سمپاشی

سمپاشی

از 4858 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت سمپاشی سوسک آمریکایی(متراژ کمتر از100متر)

800,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت سمپاشی سوسک آمریکایی(متراژ بین100تا300 متر)

1,000,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت سمپاشی سوسک ریز آلمانی(متراژ کمتر از 100 متر)

1,000,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت سمپاشی سوسک ریز آلمانی(متراژ بین 100 تا 300 متر)

1,200,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت سمپاشی ساس (متراژ کمتر از 100 متر)

2,200,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت سمپاشی ساس (متراژ بین 100تا 300 متر)

2,500,000 الی 3,500,000 تومان

قیمت سمپاشی مورچه(متراژ کمتر از 100 متر)

800,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت سمپاشی مورچه(متراژ بین100 تا 300 متر)

1,000,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت سمپاشی مگس(متراژ کمتر از 100متر)

1,000,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت سمپاشی مگس(متراژ بین100تا 300 متر)

1,200,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت سمپاشی پشه(متراژ کمتر از 100 متر)

1,000,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت سمپاشی پشه(متراژ بین 100 تا 300 متر)

1,200,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت سمپاشی کک و شپش(متراژ کمتر از 100 متر)

2,000,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت سمپاشی کک و شپش(متراژ بین 100 تا 300 متر)

2,500,000 الی 3,500,000 تومان

قیمت سمپاشی کنه و مایت(متراژ کمتر از 100 متر)

2,000,000 الی 2,500,000 تومان

قیمت سمپاشی کنه و مایت(متراژ بین 100 تا 300 متر)

2,500,000 الی 3,500,000 تومان

قیمت سمپاشی موریانه

توافقی

قیمت سمپاشی و طعمه گذاری موش

توافقی

قیمت سمپاشی کل ساختمان، مشاعات و برج های مسکونی(با تخفیف ویژه)

توافقی

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت2,700,000 تومان

آنچه درباره سمپاشی خواهید خواند

 • سمپاشی منزل فوری توسط شرکت های معتبر و بهترین قیمت
 • نحوه ثبت سفارش در شرکت سمپاشی هوم سرویز چگونه است؟
 • چرا شرکت سمپاشی منزل فوری با اهمیت است؟
 • خدمات سمپاشی برای چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟
 • · سمپاشی رستوران
 • بهترین زمان سمپاشی خانه چه موقع است؟
 • بهترین شرکت سمپاشی چه ویژگی هایی دارد؟
 • سمپاشی تضمینی آیا واقعیت دارد؟
 • سمپاشي منازل شامل چه خدماتی می شود؟
 • سمپاشی ارزان یک شعار یا واقعیت ؟!
 • هزینه سمپاشی منزل در هوم سرویز چقدر است؟
 • مزایای استفاده از خدمات سمپاشی منزل هوم سرویز
 • خدمات سمپاشی فوری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

سمپاشی منزل فوری توسط شرکت های معتبر و بهترین قیمت

سمپاشی منزل اولین و موثرترین راه برای از بین بردن حشرات موذی و سایر آفات خانگی است.همانطور که می دانید جانوران موذی مانند موش، کنه، موریانه، ساس، کک و سوسک عامل انتقال بسیاری از بیماریها هستند. جهت پاسخ به این سوال که آیا سمپاشی منزل موثر است؟ یا بهترین سم برای سمپاشي چیست؟ باید بیان کنیم، که وابسته به نوع سم مصرفی و البته مهارت سمپاش یا شرکت سمپاشی منزل مورد نظر وابسته است.

در کنار کیفیت کار سمپاش و استفاده از بهترین سموم مهمترین مسئله هزینه سمپاشی منزل، محل کار و شرکت ها است. اگر دنبال سمپاشی تضمینی هستید مطمئن باشید که خدمات با کیفیت هزینه های بالاتری دارند و هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. در ادامه به معرفی انواع سم پاشی منزل برای انواع حشرات و عوامل موثر بر قیمت سمپاشی منزل می پردازیم.

نحوه ثبت سفارش در شرکت سمپاشی هوم سرویز چگونه است؟

جهت ثبت سفارش سمپاشی منزل و یا محل کار تنها کافیست مراحل ساده زیر را در هوم سرویز طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان

در ابتدا از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم با شماره های درج شده می توانید سفارش خودتان را ثبت کنید. در روال ثبت درخواست اولیه، متراژ فضا و نوع آفات را مشخص خواهید نمود.

· تماس متخصصین جهت مشاوره رایگان

پس از ثبت سفارش، سم پاش حرفه ای هوم سرویز جهت اطلاع از وضعیت محل و همچنین اعلام هزینه سمپاشی منزل تماس گرفته و توضیحات لازم را در اخیتارتان قرار خواهند داد.

· اعزام متخصصین سمپاشی منزل

پس از توافقات نهایی در ارتباط با نحوه و هزینه سمپاشی، سمپاش منزل به محل مراجعه نموده و کلیه اقدامات را برای از بین بردن حشرات موذی انجام خواهند داد.

چرا شرکت سمپاشی منزل فوری با اهمیت است؟

همه ما از خطرات شیوع حشرات موذی در محیط با خبریم. در گذشته از روش های مختلفی مانند تله استفاده می شد. بعد ها انواع سم خمیری بازاری مورد استفاده قرار می گرفت. متاسفانه استفاده از سم نامناسب در بسیاری از موارد موجب مسمومیت و ناراحتی های تنفسی و پوستی می شد. اما امروزه برای به حداقل رساندن خطرات و همچنین انجام یکباره سمپاشی تضمینی این خدمات را به شرکت سمپاشی منزل می سپارند.

خدمات سمپاشی برای چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟

حشرات مگس ها و سوسک ها ناقل بیماری هستند و موجب آزار و اذیت افراد می شود. با بیشتر شدن گونه های حشرات موذی، انواع سموم نیز بیشتر شده اند که تنها شرکت سمپاشی دارای مجوز از وزارت بهداشت می توانند این خدمات را ارائه دهند. همانطور که پیش تر توضیح داده شد سمپاشی حرفه ای و البته به موقع تنها راه دفاعی موثر در مواجهه با این آفات است.

· سمپاشی منزل

سمپاشی خانه باید با دقت و مهارت بیشتری انجام شود. زیرا محیط بسته است و باید از آفت کش های استاندارد استفاده شوند. خدمات سمپاشی منزل باید بصورت فوری و توسط شرکت سمپاشی منزل مطمئن انجام شود. در سمپاشی خانه بهتر است در تعداد دفعات کمتر انجام شود و از سموم استاندارد استفاده شود.

· سمپاشی محل کار و سمپاشی اداره

سمپاشی شرکت بسیار با اهمیت است. زیراکه این فضاها اگر مورد هجوم این جانداران قرار بگیرد، روند فعالیت روزانه افراد را مختل می کند. روند سمپاشی شرکت ها، اداره جات و حتی کارخانه ها راحت تر از منازل است. زیرا ساعاتی که کارمندان یا کارگران نیستند می توان خدمات سمپاشی اداره را انجام داد.

· سمپاشی کارخانه

با سمپاشی دوره ای کارخانه، از رشد و تکثیر هر نوع حشره و جانور موذی جلوگیری می شود. مخصوصا خدمات سم پاشی کارخانه در موارد مربوط به تولیدات مواد غذایی با اهمیت تر هم می شود. در کارخانه های صنعتی نیز ممکن است رشد و تکثیر جوندگان موجب آسیب به خط تولید شوند. زیرا این جوندگان موجب آسیب به کابل ها و تجهیزات برقی می شوند و خسارات بالایی به بار می آورند که باعث خسارات بیشتری از هزینه سمپاشی کارخانه می شوند.

· سم پاشی فروشگاه

نوع سم پاشی فروشگاه با سایر مکان ها تفاوت دارد. زیرا باید از سموم کاملا بهداشتی بدون بو و مسمومیت استفاده کرد تا برای سایر مواد غذایی مشکلاتی به وجود نیاید.

· سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران برای جلوگیری از تکثیر حیوانات و حشرات موذی باید در موعدهای زمانی مشخص انجام شود. اما نحوه استفاده از این سموم در فضاهای بسته مانند رستوران مستلزم رعایت شرایط ویژه ای است. در صورت استفاده از سموم گازی باید تمام مواردی که توسط سم پاش تاکید می شود به طور کامل رعایت شوند تا در کنار کارایی و ماندگاری بیشتر، عوارضی در پی نداشته باشند.

