سپر سازی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
سپرسازی و تعمیر سپر خودرو

سپر سازی

از 1343 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سپر سازی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت رنگ کاری سپر خودرو

توافقی

قیمت تعویض سپر خودرو

توافقی

متوسط قیمت800,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

آنچه درباره سپر سازی خواهید خواند

  • سپر سازی و تعمیر سپر خودرو در محل
  • تعمیرات انواع سپرهای خودرو
  • آموزش تعمیر سپر
  • تعمیر سپر در محل
  • قیمت سپر سازی ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟
  • سپر سازی در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

سپر سازی و تعمیر سپر خودرو در محل

در قسمت جلویی و درتعدادی از خودروهای سدان در عقب خودرو سپر نصب شده است. این قطعه همانطور که ازنام گذاری اش مشخص است اولین قسمت دفاعی خودرو است. به این ترتیب در هنگام تصادفاتاولین قسمتی هم که دچار آسیب می شود قطعا سپر ماشین است. در نتیجه در صورتبروز اتفاق در کنار موارد دیگر باید به دنبال سپر سازی برای تعمیر سپرماشین نیز باشید. هر گونه ایراد در این قسمت، ظاهر خودرو را تحت الشعاع قرارمی دهد. همچنین تعمیرات سپر خودرو باید توسط متخصصین ماهر انجام شود تا تمامایرادات به خوبی از بین بروند. اکثر ایرادات سپر ماشین، در سپرسازی سیاررفع می ‌شوند. اما در صورتی که حجم آسیب زیاد باشد و تعمیر سپر شکسته مقدورنباشد باید به فکر تعویض سپر خودرو باشید.

در ادامه به آموزش تعمیر سپر و همچنین عواملموثر بر قیمت سپرسازی و هزینه تعمیر سپر می پردازیم.

تعمیرات انواع سپرهای خودرو

سپر ماشین بر اساسنوع اتومبیل در انواع متفاوتی تولید شده اند، تفاوت عمده سپرها در نوع اتومبیلشاسی یا سدان و کاربرد خودرو مورد نظر است. سپرها به دو صورت فلزی و پلیمری تولیدمی شوند که در ادامه توضیح می دهیم.

تعمیر سپر فایبرگلاس

اغلب سپر ماشین هایدرون شهری از فایبرگلاس است. سپر کامپوزیت پلیمری از چند لایه فایبر گلاس تشکیل میشود تا در کنار زیبایی مقاوت خوبی نیز داشته باشند و به راحتی دچار شکستگی نشوند.همچنین تعمیر سپر فایبر گلاس نیز راحت تر است و می توان با استفاده از جوشکاریپلاستیک اقدام به تعمیر سپر شکسته نمود.

تعمیر سپر ماشینفلزی

امروزه سپرهای فلزیبا توجه به وزن و قیمت بالایی که دارند در خودرو سازی جایگاه چندانی ندارند.همچنین تعمیر سپر فلزی نیز کار بسیار سختی است. البته قبل از هر گونه اقدامی در اینراستا باید حجم آسیب به خوبی و به صورت حرفه ای بررسی شود. زیرا در واقعیتاگر حجم آسیب بالا باشد در مواردی نمی توان اقدام به تعمیرات نمود و باید نمونهجدید در سپر سازی تهیه و نصب شوند.

آموزش تعمیر سپر

همه ی مدل های سپر وایرادات آنها به یک شکل تعمیر نمی شوند. تعمیر سپر در حوزه خدمات تخصصی است. متخصصمربوطه باید بهترین راهکار را انتخاب کند. در ادامه به آموزش سپر سازی ماشین میپردازیم تا با پروسه کار آشنا شوید.

سپر باید جداشود

قبل از شروع بایدکیسه هوا غیر فعال شود. باید تمام پیچ و مهره های سپر باید باز شوند و سپر از محلخود جدا شود. برای تعمیر سپر جلو این پیج ها درزیر کاپوت قرار دارند و جهت تعمیر سپر عقب نیز در زیر سپر و داخل صندوق عقبباید پیچ ها باز شوند.

تعمیر سپر ماشین

تمام برجستگی هایی کهروی سپر ایجاد شده است باید به طور کامل برداشته شوند. هر گونه لبه برآمده و تیزباید کاملا صاف شوند. با سمباده مخصوص سطح کاملا صاف و یکدست نمایید.

سطح سپر ار تمیزکنید

با استفاده از استونکه یک پاک کننده عالی برای خاک و چربی روی سپر است تمام سطح سپر ماشین را تمیزکرده تا رزین روی سپر از بین برود.

رزین فایبر گلاستهیه کنید

موادی مانند رزینفایبرگلاس، نوارهای تشک و ماده سخت کننده باید تهیه شوند. رزین را در ظرفی ریخته وبر روی تشک که بر اساس میزان ترک سپر برش داده شده بریزید. تمام قسمت های آسیب دیدهرا به همراه مقداری حاشیه از رزین بپوشانید و چند دقیقه زمان دهید تا کاملا سفتشوند. سپس منطقه ترمیم شده باید به خوبی سمباده زده و صاف شوند.

سپر را در نور وروشنایی مجدد بررسی کنید

در نهایت برای تکمیلسپرسازی پس از سمباده زدن باید در نور کامل کل سپر بررسی شود و در صورت وجود ترکهای ریز دوباره با استفاده از مایع سفت کننده محل را پر کرده و پس از خشک شدندوباره کل آن را سمباده بزنید. سپس در نهایت برای یکدست شدن آن با استفاده ازاسپری رنگ، کل سطح را رنگ بزنید.

تعمیر سپر در محل

از جمله خدماتی کهامروز در اختیار کاربران قرار داه شده است سپر سازی سیار است. به این ترتیببرای تعمیر سپر عقب و تعمیر سپر در محل دیگر نیاز نیست وسیله نقلیه خود را بهتعمیرگاه انتقال بدهید. تمامی خدمات مربوط به تعمیر سپر شکسته و تعمیر سپر سوراخشده در محل ارائه می شوند. البته در ابتدا باید حجم آسیب توسط متخصصین در محلبررسی شوند و توضیحات لازم ارائه شده و در نهایت توسط مشتریان محل تعمیرات انتخابشود.

قیمت سپر سازی ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟

با توجه به تنوع سپر هزینهتعمیر سپر شکسته به موارد متعددی وابسته است. مواردی مانند نوع و مدل خودرو،حجم آسیب وارد شده به سپر بر قیمت تعمیر سپر تاثیر دارند. با توجه به اینموارد قیمت سپر سازی ماشین را نمی توان یک هزینه ثابت در نظر گرفته و اعلامنمود. به طور مثال سپرسازی ماشین های خارجی بیشتر از خودروهای داخلی است. هزینهتعمیر سپر سراتو با تعمیر سپر پراید قطعا یکسان نیست. همانطور که پیش تر گفتهشد هرچه سپر ماشین بیشتر آسیب دیده باشد، ترمیم و تعمیر آن توسط تعمیرکار زمان و مراحلبیشتری را می طلبد و در نتیجه اجرت تعمیر سپر را بالا می برد.

سپر سازی در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز بهخدمات سپر سازی سیار تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. متخصصین ما جهت بررسی شرایط و اعلام هزینه سپر سازی در محل باشما تماس گرفته و توضیحات لازم در ارتباط با تعمیر سپر را در اختیارتان قرارخواهند داد. تمامی خدمات مربوط به سپرسازی در محل با استفاده از ابزارآلات پیشرفته انجام می شود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سپر سازی و همچنین ارایه خدمات سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض انواع چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل, تعویض باتری خودرو در محل, تعویض وایر شمع انواع خودروهای ایرانی , تست دیاگ خودرو و عیب یابی سریع خودرو در محل, خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی , تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی, تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی, تعویض لنت ترمز انواع خودرو ایرانی, تهیه قطعات و لوازم خودرو های ایرانی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سپر سازی

سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی

تعمیر سپر خودروهای چینی و خودروهای لوکس وارداتی

تعمیر سپر فایبر گلاس

تعمیرات سپر فلزی خودروهای سنگین

تعمیر سپر شکسته و سوراخ شده در محل

تعویض سپر انواع خودروهای وارداتی و ایرانی

نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا ساده

کیفیت کار عالی، حتما از سایر سرویس های هوم سرویز نیز استفاده خواهم کرد.

profile picture
افشین پورسعید

دستشون درد نکنه همه چیز عالی و خوب بود

profile picture
علی تمدن

بسیار خوش برخورد بودند

profile picture
احمد صحنه  

سلام با تشکر از اقای جعفری کارشون اوکی بود ممنون

شرایط تعمیر سپر خودروهای ایرانی و وارداتی

همیار می بایست ابتدا محل آسیب دیده را بررسی نماید و سپس در صورت رضایت مشتری شروع به انجام کار نماید.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شیشه و آینه خودرو
شیشه و آینه خودرو
قیمت از 605,000 الی 1,400,000 تومان
واکس و پولیش خودرو
واکس و پولیش خودرو
قیمت از 1,000,000 الی 2,200,000 تومان
تعمیر جلوبندی خودرو
تعمیر جلوبندی خودرو
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
دیاگ و عیب یابی خودرو
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 250,000 الی 300,000 تومان