banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
جوشکاری پلاستیک

جوشکاری پلاستیک آینه بغل خودرو و جوش پلاستیک سپر خودرو

از 1231 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت جوشکاری قطعات پلاستیکی

قیمت جوشکاری و تعمیر آینه بغل(ماشین ایرانی)

100,000 الی 300,000 تومان

قیمت جوشکاری و تعمیر آینه بغل(ماشین خارجی)

300,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت جوشکاری و تعمیر سپر ماشین به همراه باز و بسته کردن(خودروی ایرانی)

150,000 الی 500,000 تومان

قیمت جوشکاری و تعمیر سپر ماشین بدون باز و بسته کردن(خودروی ایرانی)

100,000 الی 400,000 تومان

قیمت جوشکاری و تعمیر سپر ماشین به همراه باز و بسته کردن(خودروی خارجی)

1,200,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت جوشکاری و تعمیر سپر ماشین بدون باز و بسته کردن(خودروی خارجی)

800,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک دسته انواع اتو

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر متعلقات اتو(به همراه تعمیر)

150,000 الی 200,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک قفل دستگیره ماشین ظرفشویی

150,000 الی 400,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر متعلقات ماشین ظرفشویی(به همراه تعمیر)

250,000 الی 600,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر انواع درب ماشین لباسشویی

300,000 الی 500,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر متعلقات ماشین لباسشویی

400,000 الی 700,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر کشو یخچال فریزر(ساید)

600,000 الی 850,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر جا میوه ای یخچال فریزر(ساید)

350,000 الی 600,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر یخ ساز یخچال فریزر(ساید)

500,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت جوشکاری پلاستیک و تعمیر دستگیره درب یخچال فریزر(ساید)

300,000 الی 750,000 تومان

قیمت سایر

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط جوش پلاستیک انواع لوازم پلاستیک و صفحات فایبرگلاس

جهت انجام سرویس جوشکاری پلاستیک نیاز به دسترسی به برق می باشد.

سرویس جوشکاری پلاستیک کاربردهای مختلفی دارد نظیر جوشکاری و تعمیر آینه بغل ماشین، جوشکاری سپر ماشین، جوشکاری مورد نیاز قطعات پلاستیکی انواع لوازم خانگی نظیر اتو، دستگیره ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و یخچال و فریزر

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب جهت جوشکاری و آهنگری داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

جوشکاری پلاستیک چیست؟

امروزه مبحث جوشکاری پلاستیک بسیار گسترده شده است. استفاده از پلاستیک به علت خاصیت شکل پذیری راحت و همچنین مقاومت بالای آنها نسبت به خوردگی روز افزون شده است. قطعات پلاستیکی اغلب در همه زمینه ها به کار برده می شوند. به همین ترتیب خدمات ترمیم قطعات پلاستیکی مانند جوش پلاستیک نیز روی کار آمده است. به طور کل پلاستیک ها در دو دسته ترموست و ترموپلاست تقسیم بندی می شوند. جوشکاری پلیمر فقط در ترمو پلاست ها امکان پذیر است. زیرا ترموست ها گرما سخت هستند. به عبارت دیگر در حالت اولیه به شکل مایع می باشند. سپس برای شکل پذیری به آنها حرارت داده می شود. این مواد دیگر به هیچ عنوان به حالت مایع برنمی گردند. به همین علت قابل جوش و بازیافت نمی باشند.

جوشکاری پلیمر با ایجاد یک پیوند مولکولی قوی بین دو پلاستیک اغلب از جنس یکسان صورت می گیرد. به طور کل می توان انواع جوش پلاستیک را در سه مرحله فشار دادن، گرم کردن مقطع مورد نظر و سرد کردن قسمت جوش داده شده تقسیم کرد. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت جوشکاری پلاستیک در موارد متفاوت مانند جوشکاری سپر ماشین، جوشکاری لوله ها و موارد متعدد دیگر می پردازیم.

روش های جوشکاری پلاستیک کدامند؟

همانطور که پیش تر نیز اعلام کردیم در کل پروسه جوش پلاستیک ها در سه مرحله فشار دادن قطعات پلیمری، سپس گرم کردن ناحیه اتصال و مرحله آخر خنک کردن قسمت جوش داده شده دسته بندی می شوند. انواع جوش به علت تفاوت در نحوه گرم و ذوب کردن پلاستیک ها یعنی در مرحله دوم پدید آمده اند. در ادامه به اختصار در ارتباط با انواع روش جوشکاری پلاستیک توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

همانطور که گفته شد ترموست‌ها قابل تغییر شکل نیستند و تنها ترموپلاست‌ها قابل جوش پلاستیک و تغییر شکل هستند. در این‌ صورت می‌توان گفت ترموپلاست‌ها به چند روش مختلف جوش داده می‌شوند:

  • روش جوشکاری حرارتی( ترمال)
  • روش جوشکاری مکانیکی یا اصطکاک
  • روش الکترومغناطیس (الکترومگنتیک)

برای اتصالات خارجی پلاستیک‌های ترموپلاست، از روش فرآیند حرارتی و به‌کارگیری هوای داغ در جوشکاری و برای اتصالات داخلی پلاستیک‌های ترموپلاست نیز از روش‌های مکانیکی و الکترومغناطیسی استفاده می‌شود.

از طرفی در روش جوشکاری حرارتی با استفاده از هوای داغ یا همان روش ترمال، از تکنیک ‌های مختلفی برای جوش پلاستیک‌های ترموپلاست استفاده می‌شود که این تکنیک‌ها نیز عبارتند از:

·       جوش پلاستیک التراسونیک

در روش جوشکاری پلاستیک التراسونیک گرمای مورد نیاز جهت ذوب کردن قطعه با تبدیل نوسانات به حرکت مکانیکی تامین می شود. فرکانس بالا موجب ایجاد اصطکاک در ناحیه مورد نظر و ایجاد پیوند بین مولکولی می شود این روش صرفا بین قطعات ترموپلاست امکان پذیر است همچنین دو قطعه باید کاملا از نظر شیمیایی با هم سازگار باشند. در غیر این صورت بین دو قطعه پیوندی ایجاد نخواهد شد.

این فرآیند بسیار تمیز است و مصرف انرژی بسیار کاهش پیدا می کند. همچنین در این روش از هیچ حلالی مانند چسب یا اتصال دهنده ای استفاده نمی شود. معمولا در وسایل پلاستیکی که به راحتی جوش نمی خورند، این روش پیشنهاد می شود. روش جوش التراسونیک برای اتصال قسمت های برقی و انواع اسباب بازی و غیره به کار می رود.

·       جوشکاری پلاستیک با گاز داغ

یکی دیگر از روش ها ایجاد گرمایش خارجی، جوش پلاستیک با گاز داغ است. در این روش میله جوش پلاستیک و مفتول به طور همزمان در مسیر جریان گاز داغ قرار می گیرند. به این ترتیب تمام سطوح به یک اندازه گرم خواهند شد. جریانی از هوای گرم با استفاده از مشعل در محل اتصال هدایت می شود. میله جوش پلاستیک که محل شکاف را پر می کند، اغلب دارای سطح مقطع دایره شکل می باشدجوش قطعات پلاستیکی در روش گاز داغ جهت اتصال تمام قطعات پلاستیکی به وسیله مفتول انجام می شود.

·       جوشکاری پلاستیک اصطکاکی

این روش جوش قطعات پلاستیکی به روش داخلی است. در این روش جوش قطعات پلاستیکی به این ترتیب است که از طریق اصطکاک سطحی و گرمای ایجاد شده از این طریق، سطح مورد نظر ذوب می شود و جوش قطعات انجام می شود. در این روش نسبت به روش التراسونیک به فرکانس کمتر و نیروی نگه داشتن بیشتری نیاز دارد.

·       جوش پلاستیک لیزری

جوشکاری قطعات پلاستیکی به روش لیزری یک روش بیرونی است. این روش به عنوان یک روش اتصال بسیار قوی و دقیق برای قطعات پلیمری پیشنهاد می شود. دراین روش از پرتوی لیزر برای ذوب و اتصال محل شکستگی استفاده می شود. در این روش مقدار انرژی کنترل شده ای به مکان مورد نظر تابیده می شود. برای جوش تمام قطعات پلاستیکی می توان از لیزر استفاده کرد. این روش دارای مزایای زیادی مانند استحکام بالا، دقت عملکرد زیاد، ظرافت و قابلیت انجام مجدد جوش است.

·       جوش پلاستیک با صفحات داغ

این روش برای اتصال صفحات بزرگ کاربرد دارد. در این روش صفحه داغی متناسب با شکل هندسی صفحات مورد نظر در بین آنها قرار می گیرد. پس از داغ شدن صفحات صفحه واسط کنار می رود. دو صفحه به وسیله پرس به هم فشار داده می شوند تا مرحله اتصال به پایان برسد.

این روش برای قطعات پلیمری بزرگ و دارای ساختارهای پیچیده است. همچنین برای جوش قطعات پلاستیکی در خودرو و اجزای مختلف لوازم خانگی از این فن جوش پلاستیکی استفاده می شود.

·       جوشکاری پلاستیک با تکنیک مادون قرمز

در این روش، سطوح مورد نظر با چیزی تماس ندارند و تنها با استفاده از یک منبع تابشی، پرتوی مادون قرمز به سطح اتصال قطعات پلاستیکی تابانده می‌شود. اشعه مادون قرمز نیز در این روش، یا از طریق گرم کردن یک صفحه فلزی یا سرامیکی با جریان الکتریکی یا از طریق منابع گازی ساطع‌ کننده پرتوی مادون قرمز که در واقع لیزرهای مادون قرمز هستند، تامین می‌شود. با استفاده از این روش نیز می‌توان پلیمرهایی با جنس پلی‌پروپیلن، پلی‌استایرن، ABS و پلی‌اتیلن را جوش داد.

ابزار جوش پلاستیک

از انواع ابزار جوش پلاستیک می توان به سشوار، مفتول، هویه جوش پلاستیک، میله جوش پلاستیک و سیم جوش پلاستیک اشاره کرد. این ابزار بسته به محل ترمیم مانند جوش پلاستیک سپر ماشین، جوشکاری دستگیره پلاستیکی، جوش پلاستیک آینه بغل ماشین و تعمیر تانکر پلاستیکی یا مخزن پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت جوشکاری پلاستیک به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت جوشکاری پلاستیک به موارد متعددی بستگی دارد. هزینه جوش پلاستیک بر اساس قطعه مورد نظر و محل اتصال تعیین می شود. همچنن میزان ظرافت و اهمیت کار نیر بر قیمت جوشکاری پلیمر تاثیر دارد. انواع روش های جوشکاری که بیان شده هر کدام برای نوع پلیمرهای مختلف مناسب هستند و استحکام یکسانی ندارند. روش نیز عامل مهمی است که تعیین کننده هزینه جوشکاری پلاستیک است. از این رو پیشنهاد می کنیم برای اطلاع دقیق از قیمت جوشکاری پلاستیک با متخصصین و جوشکار پلاستیک هوم سرویز به طور مستقیم ارتباط برقرار کنید و از جزئیات کار مطلع شوید.

جوشکاری پلاستیک در محل هوم سرویز

ما در این مقاله سعی کردیم تعدادی از روش ها و ابزارهای جوش پلاستیک را برایتان شرح دهیم. اما قطعا روش های دیگری نیز هستند که با توجه به نوع پلیمر و محل شکستگی ممکن است راه حل بهتری به نظر بیایند. از این رو اگر به این خدمات نیاز پیدا کردید، پیشنهاد می کنیم از جوشکار پلاستیک هوم سرویز که مهارت و تجربه کافی در زمینه انواع پلاستیک ها را دارد کمک بگیرید.

اتصالات پلاستیک حیطه بسیار وسیعی را در بر می گیرد. از جوشکاری آینه بغل ماشین و جوشکاری پلاستیک سپر ماشین گرفته تا جوشکاری پلاستیک لوازم خانگی مانند اتو، لباسشویی و غیره همه و همه توسط متخصصین هوم سرویز در محل انجام می شود. در صورت نیاز به دریافت خدمات جوشکاری پلاستیک کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. پس از ثبت درخواست متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق  با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

جوشکاری انواع ورقهای ژئوممبران، پارچه ها و کفپوشهای ترموپلاستیکی کفپوش سالنهای ورزشی و ...
جوشکاری پلاستیک انواع لوله و اتصالات پلیمری
جوشکاری پلاستیک سپر ماشین
جوشکاری پلاستیک آینه بغل خودرو
جوشکاری و تعمیر انواع قطعات پلاستیکی در لوازم خانگی مانند یخچال،لباسشویی، اتو، سشوار و...

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

تعمیر یخچال و فریزر
تعمیر یخچال و فریزر
قیمت از 350,000 الی 650,000 تومان
تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیر ماشین لباسشویی
قیمت از 200,000 الی 840,000 تومان
تعمیر جاروبرقی
تعمیر جاروبرقی
قیمت از 400,000 الی 1,800,000 تومان
سپرسازی و تعمیر سپر خودرو
سپرسازی و تعمیر سپر خودرو
قیمت از 300,000 الی 1,000,000 تومان