· سمپاشی ساختمان

قبل از سمپاشی آپارتمان باید به صورت دقیق محل مورد نظر بررسی و کارشناسی شود. قبل از شروع سمپاشی ساختمان باید منشا تکثیر این جانوران مشخص شود. گاهی تنها منشا در یکی از واحدها است و گاهی سم پاشی آپارتمان باید از پشت بام شروع شود و در نهایت موتورخانه هم باید به طور کامل سم پاشی شوند تا پروسه کامل شود.

· سمپاشی پارکینگ

پارکینگ ها هم به دلیل عدم ورود مستقیم نور خورشید و هم رطوبت، فضای مناسبی برای رشد و تکثیر انواع حشرات و جانوران موذی هستند. حال اگر به هر دلیلی هر گونه ضعفی در رعایت موارد بهداشتی هم باشد اوضاع وخیم تر می شود و تنها راه سمپاشی پارکینگ است.

· سمپاشی انبار

معمولا سمپاشی انبار و یا سمپاشی سوله جهت انبارهای مواد غذایی تقاضا می شود. زیرا در صورت عدم سمپاشی، انبار دچار افزایش افات و حشرات می شود. البته نباید حتی از سمپاشی انباری ها کوچک نیز غافل شویم.

· سمپاشی بیمارستان

محیط بیمارستان ها بسیار حساس هستند از این باید این خدمات توسط شرکت سم پاشی معتبر انجام شود. زیرا سموم مورد استفاده نباید تداخلی با وضعیت سلامت بیماران و کادر درمان داشته باشند.

· سمپاشی هتل

سم­پاشی محیط هتل ها، مسافرخانه ها و اقامتگاه ها به دلیل تعدد رفت و آمد از اهمیت بیشتری از سایر اماکن و حتی منازل دارد. این محیط ها باید عاری از هر گونه آفات باشند چرا که امکان سریع انتقال بیماری ها را داشته و در صورت مشاهده، کلیه اعتبار خود را از دست خواهند داد. حتما باید سمپاشی هتل در فواصل زمانی مشخص و به صورت دوره ای انجام شود.

بهترین زمان سمپاشی خانه چه موقع است؟

متخصصین در این زمینه دارای تجربه کافی در ارتباط با نحوه زندگی موجودات موذی هستند. بر همین اساس زمان سمپاشی خانه با توجه به نوع حشره مشخص خواهد شد. چنانچه آفت کشی و طعمه گذاری در زمان مناسب انجام نشود، هزینه سمپاشی ساختمان هدر رفته و هیچ فایده ای نخواهد داشت.

به توصیه کارشناسان بهتر است سم پاشی سوسک هم زمان با تاریکی هوا و غروب انجام شود. برای ریشه کنی ساس و کک باید در صبح زود اقدام کرد. البته متخصصین در همه ساعات روز می تواند برای از بین بردن موش و سایر جوندگان اقدام کنند و از این نظر محدودیت زمانی وجود ندارد. لذا در صورت مواجهه با محل تجمع سوسک ها، زنبورها، کرم ها و... به سرعت با شرکت سمپاشی حرفه ای هوم سرویز تماس بگیرید. شماره تلفن شرکت های سمپاشی دارای مجوز و معتبر در هوم سرویز به راحتی در اختیار شما قرار دارد.

بهترین شرکت سمپاشی چه ویژگی هایی دارد؟

بسیاری از افراد در مواجهه با این مشکلات دچار تردیدهایی می شوند که بهترین شرکت سمپاشی کدام است و چه ویژگی هایی باید داشته باشد در ادامه به معرفی خصوصیات بهترین شرکت سمپاشی منزل و محل کار می پردازیم.

 • رزومه کاری موفق و تایید شده: با کمک از شرکت سمپاشی ساختمان هوم سرویز شما می توانید نظرات کاربران را مطالعه کرده و از میزان رضایت مشتریان مطلع شوید.
 • استفاده از سموم استاندارد و موثر: الزاما هر سم قوی کارساز نیست. بلکه سموم باید در کنار تاثیر بالا، مشکلاتی برای سلامتی افراد در پی نداشته باشد.
 • شرکت سمپاشی باید دارای مجوز بهداشت باشد: شرکت های سمپاشی دارای مجوز می توانند بهترین خدمات را با موثرترین و کم خطرترین سموم ارائه دهند.
 • شرکت سمپاشی منزل باید دارای تجهیزات کامل باشند: روش های سم پاشی منزل متنوع هستند. بر اساس نوع آفت و فضای مورد نظر انواع مختلفی از سم پاشی ساختمان مانند سم پاشی با گاز و مایع باید به کاربرده شود.

