سپر سازی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
سپرسازی و تعمیر سپر خودرو

سپر سازی

از 1147 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سپر سازی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت رنگ کاری سپر خودرو

توافقی

قیمت تعویض سپر خودرو

توافقی

قیمت تعمیر سپرخودرو ایرانی

700,000 الی 2,000,000 تومان

قیمت تعمیر سپر خودرو خارجی

1,200,000 الی 7,000,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره سپر سازی خواهید خواند

  • سپر سازی و تعمیر سپر خودرو در محل
  • نحوه دریافت خدمات سپر سازی سیار هوم سرویز
  • تعمیرات انواع سپرهای خودرو
  • آموزش تعمیر سپر خودرو
  • تعمیر سپر در محل
  • قیمت سپر سازی ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟
  • سپر سازی در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

سپر سازی و تعمیر سپر خودرو در محل

در قسمت جلویی و در تعدادی از خودروهای سدان در عقب خودرو سپر نصب شده است. این قطعه همانطور که از نام گذاری اش مشخص است اولین قسمت دفاعی خودرو است. به این ترتیب در هنگام تصادفات اولین قسمتی هم که دچار آسیب می شود قطعا سپر ماشین است. در نتیجه در صورت بروز اتفاق در کنار موارد دیگر باید به دنبال سپر سازی برای تعمیر سپر ماشین نیز باشید. هر گونه ایراد در این قسمت، ظاهر خودرو را تحت الشعاع قرار می دهد. همچنین تعمیرات سپر خودرو باید توسط متخصصین ماهر انجام شود تا تمام ایرادات به خوبی از بین بروند. اکثر ایرادات سپر ماشین، در سپرسازی سیار رفع می ‌شوند. اما در صورتی که حجم آسیب زیاد باشد و تعمیر سپر شکسته مقدور نباشد باید به فکر تعویض سپر خودرو باشید.

در ادامه به آموزش تعمیر سپر و همچنین عوامل موثر بر قیمت سپرسازی و هزینه تعمیر سپر می پردازیم.

نحوه دریافت خدمات سپر سازی سیار هوم سرویز

در صورت نیاز به انواع خدمات مربوط به خودرو مانند صافکاری ماشین با دستگاه و خدمات مربوط به تعمیر سپر خودرو تنها کافیست مراحل زیر را طی کنید.

· ثبت درخواست رایگان جهت سپرسازی سیار

به راحتی از طریق سایت، اپلیکیشن هوم سرویز و یا تماس مستقیم می توانید درخواست تعمیر سپر خودرو و یا تعویض سپر خودرو را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع خودرو، خدمات مورد نیاز و همچنین محل استقرار خودرو را اعلام خواهید نمود.

· تماس همیاران جهت ارائه توضیحات نهایی

پس از ثبت درخواست متخصصین جهت اعلام هزینه تعویض سپر جلو و یا هزینه تعمیر سپر تماس گرفته و توضیحات لازم را ارائه می دهند.

· اعزام متخصصین به محل جهت تعمیر سپر خودرو

پس از توافقات نهایی متخصصین با تجهیزات مورد نیاز در محل حاضر شده و خدمات را در محل ارائه می دهند.

تعمیرات انواع سپرهای خودرو

سپر ماشین بر اساس نوع اتومبیل در انواع متفاوتی تولید شده اند، تفاوت عمده سپرها در نوع اتومبیل شاسی یا سدان و کاربرد خودرو مورد نظر است. سپرها به دو صورت فلزی و پلیمری تولید می شوند که در ادامه توضیح می دهیم.

· تعمیر سپر فایبر گلاس

اغلب سپر ماشین های درون شهری از فایبرگلاس است. سپر کامپوزیت پلیمری از چند لایه فایبر گلاس تشکیل می شود تا در کنار زیبایی مقاوت خوبی نیز داشته باشند و به راحتی دچار شکستگی نشوند. همچنین تعمیر سپر فایبر گلاس نیز راحت تر است و می توان با استفاده از جوشکاری پلاستیک سپر خودرو اقدام به تعمیر سپر شکسته نمود.

· تعمیر سپر ماشین فلزی

امروزه سپرهای فلزی با توجه به وزن و قیمت بالایی که دارند در خودرو سازی جایگاه چندانی ندارند. همچنین تعمیر سپر فلزی نیز کار بسیار سختی است. البته قبل از هر گونه اقدامی در این راستا باید حجم آسیب به خوبی و به صورت حرفه ای بررسی شود. زیرا در واقعیت اگر حجم آسیب بالا باشد در مواردی نمی توان اقدام به تعمیرات نمود و باید نمونه جدید در سپر سازی تهیه و نصب شوند.

آموزش تعمیر سپر خودرو

همه ی مدل های سپر و ایرادات آنها به یک شکل تعمیر نمی شوند. تعمیر سپر در حوزه خدمات تخصصی است. متخصص مربوطه باید بهترین راهکار را انتخاب کند. در ادامه به آموزش سپر سازی ماشین می پردازیم تا با پروسه کار آشنا شوید.

· سپر باید جدا شود

قبل از شروع باید کیسه هوا غیر فعال شود. باید تمام پیچ و مهره های سپر باید باز شوند و سپر از محل خود جدا شود. برای تعمیر سپر جلو این پیج ها در زیر کاپوت قرار دارند و جهت تعمیر سپر عقب نیز در زیر سپر و داخل صندوق عقب باید پیچ ها باز شوند.

· تعمیر سپر ماشین

تمام برجستگی هایی که روی سپر ایجاد شده است باید به طور کامل برداشته شوند. هر گونه لبه برآمده و تیز باید کاملا صاف شوند. با سمباده مخصوص سطح کاملا صاف و یکدست نمایید.

· سطح سپر را تمیز کنید

با استفاده از استون که یک پاک کننده عالی برای خاک و چربی روی سپر است تمام سطح سپر ماشین را تمیز کرده تا رزین روی سپر از بین برود.

· رزین فایبر گلاس تهیه کنید

موادی مانند رزین فایبرگلاس، نوارهای تشک و ماده سخت کننده باید تهیه شوند. رزین را در ظرفی ریخته و بر روی تشک که بر اساس میزان ترک سپر برش داده شده بریزید. تمام قسمت های آسیب دیده را به همراه مقداری حاشیه از رزین بپوشانید و چند دقیقه زمان دهید تا کاملا سفت شوند. سپس منطقه ترمیم شده باید به خوبی سمباده زده و صاف شوند.

· سپر را در نور و روشنایی مجدد بررسی کنید

در نهایت برای تکمیل سپرسازی پس از سمباده زدن باید در نور کامل کل سپر بررسی شود و در صورت وجود ترک های ریز دوباره با استفاده از مایع سفت کننده محل را پر کرده و پس از خشک شدن دوباره کل آن را سمباده بزنید. سپس در نهایت برای یکدست شدن آن با استفاده از اسپری رنگ، کل سطح را رنگ بزنید.

تعمیر سپر در محل

از جمله خدماتی که امروز در اختیار کاربران قرار داه شده است سپر سازی سیار است. به این ترتیب برای تعمیر سپر عقب و تعمیر سپر جلو پراید و سایر خودرو در محل دیگر نیاز نیست وسیله نقلیه خود را به تعمیرگاه انتقال بدهید. تمامی خدمات مربوط به تعمیر سپر شکسته و تعمیر سپر سوراخ شده در محل ارائه می شوند. البته در ابتدا باید حجم آسیب توسط متخصصین در محل بررسی شوند و توضیحات لازم ارائه شده و در نهایت توسط مشتریان محل تعمیرات انتخاب شود.

قیمت سپر سازی ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه سپر سازی به موارد متعددی وابسته است. از این رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه تعویض سپر و یا هزینه سپر سازی اعلام نمود.

· نوع و مدل خودرو بر هزینه سپرسازی سیار تاثیر دارد

با توجه به تنوع سپر و تنوع خودروهای داخلی و وارداتی هزینه تعمیر سپر شکسته به موارد متعددی وابسته است. طبیعتا هزینه تعمیر سپر پراید با سایر خودروها تفاوت دارد. به طور مثال سپرسازی ماشین های خارجی بیشتر از خودروهای داخلی است.

· مقدار آسیب سپر نیز هزینه تعمیرات سپر در محل را تغییر می دهد

حجم آسیب وارد شده به سپر بر قیمت تعمیر سپر تاثیر دارند. با توجه به این موارد قیمت سپر سازی ماشین را نمی توان یک هزینه ثابت در نظر گرفته و اعلام نمود. همانطور که پیش تر گفته شد هرچه سپر ماشین بیشتر آسیب دیده باشد، ترمیم و تعمیر آن توسط تعمیرکار زمان و مراحل بیشتری را می طلبد و در نتیجه اجرت تعمیر سپر را بالا می برد.

· هزینه تعویض سپر خودرو

مورد دیگر نیز نظر شخصی مشتری است. گاهی حجم آسیب به سپر در حدی است که در صورت تعمیر سپر خودرو شکل اولیه سپر مورد قبول نخواهد بود و به خوبی قابل ترمیم نخواهد بود. در این صورت بهترین راهکار تعویض سپر خودرو است که بر اساس هر خودرو هزینه تعویض سپر خودرو تغییر می کند.

سپر سازی در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات سپر سازی سیار تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت بررسی شرایط و اعلام هزینه سپر سازی در محل با شما تماس گرفته و توضیحات لازم در ارتباط با تعمیر سپر را در اختیارتان قرار خواهند داد. تمامی خدمات مربوط به سپر سازی در محل با استفاده از ابزارآلات پیشرفته انجام می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سپر سازی و همچنین ارایه خدمات سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل, تعویض باتری خودرو در محل, تعویض وایر شمع انواع خودروهای ایرانی , تست دیاگ خودرو و عیب یابی سریع خودرو در محل, خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی , تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی, تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی, تعویض لنت ترمز انواع خودرو ایرانی, لوازم یدکی خودرو ایرانی, رادیاتور سازی سیار , کلیه خدمات برق خودرو در محل, تعمیر دیفرانسیل پراید, تعمیر گیربکس دنده ای, تعمیر کولر ماشین در محل, تعمیر بخاری خودرو, تعمیر دینام خودرو در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سپر سازی

سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی

تعمیر سپر خودروهای چینی و خودروهای لوکس وارداتی

تعمیر سپر فایبر گلاس

تعمیرات سپر فلزی خودروهای سنگین

تعمیر سپر شکسته و سوراخ شده در محل

تعویض سپر انواع خودروهای وارداتی و ایرانی

نظرات کاربران

profile picture
حسام اخوان

باتشکر از آقای جعفری ، بسیار حرفه‌ای در کارشون و البته منصف بودند.

profile picture
محمودرضا ساده

کیفیت کار عالی، حتما از سایر سرویس های هوم سرویز نیز استفاده خواهم کرد.

profile picture
سیاوش گرایلی

بسیار کاربلد، دقیق، منصف و البته خوش اخلاق

profile picture
افشین پورسعید

دستشون درد نکنه همه چیز عالی و خوب بود

شرایط تعمیر سپر خودروهای ایرانی و وارداتی

همیار می بایست ابتدا محل آسیب دیده را بررسی نماید و سپس در صورت رضایت مشتری شروع به انجام کار نماید.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

car-glass
شیشه و آینه خودرو
قیمت از 1,400,000 الی 4,000,000 تومان
car-wash-polish-wax
واکس و پولیش خودرو
قیمت از 1,000,000 الی 2,500,000 تومان
mechanic
تعمیر جلوبندی خودرو
قیمت از 2,000,000 الی 2,000,000 تومان
diagnosis-car
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 4,300,000 الی 4,300,000 تومان