سونوگرافی در منزل شیراز
هوم‌سرویز
/
شیراز
/
پزشکی و پرستاری شیراز
/
سونوگرافی در منزل شیراز

سونوگرافی در منزل شیراز

از 1344 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سونوگرافی در منزل شیراز در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت سونوگرافی شکم و لگن شیراز

1,500,000 تومان

قیمت سونوگرافی رحم تخمدان سینه شیراز

2,000,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت2,600,000 تومان

بهترین مراکز سونوگرافی شیراز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار همیار
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
امتیاز
4.7 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار خبره
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
امتیاز
4.8 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
امتیاز
4.8 از 5

نظرات کاربران

profile picture
محمد هادی سبز زاده

هیچ انتقادی ندارم سایتتون واقعا عالیه هیچ مشکلی نبود و راضی بودم

سونوگرافی در منزل شهر شیراز

شهر شیراز از کلان شهرهای ایران و مرکز استان فارس است و در منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا قرار گرفته است.شیراز به شهر شعر، ادب، باغ و گل و بلبل معروف است. وجود جاذبه های زیبای گردشگری و طبیعی نظیر باغ ارم، باغ عفیف آباد، دروازه قرآن، ارگ کریمخان، حافظیه و بازار سنتی و صنایع دستی آن، شیراز را به نماد تمدن کهن ایرانی مبدل نموده است. شیراز از قدیم، شهری مهم و استراتژیک محسوب می شده و شیرازی ها به مردمانی اصیل و به روز شناخته شده هستند. تغییر در سبک خرید محصولات و خدمات نزد شیرازی ها مشهود است به نحوی که شیرازی ها برای سپردن خدمات سونوگرافی در منزل شیراز با فراموش کردن روش های سنتی نظیر روزنامه، پرس و جو از همسایه ها و ... به پلتفرم های خدماتی اعتماد کرده اند. این انتخاب و اعتماد می تواند ضمن کم کردن مشکلات در روش های قدیمی خیال شیرازی ها را برای پیدا کردن بهترین مراکز سونوگرافی شیراز و استفاده از سونوگرافی در منزل شیراز و آگاهی از قیمت سونوگرافی در منزل شیراز راحت کند. دسترسی به سونوگرافی در منزل شیراز و استفاده از خدمات انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل شیراز، سونوگرافی شکم و لگن شیراز، سونوگرافی واژینال و مثانه شیراز، سونوگرافی رحم و تخمدان شیراز، سونوگرافی جنین در بارداری شیراز، سونوگرافی تیروئید شیراز، با هوم سرویز راحتتر و مطمئن تر از گذشته شده است.

سونوگرافی شکم، لگن، پستان، تیروئید و.. در منزل شیراز

برای استفاده از سونوگرافی در منزل در شهر شیراز کافیست یه سری به سایت هوم سرویز بزنید و با جستجوی سونوگرافی در منزل شیراز ,سونوگرافی پرتابل شیراز ,سونوگرافی واژینال شیراز ,انجام سونوگرافی شیراز ,سونوگرافی سیار شیراز ,سونوگرافی شکم و لگن شیراز ,قیمت سونوگرافی در منزل شیراز ,سونوگرافی داپلر در منزل شیراز ,سونوگرافی معمولی شیراز ,سونوگرافی سه بعدی شیراز ,سونوگرافی از پستان شیراز ,هزینه سونوگرافی در منزل شیراز از بهترین متخصصین فعال در سونوگرافی در منزل شیراز راهنمایی و مشاوره گرفته و تجربه خوبی را در سونوگرافی در منزل داشته باشید.
روال ثبت سرویس مورد نیاز در شهر شیراز به این صورت است که پس از جستجوی سونوگرافی در منزل در شهر شیراز و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در سونوگرافی شکم، لگن، پستان، تیروئید و.. در منزل در شهر شیراز می باشد و همچنین مشاهده تعرفه قیمت سونوگرافی در منزل شیراز شیراز و برآورد هزینه سونوگرافی در منزلدر شهر شیراز طی چند ماه گذشته، سرویس خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از بررسی نیاز شما و از بین بهترین مراکز سونوگرافی شیراز، همیارانی را به شما پیشنهاد خواهد داد. شیرازی های عزیز پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز بهشون سیگنال گفته می شود، متخصص سونوگرافی در منزل شیراز را انتخاب نماید. با ثبت سرویس در خدمات سونوگرافی در منزل می توانید ضمن دریافت خدمات و برآورد مناسبتری از قیمت سونوگرافی در منزل به سوالات و مشاوره های لازم در خصوص سونوگرافی در منزل، سونوگرافی چیست، انواع سونوگرافی در منزل و سونوگرافی داپلر در منزل را از همیاران شیرازی هوم سرویز دریافت کنید.

انجام سونوگرافی پرتابل در منزل در شهر شیراز

هوم سرویز به منظور ایجاد اطمینان و اعتماد شهروندان شیرازی به سونوگرافی در منزل شیراز از خدمات دریافتی، پروسه سخت گیرانه ای را برای جذب و بکارگیری همیاران فعال در انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل در شهر شیراز در نظر گرفته و پس از طی مراحل احراز هویت، محل سکونت، عدم سوء پیشینه، مهارت، تضامین و ...، بهترین مراکز سونوگرافی را شناسایی و معرفی و رتبه بندی می نماید. در این میان ارایه نظرات و امتیاز توسط همشهری های شیرازی در پایان سرویس همیاران سونوگرافی شکم و لگن تاثیر زیادی در گرید بندی همیاران متخصص سونوگرافی شکم، لگن، پستان، تیروئید و.. در منزل شیراز خواهد داشت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سونوگرافی در منزل شیراز و همچنین ارایه خدمات انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن شیراز, تست شنوایی در خانه شیراز, انواع تست کرونا در منزل و محل کار شیراز, بینایی سنجی در منزل شیراز, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل شیراز, خدمات نوار قلب در منزل شیراز, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک شیراز, رادیولوژی پرتابل در منزل شیراز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آزمایش چکاپ کامل در محل شیراز
آزمایش چکاپ کامل در محل شیراز
قیمت از 200,000 الی 400,000 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل شیراز
نوار قلب و اکو قلب در محل شیراز
قیمت از 250,000 الی 3,200,000 تومان
سرم و آنژیوکت در محل شیراز
سرم و آنژیوکت در محل شیراز
قیمت از 250,000 الی 550,000 تومان
معاینه پزشکی در محل شیراز
معاینه پزشکی در محل شیراز
قیمت از 200,000 الی 650,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای سونوگرافی در منزل شیراز:

‍‍
 • سونوگرافی در منزل شیراز
 • سونوگرافی پرتابل شیراز
 • سونوگرافی واژینال شیراز
 • انجام سونوگرافی شیراز
 • سونوگرافی سیار شیراز
 • سونوگرافی شکم و لگن شیراز
 • قیمت سونوگرافی در منزل شیراز
 • سونوگرافی داپلر در منزل شیراز
 • سونوگرافی معمولی شیراز
 • سونوگرافی سه بعدی شیراز
 • سونوگرافی از پستان شیراز
 • هزینه سونوگرافی در منزل شیراز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر شیراز که خدمات سونوگرافی در منزل در آن ارائه می شود: