سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک

از 1434 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی سوسک در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت سمپاشی سوسک آمریکایی(متراژ کمتر از100متر)

800,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت سمپاشی سوسک آمریکایی(متراژ بین100تا300 متر)

1,000,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت سمپاشی سوسک ریز آلمانی(متراژ کمتر از 100 متر)

1,000,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت سمپاشی سوسک ریز آلمانی(متراژ بین 100 تا 300 متر)

1,200,000 الی 2,000,000 تومان

متوسط قیمت1,100,000 تومانکمینه قیمت1,100,000 تومانبیشینه قیمت1,100,000 تومان

آنچه درباره سمپاشی سوسک خواهید خواند

 • سمپاشی سوسک چقدر موثر است؟
 • بهترین و قوی ترین سم برای سوسک چیست؟
 • انواع سوسک
 • بهترین زمان برای سمپاشی سوسک درشت چه موقع است؟
 • محل اختفای سوسک درشت کجا است؟
 • چرا سمپاشی سوسک درشت بهترین راه از بین بردن سوسک فاضلابی است؟
 • بهترین راه برای از بین بردن سوسک کابینت چیست؟
 • زمان مناسب برای برای سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه چه موقع است؟
 • قوی ترین سم برای سمپاشی سوسک آشپرخانه چیست؟
 • هزینه سمپاشی سوسک به چه مواردی وابسته است؟
 • چرا برای سمپاشی سوسک آشپزخانه و فاضلابی از هوم سرویز کمک بگیریم؟
 • نحوه ثبت درخواست برای سمپاشی سوسک در هوم سرویز چگونه است؟

سمپاشی سوسک چقدر موثر است؟

یکی از چندش آورترین و آزاردهنده ترین حشرات موذی که متاسفانه به سرعت تکثیر می شوند و از بین بردن آنها نیز سخت است سوسک ها هستند که انواع متعددی دارند. برای سمپاشی سوسک کابینت باید قوی ترین سم سوسک ریز باید به کار برده شوند تا مثمرثمر واقع شود. متاسفانه چون این حشرات بیشتر در شب تردد می کنند ممکن است تا زمانی که به مقدار زیاد تکثیر نشوند از وجود آنها در منزل خبردار نشوید و زمانی متوجه شوید که کار از کار گذشته است و در تمام درز و شکاف ها لانه گزینی و تخم گذاری کرده اند.

برای سمپاشی انواع سوسک ها مانند سمپاشی سوسک ریز، سمپاشی سوسک درشت، سمپاشی سوسک فاضلاب، سمپاشی سوسک کابینت و ... باید از خدمات تخصصی استفاده شود. در ادامه برای نتیجه گیری بهتر به معرفی انواع سوسک و معرفی سموم مورد استفاده و عوامل موثر بر قیمت سمپاشی سوسک می پردازیم.

بهترین و قوی ترین سم برای سوسک چیست؟

سوسک ها یکی از بزرگترین موارد در گونه های حشرات هستند. سوسری ها دارای تنوع فراوانی بوده که گونه هایی از آنها سوسک هستند. اغلب سوسک ها دارای محافظ محکمی روی بالهای خود می باشند و سایر سوسری ها این لایه را ندارند. این حشرات از هر چیزی تغذیه می کنند و به همین دلیل در شرایط بسیار بد هم زنده می مانند و به عبارت دیگر بسیار جان سخت هستند. با توجه به این تفاسیر از بین بردن سوسک سخت است و نیاز به تخصص و تجربه در این زمینه دارد و تنها با استفاده از سموم بازاری که با نام قوی ترین سم برای سوسک ریز و غیره معرفی می شوند، ریشه کن نمی شوند. سم ها گونه های مختلفی دارند که اغلب برای نتیجه گیری بهتر چند نوع باید بر اساس شرایط و نوع سوسک با هم ترکیب شده و به کار گرفته شوند.

