سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران

از 1303 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سمپاشی رستوران در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت سمپاشی رستوران به همراه محلول پاشی یا طعمه گذاری(متراژ زیر 50متر)

700,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت سمپاشی رستوران به همراه محلول پاشی یا طعمه گذاری(متراژ 50تا 100متر)

900,000 الی 1,300,000 تومان

قیمت سمپاشی رستوران به همراه محلول پاشی یا طعمه گذاری(متراژ 100 متر به بالا)

1,400,000 الی 2,300,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

سمپاشی رستوران و فست فود

مهم ترین نکته برای صاحبان رستوران و فست فود ها رعایت استانداردهای بهداشتی است. وجود آفاتی مانند سوسک ریز آلمانی، سوسک فاضلاب، مگس و سایر حشرات از موارد آزاردهنده ای هستند که به واسطه سمپاشی رستوران از بین خواهند رفت. آشپرخانه رستوران ها برای جانوران موذی و حشرات به علت وجود مواد غذایی محل ایده آلی محسوب می شود. عملیات سمپاشی فست فود و کترینگ تنها راه حل یا به بیان دیگر موثرترین راه برای از بین بردن موجودات موذی در آشپزخانه رستوران ها، فست فودها و مراکز تهیه غذا است. شاید سوالاتی در ارتباط با قیمت سمپاشی رستوران برایتان مطرح شود. در ادامه با ما همراه شوید تا عوامل تاثیرگذار بر هزینه سمپاشی رستوران و راهکارهای سمپاشی فست فود را شرح دهیم.

سمپاشی مراکز تهیه غذا و کترینگ ها بهترین راه مقابله با انواع آفات

یکی از شایع ترین انواع آفات که در رستوران ها و فست فودها و سایر مغازه های مواد غذایی وجود دارند، سوسک های ریز آلمانی است. این سوسک ها از داخل بسته های مواد غذایی به رستوران ها راه پیدا می کنند و در شرایط ایده آل در این مراکز به راحتی زاد و ولد می کنند. سرعت بالای زاد و ولد به حدی است که شما بعد از گذشت حدودا دو ماه با فاجعه فاصله چندانی ندارید. این نوع سوسک ها در تمام درزها نفوذ می کنند و لانه می کنند. از این رو هر گونه اقدامی به جز سمپاشی فست فود، مثمرثمر نیست. زیراکه اینها در تمام منافذ تخم ریزی کرده اند و رفع این آفات رستورانی با سایر روش ها لارو این سوسک ها را از بین نخواهد برد و مجددا تکثیر می شوند.

سمپاشی فست فود با انواع سموم بهداشتی و استاندارد

انواع آفات موجب انتقال بیماری های خطرناک گوارشی و میکروبی می شوند. سمپاشی فست فود تنها راه مقابله با این حشرات موذی است. البته باید اقرار کنیم که حشرات متاسفانه بسیار مقاوم و جان سخت هستند از این رو ریشه کن کردن آنها کار آسانی نیست و تنها می توان با سمپاشی رستوران حشرات از تکثیر بالای آنها جلوگیری کرد. به خاطر داشته باشید که استفاده از سم های غیر استاندارد تنها موجب مقاوم تر شدن نسل بعدی حشرات می شود. پس با اطلاعات کافی و استفاده از سم های موثر اقدام به سم پاشی رستوران نمایید.

سمپاشی مگس رستورانی

مشکل مگس در رستوران ها و مراکز تهیه مواد غذایی از مواردی است که ارتباط مستقیمی با بازدهی رستوران دارد و می تواند نتایج منفی مشهودی بر کسب و کارهای مرتبط با مواد غذایی داشته باشد. البته راهکارهای مبارزه با مگس رستوران بسیار متنوع هستند. استفاده از تله های چسبی و حشره کش های چسبی و یا استفاده از لامپ ها الکتریکی راهکارهای موثر تری برای مبازه و سمپاشی آفات رستورانی مانند مگس و پشه ها هستند.

سمپاشی موش رستوران

هیچ چیزی عذاب آورتر از دیدن موش در محل های تهیه غذا و رستوران ها نیست. معمولا مکان هایی که بهداشت پایینی دارند محل مناسبی برای تکثیر موش ها هستند. برای از بین بردن این آفات بایستی طعمه گذاری انجام شود. مورد دیگر برای سمپاشی فست فود برای مبارزه با جانوران موذی مانند موش استفاده از تله چسبی و مکانیکی است. شناسایی جونده باید به درستی انجام شود تا طعمه صحیح کارگزاری شود و بتواند در مدت زمان کوتاه این نوع از جانوران موذی را به کل نابود کند.

روش سمپاشی رستوران

رستوران ها و یا به طور کل هر مرکز تولید کننده ی مواد غذایی بسیار آسیب پذیر هستند. این آسیب پذیری به علت امکان ایجاد مسمومیت در مواد غذایی است. همچنین هر گونه حمله آفات به مواد غذایی رزومه و اعتبار این مراکز را از بین خواهد برد و موجب ضررهای بالا می شود. در نتیجه در قدم اول باید بهداشت به بهترین روش ممکن رعایت شود و برای محکم کاری سمپاشی رستوران باید به صورت دوره ای و مستمر در موعدهای زمانی مشخص انجام شود.

  • در مرحله اول باید به صورت حضوری محل مورد نظر بررسی شود این بازدید جهت شناسایی نوع آفات و حجم آفات می باشد.
  • سپس ارائه پیشنهادات جهت رفع ایرادات و رفع نواقص بهداشتی که موجب بروز آلودگی شده اند.
  • در مرحله بعدی بر اساس میزان آلودگی باید برنامه های سمپاشی رستوران به صورت دوره ای تعیین شود تا بیشترین کارایی را داشته باشد و برگشت نداشته باشند.
  • بازدید های دوره ای از محل برای اطمینان از عدم برگشت و همچنین اقدامات لازم جهت انجام لکه گیری های به جا مانده باید انجام شود.

شرکت سمپاشی رستوران، فست فود و کترینگ ها

سمپاشی تضمینی رستوران و فست فود ها جهت ریشه کن کردن حشرات و جانوران موذی باید شامل یک برنامه مدون کامل باشد. تنها استفاده بی رویه از سموم بسیار قوی راه مبارزه با این آفات نیست. زیرا که این اقدامات موجب آلوده شدن مواد غذایی به سموم و ایجاد مسمومیت های شدید می شود و ممکن است مشکلات جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. به همیت علت کمک از شرکت سمپاشی رستوران که دارای مجوز از وزارت بهداشت هستند بهترین راهکار است. زیرا این شرکت ها با استفاده از سموم تایید شده وزارت بهداشت اقدام به سم پاشی فست فود و رستوران ها می نمایند و با بررسی دوره ای بر روند کار نظارت کامل دارند.

متخصصین شرکت سمپاشی رستوران هوم سرویز با آگاهی کامل از انواع سموم و حشره شناسی بهترین و کم خطرترین سموم را برای این اماکن پیشنهاد می کنند که در عین کارایی سریع، کمترین آسیبی به مواد غذایی در پی نداشته باشد.

هزینه سمپاشی رستوران چقدر است؟

هزینه سمپاشی رستوران به موارد زیادی بستگی دارد. مواردی مانند متراژ فضا و نوع فضا همه بر قیمت سمپاشی رستوران تاثیرگذار است. مورد بعدی نوع سم است. برای از بین بردن هر کدام از جانوران موذی به نوع خاصی از سم نیاز است که این مورد نیز بر هزینه سمپاشی رستوران تاثیر می گذارد. همچنین تعداد دفعات سمپاشی رستوران که باید تکرار شود مورد بعدی است که بر قیمت سمپاشی رستوران تاثیر دارد.

سایر عوامل تاثیرگذار بر قیمت سمپاشی رستوران، می‌توان به نوع آلودگی، نوع موجودات و حشرات موذی، مدت زمان آلودگی، نوع مواد غذایی و فعالیت واحد نیز اشاره کرد.

به طور مثال هزینه سمپاشی نانوایی با هزینه سمپاشی قصابی با هزینه سمپاشی آشپزخانه رستوران متفاوت است. این موارد باید به طور حضوری بررسی شوند.

سمپاش رستوران را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به دنبال سمپاشی رستوران نیاز دارید باید از گروهی متخصص در این زمینه کمک بخواهید. شرکت سمپاشی رستوران هوم سرویز آماده ارائه انواع خدمات سمپاشی فست فود، رستوران ها و مراکز تهیه غذا با بهترین سموم تایید شده وزارت بهداشت هستند. برای دریافت سمپاشی فوری رستوران تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصین ما جهت مشاوره و ارائه اطلاعات تکمیلی با شما تماس بگیرند و در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر حاضر شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سمپاشی رستوران و همچنین ارایه خدمات سمپاشی رستوران نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات سمپاشی و ضدعفونی ارائه می دهد که شامل سمپاشی منزل، سمپاشی آپارتمان و مغازه, سمپاشی بیمارستان , ضدعفونی محیط و گندزدایی منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سمپاشی رستوران

سمپاشی رستوران

سمپاشی فست فود

سمپاشی آشپزخانه مراکز تهیه غذا

سمپاشی کترینگ ها با استفاده از سموم استاندارد

خدمات سمپاشی فوری رستوران ها

سمپاشی سوسک، موش، ساس و سایر حشرات و جانوران موذی

نظرات کاربران

profile picture
اسماعیل دیبایی

ایشون بسیار خوش برخورد و عالی بودند و راضی بودم ازشون

profile picture
محمد توکلی

کارشونو مرتب و منظم انجام دادند بسیار وقت شناس و مودب ممنونم

profile picture
داود وکیلی

خیلی عالی بودند هم کیفیتشون عالی بود هم خود اقای شهرکی

profile picture
رویا اذرنیا

کیفیت کاری خودشون خیلی خوب بود فقط یکم گرد و خاک زیاد شد که طبیعیه دستشون درد نکنه

شرایط سمپاشی رستوران، فست فودها و سمپاشی کترینگ ها

بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل محوطه رستوران اقدام نمایید.

چنانچه جهت سمپاشی رستوران محیط نیاز به سمپاشی مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

جهت سم پاشی رستوران از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

قیمت های این سرویس به صورت متری محاسبه می گردد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

چهار ساعت پس از سم پاشی محل سمپاشی باید تخلیه از سکنه باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شارژ کپسول آتش نشانی
شارژ کپسول آتش نشانی
قیمت از 700,000 الی 2,500,000 تومان
نصب شیشه سکوریت
نصب شیشه سکوریت
قیمت از 550,000 الی 5,400,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 370,000 الی 400,000 تومان
کناف کاری
کناف کاری
قیمت از 700,000 الی 2,500,000 تومان

خدمات سمپاشی رستوران در این شهرها ارائه می شود: