خشکشویی لباس

خشکشویی لباس

از 2152 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خشکشویی لباس در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت خشکشویی و اطو کت و شلوار

150,000 تومان

قیمت اطو کشی کت و شلوار

100,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شلوار پارچه ای

60,000 تومان

قیمت اطو کشی شلوار پارچه ای

35,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شلوار جین و کتان

60,000 تومان

قیمت اطو کشی شلوار جین و کتان

35,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو کت تک

80,000 تومان

قیمت اطو کشی کت تک

80,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پیراهن یا شومیز

50,000 تومان

قیمت اطو کشی پیراهن یا شومیز

25,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو مانتو معمولی

80,000 تومان

قیمت اطو کشی مانتو معمولی

50,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو مانتو مجلسی

100,000 تومان

قیمت اطو کشی مانتو مجلسی

60,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو دامن ساده

45,000 تومان

قیمت اطو کشی دامن ساده

25,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شال و روسری

25,000 تومان

قیمت اطو کشی شال و روسری

15,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو کاپشن- اورکت

150,000 تومان

قیمت اطو کاپشن- اورکت

80,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پالتو- بارانی

150,000 تومان

قیمت اطو پالتو- بارانی

80,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو ژاکت-پلیور

80,000 تومان

قیمت اطو ژاکت-پلیور

50,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو چادر زنانه

70,000 تومان

قیمت اطو چادر زنانه

40,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پتو تک نفره

140,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پتو دو نفره

160,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو رو فرشی(هر متر مربع)

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو رو تختی

130,000 الی 150,000 تومان

متوسط قیمت1,300,000 تومانکمینه قیمت1,300,000 تومانبیشینه قیمت1,300,000 تومان

آنچه درباره خشکشویی لباس خواهید خواند

 • خشکشویی چیست و چه مزایایی دارد؟
 • فرق خشکشویی و اتوشویی در چیست؟
 • فرآیند خشکشویی لباس به چه ترتیبی است؟
 • خشکشویی در منزل آیا امکان پذیر است؟
 • خدمات خشکشویی آنلاین شامل چه مواردی است؟
 • خشکشویی لباس چه مزیت هایی دارد؟
 • خشکشویی مکانیزه و هوشمند چه تفاوتی با خشکشویی معمولی دارد؟
 • خشکشویی فوری با استفاده از خدمات اتوشویی آنلاین
 • چگونه به خدمات خشکشویی آنلاین اعتماد کنیم؟
 • چه خدماتی در سرویس خشکشویی و اتوی لباس هوم سرویز ارائه می شود؟
 • قیمت خشکشویی لباس به چه عواملی بستگی دارد؟
 • سفارش آنلاین خشکشویی به چه طریقی انجام می شود؟
 • خشکشویی آنلاین هوم سرویز در همه ساعات شبانه روز در کنار شماست

خشکشویی چیست و چه مزایایی دارد؟

یکی از مرسوم ترین روش های شستشوی لباس خشکشویی است. مطمئنا هیچ چیزی به جز یک ظاهر شسته رفته و تمیز حس مقبولیت را به افراد انتقال نمی دهد. پاکیزگی و اتوکشی لباس مهمترین چیزی است که در اولین نگاه به چشم می آید و بیشترین تاثیر را در پی دارد. در همین راستا خشکشویی لباس آنلاین و اتوشویی آنلاین جزو خدمات پرطرفدار در زندگی مدرن شده است. در این روش از آب استفاده نمی شود. زیرا مولکول های آب در تارهای پارچه نفوذ کرده و موجب از شکل افتادن آنها می شود. مخصوصا در مواردی مانند خشکشویی کت و شلوار و خشکشویی لباس عروس پیشتهاد می شود تا آسیبی به بافت پارچه وارد نشود. مواد خشکشویی مانند یک محلول شیمیایی هستند که برای لکه بری از آن استفاده می شود و مرسوم ترین مواد خشک شویی پرکلرپلی اتیلن است که خاصیت ضدعفونی کنندگی هم دارد. در کنار پیشرفت تکنولوژی خدمات خشکشویی آنلاین پدید آمد. خشک شویی و اتوشویی آنلاین تمام این خدمات را برایتان انجام می دهند بدون اینکه نیازی باشد از منزل خود خارج شوید.

در ادامه به مزیت های خشکشویی اینترنتی و عوامل موثر بر قیمت خشکشویی آنلاین لباس و نرخ اتوشویی می پردازیم.

فرق خشکشویی و اتوشویی در چیست؟

در بسیاری از مواقع شاهد هستیم که اتوشویی و خشکشویی در کنار هم به کار برده می شوند. اما فرق خشکشویی و اتوشویی چیست؟ اتوشویی لباس به فرآیند شستشو و اتوکشی لباس با اتوهای مخصوص گفته می شود. ولی در خشکشویی همانطور که مشخص است، آب هیچ نقشی ندارد. همچنین در فرآیند خشک شویی چروک زیادی ایجاد نمی شود و در نهایت همیشه به اتوکشی لباس نیاز نیست. ولی در آبشویی به علت غوطه ور شدن لباسها در آب پس از شستشو، حتما نیاز به اتوی لباس می باشد.

در خشکشویی آنلاین جهت از بین بردن لکه های جان سخت و کهنه از مواد شیمیایی تهیه شده از بنزین استفاده می کنند. واژه «خشک» در خشک شویی به این علت به کار برده می‌شود که آب به عنوان حلال در این روش کاربردی ندارد. در بیشتر مراکز ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی آنلاین از ترکیب پروکلرواتیلن جهت نابودی چربی و لکه‌های دیگر استفاده می‌ شود.

فرآیند خشکشویی لباس به چه ترتیبی است؟

فرآیند و مراحل خشکشویی لباس بر اساس جنس پارچه، نوع لباس و برچسب لباس تغییر می کند. به این ترتیب قبل از هر توضیحی باید با انواع پارچه و نحوه شستشوی آن آشنا باشید. قطعا شستشوی لباس پشمی روندی مشابه با شستشوی پارچه نخی ندارد. خشکشویی لباس موجب می شود که لباس ها حالت نو خود را حفظ کنند. در ابتدا لباس های با جنس مشابه در داخل دستگاه قرار داده می شوند. سپس بر اساس نوع لکه های آنها مواد خشکشویی مخصوص به آنها اضافه می شود.

این مواد شیمیایی که از آب بسیار سنگین تر هستند روی لکه ها قرار گرفته و با استفاده از فرآیند تقطیر از روی لباس جدا می شوند به این ترتیب مجددا قابل استفاده هستند و از این رو به این روش خشکشویی دوستار محیط زیست نیز گفته می شود.

در مرحله آخر نیز لباس ها به واسطه هوای گرم در داخل دستگاه کاملا خشک شده و از دستگاه خارج می شوند و در مواردی که نیاز به اتوکشی لباس باشد قبل از تحویل به مشتری اتوکشی می شوند.

خشکشویی در منزل آیا امکان پذیر است؟

خشکشویی در منزل با استفاده از مواد مخصوص انجام می شود. این خدمات در خانه زمان بر هستند و نیازمند مهارت و دقت بالایی است چراکه ممکن است به هدف صرفه جویی در قیمت خشکشویی لباس موجب هزینه تراشی های بیشتری شوید. پس اگر لباس محبوبتان دارای لکه ی سریختی است لطفا دست نگه دارید و با خشکشویی لباس آنلاین هوم سرویز تماس بگیرید.

خدمات خشکشویی آنلاین شامل چه مواردی است؟

· خشکشویی لباس عروس

خشکشویی لباس عروس یک کار تخصصی است و همه اتوشویی و خشکشویی های معمولی این کار را انجام نمی دهند. تنها برخی از خشکشویی های ویژه خدمات بخارشویی لباس عروس را ارائه می دهند. سرویس خشکشویی آنلاین تمامی کارهای شستشو، بخارشویی، سفید شویی، تعمیرات لباس و اتوکشی را بر عهده می گیرد. جالب اینجاست که سرویس های آنلاین از نظر قیمت خشکشویی تفاوتی با لباسشویی های سنتی ندارند.

همیشه نرخ خشکشویی لباس عروس بیشتر از لباس های معمولی است. لباس عروس از چندین لایه مختلف پارچه ظریف و آستری دوخته می شود. بر روی لباس های آماده، کارهای دستی و ظریف کاری های زیادی انجام می شود. برای اینکه پارچه، آستری یا گلدوزی و منجوق دوزی های روی لباس آسیب نبیند از تکنیک های ویژه نظیر بخارشویی و خشکشویی لباس عروس استفاده می شود. گاهی لازم است تا برخی از قسمت های لباس جدا شده و پس از شستشو دوباره روی لباس نصب شود. عوامل زیادی دست به دست هم می دهند تا یک لباس عروس سفید و پاکیزه شود. با توجه به کار بیشتری که شستشوی این لباس می برد، همیشه قیمت خشکشویی لباس عروس بیشتر محاسبه می شود.

· خشکشویی پتو بهتر است یا آبشویی آن؟

مهم‌‌ترین مسئله‌‌ای که در ارتباط با خشکشویی روتختی و شستشوی و خشکشویی پتو باید بدانید این است که در مرحله اول مرجع انتخاب شما، جنس پارچه و دستورات کارخانه سازنده است. به طور مثال اگر پارچه مد نظر شما دارای حتی مقدار کمی پشم است ، نباید با آب شسته شوند و باید روش خشکشویی روتختی را انتخاب کنید. شستشوی پتو با آب اغلب ممنوع است. برای جلوگیری از تغییر در ابعاد و رنگ این منسوجات ، همواره به خشکشویی پتو و روتختی تاکید می شود. زیرا در خشکشویی آنلاین به علت شستشو پتو و سایر لباس ها با مواد مخصوص، لایه ای ماده محافظ بر روی آنها ایجاد می شود، که مانع از خرابی، تغییر رنگ و وارفتگی آنها می شود .

· خشکشویی لباس مجلسی

با توجه به بالا رفتن قیمت لباس ها و گرانبها بودن پارچه های به کار رفته در آنها قضیه شستن لباسها به صورت معضلی در آمده است. از این رو همواره تاکید بر خشکشویی لباس مجلسی است. چرا که هرگونه سهل انگاری در خشکشویی لباس عروس و یا اتوشویی لباس مجلسی حتما موجب ضرر و خسارات زیادی خواهد شد. زیرا در شستشوی لباس هایی مانند کاپشن یا پالتو با لباسشویی یا دست، آهار لباس از بین می رود و لباس ظاهر اولیه خود را نخواهد داشت.

· خشک شویی کت و شلوار

بهترین روش نگهداری از لباسهای گرانبها نظیر کت و شلوار، اتوشویی کت و شلوار است. حداقل هزینه برای خرید یک دست کت و شلوار و یا لباس مجلسی به چند میلیون خواهد رسید، آیا قیمت خشکشویی کت و شلوار یا نرخ اتوشویی آنلاین در مقابل این مبالغ واقعا به چشم می آید؟ صرفا این موارد برای این مطرح می شود، که یادآور شویم هیچ روش شستشوی خانگی، جای خشکشویی پیراهن مردانه و با خشکشویی و اتوشویی کت و شلوار را نمی گیرد. مخصوصا اگر از جمله افرادی هستید که برای هر مجلس یک دست کت و شلوار و یا لباس مجلسی منحصر به فرد دارید و زیاد از یک لباس به صورت ممتد استفاده نمی کنید. برای افزایش طول عمر لباس های داخل کمد خود حتما از خدمات خشکشویی و اتوشویی آنلاین استفاده کنید.

· اتوکشی لباس

در کنار مواردی مانند شستشوی لباس، اتوکشی لباس هم نقش بسزایی دارد. در مواردی شما به راحتی از پس شستشوی انواع البسه بر می آیید اما اگر می خواهید بهترین ظاهر را به لباس هدیه کنید تنها راه اتوکشی لباس و سپردن به اتوشویی است که با اتوهای مخصوص پرسی این خدمات را ارائه می دهند.

خشکشویی لباس چه مزیت هایی دارد؟

 • در خشکشویی آنلاین تمام حلال هایی که جهت شستشو در این فرآیند مورد استفاده قرار می گیرند در نهایت بازیافت خواهند شد. ولی در روش آبشویی لباس ها در مخزن آب غوطه ور می شوند و مقدار بالایی آب هدر خواهد رفت.
 • تمام لکه های چربی بر روی لباس در خشکشویی و اتوی لباس بدون آسیب به بافت پارچه از بین می روند.
 • لباس ها در روش خشکشویی آنلاین اصلا کش نمی آیند و یا به عبارت دیگر اصلا گشاد یا تنگ نمی شوند.
 • امکان تغییر رنگ و یا رنگ رفتگی در هنگام خشکشویی فوری به حداقل خواهد رسید.
 • قیمت خشکشویی لباس در مقابل حفظ کیفیت لباس مبلغ ناچیزی است.

خشکشویی مکانیزه و هوشمند چه تفاوتی با خشکشویی معمولی دارد؟

تجهیزات خشکشویی مکانیزه اولین مورد تفاوت آنهاست. همچنین افراد متخصص و آگاه با انواع جنس پارچه و محلول خشکشویی مورد بعدی هستند. مواردی مانند دستگاه بخارشویی در خشک شویی ها و استفاده از مواد مخصوص موجب می شود کمتر آسیبی به لباس ها وارد نشود. البته این مواد و تجهیزات قیمت خشکشویی را نیز تغییر می دهند که در کنار مزایا و حفظ کیفیت لباس کاملا طبیعی و منصفانه است.

خشکشویی فوری با استفاده از خدمات اتوشویی آنلاین

زندگی در شرایط پر مشغله امروزی سبب شده تا افراد دیگر مثل گذشته نتوانند به کارهای شخصی خود بپردازند. فرض کنید شما به خشکشویی فوری نیاز دارید این که شما یک روز را برای انتقال لباسها به مراکز خشکشویی و اتوی لباس ها صرف کنید و روز دیگر را به دریافت لباس ها اختصاص دهید، شاید برای خیلی از ما خسته کننده باشد و ترجیح بدهید که همان زمان را در منزل استراحت کنید و از خدمات خشکشویی لباس و اتوشویی آنلاین استفاده کنید و با صرف قیمت خشکشویی به مراتب کمتر از قیمت خشکشویی سنتی از خدمات خشکشویی آنلاین استفاده کنید. اتوشویی آنلاین تحویل می گیرند، می شویند، اتوکشی می کنند و سر موعد برایتان می آورند. البته به شرطی که از خشکشویی آنلاین و اپلیکیشن خشکشویی هوم سرویز استفاده کنید.

چگونه به خدمات خشکشویی آنلاین اعتماد کنیم؟

همانطور که می دانیم اولین چیز پر اهمیت در انتخاب خشک شویی آنلاین مهارت و سابقه کاری آنها در شستشوی انواع لباس و یا شستشوی پتو و سایر منسوجات است. دانش شستشوی انواع پارچه و آشنایی با ترکیبات شیمیایی و طبیعی برای ازبین بردن انواع لکه بدون کمترین آسیب به بافت پارچه و مهارت در شستشو و اتوشویی لباس مهمترین آپشن انتخاب شرکت خشک شویی و اتوشویی آنلاین است. با یک سرچ ساده با تعداد زیادی از خدمات دهندگان خدمات شستشوی لباس آنلاین مواجه می شوید اما برای اینکه بتوانید به آنها اعتماد کنید به یک نام آشنا نیاز دارید و اپلیکیشن خشکشویی هوم سرویز شما را به برترین متخصصین خشکشویی اینترنتی که دارای مهارت و سابقه کاری درخشان هستند معرفی کرده و موجبات رضایت شما را فراهم خواهند آورد.

چه خدماتی در سرویس خشکشویی و اتوی لباس هوم سرویز ارائه می شود؟

 • خشکشویی لباس مجلسی
 • خشکشویی لباس عروس
 • خشکشویی مانتو و خشکشویی پالتو، بارانی و شستشو و خشکشویی کاپشن
 • خشکشویی کت و شلوار
 • خشکشویی پتو، خشکشویی روفرشی، خشکشویی روتختی، شسشتشوی پتو
 • لکه بری و رنگرزی لباس
 • شستشوی کتونی
 • خشکشویی پرده
 • خشکشویی پیراهن مردانه
 • خشکشویی کیف
 • لکه برداری و خیاطی

قیمت خشکشویی لباس به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت خشکشویی لباس به موارد متعددی بستگی دارد. همه این موارد موجب می شود که نتوان یک قیمت خشکشویی ثابت را برای تمام منسوجات اختصاص داد. که در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

· قیمت خشکشویی بر اساس نوع خدمات مورد نیاز

نوع خدمات مورد نیاز یه عنوان مثال قیمت خشکشویی لباس با قیمت اتوشویی لباس با هم تفاوت دارد. همچنین در مواردی که به اتوکشی نیاز است طبعا قیمت ها کاهش پیدا می کنند. در مواردی که نیاز به خدمات خاصی رنگرزی، رفو و مانند خشک شویی، آبشویی به همراه اتوکشی لباس باشد قیمت افزایش پیدا می کند.

· قیمت خشک شویی بر اساس نوع لباس

همچنین نوع لباس مورد بعدی می باشد که تغییر دهنده ی قیمت خشکشویی آنلاین و نرخ اتوشویی است. به طور مثال قیمت خشکشویی لباس عروس با قیمت خشکشویی کت و شلوار برابر نیست زیرا که نحوه شستشو و اتوشویی آنها سلسله مراتب یکسانی ندارند و از لکه برهای متفاوت و مواد شوینده متفاوتی برای هرکدام استفاده می شود.

· نوع لکه

در مواردی که لباس ها لکه های خاصی دارند و برای پاک کردن آنها به مواد خاصی نیاز باشد قیمت لکه بری لباس نیز اضافه می شود و قیمت خشکشویی لباس را بالا می برند. همچنین در مواردی برای شستشوی لباس مشکی و رنگی پروسه متفاوتی باید در نظر گرفت.

· خشکشویی پتو، ملحفه و غیره

شستشوی پتو و سایر موارد این چنینی نیز به صورت دانه ای اعلام می شود. به طور مثال قیمت خشکشویی پتو یک نفره با دونفره تفاوت دارد. با استفاده از خدمات خشکشویی اینترنتی هوم سرویز ما می توانید از محدوده این قیمت ها از قبل مطلع شده و سپس ثبت سفارش انجام دهید.

سفارش آنلاین خشکشویی به چه طریقی انجام می شود؟

در صورت نیاز به خدمات خشکشویی آنلاین تنها اقدام به ثبت سفارش رایگان و مشخص نمودن نوع البسه و منطقه مکانی خود می کنید. متخصصین در محل حضور پیدا کرده و لباس های کثیف را دریافت نموده و به خشکشویی انتقال می دهند. سپس لباس های تقسیم بندی شده بر اساس رنگ، جنس و نوع لباس شستشو می شوند. پس از شستشو لباس ها بر اساس جنس و لکه، دوباره بر اساس کد مشتری دسته بندی شده و در روز مشخص شده به مشتری برگشت داده خواهند شد.

خشکشویی آنلاین هوم سرویز در همه ساعات شبانه روز در کنار شماست

ارائه خدمات با کیفیت و همچنین هزینه رایگان حمل و نقل در صورت سفارشات بالای 5 عدد، از علت های انتخاب هوم سرویز به عنوان ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی آنلاین است. همچنین پشتیبانی قوی موجب می شود تا با خیال راحت لباس های گرانبهایتان را به خشکشویی اینترنتی هوم سرویز بسپارید. همچنین هزینه و قیمت خشکشویی اینترنتی پس از تحویل لباس، از مشتری و رضایت کامل دریافت می شود. فقط کافیست اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید و از خدمات خشکشویی لباس و اتوی لباس هوم سرویز بهره مند شوید. قیمت خشکشویی لباس و اتوشویی آنلاین تمام اقلامات در اپلیکیشن هوم سرویز بیان شده است.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خشکشویی لباس و همچنین ارایه خدمات اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, شست و شوی فرش دستباف, شستشوی موکت در منزل, مبل شویی در منزل, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی, خشکشویی پرده , رنگ کردن لباس در خشکشویی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خشکشویی لباس

اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه

اتوشویی آنلاین و خشکشویی لباس مجلسی زنانه

خشکشویی فوری و خشکشویی لباس عروس، نامزدی و ...

خشکشویی پالتو، خشکشویی کاپشن، بارانی و خشکشویی انواع مانتو

شستشو شلوار جین، لی، کتان و شستشوی شلوار پارچه ای

شستشوی انواع کتانی و کفش پارچه ای

خشکشویی پتو، لحاف و روتختی

خدمات رنگ بری، رنگرزی و رفوی لباس

نظرات کاربران

profile picture
بهاره رامین فر

در سریعترین زمان پرده ها رو تحویل دادن و کیفیت کارشون هم عالی بود ،ممنون

profile picture
علی یزدانی

من چون در زمان‌های معمول خانه نیستم ایشان در زمان خودم سفارش من را تحویل گرفته و در زمان خودم تحویل دادند که برای من خیلی مهم بود همچنین کیفیت انجام کار نیز عالی بود

profile picture
محمد مهدي قاسميان

بسيار با نظم و سر وقت و هزينه مناسب انجام شد مخصوصا اقاي با ادبي كه كار تحويل رو انجام دادن ممنون خيلي عالي بود

profile picture
رقیه سلمانی

اولین بار هست که از این سرویس استفاده کردم و کاملا راضی هستم

شرایط خشکشویی فوری و اتوشویی لباس

البسه به صورت بسته بندی شده تحویل شما خواهد شد.

هزینه خدمات در سرویس خشکشویی و اتوی لباس پس از تحویل البسه و جلب رضایت شما مشتری گرامی دریافت می گرد.

قیمت های اعلام شده بر اساس منسوجات معمول بوده و در صورت خاص و یا سفارشی بودن، هزینه به صورت توافقی محاسبه خواهد شد.

درصورت سفارش بالای 5 تکه یا بالای 100 هزارتومان هزینه تحویل در محل و پیک رایگان می باشد. در غیر اینصوت هزینه تحویل لحاظ می شود.

در صورت نیاز فوری مشتری به تحویل سفارش خود(اکسپرس)، به میزان 30 درصد به قیمت های اعلام شده افزوده خواهد شد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

curtains-washing
پرده شویی
قیمت از 1,500,000 الی 2,900,000 تومان
dyeing-clothe
رنگرزی لباس
قیمت از 390,000 الی 390,000 تومان
carpet-cleaning
قالیشویی
قیمت از 668,000 الی 1,385,000 تومان
dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 1,000,000 الی 1,300,000 تومان