انواع سوسک

همانطور که پیش تر اعلام شد، سوسک ها انواع متفاوتی دارند و هر گونه به طروق مختلفی سم پاشی می شوند و سم های خاصی روی آنها تاثیر دارد. به همین جهت قبل از اقدام به هر نوع سم ریزی بایستی نوع سوسک مشخص شود تا تا قوی ترین سم انتخاب و استفاده شود. در ادامه به معرفی انواع سوسک ها و بهترین راهکار برای از بین بردن سوسک ها می پردازیم.

· سمپاشی سوسک ریز

سوسک ریز سایزی حدود یک تا یک و نیم سانت دارند. رنگ آنها قهوه ای مایل به سیاه است و گونه هایی از آنها بالدار هستند. سوسک ریز به نام سوسک آلمانی نیز شناخته می شوند. این حشرات موذی گرما دوست هستند و متاسفانه در رستوران ها و مراکز تهیه غذا مانند آشپزخانه بیشتر تکثیر می شوند. قبل از سمپاشی سوسک ریز باید بدانید اولین قدم رعایت بهداشت است. سمپاشی سوسک ریز کابینت سخت است. زیرا این نوع سوسک نسبت به اکثر سموم مقاوم هستند. بهترین راه برای از بین بردن سوسک آلمانی از سموم ترکیبی است. برای سمپاشی سوسک کابینتی یا سمپاشی سوسک ریز باید از دوز مناسبی از سموم پیروتیروئیدی و فسفره استفاده نمود که این ترکیب بر اساس میزان وخامت و شرایط بر اساس نظر کارشناسان تغییر می کند.

· سمپاشی سوسک کابینت

سوسک آلمانی یا سوسک کابینت نسبت به سموم قدیمی مانند کلره مقاوم هستند. قطعا تا به الان به فروشگاه های متعددی مراجعه کرده اید و به دنبال بهترین سم سوسک کش بوده اید. اما باز هم تاکید می کنیم یک محلول سمپاشی سوسک کابینتی برای همه گونه ها جوابگو نیست و تنها نتیجه ای که در پی دارد این است که این گونه ها را قوی تر می کند و سمپاشی سوسک کابینتی سخت تر می شود و مدت زمان بیشتری طول می کشد تا این سوسک ها از بین بروند. امروزه از از سمومی استفاده می شود که به صورت گرد یا محلول هستند و در محل های تردد و محل اختفای آنها ریخته می شوند. البته در محل هایی هم که امکان دسترسی برای سمپاشی سوسک ریز کابینتی وجود ندارد با استفاده از از طعمه های مسموم که حاوی سموم فسفره و کارباماتی هستند به کار می روند، تا سوسک ها به محض خارج شدن از محل اختفای خود از این سموم مصرف کرده و ریشه کن شوند.

· سمپاشی سوسک درشت

سمپاشی سوسک درشت آمریکایی بر خلاف ظاهر وحشتناک و ترسناکی که دارد آسان تر است. این سوسک ها که به سوسک های فاضلابی هم معروف هستند در فاضلاب ها و فضاهای مرطوب زندگی می کنند. در فصول گرم سال که سطح آب کمتر می شود این موجودات برای دسترسی به غذا از فاضلاب خارج می شوند. سمپاشی سوسک درشت با سمومی مانند سایپرمترین، پرمترین، سولفاک، آلفامترین و ... انجام می شود. سوسک درشت از آفات اصلی منازل هستند که متاسفانه ربطی به رعایت بهداشت ندارند و از خروجی های لوله های فاضلاب اغلب وارد منازل می شوند. از رو تعویض یا تعمیر لوله کشی فاضلاب و دریچه ها می توانند در جلوگیری از ورود این نوع سوسک ها موثر باشد که برای این خدمات نیز می توانید روی متخصصین هوم سرویز حساب کنید.

· سمپاشی سوسک آمریکایی

این نوع سوسک همان سوسک های فاضلاب هستند که بزرگترین نوع موجود در ایران هستند و در حدود 3 تا 4 سانتی متر هستند. رنگ آنها قهوه ای تیره مایل به سیاه هستند و چون اولین بار در آمریکا دیده شده اند به سوسک آمریکایی معروف هستند. متاسفانه این نوع سوسک ها دارای طول عمری بالای حدود یکسال هستند پس اگر زود دست به سمپاشی سوسک آمریکایی نزنید اینها به زندگی ادامه داده و زاد ولد می کنند. از آنجایی که این نوع سوسک نسبت به خشکی و بی غذایی مقاوم هستند تنها راه از بین بردن سوسک درشت آمریکایی سمپاشی سوسک است.

بهترین زمان برای سمپاشی سوسک درشت چه موقع است؟

قبل از گرم شدن هوا باید دست به کار شوید. در واقع بهترین زمان برای سمپاشی سوسک درشت نیمه اول اردیبهشت است و بهتر است در دو نوبت انجام شود. اما اگر شدت آلودگی زیاد باشد سمپاشی سوسک درشت در چند مرحله انجام می شود. زیرا ممکن است تعدادی تخم در داخل آبراه ها باشد که هنوز باز نشده باشند از این رو یک ماه طول می کشد تا آنها نیز باز شوند و قبل از بالغ شدن با سم پاشی سوسک درشت نوبت بعدی همه گونه ها ریشه کن خواهند شد.

محل اختفای سوسک درشت کجا است؟

هر قسمتی از خانه که مرطوب است محلی است که سوسک ها در آنها پناه گرفته اند. حمام، دستشویی، آبدارخانه ها، آشپزخانه، آبراه و چاه آشپزخانه و زیرزمین ها محلی هستند که آنها پیدا می شوند. برای از بین بردن این سوسک ها باید تمام این قسمت ها سمپاشی سوسک درشت شوند. همچنین در آپارتمان ها نمی توان تنها یک واحد را سم ریخت و انتظار تاثیر داشت. باید از طبقات زیر و مشاعات که منشا آلودگی هستند سم ریخته شوند و سپس طبقات بالا آفت کشی صورت بگیرد. برای استفاده از خدمات طعمه گزاری و سمپاشی موش هوم سرویز کلیک کنید.

چرا سمپاشی سوسک درشت بهترین راه از بین بردن سوسک فاضلابی است؟

اگر با این مشکل مواجهه شده اید قطعا این موجودات چندش آور را در دستشویی و حمام دیده اید، باید از قوی ترین سم سوسک استفاده کنید. اما سوال اینجاست که سوسک های فاضلابی دقیقا در کجا لانه گزیده اند؟ جواب لوله توالت است. دقیقا جایی که به آن دسترسی ندارید و تنها راه بستن کامل چاه است که اینکار نیز غیر ممکن است. پس سمپاشی سوسک فاضلابی تنها راه است و کشتن یکی یکی آنها کمکی به شما نمی کند. توصیه ما به شما این است با سایر واحدها صحبت کنید و فاضلاب و آبراه کلیه ساختمان را سمپاشی سوسک فاضلاب انجام دهید و خودتان و دیگران را راحت کنید.

بهترین راه برای از بین بردن سوسک کابینت چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم شما را ترغیب به انجام کاری کنیم برایتان دلیل می آوریم. سوسک ها فاقد هر نوع استخوانی هستند قطعا این موضوع را زمانی که دمپایی را روی آنها فرود آورده اید متوجه شده اید!! خوب این موضوع در اناتومی این موجودات چندش آور دلیلی است که در هر جایی که فکرش را کنید اختفا می کنند. متاسفانه اگر یک سوسک را دیده اید تصور نکنید که فقط همان یکی بود که با حشره کش و یا با سایر سلاح های سرد مانند دمپایی از پس آن بر آمده اید! بلکه همان یکی که دیده اید بیان گر این است که صدها یا هزاران از آنها دنبال راهی می گردند که به محل زندگی شما حمله کنند و قطعا در ساعاتی تردد می کنند که شما متوجه نشده اید. تنها راه موثر و البته سریع برای از بین بردن سوسک کابینت، سمپاشی سوسک ریز کابینتی است. برای سمپاشی منازل می توانید روی خدمات شرکت سمپاشی سوسک هوم سرویز حساب کنید.

زمان مناسب برای برای سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه چه موقع است؟

به طور کل بهترین زمان برای ریختن سم زمانی است که این حشرات در استراحت و زاد و ولد هستند. بهترین زمان برای سمپاشی سوسک کابینت در فصول سرد سال است. چون با این کار فرصت رشد را از آنها خواهید گرفت و قبل از اینکه بخواهند تکثیر شوند آنها را از بین خواهید برد.

قوی ترین سم برای سمپاشی سوسک آشپرخانه چیست؟

حشره کش های بازاری که در تبلیغاتشان خود را قاتل و بهترین راه مبارزه با ساس، کنه و یا سوسک کش قوی معرفی می کنند، در واقع تنها به صورت موقتی آنها را از محل دور می سازند و ریشه کنی در میان نیست. از این رو بهتر است در زمان مناسب از قوی ترین سم برای سوسک و سوسک کش قوی و البته به روش درست انجام شود تا تمام تلاش و البته هزینه سمپاشی سوسک کابینتی مثمرثمر واقع شوند.

البته این به آن معنی نیست که انجام این کار در سایر فصول کارایی ندارند. در واقع شما هر وقت ماهی را از آب بگیرید تازه است. بهتر است برای سم پاشی سوسک در ساعاتی از شب دست به کار شوید که همه آنها در کنار هم هستند و می توانید به طور موثر سم را در کلونی های آنها ریخته و مطمئن باشید گروهی زیادی از آنها را از بین خواهید برد.

هزینه سمپاشی سوسک به چه مواردی وابسته است؟

در کنار کیفیت انجام کار قطعا قیمت سمپاشی سوسک کابینتی نیز بسیار مهم است. نمی توان هزینه ثابتی را به عنوان قیمت سمپاشی سوسک ارائه کرد زیرا این قیمت به موارد متعددی وابسته است که در ادامه به مهم ترین موارد تاثیرگذار بر قیمت سم پاشی سوسک می پردازیم.

· نوع سم مورد استفاده و تاثیر آن بر قیمت سمپاشی سوسک

رایج ترین سوسک ها، سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه یا سوسک آلمانی و سوسک درشت فاضلابی هستند. نوع سم مورد استفاده برای مقابله با هرکدام از آنها با هم تفاوت دارند. از این قیمت سمپاشی سوسک ریز آشپرخانه با قیمت سمپاشی سوسک فاضلابی تفاوت دارد.

· مساحت مورد نظر جهت سمپاشی سوسک

هر چه مساحت بیشتر باشد به مقدار سم بیشتری نیاز است. به همین جهت قیمت سمپاشی سوسک کابینتی بیشتر می شود. زیرا مساحت بیشتر یعنی محل های بیشتری برای اختفای سوسک ها وجود دارد که باید سم ریزی شوند و به سم و زمان بیشتری نیاز است.

· میزان آلودگی بر هزینه سمپاشی سوسک کابینت تاثیر دارد

گاهی شدت آلودگی بسیار بالاست و باید مقدار سم بیشتری و با دقت بیشتری در تمام قسمت ها ریخته شود از این قیمت خدمات سمپاشی سوسک آلمانی بالا می رود.

· نحوه چیدمان و وضعیت خانه بر هزینه سمپاشی سوسک آشپزخانه تاثیر می گذارد.

گاهی محل مورد نظر به دلایل مختلف در شرایط مساعدی نیست و متخصصین برای انجام عملیات باید وسایل را جابجا کنند تا بتوانند سم گذاری را به بهترین نحو ممکن انجام دهند و یا گاهی تعداد وسایل بالاست از این رو مدت زمان سمپاشی سوسک ریز بالا می رود که همه اینها نرخ سمپاشی سوسک کابینت را تغییر می دهند.

چرا برای سمپاشی سوسک آشپزخانه و فاضلابی از هوم سرویز کمک بگیریم؟

قطعا در این زمینه برای ما باید دارای ویژگی های خاصی باشیم تا بتوانیم خود را بهترین شرکت سمپاشی سوسک آشپزخانه معرفی کنیم.

· رزومه کاری موفق

شما برای نتیجه گیری بهتر باید از متخصصینی کار آزموده کمک بگیرید که دارای تجربه لازم و کافی در این زمینه باشند. متخصصین هوم سرویز همگی دارای رزومه قوی و موفق در این زمینه هستند که با کسب بالاترین میزان جذب رضایت توانسته اند جایگاه خود را ثابت کنند.

· قیمت سمپاشی سوسک منصفانه

شاید شعار خیلی از افراد یا شرکت ها سمپاشی سوسک ارزان باشد. اما قطعا سم هایی که این افراد به کار می برند نتیجه موثر و دائمی نخواهد داشت. ما با اعلام قیمت مناسب و استفاده از بهترین و قوی ترین سم سوسک توانسته ایم بالاترین میزان رضایت را کسب کنیم.

· سم پاشی سوسک سریع

در مواجهه با این آفات بهترین راه اقدامات سریع است. با کمک هوم سرویز می توانید در کمترین زمان ممکن با متخصصین مشورت کنید و بهترین اقدامات را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

· پیگیری و مشاوره بعد از سمپاشی سوسک کابینت برای نتیجه گیری بهتر

برای پیشگیری از شیوع مجدد باید اقداماتی انجام شود. تنها تعهد ما به انجام امور مربوط به سم پاشی سوسک مربوط نمی شود و با ارائه مشاوره و راهکارهای موثر بعد از سم پاشی از شیوع دوباره جلوگیری خواهیم نمود.

نحوه ثبت درخواست برای سمپاشی سوسک در هوم سرویز چگونه است؟

با ثبت درخواست رایگان و پاسخ به چند سوال، درج آدرس و شماره تماس، متخصصین مربوطه با شما تماس گرفته و با توجه به درخواست شما محدوده قیمت و نحوه سم پاشی سوسک اعلام می شود. پس از اعلام موافقت شما، متخصصین در محل حضور پیدا می کنند و بهترین خدمات را ارائه خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سمپاشی سوسک و همچنین ارایه خدمات سمپاشی سوسک ریز کابینت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سمپاشی و ضدعفونی ارائه می دهد که شامل سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه, سمپاشی رستوران , ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل , سمپاشی بیمارستان , سمپاشی موش خانگی, سمپاشی خانه برای ساس, سمپاشی شپش خانه, سمپاشی خانه برای مورچه, سمپاشی کنه کبوتری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سمپاشی سوسک

سمپاشی سوسک ریز کابینت

سمپاشی سوسک فاضلابی

سمپاشی سوسک آشپزخانه

سمپاشی سوسک آمریکایی

سمپاشی سوسک سرویس بهداشتی و حمام

سمپاشی سوسک ریز آلمانی

نظرات کاربران

انصافا قیمتشون از شرکت های دیگه خیلی خیلی مناسب تر بودو تبلیغاته اضافی هم نکردن و روش و مواد خوبی هم مصرف کردن تشکر از هوم سرویز

profile picture
هایده قائم

با مبلغ کمتری نسبت به بقیه جاها سم پاشی خونم اساسی انجام شد بسیار با اخلاق بودند همیاران

شرایط سمپاشی سوسک درشت و سم پاشی سوسک ریز کابینتی

بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب سوسک انجام خواهد شد.

پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی سوسک کل ساختمان اقدام نمایید.

چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی سوسک تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

قیمت های این سرویس بر حسب متراژ محاسبه می گردد.

در صورت امکان تا 24 ساعت بعد از انجام سم پاشی کودکان و افراد سالخورده را از محل دور نگه دارید.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.

چهار ساعت پس از سم پاشی محل سمپاشی باید تخلیه از سکنه باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

house-cleaning
نظافت منزل
قیمت از 1,080,000 الی 1,360,000 تومان
fixing-roof
رفع نم ساختمان
قیمت از 1,700,000 الی 5,700,000 تومان
drain-sewage
تخلیه چاه
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان
cleaning-residential-office-tower
نظافت برج های مسکونی و اداری
قیمت از 1,000,000 الی 1,000,000 تومان