banner

تعویض شیشه سکوریت ساختمان و مغازه

از 1317 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعویض و نصب انواع شیشه سکوریت

قیمت نصب شیشه سکوریت(متر مربع)- بالای 10 متر

35,000 الی 80,000 تومان

قیمت نصب شیشه سکوریت(متر مربع)- کمتر از 10 متر

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت شیشه سکوریت ریلی، کشویی، لولایی و ثابت

چنانچه مشتری نیاز به تهیه شیشه و پروفیل مناسب جهت تعمیرات توسط همیار داشته باشد، همیار پس تهیه، می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

قیمت نصب شیشه سکوریت به صورت متراژی محاسبه می گردد و برآورد قیمت در این خصوص بر اساس ضخامت شیشه مد نظر مشتری متفاوت خواهد بود.

جهت انتخاب اجناس مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه سکوریت که به آن شیشه میرال یا شیشه نشکن گفته می شود از مقاومت خوبی نسبت به شیشه های دیگر برخوردارند. این نوع شیشه های زیبا و مقاوم برای درب مغازه، بالکن، حمام، پارتیشن و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. نصب شیشه سکوریت از مواردی است که باید با دقت انجام شود زیرا پس از تولید نمی توان دوباره آنها را برش داد. همچنین باید مراحل اتصال با مهارت انجام شود تا هیچ گونه خراش بر سطح شیشه ایجاد نشود. در ادامه به معرفی انواع شیشه سکوریت، بهترین نصاب شیشه سکوریت و عوامل موثر بر قیمت نصب شیشه سکوریت می پردازیم.

انواع شیشه سکوریت

انواع درب‌های سکوریت به دلیل پیچیدگی که در اندازه‌گیری و نحوه استفاده از اتصالات دارند به گونه های مختلف تقسیم می شوند. هر کدام از مواردی که در ادامه توضیح خواهیم داد نیاز به تجربه و گذراندن دوره آموزش نصب شیشه سکوریت دارند تا به درستی انجام شوند. درغیر این صورت نتایج کار چنگی به دل نخواهند زد.

شیشه سکوریت کشویی

این مدل ازسکوریت و ریل کشویی تشکیل شده است که به راحتی باز و بسته می شوند. شیشه سکوریت ریلی به دو صورت دستی و اتومات باز و بسته می شوند. قیمت درب سکوریت کشویی به صورت متر مربع محاسبه می شود و بر اساس نو فریم، ریل و سایر قطعات مورد استفاده تعیین می شود. البته مدل شیشه سکوریت اتومات نسبت به مدل ساده گران تر است و آن هم به علت استفاده از موتور و اتصالات مخصوص است.

درب سکوریت ریلی یا لولایی کدام بهتر است؟

در ابتدا باید بیان کنیم تنها تفاوت این دو در نحوه باز و بسته شدن آنها است. در درب سکوریت لولایی، لنگه ها به وسیله لولا باز و بسته می شوند. اما در ساخت درب سکوریت ریلی لنگه های درب بر روی ریل حرکت کرده و جابجا می شوند. برای جواب به سوال فوق باید بیان کنیم که تنها فضای در دسترس شما، بهترین انتخاب را در اختیارتان قرار خواهد داد. به عبارت دیگر اگر فضای زیادی در دسترس دارید نصب شیشه سکوریت لولایی انتخاب خوبی است. اما اگر می خواهید از حداقل فضا بیشترین استفاده را نمایید باید اقدام به نصب شیشه سکوریت ریلی یا کشویی نمایید.

جهت نصب شیشه سکوریت مغازه و ویترین فروشگاه درب سکوریت که فضای ورودی فروشگاه زیاد وسیع نیست نباید از نمونه ریلی استفاده نمود زیرا فضای ویترین را محدود می کند. همچنین در اکثر موارد به علت عدم آشنایی افراد ممکن است با فشار اضافی برای باز کردن، درب را از رگلاژ خارج کنند.

نصب شیشه سکوریت ثابت

در مکان هایی مانند نرده های شیشه ای، نما و نصب شیشه سکوریت بالکن از نمونه های ثابت استفاده می شود. هزینه نصب شیشه سکوریت ثابت به علت سهولت در نصب و استفاده از یراق آلات ساده کمتر است. از نصب شیشه سکوریت ثابت برای پارتیشن در ادارت و سازمان ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه نصب شیشه سکوریت ثابت

در مرحله اول باید اندازه گیری ابعاد با دقت زیاد انجام شود. نصاب شیشه سکوریت باید این مرحله را با دقت انجام دهد زیرا پس از ساخت امکان برش وجود ندارد. سپس نوبت به تنظیم یراق آلات می رسد و باید عملیات ترازکشی با دقت انجام شود تا شیشه به درستی در جای خود قرار بگیرد.

اتصالات شیشه سکوریت

برای استفاده از شیشه سکوریت در موارد مختلف باید از اتصالات مخصوص استفاده نمود. این نوع اتصالات باید باکیفیت و درجه‌یک باشند تا کارکرد آن به بهترین نحو انجام شود. استفاده از نمونه های بی کیفیت موجب می شود که درب در موعدهای زمانی کوتاه از رگلاژ خارج شود و یا حتی بشکند. نحوه نصب شیشه سکوریت بسیار مهم است که تمام قطعات در تراز کامل باشند که با فشار اضافه موجب آسیب به لبه های شیشه نشود.

نصب شیشه میرال برای اینکه به بهترین نحو ممکن انجام شود، بهتر است به افرادی باتجربه سپرده شود که تبحر لازم را داشته و تمامی موارد را با دقت نصب می کنند.

در نصب شیشه سکوریت مغازه به چه مواردی باید توجه شود؟

  • اولین مرحله اندازه گیری صحیح است که باید توسط نصاب شیشه سکوریت با دقت انجام شود زیرا پس از ساخت شیشه امکان تغییر اندازه وجود ندارد.
  • در هنگام اتصال شیشه سکوریت نباید به گوشه ها و لبه های آن آسیب و خراشی وارد شود.
  • حتماً برای حمل آن باید از خودروهای مخصوص استفاده شود.
  • تراز بودن کامل شیشه از همه زوایا در مرحله نصب بسیار مهم است.
  • نصاب شیشه سکوریت باید در مرحله شاقول کردن، با دقت به این کار بپردازد. چرا که کیفیت باز و بسته شدن در شیشه‌ای به این مرحله بستگی دارد. همچنین باید واشر لولاها به دقت چسب کاری شوند.

شیشه میرال چیست و چه تفاوتی با سکوریت دارد؟

شیشه میرال نیز نوعی شیشه سکوریت است که مقاومت آن بسیار بیشتر از شیشه‌های عادی است. در مواردی که ممکن است شکستن شیشه آسیبی برای جان افراد داشته باشد اقدام به نصب شیشه میرال می کنند. نصب شیشه میرال مغازه موجب دید بهتر اجناس مغازه از بیرون می شود. شیشه میرال در رنگ های مختلف مانند مسی، آبی، طلایی، رفلکس و شفاف ساخته می شوند. 

قیمت نصب شیشه سکوریت به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه نصب شیشه سکوریت به موارد متعددی بستگی دارد. در ادامه به مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت تعویض شیشه سکوریت مغازه، بالکن و غیره می پردازیم.

 ابعاد 

هزینه نصب شیشه سکوریت به ابعاد شیشه وابسته است. هرچه ابعاد شیشه بیشتر باشد هزینه نصب بیشتر می شود. به طور مثال قیمت شیشه سکوریت مغازه نسبت به شیشه های نرده و غیره بیشتر است.

نوع شیشه سکوریت

دو نوع شیشه سکوریت معمولی و لمینت وجود دارد که نمونه معمولی ضخامت 10 میل دارد و نصب راحت تری دارد. اما لمینت ضخامت بیشتری دارد که پروسه نصب را سخت تر کرده و قیمت نصب بالاتری دارد.

نحوه نصب

انواع نصب لولایی، ساده و ریلی با هم متفاوتند و هزینه های متفاوتی دارند. در مواردی مانند نصب درب سکوریت لولایی باید از چهارچوب و آهن کشی استفاده نمود که قیمت نصب شیشه سکوریت را افزایش می دهد.

تعویض شیشه سکوریت را به نصاب هوم سرویز بسپارید

جهت تعویض شیشه سکوریت مغازه یا نصب شیشه سکوریت بالکن نیاز دارید باید از از یراق آلات دستگیره، قفل، استوپ و لولاهای مخصوص و با کیفیت استفاده شود. این یراق آلات باید از از آلیاژهای مرغوب ساخته شوند. در صورت تعویض شیشه سکوریت باید تمام یراق آلات به دقت بررسی و رگلاژ شوند. با ثبت درخواست رایگان نصاب شیشه سکوریت هوم سرویز با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در ارتباط با قیمت و نوع شیشه در اختیارتان قرار خواهد داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تعویض و نصب شیشه سکوریت مغازه
نصب شیشه سکوریت بالکن
خدمات نصب پارتیشن شیشه ‌ای میرال و نشکن
نصب درب سکوریت ریلی ، کشویی، لولایی و ثابت

همیاران سرویس تعویض شیشه سکوریت ساختمان و مغازه

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

ساخت تابلو مغازه
ساخت تابلو مغازه
قیمت از 100,000 الی 700,000 تومان
برش لیزری
برش لیزری
قیمت از 100,000 الی 700,000 تومان
ساخت دکور و ویترین مغازه
ساخت دکور و ویترین مغازه
قیمت از 100,000 الی 700,000 تومان
قفل و کلید
قفل و کلید
قیمت از 150,000 الی 800,000 تومان