شستشوی گوش در منزل

شستشوی گوش در منزل

از 1489 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی گوش در منزل در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت شستشوی گوش در منزل توسط پزشک متخصص

3,200,000 تومان

قیمت شستشوی گوش در منزل توسط کارشناس

1,200,000 تومان

متوسط قیمت1,200,000 تومانکمینه قیمت1,200,000 تومانبیشینه قیمت1,200,000 تومان

آنچه درباره شستشوی گوش در منزل خواهید خواند

 • شستشوی گوش در منزل
 • نحوه دریافت خدمات شستشوی گوش در منزل هوم سرویز چگونه است؟
 • علت انباشته شدن جرم در گوش چیست؟
 • نشانه های نیاز به شستشوی گوش در خانه
 • انواع روش های شستشوی گوش در منزل
 • چه افرادی نباید شستشوی گوش در منزل را انجام دهند؟
 • چرا خدمات شستشوی گوش در منزل بهترین انتخاب است؟
 • هزینه شستشوی گوش به چه مواردی وابسته است؟
 • انجام خدمات شستشوی گوش در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

شستشوی گوش در منزل

شستشوی گوش و تخلیه جرم گوش در منزل یکی از شایع ترین دلیل مراجعه افراد به متخصصین گوش و حلق و بینی است. اغلب جمع شدن جرم در گوش موجب کم شدن قدرت شنوایی و در مواردی موجب احساس درد در گوش می شود. در ادامه به معرفی راهکارهای شستشوی گوش در خانه و همچنین عوامل موثر بر هزینه شستشوی گوش در منزل می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات شستشوی گوش در منزل هوم سرویز چگونه است؟

جهت دریافت انواع خدمات معاینه پزشک در منزل و سایر خدمات پزشکی و پرستاری تنها کافیست مراحل ساده زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت دریافت خدمات شستشوی گوش در خانه

در صورتی که به دستور پزشک برای رفع مشکلات شنوایی و یا از بین بردن سایر عوامل جانبی ناشی از افزایش جرم گوش نیاز به این خدمات دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در ثبت درخواست اولیه نوع درخواست، آدرس و روز و ساعت مورد نظر جهت دریافت خدمات را مشخص می کنید.

· تماس متخصصین جهت ارائه توضیحات لازم

پس از ثبت درخواست متخصصین جهت اطلاع از شرایط بیمار و همچنین نحوه ارائه خدمات در محل با شما تماس خواهند گرفت. طی این مشاوره رایگان هزینه شستشوی گوش در منزل به طور کامل اعلام می شود.

· اعزام متخصصین به همراه تجهیزات به محل

پس از ارائه توضیحات و توافق نهایی، متخصصین جهت انجام شستشو گوش در منزل حاضر می شوند و خدمات لازم را ارائه می دهند.

علت انباشته شدن جرم در گوش چیست؟

گوش ها علاوه بر شنوایی در حفظ تعادل بدن هم نقش موثری دارند. در گوش ها مواد چسبنده زرد رنگی تولید می شوند که وظیفه حفاظت از گوش را بر عهده دارند. این مایع سرومن نام دارد. این مایع با جذب آلودگی موجب کم شدن سرعت رشد باکتری و میکروب در گوش شده و مانند یک فیلتر عمل می کند تا آلودگی ها نتوانند به عمق گوش نفوذ کنند. همچنین عدم وجود این ماده در گوش، موجب خشکی و خارش خواهد شد. در مواقعی که با استفاده از گوش پاک کن، سنجاق و سایر جسم های خارجی در صدد تخلیه جرم گوش در منزل هستید موجب می شوید که جرم ها در عمق بیشتری در کانال گوش گیر کرده و به مرور انباشته می شود. استفاده زیاد از هدفن، رشد بیش از اندازه مو در گوشها، خشک نکردن گوش بعد از حمام و غیره موجب زیاد شدن جرم در گوش ها خواهد شد. در این مواقع تنها راه برای تخلیه جرم گوش، شستشوی گوش در منزل است. شست و شوی گوش در منزل با سرنگ، قطره شستشوی گوش، ساکشن گوش و .. انجام می گردد.

نشانه های نیاز به شستشوی گوش در خانه

انباشته شدن جرم در گوش و یا گرفتگی گوش علائمی دارد که با مواجه شدن با این علائم تنها راه شستشوی گوش در خانه است. در ادامه به معرفی تعدادی از نشانه ها می پردازیم

 • احساس خارش در گوش
 • سوزش گوش
 • شنیدن صدای سوت و وزوز در گوش
 • احساس سنگینی در گوش
 • احساس وجود جسم خارجی مانند لوبیا در گوش
 • کم شدن شنوایی
 • بوی بد از گوش احساس می گردد
 • احساس سرگیجه
 • سرفه های شدید

هنگام رخ دادن این شرایط باید به فکر شستشوی گوش و تخلیه جرم گوش در منزل باشید. در گذشته شاید همیشه با این سوال درگیر بودید که برای شستشوی گوش کجا برم؟ اما امروزه با کمک هوم سرویز همه چیز آسان شده است و به راحتی می توانید از خدمات شستشوی گوش در منزل هوم سرویز بهره مند شوید.

انواع روش های شستشوی گوش در منزل

گوش از سه قسمت گوش خارجی، گوش میانی و گوش داخلی تشکیل شده است. حتی در مواقعی که تصور می کنید به خوبی جرم گوش را خارج کرده اید باز هم ترشحات در گوش خارجی باقی می مانند. در ادامه به معرفی انواع روش های تمیز کردن گوش می پردازیم. همچنین کم عارضه ترین روش شستن گوش در خانه را نیز بیان خواهیم نمود.

· شستشوی گوش با دستگاه ساکشن

کم خطرترین و مثمرترین روش برای شستن گوش زمانی است که ساکشن گوش در منزل توسط متخصصین انجام شود. زیرا پرده گوش بسیار حساس است و با کوچکترین اشتباه آسیب می بیند. پاک سازی گوش با دستگاه ساکشن راهکاری کاربردی برای از بین بردن جرم گوش است که درد چندانی ندارد. تنها مشکلی که ممکن است پس از شست و شوی گوش اتفاق بیوفتد احساس کم شنوایی موقت و سرگیجه است که موقتی بوده و به زودی از بین خواهد رفت. قبل از شروع کانال گوش را به خوبی بررسی نموده و علت گرفتگی گوش مشخص می شود. سپس با استفاده ار دستگاه مکش ترشحات اضافی برداشته و تخلیه می شود. بعد از ساکشن گوش صداها واضح تر شده و بلندتر شنیده می شود که ممکن است فرد احساس بدی داشته باشد. به مرور با ترشح مجدد مو شرایط نرمال می شود.

· قطره شستشوی گوش

استفاده از قطره گوش در واقع تنها برای رفع گرفتگی گوش است و بر اساس نوع درد و التهاب گوش و سن بیمار نوع قطره نیز تغییر می کند. این قطره های گوش تنها برای از بین بردن عفونت و التهاب مورد استفاده قرار می گیرند.

· شستشوی گوش در منزل با سرنگ

قبل از شستشوی گوش با سرنگ باید چند قطره گوش یا روغن گیاهی در گوش چکانده شود تا موم داخل گوش نرم شود. بعد از چند روز یک سرنگ که حاوی آب تمیز و گرم است و کاملا استریل است را داخل گوش به آرامی تخلیه می کنند. با فشار دادن سرنگ محتویات آن داخل گوش ریخته شده و سپس سر را به حالت خم قرار دهید تا آب و موم ها از گوش خارج شوند. این روش را باید چندین بار تکرار کنید تا نتیجه بخش شود. البته این روش برای همه افراد نتیجه بخش نخواهد بود و در صورت بروز درد باید سریعا کار را متوقف نمود. شستشوی گوش با سرنگ برای همه افراد مناسب نیست و ممکن است برای افرادی که جراحی گوش انجام داده اند خطرآفرین هم باشد.

چه افرادی نباید شستشوی گوش در منزل را انجام دهند؟

شستشوی گوش در خانه یکی از روش های درمانی موثر است که بنا بر شرایط بیمار تجویز می شود. اما افرادی هم هستند که نمی توانند و نباید از این روش درمانی استفاده کنند که در ادامه توضیح می دهیم

 • افراد دچار بیماری اوتیت که ممکن است در حین شستشو به گوش آسیب رسیده و شنوایی فرد به صورت دائمی با مشکل رو به رو شود.
 • افرادی که جراحی پرده گوش انجام داده اند نباید شستشو گوش را انجام دهند. زیرا که ممکن است آسیب جدی به بافت گوش وارد شود.
 • افرادی که به دلایل مختلف پرده گوش ضعیف و آسیب پذیر دارند، اگر اقدام به شست و شوی گوش در منزل کنند ممکن است شنوایی خود را از دست بدهد.

به طور کل باید عملیات شستشوی گوش با دستور پزشک انجام شود. زیرا پزشک در حین معاینه تشخیص می دهد که این کار آیاد ممکن است برای فرد مشکلی به دنبال داشته باشد یا خیر.

چرا خدمات شستشوی گوش در منزل بهترین انتخاب است؟

تا به اینجا از مزایا و معایب شستشوی گوش در منزل صحبت کردیم. شستشوی گوش در خانه اگر ماهرانه انجام نشود ممکن است موجب آسیب شدید به پرده گوش شود. همچنین کوچک ترین اتفاق ممکن است موجب آسیب شدید به شنوایی گردد. از این رو باید خدمات شستشوی گوش توسط متخصصین شنوایی سنجی و یا پزشکان گوش و حلق و بینی انجام شود. خوشبختانه برای شستشوی گوش دیگر نیازی نیست به جایی مراجعه کنید بلکه افراد متخصص در محل حاضر می شوند و خدمات را در محل را با دستگاه شست و شو گوش و با هزینه شستشوی گوش منصفانه ارائه می دهند.

هزینه شستشوی گوش به چه مواردی وابسته است؟

هزینه شستشوی گوش در منزل به موارد متعددی وابسته است. قیمت شستشوی گوش بر اساس وضعیت بیمار و همچنین میزان حساسیت این کار تعیین می شود. به طور معمول روش شستشو بر هزینه ها تاثیر دارد. شستشوی گوش با دستگاه در منزل انجام می شود. هزینه شستشوی گوش در منزل اغلب بعد از انجام تست ها و آزمایشات اعلام می گردد. جهت اطلاع دقیق از هزینه شستشوی گوش تنها کافیست در هوم سرویز ثبت درخواست رایگان انجام دهید.

انجام خدمات شستشوی گوش در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به انواع خدمات مربوط به شنوایی سنجی در منزل و شستشوی گوش تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما همگی کادر مجرب با تجهیزات مدرن بوده و در کمترین زمان ممکن در محل جهت ارائه خدمات حاضر می شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شستشوی گوش در منزل و همچنین ارایه خدمات شستشوی گوش در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات پزشکی ارائه می دهد که شامل ویزیت پزشک در منزل و خدمات پزشکی در محل, انجام ساکشن بیمار در منزل, طب سوزنی در منزل, حجامت در منزل, باز کردن گچ در منزل, گچ گیری در منزل, صدور گواهی فوت در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های پزشکی و پرستاری را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شستشوی گوش در منزل

شستشوی گوش در منزل

تخلیه جرم گوش در منزل

شست و شوی گوش در منزل با سرنگ

ساکشن گوش

آماده سازی برای معاینه گوش

برداشتن اجسام خارجی کوچک و حشرات

رفع انسداد جرم گوش در سمعک

نظرات کاربران

profile picture
امیر سعادت‌آگاه
5 ماه پیش |همیار نبض اول

سلام من از ابتدای تماس تا انتهای خدمات از جانب سازمان محترم شما همکاری و کمک دیدم و کار با کیفیت قابل قبول انجام شد. با سپاس فراوان

شرایط شستشوی گوش در منزل با ساکشن

خدمات شستشوی گوش در منزل شامل حضور پزشک متخصص گوش در محل به همراه تجهیزات مورد نیاز است و ارائه خدمات در محل می باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه شستشوی گوش از موسسات مراقبت پرستاری و پزشکی مجاز و مورد تایید وزارت بهداشت و درمان بوده و همچنین تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشند.

برای اطلاع از شرایط ارائه خدمات شستشوی گوش ثبت درخواست اولیه را انجام دهید. متخصصین با تماس مستقیم جزئیات نحوه ارائه خدمات را شرح خواهند داد.

هزینه ارائه خدمات شستشوی گوش در محل در تماس مستقیم به کامل شرح داده خواهد شد.

در صورت داشتن بیماری زمینه ای خاص لطفا همیار را از جزئیات وضعیت بیمار آگاه کنید. چنانچه جراحی گوش یا لوله پرده گوش داشته اید و یا اینکه سابقه عفونت گوش خارجی دارید نباید شستشوی گوش انجام دهید.

به هر دلیلی اگر همیار پس از حضور در محل نتواند خدمات ارائه دهد هزینه ایاب و ذهاب دریافت می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

audiologists
شنوایی سنجی در محل
قیمت از 800,000 الی 800,000 تومان
medical-examination
پزشک در منزل
قیمت از 750,000 الی 1,700,000 تومان
optometry
بینایی سنجی
قیمت از 2,700,000 الی 2,700,000 تومان
checkup
آزمایش چکاپ کامل در محل
قیمت از 300,000 الی 5,760,000 تومان