برش لیزری

برش لیزری

از 1306 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت برش لیزری در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت برش لیزری

توافقی

متوسط قیمت250,000 تومانکمینه قیمت210,000 تومانبیشینه قیمت540,000 تومان

آنچه درباره برش لیزری خواهید خواند

  • برش لیزری یا لیزرکات چیست؟
  • برش لیزری چه مزایایی دارد؟
  • انواع لیزرهای مورد استفاده در فرآیند برشکاری با لیزر
  • خدمات برش لیزری
  • قیمت برش لیزری به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات برش لیزری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

برش لیزری یا لیزرکات چیست؟

برش لیزر فناوریجدیدی محسوب می شود که جهت بریدن متریال های مختلف کاربرد دارد. به طور کل درفرآیندهایی که برای بریدن قطعه ای از اشعه لیزر استفاده شود لیزرکات گفتهمی شود. لیزرکات امروزه در همه صنایع راه پیدا کرده است و گسترهی کاربری بسیار بالایی دارد. در دستگاه برش لیزری از اشعه لیزر رویاجسام مختلف کاربرد دارد و به این ترتیب که قسمت مورد نظر با اشعه بریده یا آب میشود و توسط فشار گاز از روی جسم کاملا پاک می شود. دقت و ظرافت در برش بالیزر بسیار بالاست و نتیجه بی نقصی در پی دارد، به همین علت این فناوریدر اکثر صنایع و تجهیزات کاربرد دارد. در ادامه به معرفی کاربردهای لیزر و عواملموثر بر قیمت برش لیزری می پردازیم.

برش لیزری چه مزایایی دارد؟

در اینروش انرژی وارد شده به سطح جسم بسیار باریک و قوی است. قدرت لیزر در کنارسرعت بالا موجب ایجاد قطعاتی با ظرافت می شود که دقیقا بر اساس طرح های برنامهریزی شده بدون کمترین درصد خطایی بر روی سطوح ایجاد می شوند. بدون استفاده از اینروش برای ایجاد طرح های مد نظر باید قالب های خاصی تهیه شوند که در این صورت هزینهها بسیار زیاد تمام می شود. به این ترتیب قیمت برش لیزری درمقابل سایر روش ها به صرفه تر است.

در صورتی که نیاز بهساخت چندین قطعه محدود باشد، استفاده از لیزر انتخاب خوبی است. اما درمواردی که آماده سازی تیراژ در تعداد بالا مدنظر است، لیزرکات انتخابهوشمندانه ای نخواهد بود. در ضمن لیزر نیاز به ماشین کاری بعدی ندارد و ظرافتبالایی دارند.

لیزر برای ساختقطعات با دقت بالا به کار می رود. همچنین احتمال تاب برداشتن جسم مورد نظر درفرآیند لیزرکات بسیار کم است. زیرا سطح مقطعی که تحت لیزرکات قرار می گیرد بسیارکم است. لبه های بریده شده با لیزر بسیار ظریف و با دقت هستند به همین علت برایتمام متریال مانند چوب و فلزات قابل استفاده هستند.

در پروسه برشکاریبا لیزر بر روی قطعه ای که مد نظر است، هیچ فشاری وارد نمی شود و درنتیجه لبه های قطعات دچار له شدگی یا کج شدن نمی شوند. همچنیندر این روش قطعات و طرح های پیچیده با کیفیت بریده می شوند و سرعت انجام کاربالاست و احتمال به وجود آمدن خطای انسانی در استفاده از برش لیزری بسیارکم است.

انواع لیزرهای مورد استفاده در فرآیند برشکاری با لیزر

تنها عامل مهم وتاثیر گذار در این فرآیند منبع تولید لیزر است. این پروسه با استفاده ازلیزرهای co2 ، لیزرهای فیبری ولیزرهای نئودیمیوم انجام می گیرد.

لیزر CO2 از مطرح ترین لیزرهای مورد استفاده دراین صنعت است. در دستگاه های لیزر با منبع CO2‌ پرتوی لیزر تولید شده با استفاده ازآینه های خاص، ‍پرتوها را در قسمت خاصی متمرکز می کنند و اقدام به بریدن اجسام میکنند. این نوع لیزر برای بریدن اجسام با ضخامت های کم کاربرد دارد. برای بریدن وجداسازی ورق های فلزی از لیزر فیبری استفاده میشود.

خدمات برش لیزری

برش لیزری پلکسی

ورق پلکسی گلاس مادهشفاف و شبیه به پلاستیک و شیشه است. اما مقاومت پلکسی از شیشه بیشتر است.البته برش لیزر ورق پلکسی با نام هایی مانند برش لیزر فلکسی وطلق نیز شناخته می شوند. از این نوع متریال برای ساخت انواع ماکت، تندیس، لوحتقدیر، تابلوی طبقات، برش لیزر لوگو و غیره استفاده می شوند.

برش لیزر فلزات

برای بریدن فلزاتمختلف مانند برش لیزری آلومینیوم و ورق استیل و غیره در صنایع مختلف کاربرددارد. با استفاده از دستگاه برش لیزر می توان اقدام به ساخت و تولید انواعقطعات تزیینی استیلی و فولادی در صنایع مختلف نمود. برش لیزر فلزات موجبصرفه‌جویی در زمان و هزینه می شود. همچنین دستگاه برش لیزر دارای دقت عمل بالا میباشد و موجب می شود که انواع قطعات فلزی پیچیده با استفاده از این تکنولوژی ساختهشوند.

برش لیزری چوب

خدمات برش لیزری برای ساخت موارد متعددی مانند ساختلوگو، ساخت مصنوعات چوبی و در دکوراسیون داخلی منزل کاربرد دارد. همچنین درراستای ساخت انواع ماکت چوبی از این روش استفاده می شود. زیرا سرعت عملو دقت در این روش بسیار بالاست و قیمت برش لیزری چوب نیز نسبت بهسایر روش های دستی مناسب تر است.

خدمات برش لیزریشیشه

خدمات برش لیزرشیشه باهدف حکاکی بر روی ظروف شیشه ای و یا ساخت انواع قطعات شیشه ای با اهداف مختلفارائه می شوند. مواردی مانند ساخت انواع آینه های دکوراتیو و غیره از جمله مواردیهستند که انجام می شوند. با استفاده از لیزرکات شیشه می توانانواع نقوش پیچیده را بدون اینکه شیشه آسیبی ببیند روی آن ایجاد نمود. علاوه براین موارد لیزر در سایر صنایع دیگر نیز وارد شده است که تعدادی از آنها عبارت انداز:

  • برش لیزرینمد، پارچه و چرم
  • برش لیزریلوگو و لیبل
  • برش لیزریطلق و مقوا
  • خدمات برشلیزری فوم

قیمت برش لیزری به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه برش لیزری به موارد متعددی بستگی دارد. قیمتبرشکاری با لیزر در درجه اول به متریال مورد نظر بستگی دارد. در درجهدوم قیمت لیزرکات به دو صورت محاسبه می شود. مورداول بر اساس متراژ و دومین مورد بر اساس دقیقه صرف شده برای طرحمورد نظر. قیمت برش با لیزر بر حسب دقیقه به این علت است که هرمتریال قطر و ضخامت متفاوتی دارند و برای انجام آنها یقینا زمان متفاوتی صرف خواهدشد. قیمت برش با لیزر به طور کل چون گستره ی بسیار وسیع را در بر میگیرد و نمی توان مشخصا قیمت ثابتی را برای آن اعلام کرد. اما بسیاری از ارائهدهندگان خدمات لیزرکات، هزینه لیزر کات در متریال مختلف را به طور حدودیبیان می کنند که بر اساس طرح مورد نظر برآورد می شود.

خدمات برش لیزری را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به خدماتبرشکاری با لیزر نیاز دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام قیمت خدمات برشلیزری با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند دارد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس برش لیزری و همچنین ارایه خدمات برش لیزری پلکسی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ساختمانی ارائه می دهد که شامل درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی, دریل کاری دیوار , کانال سازی کولر ، هواساز و چیلر, شارژ کپسول پودر و گاز آتش نشانی, آکوستیک کردن اتاق خواب, نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی, اجرای سقف شیروانی ویلا، آلاچیق و پارکینگ, پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس برش لیزری

برش لیزری پلکسی

برش لیزر فلزات

خدمات برش لیزری شیشه

برش لیزری لوگو و لیبل

برشکاری با لیزر چرم، مقوا، پارچه و چرم

برش لیزری چوب و برش لیزری طلق و ....

نظرات کاربران

profile picture
مرجان پورمحمود

خیلی خیلی راضی بودم بسیار مسئولیت پذیر و خوش قول بودند دستشون درد نکنه

شرایط برشکاری فلزات، برش با لیزر چوب و شیشه

ابتدا متریال مد نظر با ابعاد و طرح دلخواه به کارگاه های برش لیزری فرستاده می شود و در کمترین زمان ممکن ابعاد برش داده شده توسط پیک ارسال خواهد شد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

جوشکاری پلاستیک
جوشکاری پلاستیک
قیمت از 300,000 الی 1,000,000 تومان
دریل کاری
دریل کاری
قیمت از 300,000 الی 400,000 تومان
تراشکاری
تراشکاری
قیمت از 150,000 الی 700,000 تومان
آهنگری
آهنگری
قیمت از 2,000,000 الی 8,500,000 تومان