تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی

از 1081 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر جاروبرقی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی

400,000 الی 600,000 تومان

قیمت تعویض ذغال جاروبرقی

100,000 الی 150,000 تومان

قیمت تعویض سیم جمع کن جاروبرقی

300,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی

200,000 الی 250,000 تومان

قیمت سرویس کامل جاروبرقی

250,000 الی 300,000 تومان

قیمت تعویض لوله خرطومی جاروبرقی

300,000 الی 450,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض دسته جاروبرقی

250,000 الی 450,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی روشن خاموش کن جاروبرقی

200,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعویض قاب و بدنه جاروبرقی

550,000 الی 800,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر جاروبرقی در منزل

بی تردید یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی برای نظافت، جارو برقی می باشد. بروز هر گونه ایراد در جاروبرقیقطعا به یک دغدغه ذهنی تبدیل خواهد شد. البته با توجه به کاربرد فراوان جارو برقیدر مصارف خانگی و صنعتی امکان اینکه این وسایل طی مرور زمان کارایی اولیه رانداشته باشند، کاملا طبیعی است. ما در ادامه به توضیح عیب یابیجاروبرقی و راهکارهای تعمیر جاروبرقی در منزل می پردازیم.اولین قدم های آموزش تعمیر جاروبرقی شامل َآشنایی با نحوه کارکردن جاروبرقی, شناسایی مشکلات رایج در جاروبرقی و نحوه تعمیر قطعات جاروبرقی و سر هم کردن دوباره آنها می باشد.همچنین با آشنایی با راهکارهای تعمیرات جاروبرقی می توانید در هنگام صحبتبا تعمیرکار جاروبرقی اطلاعات بهتری در اختیارشان قرار دهید و از قیمتتعمیر جاروبرقی اطلاع پیدا کنید.

ایرادات شایع در جارو برقی و راهکار عیب یابی و تعمیر جاروبرقی در محل

چرا جارو برقیروشن نمی شود؟

معمولا اولین راهکاریکه برای تعمیر روشن نشدن جارو برقی به ذهن افراد می رسد. عدم رسیدن برقبه دستگاه است. علت روشن نشدن جارو برقی می تواند ازپریز و یا از دو شاخه دستگاه باشد. در بسیاری از موارد برق به دستگاه می رسد، امادر قسمت سیم جمع کن جاروبرقی، برق به موتور جاروبرقی نمی رسد و باید به تعمیرسیم جمع کن جاروبرقی پرداخته شود.این مشکل زمانی ایجاد می شود که سیم دستگاه با شدت باز شود و یادر هنگام جارو زدن مکانهای دورتر از طول سیم، سیم جارو برقی کشیده شود. پس برایپیشگیری از نیاز به تعمیر جارو برقی با تعویض سیم جاروبرقی اندکی مدارا کنیم...زیرا جارو برقی در اینقسمت ها ضعف دارد.

چرا مکش جاروبرقی کم شده است؟

بارزترین علت کمشدن مکش جاروبرقی پر بودن کیسه جاروبرقی است. همچنین کثیف بودن فیلترنیز باعث بروز این ایراد می شود. عامل دیگری که قبل از تعمیر جاروبرقی بایدبررسی شود، عدم مسدود شدن لوله تلسکوپی جاروبرقی است.

در صورتی که مواردبالا را بررسی کردید و مشکل رفع نشد. باید برای تعمیر جاروبرقی میزانآلودگی کلکتور را بررسی شود. زیرا وجود آلودگی در کلکتورو آرمیچر میزان قدرت موتور را کاهش می دهد و به این ترتیب قدرت مکش همکم می شود. برای رفع این عیب در هنگام سرویس جاروبرقی باید شیارهایکلکتور را با بنزین با تینرهای قوی شستشو شود. هیچ گاه از سمباده یا وسیله تیزاستفاده نکنید، زیرا به شیارهای کلکتور آسیب می رسد. همچنین مراقب باشید در هنگامشستشوی کلکتور به آرمیچر آسیب وارد نشود. به نحوی کلکتور را در دست بگیرید کهمحورهای آرمیچر رو به بالا باشد و به سیم پیچ ها آسیبی وارد نشود.

علت داغ شدنجاروبرقی چیست؟

اگر جاروبرقی به صورتغیر طبیعی داغ شود. ترموستات جریان برق را قطع می کند تا جاروبرقی خنک شود. البتهاگر ترموستات ایراد نداشته باشد. در غیر این صورت باید اقدام به تعویض ترموستاتجاروبرقی نمود. موارد زیر علت های داغ شدن موتور جاروبرقی در حین کار هستند.

 • ایراد درفن جاروبرقی
 • پر شدنکیسه جاروبرقی
 • کثیف بودنفیلتر جارو برقی
 • مسدود شدنلوله خرطومی
 • ایراد درترموستات
 • نیم سوزشدن موتور جارو برقی و سوختن برد جاروبرقی

علت صدای بالایجارو برقی چیست؟

صدای زیاد جارو برقییکی از عواملی هست که اعضای خانواده را از خانه در هنگام تمیزکاری فراری می دهد. ومعمولا باعث می شود که در ساعات استراحت برای رعایت شرایط ساکنین منزل و یاآپارتمان از جارو کشیدن خودداری کنیم. اما از آنجایی که همه چیز راه حل دارد پسنگران نباشید. در مورد اول جهت تعمیر جارو برقی پروانه ها را بررسی کنید که آسیبندیده باشند. دومین مورد شکستگی بلبرینگ ها می باشد که باعث می شود، آرمیچر سروصدای بالایی ایجاد کند. در نهایت مورد سوم ممکن است، لاستیک دور موتور که مانعایجاد لرزش در موتور می شود پاره یا آسیب دیده باشد. این موارد میتوانند علت ایجادسر و صدا در جارو برقی باشند.

علت جرقه زدن موتورجارو برقی چیست؟

اگر جاروبرقی به مدتطولانی روشن مانده و بدون وقفه کار کرده باشد. کلکتور جارو برقی آسیب می بیند و درنهایت ممکن است موجب جرقه زدن جاروبرقی شود. همچنین جرقه زدن موتور جاروبرقیاز علائم تمام شدن زغال جاروبرقی نیز است. فرسوده شدن بلبرینگموتور موجب می شود که به کلکتور آرمیچر فشار وارد شود و در نهایت عامل به وجودآمدن جرقه در در موتور جاروبرقی می شود.

علت روشن شدنچراغ قرمز جاروبرقی چیست؟

علت روشن شدن چراغقرمز جاروبرقی در واقع یک نوع اخطار است که به کاربر اعلام می کند که برای دستگاهجاروبرقی شما مشکلی ایجاد شده است. اولین علت روشن شدن چراغ قرمز جاروبرقی پر شدن کیسه زباله و کثیف شدن فیلتر جاروبرقی است.

تعمیر انواع برند جاروبرقی توسط تعمیرکار جاروبرقی هوم سرویز

مستهلک شدن هر وسیلهبرقی به مرور زمان یک امر اجتناب ناپذیر است. که با استفاده از تجربه و علممتخصصین تعمیر لوازم خانگی قابل رفع است. با توجه به قیمت جاروبرقی، خرید دوباره وجایگزین کردن آن در صورت بروز ایراد و خرابی اصلا به صرفه نیست. لذا بیشتر افرادترجیح می دهند در صورت بروز خرابی در جاروبرقی و سایر لوازم خانگی به تعمیرات آنهابپردازند. اما زمانی تعمیر جاروبرقی در منزل مقرون به صرفه می شود کهتعمیرات درست و اصولی و توسط تعمیرکار جاروبرقی با تجربه انجام شود.زیرا در غیر این صورت با وجود صرف هزینه تعمیر جاروبرقی بازهم نتیجه قابل قبول نخواهد بود. تیم هوم سرویز با گرد آوری بهترین تعمیرکارانآماده خدمت رسانی به کاربران در محل می باشد.

هزینه سرویس جاروبرقی چقدر است؟

قیمت سرویس جاروبرقی نسبت به قیمت تعمیرات جاروبرقیمبلغ کمتری است و اغلب به صورت ثابت اعلام می شود. اما زمانی که در پروسه سرویسجاروبرقی قطعه یا قطعات معیوب شناسایی شوند قیمت تعمیرات قطعات جاروبرقی این بازهقیمتی را تغییر می دهد موارد زیر در سرویس جاروبرقی در منزل بازدید میشوند.

 • کلکتور
 • ترموستاتجاروبرقی
 • موتورجاروبرقی
 • پروانه
 • زغالجاروبرقی
 • بلبرینگ
 • شستشوجاروبرقی
 • بادگیری
 • کوک کردنسیم جمع کن

هزینه تعمیر جاروبرقی در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیراتجاروبرقی به مواردمتعددی وابسته است. اولین مورد نوع ایراد است. به طور مثال قیمت تعمیر موتورجاروبرقی با قیمت تعمیر برد جاروبرقی یکسان نیست. همچنین تعمیر یاتعویض قطعه نیز بر هزینه تعمیر جاروبرقی موثر است. طبعا اگر قطعه معیوب با تعمیردرست شود طبعا هزینه تعمیر جاروبرقی بسیار کاهش پیدا می کند. اما اگرنیاز به تعویض قطعه باشد هزینه تعمیرات جارو برقی به قیمت قطعهدر بازار و اجرت تعویض آن بر می گردد. تیم تعمیرات جاروبرقی در محل هوم سرویز باارائه تمام هزینه های تعمیرات و اجرت کار در سامانه و اپلیکیشن هوم سرویز قیمت هایشفاف خود را ارائه کرده است تا مشتریان با خیال راحت بتوانند از خدمات ما بهره مندشوند.

تعمیرات جاروبرقی درمنزل خود را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت دریافت خدمات باکیفیت در هوم سرویز به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت تعمیرات جاروبرقی با شما تماس گرفته وتوضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر جاروبرقی و همچنین ارایه خدمات تعمیرات تخصصی انواع جاروبرقی سطلی و معمولی ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم خانگی برقی ارائه می دهد که شامل تعمیر پنکه کنترل دار سقفی، دیواری و رومیزی, سرویس و تعمیر انواع بخاری برقی، هیتر برقی و تعمیر کرسی برقی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر جاروبرقی

تعمیرات تخصصی انواع جاروبرقی سطلی و معمولی ایرانی و خارجی

تعمیر و سرویس جاروبرقی در محل

تعویض سیم پیچی موتور و تعویض موتور جاروبرقی برندهای مختلف

تعمیر برد جاروبرقی

تعمیر و تعویض سیم جمع کن جاروبرقی

تهیه کلیه لوازم حانبی حارو برقی مانند تعویض خرطومی، تعویض لوله جاروبرقی و تعویض کیسه جاروبرقی

تعویض کلیه قطعات بلبرینگ، ذغال، کلکتور، پروانه و... با با کیفیت ترین قطعات موجود ارجینال

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه حاتمی پور  

فوق العاده بود واقعا تمیز شد مبلمان دستشون درد نکنه

profile picture
عسل مرادی

کار را درست و حرفه ایی انجام دادند و ممنونم بابت پیگیری خوبتون

profile picture
مرتضی تقوی

به موقع تشریف اوردند و کار را بخوبی انجام دادند ممنونم

profile picture
خانم پیشرو

خیلی اقای خوبی و خوش برخوردی بودند متاسفانه تعمیر فلاشتانک انجام نمیشد تعویض کردیم ولی اقای محترمی بودند

شرایط تعمیر جارو برقی در منزل

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر جاروبرقی نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم برقی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

نصب و تعمیر لوازم برقی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

تعمیر بخارشو
تعمیر بخارشو
قیمت از 600,000 الی 650,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 371,000 الی 785,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 300,000 الی 600,000 تومان
خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 150,000 الی 270,000 تومان

خدمات تعمیر جاروبرقی در این شهرها ارائه می شود: