سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران

از 1303 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی رستوران در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت سمپاشی رستوران به همراه محلول پاشی یا طعمه گذاری(متراژ زیر 50متر)

700,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت سمپاشی رستوران به همراه محلول پاشی یا طعمه گذاری(متراژ 50تا 100متر)

900,000 الی 1,300,000 تومان

قیمت سمپاشی رستوران به همراه محلول پاشی یا طعمه گذاری(متراژ 100 متر به بالا)

1,400,000 الی 2,300,000 تومان

متوسط قیمت2,500,000 تومانکمینه قیمت2,500,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره سمپاشی رستوران خواهید خواند

 • سمپاشی رستوران ها و مراکز تهیه غذا
 • سمپاشی رستوران چه مزایایی دارد؟
 • سمپاشی مراکز تهیه غذا و کترینگ چگونه انجام می شود؟
 • سمپاشی تضمینی رستوران به چه معناست؟
 • سمپاشی فست فود جهت مبارزه با کدام دسته از آفات انجام می شود؟
 • روش سمپاشی رستوران
 • بهترین زمان انجام سم پاشی رستوران چه موقع است؟
 • بهترین شرکت سمپاشی رستوران چه ویژگی هایی باید دارا باشد؟
 • هزینه سمپاشی رستوران چقدر است؟
 • در خدمات سمپاشی رستوران هوم سرویز چه خدماتی ارائه می شود؟
 • نحوه درخواست خدمات سمپاشی رستوران در هوم سرویز چگونه است؟

سمپاشی رستوران ها و مراکز تهیه غذا

مهم ترین نکته برای صاحبان رستوران و فست فود ها رعایت استانداردهای بهداشتی است. وجود آفاتی مانند سوسک ریز آلمانی، سوسک فاضلاب، مگس و سایر حشرات از موارد آزاردهنده ای هستند که به واسطه سمپاشی رستوران از بین خواهند رفت. آشپرخانه رستوران ها برای جانوران موذی و حشرات به علت وجود مواد غذایی محل ایده آلی محسوب می شود. عملیات سمپاشی فست فود و کترینگ تنها راه حل یا به بیان دیگر موثرترین راه برای از بین بردن موجودات موذی در آشپزخانه رستوران ها، فست فودها و مراکز تهیه غذا است. شاید سوالاتی در ارتباط با قیمت سمپاشی رستوران برایتان مطرح شود. در ادامه با ما همراه شوید تا عوامل تاثیرگذار بر هزینه سمپاشی رستوران و راهکارهای سمپاشی فست فود را شرح دهیم.

سمپاشی رستوران چه مزایایی دارد؟

اولین مزیت از بین بردن خود جانوران موذی است که ممکن است مشاهده هر گونه از آنها اعتبار و شهرت رستوران را خدشه دار کند. اما مورد بعدی، جلوگیری از تکثیر آلودگی در رستوران است. در واقع این جانوران با تردد در بین مواد غذایی و البته محیط های آلوده مانند سرویس های بهداشتی انواع بیماری را به انسان انتقال می دهند. از این رو باید سرویس های بهداشتی به طور ممتد سمپاشی شده و کاملا ضد عفونی محیط انجام شود.

در کنار این خدمات سمپاشی محل کار باید انجام نظافت دوره ای و منظم نیز موجب می شوند که این محیط ها همیشه سالم و بدون آفات باقی بمانند.

سمپاشی مراکز تهیه غذا و کترینگ چگونه انجام می شود؟

یکی از شایع ترین انواع آفات که در رستوران ها و فست فودها و سایر مغازه های مواد غذایی وجود دارند، سوسک های ریز آلمانی است. این سوسک ها از داخل بسته های مواد غذایی به رستوران ها راه پیدا می کنند و در شرایط ایده آل در این مراکز به راحتی زاد و ولد می کنند. سرعت بالای زاد و ولد به حدی است که شما بعد از گذشت حدودا دو ماه با فاجعه فاصله چندانی ندارید. این نوع سوسک ها در تمام درزها نفوذ می کنند و لانه می کنند. از این رو هر گونه اقدامی به جز سمپاشی فست فود، مثمرثمر نیست. زیراکه اینها در تمام منافذ تخم ریزی کرده اند و رفع این آفات رستورانی با سایر روش ها لارو این سوسک ها را از بین نخواهد برد و مجددا تکثیر می شوند.

سمپاشی تضمینی رستوران به چه معناست؟

بسیاری از افراد و شرکت ها با شعار سمپاشی تضمینی رستوران این خدمات را ارائه می دهند. البته که ما منکر سم های موثر در این زمینه نمی شویم. اما صادقانه بخواهیم درباره این موضوع اظهار نظر کنیم زمانی سمپاشی تضمینی رستوران موثر واقع می شود، که اولا این خدمات به صورت مستمر و در بازه های زمانی مشخص انجام شود. همچنین به طور ممتد متخصصین مربوطه تمام قسمت ها را بررسی نموده و سطح بهداشت این مراکز مشخص شود. مورد بعدی اینکه تمام اقدامات لازم در زمینه رعایت موارد بهداشتی به طور موثر انجام شوند. این مواقع می توان انتظار داشت که سمپاشی تضمینی رستوران انجام شده و بدون برگشت خواهد بود.

سمپاشی فست فود جهت مبارزه با کدام دسته از آفات انجام می شود؟

انواع آفات موجب انتقال بیماری های خطرناک گوارشی و میکروبی می شوند. سمپاشی فست فود تنها راه مقابله با این حشرات موذی است. البته باید اقرار کنیم که حشرات متاسفانه بسیار مقاوم و جان سخت هستند از این رو ریشه کن کردن آنها کار آسانی نیست و تنها می توان با سمپاشی رستوران حشرات از تکثیر بالای آنها جلوگیری کرد. به خاطر داشته باشید که استفاده از سم های غیر استاندارد تنها موجب مقاوم تر شدن نسل بعدی حشرات می شود. پس با اطلاعات کافی و استفاده از سم های موثر اقدام به سم پاشی رستوران نمایید.

· سمپاشی سوسک رستوران

بیشتر رستوران ها متاسفانه از وجود سوسک رنج می برند. این آفات در بسته های مواد غذایی و آب معدنی به محل مورد نظر وارد می شوند و با تخم ریزی در گوشه کنارهای رستوران محیط را آلوده می کنند. استفاده از سموم غیر استاندارد نه تنها کارایی ندارد بلکه این جانوران را قوی تر می کنند. به همین دلیل برای از بین بردن سوسک رستوران تنها راه سمپاشی رستوران است. استفاده از سموم استاندارد موجب می شود که این سموم مسمومیتی برای افراد یا مواد غذایی در پی نداشته باشد. همچنین نیازی به تعطیلی رستوران نیست. ترتیب کار به این صورت است که برای سمپاشی سوسک رستوران، اقدام به طعمه گذاری در تمام محل هایی می شود که ممکن است این حشرات موذی لانه گزینی کرده باشند. این سموم دارای خاصیت هایی هستند که مورد علاقه این جانوران هستند. به این ترتیب این حشرات به طعمه ها جذب می شوند و با مصرف سموم به طور کل از بین خواهند رفت. همچنین این سموم به مدت طولانی در محل باقی می مانند به ترتیبی که اگر باز هم گونه هایی از آنها وارد محیط شوند با مصرف طعمه ها به طور کل از بین خواهند رفت و محیط هیچ گاه دوباره مورد شیوع آنها قرار نمی گیرد.

· سمپاشی مگس رستورانی

مشکل مگس در رستوران ها و مراکز تهیه مواد غذایی از مواردی است که ارتباط مستقیمی با بازدهی رستوران دارد و می تواند نتایج منفی مشهودی بر کسب و کارهای مرتبط با مواد غذایی داشته باشد. البته راهکارهای مبارزه با مگس رستوران بسیار متنوع هستند. استفاده از تله های چسبی و حشره کش های چسبی و یا استفاده از لامپ ها الکتریکی راهکارهای موثر تری برای مبازه و سمپاشی آفات رستورانی مانند مگس و پشه ها هستند.

· سمپاشی موش رستوران

هیچ چیزی عذاب آورتر از دیدن موش در محل های تهیه غذا و رستوران ها نیست. معمولا مکان هایی که بهداشت پایینی دارند محل مناسبی برای تکثیر موش ها هستند. برای از بین بردن این آفات بایستی طعمه گذاری انجام شود. مورد دیگر برای سمپاشی فست فود برای مبارزه با جانوران موذی مانند موش استفاده از تله چسبی و مکانیکی است. شناسایی جونده باید به درستی انجام شود تا طعمه گذاری موش صحیح انجام شود و بتواند در مدت زمان کوتاه این نوع از جانوران موذی را به کل نابود کند.

روش سمپاشی رستوران

رستوران ها و یا به طور کل هر مرکز تولید کننده ی مواد غذایی بسیار آسیب پذیر هستند. این آسیب پذیری به علت امکان ایجاد مسمومیت در مواد غذایی است. همچنین هر گونه حمله آفات به مواد غذایی رزومه و اعتبار این مراکز را از بین خواهد برد و موجب ضررهای بالا می شود. در نتیجه در قدم اول باید بهداشت به بهترین روش ممکن رعایت شود و برای محکم کاری سمپاشی رستوران باید به صورت دوره ای و مستمر در موعدهای زمانی مشخص انجام شود.

 • در مرحله اول باید به صورت حضوری محل مورد نظر بررسی شود این بازدید جهت شناسایی نوع آفات و حجم آفات می باشد.
 • سپس ارائه پیشنهادات جهت رفع ایرادات و رفع نواقص بهداشتی که موجب بروز آلودگی شده اند.
 • در مرحله بعدی بر اساس میزان آلودگی باید برنامه های سمپاشی رستوران به صورت دوره ای تعیین شود تا بیشترین کارایی را داشته باشد و برگشت نداشته باشند.
 • بازدید های دوره ای از محل برای اطمینان از عدم برگشت و همچنین اقدامات لازم جهت انجام لکه گیری های به جا مانده باید انجام شود.

بهترین زمان انجام سم پاشی رستوران چه موقع است؟

نمی توان زمانی را به عنوان بهترین زمان سم پاشی رستوران معرفی کرد. هر موقع که شما هر نوع حشره ای در رستوران مشاهده کرده اید باید با شرکت سمپاشی رستوران تماس بگیرید. احمال کاری در انجام اینکار ممکن است به از بین رفتن کار و کسب شما منتهی شود.

از این رو تنها باید با بهترین شرکت سمپاشی رستوران تماس بگیرید و حتی در مواردی باید هر چند ماه یکبار برای اطمینان خاطر تمام محیط رستوران را سمپاشی و ضدعفونی کنید تا از هر گونه رشد و تکثیر هر نوع حشره و جانور موذی خودداری کنید. باز هم تاکید می کنیم اگر نسبت به محبوبیت و شهرت خود اهمیت قائل هستید، سریعا سمپاشی رستوران را در لیست مواردی که باید انجام دهید قرار دهید!

بهترین شرکت سمپاشی رستوران چه ویژگی هایی باید دارا باشد؟

سمپاشی تضمینی رستوران و فست فود ها جهت ریشه کن کردن حشرات و جانوران موذی باید شامل یک برنامه مدون کامل باشد. تنها استفاده بی رویه از سموم بسیار قوی راه مبارزه با این آفات نیست. زیرا که این اقدامات موجب آلوده شدن مواد غذایی به سموم و ایجاد مسمومیت های شدید می شود و ممکن است مشکلات جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. به همیت علت کمک از شرکت سمپاشی رستوران که دارای مجوز از وزارت بهداشت هستند بهترین راهکار است. زیرا این شرکت ها با استفاده از سموم تایید شده وزارت بهداشت اقدام به سم پاشی فست فود و رستوران ها می نمایند و با بررسی دوره ای بر روند کار نظارت کامل دارند.

متخصصین شرکت سمپاشی رستوران هوم سرویز با آگاهی کامل از انواع سموم و حشره شناسی بهترین و کم خطرترین سموم را برای این اماکن پیشنهاد می کنند که در عین کارایی سریع، کمترین آسیبی به مواد غذایی در پی نداشته باشد.

هزینه سمپاشی رستوران چقدر است؟

هزینه سمپاشی رستوران به موارد زیادی بستگی دارد. برای تعیین قیمت سمپاشی رستوران المان های متعددی بررسی شده و قیمت نهایی اعلام می شود که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم

· نوع مکان و متراژ فضا

مواردی مانند متراژ فضا و نوع فضا همه بر قیمت سمپاشی رستوران تاثیرگذار است. طبعا هر چه محیط بزرگتر باشد به سم بیشتر و مدت زمان بیشتری برای سم پاشی رستوران نیاز است و همین موضوع قیمت سم پاشی رستوران را بالا می برد.

· نوع سم مورد استفاده

مورد بعدی نوع سم است. برای از بین بردن هر کدام از جانوران موذی به نوع خاصی از سم نیاز است که این مورد نیز بر هزینه سمپاشی رستوران تاثیر می گذارد. همچنین تعداد دفعات سمپاشی رستوران که باید تکرار شود مورد بعدی است که بر قیمت سمپاشی رستوران تاثیر دارد.

· نوع آفات

نوع آلودگی نحوه سمپاشی رستوران را تغییر می دهد. در صورتی که چندین نوع آلودگی در محیط باشد نیاز به چند نوع سم و انجام روش های مختلف مبارزه با آفات است، که این ها هزینه سمپاشی رستوران را بالا خواهند برد.

در خدمات سمپاشی رستوران هوم سرویز چه خدماتی ارائه می شود؟

 • سمپاشی کترینگ
 • سمپاشی آشپزخانه رستوران
 • سمپاشی نانوایی
 • سمپاشی قصابی
 • سمپاشی فست فود
 • سمپاشی موش
 • سمپاشی مورچه
 • سمپاشی سوسک ریز آلمانی و ...

نحوه درخواست خدمات سمپاشی رستوران در هوم سرویز چگونه است؟

در صورتی که به دنبال سمپاشی رستوران هستید، باید از گروهی متخصص در این زمینه کمک بخواهید. شرکت سمپاشی رستوران هوم سرویز آماده ارائه انواع خدمات سمپاشی فست فود، رستوران ها و مراکز تهیه غذا با بهترین سموم تایید شده وزارت بهداشت هستند. برای انجام سمپاشی فوری رستوران تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. با پاسخ به چند ساعت و درج شماره تماس و آدر نزدیک ترین متخصصین با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. سپس در صورت رضایت در روز و ساعت مد نظر جهت ارائه خدمات در محل حضور پیدا خواهند نمود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سمپاشی رستوران و همچنین ارایه خدمات سمپاشی رستوران نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سمپاشی و ضدعفونی ارائه می دهد که شامل سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه, سمپاشی بیمارستان , ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل , سمپاشی سوسک ریز کابینت, سمپاشی موش خانگی, سمپاشی خانه برای ساس, سمپاشی شپش خانه, سمپاشی خانه برای مورچه, سمپاشی کنه کبوتری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران

سمپاشی فست فود

سمپاشی آشپزخانه مراکز تهیه غذا

سمپاشی کترینگ ها با استفاده از سموم استاندارد

خدمات سمپاشی فوری رستوران ها

سمپاشی سوسک، موش، ساس و سایر حشرات و جانوران موذی

نظرات کاربران

profile picture
حجت معینی

از همه نظر عالی و متعهد

profile picture
کاربر جدید

بسیار وقت شناس و منصف و ماهر در انجام کار هستند

profile picture
حسین کیانی

خیلی کاری بودند اصلا نیاز به تذکر نداشت خودش همه کار رو انجام می داد

profile picture
سیدحسین میری

بسیار باحوصله و دقیق و دلسوز و ماهر بودن ایشون.

شرایط سمپاشی رستوران، فست فودها و سمپاشی کترینگ ها

بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل محوطه رستوران اقدام نمایید.

چنانچه جهت سمپاشی رستوران محیط نیاز به سمپاشی مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

جهت سم پاشی رستوران از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

قیمت های این سرویس به صورت متری محاسبه می گردد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

چهار ساعت پس از سم پاشی محل سمپاشی باید تخلیه از سکنه باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

charging-fire-extinguishers
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 2,550,000 الی 2,550,000 تومان
installing-security-glass
نصب شیشه سکوریت
قیمت از 1,500,000 الی 6,500,000 تومان
camera-repair
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 950,000 الی 950,000 تومان
knauf-work
کناف کاری
قیمت از 1,000,000 الی 4,000,000 تومان