شنوایی سنجی در منزل تبریز
هوم‌سرویز
/
تبریز
/
پزشکی و پرستاری تبریز
/
شنوایی سنجی در محل تبریز

شنوایی سنجی در منزل تبریز

از 1198 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شنوایی سنجی در منزل تبریز در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت شنوایی سنجی در منزل تبریز تبریز

توافقی

متوسط قیمت450,000 تومانکمینه قیمت450,000 تومانبیشینه قیمت700,000 تومان

بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی تبریز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
همیار همیار
مرکز مشاوره و خدمات پزشکی و پرستاری ابوریحان آمدنی
ScoreButton
5 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
همیار همیار
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری آسا
ScoreButton
4.3 از 5
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
همیار خبره
موسسه خدمات پزشکی و پرستاری طلوع طب
ScoreButton
5 از 5

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه ارقبایی

فوق العاده بودند حتما دفعات بعد میخوام شخص ایشون تشریف بیاورند

profile picture
یوسف قهرمان زاده

عالی عالییی بودن هم اخلاقش خوب بود هم کارش درست بود

profile picture
مهسا نظری

ایشون عالی بودند. بهترین فردی که میتونست اعزام شه واسم فرستادن و مشتری ثابت شدم ممنونم

profile picture
سحر جلالوند

عالی بود با مواد مناسب کار را انجام دادند چیزی بود که میخواستم

شنوایی سنجی در منزل

شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی از شهرهای قدیمی و باستانی ایران و در شمال غربی کشور واقع شده است. جاذبه های گردشگری، صنایع دستی، غذاها و شیرینی های تبریز و آداب و رسوم خاص شهروندان تبریزی، آوازه این شهر را به گوش نقاط مختلف دنیا رسانده است. اکثر شهروندان تبریزی آذری هستند و زبان آنها ترکی آذربایجانی با لهجه تبریزی است. تبریزی ها از قدیم مردمی پیشرو و به روز بوده اند و همواره مشتاق شیوه های مدرن زندگی و استفاده از کسب و کارهای اینترنتی برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز هستند. شاید قبلا همشهری های تبریزی برای انجام . شنوایی سنجی در منزل تبریز نیاز بود که به سراغ روزنامه می رفتند و یا اینکه در خیابان به دنبال آن می گشتند ولی در حال حاضر و با توسعه کسب و کارهای اینترنتی با جستجوی ساده در اینترنت می توانند از خدمات شنوایی سنجی در منزل در شهر تبریز استفاده کنند. استفاده از پلتفرم های خدماتی که به سرعت نیز در حال رشد هستند می تواند بخش بزرگی از دغدغه های شهروندان تبریزی را در خصوص سهولت دسترسی به متخصصین شنوایی سنجی در منزل تبریز، اطمینان از سرویس دهنده های ادیومتری تبریز، امنیت کاربران، استانداردسازی خدمات شنوایی سنجی در منزل تبریز و شفاف سازی قیمت شنوایی سنجی در منزل تبریز و همینطور پشتیبانی از آن را مرتفع نموده و دسترسی به خدمات را به عنوان نقش تسهیل گر ایفا نمایند.

مطمئنا شهروندان در شهر تبریز صرفا به دنبال مرجعی برای ارایه سرویس نبوده و در برخی موارد نیاز به اخذ مشاوره در خصوص سرویس و یا برآورد قیمت شنوایی سنجی و تست شنوایی کودکان و سالمندان در خانه می باشند و یا در جستجوی سوالات خود در زمینه شنوایی سنجی در منزل تبریز نظیر شنوایی سنجی در منزل، آزمایش شنوایی سنجی در منزل، تست شنوایی سنجی در منزل چگونه انجام می شود، غربالگری شنوایی و شنوایی سنجی کودک در خانه هستند. هوم سرویز تلاش کرده است با ایجاد بسترهای مناسب پاسخگویی دقیق و درستی را به نیازها و انتظارات شهروندان تبریزی در خصوص آزمایش شنوایی سنجی در منزل تبریز ارایه نماید.

آزمایش شنوایی سنجی در منزل تبریز

استفاده از هوم سرویز در شهر تبریز به راحتی امکان پذیر است، همشهری های تبریزی لازم است با ورود به سایت هوم سرویز و انتخاب شهر تبریز و همچنین انتخاب کلمات متناسب با شنوایی سنجی در منزل به طور مثال شنوایی سنجی در منزل تبریز ,سنجش شنوایی تبریز ,ادیومتری تبریز ,نوار گوش در منزل تبریز ,تجویز سمعک در منزل تبریز ,تنظیم سمعک در منزل تبریز ,شنوایی سنجی کودکان تبریز ,شنوایی سنجی نوزاد تبریز ,شنوایی سنجی در منزل تبریز ,ادیولوژیست تبریز ,هزینه شنوایی سنجی تبریز ,قیمت شنوایی سنجی تبریز ,هزینه سنجش شنوایی تبریز ,تجویز سمعک در منزل تبریز سرویس مورد نظر را ثبت نمایند. در این قسمت شما می توانید از تجویز سمعک و همینطور شرایط آزمایش شنوایی سنجی در منزل تبریز آگاهی یابید. سپس با پاسخگویی به سوالاتی که مشخص کننده نیاز دقیق کاربران در شنوایی سنجی در منزل تبریز می باشد سفارش خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از ثبت سفارش تجویز سمعک در منزل تبریز و آنالیز آن، همیاران متخصص در خصوص شنوایی سنجی در منزل تبریز را به شما نمایش خواهد داد. این همیاران بر اساس تکمیل پروفایل خود و همچنین امتیازاتی که توسط سایر مشتریان تبریزی پس از دریافت خدمات تنظیم سمعک در منزل به ایشان اختصاص یافته، گرید بندی شده اند. شهروندان تبریزی برای مطالعه سوابق و امتیازات متخصصین غربالگری شنوایی و شنوایی سنجی کودک تبریز و شنوایی سنجی در منزل می توانند به صفحه پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز به آن سیگنال همیار اطلاق می شود مراجعه نمایند و پس از بررسی همیار فعال در بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی تبریز، بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی انتخاب نمایند.

بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی تبریز را در هوم سرویز جستجو کنید.

شناسایی آزمایش شنوایی سنجی در منزل در هوم سرویز بر اساس رویه های مشخص و استعلام هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشینه و اطمینان از پیشینه مهارتی و تخصصی افرار صورت می پذیرد، سپس متخصصین شنوایی سنجی در منزل وارد پروسه آزمایشی و صحت سنجی می شوند، در این مرحله پس از ارزیابی کیفیتی و مهارتی توسط مشتریانی که از خدمات شنوایی سنجی در منزل تبریز همیاران تبریزی استفاده کرده اند و ارایه امتیازات، در خصوص پروسه همکاری ایشان تصمیم گیری خواهد شد. در نهایت متخصصین بهترین مراکز شنوایی سنجی و ادیولوژی تبریز بر اساس امتیازات دریافتی از مشتریان رتبه بندی می شوند و شنوایی سنجی در منزل شناسایی و معرفی می شوند.

شنوایی سنجی در منزل در هوم سرویز شامل چه خدماتی می شود؟

شهر تبریز شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر قالب گیری از گوش جهت ساخت سمعک در منزل تبریز، انجام ادیومتری یا گرفتن نوار گوش در منزل تبریز، تنظیم سمعک در منزل تبریز، تجویز سمعک در منزل تبریز، غربالگری شنوایی و شنوایی سنجی کودک تبریز، تست شنوایی در خانه تبریز تبریز می شود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شنوایی سنجی در منزل تبریز و همچنین ارایه خدمات تست شنوایی در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات آزمایش ارائه می دهد که شامل انجام انواع سونوگرافی معمولی و داپلر در محل تبریز, تست آنتی‌بادی واکسن کرونا جهت ارزیابی اثربخشی واکسن تبریز, انواع تست کرونا در منزل و محل کار تبریز, بینایی سنجی در منزل تبریز, انجام کلیه آزمایشات چکاپ سالمندان در منزل تبریز, خدمات نوار قلب در منزل تبریز, آزمایش خون در منزل با نسخه پزشک تبریز, رادیولوژی پرتابل در منزل تبریز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بینایی سنجی تبریز
بینایی سنجی تبریز
قیمت از 150,000 الی 500,000 تومان
آزمایش چکاپ کامل در محل تبریز
آزمایش چکاپ کامل در محل تبریز
قیمت از 200,000 الی 400,000 تومان
ارسال دارو در محل تبریز
ارسال دارو در محل تبریز
قیمت از 10,000 الی 28,000 تومان
فیزیوتراپی در محل تبریز
فیزیوتراپی در محل تبریز
قیمت از 650,000 الی 1,950,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای شنوایی سنجی در منزل تبریز:

‍‍
 • شنوایی سنجی در منزل تبریز
 • سنجش شنوایی تبریز
 • ادیومتری تبریز
 • نوار گوش در منزل تبریز
 • تجویز سمعک در منزل تبریز
 • تنظیم سمعک در منزل تبریز
 • شنوایی سنجی کودکان تبریز
 • شنوایی سنجی نوزاد تبریز
 • شنوایی سنجی در منزل تبریز
 • ادیولوژیست تبریز
 • هزینه شنوایی سنجی تبریز
 • قیمت شنوایی سنجی تبریز
 • هزینه سنجش شنوایی تبریز
 • تجویز سمعک در منزل تبریز
 • ویزیت شنوایی سنجی در منزل تبریز
 • قالب گیری گوش تبریز
 • نصب سمعک تبریز
 • سمعک تبریز
 • شنوایی سنجی در محل تبریز
 • تست شنوایی در خانه تبریز
 • آزمایش شنوایی سنجی تبریز
 • شنوایی سنجی سالمندان در منزل تبریز
 • شنوایی سنجی سالمندان در منزل تبریز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر تبریز که خدمات شنوایی سنجی در منزل در آن ارائه می شود: