شنوایی سنجی در منزل شیراز
هوم‌سرویز
/
شیراز
/
پزشکی و پرستاری شیراز
/
شنوایی سنجی در محل شیراز

شنوایی سنجی در منزل شیراز

از 1198 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شنوایی سنجی در منزل شیراز در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت شنوایی سنجی در محل

750,000 تومان

متوسط قیمت250,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت450,000 تومان

بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی شیراز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار همیار
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
امتیاز
4.7 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار خبره
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
امتیاز
4.8 از 5

نظرات کاربران

profile picture
پویا براتی

ممنون از هوم سرویز و اقای رزاقی خیلی خیلی عالی بود خوشحالم به هوم سرویز اعتماد کردم😍

profile picture
مریم سالاری

خیلی دلسوزانه برخورد کردند و پنچرگیری انجام شد متشکرم از ایشون

profile picture
محمدامین رشیدی

قبل از اینکه ایشون تشریف بیاورند نظراتی راجبشون نوشته شده بود خوندم و ایشونو انتخاب کردم و خیلی راضی هستم جزء همیاران منتخبم شدند

profile picture
آتنا باقری

خیلی مسئول و موظف به کارشون هستند سر تایم تشریف میارن ممنونم ازشون

شنوایی سنجی در منزل شهر شیراز

شهر شیراز از کلان شهرهای ایران و مرکز استان فارس است و در منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا قرار گرفته است.شیراز به شهر شعر، ادب، باغ و گل و بلبل معروف است. وجود جاذبه های زیبای گردشگری و طبیعی نظیر باغ ارم، باغ عفیف آباد، دروازه قرآن، ارگ کریمخان، حافظیه و بازار سنتی و صنایع دستی آن، شیراز را به نماد تمدن کهن ایرانی مبدل نموده است. شیراز از قدیم، شهری مهم و استراتژیک محسوب می شده و شیرازی ها به مردمانی اصیل و به روز شناخته شده هستند. تغییر در سبک خرید محصولات و خدمات نزد شیرازی ها مشهود است به نحوی که شیرازی ها برای سپردن خدمات شنوایی سنجی در منزل شیراز با فراموش کردن روش های سنتی نظیر روزنامه، پرس و جو از همسایه ها و ... به پلتفرم های خدماتی اعتماد کرده اند. این انتخاب و اعتماد می تواند ضمن کم کردن مشکلات در روش های قدیمی خیال شیرازی ها را برای پیدا کردن بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی شیراز و استفاده از شنوایی سنجی در منزل شیراز و آگاهی از تجویز سمعک شیراز راحت کند. دسترسی به شنوایی سنجی در منزل شیراز و استفاده از خدمات تست شنوایی در خانه شیراز، غربالگری شنوایی و شنوایی سنجی کودک شیراز، تجویز سمعک در منزل شیراز، تنظیم سمعک در منزل شیراز، انجام ادیومتری یا گرفتن نوار گوش در منزل شیراز، قالب گیری از گوش جهت ساخت سمعک در منزل شیراز، با هوم سرویز راحتتر و مطمئن تر از گذشته شده است.

آزمایش شنوایی سنجی در منزل شیراز

برای استفاده از شنوایی سنجی در منزل در شهر شیراز کافیست یه سری به سایت هوم سرویز بزنید و با جستجوی شنوایی سنجی در منزل شیراز ,سنجش شنوایی شیراز ,ادیومتری شیراز ,نوار گوش در منزل شیراز ,تجویز سمعک در منزل شیراز ,تنظیم سمعک در منزل شیراز ,شنوایی سنجی کودکان شیراز ,شنوایی سنجی نوزاد شیراز ,شنوایی سنجی در منزل شیراز ,ادیولوژیست شیراز ,هزینه شنوایی سنجی شیراز ,قیمت شنوایی سنجی شیراز ,هزینه سنجش شنوایی شیراز ,تجویز سمعک در منزل شیراز از بهترین متخصصین فعال در شنوایی سنجی در منزل شیراز راهنمایی و مشاوره گرفته و تجربه خوبی را در شنوایی سنجی در منزل داشته باشید.
روال ثبت سرویس مورد نیاز در شهر شیراز به این صورت است که پس از جستجوی شنوایی سنجی در منزل در شهر شیراز و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در آزمایش شنوایی سنجی در منزل در شهر شیراز می باشد و همچنین مشاهده تعرفه قیمت شنوایی سنجی در منزل شیراز شیراز و برآورد هزینه شنوایی سنجی در منزلدر شهر شیراز طی چند ماه گذشته، سرویس خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از بررسی نیاز شما و از بین بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی شیراز، همیارانی را به شما پیشنهاد خواهد داد. شیرازی های عزیز پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز بهشون سیگنال گفته می شود، متخصص شنوایی سنجی در منزل شیراز را انتخاب نماید. با ثبت سرویس در خدمات شنوایی سنجی در منزل می توانید ضمن دریافت خدمات و برآورد مناسبتری از تجویز سمعک به سوالات و مشاوره های لازم در خصوص شنوایی سنجی در منزل، آزمایش شنوایی سنجی در منزل، تست شنوایی سنجی در منزل چگونه انجام می شود و غربالگری شنوایی و شنوایی سنجی کودک در خانه را از همیاران شیرازی هوم سرویز دریافت کنید.

شنوایی سنجی و تست شنوایی کودکان و سالمندان در خانه در شهر شیراز

هوم سرویز به منظور ایجاد اطمینان و اعتماد شهروندان شیرازی به شنوایی سنجی در منزل شیراز از خدمات دریافتی، پروسه سخت گیرانه ای را برای جذب و بکارگیری همیاران فعال در تست شنوایی در خانه در شهر شیراز در نظر گرفته و پس از طی مراحل احراز هویت، محل سکونت، عدم سوء پیشینه، مهارت، تضامین و ...، بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی را شناسایی و معرفی و رتبه بندی می نماید. در این میان ارایه نظرات و امتیاز توسط همشهری های شیرازی در پایان سرویس همیاران غربالگری شنوایی و شنوایی سنجی کودک تاثیر زیادی در گرید بندی همیاران متخصص آزمایش شنوایی سنجی در منزل شیراز خواهد داشت.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شنوایی سنجی در منزل شیراز و همچنین ارایه خدمات تست شنوایی در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل شیراز, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن شیراز, انواع تست کرونا در منزل و محل کار شیراز, بینایی سنجی در منزل شیراز, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل شیراز, خدمات نوار قلب در منزل شیراز, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک شیراز, رادیولوژی پرتابل در منزل شیراز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بینایی سنجی شیراز
بینایی سنجی شیراز
قیمت از 250,000 الی 250,000 تومان
آزمایش چکاپ کامل در محل شیراز
آزمایش چکاپ کامل در محل شیراز
قیمت از 200,000 الی 400,000 تومان
ارسال دارو در محل شیراز
ارسال دارو در محل شیراز
قیمت از 10,000 الی 16,000 تومان
فیزیوتراپی در محل شیراز
فیزیوتراپی در محل شیراز
قیمت از 80,000 الی 700,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای شنوایی سنجی در منزل شیراز:

‍‍
 • شنوایی سنجی در منزل شیراز
 • سنجش شنوایی شیراز
 • ادیومتری شیراز
 • نوار گوش در منزل شیراز
 • تجویز سمعک در منزل شیراز
 • تنظیم سمعک در منزل شیراز
 • شنوایی سنجی کودکان شیراز
 • شنوایی سنجی نوزاد شیراز
 • شنوایی سنجی در منزل شیراز
 • ادیولوژیست شیراز
 • هزینه شنوایی سنجی شیراز
 • قیمت شنوایی سنجی شیراز
 • هزینه سنجش شنوایی شیراز
 • تجویز سمعک در منزل شیراز
 • ویزیت شنوایی سنجی در منزل شیراز
 • قالب گیری گوش شیراز
 • نصب سمعک شیراز
 • سمعک شیراز
 • شنوایی سنجی در محل شیراز
 • تست شنوایی در خانه شیراز
 • آزمایش شنوایی سنجی شیراز
 • شنوایی سنجی سالمندان در منزل شیراز
 • شنوایی سنجی سالمندان در منزل شیراز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر شیراز که خدمات شنوایی سنجی در منزل در آن ارائه می شود: