رادیولوژی در منزل رشت
هوم‌سرویز
/
رشت
/
پزشکی و پرستاری رشت
/
رادیولوژی در منزل رشت

رادیولوژی در منزل رشت

از 1345 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رادیولوژی در منزل رشت در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت رادیولوژی پرتابل

1,000,000 الی 1,500,000 تومان

متوسط قیمت1,100,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت1,300,000 تومان

بهترین مراکز رادیولوژی رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
همیار همیار
مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
ScoreButton
5 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار همیار
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
ScoreButton
4.3 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار خبره
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
ScoreButton
5 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
ScoreButton
4.8 از 5

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه ارقبایی

فوق العاده بودند حتما دفعات بعد میخوام شخص ایشون تشریف بیاورند

profile picture
یوسف قهرمان زاده

عالی عالییی بودن هم اخلاقش خوب بود هم کارش درست بود

profile picture
مهسا نظری

ایشون عالی بودند. بهترین فردی که میتونست اعزام شه واسم فرستادن و مشتری ثابت شدم ممنونم

profile picture
سحر جلالوند

عالی بود با مواد مناسب کار را انجام دادند چیزی بود که میخواستم

رادیولوژی در منزل

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر رادیولوژی در منزل رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال رادیولوژی در منزل رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین مراکز رادیولوژی رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات رادیولوژی در منزل رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از رادیولوژی در منزل در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

رادیولوژی پرتابل در منزل رشت

به منظور ثبت سفارش رادیولوژی در منزل کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با رادیولوژی در منزل نظیر رادیولوژی در منزل رشت ,رادیوگرافی در منزل رشت ,هزینه رادیولوژی در منزل رشت ,رادیولوژیست رشت ,اسکن ریه در منزل رشت ,خدمات رادیولوژی در خانه رشت ,سی تی اسکن رشت ,تعرفه رادیولوژی رشت ,رادیوگرافی پرتابل رشت ,عکسبرداری رشت ,قیمت رادیولوژی رشت ,قیمت رادیولوژی در منزل رشت ,هزینه رادیولوژی رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس رادیولوژی در منزل در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات رادیولوژی در منزل رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت رادیولوژی در منزل در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات رادیولوژی در منزل استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین رادیولوژی در منزل، همیاران متخصص در بهترین مراکز رادیولوژی رشت را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین رادیولوژی پرتابل در منزل متخصص مورد نظر خود در زمینه بهترین مراکز رادیولوژی رشت را انتخاب نمایید.

رادیولوژی در منزل رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین مراکز رادیولوژی در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در بهترین مراکز رادیولوژی رشت در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات اسکن ریه در منزل در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،رادیولوژی زانو به مشتریان معرفی می شوند.
بهترین مراکز رادیولوژی رشت

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در

رادیولوژی در منزل شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر رادیولوژی در منزل رشت، رادیولوژی پرتابل در منزل رشت، اسکن ریه در منزل رشت، رادیولوژی زانو رشت، عکس برداری از لگن و اندام های تحتانی رشت، رادیولوژی شکم رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات رادیولوژی روده، کلیه و سایر اندام‌ها نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه رادیولوژی در منزل نظیر رادیولوژی در منزل رشت، رادیولوژی در منزل، رادیولوژی چیست، انواع کاربرد رادیولوژی در پزشکی هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص بیشتری کاربرد رادیولوژی در محل و همینطور برآوردی از رادیولوژی در منزل را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رادیولوژی در منزل رشت و همچنین ارایه خدمات رادیولوژی پرتابل در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل رشت, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن رشت, تست شنوایی در خانه رشت, انواع تست کرونا در منزل و محل کار رشت, بینایی سنجی در منزل رشت, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل رشت, خدمات نوار قلب در منزل رشت, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آزمایش و نمونه گیری در محل رشت
آزمایش و نمونه گیری در محل رشت
قیمت از 200,000 الی 592,000 تومان
سونوگرافی در منزل رشت
سونوگرافی در منزل رشت
قیمت از 1,700,000 الی 3,000,000 تومان
پانسمان در محل رشت
پانسمان در محل رشت
قیمت از 300,000 الی 700,000 تومان
زدن بخیه و کشیدن بخیه رشت
زدن بخیه و کشیدن بخیه رشت
قیمت از 450,000 الی 940,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای رادیولوژی در منزل رشت:

‍‍
 • رادیولوژی در منزل رشت
 • رادیوگرافی در منزل رشت
 • هزینه رادیولوژی در منزل رشت
 • رادیولوژیست رشت
 • اسکن ریه در منزل رشت
 • خدمات رادیولوژی در خانه رشت
 • سی تی اسکن رشت
 • تعرفه رادیولوژی رشت
 • رادیوگرافی پرتابل رشت
 • عکسبرداری رشت
 • قیمت رادیولوژی رشت
 • قیمت رادیولوژی در منزل رشت
 • هزینه رادیولوژی رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات رادیولوژی در منزل در آن ارائه می شود: