تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی

از 1081 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر جاروبرقی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض موتور جاروبرقی

750,000 الی 950,000 تومان

قیمت تعویض ذغال جاروبرقی

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت تعویض سیم جمع کن جاروبرقی

550,000 الی 950,000 تومان

قیمت تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی

450,000 الی 650,000 تومان

قیمت سرویس کامل جاروبرقی

450,000 الی 650,000 تومان

قیمت تعویض لوله خرطومی جاروبرقی

400,000 الی 550,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض دسته جاروبرقی

450,000 الی 650,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شاستی روشن خاموش کن جاروبرقی

450,000 الی 650,000 تومان

قیمت تعویض قاب و بدنه جاروبرقی

950,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

250,000 تومان

متوسط قیمت700,000 تومانکمینه قیمت700,000 تومانبیشینه قیمت3,350,000 تومان

آنچه درباره تعمیر جاروبرقی خواهید خواند

 • تعمیر جاروبرقی
 • ایرادات شایع و راهکار عیب یابی و تعمیر جاروبرقی در منزل
 • تعمیرات جاروبرقی انواع برندها توسط تعمیرکار جاروبرقی هوم سرویز
 • هزینه سرویس جاروبرقی چقدر است؟
 • هزینه تعمیر جاروبرقی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تعمیرات جاروبرقی را به تعمیرکار جاروبرقی هوم سرویز بسپارید

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی از مهمترین دستگاه هایی است که باید هر چه زودتر به آن پرداخته شود. بروز هر گونه ایراد در جاروبرقی قطعا به یک دغدغه ذهنی تبدیل خواهد شد. البته با توجه به کاربرد فراوان جارو برقی در مصارف خانگی و صنعتی امکان اینکه این وسایل طی مرور زمان کارایی اولیه را نداشته باشند، کاملا طبیعی است. ما در ادامه به توضیح عیب یابی جاروبرقی و راهکارهای تعمیر جاروبرقی در منزل می پردازیم. اولین قدم های آموزش تعمیر جاروبرقی شامل َآشنایی با نحوه کار کردن جاروبرقی, شناسایی مشکلات رایج در جاروبرقی و نحوه تعمیر قطعات جارو برقی و سر هم کردن دوباره آنها می باشد. همچنین با آشنایی با راهکارهای تعمیرات جاروبرقی می توانید در هنگام صحبت با تعمیرکار جاروبرقی اطلاعات بهتری در اختیارشان قرار دهید و از هزینه تعمیر جاروبرقی اطلاع پیدا کنید.

ایرادات شایع و راهکار عیب یابی و تعمیر جاروبرقی در منزل

· تعمیر جاروبرقی : چرا جاروبرقی روشن نمی شود؟

معمولا اولین راهکاری که برای تعمیر جاروبرقی به ذهن افراد می رسد نرسیدن برق به دستگاه است. علت روشن نشدن جارو برقی می تواند از پریز و یا از دو شاخه دستگاه باشد. در بسیاری از موارد برق به دستگاه می رسد، اما در قسمت سیم جمع کن، برق به موتور نمی رسد و باید به تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی پرداخته شود. این مشکل زمانی ایجاد می شود که سیم دستگاه با شدت باز شود و یا در هنگام جارو زدن مکانهای دورتر از طول سیم، سیم جارو برقی کشیده شود. پس برای پیشگیری از نیاز به تعمیر جارو برقی با تعویض سیم جاروبرقی اندکی مدارا کنیم...زیرا جارو برقی در این قسمت ها ضعف دارد.

· تعمیر جارو برقی : چرا مکش جارو برقی کم شده است؟

بارزترین علت کم شدن مکش جاروبرقی پر بودن کیسه جاروبرقی است. همچنین کثیف بودن فیلتر نیز باعث بروز این ایراد می شود. عامل دیگری که قبل از تعمیر جاروبرقی باید بررسی شود، عدم مسدود شدن لوله تلسکوپی جاروبرقی است.

در صورتی که موارد بالا را بررسی کردید و مشکل رفع نشد. باید برای تعمیر جاروبرقی میزان آلودگی کلکتور را بررسی شود. زیرا وجود آلودگی در کلکتور و آرمیچر میزان قدرت موتور را کاهش می دهد و به این ترتیب قدرت مکش هم کم می شود. برای رفع این عیب در هنگام سرویس جاروبرقی باید شیارهای کلکتور را با بنزین با تینرهای قوی شستشو شود. هیچ گاه از سمباده یا وسیله تیز استفاده نکنید، زیرا به شیارهای کلکتور آسیب می رسد. همچنین مراقب باشید در هنگام شستشوی کلکتور به آرمیچر آسیب وارد نشود. به نحوی کلکتور را در دست بگیرید که محورهای آرمیچر رو به بالا باشد و به سیم پیچ ها آسیبی وارد نشود.

تعمیرات جاروبرقی : علت داغ شدن جاروبرقی چیست؟

اگر جاروبرقی به صورت غیر طبیعی داغ شود. ترموستات جریان برق را قطع می کند تا دستگاه خنک شود. البته اگر ترموستات ایراد نداشته باشد. در غیر این صورت باید اقدام به تعویض ترموستات جاروبرقی نمود. موارد زیر علت های داغ شدن موتور در حین کار هستند.

 • ایراد در فن جاروبرقی
 • پر شدن کیسه جاروبرقی
 • کثیف بودن فیلتر جاروبرقی
 • مسدود شدن لوله خرطومی
 • ایراد در ترموستات
 • نیم سوز شدن موتور جارو برقی و سوختن برد جاروبرقی

· تعمیر موتور جاروبرقی : علت صدای بالای جارو برقی چیست؟

صدای زیاد جارو برقی یکی از عواملی هست که اعضای خانواده را از خانه در هنگام تمیزکاری فراری می دهد. و معمولا باعث می شود که در ساعات استراحت برای رعایت شرایط ساکنین منزل و یا آپارتمان از جارو کشیدن خودداری کنیم. اما از آنجایی که همه چیز راه حل دارد پس نگران نباشید. در مورد اول جهت تعمیر جاروبرقی پروانه ها را بررسی کنید که آسیب ندیده باشند. دومین مورد شکستگی بلبرینگ ها می باشد که باعث می شود، آرمیچر سرو صدای بالایی ایجاد کند. در نهایت مورد سوم ممکن است، لاستیک دور موتور که مانع ایجاد لرزش در موتور می شود پاره یا آسیب دیده باشد. این موارد میتوانند علت ایجاد سر و صدا در جارو برقی باشند.

· تعمیر جاروبرقی در منزل : علت جرقه زدن موتور جارو برقی چیست؟

اگر جاروبرقی به مدت طولانی روشن مانده و بدون وقفه کار کرده باشد. کلکتور جارو برقی آسیب می بیند و در نهایت ممکن است موجب جرقه زدن جاروبرقی شود. همچنین جرقه زدن از علائم تمام شدن زغال جاروبرقی نیز است. فرسوده شدن بلبرینگ موتور موجب می شود که به کلکتور آرمیچر فشار وارد شود و در نهایت عامل به وجود آمدن جرقه می شود.

· تعمیرات جارو برقی : علت روشن شدن چراغ قرمز جاروبرقی چیست؟

علت روشن شدن چراغ قرمز جاروبرقی در واقع یک نوع اخطار است که به کاربر اعلام می کند که برای دستگاه جاروبرقی شما مشکلی ایجاد شده است. اولین علت روشن شدن چراغ قرمز جاروبرقی پر شدن کیسه زباله و کثیف شدن فیلتر جاروبرقی است.

تعمیرات جاروبرقی انواع برندها توسط تعمیرکار جاروبرقی هوم سرویز

مستهلک شدن هر وسیله برقی به مرور زمان یک امر اجتناب ناپذیر است. که با استفاده از تجربه و علم تعمیرکار جاروبرقی هوم سرویز قابل رفع است. با توجه به قیمت بالای وسیله ها، خرید دوباره و جایگزین کردن آن در صورت بروز ایراد و خرابی اصلا به صرفه نیست. لذا بیشتر افراد ترجیح می دهند در صورت بروز خرابی به تعمیرات آنها بپردازند. اما زمانی تعمیر جاروبرقی در منزل مقرون به صرفه می شود که تعمیرات درست و اصولی و توسط تعمیرکار جاروبرقی با تجربه انجام شود. زیرا در غیر این صورت با وجود صرف هزینه تعمیر جاروبرقی باز هم نتیجه قابل قبول نخواهد بود. تیم هوم سرویز با گرد آوری بهترین تعمیرکار جارو برقی آماده خدمت رسانی به کاربران در محل می باشد.

 • تعمیر جاروبرقی سامسونگ
 • تعمیر جارو برقی ال جی
 • تعمیر جاروبرقی زیمنس
 • تعمیر جاروبرقی بوش
 • تعمیر جاروبرقی آاگ
 • تعمیر جارو برقی فیلیپس
 • تعمیر جاروبرقی پارس خزر
 • تعمیر جاروبرقی پاناسونیک و...

هزینه سرویس جاروبرقی چقدر است؟

قیمت سرویس جاروبرقی نسبت به هزینه تعمیر جاروبرقی مبلغ کمتری است و اغلب به صورت ثابت اعلام می شود. اما زمانی که در پروسه سرویس جاروبرقی قطعه یا قطعات معیوب شناسایی شوند هزینه تعمیر جاروبرقی این بازه قیمتی را تغییر می دهد موارد زیر در سرویس جاروبرقی در منزل بازدید می شوند.

 • کلکتور
 • ترموستات جاروبرقی
 • موتور جاروبرقی
 • پروانه
 • زغال جاروبرقی
 • بلبرینگ
 • شستشو جاروبرقی
 • بادگیری
 • کوک کردن سیم جمع کن

هزینه تعمیر جاروبرقی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر جاروبرقی به موارد متعددی وابسته است. اولین مورد نوع ایراد است. به طور مثال هزینه تعمیر موتور جاروبرقی با هزینه تعمیر برد جاروبرقی یکسان نیست. همچنین تعمیر یا تعویض قطعه نیز بر هزینه تعمیر جاروبرقی موثر است. طبعا اگر قطعه معیوب با تعمیر درست شود طبعا هزینه تعمیر جاروبرقی بسیار کاهش پیدا می کند. اما اگر نیاز به تعویض قطعه باشد هزینه تعمیرات جارو برقی به قیمت قطعه در بازار و اجرت تعویض آن بر می گردد. تیم تعمیرات جاروبرقی هوم سرویز با ارائه تمام هزینه های تعمیرات و اجرت کار در سامانه و اپلیکیشن هوم سرویز قیمت های شفاف خود را ارائه کرده است تا مشتریان با خیال راحت بتوانند از خدمات ما بهره مند شوند.

تعمیرات جاروبرقی را به تعمیرکار جاروبرقی هوم سرویز بسپارید

جهت دریافت خدمات با کیفیت در هوم سرویز به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت تعمیرات جاروبرقی با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر جاروبرقی و همچنین ارایه خدمات تعمیر جاروبرقی سطلی و معمولی ایرانی و خارجی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات لوازم خانگی برقی ارائه می دهد که شامل تعمیر بخاری برقی، تعمیر هیتر برقی و تعمیر کرسی برقی, تعمیر پنکه سقفی و دیواری می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی سطلی و معمولی ایرانی و خارجی

سرویس جاروبرقی

تعویض سیم پیچی موتور و تعویض موتور جاروبرقی

تعمیر برد جاروبرقی

تعمیر و تعویض سیم جمع کن جاروبرقی

تعمیر موتور جاروبرقی

تعویض کلیه قطعات بلبرینگ، ذغال، کلکتور، پروانه و... با با کیفیت ترین قطعات موجود ارجینال

نظرات کاربران

profile picture
علی رضا توتونچی

سروقت اومدن آقای زارع مشکل جارو برقی رو هم خیلی سریع برطرف کردن ما از ایشون و هوم سرویز راضی بودیم

profile picture
زهرا اکبری

خیلی خوش برخورد بودن و کار رو به بهترین شکلی که میشد انجام دادن. این که خودشون دستگاه رو میگیرین و میبرن تعمیر و میارن خیلی خوب هست

شرایط سرویس جارو برقی و تعمیرات جارو برقی در منزل

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر جاروبرقی نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر لوازم برقی استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

نصب و تعمیر لوازم برقی را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

steam-cleaner
تعمیر بخارشو
قیمت از 1,400,000 الی 2,100,000 تومان
carpet-cleaning
قالیشویی
قیمت از 668,000 الی 1,385,000 تومان
dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 1,000,000 الی 1,400,000 تومان
laundry
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان