banner

سمپاشی منزل و مشاعات

از 3683 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی کک، ساس، سوسک و موش در منزل و محل کار

قیمت سمپاشی سوسک آمریکایی(متراژ کمتر از100متر)

250,000 الی 395,000 تومان

قیمت سمپاشی سوسک آمریکایی(متراژ بین100تا300 متر)

285,000 الی 490,000 تومان

قیمت سمپاشی سوسک ریز آلمانی(متراژ کمتر از 100 متر)

285,000 الی 425,000 تومان

قیمت سمپاشی سوسک ریز آلمانی(متراژ بین 100 تا 300 متر)

275,000 الی 590,000 تومان

قیمت سمپاشی ساس (متراژ کمتر از 100 متر)

650,000 الی 950,000 تومان

قیمت سمپاشی ساس (متراژ بین 100تا 300 متر)

800,000 الی 1,800,000 تومان

قیمت سمپاشی مورچه(متراژ کمتر از 100 متر)

295,000 الی 390,000 تومان

قیمت سمپاشی مورچه(متراژ بین100 تا 300 متر)

325,000 الی 520,000 تومان

قیمت سمپاشی مگس(متراژ کمتر از 100متر)

270,000 الی 350,000 تومان

قیمت سمپاشی مگس(متراژ بین100تا 300 متر)

330,000 الی 520,000 تومان

قیمت سمپاشی پشه(متراژ کمتر از 100 متر)

180,000 الی 270,000 تومان

قیمت سمپاشی پشه(متراژ بین 100 تا 300 متر)

230,000 الی 470,000 تومان

قیمت سمپاشی کک و شپش(متراژ کمتر از 100 متر)

330,000 الی 455,000 تومان

قیمت سمپاشی کک و شپش(متراژ بین 100 تا 300 متر)

350,000 الی 580,000 تومان

قیمت سمپاشی کنه و مایت(متراژ کمتر از 100 متر)

300,000 الی 425,000 تومان

قیمت سمپاشی کنه و مایت(متراژ بین 100 تا 300 متر)

370,000 الی 465,000 تومان

قیمت سمپاشی موریانه

توافقی

قیمت سمپاشی و طعمه گذاری موش

توافقی

قیمت سمپاشی کل ساختمان، مشاعات و برج های مسکونی(با تخفیف ویژه)

توافقی

قیمت قیمت سمپاشی مرحله دوم(در صورت نیاز)

250,000 الی 390,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سمپاشی منازل، مشاعات و سمپاشی اداره و شرکت ها

بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل ساختمان اقدام نمایید.

چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

قیمت های این سرویس به صورت متری محاسبه می گردد.

در صورت امکان تا 24 ساعت بعد از انجام سم پاشی کودکان و افراد سالخورده را از محل دور نگه دارید.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

چهار ساعت پس از سم پاشی محل سمپاشی باید تخلیه از سکنه باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

سمپاشی منازل چقدر موثر است؟

همانطور که می دانید جانوران موذی مانند موش، کنه، موریانه، ساس، کک و سوسک عامل انتقال بسیاری از بیماریها هستند. مطمئنا کسی نیست که با زندگی کردن در کنار این موجودات موذی و آزاردهنده کنار بیاید. شاید برایتان پیش آمده باشد که در زمان اسباب کشی به منزل جدید با سوسک ریز آشپزخانه و سوسک فاضلاب، شپش یا سایر حشرات موذی مواجه شوید، در این مواقع اگر زود دست بکار نشوید عواقب ناخوشایندی ممکن است در انتظارتان باشد. در پاسخ به این سوال فوق که چه مقدار سمپاشی منزل موثر است؟ یا بهترین سم چیست؟ باید بیان کنیم، که وابسته به نوع سم مصرفی و البته مهارت سمپاش منازل، قطعا سمپاشی سوسک ریز کابینت و سمپاشی منازل اولین و موثرترین راه برای از بین بردن این نوع حشرات موذی و سایر آفات خانگی است.

در کنار کیفیت کار مهمترین مسئله هزینه سمپاشی منازل، محل کار و شرکت ها است. اگر به دنبال سمپاشی تضمینی هستید مطمئن باشید که خدمات با کیفیت هزینه های بالاتری دارند و هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. در ادامه به سم پاشی انواع حشرات و قیمت سمپاشی ساختمان می پردازیم.

سمپاشی سوسک آلمانی ( سوسک ریز آشپزخانه)

قبل از تصمیم به سمپاشی منزل ابتدا باید تشخیص داده شود که با کدام نوع حشره موذی طرف هستید تا موثرترین سم به کار گرفته شود. سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه که با اسامی دیگری مانند سوسک ریز کابینت و سوسک آلمانی نیز شناخته می شود یکی از شایع ترین نوع سوسک ها در منزل هستند، که اگر در مکانی زاد و ولد کنند هیچ راه حل دیگری به جز سمپاشی سوسک آلمانی نمی تواند آنها را نابود سازد.

این نوع سوسک ها نسبت به بقیه گونه ها نسبتا ریزتر و متاسفانه جان سخت تر و مقاوم تر هستند. با توجه به این تفاسیر از بین بردن سوسک ریز نیز سخت تر خواهد بود. در صورتی که سم پاشی سوسک ریز آشپزخانه درست و اصولی انجام نشود، به صورت ناخواسته موجب تکثیر بیشتر و مقاوم تر شدن آنها در مقابل سموم غیر بهداشتی شده اید. طبعا این موارد موجب می شود که پروسه سمپاشی آشپزخانه هزینه برتر و طولانی تر نیز شود.

از بین بردن سوسک ریز کابینت زمانی موثر می شود که به تخم و یا لارو سوسک ها نیز حمله برده شود نه تنها به سوسک های بالغ. به این ترتیب از زاد و ولد و تکثیر آنها جلوگیری می شود و موجب نتیجه گیری بهتر و سریع تر خواهد شد. به خاطر داشته باشید تمام این اقدامات تنها با استفاده از سموم استاندارد و بهداشتی میسر می شود و نه با استفاده از سایر روش های جایگزین غیر اصولی!

از بین بردن موریانه با سمپاشی ساختمان

انواع مختلفی از موریانه در طبیعت وجود دارد. موریانه های زیر زمینی در زیر خاک زندگی می کنند. موریانه های چوب خشک و مرطوب هم نوعی دیگر از این حشرات هستند که سالانه خسارات زیادی را به ساختمان ها و چوب های طبیعی وارد می کنند. موریانه های خانگی از لوازم چوبی داخل منزل تغذیه می کنند و چوب را از بین می برند. ۲ راه برای کشتن موریانه ها وجود دارد. اولین موثرترین روش استفاده از سموم شیمیایی و سمپاشی موریانه است. راه دوم با استفاده از مواد طبیعی و بدون به کارگیری سموم شیمیایی انجام می شود که پروسه ای زمان بر است و ممکن است راه حل قطعی ندهد.

 سمپاشی ساس رختخواب

ساس موجود بسیار کوچکی است، که فعالیت شبانه دارد. ساس ها در روز بین درزها پنهان شده و در شب شروع به تغذیه از خون انسان یا حیوانات خانگی می کنند. ساس رختخواب در مقابل اسپری های آفت کش معمولی مقاوم است و به سادگی با سم پاشی خانگی از بین نمی رود. کمک گیری از خدمات شرکت سمپاشی منازل معتبر و سمپاش حرفه ای، تنها راه موثر برای از بین بردن اصولی ساس است. استفاده بی رویه از سموم غیر استاندارد توسط افراد غیر حرفه ای موجب می شود که این موجودات مقاوم تر شوند و آلودگی بیشتری ایجاد کنند. در صورت مشاهده ساس و یا محل گزیدگی آن به سرعت با متخصصین تماس بگیرید. زیرا این موجودات با سرعت بالا تکثیر می شوند و به تمام درز و شکاف های مبلمان و رختخواب های شما نفوذ می کنند و هر چه زمان بگذرد از بین بردن ساس زمانبرتر و البته هزینه برتر خواهد شد.

سمپاشی کک

سمپاشی کک تنها راه مقابله با کک است. در صورت مشاهده کک در حیوان خانگی یا محل زندگی خود تمام قسمت های خانه باید به طور کامل سم ریزی شود. درواقع تنها با از بین بردن کک از بدن حیوانات را حتی خانه نمی توان مطمئن بود که کک را ریشه کن کرده اید. باید در این پروسه تمام قسمت های خانه مانند حیاط و داخلی ساختمان به خوبی سم ریخته شود و سپس به درمان حیوانات خانگی پرداخته شود.

سمپاشی کنه کبوتری

این موجودات باعث تحریک پوست شده و مشکلات زیادی را به همراه خود دارند. گزش این حشرات حالاتی مانند سفت شدن گردن، تبريال سردرد و قرمزی در محل گزیدگی را به همراه دارد. تنها راه مقابله به این حشرات که به صورت تکثیر می شوند سم پاشی کنه کبوتری است.

سمپاشی سوسک آمریکایی

سوسک در هر اندازه و ابعادی چندش آور هستند. اما سوسک های آمریکایی که به سوسک های فاضلاب هم معروفند، دیگر در راس جدول قرار دارند. همانطور که از نام این سوسک ها مشخص است این گونه از حشرات موذی در آبراه ها، فاضلاب ها و یا به طور کل در قسمت های مرطوب تاسیسات منزل زندگی می کنند. در مواردی به علت نیاز به تغذیه یا کم شدن میزان رطوبت ممکن است از آب راه های خانه خارج شوند و به محیط خانه راه پیدا کنند. از این رو تنها راه مقابله با این نوع حشرات موذی، سمپاشی سوسک درشت است.

برای ریشه کنی سوسک آمریکایی باید سم پاشی منزل را از فاضلاب ها شروع کنید. به طور مثال اگر چاه در منزل دارید باید در تمام درز و شکاف های چاه سم سوسک فاضلاب ریخته شود. شاید جالب باشد بدانید که سم به تنهایی کارساز نیست. بلکه سمپاش منزل حرفه ای و با تجربه که بداند دقیقا سوسک ها در کجا به تخم گذاری می پردازند، نیز بسیار با اهمیت است. در واقع نوع سم مصرفی و سمپاش لازم و ملزوم هم هستند.

سمپاشی موش یا تله گذاری موش کدام موثرتر است؟

موش ها معمولا اوایل پاییز و بهار زاد و ولد می کنند. بنابراین بهترین زمان برای از بین بردن موش یا تله گذاری موش این زمان از سال است. در صورتی که ریشه کن کردن موش در این زمان انجام نشود، در اواخر این فصول با چند برابر شدن تعداد موش ها مواجهه خواهید شد. اینکه کدام یک از موارد فوق موثرتر است به مکان مورد نیاز برای سمپاشی و نوع موش بستگی دارد. در کل در صورت که شرایط زیر برقرار باشد، بیشتر تاکید به تله گذاری موش است.

  • گاهی با توجه به وجود مواد غذایی امکان قرار دادن سم موش وجود ندارد.
  • در محلهایی که به علت عدم دسترسی آسان، امکان جمع‌آوری لاشه موش مرده وجود ندارد.
  • گاهی نیز با وجود قرار دادن سم موش، این موجودات از خوردن طعمه خودداری کنند. و یا به علت سم پاشی های مکرر و بی فایده موش‌ها نسبت به سم موش‌کش‌ مصون شده باشند.
  • زمانی که تعداد موش کم باشد، بیشتر به تله گذاری تاکید می شود.
  • به طور کلی زمانی که نیاز به سمپاشی منازل و یا حتی سمپاشی انبار مواد غذایی و غیره باشد. باید با متخصصین سم شناسی و مبارزین با حشرات و جانوران موذی مشورت کرد تا بهترین تصمیم با توجه به فضا اتخاذ شود.

 سمپاشی اداره و محل کار

سمپاشی محل کار نیز از مواردی است که باید توسط افراد متخصص انجام شود. محل کار نیز مانند منزل اگر مورد هجوم این جانداران قرار بگیرد، روند فعالیت روزانه افراد را مختل می کند. البته در کنار سم پاشی اداره و محل کار رعایت نظافت فردی و گروهی خود نیز بر جلوگیری از شیوع این آفات تاثیرگذار است. روند آفت کشی شرکت ها، اداره جات و حتی کارخانه ها راحت تر از منازل است. زیرا در ساعاتی از روز که کارمندان یا کارگران نیستند می توان خدمات آفت کشی شرکت را انجام داد و تا ساعاتی مطمئن بود که افرادی در محل حضور پیدا نخواهند کرد و روند انجام کار موثرتر و سریع تر اتفاق می افتد.

سمپاشی آپارتمان و مجتمع مسکونی

در مواقعی وجود حشرات موذی تنها مربوط به یک واحد در این آپارتمان یا ساختمان نیست. در این حالت اگر اقدام به آفتکشی یک قسمت از ساختمان نمایید تنها تعداد کمی از یک کلونی را نابود کرده اید و دوباره با هجوم آنها مواجه خواهید شد. بنابراین تنها راه چاره این است که با همکاری گروهی با سایر اعضای آپارتمان، موضوع سمپاشی آپارتمان را مطرح کنید و یک ریشه کنی کلی در آپارتمان یا مجتمع انجام دهید تا به حد کافی مثمرثمر واقع شود.

بهترین زمان سمپاشی خانه

متخصصین در این زمینه دارای تجربه کافی در ارتباط با نحوه زندگی موجودات موذی هستند. بر همین اساس زمان سمپاشی خانه با توجه به نوع حشره مشخص خواهد شد. چنانچه آفت کشی و طعمه گذاری در زمان مناسب انجام نشود، هزینه سمپاشی ساختمان هدر رفته و هیچ فایده ای نخواهد داشت.

به توصیه کارشناسان بهتر است سمپاشی سوسک هم زمان با تاریکی هوا و غروب انجام شود. برای ریشه کنی ساس و کک باید در صبح زود اقدام کرد. البته متخصصین در همه ساعات روز می تواند برای از بین بردن موش و سایر جوندگان اقدام کنند و از این نظر محدودیت زمانی وجود ندارد. لذا در صورت مواجهه با محل تجمع سوسک ها، زنبورها، کرم ها و... به سرعت با شرکت سمپاشی حرفه ای هوم سرویز تماس بگیرید.

عواقب سمپاشی منازل توسط افراد غیر حرفه ای چیست؟

خطرات سمپاشی منازل توسط افراد غیر حرفه ای را نمی توان نادیده گرفت. این اقدامات توسط فرد غیر حرفه ای موجب می شود تا مقداری سم خطرناک که موجب ایجاد بیماری های تنفسی می شوند را به محل زندگی خود وارد کنید. ریشه کنی ساس و سوسک با اسپری های خانگی امکان پذیر نیست. ساس ها و موریانه ها و البته کک ها در مدت زمان کوتاه با سرعت زیادی زاد و ولد می کنند و آنوقت است که هیچ راهی برای کنترل این موجودات موذی وجود ندارد. پس با دقت و البته با سرعت بهترین ها را که دارای رزومه قوی در این مورد هستند را انتخاب کنید.

شرکت سم پاشی منازل، محل کار و کارخانجات

این شرکت ها دارای کارشناسان متخصص برای دفع انواع آفات هستند. تخصص کارشناسان در استفاده از سموم شیمیایی و انواع آفت کش های استاندارد و بهداشتی است. استفاده از انواع آفت کش های استاندارد، بهترین راه برای خلاص شدن از حشرات و جانوران موذی است. فراموش نکنید که سرعت تکثیر حشرات و جوندگان بسیار زیاد است. به این ترتیب در زمان بسیار کوتاهی این موجودات تکثیر شده و در همه درزها و سوراخ های محل مورد نظر تخم گذاری می کنند. شرکت سمپاشی هوم سرویز از افراد با تجربه و متخصص برای سم پاشی اداره و محل کار استفاده می کند. متخصصین هوم سرویز به خوبی می دانند انواع سموم را در چه زمان و با چه میزانی و در کدام قسمت از مکان مورد نظر استفاده کنند.

هزینه سمپاشی منزل  در هوم سرویز چقدر است؟

هزینه سمپاشی منزل و محل کار به موارد زیادی بستگی دارند. مورد اول نوع و متراژ فضا است. طبعا هرچه فضا بزرگتر باشد به زمان بیشتری و البته مقدار سم بیشتری نیاز است و قیمت سمپاشی ساختمان نیز بیشتر خواهد شد. هرچه محل مورد نظر دارای درز و شکاف های بیشتری باشد باید اینکار با دقت بیشتری انجام شود. زیرا شاید در نگاه یک مشتری فقط یک فضای 100 متری باشد اما در نگاه یکی سمپاش حرفه ای منزل فضاهای زیادی دیده می شود که در زیر آنها با لابلای آنها این موجودات موذی لانه گزینی کرده اند. به این ترتیب باید مدت زمان بیشتری صرف شود و اجرت سمپاس منزل نیز بالاتر می رود.

قیمت سمپاشی اداره بر اساس نوع حشره موذی نیز تغییر خواهد کرد. به طور مثال قیمت سم پاشی سوسک با قیمت سمپاشی ساس یا کک تفاوت دارد. مورد بعدی تعداد دفعات مورد نیاز برای سمپاشی منزل یا محل کار است. گاهی بر اساس نوع آفت و البته حجم زاد و ولد آنها باید مراحل آفت زدایی در موعدهای زمانی مشخص تکرار شود تا از برگشت دوباره و هجوم مجدد جلوگیری شود. زیرا در بعضی از موارد با سمپاشی دور اول تنها موارد بالغ از بین می روند و در نوبت دوم تمام تخم ها و مولدها از بین خواهند رفت. با توجه به تمام توضیحاتی که پیرامون قیمت سمپاشی منازل و ساختمان داده شد تنها قیمت قطعی با مراجعه حضوری برآورد می شود.

جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما و اطلاع از نوع سم مصرفی و همچنین اطلاع دقیق از قیمت نهایی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. مشاورین و همیاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

سمپاشی منزل، آپارتمان و مغازه
سمپاشی اداره، محل کار، شرکت و کارخانجات ها
سمپاشی مشاعات ساختمان
سمپاشی سرویس بهداشتی، حمام، چاه فاضلاب و انبار
سمپاشی موش، مار، مارمولک و سایر جانوران موزی
سمپاشی سوسک ریز، کک، شپش، مورچه، موریانه و تمامی حشرات موزی
سوالات متداول
خدمات سمپاشی در هوم سرویز به صورت تضمینی انجام می شود؟
سم های مورد استفاده در سرویس های سمپاشی به صورت مایع هستند یا گاز؟
بعد از انجام سمپاشی تا چه مدت نمی توانیم در محل حضور پیدا کنیم؟

همیاران سرویس سمپاشی منزل و مشاعات

 نظرات کاربران

profile picture
دبیرستان افشار

من بارها تو زمینه های مختلف از هوم سرویز نیرو گرفتن همیشه عالی بودن نیروها همیشه تونستن رضایتمو جلب میکنن این سری هم عالی و با کمترین مبلغ کارم انجام شد

profile picture
درونه

بسیار بسیار کارشون خوب و فوق العاده بود

profile picture
سعید نباتیان

خوب بود کارشون سر موقع اومدن کارشون و خوب انجام دادن

profile picture
محسن سلیمی

بسیار با اخلاق بودن در کار و مشکلمون حل شد واقعا

خدمات مرتبط

مراقبت گل و گیاه
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 320,000 الی 700,000 تومان
ضدعفونی ویروس کرونا
ضدعفونی ویروس کرونا
در حال بروزرسانی قیمت
توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 1,000,000 الی 2,350,000 تومان
لوله بازکنی
لوله بازکنی
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان