سپر سازی
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
تعمیر و سرویس خودرو
/
سپرسازی و تعمیر سپر خودرو

سپر سازی

از 1343 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت سپر سازی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت رنگ کاری سپر خودرو

توافقی

قیمت تعویض سپر خودرو

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

سپر سازی و تعمیر سپر خودرو در محل

در قسمت جلویی و در تعدادی از خودروهای سدان در عقب خودرو سپر نصب شده است. این قطعه همانطور که از نام گذاری اش مشخص است اولین قسمت دفاعی خودرو است. به این ترتیب در هنگام تصادفات اولین قسمتی هم که دچار آسیب می شود قطعا سپر ماشین است. در نتیجه در صورت بروز اتفاق در کنار موارد دیگر باید به دنبال سپر سازی برای تعمیر سپر ماشین نیز باشید. هر گونه ایراد در این قسمت، ظاهر خودرو را تحت الشعاع قرار می دهد. همچنین تعمیرات سپر خودرو باید توسط متخصصین ماهر انجام شود تا تمام ایرادات به خوبی از بین بروند. اکثر ایرادات سپر ماشین، در سپرسازی سیار رفع می ‌شوند. اما در صورتی که حجم آسیب زیاد باشد و تعمیر سپر شکسته مقدور نباشد باید به فکر تعویض سپر خودرو باشید.

در ادامه به آموزش تعمیر سپر و همچنین عوامل موثر بر قیمت سپرسازی و هزینه تعمیر سپر می پردازیم.

تعمیرات انواع سپرهای خودرو

سپر ماشین بر اساس نوع اتومبیل در انواع متفاوتی تولید شده اند، تفاوت عمده سپرها در نوع اتومبیل شاسی یا سدان و کاربرد خودرو مورد نظر است. سپرها به دو صورت فلزی و پلیمری تولید می شوند که در ادامه توضیح می دهیم.

تعمیر سپر فایبر گلاس

اغلب سپر ماشین های درون شهری از فایبرگلاس است. سپر کامپوزیت پلیمری از چند لایه فایبر گلاس تشکیل می شود تا در کنار زیبایی مقاوت خوبی نیز داشته باشند و به راحتی دچار شکستگی نشوند. همچنین تعمیر سپر فایبر گلاس نیز راحت تر است و می توان با استفاده از جوشکاری پلاستیک اقدام به تعمیر سپر شکسته نمود.

تعمیر سپر ماشین فلزی

امروزه سپرهای فلزی با توجه به وزن و قیمت بالایی که دارند در خودرو سازی جایگاه چندانی ندارند. همچنین تعمیر سپر فلزی نیز کار بسیار سختی است. البته قبل از هر گونه اقدامی در این راستا باید حجم آسیب به خوبی و به صورت حرفه ای بررسی شود. زیرا در واقعیت اگر حجم آسیب بالا باشد در مواردی نمی توان اقدام به تعمیرات نمود و باید نمونه جدید در سپر سازی تهیه و نصب شوند.

آموزش تعمیر سپر

همه ی مدل های سپر و ایرادات آنها به یک شکل تعمیر نمی شوند. تعمیر سپر در حوزه خدمات تخصصی است. متخصص مربوطه باید بهترین راهکار را انتخاب کند. در ادامه به آموزش سپر سازی ماشین می پردازیم تا با پروسه کار آشنا شوید.

سپر باید جدا شود

قبل از شروع باید کیسه هوا غیر فعال شود. باید تمام پیچ و مهره های سپر باید باز شوند و سپر از محل خود جدا شود. برای تعمیر سپر جلو این پیج ها در زیر کاپوت قرار دارند و جهت تعمیر سپر عقب نیز در زیر سپر و داخل صندوق عقب باید پیچ ها باز شوند.

تعمیر سپر ماشین

تمام برجستگی هایی که روی سپر ایجاد شده است باید به طور کامل برداشته شوند. هر گونه لبه برآمده و تیز باید کاملا صاف شوند. با سمباده مخصوص سطح کاملا صاف و یکدست نمایید.

سطح سپر ار تمیز کنید

با استفاده از استون که یک پاک کننده عالی برای خاک و چربی روی سپر است تمام سطح سپر ماشین را تمیز کرده تا رزین روی سپر از بین برود.

رزین فایبر گلاس تهیه کنید

موادی مانند رزین فایبرگلاس، نوارهای تشک و ماده سخت کننده باید تهیه شوند. رزین را در ظرفی ریخته و بر روی تشک که بر اساس میزان ترک سپر برش داده شده بریزید. تمام قسمت های آسیب دیده را به همراه مقداری حاشیه از رزین بپوشانید و چند دقیقه زمان دهید تا کاملا سفت شوند. سپس منطقه ترمیم شده باید به خوبی سمباده زده و صاف شوند.

سپر را در نور و روشنایی مجدد بررسی کنید

در نهایت برای تکمیل سپرسازی پس از سمباده زدن باید در نور کامل کل سپر بررسی شود و در صورت وجود ترک های ریز دوباره با استفاده از مایع سفت کننده محل را پر کرده و پس از خشک شدن دوباره کل آن را سمباده بزنید. سپس در نهایت برای یکدست شدن آن با استفاده از اسپری رنگ، کل سطح را رنگ بزنید.

تعمیر سپر در محل

از جمله خدماتی که امروز در اختیار کاربران قرار داه شده است سپر سازی سیار است. به این ترتیب برای تعمیر سپر عقب و تعمیر سپر در محل دیگر نیاز نیست وسیله نقلیه خود را به تعمیرگاه انتقال بدهید. تمامی خدمات مربوط به تعمیر سپر شکسته و تعمیر سپر سوراخ شده در محل ارائه می شوند. البته در ابتدا باید حجم آسیب توسط متخصصین در محل بررسی شوند و توضیحات لازم ارائه شده و در نهایت توسط مشتریان محل تعمیرات انتخاب شود.

قیمت سپر سازی ماشین به چه مواردی بستگی دارد؟

با توجه به تنوع سپر هزینه تعمیر سپر شکسته به موارد متعددی وابسته است. مواردی مانند نوع و مدل خودرو، حجم آسیب وارد شده به سپر بر قیمت تعمیر سپر تاثیر دارند. با توجه به این موارد قیمت سپر سازی ماشین را نمی توان یک هزینه ثابت در نظر گرفته و اعلام نمود. به طور مثال سپرسازی ماشین های خارجی بیشتر از خودروهای داخلی است. هزینه تعمیر سپر سراتو با تعمیر سپر پراید قطعا یکسان نیست. همانطور که پیش تر گفته شد هرچه سپر ماشین بیشتر آسیب دیده باشد، ترمیم و تعمیر آن توسط تعمیرکار زمان و مراحل بیشتری را می طلبد و در نتیجه اجرت تعمیر سپر را بالا می برد.

سپر سازی در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات سپر سازی سیار تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت بررسی شرایط و اعلام هزینه سپر سازی در محل با شما تماس گرفته و توضیحات لازم در ارتباط با تعمیر سپر را در اختیارتان قرار خواهند داد. تمامی خدمات مربوط به سپر سازی در محل با استفاده از ابزارآلات پیشرفته انجام می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس سپر سازی و همچنین ارایه خدمات سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات تعمیر خودرو ارائه می دهد که شامل تعویض انواع چراغ هالوژنی، زنون، لیزری، led و نئونی خودرو در محل, تعویض باتری خودرو در محل, تعویض وایر شمع انواع خودروهای ایرانی , تست دیاگ خودرو و عیب یابی سریع خودرو در محل, خدمات صافکاری و نقاشی انواع ماشین لوکس و ایرانی , تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی, تعمیر جلوبندی و تعمیر سیستم تعلیق انواع خودرو ایرانی و خارجی, تعویض لنت ترمز انواع خودرو ایرانی, تهیه قطعات و لوازم خودرو های ایرانی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های تعمیر و سرویس خودرو را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس سپر سازی

سپر سازی و تعویض انواع سپر خودرو ایرانی

تعمیر سپر خودروهای چینی و خودروهای لوکس وارداتی

تعمیر سپر فایبر گلاس

تعمیرات سپر فلزی خودروهای سنگین

تعمیر سپر شکسته و سوراخ شده در محل

تعویض سپر انواع خودروهای وارداتی و ایرانی

نظرات کاربران

profile picture
حجت صدوقیان

با سلام سرویس سپرسازی داشتم که اقای اسکندری به موقع تشریف اوردند و کار را انجام دادند

شرایط تعمیر سپر خودروهای ایرانی و وارداتی

همیار می بایست ابتدا محل آسیب دیده را بررسی نماید و سپس در صورت رضایت مشتری شروع به انجام کار نماید.

تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

شیشه و آینه خودرو
شیشه و آینه خودرو
قیمت از 300,000 الی 800,000 تومان
واکس و پولیش خودرو
واکس و پولیش خودرو
قیمت از 550,000 الی 1,500,000 تومان
تعمیر جلوبندی خودرو
تعمیر جلوبندی خودرو
قیمت از 200,000 الی 1,420,000 تومان
دیاگ و عیب یابی خودرو
دیاگ و عیب یابی خودرو
قیمت از 100,000 الی 300,000 تومان

خدمات سپر سازی در این شهرها ارائه می شود: