیمت رادیولوژی در منزل شیراز از بهترین متخصصین فعال در رادیولوژی در منزل شیراز راهنمایی و مشاوره گرفته و تجربه خوبی را در رادیولوژی در منزل شبانه روزی داشته باشید.
روال ثبت سرویس مورد نیاز در شهر شیراز به این صورت است که پس از جستجوی رادیولوژی در منزل شبانه روزی در شهر شیراز و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در انجام رادیولوژی لگن، شکم و ریه، دست و پا شکسته در منزل در شهر شیراز می باشد و همچنین مشاهده تعرفه قیمت رادیولوژی در منزل شیراز شیراز و برآورد هزینه رادیولوژی در منزل شبانه روزیدر شهر شیراز طی چند ماه گذشته، سرویس خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از بررسی نیاز شما و از بین بهترین مراکز رادیولوژی شیراز، همیارانی را به شما پیشنهاد خواهد داد. شیرازی های عزیز پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز بهشون سیگنال گفته می شود، متخصص رادیولوژی در منزل شبانه روزی شیراز را انتخاب نماید. با ثبت سرویس در خدمات رادیولوژی در منزل می توانید ضمن دریافت خدمات و برآورد مناسبتری از هزینه رادیولوژی در خانه به سوالات و مشاوره های لازم در خصوص رادیولوژی در منزل، رادیولوژی چیست، عکس رادیولوژی چه کاربردی دارد و رادیولوژی پرتابل در منزل در چه مواردی کاربرد دارد را از همیاران شیرازی هوم سرویز دریافت کنید.

خدمات رادیولوژی در محل در شهر شیراز

هوم سرویز به منظور ایجاد اطمینان و اعتماد شهروندان شیرازی به رادیولوژی در منزل شیراز از خدمات دریافتی، پروسه سخت گیرانه ای را برای جذب و بکارگیری همیاران فعال در رادیولوژی پرتابل در منزل در شهر شیراز در نظر گرفته و پس از طی مراحل احراز هویت، محل سکونت، عدم سوء پیشینه، مهارت، تضامین و ...، بهترین مراکز رادیولوژی را شناسایی و معرفی و رتبه بندی می نماید. در این میان ارایه نظرات و امتیاز توسط همشهری های شیرازی در پایان سرویس همیاران اسکن ریه در منزل تاثیر زیادی در گرید بندی همیاران متخصص انجام رادیولوژی لگن، شکم و ریه، دست و پا شکسته در منزل شیراز خواهد داشت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رادیولوژی در منزل شیراز و همچنین ارایه خدمات رادیولوژی پرتابل در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام سونوگرافی معمولی و داپلر در محل شیراز, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن شیراز, تست شنوایی در خانه شیراز, انواع تست کرونا در منزل و محل کار شیراز, بینایی سنجی در منزل شیراز, آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل شیراز, انجام اکوی قلب در منزل شیراز, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک شیراز, آزمایش اعتیاد خون شیراز, آزمایش غربالگری بارداری در منزل شیراز, آزمایش ایدز در خانه شیراز, فصد خون در منزل شیراز, آزمایش قند خون در منزل شیراز, نوار قلب در منزل شیراز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

sampling
آزمایش و نمونه گیری در محل شیراز
قیمت از 290,000 الی 465,000 تومان
sonography
سونوگرافی در منزل شیراز
قیمت از 1,900,000 الی 2,500,000 تومان
bandage
پانسمان در محل شیراز
قیمت از 380,000 الی 1,200,000 تومان
surgical-suture
زدن بخیه و کشیدن بخیه شیراز
قیمت از 350,000 الی 400,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای رادیولوژی در منزل شیراز:

‍‍
 • رادیولوژی در منزل شیراز
 • رادیوگرافی در منزل شیراز
 • هزینه رادیولوژی در منزل شیراز
 • رادیولوژیست شیراز
 • اسکن ریه در منزل شیراز
 • خدمات رادیولوژی در خانه شیراز
 • سی تی اسکن شیراز
 • تعرفه رادیولوژی شیراز
 • رادیوگرافی پرتابل شیراز
 • عکسبرداری شیراز
 • قیمت رادیولوژی در خانه شیراز
 • قیمت رادیولوژی در منزل شیراز
 • هزینه رادیولوژی در خانه شیراز
 • قیمت رادیولوژی در منزل شیراز
 • رادیولوژی پرتابل در منزل شیراز
 • رادیولوژی زانو شیراز
 • رادیولوژی ریه شیراز
 • رادیولوژی قفسه سینه شیراز
 • رادیالوژی دست شکسته شیراز
 • رادیالوژی پا شکسته شیراز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر شیراز که خدمات رادیولوژی در منزل در آن ارائه می شود: