آزمایش ایدز در خانه

آزمایش ایدز در خانه

از 1463 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آزمایش ایدز در خانه در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت آزمایش ایدز

630,000 تومان

متوسط قیمت590,000 تومانکمینه قیمت590,000 تومانبیشینه قیمت590,000 تومان

آنچه درباره آزمایش ایدز در خانه خواهید خواند

 • آزمایش ایدز در خانه
 • علائم بیماری ایدز چیست؟
 • مناسب ترین زمان ازمایش ایدز چه موقع است؟
 • آزمایش ایدز چگونه است؟
 • جواب آزمایش ایدز چقدر طول می کشد؟
 • آزمایش ایدز در خانه چگونه انجام می شود؟
 • آیا آزمایش ایدز در خانه تحت پوشش بیمه انجام می شود؟
 • هزینه آزمایش ایدز در خانه چقدر است؟
 • تشخیص ایدز در خانه آیا امکان پذیر است؟
 • چرا هوم سرویز را برای آزمایش ایدز در خانه انتخاب کنیم؟
 • کلیه خدمات آزمایش HIV و هپاتیت در خانه در کمترین زمان ممکن با هوم سرویز

آزمایش ایدز در خانه

بیماری ایدز موجب از بین رفتن سلول های ایمنی بدن می شود. به این ترتیب با از بین رفتن سیستم ایمنی بدن، رفته رفته بدن در مقابل آسیب ها و عفونت ها ضعیف و ضعیف تر می شود. قبل از هرچیزی باید بدانید که آزمایش HIV با آزمایش ایدز در خانه تفاوت دارد. به بیان دیگر فرد مبتلا به HIV ممکن است سالیان سال بدون پیشروی بیماری به زندگی خود ادامه دهد. اما آزمایش ایدز در خانه در واقع مرحله آخری از بیماری HIV می باشد که بدن در بدترین و ضعیف ترین حال خود قرار می گیرد. این بیماری عفونی عموما از راه رابطه جنسی کنترل نشده و همچنین استفاده از سرنگ آلوده منتقل می شود. تاکنون هیچ درمان موثری برای این بیماری تشخیص داده نشده است. اما با تشخیص ایدز با آزمایش خون ساده می توان راهکارهای کنترل شده ای به کار گرفت که جلوی پیشروی آن گرفته شود. از این رو انجام آزمایش ایدز در خانه و استفاده از سریع ترین راه تشخیص ایدز بهترین راهکار برای افرادی است که مشکوک به این بیماری هستند.

ممکن است افراد به هر دلیلی که در شرایط مشکوک بوده اند نیاز به تشخیص اچ آی وی و نیازمند به انجام آزمایش ایدز در منزل داشته باشند. در ادامه به مهم ترین سوالات پیرامون ازمایش ایدز و عوامل موثر بر هزینه آزمایش ایدز در منزل می پردازیم.

علائم بیماری ایدز چیست؟

معمولا افرادی که پس از اقدامات پرخطر احتمال مبتلا شدن به بیماری را دارند با علائمی شبیه به بیماری آنفولانزا مواجه می شوند. البته این علائم معمولا چندین هفته بعد خودشان را نشان می دهند و با نشانه هایی مانند تب، سردرد، دردهای عضلانی، زخم های دهانی، اسهال و کاهش شدید وزنی همراه هستند. البته ممکن است شدت این علائم بسیار کم باشد که تنها در حد یک سرما خوردگی به نظر برسد. به همین دلیل اگر پس از رفتارهای پر خطر با هر نشانه هایی حتی محدود مواجه شده اید باید در فکر انجام آزمایش HIVدر خانه یا در آزمایشگاه باشید.

مناسب ترین زمان ازمایش ایدز چه موقع است؟

درمواقعی که فرد در معرض هر کدام از رفتارهای پرخطر قرار می گیرد باید به فکر تست آزمایش ایدز باشد تا از وجود یا عدم وجود این بیماری در بدن خود مطلع شود تا به واسطه سریع ترین راه تشخیص ایدز از پیشروی آن جلوگیری کند. پیشنهاد می کنیم در کمتر از 72 ساعت پس از اقدامات پر ریسک به پزشک مراجعه کنید تا از داروهای موثری استفاده کنید که ابتدا به ویروس HIV را کاهش دهد. متاسفانه هیچ نوع تستی سریعا مبتلا شدن یا عدم مبتلا شدن به این بیماری را تشخیص نمی دهد. معمولا بعد از سه ماه با بررسی سطح آنتی بادی این ویروس شناسایی می شود. به طور معمول برای افرادی چندین شریک جنسی دارند و یا به بیماری اعتیاد مبتلا هستند و از سرنگ مشترک استفاده می کنند بهتر از هر 6 ماه اقدام به آزمایش ایدز کنند.

آزمایش ایدز چگونه است؟

معمولا باید برای انجام آزمایش ایدز به متخصصین عفونی مراجعه کرده، آنها دستور آزمایش ایدز را نوشته و به آزمایشگاه مراجعه کنید. پس از انجام آزمایش خون نیز باید دوباره برای خواندن جواب آزمایش ایدز به آزمایشگاه مراجعه کنید. در ادامه به معرفی انواع آزمایش ایدز و هپاتیت می پردازیم.

· آزمایش اسید نوکلئیک

در این نوع آزمایش که به عنوان سریع ترین راه تشخیص ایدز شناخته می شود، ویروس در خون را تشخیص می دهد. هزینه آزمایش ایدز بالاست و مناسب برای افرادی است که به تازگی در معرض هر کدام از روش های انتقال قرار گرفته اند و به دنبال نتیجه آزمایش ایدز فوری هستند.

· آزمایش آنتی بادی ایدز

آزمایش آنتی بادی ایدز همانطور که از نام آن مشخص است به دنبال کشف آنتی بادی هایی است که برای مقابله با این بیماری در بدن تولید می شود. در زمان هایی که افراد از آخرین اقدام مخاطره آمیز آنها گذشته قابل تشخیص نمی باشد. این نوع آزمایش تشخیص ایدز در خانه دقیق است و تایید شده هستند. این ازمایش که تشخیص ایدز با آزمایش خون ساده است از سیاه رگ گرفته می شود.

· آزمایش آنتی ژن و آنتی بادی ایدز

در این نوع آزمایش ایدز در خانه هم ویروس و هم آنتی بادی تولید شده در بدن را بررسی می کنند. آزمایش HIVبه این صورت معتبرترین روش تشخیص ایدز است و جواب آن کاملا قابل اطمینان است. به طور معمول بین 18 تا 45 روز پس از اقدامات مخاطره آمیز قابل شناسایی و تشخیص است.

جواب آزمایش ایدز چقدر طول می کشد؟

جواب آزمایش ایدز بر اساس نوع تست متفاوت است. نتیجه آزمایش ایدز در صورت استفاده از تست رپید که به صورت کیت موجودند و از بزاق دهان یا خون سر انگشت گرفته می شود معمولا کمتر از 30 دقیقه است. اما نتیجه آزمایش ایدز با آزمایش خون اغلب بین یک تا سه روز طول می کشد. همچنین در مواردی مانند تست NAT یا اسید نوکلئیک معمولا نتیجه آزمایش ایدز در خانه بعد از یک هفته اعلام می شود.

آزمایش ایدز در خانه چگونه انجام می شود؟

اگر نگرانی هایی از بابت ابتلا به این بیماری پیدا کرده اید و برای مراجعه به آزمایشگاه دودل هستید می توانید از خدمات انجام آزمایش ایدز در خانه هوم سرویز استفاده کنید. به این ترتیب نیازی نیست به آزمایشگاه بروید. هوم سرویز با همکاری مجهزترین و مجرب ترین آزمایشگاه های سطح شهر تست آزمایش ایدز در خانه را بر اساس خواسته شما انجام می دهند.

آیا آزمایش ایدز در خانه تحت پوشش بیمه انجام می شود؟

به طور کل اگر پزشک برای شما نسخه نوشته باشد می توانید با استفاده از بیمه پایه یا تکمیلی خود موجب کاهش هزینه آزمایش ایدز شوید. اگر هم به پزشک مراجعه نکرده اید. با ثبت درخواست مشاورین با شما تماس گرفته و می توانید از نسخه آنلاین بهره مند شوید و تحت پوشش بیمه اقدام به آزمایش HIVدر خانه کنید. انجام آزمایش HIV کاملا محرمانه و با حفظ حریم شخصی شما انجام می شود و می توانید با خیال راحت از این خدمات در محل بهره مند شوید.

هزینه آزمایش ایدز در خانه چقدر است؟

هزینه آزمایش ایدز به موارد متعددی وابسته است. همانطور که پیش تر توضیح داده شد انواع آزمایش ایدز متعددند. از این رو هزینه انجام آزمایش ایدز در خانه هم بر این اساس تغییر می کند. همچنین نوع آزمایشگاه دولتی و خصوصی بر هزینه آزمایش HIV تاثیر دارند. معمولا بالاترین هزینه انجام آزمایش ایدز در خانه به NAT که تاییدیه نهایی است مرتبط می شود. نوع بیمه پایه و تکمیلی مورد دیگری است که هزینه تست آزمایش ایدز را تغییر می دهد. میزان تعرفه بیمه هم تغییر دهندی بازه قیمت تشخیص ایدز در خانه خواهد بود.

تشخیص ایدز در خانه آیا امکان پذیر است؟

آزمایش تشخیص ایدز در خانه شامل تجهیزات جمع آوری نمونه است. به این ترتیب فرد با استفاده از این تجهیزات نمونه خون، ادرار و یا بزاق خود را گرفته و به آزمایشگاه انتقال می دهد. البته شرایط انتقال این نمونه ها بسیار خاص است و باید سریعا انجام شود تا نتیجه قابل اطمینان باشد.

تست HIV فوری نیز مورد دیگری است که کل فرآیند تشخیص ایدز در خانه انجام می شود. تست ایدز در خانه با استفاده از بزاق گرفته می شود. نتیجه تست ایدز نیز پس از نیم ساعت مشخص می شود. البته جواب این آزمایش چندان اعتباری ندارد و در هر صورت بهتر است از روش های دیگر برای اطمینان استفاده شود.

چرا هوم سرویز را برای آزمایش ایدز در خانه انتخاب کنیم؟

اگر اخیرا در معرض ابتلا به ویروس اچ آی وی به هر دلیلی بوده اید می توانید از خدمات آزمایش اچ آی وی در منزل هوم سرویز بهره مند شوید.

همکاری با آزمایشگاه های معتبر

دقت آزمایش ایدز باید بالا باشد تا نتیجه قابل اطمینان باشد. به این ترتیب باید فرآیند نمونه گیری در محل، انتقال نمونه و انجام کلیه تست ها روی نمونه خون با دقت و با استفاده از تجهیزات مدرن انجام شود.

· امکان استفاده از بیمه های پایه و تکمیلی

ممکن است هزینه آزمایش ایدز برایتان اهمیت داشته باشد. خوشبختانه با کمک هوم سرویز می توانید از کلیه این خدمات آزمایش خون، تست اعتیاد، آزمایش چکاپ کامل و... در منزل و تحت پوشش بیمه بهره مند شوید.

· نتیجه آزمایش ایدز فوری

بدون نیاز به مراجعه به آزمایشگاه و اتلاف وقت و استرس، جواب آزمایش اچ آی وی و تفسیر آن در صورت درخواست شما توسط پزشک انجام می شود و به صورت آنلاین یا پیک در اختیارتان قرار داده می شود.

کلیه خدمات آزمایش HIV و هپاتیت در خانه در کمترین زمان ممکن با هوم سرویز

در صورتی که مایلید ازمایش تشخیص ایدز در خانه را انجام دهید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. با ثبت درخواست رایگان و درج شماره تماس متخصصین با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد و در روز و ساعت مد نظر جهت گرفتن نمونه در محل حاضر می شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آزمایش ایدز در خانه و همچنین ارایه خدمات آزمایش ایدز در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام سونوگرافی معمولی و داپلر در محل, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن, تست شنوایی در خانه, انواع تست کرونا در منزل و محل کار, بینایی سنجی در منزل, آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل, انجام اکوی قلب در منزل, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک , رادیولوژی پرتابل در منزل , آزمایش اعتیاد خون , آزمایش غربالگری بارداری در منزل, فصد خون در منزل, آزمایش قند خون در منزل, نوار قلب در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آزمایش ایدز در خانه

آزمایش ایدز در خانه

تشخیص ایدز در خانه با آزمایش خون

آزمایش هپاتیت در منزل

آزمایش اسید نوکلئیک HIV

آزمایش آنتی بادی ایدز

آزمایش آنتی ژن HIV در منزل

نظرات کاربران

profile picture
کریم جنگی

شخص محترمی بودند دستگاه تحویل دادند متشکرم

profile picture
شیما داورپناه
1 سال پیش |همیار نبض اول

پرستاری که اعزام شد بسیار ان تایم و ماهر بودند ممنون

پرستار خوب و خوش اخلاقی بودند

profile picture
سعید آب روشن  

یک دنیا تشکر واقعا ممنونم از همه لحاظ خوب بود

شرایط تست HIV در منزل

خدمات آزمایش ایدز در محل، شامل مراجعه حضوی متخصص نمونه گیری آزمایشگاه در منزل شما، جهت اخذ نمونه، ارایه نمونه به آزمایشگاه و در نهایت ارایه جوابیه آزمایش برای شما از طریق ایمیل یا به صورت پیک و به صورت محرمانه می باشد.

در صورت نیاز به نسخه چاپی جواب آزمایش، جهت ارایه به بیمه تکمیلی، هزینه پیک بر عهده مشتری می‌باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات آزمایشگاهی از آزمایشگاه های مجاز و مورد تائید وزارت بهداشت و دارای مجوز و تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند.

با توجه به تنوع آزمایشات، قیمت آزمایش ایدز بصورت برآوردی ارائه شده است و پس از تماس پشتیبانی با شما قیمت دقیق اعلام خواهد شد.

ارائه سرویس خدمات آزمایشی و نمونه گیری در منزل برای کودکان زیر 1 سال مقدور نمی باشد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

injection
تزریقات در محل
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
home-ecg
نوار قلب در منزل
قیمت از 700,000 الی 2,800,000 تومان
sonography
سونوگرافی در منزل
قیمت از 2,000,000 الی 2,600,000 تومان
bloodletting-at-home
فصد خون در منزل
قیمت از 650,000 الی 1,100,000 تومان