سمپاشی تضمینی آیا واقعیت دارد؟

بسیاری از افراد به دنبال سمپاشی تضمینی هستند. در واقعیت نتیجه نهایی سمپاشي به موارد متعددی وابسته است. عوامل محیطی، میزان شیوع آفات و البته محل شیوع از مواردی هستند که اثربخشی سمپاشی را تغییر می دهد. سمپاشی تضمینی زمانی تحقق پیدا می کند که سم پاشی در چند مرحله و در بازه های زمانی مشخص انجام شود و همچنین تمامی کلونی های جانوران موذی در داخل و خارج ساختمان به خوبی از بین برود. به طور مثال خانه ای که تحت الشعاع حشرات موذی نظیر سوسک قرار گرفته ولی سرمنشاء آن از سایر واحدهای ساختمان باشد، در اینصورت چنانچه شما حتی چندین مرتبه هم سمپاشی انجام دهید ولیکن سایر واحدهای ساختمان و محل کلونی این حشرات سمپاشی نشود نمی توان انتظار رفع کامل این حشرات موذی را داشت و عملا سمپاشی تضمینی نیز بی معنی خواهد شد. لذا در این مواقع پیشنهاد سمپاش مجرب و متخصص، سمپاشی ساختمان به صورت کامل خواهد بود.

سمپاشي منازل شامل چه خدماتی می شود؟

برای ریشه کنی و از بین بردن انواع حشرات روی سمپاش حرفه ای هوم سرویز حساب کنید. همچنین بعد از انجام این خدمات می توانید روی خدمات نظافتچی حرفه ای هوم سرویز حساب کنید و محیط عاری از هر گونه آلودگی را تجربه کنید.

· سمپاشی موش

ریشه کنی این جانوران بسیار مهم است. زیرا این جانوران عامل انتقال انواع بیماری ها هستند. شرکت سمپاشی هوم سرویز با بهره گیری از بهترین سموم که موجب فراری این موجودات و خفه شدن آنها می شود و این جانوران به محض استنشاق و یا خوردن این سموم به دنبال اکسیژن و فضای آزاد رفته و از این رو لاشه آنها نیز در بیرون از فضا منتقل شده و در فضای بسته کشته نخواهند شد.

· سمپاشی سوسک

تنها شرکت سمپاشی معتبر و با تجربه که دارای سموم بهداشتی و تایید شده در جهت مبارزه با انواع سوسک ها و از بین بردن کلونی این موجودات هستند، می توانند خدمات موثری در این راستا ارائه کنند. مورد دیگر اینکه سمپاشی منزل باید به صورت همگانی و هرساله انجام شود تا از هر نوع تکثیر این حشرات جلوگیری شود.

· سمپاشی کک

سمپاشی کک از مواردی است که باید تقریبا در فضای محصور انجام شود. همچنین انجام مراقبت های بعد از سمپاشی منزل موجب اثر بخشی بیشتر و جلوگیری از ایجاد مسمومیت افراد می شود. معمولا شرکت سمپاشی منزل تاکید می کنند هر شش ماه باید این پروسه تکرار شود تا محیط به طور کل عاری از کک شود..

· سمپاشی شپش

شپش ها روی پوست حیوانات و انسان ها زندگی کرده و از خون آنها تغذیه می کنند. سمپاشی شپش به صورت تخصصی توسط نیروهای حرفه ای هوم سرویز انجام می شود.

· سمپاشی کنه

سمپاشی کنه تنها راه و موثرترین راه برای از بین بردن این حشرات آزاردهنده است و هزینه سمپاشی منزل برای از بین بردن این حشرات کمتر از هزینه درمان خواهد بود.

· سمپاشی موریانه

برای سمپاشی تخصصی موریانه می توانید از متخصصین ما و سم پاش حرفه ای هوم سرویز کمک بگیرید و مطمئن باشید که تمام فضاهایی که امکان زندگی این حشرات وجود دارد سریعا سم پاشی می شوند.

