شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

از 1317 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شیشه سکوریت در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت نصب شیشه سکوریت(متر مربع)

250,000 الی 1,000,000 تومان

متوسط قیمت550,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت800,000 تومان

آنچه درباره شیشه سکوریت خواهید خواند

 • شیشه سکوریت چیست؟
 • انواع شیشه سکوریت
 • نحوه نصب شیشه سکوریت ثابت
 • اتصالات شیشه سکوریت
 • درب سکوریت ریلی یا لولایی کدام بهتر است؟
 • در نصب شیشه سکوریت مغازه به چه مواردی باید توجهشود؟
 • شیشه میرال چیست و چه تفاوتی با سکوریت دارد؟
 • قیمت نصب شیشه سکوریت به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نصب و تعویض شیشه سکوریت را به نصاب شیشه سکوریتهوم سرویز بسپارید

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه سکوریت که به آن شیشه میرال یا شیشه نشکنگفته می شود از مقاومت خوبی نسبت به شیشه های دیگر برخوردارند. این نوع شیشه هایزیبا و مقاوم برای درب مغازه، بالکن، حمام، پارتیشن و غیره مورد استفاده قرار میگیرند. نصب شیشه سکوریت از مواردی است که باید با دقت انجام شود زیرا پس ازتولید نمی توان دوباره آنها را برش داد. همچنین باید مراحل نصب شیشه میرالباید با مهارت انجام شود تا هیچ گونه خراش بر سطح شیشه ایجاد نشود. در ادامه بهمعرفی انواع شیشه میرال، بهترین نصاب شیشه سکوریت و عوامل موثربر قیمت شیشه سکوریت می پردازیم.

انواع شیشه سکوریت

انواع درب‌های سکوریتبه دلیل پیچیدگی که در اندازه‌گیری و نحوه استفاده از اتصالات دارند به گونه هایمختلف تقسیم می شوند. هر کدام از مواردی که در ادامه توضیح خواهیم داد نیاز بهتجربه و گذراندن دوره آموزش نصب شیشه سکوریت دارند تا به درستیانجام شوند. درغیر این صورت نتایج کار چنگی به دل نخواهند زد.

شیشه سکوریت کشویی

این مدل از سکوریت وریل کشویی تشکیل شده است که به راحتی باز و بسته می شوند. شیشه سکوریتریلی به دو صورت دستی و اتومات باز و بسته می شوند. قیمت شیشه سکوریتکشویی به صورت متر مربع محاسبه می شود و بر اساس نو فریم، ریل و سایر قطعاتمورد استفاده تعیین می شود. البته مدل سکوریت اتومات نسبت به مدل ساده گران تر استو آن هم به علت استفاده از موتور و اتصالات مخصوص است.

نصب شیشه سکوریت ثابت

در مکان هایی مانندنرده های شیشه ای، نما و نصب شیشه میرال بالکن از نمونه های ثابتاستفاده می شود. هزینه نصب شیشه ثابت به علت سهولت در نصب و استفاده ازیراق آلات ساده کمتر است. از شیشه سکوریت ثابت برای پارتیشن در ادارت و سازمان هانیز مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه نصب شیشه سکوریت ثابت

در مرحله اول بایداندازه گیری ابعاد با دقت زیاد انجام شود. نصاب شیشه سکوریت بایداین مرحله را با دقت انجام دهد زیرا پس از ساخت امکان برش وجود ندارد. سپس نوبت بهتنظیم یراق آلات می رسد و باید عملیات ترازکشی با دقت انجام شود تا شیشه به درستیدر جای خود قرار بگیرد.

اتصالات شیشه سکوریت

برای استفاده از اینشیشه ها در موارد مختلف باید از اتصالات مخصوص استفاده نمود. این نوع اتصالات بایدباکیفیت و درجه‌یک باشند تا کارکرد آن به بهترین نحو انجام شود. استفاده از نمونههای بی کیفیت موجب می شود که درب در موعدهای زمانی کوتاه از رگلاژ خارج شود و یاحتی بشکند. نحوه اجرا بسیار مهم است که تمام قطعات در تراز کامل باشند که با فشاراضافه موجب آسیب به لبه های شیشه نشود.

نصب شیشه میرال برای اینکه به بهترین نحو ممکن انجامشود، بهتر است به افرادی باتجربه سپرده شود که تبحر لازم را داشته و تمامی مواردرا با دقت نصب می کنند.

درب سکوریت ریلی یا لولایی کدام بهتر است؟

در ابتدا باید بیانکنیم تنها تفاوت این دو در نحوه باز و بسته شدن آنها است. در نصب شیشه میرال، لنگهها به وسیله لولا باز و بسته می شوند. اما در ساخت درب سکوریت ریلی لنگههای درب بر روی ریل حرکت کرده و جابجا می شوند. برای جواب به سوال فوق باید بیانکنیم که تنها فضای در دسترس شما، بهترین انتخاب را در اختیارتان قرار خواهد داد.به عبارت دیگر اگر فضای زیادی در دسترس دارید نصب شیشه سکوریت لولایی انتخابخوبی است. اما اگر می خواهید از حداقل فضا بیشترین استفاده را نمایید باید اقدامبه نصب شیشه سکوریت ریلی یا کشویی نمایید.

جهت نصب شیشهسکوریت مغازه و ویترین فروشگاه درب سکوریت که فضای ورودی فروشگاه زیادوسیع نیست نباید از نمونه ریلی استفاده نمود زیرا فضای ویترین را محدود می کند.همچنین در اکثر موارد به علت عدم آشنایی افراد ممکن است با فشار اضافی برای بازکردن، درب را از رگلاژ خارج کنند.

در نصب شیشه سکوریت مغازه به چه مواردی باید توجهشود؟

 • اولینمرحله اندازه گیری صحیح است که باید توسط نصاب شیشه سکوریت بادقت انجام شود زیرا پس از ساخت شیشه امکان تغییر اندازه وجود ندارد.
 • در هنگام نصبشیشه میرال نباید به گوشه ها و لبه های آن آسیب و خراشی وارد شود.
 • حتماًبرای حمل آن باید از خودروهای مخصوص استفاده شود.
 • تراز بودنکامل شیشه از همه زوایا در مرحله نصب بسیار مهم است.
 • نصاب شیشهسکوریت بایددر مرحله شاقول کردن، با دقت به این کار بپردازد. چرا که کیفیت باز و بسته شدن درشیشه‌ای به این مرحله بستگی دارد. همچنین باید واشر لولاها به دقت چسب کاری شوند.

شیشه میرال چیست و چه تفاوتی با سکوریت دارد؟

شیشه میرال نیز نوعدیگری است که مقاومت آن بسیار بیشتر از شیشه‌های عادی است. در مواردی که ممکن استشکستن شیشه آسیبی برای جان افراد داشته باشد اقدام به نصب شیشه میرال میکنند. نصب شیشه میرال مغازه موجب دید بهتر اجناس مغازه از بیرونمی شود. شیشه میرال در رنگ های مختلف مانند مسی، آبی، طلایی، رفلکس و شفاف ساختهمی شوند.

قیمت نصب شیشه سکوریت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت شیشه سکوریت به موارد متعددی بستگی دارد. در ادامه بهمهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت شیشه سکوریت مغازه، بالکن و غیره میپردازیم.

ابعاد

قیمت نصب شیشه سکوریتبه ابعاد شیشه وابسته است. هرچه ابعاد شیشه بیشتر باشد هزینه نصب بیشتر می شود. بهطور مثال قیمت شیشه سکوریت مغازه نسبت به شیشه های نرده و غیره بیشتر است.

نوع شیشه سکوریت

دو نوع نصب شیشهمیرال معمولی و لمینت وجود دارد که نمونه معمولی ضخامت 10 میل دارد و نصب راحت تریدارد. اما لمینت ضخامت بیشتری دارد که پروسه نصب را سخت تر کرده و قیمت نصببالاتری دارد.

نحوه نصب شیشه میرال

انواع نصب لولایی،ساده و ریلی با هم متفاوتند و هزینه های متفاوتی دارند. در مواردی مانند نصب دربسکوریت لولایی باید از چهارچوب و آهن کشی استفاده نمود که قیمت نصب شیشهسکوریت را افزایش می دهد.

نصب و تعویض شیشه سکوریت را به نصاب شیشه سکوریتهوم سرویز بسپارید

جهت تعویضشیشه سکوریت مغازه یا نصب شیشه میرال بالکن نیاز دارید باید ازاز یراق آلات دستگیره، قفل، استوپ و لولاهای مخصوص و با کیفیت استفاده شود. این یراقآلات باید از از آلیاژهای مرغوب ساخته شوند. در صورت تعویض شیشه میرال باید تمامیراق آلات به دقت بررسی و رگلاژ شوند. با ثبت درخواست رایگان نصاب شیشه سکوریت هومسرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با قیمت و نوع شیشه دراختیارتان قرار خواهد داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شیشه سکوریت و همچنین ارایه خدمات نصب شیشه سکوریت مغازه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه ارائه می دهد که شامل شیشه بری سیار و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره), نصب شیشه دوجداره UPVC, شیشه بالکن ریلی و ثابت, تنظیم و تعویض استوپ و تعمیر پمپ شیشه سکوریت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شیشه سکوریت

نصب شیشه سکوریت مغازه

تعویض شیشه سکوریت مغازه

نصب شیشه سکوریت بالکن

خدمات نصب پارتیشن شیشه ‌ای میرال و نشکن

نصب درب سکوریت ریلی

نصب درب سکوریت کشویی، لولایی و ثابت

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط نصب شیشه سکوریت ریلی، کشویی، لولایی و ثابت

چنانچه مشتری نیاز به تهیه شیشه و پروفیل مناسب جهت تعمیرات توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت نصب شیشه سکوریت به صورت متراژی محاسبه می گردد و برآورد قیمت در این خصوص بر اساس ضخامت شیشه مد نظر مشتری متفاوت خواهد بود.

جهت انتخاب اجناس مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت تابلو مغازه
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 700,000 الی 3,500,000 تومان
برش لیزری
برش لیزری
قیمت از 210,000 الی 540,000 تومان
ساخت دکور و ویترین مغازه
ساخت دکور و ویترین مغازه
قیمت از 100,000 الی 700,000 تومان
قفل و کلید
قفل و کلید
قیمت از 250,000 الی 750,000 تومان