سونوگرافی در منزل تبریز
هوم‌سرویز
/
تبریز
/
پزشکی و پرستاری تبریز
/
سونوگرافی در منزل تبریز

سونوگرافی در منزل تبریز

از 1344 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سونوگرافی در منزل تبریز در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت سونوگرافی شکم و لگن تبریز

1,500,000 تومان

قیمت سونوگرافی رحم تخمدان سینه تبریز

2,000,000 تومان

متوسط قیمت2,500,000 تومانکمینه قیمت1,700,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

بهترین مراکز سونوگرافی تبریز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
همیار همیار
مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
ScoreButton
5 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار همیار
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
ScoreButton
4.3 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار خبره
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
ScoreButton
5 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
ScoreButton
4.8 از 5

نظرات کاربران

profile picture
محمد هادی سبز زاده

هیچ انتقادی ندارم سایتتون واقعا عالیه هیچ مشکلی نبود و راضی بودم

سونوگرافی در منزل

شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی از شهرهای قدیمی و باستانی ایران و در شمال غربی کشور واقع شده است. جاذبه های گردشگری، صنایع دستی، غذاها و شیرینی های تبریز و آداب و رسوم خاص شهروندان تبریزی، آوازه این شهر را به گوش نقاط مختلف دنیا رسانده است. اکثر شهروندان تبریزی آذری هستند و زبان آنها ترکی آذربایجانی با لهجه تبریزی است. تبریزی ها از قدیم مردمی پیشرو و به روز بوده اند و همواره مشتاق شیوه های مدرن زندگی و استفاده از کسب و کارهای اینترنتی برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز هستند. شاید قبلا همشهری های تبریزی برای انجام . سونوگرافی در منزل تبریز نیاز بود که به سراغ روزنامه می رفتند و یا اینکه در خیابان به دنبال آن می گشتند ولی در حال حاضر و با توسعه کسب و کارهای اینترنتی با جستجوی ساده در اینترنت می توانند از خدمات سونوگرافی در منزل در شهر تبریز استفاده کنند. استفاده از پلتفرم های خدماتی که به سرعت نیز در حال رشد هستند می تواند بخش بزرگی از دغدغه های شهروندان تبریزی را در خصوص سهولت دسترسی به متخصصین سونوگرافی در منزل تبریز، اطمینان از سرویس دهنده های سونوگرافی واژینال تبریز، امنیت کاربران، استانداردسازی خدمات سونوگرافی در منزل تبریز و شفاف سازی قیمت سونوگرافی در منزل تبریز و همینطور پشتیبانی از آن را مرتفع نموده و دسترسی به خدمات را به عنوان نقش تسهیل گر ایفا نمایند.

مطمئنا شهروندان در شهر تبریز صرفا به دنبال مرجعی برای ارایه سرویس نبوده و در برخی موارد نیاز به اخذ مشاوره در خصوص سرویس و یا برآورد قیمت انجام سونوگرافی پرتابل در منزل می باشند و یا در جستجوی سوالات خود در زمینه سونوگرافی در منزل تبریز نظیر سونوگرافی در منزل، سونوگرافی چیست، انواع سونوگرافی در منزل، سونوگرافی داپلر در منزل هستند. هوم سرویز تلاش کرده است با ایجاد بسترهای مناسب پاسخگویی دقیق و درستی را به نیازها و انتظارات شهروندان تبریزی در خصوص سونوگرافی شکم، لگن، پستان، تیروئید و.. در منزل تبریز ارایه نماید.