· سمپاشی مورچه

سمپاشی مورچه از موارد بسیار تخصصی است زیرا محل اختفای این حشرات وسیع است و کلونی های وسیعی دارند. از بین بردن انواع مورچه های بالدار و خانگی که بعضی از آنان نیش آزاردهنده ای دارند کار آسانی نیست. شرکت سمپاشی معتبر و دارای مجوز دارای سم مورچه بهداشتی هستند که می توانید با خیال راحت محیط منزل خود را به آنان بسپارید.

تنها راه از بین بردن ساس رختخواب، سم پاشی منزل است. سم پاشی به سه صورت، مایع، گاز و به صورت ترکیبی انجام می شود. که بعد از هر بار سم پاشی باید فضا حداقل 8 ساعت تخلیه شود. بهترین روش سمپاشی فوری برای از بین بردن ساس ها به صورت ترکیبی گاز و مایع می می باشد.

سمپاشی ارزان یک شعار یا واقعیت ؟!

همواره ما به این موضوع اشاره داشتیم که هیچ ارزانی شگفت آوری بی دلیل نیست. زیرا که سموم باکیفیت قطعا هزینه بالاتری دارند. پس سمپاشی ارزان یعنی سموم با کیفیت پایین!! بسیاری از شرکت های سمپاشی با شعار سمپاشی ارزان سعی در جذب مشتری دارند اما آیا نتیجه کار هم رضایت بخش خواهد بود؟!

تیم هوم سرویز این اطمینان را به شما می دهد که از بهترین سموم بهداشتی موجود در بازار استفاده کرده و این خدمات را با نرخ مناسبی در اختیار عموم قرار می دهد.

هزینه سمپاشی منزل در هوم سرویز چقدر است؟

هزینه سمپاشی منزل و قیمت سمپاشی شرکت به موارد زیادی بستگی دارند و نمی توان به صورت کلی به آن قیمت سمپاشی منزل پرداخت. در ادامه عوامل موثر بر هزینه سمپاشی خانه تاثیر می گذارند می پردازیم.

· قیمت سمپاشی منزل بر اساس متراژ محل تغییر می کند

مورد اول نوع و متراژ فضا است. طبعا هرچه فضا بزرگتر باشد زمان بیشتری و البته مقدار سم بیشتری نیاز است و قیمت سمپاشی منزل نیز بیشتر خواهد شد. هرچه محل مورد نظر دارای درز و شکاف های بیشتری باشد باید اینکار با دقت بیشتری انجام شود و قیمت سمپاشی منزل بیشتر می شود. زیرا شاید در نگاه یک مشتری فقط یک فضای 100 متری باشد اما در نگاه یکی سمپاش حرفه ای منزل فضاهای زیادی دیده می شود که در زیر آنها با لابلای آنها این موجودات موذی لانه گزینی کرده اند. به این ترتیب باید مدت زمان بیشتری صرف شود و اجرت سمپاس منزل نیز بالاتر می رود.

· نوع حشره هزینه سمپاشی ساختمان را تغییر می دهد

قیمت سمپاشی منزل بر اساس نوع حشره نیز تغییر خواهد کرد. به طور مثال قیمت سمپاشی سوسک با قیمت سمپاشی ساس یا کک تفاوت دارد. بعضی از حشرات پروسه سم پاشی راحت تری دارند و بعضی دیگر در تمام درز و شکاف ها هستند که قیمت سمپاشی آپارتمان تغییر می کند.

· تعداد دفعات سمپاشی منزل

مورد بعدی تعداد دفعات مورد نیاز برای سمپاشی منزل یا محل کار است. گاهی بر اساس نوع آفت و البته حجم زاد و ولد آنها باید مراحل آفت زدایی در موعدهای زمانی مشخص تکرار شود تا از برگشت دوباره و هجوم مجدد جلوگیری شود. زیرا در بعضی از موارد با سمپاشی منزل در دور اول، تنها موارد بالغ از بین می روند و در نوبت دوم تمام تخم ها و مولدها از بین خواهند رفت.

· نوع سموم مورد استفاده

نوع سموم و کیفیت سموم نیز قطعا هزینه سمپاشی منزل را تغییر می دهند. گاهی برای از بین بردن گونه های خاصی باید از سموم خاصی استفاده شود که در این صورت قیمت سمپاشی تغییر می کند.

· روش سم پاشی بر هزینه سمپاشی تاثیر دارد

همانطور که می دانید سموم به سه حالت جامد، مایع و گاز مورد استفاده قرار می گیرند. گاهی که درزو شکاف ها زیاد هستند. سمپاشی حشرات با گاز انجام می شود. گاهی نیز تنها از سموم جامد استفاده می شود. در نتیجه نوع سموم بر هزینه سمپاشی منزل تاثیر دارد.

با توجه به تمام توضیحاتی که پیرامون قیمت سمپاشی منزل و ساختمان داده شد. تنها قیمت سمپاشی منزل قطعی با مراجعه حضوری برآورد می شود.

مزایای استفاده از خدمات سمپاشی منزل هوم سرویز

قطعا ما باید دارای ویژگی های خاصی باشیم تا خودمان را بهترین شرکت سمپاشی منزل بنامیم.

ü ارائه قیمت سمپاشی منصفانه: گاهی برخی از سمپاش ها که دارای مجوز نیستند قیمت های ارزانی اعلام می کنند و از سموم غیر استاندارد استفاده می کنند. اما سم پاش حرفه ای هوم سرویز در کنار قیمت سمپاشی منزل منصفانه از بهترین سموم اثربخش استفاده می کنند.

ü از بین بردن کامل حشرات و موجودات موذی: با بررسی و کارشناسی محیط مورد نظر نوع سموم و تعداد دفعات سم پاشی به طور دقیق اعلام می شود و پس از انجام دوره های سمپاشی کلیه حشرات و جانوران به طور کلی از بین خواهند رفت.

ü مسمومیت و اثر جانبی خطرناک ندارند: استفاده از سموم بهداشتی توسط سمپاش حرفه ای هوم سرویز موجب می شود که هر گونه مسمومیت و اثرجانبی برای افراد و یا حیوانات خانگی در پی نداشته باشند.

ü ارائه خدمات سمپاشی فوری در صورت نیاز به خدمات سمپاشی فوری ساختمان می توانید با ثبت درخواست رایگان در کمترین زمان ممکن متخصصین در مکان مورد نظر حاضر شده و خدمات را ارائه دهند.

خدمات سمپاشی فوری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت مشاوره رایگان با همیاران سم پاش هوم سرویز و اطلاع از نوع سم مصرفی و همچنین اطلاع دقیق از قیمت نهایی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سمپاشی و همچنین ارایه خدمات سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سمپاشی و ضدعفونی ارائه می دهد که شامل سمپاشی رستوران , سمپاشی بیمارستان , ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل , سمپاشی سوسک ریز کابینت, سمپاشی موش خانگی, سمپاشی خانه برای ساس, سمپاشی شپش خانه, سمپاشی خانه برای مورچه, سمپاشی کنه کبوتری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سمپاشی

سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه

سمپاشی اداره، محل کار، سمپاشی شرکت و کارخانجات ها

سمپاشی مشاعات ساختمان

سمپاشی سرویس بهداشتی، حمام، چاه فاضلاب و انبار

سمپاشی موش، مار، مارمولک و سایر جانوران موذی

سمپاشی سوسک ریز، کک، شپش، مورچه، موریانه و تمامی حشرات موذی

نظرات کاربران

profile picture
سمیه خواب نما

ممنون از همیار شرکت سمپاشی سلامت گستر مبین

profile picture
اشرف السادات نعمتی

ممنون از هوم سرویز بابت خدمات رسانی عالیتون

profile picture
لیلا کاظمی

با سلام واقعا ممنونم مشکلمون حل شده خدا خیرشون بده تمام حشرات از بین رفتند و خیالمون راحت شد خیلی ممنونم از هوم سرویز و نیروهای عالی

profile picture
فاطمه رفیعی

خیلی عالی و با حسن خلق کار را انجام دادن دستشون درد نکنه سلامت باشن

شرایط سمپاشی منازل، مشاعات و سمپاشی اداره و شرکت ها

بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل ساختمان اقدام نمایید.

چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

قیمت های این سرویس به صورت متری محاسبه می گردد.

در صورت امکان تا 24 ساعت بعد از انجام سم پاشی کودکان و افراد سالخورده را از محل دور نگه دارید.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

چهار ساعت پس از سم پاشی محل سمپاشی باید تخلیه از سکنه باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

flower-plant-care
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 1,000,000 الی 2,500,000 تومان
water-cooler
سرویس کولر آبی
قیمت از 650,000 الی 900,000 تومان
mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 1,700,000 الی 4,850,000 تومان
drain-well
لوله بازکنی
قیمت از 400,000 الی 800,000 تومان