سونوگرافی در منزل اصفهان
هوم‌سرویز
/
اصفهان
/
پزشکی و پرستاری اصفهان
/
سونوگرافی در منزل اصفهان

سونوگرافی در منزل اصفهان

از 1344 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سونوگرافی در منزل اصفهان در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت سونوگرافی شکم و لگن اصفهان

1,500,000 تومان

قیمت سونوگرافی رحم تخمدان سینه اصفهان

2,000,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت2,600,000 تومان

بهترین مراکز سونوگرافی اصفهان

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار همیار
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
امتیاز
4.7 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار خبره
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
امتیاز
4.8 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
امتیاز
4.8 از 5

نظرات کاربران

profile picture
محمد هادی سبز زاده

هیچ انتقادی ندارم سایتتون واقعا عالیه هیچ مشکلی نبود و راضی بودم

سونوگرافی در منزل شهر اصفهان

شهر اصفهان از شهرهای مرکزی و پر جمعیت کشور محسوب می شود. اصفهان به واسطه قدمت، اصالت و جذابیت های فرهنگی، گردشگری و صنعتی از شهرهای با ضریب توسعه یافتگی بالا محسوب می شود. از سوی دیگر جذابیت های تاریخی نظیر نقش جهان، چهل ستون، سی و سه پل، عالی قاپو، پل خواجو و ... و همینطور صنایع دستی هنرمندان آن، شهر اصفهان را تبدیل به شهری منحصر به فرد در ایران و جهان نموده است. در این میان شهروندان اصفهانی مطابق با سبک زندگی نوین خود را وفق داده و استفاده از تکنولوژی و کسب و کارهای نوین بخش جدایی ناپذیری از روزمرگی شان شده است. این تغییرات در بخش های مختلفی از زندگی از جمله خرید کالا و خدمات نمود پیدا کرده است. به طوری که اصفهانی ها برای جستجوی سونوگرافی در منزل اصفهان و یا آگاهی از قیمت سونوگرافی در منزل اصفهان از کسب و کارهای اینترنتی می توانند استفاده کنند. طبیعتا این روش متفاوت با قبل بوده و دغدغه های قبلی را کمتر خواهد کرد. شهروندان مشهدی توام با اطمینان و سهولت و کیفیت می توانند از سونوگرافی در منزل اصفهان را با بهترین مراکز سونوگرافی اصفهان تجربه کنند. پس چنانچه دنبال پاسخی در خصوص سونوگرافی در منزل، سونوگرافی چیست، انواع سونوگرافی در منزل و یا سونوگرافی داپلر در منزل در شهر اصفهان هستید، هوم سرویز آماده پاسخگویی و همیاری شما در شهر اصفهان است.

انجام سونوگرافی پرتابل در منزل در شهر اصفهان

برای دسترسی راحت و بی دغدغه به خدمات سونوگرافی در منزل در شهر اصفهان کار آسانی در پیش دارید، کافیست با ورود به سایت هوم سرویز و جستجوی سونوگرافی در منزل اصفهان ,سونوگرافی پرتابل اصفهان ,سونوگرافی واژینال اصفهان ,انجام سونوگرافی اصفهان ,سونوگرافی سیار اصفهان ,سونوگرافی شکم و لگن اصفهان ,قیمت سونوگرافی در منزل اصفهان ,سونوگرافی داپلر در منزل اصفهان ,سونوگرافی معمولی اصفهان ,سونوگرافی سه بعدی اصفهان ,سونوگرافی از پستان اصفهان ,هزینه سونوگرافی در منزل اصفهان به راحتی و فوری می توانید به سونوگرافی در منزل در کلیه مناطق و محلات شهر اصفهان دسترسی پیدا کنید.
هوم سرویز جهت دسترسی مطمئن به سونوگرافی در منزل اصفهان از میان متخصصین در خدمات سونوگرافی در منزل اصفهان، بهترین مراکز سونوگرافی اصفهان را شناسایی و پس از ارزیابی توسط شما رتبه بندی می نماید. نظرات و امتیازاتی که توسط شما همشهری های اصفهانی در سونوگرافی در منزل به همیاران می دهید در انتخاب، همکاری و همینطور گرید متخصصین سونوگرافی واژینال و مثانه اصفهانی تاثیر گذار خواهد بود. هوم سرویز در تلاش است با ارایه اطلاعات دقیق و مشخص از متخصصین فعال در خدمات مختلف نظیر انجام سونوگرافی پرتابل در منزل اصفهان بهترین ها را به شما معرفی نماید و شما پس از بررسی صفحه سیگنال همیاران اصفهان، با کسب اطلاعات دقیق و مناسب و با خیال راحتتر از سونوگرافی در منزل در شهر اصفهان استفاده نمایید.

سونوگرافی شکم، لگن، پستان، تیروئید و.. در منزل اصفهان

برای استفاده از سونوگرافی در منزل در شهر اصفهان لازم است ابتدا وارد سایت هوم سرویز شده و شهر اصفهان را انتخاب نمایید و از قسمت جستجو و یا از طریق دسته بندی سرویس ها، خدمات مورد نظر با سونوگرافی در منزل اصفهان نظیر سونوگرافی در منزل اصفهان ,سونوگرافی پرتابل اصفهان ,سونوگرافی واژینال اصفهان ,انجام سونوگرافی اصفهان را انتخاب نمایید، پس از ورود مشخصات مورد نظر در خصوص سونوگرافی در منزل اصفهان و همچنین آگاهی از سونوگرافی در منزل اصفهان، سرویس مورد نظر خود را ثبت نمایید. با ثبت قیمت سونوگرافی در منزل اصفهان، شما می توانید از خدمات مختلف در این سرویس نظیر انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل اصفهان، سونوگرافی شکم و لگن اصفهان، سونوگرافی واژینال و مثانه اصفهان،سونوگرافی رحم و تخمدان اصفهان، سونوگرافی جنین در بارداری اصفهان، سونوگرافی تیروئیداصفهان استفاده نمایید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سونوگرافی در منزل اصفهان و همچنین ارایه خدمات انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن اصفهان, تست شنوایی در خانه اصفهان, انواع تست کرونا در منزل و محل کار اصفهان, بینایی سنجی در منزل اصفهان, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل اصفهان, خدمات نوار قلب در منزل اصفهان, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک اصفهان, رادیولوژی پرتابل در منزل اصفهان می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آزمایش چکاپ کامل در محل اصفهان
آزمایش چکاپ کامل در محل اصفهان
قیمت از 200,000 الی 400,000 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل اصفهان
نوار قلب و اکو قلب در محل اصفهان
قیمت از 250,000 الی 3,200,000 تومان
سرم و آنژیوکت در محل اصفهان
سرم و آنژیوکت در محل اصفهان
قیمت از 250,000 الی 550,000 تومان
معاینه پزشکی در محل اصفهان
معاینه پزشکی در محل اصفهان
قیمت از 200,000 الی 1,000,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای سونوگرافی در منزل اصفهان:

‍‍
 • سونوگرافی در منزل اصفهان
 • سونوگرافی پرتابل اصفهان
 • سونوگرافی واژینال اصفهان
 • انجام سونوگرافی اصفهان
 • سونوگرافی سیار اصفهان
 • سونوگرافی شکم و لگن اصفهان
 • قیمت سونوگرافی در منزل اصفهان
 • سونوگرافی داپلر در منزل اصفهان
 • سونوگرافی معمولی اصفهان
 • سونوگرافی سه بعدی اصفهان
 • سونوگرافی از پستان اصفهان
 • هزینه سونوگرافی در منزل اصفهان

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر اصفهان که خدمات سونوگرافی در منزل در آن ارائه می شود: