banner

قالیشویی

از 3312 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت

قیمت قالیشویی و شستشوی فرش ماشینی (متر مربع)

16,000 تومان

قیمت قالیشویی و شستشوی فرش دستباف (متر مربع)

21,000 تومان

قیمت قالیشویی و اعلاء شویی فرش ماشینی (متر مربع)

28,000 تومان

قیمت قایشویی و اعلاء شویی فرش دستباف (متر مربع)

34,000 الی 45,000 تومان

قیمت قالیشویی و شستشوی فرش گل ابریشم دستبافت متری

80,000 تومان

قیمت قالیشویی و شستشوی موکت جدا از زمین(متر مربع)

10,000 تومان

قیمت قالیشویی و خشکشویی فرش ماشینی در محل (متر مربع)

24,000 تومان

قیمت قالیشویی و خشکشویی فرش دستباف در محل (متر مربع)

30,000 تومان

قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت در محل (متراژ کمتر از 50 متر هر متر مربع)

500,000 تومان

قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت در محل (متراژ بیشتر از 50 متر هر نتر مربع)

10,000 تومان

قیمت موکت شویی و خشکشویی موکت در محل پله هر عدد

30,000 تومان

قیمت موکت شویی و اعلاء شویی موکت جدا از زمین(متر مربع)

توافقی

قیمت قالیشویی و شستشوی قالیچه و کناره

توافقی

قیمت رفوگری فرش و ترمیم(متر مربع)

توافقی

قیمت لکه برداری فرش(متر مربع)

توافقی

قیمت خشکشویی چمن مصنوعی زیر ۵۰ متر متری

15,000 تومان

قیمت خشکشویی تاتامی هر قطعه زیر ۵۰ عدد هر عدد

10,000 تومان

قیمت سرویس حمل فرش

35,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط شستشوی فرش ماشینی، دستبافت و شستشوی گلیم

بازه زمانی دریافت فرش بین ساعت های 8 الی 12 ظهر و 12 الی 17 و 18 به بعد می باشد.

فرش ها به صورت بسته بندی شده تحویل داده می شود.

مشتریان عزیز توجه داشته باشید هزینه شستشوی فرش برای متراژ کمتر از 12 متر معادل 12 متر محاسبه می شود.

در صورت انتخاب سرویس های اعلاشویی، رفوگری و ترمیم، لکه برداری، شستشوی قالیچه، کناره و فرش ابریشم، قیمت دقیق پس از اعزام کارشناس در محل مشخص می شود.

هزینه بازدید و کارشناسی رایگان می باشد. هزینه سرویس حمل فرش ما به ازای یک سرویس 25 هزارتومان می باشد.

شستشوی انواع فرش های دستباف، ماشینی و نفیس و ابریشم و گل ابریشم با ضمانت 100% و تحت نظر خبرگان فرش انجام میشود.

تحویل فرش ها طی 72 ساعت کاری انجام می شود.

تمام فرش های ارائه شده دارای یک هفته گارانتی کتبی می باشند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات قالیشویی باکیفیت بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی

با توجه به اهمیت فرش در خانه های ایرانی، طبعا به نگهداری از فرش های ماشینی و دستبافت نیز توجه ویژه ای می شود.  فرش شویی از مواردی می باشد که هر خانواده ایرانی با وسواس خاصی به آن می نگرند. در گذشته بیشتر قالیشویی در منزل انجام می شد اما با بیشتر شدن زندگی آپارتمان نشینی استفاده از خدمات قالیشویی جای خود را شست وشوی فرش در خانه داده است. با بالا رفتن قیمت فرش، رعایت اصول قالی شویی نیز بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و کارخانه قالیشویی هایی که از مهارت و تجهیزات مدرنی برخوردار نبوده اند کم کم از دوره رقابت خارج شده اند.

استفاده از این خدمات با نزدیک شدن به سال نو بیشتر نیز می شود. تقاضای زیاد برای شستشوی فرش در قالیشویی مصادف با ایام خانه تکانی همیشه موجب افزایش هزینه قالیشویی می شود. اتحادیه قالیشویی هرساله توجه به نرخ تورم و افزایش قیمت سایر سرویس های خدماتی نرخ خدمات قالیشویی را نیز ارائه می کنند. البته قیمت اعلام شده به عنوان نرخ اتحادیه به صورت حداقل نرخ پایه در نظر گرفته می شود.  به طور معمول خدمات شستشوی فرش در بهمن و اسفند ماه درخواست کننده بیشتری دارد. برای اطلاع از نرخ قالیشویی و تعرفه خدمات قالیشویی در شهر خود با ما همراه باشید.

بهترین قالیشویی چگونه انتخاب می شود؟

همانطور که می دانیم بهترین راهکار شستن فرش دستباف و فرش ماشینی سپردن به قالیشویی خوب است. زیرا با توجه به قیمت بالای فرش، پس لطفا ریسک نکنید و کار را به کاردان بسپارید!

لقب بهترین قالیشویی را تنها می توان به گروهی سپرد که در کنار قیمت منصفانه بر اساس نرخ انحادیه قالیشویی، خدمات شستشوی فرش با کیفیتی نیز ارائه دهند. سرعت و تعهد در دریافت و بارگرداندن فرش ها با بالاترین دقت و بدون کمترین آسیب را می توان از بهترین قالیشویی انتظار داشت.

شستشوی نانو در قالی شویی مکانیزه و مدرن چیست؟

روش شستشوی فرش با نانو به این صورت است که پس از فرش شویی از این مواد استفاده می شود. این مواد علاوه بر براق شدن فرش، موجب از بین رفتن بوی بد فرش نیز می شوند. نانوشویی فرش از بیدخوردگی فرش در طی دراز مدت نیز جلوگیری می کند. این مورد که گفته می شود فرش پس از شستتشو با مواد نانو دیگر اصلا کثیف نمی شود تا حدودی درست است اما باید به این موضوع هم توجه نمود که نباید اجازه داد که لکه روی فرش به مدت طولانی باقی بماند. در صورتی که فرش نفیس دستباف دارید بهترین پیشنهاد ما برای شما نانوشویی فرش دستبافت است.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی مدرن و اتوماتیک چیست؟

 • خاک گیری
 • تثبیت رنگ
 • لکه برداری با روش های مخصوص
 • شستشو با مواد شوینده ی مخصوص بافت فرش و در نهایت آبگیری و خشک کردن

قالیشویی آنلاین چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی کارها به سختی گذشته نیست. امروزه با یک سرچ ساده چندین کارخانه قالیشویی را می توانید پیدا کنید، که خدمات قالیشویی آنلاین ارائه می دهند. منظور از آنلاین این است که می توانید به راحتی در جریان شستشوی فرش دستبافت یا ماشینی قرار بگیرید و اطمینان داشته باشید که بهترین و مجرب ترین کارخانه را انتخاب کرده اید.

دسترسی همزمان به ده ها کارخانه قالیشویی معتبر

در واقع یکی از مزیت های قالیشویی آنلاین دسترسی به ده ها کارخانه معتبر است. شما می توانید با دیدن عکس ها و نمونه کارهای این شرکت ها با خیال راحت و با اطمینان فرش های قیمتی خود را به دست بهترین ها بسپارید. تیم هوم سرویز اسباب دسترسی به بهترین و مجرب ترین های این رشته را را فراهم آورده است. تا با خیال راحت و با پرداخت قیمت شستشوی فرش دستبافت و ماشینی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی از بالاترین کیفیت برخوردار شوید.

 قالیشویی ارزان آیا امکان پذیر است؟

قالیشویی ارزان شعار بسیاری از قالی شویی های سطح شهر است ولی آیا واقعا به این شعار پایبندند؟ این شعار زمانی محقق می شود که در کنارش کیفیت خوبی نیز ارائه شود و تنها به شستشوی فرش با آب بسنده نکنند. به خاطر داشته باشید هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست! استفاده از مواد شوینده مرغوب، کادر حرفه ای و تجهیزات مدرن با قیمت بسیار ارزان امکان پذیر نیست. هوم سرویز با اعلام هزینه شستشوی فرش بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی آماده ارائه خدمات باکیفیت هستند.

قیمت شستشوی فرش ماشینی و دستبافت به چه عواملی بستگی دارد؟

نرخ قالیشویی بر اساس اندازه و ابعاد فرش

نرخ قالیشویی به موارد متعددی بستگی دارد. عموما قیمت شستن فرش در قالیشویی بر اساس متر مربع محاسبه می شود. برای مثال برای شستشوی فرش ۱۲ متری، قیمت واحد برای هر مترمربع در عدد ۱۲ ضرب می شود. بنابراین هر چه ابعاد فرش بزرگتر باشد، پول بیشتری باید بپردازید. نرخ اتحادیه قالیشویی هم بر همین اساس یعنی قیمت واحد برای هر متر مربع محاسبه شده است.

قیمت قالیشویی بر اساس جنس فرش

میزان تراکم بافت قالی روی کیفیت ان تاثیر دارد ولی قطعا شستن فرش های متراکم تر دشوارتر است. قالیشویی خوب فرش ها را بر اساس جنس و نوع الیاف دسته بندی می کند و طبق پروسه جداگانه ای شستشو می دهد. به این ترتیب همیشه برای شستن فرش دستباف زمان بیشتری صرف خواهد شد و این روی مبلغ نهایی قیمت قالیشویی فرش دستبافت تاثیر دارد. معمولا نرخ قالیشویی فرش دستبافت از فرش ماشینی بیشتر است. زیرا تخصص و زمان بیشتری در شستشو نیاز دارند. در صورتی که فرش ماشینی شما صرفا بخاطر گرد و غبار شسته می شود و لک های خاصی روی آن وجود ندارد، نرخ شستشوی فرش ماشینی بسیار کمتر تمام خواهد شد. ولی در صورتی که نیاز به اعلا شویی و از بین بردن لکه های خاص و قدیمی باشد نرخ شستشوی فرش ماشینی و نرخ شستشوی فرش دستبافت بیشتر خواهد شد.

هزینه شستشوی فرش های نفیس

فرش های دستباف دارای کیفیت متفاوتی هستند. برای شستن فرش در قالیشویی، قالی های ارزشمند و گرانقیمت به صورت مجزا و تحت پروسه دقیق تری شستشو داده می شوند. فرش های ظریف نیاز به شستشوی اختصاصی با مواد شوینده مناسب دارند. شوینده های قوی تار و پود فرش های ظریف را نابود می کند. تعرفه قالیشویی ساده و تعرفه اعلاشویی فرش ماشینی به علت تفاوت در مراحل شستشو و نوع مواد شوینده با هم تفاوت دارند.

قیمت شستن فرش در قالیشویی مکانیزه

کارگاه های فرش شویی که مجهز به سیستم مکانیزه هستند همیشه تعداد کارگرهای کمتری دارند. کاهش قیمت شستشوی قالیشویی مکانیزه نیز به همین علت است.

شوینده مناسب در بهترین قالیشویی

کیفیت شوینده ها و موادی که در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد روی قیمت قالیشویی تاثیر مستقیم دارد. قالی شویی خوب همیشه از مواد شوینده با کیفیت تری برای تمیز کردن فرش ها استفاده می کند. دور از ذهن نیست که شوینده های با کیفیت تر قیمت بیشتری داشته باشند و بدون تردید این موضوع نرخ را افزایش می دهد. همچنین در صورت وجود لکه های خاص رفع لکه های فرش به علت استفاده از لکه برهای خاص جداگانه اعلام می شود.

قیمت اعلاشویی قالی

اعلاشویی قیمت شستن فرش در قالیشویی را افزایش می دهد. قیمت شستشوی فرش برای خدمات اعلاشویی در قالیشویی خوب به صورت مجزا محاسبه می شود. طبق تجربه اعلاشویی برای شستن فرش هایی که دچار آسیب شده اند، مناسب تر است.

به علت شفاف سازی هرچه بیشتر در قیمت شستن فرش و قالی، تمام اقدامات صورت گرفته بر روی فاکتور رسمی باید درج شود و در اختیار مشتری قرار بگیرد. هوم سرویز با ارائه تعرفه قالیشویی برای شستشوی انواع فرش ماشینی، شستشوی فرش اکریلیک و پلی استر، شستن فرش شگی ، شستشوی گلیم فرش و شستشوی فرش دستبافت، شستشوی فرش گل ابریشم و قیمت خشکشویی فرش ماشینی و دستبافت اطلاعات شفافی در اختیار کاربران خود قرار داده است. مورد بعدی که تعرفه قالیشویی و قیمت شستشوی فرش دستبافت را تغییر می دهد و بر نرخ شستن فرش تاثیر دارد نحوه شستن فرش است.

نحوه شستن فرش در قالیشویی

از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت، چگونگی شستن فرش هاست. به طور معمول به سه شیوه متفاوت فرش ها شستشو داده می شوند، شستشوی دستی، شستشوی نیمه اتوماتیک و شستشوی اتوماتیک.  بهترین قالیشویی ها اغلب به سیستم قالیشویی مکانیزه مجهز هستند. دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کار شستشوی فرش ها را ساده کرده و پروسه شستن فرش سریع تر و با کیفیت بهتری انجام می شود.

برخی از قالیشویی های قدیمی هنوز از سیستم شستشوی دستی مانند شستشوی فرش در خانه اقدام به شستشوی فرش می کنند و همه کارهای شستشوی قالی توسط نیروی انسانی و کارگر قالیشویی انجام می شود. تفاوت کیفیت شستشو و همچنین تفاوت قیمت قالیشویی در این شیوه ها به خوبی دیده می شود. قیمت شستن فرش با دستگاه تمام اتوماتیک کمتر از شستشوی دستی محاسبه می شود.

اصول شستشوی فرش در خانه

 • قبل از شروع اطمینان کسب کنید، که فرش شما رنگ نخواهد داد. زیرا در صورت رنگ دهی، در هنگام شستشوی غیر اصولی، رنگ در سراسر فرش تان پخش خواهد شد. معمولا این اتفاق در هنگام شستن فرش تراکم پایین، مانند 500 شانه اتفاق می افتد.
 • برای خارج کردن گرد و غبار از میان تار و پود فرش از یک جارو برقی با مکش بالا استفاده کنید. زیرا در صورت باقی ماندن گرد و غبار در میان تارو پود، فرش بعد از شستن ، فرش حالت چرک تاب پیدا می کند.
 • برای شستشوی فرش از برس هایی با بافت نرم استفاده کنید. هیچ گاه از برس های سیمی و یا زبر جهت از بین بردن لکه هایی نظیر چسب و غیره استفاده نکنید. زیرا این کار موجب آسیب رسیدن به تار و پود فرش شما می شود.
 • محلول شست و شو و شامپو فرش را با آب ولرم تهیه کنید. زیرا آب بسیار داغ به بافت فرش آسیب می رساند و آب سرد نیز قدرت پاک کنندگی را کاهش می دهد.
 • برای شستشوی فرش نجس از شامپو فرش مناسب جنس فرشتان استفاده کنید. بهترین گزینه برای تمیزکردن فرش نجس از نجاست استفاده از شامپو فرش با حالت خنثی و پودر صابون است که خاصیت اسیدی و یا قلیایی نداشته باشد .

خشکشویی فرش و شستشوی فرش در منزل با دستگاه را امتحان کنید

شستشوی قالی در منزل یا خشکشویی قالی در منزل یا در هر محل دیگر به درخواست شما نیز توسط کارخانه قالی شویی انجام می شود. قالیشویی سیار توسط ماشین های اتوماتیک و مکانیزه و دستگاه بخارشوی صنعتی با بالاترین کیفیت ارائه می شود.

بدینوسیله کلیه جرم ها، لکه ها و گرد و غباری که در داخل فرش هستند، از آن خارج می شوند. در ماشین های شستشوی قالی و خشکشویی فرش ، 95% آب پس از شستشو از فرش کشیده می شود. و تا نهایت 2 الی 3 ساعت پس از خشکشویی فرش قابل استفاده است. قیمت قالیشویی سیار به صورت توافقی تعیین می شود.

خدمات شستشوی فرش هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

 • شستشوی فرش ماشینی
 • شستشوی فرش دستی
 • خشکشویی فرش ماشینی و خشکشویی فرش دستبافت در محل
 • خشکشویی موکت در محل
 • شستشوی فرش ترک
 • شستشوی گلیم فرش
 • شستشوی جاجیم
 • شستشوی فرش اکریلیک و پلی استر
 • شستشوی فرش گل ابریشم
 • شستشوی روفرشی
 • رفوگری و ترمیم
 • لکه برداری فرش

هوم سرویز در کنار شماست تا کارهایتان را راحت تر وبا کیفیت تر انجام دهید

در هوم سرویز،  قالیشویی انواع فرش های دستبافت، ماشینی، نفیس و ابریشم و یا گل ابریشم  توسط کارشناسان فرش انجام می شود. فرشهای شسته شده توسط هوم سرویز به صورت لوله ای و بسته بندی به مشتریان طی چند روزه کاری بازگردانده می شود. همچنین خدمات خشکشویی فرش در محل نیز توسط دستگاه قالیشویی سیارکاملا مکانیزه انجام می شود. در صورت نیاز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت هماهنگی و دریافت فرش ها در محل حضور پیدا کنند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

شستشوی فرش ماشینی
شست و شوی فرش دستی
خشکشویی فرش دستبافت و ماشینی در محل
شستشوی گلیم فرش
شستشوی جاجیم
شستشوی فرش اکریلیک و پلی استر
سوالات متداول
1. تفاوت اعلاشویی و شست وشوی ساده در چه مواردی است ؟
2. آیا تضمینی هم بابت کیفیت شستشوی فرش ها در هوم سرویز ارائه می شود؟
3. فرش من اکرلیک هستش چرا شست وشوی ساده برای من امکان پذیر نیست؟
4. از چه موادی برای شست وشوی فرش استفاده می کنید؟
5. روش شست و شوی فرش در هوم سرویز به چه شکل می باشد؟
6. چه تضمینی بابت عدم آسیب به فرش ها در حین کار وجود دارد؟

 نظرات کاربران

profile picture
طالبی

عالی بودن

profile picture
مبینا سهیلی راد

عالی بود کارشون

خدمات مرتبط

خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 200,000 الی 305,000 تومان
رفوگری فرش
رفوگری فرش
قیمت از 721,000 الی 2,185,000 تومان
نقاشی ساختمان
نقاشی ساختمان
قیمت از 1,000,000 الی 6,000,000 تومان