banner

قالیشویی

از 3353 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت قالیشویی و شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت

قیمت قالیشویی و شستشوی فرش ماشینی (متر مربع)

16,000 تومان

قیمت قالیشویی و شستشوی فرش دستباف (متر مربع)

21,000 تومان

قیمت قالیشویی و اعلاء شویی فرش ماشینی (متر مربع)

28,000 تومان

قیمت قایشویی و اعلاء شویی فرش دستباف (متر مربع)

34,000 الی 45,000 تومان

قیمت قالیشویی و شستشوی فرش گل ابریشم دستبافت متری

80,000 تومان

قیمت قالیشویی و شستشوی موکت جدا از زمین(متر مربع)

10,000 تومان

قیمت قالیشویی و خشکشویی فرش ماشینی در محل (متر مربع)

24,000 تومان

قیمت قالیشویی و خشکشویی فرش دستباف در محل (متر مربع)

30,000 تومان

قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت در محل (متراژ کمتر از 50 متر هر متر مربع)

500,000 تومان

قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت در محل (متراژ بیشتر از 50 متر هر نتر مربع)

10,000 تومان

قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت در محل پله هر عدد

30,000 تومان

قیمت موکت شویی و اعلاء شویی موکت جدا از زمین(متر مربع)

توافقی

قیمت قالیشویی و شستشوی قالیچه و کناره

توافقی

قیمت رفوگری فرش و ترمیم(متر مربع)

توافقی

قیمت لکه برداری فرش(متر مربع)

توافقی

قیمت خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر متری

15,000 تومان

قیمت خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد

10,000 تومان

قیمت سرویس حمل فرش

35,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط شستشوی فرش ماشینی، دستبافت و شستشوی گلیم

بازه زمانی دریافت فرش بین ساعت های 8 الی 12 ظهر و 12 الی 17 و 18 به بعد می باشد.

فرش ها به صورت بسته بندی شده تحویل داده می شود.

مشتریان عزیز توجه داشته باشید هزینه شستشوی فرش برای متراژ کمتر از 12 متر معادل 12 متر محاسبه می شود.

در صورت انتخاب سرویس های اعلاشویی، رفوگری و ترمیم، لکه برداری، شستشوی قالیچه، کناره و فرش ابریشم، قیمت دقیق پس از اعزام کارشناس در محل مشخص می شود.

هزینه بازدید و کارشناسی رایگان می باشد. هزینه سرویس حمل فرش ما به ازای یک سرویس 25 هزارتومان می باشد.

شستشوی انواع فرش های دستباف، ماشینی و نفیس و ابریشم و گل ابریشم با ضمانت 100% و تحت نظر خبرگان فرش انجام میشود.

تحویل فرش ها طی 72 ساعت کاری انجام می شود.

تمام فرش های ارائه شده دارای یک هفته گارانتی کتبی می باشند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات قالیشویی باکیفیت بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی

با توجه به اهمیت فرشدر خانه های ایرانی، طبعا به نگهداری از فرش های ماشینی و دستبافت نیز توجه ویژهای می شود.  فرش شویی از مواردی می باشد که هر خانواده ایرانی با وسواسخاصی به آن می نگرند. در گذشته بیشتر قالیشویی در منزل انجام میشد اما با بیشتر شدن زندگی آپارتمان نشینی استفاده از خدمات قالیشویی جایخود را شست وشوی فرش در خانه داده است. با بالا رفتن قیمتفرش، رعایت اصول قالی شویی نیز بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و کارخانهقالیشویی هایی که از مهارت و تجهیزات مدرنی برخوردار نبوده اند کم کم ازدوره رقابت خارج شده اند.

استفاده از اینخدمات با نزدیک شدن به سال نو بیشتر نیز می شود. تقاضای زیاد برای شستشویفرش در قالیشویی مصادف با ایام خانه تکانی همیشه موجب افزایش هزینهقالیشویی می شود. اتحادیه قالیشویی هرساله توجه به نرخ تورم وافزایش قیمت سایر سرویس های خدماتی نرخ خدمات قالیشویی را نیزارائه می کنند. البته قیمت اعلام شده به عنوان نرخ اتحادیه به صورت حداقل نرخپایه در نظر گرفته می شود.  به طور معمول خدمات شستشوی فرش دربهمن و اسفند ماه درخواست کننده بیشتری دارد. برای اطلاع از نرخ قالیشویی و تعرفهخدمات قالیشویی در شهر خود با ما همراه باشید.

بهترین قالیشویی چگونه انتخاب می شود؟

همانطور که می دانیمبهترین راهکار شستن فرش دستباف و فرش ماشینی سپردن به قالیشوییخوب است. زیرا با توجه به قیمت بالای فرش، پس لطفا ریسک نکنید و کار رابه کاردان بسپارید!

لقب بهترینقالیشویی را تنها می توان به گروهی سپرد که در کنار قیمتمنصفانه بر اساس نرخ انحادیه قالیشویی، خدمات شستشویفرش با کیفیتی نیز ارائه دهند. سرعت و تعهد در دریافت و بارگرداندن فرش ها بابالاترین دقت و بدون کمترین آسیب را می توان از بهترین قالیشویی انتظارداشت.

شستشوی نانو در قالی شویی مکانیزه و مدرن چیست؟

روش شستشوی فرشبا نانو به این صورت است که پس از فرش شویی از این مواد استفاده می شود.این مواد علاوه بر براق شدن فرش، موجب از بین رفتن بوی بد فرش نیز میشوند. نانوشویی فرش از بیدخوردگی فرش در طی دراز مدت نیز جلوگیری میکند. این مورد که گفته می شود فرش پس از شستتشو با مواد نانو دیگر اصلا کثیف نمیشود تا حدودی درست است اما باید به این موضوع هم توجه نمود که نباید اجازه داد کهلکه روی فرش به مدت طولانی باقی بماند. در صورتی که فرش نفیس دستباف دارید بهترینپیشنهاد ما برای شما نانوشویی فرش دستبافت است.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی مدرن و اتوماتیک چیست؟

 • خاک گیری
 • تثبیت رنگ
 • لکهبرداری با روش های مخصوص
 • شستشو بامواد شوینده ی مخصوص بافت فرش و در نهایت آبگیری و خشک کردن

قالیشویی آنلاین چیست؟

با پیشرفت تکنولوژیکارها به سختی گذشته نیست. امروزه با یک سرچ ساده چندین کارخانهقالیشویی را می توانید پیدا کنید، که خدمات قالیشویی آنلاین ارائهمی دهند. منظور از آنلاین این است که می توانید به راحتی در جریان شستشوی فرشدستبافت یا ماشینی قرار بگیرید و اطمینان داشته باشید که بهترین و مجربترین کارخانه را انتخاب کرده اید.

دسترسی همزمان به ده ها کارخانه قالیشویی معتبر

در واقع یکی از مزیتهای قالیشویی آنلاین دسترسی به ده ها کارخانه معتبر است. شما میتوانید با دیدن عکس ها و نمونه کارهای این شرکت ها با خیال راحت و بااطمینان فرش های قیمتی خود را به دست بهترین ها بسپارید. تیم هوم سرویز اسباب دسترسی به بهترینو مجرب ترین های این رشته را را فراهم آورده است. تا با خیال راحت و باپرداخت قیمت شستشوی فرش دستبافت و ماشینی بر اساس نرخاتحادیه قالیشویی از بالاترین کیفیت برخوردار شوید.

 قالیشویی ارزان آیا امکان پذیر است؟

قالیشویی ارزان شعار بسیاری از قالی شویی های سطح شهر استولی آیا واقعا به این شعار پایبندند؟ این شعار زمانی محقق می شود که در کنارشکیفیت خوبی نیز ارائه شود و تنها به شستشوی فرش با آب بسنده نکنند. بهخاطر داشته باشید هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست! استفاده از مواد شویندهمرغوب، کادر حرفه ای و تجهیزات مدرن با قیمت بسیار ارزان امکان پذیر نیست. هومسرویز با اعلام هزینه شستشوی فرش بر اساس نرخ اتحادیهقالیشویی آماده ارائه خدمات باکیفیت هستند.

قیمت شستشوی فرش ماشینی و دستبافت به چه عواملی بستگی دارد؟

نرخ قالیشویی براساس اندازه و ابعاد فرش

نرخ قالیشویی بهموارد متعددی بستگی دارد. عموما قیمت شستن فرش در قالیشویی بر اساسمتر مربع محاسبه می شود. برای مثال برای شستشوی فرش ۱۲ متری، قیمت واحد برای هرمترمربع در عدد ۱۲ ضرب می شود. بنابراین هر چه ابعاد فرش بزرگتر باشد، پول بیشتریباید بپردازید. نرخ اتحادیه قالیشویی هم بر همین اساس یعنی قیمت واحد برای هر متر مربعمحاسبه شده است.

قیمت قالیشوییبر اساس جنس فرش

میزان تراکم بافتقالی روی کیفیت ان تاثیر دارد ولی قطعا شستن فرش های متراکم تر دشوارتر است. قالیشوییخوب فرش ها را بر اساس جنس و نوع الیاف دسته بندی می کند و طبق پروسهجداگانه ای شستشو می دهد. به این ترتیب همیشه برای شستن فرش دستباف زمانبیشتری صرف خواهد شد و این روی مبلغ نهایی قیمت قالیشویی فرش دستبافت تاثیردارد. معمولا نرخ قالیشویی فرش دستبافت از فرش ماشینی بیشتر است.زیرا تخصص و زمان بیشتری در شستشو نیاز دارند. در صورتی که فرشماشینی شما صرفا بخاطر گرد و غبار شسته می شود و لک های خاصی روی آن وجودندارد، نرخ شستشوی فرش ماشینی بسیار کمتر تمام خواهدشد. ولی در صورتی که نیاز به اعلا شویی و از بین بردن لکه های خاص و قدیمیباشد نرخ شستشوی فرش ماشینی و نرخ شستشوی فرش دستبافت بیشترخواهد شد.

هزینه شستشویفرش های نفیس

فرش های دستباف دارایکیفیت متفاوتی هستند. برای شستن فرش در قالیشویی، قالی های ارزشمند وگرانقیمت به صورت مجزا و تحت پروسه دقیق تری شستشو داده می شوند. فرش های ظریفنیاز به شستشوی اختصاصی با مواد شوینده مناسب دارند. شوینده های قوی تار و پود فرشهای ظریف را نابود می کند. تعرفه قالیشویی ساده و تعرفه اعلاشوییفرش ماشینی به علت تفاوت در مراحل شستشو و نوع مواد شوینده با هم تفاوتدارند.

قیمت شستن فرشدر قالیشویی مکانیزه

کارگاه های فرش شوییکه مجهز به سیستم مکانیزه هستند همیشه تعداد کارگرهای کمتری دارند. کاهش قیمتشستشوی قالیشویی مکانیزه نیز به همین علت است.

شوینده مناسب دربهترین قالیشویی

کیفیت شوینده ها وموادی که در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد روی قیمتقالیشویی تاثیر مستقیم دارد. قالی شویی خوب همیشه از مواد شوینده با کیفیتتری برای تمیز کردن فرش ها استفاده می کند. دور از ذهن نیست که شوینده های باکیفیت تر قیمت بیشتری داشته باشند و بدون تردید این موضوع نرخ را افزایش می دهد. همچنین در صورت وجود لکه های خاص رفعلکه های فرش به علت استفاده از لکه برهای خاص جداگانه اعلام می شود.

قیمت اعلاشوییقالی

اعلاشویی قیمتشستن فرش در قالیشویی را افزایش می دهد. قیمت شستشوی فرش برای خدمات اعلاشوییدر قالیشویی خوب به صورت مجزا محاسبه می شود. طبق تجربه اعلاشویی برای شستن فرشهایی که دچار آسیب شده اند، مناسب تر است.

به علت شفاف سازیهرچه بیشتر در قیمت شستن فرش و قالی، تمام اقدامات صورتگرفته بر روی فاکتور رسمی باید درج شود و در اختیار مشتری قرار بگیرد. هوم سرویز با ارائه تعرفهقالیشویی برای شستشوی انواع فرش ماشینی، شستشوی فرش اکریلیک وپلی استر، شستن فرش شگی ، شستشوی گلیم فرش و شستشویفرش دستبافت، شستشوی فرش گل ابریشم و قیمت خشکشوییفرش ماشینی و دستبافت اطلاعات شفافی در اختیار کاربران خود قرار دادهاست. مورد بعدی که تعرفه قالیشویی و قیمت شستشوی فرشدستبافت را تغییر می دهد و بر نرخ شستن فرش تاثیر داردنحوه شستن فرش است.

نحوه شستن فرشدر قالیشویی

از مهم ترین عواملتاثیرگذار در قیمت، چگونگی شستن فرش هاست. به طور معمول به سه شیوه متفاوت فرش هاشستشو داده می شوند، شستشوی دستی، شستشوی نیمه اتوماتیک و شستشویاتوماتیک.  بهترین قالیشویی ها اغلب به سیستم قالیشویی مکانیزه مجهزهستند. دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کار شستشوی فرش ها را سادهکرده و پروسه شستن فرش سریع تر و با کیفیت بهتری انجام می شود.

برخی از قالیشویی هایقدیمی هنوز از سیستم شستشوی دستی مانند شستشوی فرش در خانه اقدام به شستشوی فرش میکنند و همه کارهای شستشوی قالی توسط نیروی انسانی و کارگر قالیشویی انجام می شود.تفاوت کیفیت شستشو و همچنین تفاوت قیمت قالیشویی در این شیوه ها به خوبی دیده میشود. قیمت شستن فرش با دستگاه تمام اتوماتیک کمتر از شستشوی دستی محاسبه می شود.

اصول شستشوی فرش در خانه

 • قبل ازشروع اطمینان کسب کنید، که فرش شما رنگ نخواهد داد. زیرا در صورت رنگ دهی، درهنگام شستشوی غیر اصولی، رنگ در سراسر فرش تان پخش خواهد شد. معمولا ایناتفاق در هنگام شستن فرش تراکم پایین، مانند 500 شانه اتفاق می افتد.
 • برای خارجکردن گرد و غبار از میان تار و پود فرش از یک جارو برقی با مکش بالا استفاده کنید.زیرا در صورت باقی ماندن گرد و غبار در میان تارو پود، فرش بعداز شستن ، فرش حالت چرک تاب پیدا می کند.
 • برای شستشویفرش از برس هایی با بافت نرم استفاده کنید. هیچ گاه از برس های سیمی و یا زبرجهت از بین بردن لکه هایی نظیر چسب و غیره استفاده نکنید. زیرا این کار موجب آسیبرسیدن به تار و پود فرش شما می شود.
 • محلول شستو شو و شامپو فرش را با آب ولرم تهیه کنید. زیرا آب بسیار داغ به بافتفرش آسیب می رساند و آب سرد نیز قدرت پاک کنندگی را کاهش می دهد.
 • برای شستشوی فرشنجس از شامپو فرش مناسب جنس فرشتان استفاده کنید. بهترین گزینه برای تمیزکردن فرشنجس از نجاست استفاده از شامپو فرش با حالت خنثی و پودر صابون است که خاصیتاسیدی و یا قلیایی نداشته باشد .

خشکشویی فرش و شستشوی فرش در منزل با دستگاه را امتحان کنید

شستشوی قالی درمنزل یا خشکشویی قالی در منزل یا در هر محل دیگر به درخواستشما نیز توسط کارخانه قالی شویی انجام می شود. قالیشوییسیار توسط ماشین های اتوماتیک و مکانیزهو دستگاه بخارشوی صنعتی با بالاترین کیفیت ارائه می شود.

بدینوسیله کلیه جرمها، لکه ها و گرد و غباری که در داخل فرش هستند، از آن خارج می شوند.در ماشین های شستشوی قالی و خشکشویی فرش ، 95% آب پس از شستشو ازفرش کشیده می شود. و تا نهایت 2 الی 3 ساعت پس از خشکشویی فرش قابلاستفاده است. قیمت قالیشویی سیار به صورت توافقی تعیین می شود.

خدمات شستشوی فرش هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

 • شستشویفرش ماشینی
 • شستشویفرش دستی
 • خشکشوییفرش ماشینی و خشکشویی فرش دستبافت در محل
 • خشکشوییموکت در محل
 • شستشویفرش ترک
 • شستشویگلیم فرش
 • شستشویجاجیم
 • شستشویفرش اکریلیک و پلی استر
 • شستشویفرش گل ابریشم
 • شستشویروفرشی
 • رفوگری وترمیم
 • لکهبرداری فرش

هوم سرویز در کنار شماست تا کارهایتان را راحت تر وبا کیفیت تر انجامدهید

در هوم سرویز، قالیشویی انواع فرش های دستبافت، ماشینی، نفیس و ابریشم و یاگل ابریشم  توسط کارشناسان فرش انجام می شود. فرشهای شسته شده توسطهوم سرویز به صورت لوله ای و بسته بندی به مشتریان طی چند روزه کاریبازگردانده می شود. همچنین خدماتخشکشویی فرش در محل نیز توسط دستگاه قالیشویی سیارکاملا مکانیزهانجام می شود. در صورت نیاز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید تا متخصصین ما جهت هماهنگی و دریافت فرش ها در محل حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

شستشوی فرش ماشینی
شست و شوی فرش دستی
خشکشویی فرش دستبافت و ماشینی در محل
شستشوی گلیم فرش
شستشوی جاجیم
شستشوی فرش اکریلیک و پلی استر
سوالات متداول
1. تفاوت اعلاشویی و شست وشوی ساده در چه مواردی است ؟
2. آیا تضمینی هم بابت کیفیت شستشوی فرش ها در هوم سرویز ارائه می شود؟
3. فرش من اکرلیک هستش چرا شست وشوی ساده برای من امکان پذیر نیست؟
4. از چه موادی برای شست وشوی فرش استفاده می کنید؟
5. روش شست و شوی فرش در هوم سرویز به چه شکل می باشد؟
6. چه تضمینی بابت عدم آسیب به فرش ها در حین کار وجود دارد؟

 نظرات کاربران

profile picture
طالبی

عالی بودن

profile picture
مبینا سهیلی راد

عالی بود کارشون

خدمات مرتبط

خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 210,000 الی 305,000 تومان
رفوگری فرش
رفوگری فرش
قیمت از 300,000 الی 300,000 تومان
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 900,000 الی 4,800,000 تومان