شنوایی سنجی در منزل رشت
هوم‌سرویز
/
رشت
/
پزشکی و پرستاری رشت
/
شنوایی سنجی در محل رشت

شنوایی سنجی در منزل رشت

از 1198 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شنوایی سنجی در منزل رشت در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت شنوایی سنجی در محل

750,000 تومان

متوسط قیمت690,000 تومانکمینه قیمت690,000 تومانبیشینه قیمت1,900,000 تومان

بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار با تجربه
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
امتیاز
4.79 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار با تجربه
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
امتیاز
4.67 از 5
نبض اول
همیار خبره
نبض اول
امتیاز
4.76 از 5

شنوایی سنجی در منزل و تجویز سمعک رشت

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر شنوایی سنجی در منزل رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال شنوایی سنجی در منزل رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات شنوایی سنجی در منزل رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از شنوایی سنجی در منزل و تجویز سمعک در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

تست شنوایی سنجی در منزل رشت

به منظور ثبت سفارش شنوایی سنجی در منزل و تجویز سمعک کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با شنوایی سنجی در منزل نظیر شنوایی سنجی در منزل رشت ,سنجش شنوایی رشت ,ادیومتری رشت ,نوار گوش در منزل رشت ,تجویز سمعک در منزل رشت ,تنظیم سمعک در منزل رشت ,شنوایی سنجی کودکان رشت ,شنوایی سنجی نوزادان رشت ,تست شنوایی سنجی در منزل رشت ,ادیولوژیست رشت ,هزینه شنوایی سنجی رشت ,قیمت شنوایی سنجی رشت ,هزینه سنجش شنوایی رشت ,ویزیت شنوایی سنجی در منزل رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس شنوایی سنجی در منزل و تجویز سمعک در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات شنوایی سنجی در منزل رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت شنوایی سنجی در منزل و تجویز سمعک در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات شنوایی سنجی در منزل و تجویز سمعک استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی، همیاران متخصص در تست شنوایی در خانه را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی رشت متخصص مورد نظر خود در زمینه شنوایی سنجی در منزل و تجویز سمعک را انتخاب نمایید.

بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی رشت در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در غربالگری شنوایی و شنوایی سنجی کودک در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات شنوایی سنجی نوزادان در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی رشت به مشتریان معرفی می شوند.

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در شنوایی سنجی در منزل و تجویز سمعک رشت

شنوایی سنجی در منزل و تجویز سمعک شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر تست شنوایی در خانه رشت، غربالگری شنوایی و شنوایی سنجی کودک رشت، شنوایی سنجی نوزادان رشت، تنظیم سمعک در منزل رشت، انجام ادیومتری یا گرفتن نوار گوش در منزل رشت، قالب گیری از گوش جهت ساخت سمعک در منزل رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات شنوایی سنجی در منزل و تجویز سمعک نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه شنوایی سنجی در منزل رشت نظیر شنوایی سنجی در منزل، آزمایش شنوایی سنجی در منزل در چه مواردی پیشنهاد می شود، تست شنوایی سنجی در منزل چگونه انجام می شود، مزایای خدمات شنوایی سنجی در منزل هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص شنوایی سنجی در منزل و تجویز سمعک و همینطور برآوردی از هزینه سنجش شنوایی را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شنوایی سنجی در منزل رشت و همچنین ارایه خدمات تست شنوایی در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام سونوگرافی معمولی و داپلر در محل رشت, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن رشت, انواع تست کرونا در منزل و محل کار رشت, بینایی سنجی در منزل رشت, آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل رشت, انجام اکوی قلب در منزل رشت, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک رشت, رادیولوژی پرتابل در منزل رشت, آزمایش اعتیاد خون رشت, آزمایش غربالگری بارداری در منزل رشت, آزمایش ایدز در خانه رشت, فصد خون در منزل رشت, آزمایش قند خون در منزل رشت, نوار قلب در منزل رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

optometry
بینایی سنجی رشت
قیمت از 1,950,000 الی 10,600,000 تومان
checkup
آزمایش چکاپ کامل در محل رشت
قیمت از 210,000 الی 210,000 تومان
send-medicine
ارسال دارو در محل رشت
قیمت از 460,000 الی 950,000 تومان
physiotherapy
فیزیوتراپی در منزل رشت
قیمت از 600,000 الی 1,950,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای شنوایی سنجی در منزل رشت:

‍‍
 • شنوایی سنجی در منزل رشت
 • سنجش شنوایی رشت
 • ادیومتری رشت
 • نوار گوش در منزل رشت
 • تجویز سمعک در منزل رشت
 • تنظیم سمعک در منزل رشت
 • شنوایی سنجی کودکان رشت
 • شنوایی سنجی نوزادان رشت
 • تست شنوایی سنجی در منزل رشت
 • ادیولوژیست رشت
 • هزینه شنوایی سنجی رشت
 • قیمت شنوایی سنجی رشت
 • هزینه سنجش شنوایی رشت
 • ویزیت شنوایی سنجی در منزل رشت
 • قالب گیری گوش رشت
 • سمعک رشت
 • شنوایی سنجی در محل رشت
 • تست شنوایی در خانه رشت
 • آزمایش شنوایی سنجی رشت
 • سنجش شنوایی سالمند در منزل رشت
 • شنوایی سنجی سالمندان در منزل رشت
 • سنجش شنوایی نوزادان رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات شنوایی سنجی در منزل در آن ارائه می شود: