سونوگرافی در منزل رشت
هوم‌سرویز
/
رشت
/
پزشکی و پرستاری رشت
/
سونوگرافی در منزل رشت

سونوگرافی در منزل رشت

از 1344 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سونوگرافی در منزل رشت در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت سونوگرافی شکم و لگن رشت

1,500,000 تومان

قیمت سونوگرافی رحم تخمدان سینه رشت

2,000,000 تومان

متوسط قیمت2,500,000 تومانکمینه قیمت1,700,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

بهترین مراکز سونوگرافی رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
همیار همیار
مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
ScoreButton
5 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار همیار
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
ScoreButton
4.3 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار خبره
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
ScoreButton
5 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
ScoreButton
4.8 از 5

نظرات کاربران

profile picture
محمد هادی سبز زاده

هیچ انتقادی ندارم سایتتون واقعا عالیه هیچ مشکلی نبود و راضی بودم

سونوگرافی در منزل

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر سونوگرافی در منزل رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال سونوگرافی در منزل رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین مراکز سونوگرافی رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات سونوگرافی در منزل رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از سونوگرافی در منزل در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

سونوگرافی شکم، لگن، پستان، تیروئید و.. در منزل رشت

به منظور ثبت سفارش سونوگرافی در منزل کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با سونوگرافی در منزل نظیر سونوگرافی در منزل رشت ,سونوگرافی پرتابل رشت ,سونوگرافی واژینال رشت ,انجام سونوگرافی رشت ,سونوگرافی سیار رشت ,سونوگرافی شکم و لگن رشت ,قیمت سونوگرافی در منزل رشت ,سونوگرافی داپلر در منزل رشت ,سونوگرافی معمولی رشت ,سونوگرافی سه بعدی رشت ,سونوگرافی از پستان رشت ,هزینه سونوگرافی در منزل رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس سونوگرافی در منزل در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات سونوگرافی در منزل رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت سونوگرافی در منزل در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات سونوگرافی در منزل استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین سونوگرافی در منزل، همیاران متخصص در بهترین مراکز سونوگرافی رشت را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل متخصص مورد نظر خود در زمینه بهترین مراکز سونوگرافی رشت را انتخاب نمایید.

سونوگرافی در منزل رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین مراکز سونوگرافی در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در بهترین مراکز سونوگرافی رشت در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات سونوگرافی شکم و لگن در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،سونوگرافی واژینال و مثانه به مشتریان معرفی می شوند.
بهترین مراکز سونوگرافی رشت

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در

سونوگرافی در منزل شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر سونوگرافی در منزل رشت، انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل رشت، سونوگرافی شکم و لگن رشت، سونوگرافی واژینال و مثانه رشت، سونوگرافی رحم و تخمدان رشت، سونوگرافی جنین در بارداری رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات سونوگرافی تیروئید نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه سونوگرافی در منزل نظیر سونوگرافی در منزل رشت، سونوگرافی در منزل، سونوگرافی چیست، انواع سونوگرافی در منزل هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص سونوگرافی داپلر در منزل و همینطور برآوردی از سونوگرافی در منزل را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سونوگرافی در منزل رشت و همچنین ارایه خدمات انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن رشت, تست شنوایی در خانه رشت, انواع تست کرونا در منزل و محل کار رشت, بینایی سنجی در منزل رشت, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل رشت, خدمات نوار قلب در منزل رشت, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک رشت, رادیولوژی پرتابل در منزل رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آزمایش چکاپ کامل در محل رشت
آزمایش چکاپ کامل در محل رشت
قیمت از 200,000 الی 400,000 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل رشت
نوار قلب و اکو قلب در محل رشت
قیمت از 1,200,000 الی 3,200,000 تومان
سرم و آنژیوکت در محل رشت
سرم و آنژیوکت در محل رشت
قیمت از 400,000 الی 550,000 تومان
معاینه پزشکی در محل رشت
معاینه پزشکی در محل رشت
قیمت از 600,000 الی 1,100,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای سونوگرافی در منزل رشت:

‍‍
 • سونوگرافی در منزل رشت
 • سونوگرافی پرتابل رشت
 • سونوگرافی واژینال رشت
 • انجام سونوگرافی رشت
 • سونوگرافی سیار رشت
 • سونوگرافی شکم و لگن رشت
 • قیمت سونوگرافی در منزل رشت
 • سونوگرافی داپلر در منزل رشت
 • سونوگرافی معمولی رشت
 • سونوگرافی سه بعدی رشت
 • سونوگرافی از پستان رشت
 • هزینه سونوگرافی در منزل رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات سونوگرافی در منزل در آن ارائه می شود: