خشکشویی لباس

خشکشویی لباس

از 1190 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خشکشویی لباس در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت خشکشویی و اطو کت و شلوار

110,000 تومان

قیمت اطو کشی کت و شلوار

65,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شلوار پارچه ای

45,000 تومان

قیمت اطو کشی شلوار پارچه ای

25,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شلوار جین و کتان

45,000 تومان

قیمت اطو کشی شلوار جین و کتان

25,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو کت تک

65,000 تومان

قیمت اطو کشی کت تک

40,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پیراهن یا شومیز

45,000 تومان

قیمت اطو کشی پیراهن یا شومیز

25,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو مانتو معمولی

65,000 تومان

قیمت اطو کشی مانتو معمولی

40,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو مانتو مجلسی

100,000 تومان

قیمت اطو کشی مانتو مجلسی

60,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو دامن ساده

45,000 تومان

قیمت اطو کشی دامن ساده

25,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شال و روسری

20,000 تومان

قیمت اطو کشی شال و روسری

12,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو کاپشن- اورکت

120,000 تومان

قیمت اطو کاپشن- اورکت

70,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پالتو- بارانی

120,000 تومان

قیمت اطو پالتو- بارانی

70,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو ژاکت-پلیور

50,000 تومان

قیمت اطو ژاکت-پلیور

35,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو چادر زنانه

50,000 تومان

قیمت اطو چادر زنانه

25,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پتو دو نفره

130,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پتو یک نفره

110,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو رو فرشی(هر متر مربع)

18,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو رو تختی

130,000 الی 150,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت520,000 تومان

آنچه درباره خشکشویی لباس خواهید خواند

 • خشکشویی چیست و چه مزایایی دارد؟
 • فرق خشکشویی و اتوشویی در چیست؟
 • فرآیند خشکشویی لباس به چه ترتیبی است؟
 • خشکشویی در منزل آیا امکان پذیر است؟
 • خدمات خشکشویی آنلاین شامل چه مواردی است؟
 • خشکشویی لباس چه مزیت هایی دارد؟
 • خشکشویی مکانیزه و هوشمند چه تفاوتی با خشکشوییمعمولی دارد؟
 • خشکشویی فوری با استفاده از خدمات اتوشویی آنلاین
 • چگونه به خدمات خشکشویی آنلاین اعتماد کنیم؟
 • چه خدماتی در سرویس خشکشویی و اتوی لباس هومسرویز ارائه می شود؟
 • قیمت خشکشویی لباس به چه عواملی بستگی دارد؟
 • سفارش آنلاین خشکشویی به چه طریقی انجام می شود؟
 • خشکشویی آنلاین هوم سرویز در همه ساعات شبانه روزدر کنار شماست

خشکشویی چیست و چه مزایایی دارد؟

یکی از مرسوم ترین روش های شستشوی لباس خشکشویی است. مطمئناهیچ چیزی به جز یک ظاهر شسته رفته و تمیز حس مقبولیت را به افراد انتقال نمی دهد.پاکیزگی و اتوکشی لباس مهمترین چیزی است که در اولین نگاه به چشممی آید و بیشترین تاثیر را در پی دارد. در همین راستا خشکشویی لباس آنلاین و اتوشوییآنلاین جزو خدمات پرطرفدار در زندگی مدرن شده است. در این روش از آباستفاده نمی شود. زیرا مولکول های آب در تارهای پارچه نفوذ کرده و موجب از شکلافتادن آنها می شود. مخصوصا در مواردی مانند خشکشویی کت و شلوار و خشکشوییلباس عروس پیشتهاد می شود تا آسیبی به بافت پارچه وارد نشود. مواد خشکشوییمانند یک محلول شیمیایی هستند که برای لکه بری از آن استفاده می شود و مرسوم ترینمواد خشک شویی پرکلرپلی اتیلن است که خاصیت ضدعفونی کنندگی هم دارد. در کنارپیشرفت تکنولوژی خدمات خشکشویی آنلاین پدید آمد. خشک شویی و اتوشوییآنلاین تمام این خدمات را برایتان انجام می دهند بدون اینکه نیازی باشد ازمنزل خود خارج شوید.

در ادامه به مزیت های خشکشویی اینترنتی و عوامل موثربر قیمت خشکشویی آنلاین لباس و نرخ اتوشویی میپردازیم.

فرق خشکشویی و اتوشویی در چیست؟

در بسیاری از مواقع شاهد هستیم که اتوشویی و خشکشویی درکنار هم به کار برده می شوند. اما فرق خشکشویی و اتوشویی چیست؟ اتوشوییلباس به فرآیند شستشو و اتوکشی لباس با اتوهای مخصوص گفته میشود. ولی در خشکشویی همانطور که مشخص است، آب هیچ نقشی ندارد. همچنین در فرآیندخشک شویی چروک زیادی ایجاد نمی شود و در نهایت همیشه به اتوکشیلباس نیاز نیست. ولی در آبشویی به علت غوطه ور شدن لباسها در آب پس از شستشو،حتما نیاز به اتوی لباس می باشد.

در خشکشویی آنلاین جهت از بین بردن لکه های جان سختو کهنه از مواد شیمیایی تهیه شده از بنزین استفاده می کنند. واژه «خشک» در خشکشویی به این علت به کار برده می‌شود که آب به عنوان حلال در این روش کاربردیندارد. در بیشتر مراکز ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی آنلاین از ترکیبپروکلرواتیلن جهت نابودی چربی و لکه‌های دیگر استفاده می‌ شود.

فرآیند خشکشویی لباس به چه ترتیبی است؟

فرآیند و مراحل خشکشویی لباس بر اساس جنس پارچه، نوع لباس و برچسبلباس تغییر می کند. به این ترتیب قبل از هر توضیحی باید با انواع پارچه و نحوهشستشوی آن آشنا باشید. قطعا شستشوی لباس پشمی روندی مشابه با شستشوی پارچه نخیندارد. خشکشویی لباس موجب می شود که لباس ها حالت نو خود را حفظ کنند. در ابتدالباس های با جنس مشابه در داخل دستگاه قرار داده می شوند. سپس بر اساس نوع لکه هایآنها مواد خشکشویی مخصوص به آنها اضافه می شود.

این مواد شیمیایی که از آب بسیار سنگین تر هستند روی لکه ها قرارگرفته و با استفاده از فرآیند تقطیر از روی لباس جدا می شوند به این ترتیب مجدداقابل استفاده هستند و از این رو به این روش خشکشویی دوستار محیط زیست نیز گفته میشود.

در مرحله آخر نیز لباس ها به واسطه هوای گرم در داخل دستگاه کاملا خشکشده و از دستگاه خارج می شوند و در مواردی که نیاز به اتوکشی لباس باشد قبل ازتحویل به مشتری اتوکشی می شوند.

خشکشویی در منزل آیا امکان پذیر است؟

خشکشویی در منزل با استفاده از مواد مخصوص انجام می شود. این خدمات درخانه زمان بر هستند و نیازمند مهارت و دقت بالایی است چراکه ممکن است به هدف صرفهجویی در قیمت خشکشویی لباس موجب هزینه تراشی های بیشتری شوید. پس اگر لباسمحبوبتان دارای لکه ی سریختی است لطفا دست نگه دارید و با خشکشویی لباس آنلاین هوم سرویز تماس بگیرید.

خدمات خشکشویی آنلاین شامل چه مواردی است؟

· خشکشویی لباس عروس

خشکشویی لباس عروس یک کار تخصصی است و همه اتوشویی وخشکشویی های معمولی این کار را انجام نمی دهند. تنها برخی از خشکشویی های ویژه خدمات بخارشوییلباس عروس را ارائه می دهند. سرویس خشکشویی آنلاین تمامی کارهای شستشو،بخارشویی، سفید شویی، تعمیرات لباس و اتوکشی را بر عهده می گیرد. جالب اینجاست کهسرویس های آنلاین از نظر قیمت خشکشویی تفاوتی با لباسشویی های سنتی ندارند.

همیشه نرخ خشکشویی لباس عروس بیشتر از لباس های معمولی است.لباس عروس از چندین لایه مختلف پارچه ظریف و آستری دوخته می شود. بر روی لباس هایآماده، کارهای دستی و ظریف کاری های زیادی انجام می شود. برای اینکه پارچه، آسترییا گلدوزی و منجوق دوزی های روی لباس آسیب نبیند از تکنیک های ویژه نظیر بخارشوییو خشکشویی لباس عروس استفاده می شود. گاهی لازم است تا برخی از قسمت های لباس جداشده و پس از شستشو دوباره روی لباس نصب شود. عوامل زیادی دست به دست هم می دهند تایک لباس عروس سفید و پاکیزه شود. با توجه به کار بیشتری که شستشوی این لباس می برد،همیشه قیمت خشکشویی لباس عروس بیشتر محاسبه می شود.

· خشکشویی پتو بهتر است یا آبشویی آن؟

مهم‌‌ترین مسئله‌‌ای که در ارتباط با خشکشویی روتختی وشستشوی و خشکشویی پتو باید بدانید این است که در مرحله اول مرجع انتخابشما، جنس پارچه و دستورات کارخانه سازنده است. به طور مثال اگر پارچه مد نظرشما دارای حتی مقدار کمی پشم است ، نباید با آب شسته شوند و باید روش خشکشوییروتختی را انتخاب کنید. شستشوی پتو با آب اغلب ممنوع است. برای جلوگیریاز تغییر در ابعاد و رنگ این منسوجات ، همواره به خشکشویی پتو و روتختیتاکید می شود. زیرا در خشکشویی آنلاین به علت شستشو پتو و سایر لباس ها با موادمخصوص، لایه ای ماده محافظ بر روی آنها ایجاد می شود، که مانع از خرابی، تغییر رنگو وارفتگی آنها می شود .

· خشکشویی لباس مجلسی

با توجه به بالا رفتن قیمت لباس ها و گرانبها بودن پارچه های به کاررفته در آنها قضیه شستن لباسها به صورت معضلی در آمده است. از این روهمواره تاکید بر خشکشویی لباس مجلسی است. چرا که هرگونه سهل انگاریدر خشکشویی لباس عروس و یا اتوشویی لباس مجلسی حتما موجب ضررو خسارات زیادی خواهد شد. زیرا در شستشویلباس هایی مانند کاپشن یا پالتو با لباسشویی یادست، آهار لباس از بین می رود و لباس ظاهر اولیه خود را نخواهد داشت.

· خشک شویی کت و شلوار

بهترین روش نگهداری از لباسهای گرانبها نظیر کت و شلوار، اتوشوییکت و شلوار است. حداقل هزینه برای خرید یک دست کت و شلوار و یا لباسمجلسی به چند میلیون خواهد رسید، آیا قیمت خشکشویی کت وشلوار یا نرخ اتوشویی آنلاین در مقابل این مبالغ واقعابه چشم می آید؟ صرفا این موارد برای این مطرح می شود، که یادآور شویم هیچ روششستشوی خانگی، جای خشکشویی پیراهن مردانه و با خشکشویی و اتوشوییکت و شلوار را نمی گیرد. مخصوصا اگر از جمله افرادی هستید که برای هرمجلس یک دست کت و شلوار و یا لباس مجلسی منحصر به فرد دارید و زیاد از یک لباس بهصورت ممتد استفاده نمی کنید. برای افزایش طول عمر لباس های داخل کمد خود حتمااز خدمات خشکشویی و اتوشویی آنلاین استفاده کنید.

· اتوکشی لباس

در کنار مواردی مانند شستشوی لباس، اتوکشی لباس هم نقش بسزایی دارد.در مواردی شما به راحتی از پس شستشوی انواع البسه بر می آیید اما اگر می خواهیدبهترین ظاهر را به لباس هدیه کنید تنها راه اتوکشی لباس و سپردن به اتوشویی است کهبا اتوهای مخصوص پرسی این خدمات را ارائه می دهند.

خشکشویی لباس چه مزیت هایی دارد؟

 • در خشکشوییآنلاین تمام حلال هایی که جهت شستشو در این فرآیند مورد استفاده قرار میگیرند در نهایت بازیافت خواهند شد. ولی در روش آبشویی لباس ها در مخزن آب غوطه ورمی شوند و مقدار بالایی آب هدر خواهد رفت.
 • تمام لکههای چربی بر روی لباس در خشکشویی و اتوی لباس بدون آسیب به بافت پارچهاز بین می روند.
 • لباس هادر روش خشکشویی آنلاین اصلا کش نمی آیند و یا به عبارت دیگر اصلا گشادیا تنگ نمی شوند.
 • امکانتغییر رنگ و یا رنگ رفتگی در هنگام خشکشوییفوری به حداقلخواهد رسید.
 • قیمتخشکشویی لباس در مقابل حفظ کیفیت لباس مبلغ ناچیزی است.

خشکشویی مکانیزه و هوشمند چه تفاوتی با خشکشوییمعمولی دارد؟

تجهیزات خشکشویی مکانیزه اولین مورد تفاوت آنهاست. همچنین افراد متخصصو آگاه با انواع جنس پارچه و محلول خشکشویی مورد بعدی هستند. مواردی مانند دستگاه بخارشوییدر خشک شویی ها و استفاده از مواد مخصوص موجب می شود کمتر آسیبی به لباس ها واردنشود. البته این مواد و تجهیزات قیمت خشکشویی را نیز تغییر می دهند که درکنار مزایا و حفظ کیفیت لباس کاملا طبیعی و منصفانه است.

خشکشویی فوری با استفاده از خدمات اتوشویی آنلاین

زندگی در شرایط پر مشغله امروزی سبب شده تا افراد دیگر مثل گذشتهنتوانند به کارهای شخصی خود بپردازند. فرض کنید شما به خشکشوییفوری نیاز دارید این که شما یک روز را برای انتقال لباسها به مراکز خشکشویی واتوی لباس ها صرف کنید و روز دیگر را به دریافت لباس ها اختصاص دهید، شاید برایخیلی از ما خسته کننده باشد و ترجیح بدهید که همان زمان را در منزل استراحت کنید واز خدمات خشکشویی لباس و اتوشویی آنلاین استفاده کنید و باصرف قیمت خشکشویی به مراتب کمتر از قیمت خشکشویی سنتیاز خدمات خشکشویی آنلاین استفاده کنید. اتوشوییآنلاین تحویل می گیرند، می شویند، اتوکشی می کنند و سر موعد برایتان میآورند. البته به شرطی که از خشکشویی آنلاین و اپلیکیشن خشکشویی هومسرویز استفاده کنید.

چگونه به خدمات خشکشویی آنلاین اعتماد کنیم؟

همانطور که می دانیم اولین چیز پر اهمیت در انتخاب خشک شوییآنلاین مهارت و سابقه کاری آنها در شستشوی انواع لباس و یا شستشوی پتو و سایرمنسوجات است. دانش شستشوی انواع پارچه و آشنایی با ترکیبات شیمیایی و طبیعی برایازبین بردن انواع لکه بدون کمترین آسیب به بافت پارچه و مهارت در شستشو واتوشویی لباس مهمترین آپشن انتخاب شرکت خشک شویی و اتوشوییآنلاین است. با یک سرچ ساده با تعداد زیادی ازخدمات دهندگان خدمات شستشوی لباس آنلاین مواجه می شوید اما برای اینکهبتوانید به آنها اعتماد کنید به یک نام آشنا نیاز دارید و اپلیکیشن خشکشوییهوم سرویز شما را به برترین متخصصین خشکشویی اینترنتی که دارایمهارت و سابقه کاری درخشان هستند معرفی کرده و موجبات رضایت شما را فراهم خواهندآورد.

چه خدماتی در سرویس خشکشویی و اتوی لباس هومسرویز ارائه می شود؟

 • خشکشوییلباس مجلسی
 • خشکشوییلباس عروس
 • خشکشوییمانتو و خشکشویی پالتو، بارانی و شستشو و خشکشویی کاپشن
 • خشکشوییکت و شلوار
 • خشکشوییپتو، خشکشویی روفرشی، خشکشویی روتختی، شسشتشویپتو
 • لکه بریو رنگرزی لباس
 • شستشویکتونی
 • خشکشوییپرده
 • خشکشوییپیراهن مردانه
 • خشکشوییکیف
 • لکهبرداری و خیاطی

قیمت خشکشویی لباس به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت خشکشویی لباس به موارد متعددی بستگی دارد. همه اینموارد موجب می شود که نتوان یک قیمت خشکشویی ثابت را برای تمام منسوجاتاختصاص داد. که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· قیمت خشکشویی بر اساس نوع خدمات مورد نیاز

نوع خدمات مورد نیاز یه عنوان مثال قیمت خشکشویی لباس با قیمتاتوشویی لباس با هم تفاوت دارد. همچنین در مواردی که به اتوکشی نیاز استطبعا قیمت ها کاهش پیدا می کنند. در مواردی که نیاز به خدمات خاصی رنگرزی، رفو ومانند خشک شویی، آبشویی به همراه اتوکشی لباس باشد قیمت افزایش پیدا می کند.

· قیمت خشک شویی بر اساس نوع لباس

همچنین نوع لباس مورد بعدی می باشد که تغییر دهنده ی قیمتخشکشویی آنلاین و نرخ اتوشویی است. به طور مثال قیمتخشکشویی لباس عروس با قیمت خشکشویی کت و شلوار برابرنیست زیرا که نحوه شستشو و اتوشویی آنها سلسله مراتب یکسانی ندارند و از لکه برهایمتفاوت و مواد شوینده متفاوتی برای هرکدام استفاده می شود.

· نوع لکه

در مواردی که لباس ها لکه های خاصی دارند و برای پاک کردن آنها بهمواد خاصی نیاز باشد قیمت لکه بری لباس نیز اضافه می شود و قیمت خشکشویی لباسرا بالا می برند. همچنین در مواردی برای شستشویلباس مشکی و رنگی پروسه متفاوتی باید در نظر گرفت.

· خشکشویی پتو، ملحفه و غیره

شستشوی پتو و سایر موارد این چنینی نیز به صورت دانه ای اعلام می شود.به طور مثال قیمت خشکشویی پتو یک نفره با دونفره تفاوت دارد. با استفاده ازخدمات خشکشویی اینترنتی هوم سرویز ما می توانید از محدوده این قیمت ها ازقبل مطلع شده و سپس ثبت سفارش انجام دهید.

سفارش آنلاین خشکشویی به چه طریقی انجام می شود؟

در صورت نیاز به خدمات خشکشویی آنلاین تنها اقدام به ثبت سفارش رایگانو مشخص نمودن نوع البسه و منطقه مکانی خود می کنید. متخصصین در محل حضور پیدا کردهو لباس های کثیف را دریافت نموده و به خشکشویی انتقال می دهند. سپس لباس های تقسیمبندی شده بر اساس رنگ، جنس و نوع لباس شستشو می شوند. پس از شستشو لباس ها بر اساسجنس و لکه، دوباره بر اساس کد مشتری دسته بندی شده و در روز مشخص شده به مشتریبرگشت داده خواهند شد.

خشکشویی آنلاین هوم سرویز در همه ساعات شبانه روزدر کنار شماست

ارائه خدمات با کیفیت و همچنین هزینه رایگان حمل و نقل در صورتسفارشات بالای 5 عدد، از علت های انتخاب هوم سرویز به عنوان ارائه دهندهی خدمات خشکشویی آنلاین است. همچنین پشتیبانی قویموجب می شود تا با خیال راحت لباس های گرانبهایتان را به خشکشوییاینترنتی هوم سرویز بسپارید. همچنین هزینه و قیمت خشکشوییاینترنتی پس از تحویل لباس، از مشتری و رضایت کامل دریافت می شود. فقط کافیستاپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید و از خدمات خشکشویی لباس و اتوی لباس هومسرویز بهره مند شوید. قیمت خشکشویی لباس و اتوشوییآنلاین تمام اقلامات در اپلیکیشن هوم سرویز بیان شده است.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خشکشویی لباس و همچنین ارایه خدمات اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, شست و شوی فرش دستباف, شستشوی موکت در منزل, مبل شویی در منزل, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی, پرده شویی و خشکشویی پرده , رنگ کردن لباس در خشکشویی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خشکشویی لباس

اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه

اتوشویی آنلاین و خشکشویی لباس مجلسی زنانه

خشکشویی فوری و خشکشویی لباس عروس، نامزدی و ...

خشکشویی پالتو، خشکشویی کاپشن، بارانی و خشکشویی انواع مانتو

شستشو شلوار جین، لی، کتان و شستشوی شلوار پارچه ای

شستشوی انواع کتانی و کفش پارچه ای

خشکشویی پتو، لحاف و روتختی

خدمات رنگ بری، رنگرزی و رفوی لباس

نظرات کاربران

profile picture
مریم جرعه نوش

عالی بودند

profile picture
بنیامین سجادی

عالی بود سریع تحویل گرفتند و تحویل دادند و خیلی خوب تمیز شده بود ممنونم

شرایط خشکشویی فوری و اتوشویی لباس

البسه به صورت بسته بندی شده تحویل شما خواهد شد.

هزینه خدمات در سرویس خشکشویی و اتوی لباس پس از تحویل البسه و جلب رضایت شما مشتری گرامی دریافت می گرد.

قیمت های اعلام شده بر اساس منسوجات معمول بوده و در صورت خاص و یا سفارشی بودن، هزینه به صورت توافقی محاسبه خواهد شد.

درصورت سفارش بالای 5 تکه یا بالای 100 هزارتومان هزینه تحویل در محل و پیک رایگان می باشد. در غیر اینصوت هزینه تحویل لحاظ می شود.

در صورت نیاز فوری مشتری به تحویل سفارش خود(اکسپرس)، به میزان 30 درصد به قیمت های اعلام شده افزوده خواهد شد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,900,000 تومان
رنگرزی لباس
رنگرزی لباس
قیمت از 100,000 الی 3,350,000 تومان
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 487,000 الی 927,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 420,000 الی 750,000 تومان