تعمیر بخارشوی

تعمیر بخارشوی

از 1168 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر بخارشوی در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت تعمیر و تعویض دیگ بخارشو

150,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض شیر برقی بخارشو

140,000 الی 250,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض ترموستات بخارشو

120,000 الی 190,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض هیتروستات بخارشو

115,000 الی 190,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض ابپاش بخارشو

100,000 الی 165,000 تومان

قیمت تعمیر و تعویض سنسور المان

135,000 الی 195,000 تومان

قیمت سرویس کامل بخارشو

150,000 الی 250,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

آموزش تعمیر بخارشوی در منزل

یکی از لوازمی که نقشپر رنگی در نظافت منزل دارد، بخارشو است. تکنولوژی استفاده شده در بخارشو موجب حذفکامل خاک، میکروب‌ ها و لکه‌ های مواد غذایی از سطوح مختلف می شود. گاهیاوقات در اثر استفاده ی مکرر و یا ناصحیح از بخارشوها ممکن است این لوازم دچارایراداتی شوند و نیاز به تعمیر بخارشوی در محل باشد. برطرف کردن خرابی بخارشوری مانند گرم نشدندستگاه و بخار ندادن، کم شدن بخار دستگاه بخارشوی، نشتی بخار از بدنه یا دسته وسایر موارد همه نشانه هایی هستند که باید به تعمیرکار بخارشوی تماس بگیرید.اگر تعمیرات بخارشور به درستی انجام نشود به علت تولید بخار آب گرم، ممکناست خطرآفرین شوند. در ادامه به راهکارهای عیب یابی و آموزش تعمیراتبخارشوی در منزل و عوامل موثر بر قیمت تعمیر بخارشوی می پردازیمتا در هنگام مراجعه به نمایندگی تعمیرات بخارشو بتوانیداطلاعات صحیح در اختیار آنها قرار دهید.

معرفی انواع ‌‌بخارشو

انواع ‌‌بخارشوی‌ها به سه دسته‌ دستگاه بخارشور مکش‌دار،دستی و چند منظوره تقسیم بندی می شوند.

‌‌تعمیر بخارشویمکش‌دار

‌‌بخارشوی مکش‌داردارای دو محفظه می باشد. که محفظه اول موجب تبدیل شدن آب به بخار شده و محفظه دوم،موجب کشیده شدن آب های کثیف می شود. عملکرد این دستگاه ها به این صورت است که درسه مرحله شامل پاشش بخار، مکندگی و خشک کردن فضای مورد نظر را تمیز می کنند. ‌‌تعمیربخارشوی مکش‌دار نسبت به سایر موارد پیچیده تر است. زیرا این وسایل مجهز بهسیستم فیلتراسیون چند مرحله‌ای نیز هستند.

‌تعمیر بخارشویدستی

این مدل ها حجم کوچکتری دارند و سبک هستندو به صورت شارژی نیز تولید شده اند. تعمیر بخارشوی شارژی ساده تر از نمونهقبلی است و مکانیزم ساده تری دارد.

‌‌تعمیر دستگاهبخارشور چند منظوره

این دستگاه ها دارایابزار مختلف جهت پاک کردن سطوح می باشند. مواردی مانند یک سری بزرگ، سری کوچکتر وتی هستند. این نوع بخارشورها دارای حجمبزرگتری هستند. این دستگاه ها قابل تنظیم ارتفاع دسته، تنظیم فشار بخار آب و ...هستند.

آموزش عیب یابی و تعمیرات بخارشو در منزل

در ادامه راهکارهایعیب یابی و آموزش تعمیرات بخارشو را از این بابت توضیح داده ایم تا درموارد جزئی بتوانید خوادتان به رفع مشکلات دستگاه بخارشوی بپردازید. پس اگر بهدنبال پاسخ به این سوال هستید که چگونه بخارشوی خود را تعمیر کنیم؟ هستیددر اداه با ما همراه باشید. البته ما باز هم تاکید می کنیم که آموزش تعمیراتبخارشو تنها برای آگاهی شماست و اگر سررشته ای در این امور ندارید، تعمیراتدستگاه بخارشوی را به متخصصین در این زمینه بسپارید.

تعمیرات بخارشوی:علت روشن نشدن بخارشو چیست؟

در صورت روشن نشدندستگاه بخارشو باید موارد زیر برای تعمیرات بخارشو در محل بررسی شود.

