جوش پلاستیک

جوش پلاستیک

از 1231 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت جوش پلاستیک در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت جوشکاری و تعمیر آینه بغل(ماشین ایرانی)

100,000 الی 300,000 تومان

قیمت جوشکاری و تعمیر آینه بغل(ماشین خارجی)

300,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت جوشکاری و تعمیر سپر ماشین به همراه باز و بسته کردن(خودروی ایرانی)

150,000 الی 500,000 تومان

قیمت جوشکاری و تعمیر سپر ماشین بدون باز و بسته کردن(خودروی ایرانی)

100,000 الی 400,000 تومان

قیمت جوشکاری و تعمیر سپر ماشین به همراه باز و بسته کردن(خودروی خارجی)

1,200,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت جوشکاری و تعمیر سپر ماشین بدون باز و بسته کردن(خودروی خارجی)

800,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک دسته انواع اتو

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر متعلقات اتو(به همراه تعمیر)

150,000 الی 200,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک قفل دستگیره ماشین ظرفشویی

150,000 الی 400,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر متعلقات ماشین ظرفشویی(به همراه تعمیر)

250,000 الی 600,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر انواع درب ماشین لباسشویی

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر متعلقات ماشین لباسشویی

400,000 الی 700,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر کشو یخچال فریزر(ساید)

600,000 الی 850,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر جا میوه ای یخچال فریزر(ساید)

350,000 الی 600,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر یخ ساز یخچال فریزر(ساید)

500,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر دستگیره درب یخچال فریزر(ساید)

300,000 الی 750,000 تومان

قیمت سایر

توافقی

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره جوش پلاستیک خواهید خواند

  • جوشکاری پلاستیک چیست؟
  • روش های جوشکاری پلاستیک کدامند؟
  • ابزار جوش پلاستیک
  • قیمت جوشکاری پلاستیک به چه عواملی بستگی دارد؟
  • کلیه خدمات جوش پلاستیک سپر خودرو و جوش پلاستیک لوازم خانگی را بهمتخصصین هوم سرویز بسپارید

جوشکاری پلاستیک چیست؟

امروزه مبحث جوشکاریپلاستیک بسیار گسترده شده است. استفاده از پلاستیک به علت خاصیت شکلپذیری راحت و همچنین مقاومت بالای آنها نسبت به خوردگی روز افزون شده است. قطعاتپلاستیکی اغلب در همه زمینه ها به کار برده می شوند. به همین ترتیب خدمات ترمیمقطعات پلاستیکی مانند جوش پلاستیک نیز روی کار آمده است. به طور کل پلاستیک ها در دودسته ترموست و ترموپلاست تقسیم بندی می شوند. جوشکاری پلیمر فقطدر ترمو پلاست ها امکان پذیر است. زیرا ترموست ها گرما سخت هستند. به عبارت دیگردر حالت اولیه به شکل مایع می باشند. سپس برای شکل پذیری به آنها حرارت داده میشود. این مواد دیگر به هیچ عنوان به حالت مایع برنمی گردند. به همین علت قابل جوشپلاستیک و بازیافت نمی باشند.

جوشکاری پلیمر باایجاد یک پیوند مولکولی قوی بین دو پلاستیک اغلب از جنس یکسان صورت می گیرد. بهطور کل می توان انواع جوش پلاستیک را در سه مرحله فشار دادن، گرم کردنمقطع مورد نظر و سرد کردن قسمت جوش داده شده تقسیم کرد. درادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت جوشکاری پلاستیک در مواردمتفاوت مانند جوش سپر ماشین، جوشکاری لوله ها و موارد متعدددیگر می پردازیم.

روش های جوشکاری پلاستیک کدامند؟

همانطور که پیش ترنیز اعلام کردیم در کل پروسه جوش پلاستیک ها در سه مرحله فشار دادنقطعات پلیمری، سپس گرم کردن ناحیه اتصال و مرحله آخر خنک کردن قسمت جوش داده شدهدسته بندی می شوند. انواع جوش پلاستیک به علت تفاوت در نحوه گرم و ذوب کردنپلاستیک ها یعنی در مرحله دوم پدید آمده اند. در ادامه به اختصار در ارتباط باانواع روش جوشکاری پلاستیک توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

همانطور که گفته شدترموست‌ها قابل تغییر شکل نیستند و تنها ترموپلاست‌ها قابل جوشپلاستیک و تغییر شکل هستند. در این‌ صورت می‌توان گفت ترموپلاست‌ها به چندروش مختلف جوش داده می‌شوند:

  • روش جوشپلاستیک حرارت ( ترمال)
  • روشجوشکاری پلاستیک مکانیکی یا اصطکاک
  • روش جوشپلاستیک الکترومغناطیس (الکترومگنتیک)

برای اتصالات خارجیپلاستیک‌های ترموپلاست، از روش فرآیند حرارتی و به‌کارگیری هوای داغ در جوشپلاستیک و برای اتصالات داخلی پلاستیک‌های ترموپلاست نیز از روش‌های مکانیکی والکترومغناطیسی استفاده می‌شود.

از طرفی در روشجوشکاری پلاستیک حرارتی با استفاده از هوای داغ یا همان روش ترمال، از تکنیک ‌هایمختلفی برای جوش پلاستیک‌های ترموپلاست استفاده می‌شود که این تکنیک‌ها نیزعبارتند از:

· جوش پلاستیکالتراسونیک

در روش جوشکاریپلاستیک التراسونیک گرمای مورد نیاز جهت ذوب کردن قطعه با تبدیل نوسانات بهحرکت مکانیکی تامین می شود. فرکانس بالا موجب ایجاد اصطکاک در ناحیه مورد نظر وایجاد پیوند بین مولکولی می شود. این روش صرفا بینقطعات ترموپلاست امکان پذیر است همچنین دو قطعه باید کاملا از نظر شیمیایی با همسازگار باشند. در غیر این صورت بین دو قطعه پیوندی ایجاد نخواهد شد.این فرآیند بسیار تمیز است و مصرف انرژی بسیار کاهش پیدا می کند.همچنین در این روش از هیچ حلالی مانند چسب یا اتصال دهنده ای استفاده نمی شود. معمولادر وسایل پلاستیکی که به راحتی جوش نمی خورند، این روش پیشنهاد می شود.روش جوش پلاستیک التراسونیک برای اتصال قسمت های برقی و انواع اسباببازی و غیره به کار می رود.

· جوش پلاستیک باگاز داغ

یکی دیگر از روش هاایجاد گرمایش خارجی، جوش پلاستیک با گاز داغ است. در این روش میله جوشپلاستیک و مفتول به طور همزمان در مسیر جریان گاز داغ قرار میگیرند. به این ترتیب تمام سطوح به یک اندازه گرم خواهند شد. جریانی از هوای گرم بااستفاده از مشعل در محل اتصال هدایت می شود. میله جوش پلاستیک که محل شکاف راپر می کند، اغلب دارای سطح مقطع دایره شکل می باشد. جوش قطعات پلاستیکی در روش گاز داغجهت اتصال تمام قطعات پلاستیکی به وسیله مفتول انجام می شود.

· جوشکاری پلاستیکاصطکاکی

این روش جوشقطعات پلاستیکی به روش داخلی است. در این روش جوش قطعاتپلاستیکی به این ترتیب است که از طریق اصطکاک سطحی و گرمای ایجاد شده از اینطریق، سطح مورد نظر ذوب می شود و جوش قطعات انجام می شود. در این روش نسبت به روشالتراسونیک به فرکانس کمتر و نیروی نگه داشتن بیشتری نیاز دارد.

· جوش پلاستیکلیزری

جوشکاری قطعاتپلاستیکی به روش لیزری یک روش بیرونی است. این روش به عنوان یک روش اتصالبسیار قوی و دقیق برای قطعات پلیمری پیشنهاد می شود. دراین روش از پرتوی لیزر برایذوب و اتصال محل شکستگی استفاده می شود. در این روش مقدار انرژی کنترل شده ای بهمکان مورد نظر تابیده می شود. برای جوش تمام قطعات پلاستیکی می توان از لیزراستفاده کرد. این روش دارای مزایای زیادی مانند استحکام بالا، دقت عملکرد زیاد،ظرافت و قابلیت انجام مجدد جوش است.

· جوش پلاستیک باصفحات داغ

این روش برای اتصالصفحات بزرگ کاربرد دارد. در این روش صفحه داغی متناسب با شکل هندسی صفحات مورد نظردر بین آنها قرار می گیرد. پس از داغ شدن صفحات صفحه واسط کنار می رود. دو صفحه بهوسیله پرس به هم فشار داده می شوند تا مرحله اتصال به پایان برسد.

این روش برای قطعاتپلیمری بزرگ و دارای ساختارهای پیچیده است. همچنین برای جوش قطعات پلاستیکی درخودرو و اجزای مختلف لوازم خانگی از این فن جوش پلاستیکی استفاده می شود.

· جوشکاری پلاستیکبا تکنیک مادون قرمز

در این روش، سطوحمورد نظر با چیزی تماس ندارند و تنها با استفاده از یک منبع تابشی، پرتوی مادونقرمز به سطح اتصال قطعات پلاستیکی تابانده می‌شود. اشعه مادون قرمز نیز در اینروش، یا از طریق گرم کردن یک صفحه فلزی یا سرامیکی با جریان الکتریکی یا از طریقمنابع گازی ساطع‌ کننده پرتوی مادون قرمز که در واقع لیزرهای مادون قرمز هستند،تامین می‌شود. با استفاده از این روش نیز می‌توان پلیمرهایی با جنس پلی‌پروپیلن،پلی‌استایرن، ABS و پلی‌اتیلن را جوش داد.

ابزار جوش پلاستیک

از انواع ابزار جوشپلاستیک می توان به سشوار، مفتول، هویه جوش پلاستیک، میله جوشپلاستیک و سیم جوش پلاستیک اشاره کرد. این ابزار بسته به محل ترمیممانند جوش پلاستیک سپر ماشین، جوشکاری دستگیره پلاستیکی، جوشپلاستیک آینه بغل ماشین و تعمیر تانکر پلاستیکی یا مخزنپلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت جوشکاری پلاستیک به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت جوشکاری پلاستیک به موارد متعددی بستگی دارد. قیمتجوش پلاستیک بر اساس قطعه مورد نظر و محل اتصال تعیین می شود. همچننمیزان ظرافت و اهمیت کار نیر بر قیمت جوش پلاستیک تاثیر دارد.انواع روش های جوش پلاستیک که بیان شده هر کدام برای نوع پلیمرهای مختلف مناسبهستند و استحکام یکسانی ندارند. روش نیز عامل مهمی است که تعیین کننده هزینهجوشکاری پلاستیک است. از این رو پیشنهاد می کنیم برای اطلاع دقیق از قیمتجوشکاری پلاستیک با متخصصین و جوشکار پلاستیک هوم سرویز به طورمستقیم ارتباط برقرار کنید و از جزئیات کار مطلع شوید.

کلیه خدمات جوش پلاستیک سپر خودرو و جوش پلاستیک لوازم خانگی را بهمتخصصین هوم سرویز بسپارید

ما در این مقاله سعیکردیم تعدادی از روش ها و ابزارهای جوش پلاستیک را برایتان شرح دهیم.اما قطعا روش های دیگری نیز هستند که با توجه به نوع پلیمر و محل شکستگی ممکن استراه حل بهتری به نظر بیایند. از این رو اگر به این خدمات نیاز پیدا کردید، پیشنهادمی کنیم از جوشکار پلاستیک هوم سرویز که مهارت و تجربه کافی درزمینه انواع پلاستیک ها را دارد کمک بگیرید.

اتصالاتپلاستیک حیطه بسیار وسیعی را در بر می گیرد. از جوشکاری آینه بغلماشین و جوشکاری پلاستیک سپر ماشین گرفته تا جوشکاریپلاستیک لوازم خانگی مانند اتو، لباسشویی و غیره همه و همه توسط متخصصین هومسرویز در محل انجام می شود. در صورت نیاز بهدریافت خدمات جوشکاری پلاستیک کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست نمایید. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینهدقیق با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس جوش پلاستیک و همچنین ارایه خدمات جوشکاری پلاستیک نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس جوش پلاستیک

جوشکاری پلاستیک

جوش پلاستیک لوازم خانگی

جوشکاری اتصالات پلیمری

جوشکاری پلاستیک سپر ماشین

جوشکاری پلاستیک آینه بغل خودرو

جوشکاری پلاستیک قطعات پلاستیکی یخچال،لباسشویی، اتو، سشوار و...

جوش پلاستیک ورقهای ژئوممبران، پارچه ها و کفپوشهای ترموپلاستیکی کفپوش سالنهای ورزشی و ...

نظرات کاربران

profile picture
آرمین حسینی

بسیار پسر خوبی بود و از کارشم کامل رضایت دارم

profile picture
Mitra Mar

همه چی خوب بود

profile picture
علیرضا امیرخیزی

خوب بودو کیفیت کار هم بسیار خوب بود تشکر ویژه میکنم ازشون🙏

profile picture
سلماز حیدری

ایشون خیلی به موقع تشریف اوردند و خیلی قیمت منصفانه ایی دریافت کردند ممنونم راضی بودم

شرایط جوش پلاستیک لوازم خانگی و جوشکاری صفحات فایبرگلاس

جهت انجام سرویس جوشکاری پلاستیک نیاز به دسترسی به برق می باشد.

سرویس جوشکاری پلاستیک کاربردهای مختلفی دارد نظیر جوشکاری و تعمیر آینه بغل ماشین، جوشکاری سپر ماشین، جوشکاری مورد نیاز قطعات پلاستیکی انواع لوازم خانگی نظیر اتو، دستگیره ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و یخچال و فریزر

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب جهت جوشکاری و آهنگری داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 300,000 الی 1,100,000 تومان
تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 300,000 الی 1,400,000 تومان
تعمیر جاروبرقی
تعمیر جاروبرقی
قیمت از 1,500,000 الی 3,100,000 تومان
سپرسازی و تعمیر سپر خودرو
سپرسازی و تعمیر سپر خودرو
قیمت از 500,000 الی 900,000 تومان