سمپاشی

سمپاشی

از 4584 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت سمپاشی سوسک آمریکایی(متراژ کمتر از100متر)

500,000 الی 600,000 تومان

قیمت سمپاشی سوسک آمریکایی(متراژ بین100تا300 متر)

600,000 الی 900,000 تومان

قیمت سمپاشی سوسک ریز آلمانی(متراژ کمتر از 100 متر)

650,000 الی 800,000 تومان

قیمت سمپاشی سوسک ریز آلمانی(متراژ بین 100 تا 300 متر)

700,000 الی 900,000 تومان

قیمت سمپاشی ساس (متراژ کمتر از 100 متر)

1,200,000 الی 1,700,000 تومان

قیمت سمپاشی ساس (متراژ بین 100تا 300 متر)

1,700,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت سمپاشی مورچه(متراژ کمتر از 100 متر)

500,000 الی 600,000 تومان

قیمت سمپاشی مورچه(متراژ بین100 تا 300 متر)

600,000 الی 700,000 تومان

قیمت سمپاشی مگس(متراژ کمتر از 100متر)

650,000 الی 800,000 تومان

قیمت سمپاشی مگس(متراژ بین100تا 300 متر)

700,000 الی 900,000 تومان

قیمت سمپاشی پشه(متراژ کمتر از 100 متر)

650,000 الی 800,000 تومان

قیمت سمپاشی پشه(متراژ بین 100 تا 300 متر)

700,000 الی 900,000 تومان

قیمت سمپاشی کک و شپش(متراژ کمتر از 100 متر)

1,200,000 الی 1,700,000 تومان

قیمت سمپاشی کک و شپش(متراژ بین 100 تا 300 متر)

1,700,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت سمپاشی کنه و مایت(متراژ کمتر از 100 متر)

1,200,000 الی 1,700,000 تومان

قیمت سمپاشی کنه و مایت(متراژ بین 100 تا 300 متر)

1,700,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت سمپاشی موریانه

توافقی

قیمت سمپاشی و طعمه گذاری موش

توافقی

قیمت سمپاشی کل ساختمان، مشاعات و برج های مسکونی(با تخفیف ویژه)

توافقی

متوسط قیمت900,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت1,100,000 تومان

آنچه درباره سمپاشی خواهید خواند

 • سمپاشی منازل چقدر موثر است؟
 • چرا سم پاشی بهترین راه برای مقابله با حشرات موذی است؟
 • خدمات سمپاشی برای چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟
 • بهترین زمان سمپاشی خانه چه موقع است؟
 • شرکت سمپاشی معتبر چه ویژگی هایی دارد؟
 • عواقب سمپاشی منازل توسط افراد غیر حرفه ای چیست؟
 • سمپاشي منازل شامل چه خدماتی می شود؟
 • بهترین شرکت سمپاشی منازل، سمپاشی شرکت و کارخانجات
 • هزینه سمپاشی منزل در هوم سرویز چقدر است؟
 • چرا خدمات سمپاشی ساختمان مسکونی و اداری را به هوم سرویز بسپاریم؟
 • نحوه ثبت درخواست در شرکت سمپاشی هوم سرویز چگونه است؟

سمپاشی منازل چقدر موثر است؟

سمپاشی منازل اولین وموثرترین راه برای از بین بردن این نوع حشرات موذی و سایر آفات خانگی است.همانطور که می دانید جانوران موذی مانندموش، کنه، موریانه، ساس، کک و سوسک عامل انتقال بسیاری از بیماریها هستند. مطمئناکسی نیست که با زندگی کردن کنار این موجودات موذی و آزاردهنده کنار بیاید. شایدبرایتان پیش آمده باشد که هنگام اسباب کشی منزل جدید با سوسک ریزآشپزخانه و سوسک فاضلاب، شپش یا سایر حشرات موذی مواجه شوید، اگر زوددست بکار نشوید عواقب ناخوشایندی ممکن است پیش رویتان باشد. جهت پاسخ به این سوالفوق که چه مقدار سمپاشی منزل موثر است؟ یا بهترین سم برای سمپاشیچیست؟ باید بیان کنیم، که وابسته به نوع سم مصرفی و البته مهارت سمپاشمنازل یا شرکت سمپاشی منزل مورد نظر وابسته است.

کنار کیفیت کار واستفاده از بهترین سموم مهمترین مسئله هزینه سمپاشی منازل، محل کار و شرکت هااست. اگر دنبال سمپاشی تضمینی هستید مطمئن باشید که خدمات با کیفیت هزینه هایبالاتری دارند و هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. در ادامه به سم پاشیمنازل انواع حشرات و عوامل موثر بر قیمت سمپاشی منزل میپردازیم.

چرا سم پاشی بهترین راه برای مقابله با حشرات موذی است؟

موجودات و حشرات موذیموجب انتقال بیماری به انسان می شوند. حتی در مواردی این حیوانات و حشرات موذیزندگی افراد و حیوانات خانگی را تهدید می کنند. این حشرات ناقل بیماری های خطرناکیمانند سیاه سرفه نیز هستند. ممکن است به جای این خدمات ترجیح دهید تا از حشره کشهای موجود در بازار استفاده کنید. اما آیا این حشره کش ها، حشرات و جانوران موذیرا ریشه کن می کنند یا پس از مدتی دوباره در محل تکثیر می شوند؟

هدف سمپاشی ساختمان،از بین بردن کلونی حشرات و تخم های آنها است. که راهکار از بین بردن این نوع آفاتهم تنها بر اثر تجربه و دانش حاصل می شود.

خدمات سمپاشی برای چه فضاهایی پیشنهاد می شود؟

هیچ کدام از حشرات وجانوران موذی جایگاهی در داخل و خارج محل زندگی و کارتان ندارد. این حشرات مگس هاو سوسک ها ناقل بیماری هستند و موجب آزار و اذیت افراد می شود. با بیشتر شدن گونههای حشرات موذی، انواع آفات و سموم نیز بیشتر شده اند که تنها شرکت سمپاشیدارای مجوز از وزارت بهداشت می توانند این خدمات را ارائه دهند.

همانطور که پیش ترتوضیح داده شد سمپاشی حرفه ای و البته به موقع تنها راه دفاعی موثر در مواجهه بااین آفات است. البته در کنار مزایای سمپاشی، استفاده نادرست از آفت کش ها و سمومممکن است موجب آسیب به سلامتی افراد شود و یا حتی بعضی از این سموم غیر استانداردموجب می شود نسل این جانوران قوی تر شده و ریشه کنی آنها سخت تر شود.

· سمپاشی منازل

سمپاشی خانه باید با دقت و مهارت بیشتری انجام شود.زیرا محیط بسته است و باید از آفت کش های استاندارد استفاده شوند. خدمات سمپاشیمنزل باید توسط شرکت سمپاشی منزل مطمئن انجام شود. علاوه بر مسائل مربوط به سلامتیوجود حشرات موذی مانند سوسک، موش، کنه و غیره موجب ترس و عدم آرامش خیال افراد نیزمی شود. در نتیجه سمپاشی خانه بهتر است در تعداد دفعات کمتر انجام شود و از سموماستاندارد استفاده شود.

· سمپاشی محل کارو سمپاشی اداره

سمپاشی محل کار نیزجزو مواردی است که باید توسط افراد متخصص انجام شود. سمپاشی شرکت نیز مانند منزل اگر موردهجوم این جانداران قرار بگیرد، روند فعالیت روزانه افراد را مختل می کند. البته درکنار سم پاشی اداره و محل کار رعایت نظافت فردی و گروهی خود نیز بر جلوگیریاز شیوع این آفات تاثیرگذار است. روند آفت کشی شرکت ها، اداره جات و حتی کارخانهها راحت تر از منازل است. زیرا ساعاتی که کارمندان یا کارگران نیستند می توانخدمات سمپاشی اداره را انجام داد و تا ساعاتی مطمئن بود که افرادی در محل حضورپیدا نخواهند کرد و روند انجام کار موثرتر و سریع تر اتفاق می افتد.

· سمپاشی کارخانه

رعایت سلامت و مواردبهداشتی در محیط کارخانه از الزاماتی است که باید رعایت شود. یکی از مواردی که درراستای رعایت بهداشت انجام آن تاکید می شود، سمپاشی کارخانه است. به این ترتیب ازرشد و تکثیر هر نوع حشره و جانور موذی جلوگیری می شود و کلیه این اقدامات موجب حفظسلامتی کارگران و نیز لوازم و مواد غذایی خواهد شد. شاید ندانید این آفات درمواردی موجب خسارات شدید و همچنین توقف در تولیدات کارخانه خواهد شد. مخصوصا خدماتسم پاشی کارخانه در موارد مربوط به تولیدات مواد غذایی با اهمیت تر هم می شود. درکارخانه های صنعتی نیز ممکن است رشد و تکثیر جوندگان موجب آسیب به خط تولید شوند.زیرا این جوندگان موجب آسیب به کابل ها و تجهیزات برقی می شوند و خسارات بالایی بهبار می آورند که این ها خسارات از هزینه سمپاشی کارخانه در مواردی بیشترنیز می شود.

· سم پاشی فروشگاه

در فروشگاه ها انواعمختلفی از مواد غذایی و غیره وجود دارند و به علت رفت و آمد بالا در این فضاهاامکان به وجود آمدن و تکثیر هر نوع جانوری بیشتر می شود. از این رو سمپاشی فروشگاهو رعایت مواد بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا عدم توجه به این موضوعموجب به وجود آمدن مشکلات در فروش می شود و خسارات بالایی به بار می آورند.

از این رو رعایتمواردی مانند محصور کردن فروشگاه، پوشاندن تمام درز و شکاف های دیوار و یا حتیشیشه های شکسته موجب می شود پس از هر بار سمپاشی فروشگاه، محیط به مدت طولانی ازهر نوع آفتی در امان بماند. همچنین نوع سم پاشی فروشگاه با سایر مکان ها تفاوتدارد. زیرا باید از سموم کاملا بهداشتی بدون بو و مسمومیت استفاده کرد تا برایسایر مواد غذایی مشکلاتی به وجود نیاید. همچنین بعد از سم پاشی و یا طعمه گذاریبرای جوندگان باید تدابیری در نظر گرفته شود تا اجساد آنها در محیط باقی نماند وتوسط پرسنل مربوطه به خوبی پاکسازی شوند.

· سمپاشیرستوران

سمپاشی رستوران برایجلوگیری از تکثیر حیوانات و حشرات موذی باید در موعدهای زمانی مشخص انجام شود. امانحوه استفاده از این سموم در فضاهای بسته مانند رستوران مستلزم رعایت شرایط ویژهای است. زیرا استفاده از دوزهای غلیظ و یا استفاده از سموم غیر استاندارد در پروسهسم پاشی ممکن است موجب ایجاد مسمومیت های تنفسی ویا حتی غذایی شوند. همچنین درصورت استفاده از سموم گازی باید تمام مواردی که توسط متخصصین تاکید می شود به طورکامل رعایت شوند تا در کنار کارایی و ماندگاری بیشتر، عوارضی در پی نداشته باشند.

· سمپاشی آپارتمان

قبل از سمپاشیآپارتمان باید به صورت دقیق محل مورد نظر بررسی و کارشناسی شود. قبل از شروعسمپاشی آپارتمان باید منشا تکثیر این جانوران مشخص شود. گاهی تنها منشا در یکی ازواحدها است و گاهی سم پاشی آپارتمان باید از پشت بام شروع شود و در نهایتموتورخانه هم باید به طور کامل سم پاشی شوند تا پروسه کامل شود. همچنین در سم پاشیآپارتمان باید از سموم بهداشتی استفاده شود تا کمترین خطری برای افراد و یاحیوانات خانگی به دنبال نداشته باشد.

· سمپاشی پارکینگ

پارکینگ ها هم بهدلیل عدم ورود مستقیم نور خورشید و هم رطوبت، فضای مناسبی برای رشد و تکثیر انواعحشرات و جانوران موذی هستند. حال اگر به هر دلیلی هر گونه ضعفی در رعایت مواردبهداشتی هم باشد اوضاع وخیم تر می شود و تنها راه سمپاشی پارکینگ است.

البته رعایت مواردیمانند تمیز نگاه داشتن محیط، بستن دریچه و لوله کشی فاضلاب، جلوگیری از انباشته شدنلوازم کهنه و انجام سمپاشی پارکینگ مجدد در دوره های زمانی معین موجب می شود کههیچگاه با تکثیر مجدد حشرات و جانوران موذی مواجهه نشوید.

· سمپاشی ساختمان

سمپاشی ساختمان با هدف از بین بردن تمامی‌حشرات وجانداران موذی انجام می شود. سمپاشی ساختمان ممکن است بنا بر نوع آفت از پشت بامشروع شود و در نهایت در پارکینگ به اتمام برسد. در سمپاشی ساختمان نمی توان یک واحدرا سمپاشی کنید و انتظار ریشه کنی داشته باشید. زیرا در بسیاری از موارد بر اساسنظر متخصصین در شرکت سمپاشی ساختمان نه تنها با سم پاشی مقطعی مشکل حل نمیشود. بلکه باید خدمات سمپاشی در چندین مرحله بر اساس وخامت اوضاع انجام شود.

سمپاشی ساختمان به طور کل شامل سمپاشی منزل، سمپاشی مجتمعهای مسکونی، سمپاشی انباری، سمپاشی پارکینگ و سمپاشی خانه می باشد.

· سمپاشی منزل

در سمپاشی منزل بایددقت شود که همه فضاها یکباره سم گذاری شوند و نمی توان در صورت مواجهه با آفاتینظیر موش یک واحد را سم پاشی کنید و مشکل را تمام شده فرض کنید. در واقع سمپاشیمنزل بنا به نوع مشکل ممکن است از پشت بام شروع شود و تا زیرزمین و حتی موتورخانهنیز ادامه پیدا کند.

· سمپاشی انبار

برای نگهداری از نوعماده یا تجهیزاتی نیاز به فضایی بزرگ یا خزانه است. بیشترین سمپاشی انبار ویا سمپاشی سوله برای انبارهای مواد غذایی درخواست می شود. زیرا در صورت عدمسمپاشی انبار دچار افزایش افات و حشرات می شود.

سمپاشی انبار موادغذایی باید به صورت مرتب و در بازه های زمانی مشخص انجام شود. شرکت سمپاشی بایدخدمات سمپاشی انبار مواد غذایی به گونه ای انجام شود که هیچ آسیبی به مواد غذاییوارد نشود.

· سمپاشیبیمارستان

محیط بیمارستان هابسیار حساس هستند از این باید این خدمات توسط شرکت سم پاشی معتبر انجام شود. زیراسموم مورد استفاده نباید تداخلی با وضعیت سلامت بیماران و کادر درمان داشته باشند.انجام سم پاشی بیمارستان و مرکز درمانی تنها راه و البته موثر ترین راهبرای مبارزه با آفات می باشد.

· سمپاشی هتل

محیط هتل ها مانندسمپاشی منزل از اهمیت بالایی دارد. این محیط ها باید عاری از هر گونه آفات باشندچراکه در صورت مشاهده کلیه اعتبار خود را از دست خواهند داد. سمپاشی هتل باید درفواصل زمانی مشخص انجام شود. همچنین مراقبت های قبل و بعد از سمپاشی مسافرخانهو هتل بسیار حایز اهمیت است. بستن منافذ و بررسی تمام درز و شکاف ها موجب می شودکه طول عمر سم پاشی بیشتر شود و محیطتمیزتر باقی می باشد.

· سمپاشی مجتمعمسکونی

در مواقعی وجود حشراتموذی تنها مربوط به یک واحد در این آپارتمان یا ساختمان نیست. در این حالت اگراقدام به آفتکشی یک قسمت ساختمان نمایید تنها تعداد کمی از یک کلونی را نابود کردهاید و دوباره با هجوم آنها مواجه خواهید شد. بنابراین تنها راه چاره این است که باهمکاری گروهی با سایر اعضای آپارتمان و مجمتع، موضوع سمپاشی مجتمع مسکونی را مطرحکنید و یک ریشه کنی کلی در مجتمع انجام دهید تا به حد کافی مثمرثمر واقع شود.

بهترین زمان سمپاشی خانه چه موقع است؟

متخصصین در این زمینهدارای تجربه کافی در ارتباط با نحوه زندگی موجودات موذی هستند. بر همین اساسزمان سمپاشی خانه با توجه به نوع حشره مشخص خواهد شد. چنانچه آفت کشی وطعمه گذاری در زمان مناسب انجام نشود، هزینه سمپاشی ساختمان هدررفته و هیچ فایده ای نخواهد داشت.

به توصیه کارشناسانبهتر است سم پاشی سوسک هم زمان با تاریکی هوا و غروب انجام شود. برای ریشه کنی ساسو کک باید در صبح زود اقدام کرد. البته متخصصین در همه ساعات روز می تواند برای ازبین بردن موش و سایر جوندگان اقدام کنند و از این نظر محدودیت زمانی وجود ندارد.لذا در صورت مواجهه با محل تجمع سوسک ها، زنبورها، کرم ها و... به سرعت با شرکتسمپاشی حرفه ای هوم سرویز تماس بگیرید.

شرکت سمپاشی معتبر چه ویژگی هایی دارد؟

بسیاری از افراد درمواجهه با این مشکلات دچار تردیدهایی می شوند که بهترین شرکت سمپاشی کدام است و چهویژگی هایی باید داشته باشد در ادامه به معرفی خصوصیات بهترین شرکت سمپاشی منزل ومحل کار می پردازیم.

· رزومه کاری موفقو تایید شده

ما هر چقدر هم از کیفیتخدمات خود تعریف کنیم. تنها زمانی می توانیم لقب بهترین شرکت سمپاشی را کسب کنیمکه دارای بالاترین میزان رضایت و نتایج موفق باشیم. با کمک از شرکت سمپاشی ساختمانهوم سرویز شما می توانید نظرات کاربران را مطالعه کنید و از میزان رضایت مشتریانمطلع شوید.

· استفاده از سموماستاندارد و موثر

الزاما هر سم قویکارساز نیست. بلکه سموم باید در کنار تاثیر بالا، مشکلاتی برای سلامتی افراد در پینداشته باشد. حشرات و جانوزان موذی هدف اصلی هستند. در نتیجه باید استفاده از آفتکش ها به طریقی باشد که موجودات غیر هدف مانند حیوانات خانگی و حتی ساکنین محیطآسیبی وارد نشود. در نتیجه این سموم باید بر اساس سیکل زندگی حشرات مورد نظر ساختهشوند و اینکار تنها توسط متخصصین در این زمینه امکان پذیر است.

· شرکت سمپاشیباید دارای مجوز بهداشت باشد

شرکت های سمپاشیدارای مجوز می توانند بهترین خدمات را با موثرترین و کم خطرترین سموم ارائه دهند.استفاده از سموم تایید شده وزارت بهداشت موجب می شود که در نهایت ریشه کنی انواعحشرات موذی کمترین مشکلات تنفسی و یا حساسیت ایجاد نشود.

· شرکت سمپاشیباید دارای تجهیزات کامل باشند

روش های سم پاشی منزلمتنوع هستند. بر اساس نوع آفت و فضای مورد نظر انواع مختلفی از سم پاشی ساختمانمانند سم پاشی با گاز و مایع باید به کاربرده شود. تجهیرات کامل و رعایت مواردایمنی از الزامات شرکت سمپاشی حرفه ای است.

عواقب سمپاشی منازل توسط افراد غیر حرفه ای چیست؟

خطرات سمپاشی منازل وسم پاشی شرکت توسط افراد غیر حرفه ای را نمی توان نادیده گرفت. این اقدامات توسطفرد غیر حرفه ای موجب می شود تا مقداری سم خطرناک که موجب ایجاد بیماری های تنفسیمی شوند را به محل زندگی خود وارد کنید. ریشه کنی ساس و سوسک با اسپری های خانگیامکان پذیر نیست. ساس ها و موریانه ها و البته کک ها در مدت زمان کوتاه با سرعتزیادی زاد و ولد می کنند و آنوقت است که هیچ راهی برای کنترل این موجودات موذیوجود ندارد. پس با دقت و البته با سرعت بهترین ها را که دارای رزومه قوی در اینمورد هستند را انتخاب کنید.

سمپاشي منازل شامل چه خدماتی می شود؟

برای ریشه کنی و ازبین بردن انواع حشرات روی سمپاش حرفه ای هوم سرویز حساب کنید. همچنین بعداز انجام این خدمات می توانید روی خدمات نظافتچیحرفه ای هوم سرویز حساب کنید و محیط عاری از هر گونهآلودگی را تجربه کنید.

· سمپاشی موش

ریشه کنی این جانورانبسیار مهم است. زیرا این جانوران عامل انتقال انواع بیماری ها هستند. ازدیاد اینجانوران موجب خسارات زیاد می شود. شرکت سمپاشی هوم سرویز با بهره گیری از بهترینسموم که موجب فراری این موجودات و خفه شدن آنها می شود و این جانوران به محضاستنشاق و یا خوردن این سموم به دنبال اکسیژن و فضای آزاد رفته و از این رو لاشهآنها نیز در بیرون از فضا منتقل شده و در فضای بسته کشته نخواهند شد.

· سمپاشی سوسک

تقریبا نمی توانافرادی را یافت که از این موجودات زشت و چندش آور انزجار نداشته باشند. تنها شرکتسمپاشی معتبر و با تجربه که دارای سموم بهداشتی و تایید شده در جهت مبارزه باانواع سوسک ها و از بین بردن کلونی این موجودات هستند می توانند خدمات موثری دراین راستا ارائه کنند. مورد دیگر اینکه سمپاشی سوسک باید به صورت همگانی و هرسالهانجام شود تا از هر نوع تکثیر این حشرات جلوگیری شود.

بهترین زمان سمپاشیمنازل قبل از گرم شدن سال است. زیرا با گرم شدن این موجودات شروع به تخم ریزی وکلونی سازی می کنند. از این رو از بین بردن سوسک ها سخت تر بوده و نیاز به سمومقوی تری و مراحل بیشتری است.

· سمپاشی کک

سمپاشی کک از مواردیاست که باید تقریبا در فضای محصور انجام شود. همچنین انجام مراقبت های بعد از سمپاشی کک موجب اثر بخشی بیشتر و جلوگیری از ایجاد مسمومیت افراد می شود. معمولاشرکت سمپاشی تاکید می کنند هر شش ماه باید این پروسه تکرار شود تا محیط به طور کلعاری از کک شود.

· سمپاشی پشه

از بین بردن کلی پشهامکان پذیر نیست. چون این ها در تمام طبیعت زاد و ولد می کنند. اما برای سمپاشیپشه معمولا لاروها رو از بین می برند و از ازدیاد آنها جلوگیری می شود.

· سمپاشی شپش

شپش ها روی پوستحیوانات و انسان ها زندگی کرده و از خون آنها تغذیه می کنند. سمپاشی شپش به صورتتخصصی توسط نیروهای حرفه ای هوم سرویز انجام می شود.

· سمپاشی کنه

سمپاشی کنه تنها راهو موثرترین راه برای از بین بردن این حشرات آزاردهنده است و هزینه سمپاشی منازلبرای از بین بردن این حشرات کمتر از هزینه درمان خواهد بود. پس برای ریشه کنی سریعبا شرکت سمپاشی حرفه ای هوم سرویز تماس بگیرید.

· سمپاشی موریانه

موریانه ها در محیطهای تاریک زندگی می کنند و در فضای باز زنده نمی مانند. برای سمپاشی تخصصی موریانهمی توانید از متخصصین ما و سم پاش حرفه ای هوم سرویز کمک بگیرید و مطمئن باشید کهتمام فضاهایی که امکان زندگی این حشرات وجود دارد سریعا سم پاشی می شوند.

· سمپاشی مورچه

سم پاشی مورچه ازموارد بسیار تخصصی است زیرا محل اختفای این حشرات وسیع است و کلونی های وسیعیدارند. از بین بردن انواع مورچه های بالدار و خانگی که بعضی از آنان نیش آزاردهندهای دارند کار آسانی نیست. شرکت سمپاشی معتبر و دارای مجوز دارای سم مورچه بهداشتیهستند که می توانید با خیال راحت محیط منزل خود را به آنان بسپارید.

· سمپاشی ساسرختخواب

ساس های به راحتیمخفی می شوند و به سرعت تکثیر می شوند. تنها راه از بین بردن ساس رختخواب، سم پاشیساس است. سم پاشی به سه صورت، مایع، گاز و به صورت ترکیبی انجام می شود. که بعد ازهر بار سم پاشی باید فضا حداقل 8 ساعت تخلیه شود. بهترین روش سمپاشی برای از بینبردن ساس ها به صورت ترکیبی گاز و مایع می باشد که بهتر است 2 روز محل مورد نظرتخلیه شود و در محل مورد نظر ترددی صورت نگیرد.

بهترین شرکت سمپاشی منازل، سمپاشی شرکت و کارخانجات

این شرکت ها دارایکارشناسان متخصص برای دفع انواع آفات هستند. تخصص کارشناسان در استفاده از سمومشیمیایی و انواع آفت کش های استاندارد و بهداشتی است. انواع آفت کش های استاندارد،بهترین راه برای خلاص شدن از حشرات و جانوران موذی است. فراموش نکنید که سرعتتکثیر حشرات و جوندگان بسیار زیاد است. به این ترتیب در زمان بسیار کوتاهی اینموجودات تکثیر شده و در همه درزها و سوراخ های محل مورد نظر تخم گذاری می کنند.شرکت سمپاشی منازل هوم سرویز از افراد با تجربه و متخصصو دارای مجوز برای سم پاشیشرکت و محل کار استفاده می کند. متخصصین سمپاشی منازل هوم سرویز به خوبیمی دانند انواع سموم را در چه زمان و با چه میزانی و در کدام قسمت از مکان موردنظر استفاده کنند. بهترین شرکت سمپاشی را باهوم سرویز تجربه کنید.

هزینه سمپاشی منزل در هوم سرویز چقدر است؟

هزینه سمپاشیمنزل و قیمت سمپاشی شرکت به موارد زیادی بستگی دارند و نمی توانموردی را به عنوان قیمت سمپاشی منزل ارائه نمود. در ادامه بیشتری مواردی که برهزینه سمپاشی خانه تاثیر می گذارند می پردازیم.

· قیمت سمپاشی براثر متراژ محل تغییر می کند

مورد اول نوع و متراژ فضا است. طبعا هرچه فضابزرگتر باشد زمان بیشتری و البته مقدار سم بیشتری نیاز است و قیمت سمپاشی منازلنیز بیشتر خواهد شد. هرچه محل مورد نظر دارای درز و شکاف های بیشتری باشد بایداینکار با دقت بیشتری انجام شود و قیمت سمپاشی منازل بیشتر می شود. زیراشاید در نگاه یک مشتری فقط یک فضای 100 متری باشد اما در نگاه یکی سمپاش حرفه ایمنزل فضاهای زیادی دیده می شود که در زیر آنها با لابلای آنها این موجودات موذیلانه گزینی کرده اند. به این ترتیب باید مدت زمان بیشتری صرف شود و اجرت سمپاسمنزل نیز بالاتر می رود.

· هزینه سمپاشیساختمان بر اساس نوع حشره تغییر می کند

قیمت سمپاشی منازل براساس نوع حشره موذی نیز تغییر خواهد کرد. به طور مثال قیمت سم پاشیسوسک با قیمت سم پاشی ساس یا کک تفاوت دارد. بعضی از حشرات پروسهسم پاشی راحت تری دارند و بعضی دیگر در تمام درز و شکاف ها هستند که قیمت سمپاشیآپارتمان تغییر می کند.

· تعداد دفعاتسمپاشی منازل

مورد بعدی تعداد دفعات مورد نیازبرای سمپاشی منازل یا محل کار است. گاهی بر اساس نوع آفت و البته حجمزاد و ولد آنها باید مراحل آفت زدایی در موعدهای زمانی مشخص تکرار شود تا از برگشتدوباره و هجوم مجدد جلوگیری شود. زیرا در بعضی از موارد با سمپاشی منازل دور اولتنها موارد بالغ از بین می روند و در نوبت دوم تمام تخم ها و مولدها از بین خواهندرفت.

· نوع سموم مورداستفاده

نوع سموم و کیفیتسموم نیز قطعا هزینه سمپاشی آپارتمان را تغییر می دهند. گاهی برای از بینبردن گونه های خاصی باید از سموم خاصی استفاده شود که در این صورت قیمت سم پاشیتغییر می کند که این ها باید توسط سمپاش پس از بررسی محیط مورد نظر اعلام شود.

· روش سم پاشی برهزینه سم پاشی تاثیر دارد

همانطور که می دانیدسموم به سه حالت جامد، مایع و گاز مورد استفاده قرار می گیرند. گاهی که درزو شکافها زیاد هستند. سمپاشی حشرات با گاز انجام می شود. گاهی نیز تنها از سموم جامد استفادهمی شود. در نتیجه نوع سموم بر هزینه سم پاشی تاثیر دارد.

با توجه به تمام توضیحاتی که پیرامون قیمتسمپاشی منازل و ساختمان داده شد تنها قیمت سم پاشی منازل قطعی بامراجعه حضوری برآورد می شود.

چرا خدمات سمپاشی ساختمان مسکونی و اداری را به هوم سرویز بسپاریم؟

قطعا ما باید دارایویژگی های خاصی باشیم تا خودمان را بهترین شرکت سمپاشی بنامیم.

· ارائه قیمتسمپاشی منصفانه

گاهی برخی از سمپاشها که دارای مچوز نیستند قیمت های ارزانی اعلام می کنند و از سموم غیر استاندارداستفاده می کنند. اما سم پاش حرفه ای هوم سرویز در کنار قیمت سمپاشی منازل منصفانهاز بهترین سموم اثربخش استفاده می کنند.

· از بین بردنکامل حشرات و موجودات موذی

با بررسی و کارشناسیمحیط مورد نظر نوع سموم و تعداد دفعات سم پاشی به طور دقیق اعلام می شود و پس ازانجام دوره های سمپاشی کلیه حشرات و جانوران به طور کلی از بین خواهند رفت.

· ارائه خدمات ومشاوره دقیق برای جلوگیری از شیوع مجدد

پس از انجام سم پاشیو یا قبل از آن باید اقداماتی انجام شود تا از شیوع مجدد جانوران مجدد به طور کاملجلوگیری شود. بستن هر نوع درز و منافذ و ارائه مشاوره جهت اقدامات بعدی موجب میشود که دوباره با آن جانوران مواجه نشوید.

· مسمومیت و اثرجانبی خطرناک ندارند

استفاده از سمومبهداشتی توسط سمپاش حرفه ای هوم سرویز موجب می شود که هر گونه مسمومیت و اثرجانبیبرای افراد و یا حیوانات خانگی در پی نداشته باشند.

· ارائه خدمات درکمترین زمان ممکن

در صورت نیاز بهخدمات سمپاشی ساختمان می توانید با ثبت درخواست رایگان در کمترین زمان ممکنمتخصصین در مکان مورد نظر حاضر شده و خدمات را ارائه دهند.

نحوه ثبت درخواست در شرکت سمپاشی هوم سرویز چگونه است؟

جهت مشاوره رایگان باهمیاران متخصص سمپاشی هوم سرویز و اطلاع از نوع سم مصرفی و همچنین اطلاع دقیق ازقیمت نهایی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید باپاسخ به چند سوال نوع آفت و محل مورد نظر خود را مشخص کنید. با وارد کردن شمارهتماس و منطقع مکانی خود، مشاورین و همیاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماسگرفته و ضمن مشاوره رایگان در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سمپاشی و همچنین ارایه خدمات سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سمپاشی و ضدعفونی ارائه می دهد که شامل سمپاشی رستوران , سمپاشی بیمارستان , ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل , سمپاشی سوسک ریز کابینت, سمپاشی موش خانگی, سمپاشی خانه برای ساس, سمپاشی شپش خانه, سمپاشی خانه برای مورچه, سمپاشی کنه کبوتری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سمپاشی

سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه

سمپاشی اداره، محل کار، سمپاشی شرکت و کارخانجات ها

سمپاشی مشاعات ساختمان

سمپاشی سرویس بهداشتی، حمام، چاه فاضلاب و انبار

سمپاشی موش، مار، مارمولک و سایر جانوران موزی

سمپاشی سوسک ریز، کک، شپش، مورچه، موریانه و تمامی حشرات موزی

نظرات کاربران

profile picture
اشرف السادات نعمتی

ممنون از هوم سرویز بابت خدمات رسانی عالیتون

profile picture
لیلا کاظمی

با سلام واقعا ممنونم مشکلمون حل شده خدا خیرشون بده تمام حشرات از بین رفتند و خیالمون راحت شد خیلی ممنونم از هوم سرویز و نیروهای عالی

profile picture
فاطمه رفیعی

خیلی عالی و با حسن خلق کار را انجام دادن دستشون درد نکنه سلامت باشن

profile picture
دبیرستان افشار

من بارها تو زمینه های مختلف از هوم سرویز نیرو گرفتن همیشه عالی بودن نیروها همیشه تونستن رضایتمو جلب میکنن این سری هم عالی و با کمترین مبلغ کارم انجام شد

شرایط سمپاشی منازل، مشاعات و سمپاشی اداره و شرکت ها

بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل ساختمان اقدام نمایید.

چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

قیمت های این سرویس به صورت متری محاسبه می گردد.

در صورت امکان تا 24 ساعت بعد از انجام سم پاشی کودکان و افراد سالخورده را از محل دور نگه دارید.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

چهار ساعت پس از سم پاشی محل سمپاشی باید تخلیه از سکنه باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

flower-plant-care
مراقبت گل و گیاه
قیمت از 650,000 الی 1,295,000 تومان
water-cooler
سرویس کولر آبی
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
mosquito-netting-service
توری پنجره
قیمت از 650,000 الی 4,000,000 تومان
drain-well
لوله بازکنی
قیمت از 450,000 الی 800,000 تومان