سونوگرافی شکم، لگن، پستان، تیروئید و.. در منزل تبریز

استفاده از هوم سرویز در شهر تبریز به راحتی امکان پذیر است، همشهری های تبریزی لازم است با ورود به سایت هوم سرویز و انتخاب شهر تبریز و همچنین انتخاب کلمات متناسب با سونوگرافی در منزل به طور مثال سونوگرافی در منزل تبریز ,سونوگرافی پرتابل تبریز ,سونوگرافی واژینال تبریز ,انجام سونوگرافی تبریز ,سونوگرافی سیار تبریز ,سونوگرافی شکم و لگن تبریز ,قیمت سونوگرافی در منزل تبریز ,سونوگرافی داپلر در منزل تبریز ,سونوگرافی معمولی تبریز ,سونوگرافی سه بعدی تبریز ,سونوگرافی از پستان تبریز ,هزینه سونوگرافی در منزل تبریز سرویس مورد نظر را ثبت نمایند. در این قسمت شما می توانید از قیمت سونوگرافی در منزل و همینطور شرایط سونوگرافی شکم، لگن، پستان، تیروئید و.. در منزل تبریز آگاهی یابید. سپس با پاسخگویی به سوالاتی که مشخص کننده نیاز دقیق کاربران در سونوگرافی در منزل تبریز می باشد سفارش خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از ثبت سفارش سونوگرافی واژینال و مثانه تبریز و آنالیز آن، همیاران متخصص در خصوص سونوگرافی در منزل تبریز را به شما نمایش خواهد داد. این همیاران بر اساس تکمیل پروفایل خود و همچنین امتیازاتی که توسط سایر مشتریان تبریزی پس از دریافت خدمات سونوگرافی رحم و تخمدان به ایشان اختصاص یافته، گرید بندی شده اند. شهروندان تبریزی برای مطالعه سوابق و امتیازات متخصصین سونوگرافی شکم و لگن تبریز و سونوگرافی در منزل می توانند به صفحه پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز به آن سیگنال همیار اطلاق می شود مراجعه نمایند و پس از بررسی همیار فعال در بهترین مراکز سونوگرافی تبریز، بهترین مراکز سونوگرافی انتخاب نمایند.

بهترین مراکز سونوگرافی تبریز را در هوم سرویز جستجو کنید.

شناسایی سونوگرافی شکم، لگن، پستان، تیروئید و.. در منزل در هوم سرویز بر اساس رویه های مشخص و استعلام هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشینه و اطمینان از پیشینه مهارتی و تخصصی افرار صورت می پذیرد، سپس متخصصین سونوگرافی در منزل وارد پروسه آزمایشی و صحت سنجی می شوند، در این مرحله پس از ارزیابی کیفیتی و مهارتی توسط مشتریانی که از خدمات سونوگرافی در منزل تبریز همیاران تبریزی استفاده کرده اند و ارایه امتیازات، در خصوص پروسه همکاری ایشان تصمیم گیری خواهد شد. در نهایت متخصصین بهترین مراکز سونوگرافی تبریز بر اساس امتیازات دریافتی از مشتریان رتبه بندی می شوند و سونوگرافی در منزل شناسایی و معرفی می شوند.

سونوگرافی در منزل در هوم سرویز شامل چه خدماتی می شود؟

شهر تبریز شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر سونوگرافی تیروئید تبریز، سونوگرافی جنین در بارداری تبریز، سونوگرافی رحم و تخمدان تبریز، سونوگرافی واژینال و مثانه تبریز، سونوگرافی شکم و لگن تبریز، انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل تبریز تبریز می شود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سونوگرافی در منزل تبریز و همچنین ارایه خدمات انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن تبریز, تست شنوایی در خانه تبریز, انواع تست کرونا در منزل و محل کار تبریز, بینایی سنجی در منزل تبریز, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل تبریز, خدمات نوار قلب در منزل تبریز, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک تبریز, رادیولوژی پرتابل در منزل تبریز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آزمایش چکاپ کامل در محل تبریز
آزمایش چکاپ کامل در محل تبریز
قیمت از 200,000 الی 400,000 تومان
نوار قلب و اکو قلب در محل تبریز
نوار قلب و اکو قلب در محل تبریز
قیمت از 1,200,000 الی 3,200,000 تومان
سرم و آنژیوکت در محل تبریز
سرم و آنژیوکت در محل تبریز
قیمت از 400,000 الی 550,000 تومان
معاینه پزشکی در محل تبریز
معاینه پزشکی در محل تبریز
قیمت از 600,000 الی 1,100,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای سونوگرافی در منزل تبریز:

‍‍
 • سونوگرافی در منزل تبریز
 • سونوگرافی پرتابل تبریز
 • سونوگرافی واژینال تبریز
 • انجام سونوگرافی تبریز
 • سونوگرافی سیار تبریز
 • سونوگرافی شکم و لگن تبریز
 • قیمت سونوگرافی در منزل تبریز
 • سونوگرافی داپلر در منزل تبریز
 • سونوگرافی معمولی تبریز
 • سونوگرافی سه بعدی تبریز
 • سونوگرافی از پستان تبریز
 • هزینه سونوگرافی در منزل تبریز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر تبریز که خدمات سونوگرافی در منزل در آن ارائه می شود: