تعمیر بخارشو

تعمیر بخارشو

از 1168 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر بخارشو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض دیگ بخارشو

250,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شیر برقی بخارشو

240,000 الی 350,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض ترموستات بخارشو

220,000 الی 290,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض هیتروستات بخارشو

220,000 الی 290,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض ابپاش بخارشو

200,000 الی 260,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض سنسور المان

230,000 الی 350,000 تومان

قیمت سرویس کامل بخارشو

250,000 الی 350,000 تومان

متوسط قیمت1,700,000 تومانکمینه قیمت1,700,000 تومانبیشینه قیمت1,700,000 تومان

آنچه درباره تعمیر بخارشو خواهید خواند

  • تعمیر بخارشور
  • انواع تعمیر ‌‌بخارشور
  • · ‌‌تعمیر دستگاه بخارشور چند منظوره
  • تعمیرات بخارشور در منزل
  • سرویس بخارشور و نحوه جرم گیری بخارشور
  • هزینه تعمیر بخارشور به چه مواردی بستگی دارد؟
  • نمایندگی تعمیر بخارشو و سرویس دستگاه بخارشور
  • تعمیرات بخارشو را به تعمیرکار بخارشور هوم سرویز بسپارید

تعمیر بخارشور

تعمیر بخارشور و استفاده از این وسایل نقش موثری درنظافت دارند. تکنولوژی استفاده شده در بخارشوی موجب حذف کامل خاک، میکروب‌ها و لکه‌ های مواد غذایی از سطوح مختلف می شود. گاهی اوقات در اثر استفاده ی مکررو یا ناصحیح از بخارشوها ممکن است این لوازم دچار ایراداتی شوند و نیاز به تعمیربخارشوی در محل باشد. تعمیربخارشو و برطرف کردن خرابی آن، مانند گرم نشدن دستگاه و بخار ندادن، کم شدن بخاردستگاه بخارشوی، نشتی بخار از بدنه یا دسته و سایر موارد همه از مواردی هستند کهباید به تعمیرکار بخارشو تماس بگیرید. اگر تعمیرات بخارشور به درستیانجام نشود به علت تولید بخار آب گرم، ممکن است خطرآفرین شوند. در ادامه بهراهکارهای عیب یابی و آموزش تعمیرات بخارشوی در منزل و عوامل موثر بر هزینهتعمیر بخارشور می پردازیم تا در هنگام مراجعه به نمایندگی تعمیربخارشور بتوانید اطلاعات صحیح در اختیار آنها قرار دهید.

انواع تعمیر ‌‌بخارشور

انواع ‌‌بخارشوی‌هابه سه دسته‌ دستگاه بخارشور مکش‌دار، دستی و چند منظوره تقسیم بندی می شوند.

· ‌‌تعمیر بخارشویمکش‌دار

‌‌بخارشوی مکش‌دار دارایدو محفظه می باشد. که محفظه اول موجب تبدیل شدن آب به بخار شده و محفظه دوم، موجبکشیده شدن آب های کثیف می شود. عملکرد این دستگاه ها به این صورت است که در سهمرحله شامل پاشش بخار، مکندگی و خشک کردن فضای مورد نظر را تمیز می کنند. ‌‌تعمیربخارشور مکش‌دار نسبت به سایر موارد پیچیده تر است. زیرا این وسایل مجهز بهسیستم فیلتراسیون چند مرحله‌ای نیز هستند.

· ‌تعمیر بخارشوردستی

این مدل ها حجم کوچکتری دارند و سبک هستندو به صورت شارژی نیز تولید شده اند. تعمیر بخارشور شارژی ساده تر از نمونهقبلی است و مکانیزم ساده تری دارد.

· ‌‌تعمیر دستگاه بخارشور چند منظوره

این دستگاه ها دارایابزار مختلف جهت پاک کردن سطوح می باشند. مواردی مانند یک سری بزرگ، سری کوچکتر وتی هستند. این نوع بخارشورها دارای حجم بزرگتری هستند. تعمیر بخارشور چند منظوردارای پیچیدگی بیشتری است زیرا که این دستگاه ها قابل تنظیم ارتفاع دسته، تنظیمفشار بخار آب و ... هستند.

تعمیرات بخارشور در منزل

در ادامه راهکارهایعیب یابی و آموزش تعمیرات بخارشور را از این بابت توضیح داده ایم تا درموارد جزئی بتوانید خوادتان به رفع مشکلات دستگاه بخارشوی بپردازید. پس اگر بهدنبال پاسخ به این سوال هستید که چگونه بخارشوی خود را تعمیر کنیم؟ هستیددر اداه با ما همراه باشید. البته ما باز هم تاکید می کنیم که آموزش تعمیر بخارشورتنها برای آگاهی شماست و اگر سررشته ای در این امور ندارید، تعمیر بخارشور را بهمتخصصین در این زمینه بسپارید.

· تعمیر بخارشور :علت روشن نشدن بخارشو چیست؟

در صورت روشن نشدندستگاه بخارشور باید موارد زیر برای تعمیر بخارشور در محل بررسی شود.

همانطور که می دانیدبخارشور به دو صورت شارژی و برقی تولید و عرضه شده اند. در هر دو این موارد علتروشن نشدن و تعمیر بخارشور ممکن است به قسمت برق رسانی و سیم کشی مرتبط باشد.جهت عیب یابی و تعمیر بخارشور ابتدا سیم کابل آن را بررسی کنید. اگر کابلدستگاه دچار زدگی و پارگی شده باشد، احتمالا دستگاه روشن نخواهد شد. در مرحله بعدی برای عیب یابی، دکمه پاور بخارشور را چک کنید،که دچار اتصالی یا قطعی نشده باشد.. اگر با بررسی تمام این موارد نتیجه ای حاصلنشد باید اعلام کنیم که احتمالا ایراد از سمت موتور است. اگر موتور نیم سوز شدهباشد با باز کردن دستگاه آثار سوختگی بر روی آرمیچر قابل مشاهده است. پیشنهاد میکنیم در این موارد با یک تعمیرکار بخارشوی تماس بگیرید تا دستگاه بهصورت تخصصی تعمیر شود.

· تعمیر بخارشوردر محل :علت بخار ندادن بخارشور چیست؟

اصول کار دستگاهبخارشوی بر اساس تولید بخارآب کافی و با قدرت است. در صورتی که بخار تولید شدهتوسط این دستگاه کم باشد یا قدرت نداشته باشد، عملا دستگاه شما هیچ کارایی ندارد. جهت تعمیر بخارشور در منزل موارد زیررا باید بررسی کنید.

ابتدا مخزنبخارشور را چک کنید. کم بودن میزان آب در مخزن موجب می شود دستگاه بخار تولیدنکند. همچنین بررسی کنید کلاهک مخزن به درستی در جای خود محکم شده باشد.

جهت تعمیر بخارشور ویافتن علت بخارنکردن بخارشور می تواند به ایراد در فیلتر بخارشور برگردد. برای این‌که بفهمید که آیا فیلتر بایدتعویض شود یا خیر مخزن را خارج کنید. سپس در محل اتصال فیلتر به دستگاه آب سردبریزید. اگر دستگاه را روشن کردید و بخار مشاهده شد، پس ایراد از فیلتر بخار شواست که باید تعویض شود. در نهایت اگر با تمام اقدامات نتوانستید به تعمیربخارشور در منزل بپردازید باید منافذ و سوراخ های خروج بخاررا مشاهده کنید که در اثر رسوب بسته نشده باشند.

· تعمیرات بخارشویدر منزل:علت باز نشدن درب مخزن بخارشور چیست؟

زمانی که از آبمعمولی در دستگاه استفاده شود املاح موجود در آب طی مرور زمان باعث ایجادرسوب در بویلر و یا دهانه بویلر می شود. در این مواقع چون اکثرا جنس درب بویلر وخود بویلر یکسان است، باعث می شود تا درب و بویلر در زمان استفاده به یکدیگر قفلشوند . این عوامل علت باز نشدن درب بخارشوی هستند.

· تعمیر بخارشور :تعمیر شیر دستی دستگاه بخارشو

شیر دستی بخارشور یکقطعه کاملاً پلاستیکی می باشد که شامل مهره برنجی، واشر و فنر است. این وسیلهمسئولیت خارج کردن بخار آب از از دیگ بخار دستگاه را دارد. بزرگترین دلیل خرابیشیر دستی، انباشته شدن املاح آب در درون دستگاه و شیر دستی است.

این رسوبات در قسمتخروجی بخار جمع شده و موجب خراب شدن شیر دستی بخارشور می شوند. به این ترتیب یافشار خروج بخار بسیار کم می شود و یا به طور کل راه خروج این بخارات قطع می شود.برای رفع این ایراد باید رسوبات را جدا کنید. شلنگ را از دهنه آن جدا کرده ورسوبات انباشته شده را بتراشید و با گرفتن زیر آب با فشار زیاد تمام رسوبات رابشورید.

سرویس بخارشور و نحوه جرم گیری بخارشور

خوشبختانه این رسوباتمزاحم را می توان با روش دستی نیز تمیز کرد. فقط به خاطر داشته باشید که برای رسوبزدایی بخارشور باید دستگاه شما خاموش و کاملا خنک باشد. اگر می‌خواهید تمامرسوبات باقی‌مانده در ‌‌دستگاه کاملا پاک شود مقداری سرکه سفید را با آب مقطر یاآب تصفیه شده در داخل مخزن بریزید. سپس دستگاه را روشن کنید و اجازه دهید بخارتولید کند. پس از خالی شدن مخزن، تمامی رسوبات موجود در منافذ خروج بخار از بینخواهند رفت.

البته استفاده ازسرکه موجب می شود که تا مدتی بخارشور بوی سرکه بدهد که طی چند بار استفاده این بواز بین خواهد رفت. اگر از بوی سرکه اذیت می شوید می‌توانید برای از بین بردن رسوببخارشور از انواع جرم‌گیرهای شیمیایی نیز استفاده کنید. این مواد را با آب زیادرقیق کنید و سپس در مخزن دستگاه بریزید.

هزینه تعمیر بخارشور به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر بخارشور به موارد متعددی وابسته است. قطعا قیمتتعمیر بخارشور مهم‌ترین مسئله در هنگام خرابی این دستگاه است. اولین مورد نوعبخارشور است طبعا هرچه بخارشور مجهزتر باشد هزینه تعمیر بخارشوی نیز بیشترمی شود. مورد دیگر در تخمین هزینه تعمیر بخارشور قطعه معیوب است. اگر قطعهتعمیر شود قطعا قیمت تعمیر بخارشور کمتر از تعویض قطعات آن خواهد شد. در صورتاستفاده از قطعات ارجینال قیمت تعمیر بخارشور بیشتر می شود اما قطعا ارزشش رادارد.

نمایندگی تعمیر بخارشو و سرویس دستگاه بخارشور

اگر در منزل خود ازدستگاه بخارشوی استفاده می کنید، بهتر است هر از چند گاهی آن را سرویس کنید وایرادات کوچک در آن را رفع کنید. تا ایرادات کوچک طی مرور زمان بزرگ نشوند. هومسرویز نمایندگی تعمیر بخارشور می باشد. در صورتیکه با ایراداتی در دستگاهمواجه شده اید که به تعمیر بخارشور نیاز دارید می توانید به هوم سرویز مراجعه کنیدو خیالتان از بابت هزینه تعمیر بخارشور راحت باشد. در هوم سرویز تمامبرندهای تولید کننده سرویس و تعمیر می شوند.

تعمیرات بخارشو را به تعمیرکار بخارشور هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به تعمیربخارشور نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدف نهایی، تعمیر بخارشورتعمیر قطعات آن می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینه تعمیر بخارشور شماصرفه جویی شود و هم قطعه فابریک حفظ شود. پس از ثبت درخواست متحصصین ما جهت مشاورهرایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر بخارشو و همچنین ارایه خدمات تعمیر بخارشوی خانگی و صنعتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شستشو و نظافت ارائه می دهد که شامل تعمیر لباسشویی ایرانی و خارجی, راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی, تعمیر ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی, تعمیر اتو بخار ایرانی و خارجی, نصب لباسشویی دوقلو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر بخارشو

تعمیر بخارشوی خانگی و صنعتی

تعمیرات بخار شوی دستی، تعمیر بخار شو مکش دار و چند منظوره

تعمیر موتور بخار شور

تعمیر المنت بخارشوی

تعویض و تعمیر فیلتر، واشر، تسمه و سیم بخارشور

رسوب گیری دستگاه بخارشوی

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
بابک شیرزادی

با متانت با اخلاق صبور سزبه زیر و سز به کار خیلی ممنونم از شرکت بابت معرفی ایشون

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

شرایط سرویس بخارشوی و جرم گیری بخارشور

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر بخارشو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر بخارشو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر بخارشو را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 360,000 الی 540,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 491,000 الی 947,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 420,000 الی 820,000 تومان
خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 220,000 الی 650,000 تومان