همانطور که می دانیدبخارشو به دو صورت شارژی و برقی تولید و عرضه شده اند. در هر دو این موارد علتروشن نشدن بخارشو ممکن است به قسمت برق رسانی و سیم کشی بخارشو مرتبط باشد.جهت عیب یابی بخارشو ابتدا سیم کابل بخارشو را بررسی کنید. اگرکابل دستگاه دچار زدگی و پارگی شده باشد، احتمالا دستگاه روشن نخواهد شد. در مرحله بعدی برای عیب یابی، دکمه پاور بخارشو را چک کنید، کهدچار اتصالی یا قطعی نشده باشد.. اگر با بررسی تمام این موارد نتیجه ای حاصل نشدباید اعلام کنیم که احتمالا ایراد از سمت موتور بخارشو است. اگر موتور نیمسوز شده باشد با باز کردن دستگاه آثار سوختگی بر روی آرمیچر قابل مشاهده است.پیشنهاد می کنیم در این موارد با یک تعمیرکار بخارشو تماس بگیریدتا دستگاه به صورت تخصصی تعمیر شود.

تعمیر بخارشو درمحل :علت بخار ندادن بخارشو چیست؟

اصول کار دستگاهبخارشوی بر اساس تولید بخارآب کافی و با قدرت است. در صورتی که بخار تولید شدهتوسط این دستگاه کم باشد یا قدرت نداشته باشد، عملا دستگاه شما هیچ کاری انجام نمیدهد. جهت تعمیرات بخارشو در محل مواردزیر را باید بررسی کنید.

ابتدا مخزنبخارشو را چک کنید. کم بودن میزان آب در مخزن موجب می شود دستگاه بخار تولیدنکند. همچنین بررسی کنید کلاهک مخزن به درستی در جای خود محکم شده باشد.

علت بخارنکردنبخارشو می تواند به ایراد در فیلتر بخارشو برگردد. برای این‌که بفهمید که آیا فیلتر باید تعویضشود یا خیر مخزن را خارج کنید. سپس در محل اتصال فیلتر به دستگاه آب سرد بریزید.اگر دستگاه را روشن کردید و بخار مشاهده شد، پس ایراد از فیلتر بخار شو است کهباید تعویض شود. در نهایت اگر با تمام اقدامات نتوانستید به تعمیر بخارشودر منزل بپردازید باید منافذ و سوراخ های خروج بخاررا مشاهده کنید که در اثر رسوب بسته نشده باشند.

تعمیرات بخارشویدر منزل:علت باز نشدن درب مخزن بخارشو چیست؟

زمانی که از آبمعمولی در دستگاه استفاده شود املاح موجود در آب طی مرور زمان باعث ایجادرسوب در بویلر و یا دهانه بویلر بخارشو می شود. در این مواقع چون اکثرا جنس درببویلر و خود بویلر یکسان است، باعث می شود تا درب و بویلر در زمان استفاده بهیکدیگر قفل شوند . این عوامل علت باز نشدن درب بخارشوی هستند.

طریقه تعمیربخارشوی :تعمیر شیر دستی دستگاه بخارشو

شیر دستی بخارشو یکقطعه کاملاً پلاستیکی می باشد که شامل مهره برنجی، واشر و فنر است. این وسیلهمسئولیت خارج کردن بخار آب از از دیگ بخار دستگاه را دارد. بزرگترین دلیل خرابیشیر دستی، انباشته شدن املاح آب در درون دستگاه و شیر دستی است.

این رسوبات در قسمتخروجی بخار جمع شده و موجب خراب شدن شیر دستی بخارشور می شوند. به این ترتیب یافشار خروج بخار بسیار کم می شود و یا به طور کل راه خروج این بخارات قطع می شود.برای رفع این ایراد باید رسوبات را جدا کنید. شلنگ را از دهنه آن جدا کرده و رسوباتانباشته شده را بتراشید و با گرفتن زیر آب با فشار زیاد تمام رسوبات را بشورید.

سرویس بخارشور و نحوه جرم گیری بخارشوی

خوشبختانه این رسوباتمزاحم را می توان با روش دستی نیز تمیز کرد. فقط به خاطر داشته باشید کهبرای رسوب زدایی بخارشو باید دستگاه شما خاموش و کاملا خنک باشد. اگر می‌خواهیدتمام رسوبات باقی‌مانده در ‌‌دستگاه کاملا پاک شود مقداری سرکه سفید را با آب مقطریا آب تصفیه شده در داخل مخزن بریزید. سپس دستگاه را روشن کنید و اجازه دهید بخارتولید کند. پس از خالی شدن مخزن، تمامی رسوبات موجود در منافذ خروج بخار از بینخواهند رفت.

البته استفاده ازسرکه موجب می شود که تا مدتی بخارشو بوی سرکه بدهد که طی چند بار استفاده ازبخارشو این بو از بین خواهد رفت. اگر از بوی سرکه اذیت می شوید می‌توانید برای ازبین بردن رسوب بخارشو از انواع جرم‌گیرهای شیمیایی نیز استفاده کنید. این مواد رابا آب زیاد رقیق کنید و سپس در مخزن دستگاه بریزید.

هزینه تعمیرات بخارشور به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تعمیر بخارشو به موارد متعددی وابسته است. قطعا قیمت مهم‌ترینمسئله در هنگام خرابی این دستگاه است. اولین مورد نوع بخارشور است طبعا هرجهبخارشور مجهزتر باشد قیمت تعمیرات بخارشوی نیز بیشتر می شود. مورد دیگرقطعا معیوب است. اگر قطعه تعمیر شود قطعا قیمت تعمیرات بخارشوی کمتر ازتعویض قطعات آن خواهد شد. در صورت استفاده از قطعات ارجینال قیمت تعمیرات دستگاهبخارشو بیشتر می شود اما قطعا ارزشش را دارد.

نمایندگی تعمیرات بخارشو و سرویس دستگاه بخارشور

اگر در منزل خود ازدستگاه بخارشو استفاده می کنید، بهتر است هر از چند گاهی آن را سرویس کنید وایرادات کوچک در آن را رفع کنید. تا ایرادات کوچک طی مرور زمان بزرگ نشوند. هومسرویز نمایندگی تعمیرات بخارشو می باشد. در صورتیکه با ایراداتی در دستگاهمواجه شده اید که به تعمیرات تخصصی بخارشوی نیاز دارید می توانید به هوم سرویزمراجعه کنید در هوم سرویز تمام برندهای تولید کننده بخارشو سرویس و تعمیر می شوند.

تعمیرات تخصصی انواع بخارشو توسط متخصصین هوم سرویز

در صورتی که بهتعمیرات تخصصی انواع بخارشو نیاز دارید می توانید به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی هوم سرویز هدفنهایی، تعمیرات قطعات بخارشو می باشد. تا بدین ترتیب هم در هزینهتعمیرات بخارشو شما صرفه جویی شود و هم قطعه فابریک حفظ شود. پس از ثبت درخواستمتحصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر بخارشوی و همچنین ارایه خدمات تعمیر انواع بخارشوی خانگی و صنعتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات شستشو و نظافت ارائه می دهد که شامل تعمیر انواع لباسشویی ایرانی و خارجی, راه اندازی و نصب ماشین ظرفشویی, تعمیر انواع ماشین ظرفشویی ایرانی و خارجی, تعمیر انواع اتو بخار ایرانی و خارجی, نصب لباسشویی دوقلو می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های لوازم خانگی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر بخارشوی

تعمیر انواع بخارشوی خانگی و صنعتی

تعمیرات بخار شوی دستی، مکش دار و چند منظوره

تعویض و تعمیر موتور بخار شور

تعویض و تعمیر المنت بخارشوی

تعویض و تعمیر فیلتر، واشر، تسمه و سیم بخارشور

رسوب گیری دستگاه بخارشوی

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه حاتمی پور  

فوق العاده بود واقعا تمیز شد مبلمان دستشون درد نکنه

profile picture
عسل مرادی

کار را درست و حرفه ایی انجام دادند و ممنونم بابت پیگیری خوبتون

profile picture
مرتضی تقوی

به موقع تشریف اوردند و کار را بخوبی انجام دادند ممنونم

profile picture
خانم پیشرو

خیلی اقای خوبی و خوش برخوردی بودند متاسفانه تعمیر فلاشتانک انجام نمیشد تعویض کردیم ولی اقای محترمی بودند

شرایط سرویس و جرم گیری بخارشور

همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر بخارشو نماید.

همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر بخارشو استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

تعمیر بخارشو را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 240,000 الی 330,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 371,000 الی 785,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 340,000 الی 600,000 تومان
خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 150,000 الی 270,000 تومان

خدمات تعمیر بخارشوی در این شهرها ارائه می شود: