شنوایی سنجی در منزل رشت
هوم‌سرویز
/
رشت
/
پزشکی و پرستاری رشت
/
شنوایی سنجی در محل رشت

شنوایی سنجی در منزل رشت

از 1198 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شنوایی سنجی در منزل رشت در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت شنوایی سنجی در منزل رشت رشت

توافقی

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت700,000 تومان

بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
همیار همیار
مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
ScoreButton
5 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار همیار
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
ScoreButton
4.3 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار خبره
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
ScoreButton
5 از 5

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه ارقبایی

فوق العاده بودند حتما دفعات بعد میخوام شخص ایشون تشریف بیاورند

profile picture
یوسف قهرمان زاده

عالی عالییی بودن هم اخلاقش خوب بود هم کارش درست بود

profile picture
مهسا نظری

ایشون عالی بودند. بهترین فردی که میتونست اعزام شه واسم فرستادن و مشتری ثابت شدم ممنونم

profile picture
سحر جلالوند

عالی بود با مواد مناسب کار را انجام دادند چیزی بود که میخواستم

شنوایی سنجی در منزل

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر شنوایی سنجی در منزل رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال شنوایی سنجی در منزل رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات شنوایی سنجی در منزل رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از شنوایی سنجی در منزل در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

آزمایش شنوایی سنجی در منزل رشت

به منظور ثبت سفارش شنوایی سنجی در منزل کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با شنوایی سنجی در منزل نظیر شنوایی سنجی در منزل رشت ,سنجش شنوایی رشت ,ادیومتری رشت ,نوار گوش در منزل رشت ,تجویز سمعک در منزل رشت ,تنظیم سمعک در منزل رشت ,شنوایی سنجی کودکان رشت ,شنوایی سنجی نوزاد رشت ,شنوایی سنجی در منزل رشت ,ادیولوژیست رشت ,هزینه شنوایی سنجی رشت ,قیمت شنوایی سنجی رشت ,هزینه سنجش شنوایی رشت ,تجویز سمعک در منزل رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس شنوایی سنجی در منزل در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات شنوایی سنجی در منزل رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت شنوایی سنجی در منزل در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات شنوایی سنجی در منزل استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین شنوایی سنجی در منزل، همیاران متخصص در بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی رشت را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین تست شنوایی در خانه متخصص مورد نظر خود در زمینه بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی رشت را انتخاب نمایید.

شنوایی سنجی در منزل رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی رشت در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات غربالگری شنوایی و شنوایی سنجی کودک در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،تجویز سمعک در منزل به مشتریان معرفی می شوند.
بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی رشت

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در

شنوایی سنجی در منزل شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر شنوایی سنجی در منزل رشت، تست شنوایی در خانه رشت، غربالگری شنوایی و شنوایی سنجی کودک رشت، تجویز سمعک در منزل رشت، تنظیم سمعک در منزل رشت، انجام ادیومتری یا گرفتن نوار گوش در منزل رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات قالب گیری از گوش جهت ساخت سمعک در منزل نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه شنوایی سنجی در منزل نظیر شنوایی سنجی در منزل رشت، شنوایی سنجی در منزل، آزمایش شنوایی سنجی در منزل، تست شنوایی سنجی در منزل چگونه انجام می شود هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص غربالگری شنوایی و شنوایی سنجی کودک در خانه و همینطور برآوردی از شنوایی سنجی در منزل را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شنوایی سنجی در منزل رشت و همچنین ارایه خدمات تست شنوایی در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل رشت, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن رشت, انواع تست کرونا در منزل و محل کار رشت, بینایی سنجی در منزل رشت, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل رشت, خدمات نوار قلب در منزل رشت, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک رشت, رادیولوژی پرتابل در منزل رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بینایی سنجی رشت
بینایی سنجی رشت
قیمت از 150,000 الی 500,000 تومان
آزمایش چکاپ کامل در محل رشت
آزمایش چکاپ کامل در محل رشت
قیمت از 200,000 الی 400,000 تومان
ارسال دارو در محل رشت
ارسال دارو در محل رشت
قیمت از 10,000 الی 28,000 تومان
فیزیوتراپی در محل رشت
فیزیوتراپی در محل رشت
قیمت از 650,000 الی 1,950,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای شنوایی سنجی در منزل رشت:

‍‍
 • شنوایی سنجی در منزل رشت
 • سنجش شنوایی رشت
 • ادیومتری رشت
 • نوار گوش در منزل رشت
 • تجویز سمعک در منزل رشت
 • تنظیم سمعک در منزل رشت
 • شنوایی سنجی کودکان رشت
 • شنوایی سنجی نوزاد رشت
 • شنوایی سنجی در منزل رشت
 • ادیولوژیست رشت
 • هزینه شنوایی سنجی رشت
 • قیمت شنوایی سنجی رشت
 • هزینه سنجش شنوایی رشت
 • تجویز سمعک در منزل رشت
 • ویزیت شنوایی سنجی در منزل رشت
 • قالب گیری گوش رشت
 • نصب سمعک رشت
 • سمعک رشت
 • شنوایی سنجی در محل رشت
 • تست شنوایی در خانه رشت
 • آزمایش شنوایی سنجی رشت
 • شنوایی سنجی سالمندان در منزل رشت
 • شنوایی سنجی سالمندان در منزل رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات شنوایی سنجی در منزل در آن ارائه می شود: