رادیولوژی در منزل اصفهان
هوم‌سرویز
/
اصفهان
/
پزشکی و پرستاری اصفهان
/
رادیولوژی در منزل اصفهان

رادیولوژی در منزل اصفهان

از 1345 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رادیولوژی در منزل اصفهان در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت رادیولوژی پرتابل

1,000,000 الی 1,500,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت1,300,000 تومان

بهترین مراکز رادیولوژی اصفهان

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار همیار
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
امتیاز
4.7 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار خبره
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
امتیاز
4.8 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
امتیاز
4.8 از 5

نظرات کاربران

profile picture
مریم سالاری

خیلی دلسوزانه برخورد کردند و پنچرگیری انجام شد متشکرم از ایشون

profile picture
محمدامین رشیدی

قبل از اینکه ایشون تشریف بیاورند نظراتی راجبشون نوشته شده بود خوندم و ایشونو انتخاب کردم و خیلی راضی هستم جزء همیاران منتخبم شدند

profile picture
آتنا باقری

خیلی مسئول و موظف به کارشون هستند سر تایم تشریف میارن ممنونم ازشون

profile picture
امیر سقایی

خیلی خوب بود خیلی فرد محترمی بودند من بعد از تعمیر هم استفاده کردم از دستگاه و اکی بود متشکرم

رادیولوژی در منزل شهر اصفهان

شهر اصفهان از شهرهای مرکزی و پر جمعیت کشور محسوب می شود. اصفهان به واسطه قدمت، اصالت و جذابیت های فرهنگی، گردشگری و صنعتی از شهرهای با ضریب توسعه یافتگی بالا محسوب می شود. از سوی دیگر جذابیت های تاریخی نظیر نقش جهان، چهل ستون، سی و سه پل، عالی قاپو، پل خواجو و ... و همینطور صنایع دستی هنرمندان آن، شهر اصفهان را تبدیل به شهری منحصر به فرد در ایران و جهان نموده است. در این میان شهروندان اصفهانی مطابق با سبک زندگی نوین خود را وفق داده و استفاده از تکنولوژی و کسب و کارهای نوین بخش جدایی ناپذیری از روزمرگی شان شده است. این تغییرات در بخش های مختلفی از زندگی از جمله خرید کالا و خدمات نمود پیدا کرده است. به طوری که اصفهانی ها برای جستجوی رادیولوژی در منزل اصفهان و یا آگاهی از قیمت رادیولوژی در منزل اصفهان از کسب و کارهای اینترنتی می توانند استفاده کنند. طبیعتا این روش متفاوت با قبل بوده و دغدغه های قبلی را کمتر خواهد کرد. شهروندان مشهدی توام با اطمینان و سهولت و کیفیت می توانند از رادیولوژی در منزل اصفهان را با بهترین مراکز رادیولوژی اصفهان تجربه کنند. پس چنانچه دنبال پاسخی در خصوص رادیولوژی در منزل، رادیولوژی چیست، انواع کاربرد رادیولوژی در پزشکی و یا بیشتری کاربرد رادیولوژی در محل در شهر اصفهان هستید، هوم سرویز آماده پاسخگویی و همیاری شما در شهر اصفهان است.

خدمات رادیولوژی در محل در شهر اصفهان

برای دسترسی راحت و بی دغدغه به خدمات رادیولوژی در منزل در شهر اصفهان کار آسانی در پیش دارید، کافیست با ورود به سایت هوم سرویز و جستجوی رادیولوژی در منزل اصفهان ,رادیوگرافی در منزل اصفهان ,هزینه رادیولوژی در منزل اصفهان ,رادیولوژیست اصفهان ,اسکن ریه در منزل اصفهان ,خدمات رادیولوژی در خانه اصفهان ,سی تی اسکن اصفهان ,تعرفه رادیولوژی اصفهان ,رادیوگرافی پرتابل اصفهان ,عکسبرداری اصفهان ,قیمت رادیولوژی اصفهان ,قیمت رادیولوژی در منزل اصفهان ,هزینه رادیولوژی اصفهان به راحتی و فوری می توانید به رادیولوژی در منزل در کلیه مناطق و محلات شهر اصفهان دسترسی پیدا کنید.
هوم سرویز جهت دسترسی مطمئن به رادیولوژی در منزل اصفهان از میان متخصصین در خدمات رادیولوژی در منزل اصفهان، بهترین مراکز رادیولوژی اصفهان را شناسایی و پس از ارزیابی توسط شما رتبه بندی می نماید. نظرات و امتیازاتی که توسط شما همشهری های اصفهانی در رادیولوژی در منزل به همیاران می دهید در انتخاب، همکاری و همینطور گرید متخصصین رادیولوژی زانو اصفهانی تاثیر گذار خواهد بود. هوم سرویز در تلاش است با ارایه اطلاعات دقیق و مشخص از متخصصین فعال در خدمات مختلف نظیر خدمات رادیولوژی در محل اصفهان بهترین ها را به شما معرفی نماید و شما پس از بررسی صفحه سیگنال همیاران اصفهان، با کسب اطلاعات دقیق و مناسب و با خیال راحتتر از رادیولوژی در منزل در شهر اصفهان استفاده نمایید.

رادیولوژی پرتابل در منزل اصفهان

برای استفاده از رادیولوژی در منزل در شهر اصفهان لازم است ابتدا وارد سایت هوم سرویز شده و شهر اصفهان را انتخاب نمایید و از قسمت جستجو و یا از طریق دسته بندی سرویس ها، خدمات مورد نظر با رادیولوژی در منزل اصفهان نظیر رادیولوژی در منزل اصفهان ,رادیوگرافی در منزل اصفهان ,هزینه رادیولوژی در منزل اصفهان ,رادیولوژیست اصفهان را انتخاب نمایید، پس از ورود مشخصات مورد نظر در خصوص رادیولوژی در منزل اصفهان و همچنین آگاهی از رادیولوژی در منزل اصفهان، سرویس مورد نظر خود را ثبت نمایید. با ثبت قیمت رادیولوژی در منزل اصفهان، شما می توانید از خدمات مختلف در این سرویس نظیر رادیولوژی پرتابل در منزل اصفهان، اسکن ریه در منزل اصفهان، رادیولوژی زانو اصفهان،عکس برداری از لگن و اندام های تحتانی اصفهان، رادیولوژی شکم اصفهان، رادیولوژی روده، کلیه و سایر اندام‌هااصفهان استفاده نمایید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رادیولوژی در منزل اصفهان و همچنین ارایه خدمات رادیولوژی پرتابل در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل اصفهان, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن اصفهان, تست شنوایی در خانه اصفهان, انواع تست کرونا در منزل و محل کار اصفهان, بینایی سنجی در منزل اصفهان, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل اصفهان, خدمات نوار قلب در منزل اصفهان, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک اصفهان می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آزمایش و نمونه گیری در محل اصفهان
آزمایش و نمونه گیری در محل اصفهان
قیمت از 200,000 الی 200,000 تومان
سونوگرافی در منزل اصفهان
سونوگرافی در منزل اصفهان
قیمت از 400,000 الی 2,600,000 تومان
پانسمان در محل اصفهان
پانسمان در محل اصفهان
قیمت از 50,000 الی 700,000 تومان
زدن بخیه و کشیدن بخیه اصفهان
زدن بخیه و کشیدن بخیه اصفهان
قیمت از 400,000 الی 940,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای رادیولوژی در منزل اصفهان:

‍‍
 • رادیولوژی در منزل اصفهان
 • رادیوگرافی در منزل اصفهان
 • هزینه رادیولوژی در منزل اصفهان
 • رادیولوژیست اصفهان
 • اسکن ریه در منزل اصفهان
 • خدمات رادیولوژی در خانه اصفهان
 • سی تی اسکن اصفهان
 • تعرفه رادیولوژی اصفهان
 • رادیوگرافی پرتابل اصفهان
 • عکسبرداری اصفهان
 • قیمت رادیولوژی اصفهان
 • قیمت رادیولوژی در منزل اصفهان
 • هزینه رادیولوژی اصفهان

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر اصفهان که خدمات رادیولوژی در منزل در آن ارائه می شود: