شیشه سکوریت

شیشه سکوریت

از 1317 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شیشه سکوریت در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت نصب شیشه سکوریت(متر مربع)

250,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت نصب شیشه سکوریت کمتر از دو درب

500,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

300,000 تومان

متوسط قیمت6,300,000 تومانکمینه قیمت1,500,000 تومانبیشینه قیمت6,500,000 تومان

آنچه درباره شیشه سکوریت خواهید خواند

 • شیشه سکوریت چیست؟
 • انواع شیشه سکوریت
 • نحوه نصب شیشه سکوریت ثابت
 • اتصالات شیشه سکوریت
 • درب سکوریت ریلی یا لولایی کدام بهتر است؟
 • در نصب شیشه سکوریت مغازه به چه مواردی باید توجه شود؟
 • شیشه میرال چیست و چه تفاوتی با سکوریت دارد؟
 • قیمت نصب شیشه سکوریت به چه مواردی بستگی دارد؟
 • نصب و تعویض شیشه سکوریت را به نصاب شیشه سکوریت هوم سرویز بسپارید

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه سکوریت که به آن شیشه میرال یا شیشه نشکن گفته می شود از مقاومت خوبی نسبت به شیشه های دیگر برخوردارند. این نوع شیشه های زیبا و مقاوم برای درب مغازه، بالکن، حمام، پارتیشن و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. نصب شیشه سکوریت از مواردی است که باید با دقت انجام شود زیرا پس از تولید نمی توان دوباره آنها را برش داد. همچنین باید مراحل نصب شیشه میرال باید با مهارت انجام شود تا هیچ گونه خراش بر سطح شیشه ایجاد نشود. در ادامه به معرفی انواع شیشه میرال، بهترین نصاب شیشه سکوریت و عوامل موثر بر قیمت شیشه سکوریت می پردازیم.

انواع شیشه سکوریت

انواع درب‌های سکوریت به دلیل پیچیدگی که در اندازه‌گیری و نحوه استفاده از اتصالات دارند به گونه های مختلف تقسیم می شوند. هر کدام از مواردی که در ادامه توضیح خواهیم داد نیاز به تجربه و گذراندن دوره آموزش نصب شیشه سکوریت دارند تا به درستی انجام شوند. درغیر این صورت نتایج کار چنگی به دل نخواهند زد.

شیشه سکوریت کشویی

این مدل از سکوریت و ریل کشویی تشکیل شده است که به راحتی باز و بسته می شوند. شیشه سکوریت ریلی به دو صورت دستی و اتومات باز و بسته می شوند. قیمت شیشه سکوریت کشویی به صورت متر مربع محاسبه می شود و بر اساس نو فریم، ریل و سایر قطعات مورد استفاده تعیین می شود. البته مدل سکوریت اتومات نسبت به مدل ساده گران تر است و آن هم به علت استفاده از موتور و اتصالات مخصوص است.

نصب شیشه سکوریت ثابت

در مکان هایی مانند نرده های شیشه ای، نما و نصب شیشه میرال بالکن از نمونه های ثابت استفاده می شود. هزینه نصب شیشه ثابت به علت سهولت در نصب و استفاده از یراق آلات ساده کمتر است. از شیشه سکوریت ثابت برای پارتیشن در ادارت و سازمان ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه نصب شیشه سکوریت ثابت

در مرحله اول باید اندازه گیری ابعاد با دقت زیاد انجام شود. نصاب شیشه سکوریت باید این مرحله را با دقت انجام دهد زیرا پس از ساخت امکان برش وجود ندارد. سپس نوبت به تنظیم یراق آلات می رسد و باید عملیات ترازکشی با دقت انجام شود تا شیشه به درستی در جای خود قرار بگیرد.

اتصالات شیشه سکوریت

برای استفاده از این شیشه ها در موارد مختلف باید از اتصالات مخصوص استفاده نمود. این نوع اتصالات باید باکیفیت و درجه‌یک باشند تا کارکرد آن به بهترین نحو انجام شود. استفاده از نمونه های بی کیفیت موجب می شود که درب در موعدهای زمانی کوتاه از رگلاژ خارج شود و یا حتی بشکند. نحوه اجرا بسیار مهم است که تمام قطعات در تراز کامل باشند که با فشار اضافه موجب آسیب به لبه های شیشه نشود.

نصب شیشه میرال برای اینکه به بهترین نحو ممکن انجام شود، بهتر است به افرادی باتجربه سپرده شود که تبحر لازم را داشته و تمامی موارد را با دقت نصب می کنند.

درب سکوریت ریلی یا لولایی کدام بهتر است؟

در ابتدا باید بیان کنیم تنها تفاوت این دو در نحوه باز و بسته شدن آنها است. در نصب شیشه میرال، لنگه ها به وسیله لولا باز و بسته می شوند. اما در ساخت درب سکوریت ریلی لنگه های درب بر روی ریل حرکت کرده و جابجا می شوند. برای جواب به سوال فوق باید بیان کنیم که تنها فضای در دسترس شما، بهترین انتخاب را در اختیارتان قرار خواهد داد. به عبارت دیگر اگر فضای زیادی در دسترس دارید نصب شیشه سکوریت لولایی انتخاب خوبی است. اما اگر می خواهید از حداقل فضا بیشترین استفاده را نمایید باید اقدام به نصب شیشه سکوریت ریلی یا کشویی نمایید.

جهت نصب شیشه سکوریت مغازه و ویترین فروشگاه درب سکوریت که فضای ورودی فروشگاه زیاد وسیع نیست نباید از نمونه ریلی استفاده نمود زیرا فضای ویترین را محدود می کند. همچنین در اکثر موارد به علت عدم آشنایی افراد ممکن است با فشار اضافی برای باز کردن، درب را از رگلاژ خارج کنند.

در نصب شیشه سکوریت مغازه به چه مواردی باید توجه شود؟

 • اولین مرحله اندازه گیری صحیح است که باید توسط نصاب شیشه سکوریت با دقت انجام شود زیرا پس از ساخت شیشه امکان تغییر اندازه وجود ندارد.
 • در هنگام نصب شیشه میرال نباید به گوشه ها و لبه های آن آسیب و خراشی وارد شود.
 • حتماً برای حمل آن باید از خودروهای مخصوص استفاده شود.
 • تراز بودن کامل شیشه از همه زوایا در مرحله نصب بسیار مهم است.
 • نصاب شیشه سکوریت باید در مرحله شاقول کردن، با دقت به این کار بپردازد. چرا که کیفیت باز و بسته شدن در شیشه‌ای به این مرحله بستگی دارد. همچنین باید واشر لولاها به دقت چسب کاری شوند.

شیشه میرال چیست و چه تفاوتی با سکوریت دارد؟

شیشه میرال نیز نوع دیگری است که مقاومت آن بسیار بیشتر از شیشه‌های عادی است. در مواردی که ممکن است شکستن شیشه آسیبی برای جان افراد داشته باشد اقدام به نصب شیشه میرال می کنند. نصب شیشه میرال مغازه موجب دید بهتر اجناس مغازه از بیرون می شود. شیشه میرال در رنگ های مختلف مانند مسی، آبی، طلایی، رفلکس و شفاف ساخته می شوند.

قیمت نصب شیشه سکوریت به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت شیشه سکوریت به موارد متعددی بستگی دارد. در ادامه به مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت شیشه سکوریت مغازه، بالکن و غیره می پردازیم.

ابعاد

قیمت نصب شیشه سکوریت به ابعاد شیشه وابسته است. هرچه ابعاد شیشه بیشتر باشد هزینه نصب بیشتر می شود. به طور مثال قیمت شیشه سکوریت مغازه نسبت به شیشه های نرده و غیره بیشتر است.

نوع شیشه سکوریت

دو نوع نصب شیشه میرال معمولی و لمینت وجود دارد که نمونه معمولی ضخامت 10 میل دارد و نصب راحت تری دارد. اما لمینت ضخامت بیشتری دارد که پروسه نصب را سخت تر کرده و قیمت نصب بالاتری دارد.

نحوه نصب شیشه میرال

انواع نصب لولایی، ساده و ریلی با هم متفاوتند و هزینه های متفاوتی دارند. در مواردی مانند نصب درب سکوریت لولایی باید از چهارچوب و آهن کشی استفاده نمود که قیمت نصب شیشه سکوریت را افزایش می دهد.

نصب و تعویض شیشه سکوریت را به نصاب شیشه سکوریت هوم سرویز بسپارید

جهت تعویض شیشه سکوریت مغازه یا نصب شیشه میرال بالکن نیاز دارید باید از از یراق آلات دستگیره، قفل، استوپ و لولاهای مخصوص و با کیفیت استفاده شود. این یراق آلات باید از از آلیاژهای مرغوب ساخته شوند. در صورت تعویض شیشه میرال باید تمام یراق آلات به دقت بررسی و رگلاژ شوند. با ثبت درخواست رایگان نصاب شیشه سکوریت هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با قیمت و نوع شیشه در اختیارتان قرار خواهد داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شیشه سکوریت و همچنین ارایه خدمات نصب شیشه سکوریت مغازه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شیشه و آینه ارائه می دهد که شامل شیشه بری سیار و برش انواع شیشه ساختمانی (درب و پنجره), نصب شیشه دوجداره UPVC, شیشه بالکن ریلی و ثابت, تنظیم و تعویض استوپ و تعمیر پمپ شیشه سکوریت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شیشه سکوریت

نصب شیشه سکوریت مغازه

تعویض شیشه سکوریت مغازه

نصب شیشه سکوریت بالکن

خدمات نصب پارتیشن شیشه ‌ای میرال و نشکن

نصب درب سکوریت ریلی

نصب درب سکوریت کشویی، لولایی و ثابت

نظرات کاربران

profile picture
حجت معینی

از همه نظر عالی و متعهد

profile picture
کاربر جدید

بسیار وقت شناس و منصف و ماهر در انجام کار هستند

profile picture
حسین کیانی

خیلی کاری بودند اصلا نیاز به تذکر نداشت خودش همه کار رو انجام می داد

profile picture
سیدحسین میری

بسیار باحوصله و دقیق و دلسوز و ماهر بودن ایشون.

شرایط نصب شیشه سکوریت ریلی، کشویی، لولایی و ثابت

چنانچه مشتری نیاز به تهیه شیشه و پروفیل مناسب جهت تعمیرات توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت نصب شیشه سکوریت به صورت متراژی محاسبه می گردد و برآورد قیمت در این خصوص بر اساس ضخامت شیشه مد نظر مشتری متفاوت خواهد بود.

جهت انتخاب اجناس مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

shop-signs
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 8,000,000 الی 8,000,000 تومان
laser-cutting
برش لیزری
قیمت از 100,000 الی 700,000 تومان
design-shop-windows
ساخت دکور و ویترین مغازه
قیمت از 100,000 الی 700,000 تومان
lock-and-key
قفل و کلید
قیمت از 500,000 الی 1,700,000 تومان