banner
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
خشکشویی و اتوی لباس

خشکشویی و اتوی لباس

از 1009 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خشکشویی آنلاین و اتوی انواع لباس

قیمت خشکشویی و اطو کت و شلوار

60,000 تومان

قیمت اطو کشی کت و شلوار

35,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شلوار پارچه ای

20,000 تومان

قیمت اطو کشی شلوار پارچه ای

14,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شلوار جین و کتان

22,000 تومان

قیمت اطو کشی شلوار جین و کتان

15,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو کت تک

40,000 تومان

قیمت اطو کشی کت تک

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پیراهن یا شومیز

20,000 تومان

قیمت اطو کشی پیراهن یا شومیز

14,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو مانتو معمولی

35,000 تومان

قیمت اطو کشی مانتو معمولی

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو مانتو مجلسی

100,000 تومان

قیمت اطو کشی مانتو مجلسی

50,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو دامن ساده

30,000 تومان

قیمت اطو کشی دامن ساده

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شال و روسری

20,000 تومان

قیمت اطو کشی شال و روسری

12,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو کاپشن- اورکت

50,000 تومان

قیمت اطو کاپشن- اورکت

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پالتو- بارانی

70,000 تومان

قیمت اطو پالتو- بارانی

25,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو ژاکت-پلیور

30,000 تومان

قیمت اطو ژاکت-پلیور

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو چادر زنانه

30,000 تومان

قیمت اطو چادر زنانه

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پتو دو نفره

60,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پتو یک نفره

50,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو رو فرشی

50,000 الی 70,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو رو تختی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط اتوشویی و خشکشویی انواع البسه

البسه به صورت بسته بندی شده تحویل شما خواهد شد.

هزینه خدمات در سرویس خشکشویی و اتوی لباس پس از تحویل البسه و جلب رضایت شما مشتری گرامی دریافت می گرد.

قیمت های اعلام شده بر اساس منسوجات معمول بوده و در صورت خاص و یا سفارشی بودن، هزینه به صورت توافقی محاسبه خواهد شد.

درصورت سفارش بالای 5 تکه یا بالای 100 هزارتومان هزینه تحویل در محل و پیک رایگان می باشد. در غیر اینصوت هزینه تحویل لحاظ می شود.

در صورت نیاز فوری مشتری به تحویل سفارش خود(اکسپرس)، به میزان 30 درصد به قیمت های اعلام شده افزوده خواهد شد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات خشکشویی آنلاین چیست؟

با پیشرفت تکنولوژیهمه کارها به وابسته استفاده از اینترنت ساده شده است. خدمات خشکشوییآنلاین هم یکی از آن موارد است با استفاده از اپلیکیشنخشکشویی می توانید از خدمات اتوشویی آنلاین بهره مند شویدبدون اینکه خودتان از منزل خارج شوید. مطمئنا هیچ چیزی به جز یک ظاهر شسته رفته وتمیز حس مقبولیت را به افراد انتقال نمی دهد. پاکیزگی و اتو کشیلباس مهمترین چیزی است، که در اولین نگاه به چشم می آید و بیشترین تاثیر رادر پی دارد. در همین راستا خشکشویی لباس آنلاین و اتوشوییآنلاین جزو خدمات پرطرفدار در زندگی مدرن شده است. درادامه به مزیت های خشکشویی اینترنتی و عوامل موثر بر قیمتخشکشویی آنلاین لباس می پردازیم.

تفاوت اتوشویی و خشکشویی در چیست؟

در بسیاری از مواقعشاهد هستیم که اتوشویی و خشکشویی در کنار هم به کار برده می شوند. اتوشوییبه فرآیند شستشو و اتوکشی لباس با اتوهای مخصوص گفته می شود. ولی درخشکشویی همانطور که مشخص است، آب هیچ نقشی ندارد. همچنین در فرآیند خشک شویی چروکزیادی ایجاد نمی شود و در نهایت همیشه به اتوکشی لباس نیاز نیست. ولیدر آبشویی به علت غوطه ور شدن لباسها در آب پس از شستشو، حتما نیاز به اتویلباس می باشد.

در خشکشوییآنلاین جهت از بین بردن لکه های جان سخت و کهنه از مواد شیمیایی تهیه شده ازبنزین استفاده می کنند. واژه «خشک» در خشک شویی به این علت به کار برده می‌شود کهآب به عنوان حلال در این روش کاربردی ندارد. در بیشتر مراکز ارائه دهندهی خدمات خشکشویی آنلاین از ترکیب پروکلرواتیلن جهت نابودی چربی و لکه‌هایدیگر استفاده می‌ شود.

خشکشویی لباس چه مزیت هایی دارد؟

در خشکشوییآنلاین تمام حلال هایی که جهت شستشو در این فرآیند مورد استفاده قرار میگیرند در نهایت بازیافت خواهند شد. ولی در روش آبشویی لباس ها در مخزن آب غوطه ورمی شوند و مقدار بالایی آب هدر خواهد رفت.

  1. تمام لکههای چربی بر روی لباس در خشک شویی و اتوی لباس بدون آسیب به بافت پارچهاز بین می روند.
  2. لباس هادر روش خشکشویی آنلاین اصلا کش نمی آیند و یا به عبارت دیگر اصلا گشاد یا تنگنمی شوند.
  3. امکانتغییر رنگ و یا رنگ رفتگی در هنگام خشکشویی فوری به حداقل خواهد رسید.

خشکشویی و اتوی لباس چه تاثیری بر روی لباس ها می گذارند؟

بهترین روش نگهداریاز لباسهای گرانبها نظیر کت و شلوار، خشکشویی و اتوشویی کت و شلوار است.حداقل هزینه برای خرید یک دست کت و شلوار و یا لباس مجلسی به چند میلیونخواهد رسید، آیا قیمت خشکشویی کت و شلوار یا اتوشوییآنلاین در مقابل این مبالغ واقعا به چشم می آید؟ صرفا این موارد برای اینمطرح می شود، که یادآور شویم هیچ روش شستشوی خانگی، جای خشکشویی لباس عروس وبا خشکشویی و اتوشویی کت و شلوار را نمی گیرد. مخصوصا اگر ازجمله افرادی هستید که برای هر مجلس یک دست کت و شلوار و یا لباس مجلسی منحصر بهفرد دارید و زیاد از یک لباس به صورت ممتد استفاده نمی کنید. برای افزایش طول عمرلباس های داخل کمد خود حتما از خدمات خشکشویی و اتوشویی آنلاین استفادهکنید.

خشکشویی لباسعروس

شستن لباس عروس یک کار تخصصی است و همه لباسشویی ها وخشکشویی های معمولی این کار را انجام نمی دهند. تنها برخی از خشکشویی های ویژهخدمات بخارشویی لباس عروس را ارائه می دهند. سرویس خشکشویی آنلاین خودش همهکارهای شستشو، بخارشویی، سفید شویی، تعمیرات لباس و اتوکشی را بر عهده می گیرد.جالب اینجاست که سرویس های آنلاین از نظر هزینه تفاوتی با لباسشویی های سنتیندارند.

همیشه نرخ خشکشویی وبخار شویی لباس عروس بیشتر از لباس های معمولی است. لباس عروس از چندین لایه مختلفپارچه ظریف و آستری دوخته می شود. بر روی لباس های آماده، کارهای دستی و ظریف کاریهای زیادی انجام می شود. برای اینکه پارچه، آستری یا گلدوزی و منجوق دوزی های رویلباس آسیب نبیند از تکنیک های ویژه نظیر بخارشویی و خشکشویی لباس عروس استفاده میشود. گاهی لازم است تا برخی از قسمت های لباس جدا شده و پس از شستشو دوباره رویلباس نصب شود. عوامل زیادی دست به دست هم می دهند تا یک لباس عروس سفید و پاکیزهشود. با توجه به کار بیشتری که شستشوی این لباس می برد، همیشه نرخ خشکشویی لباسعروس بیشتر محاسبه می شود.

خشکشویی پتو بهتر است یا آبشویی آن؟

مهم‌‌ترین مسئله‌‌ایکه در ارتباط با خشکشویی روتختی و شستشوی و خشکشویی پتو بایدبدانید این است که در مرحله اول مرجع انتخاب شما، جنس پارچه و دستورات کارخانهسازنده است.  به طور مثال اگر پارچه مد نظر شما دارای حتی مقدار کمی پشم است، نباید با آب شسته شوند و باید روش خشکشویی روتختی را انتخاب کنید.شستشوی پتو با آب اغلب ممنوع است. برای جلوگیری از تغییر در ابعاد و رنگ اینمنسوجات ، همواره به خشکشویی پتو و روتختی تاکید می شود. زیرا در خشکشویی به علت شستشو پتو و سایر لباس ها با مواد مخصوص، لایه ای ماده محافظ بر روی آنهاایجاد می شود، که مانع از خرابی، تغییر رنگ و وارفتگی آنها می شود .

بهترین روش نگهداری از لباس مجلسی چیست؟

با توجه به بالا رفتنقیمت لباس ها و گرانبها بودن پارچه های به کار رفته در آنهاقضیه شستن لباسها به صورت معضلی در آمده است. از این رو همواره تاکیدبر خشکشویی لباس مجلسی است. چرا که هرگونه سهل انگاریدر خشکشویی لباس عروس و یا اتوشویی لباس مجلسی حتماموجب ضرر و خسارات زیادی خواهد شد. زیرا در شستشویلباس هاییمانند کاپشن یا پالتو با لباسشویی یا دست ، آهارلباس از بین می رود و لباس ظاهر اولیه خود را نخواهد داشت.

خشکشویی فوری با استفاده از خدمات اتوشویی آنلاین

زندگی در شرایط پرمشغله امروزی سبب شده تا افراد دیگر مثل گذشته نتوانند به کارهای شخصی خودبپردازند. فرض کنید شما به خشکشویی فوری نیاز دارید این که شمایک روز را برای انتقال لباسها به مراکز خشکشویی و اتوی لباس ها صرف کنید و روزدیگر را به دریافت لباس ها اختصاص دهید، شاید برای خیلی از ما خسته کننده باشد وترجیح بدهید که همان زمان را در منزل استراحت کنید و از خدمات خشکشویی واتوشویی آنلاین استفاده کنید و با صرف تعرفه خشکشویی بهمراتب کمتر از قیمت خشکشویی سنتی از خدمات خشکشویی آنلاین استفادهکنید. خشک شویی و اتوشویی آنلاین تحویل می گیرند، می شویند، اتوکشی می کنند و سرموعد برایتان می آورند. البته به شرطی که از خشکشویی آنلاین و اپلیکیشنخشکشویی هوم سرویز استفاده کنید.

چگونه به خدمات خشکشویی آنلاین اعتماد کنیم؟

همانطور که می دانیماولین چیز پر اهمیت در انتخاب خشک شویی آنلاین مهارت و سابقهکاری آنها در شستشوی انواع لباس و یا شستشوی پتو و سایر منسوجات است. دانش شستشویانواع پارچه و آشنایی با ترکیبات شیمیایی و طبیعی برای ازبین بردن انواع لکه بدونکمترین آسیب به بافت پارچه و مهارت در شستشو و اتوشویی لباس مهمترینآپشن انتخاب شرکت خشک شویی و اتوشویی آنلاین است. با یک سرچ ساده با تعداد زیادی ازخدمات دهندگان خدمات شستشوی لباس آنلاین مواجه می شوید اما برای اینکهبتوانید به آنها اعتماد کنید به یک نام آشنا نیاز دارید و اپلیکیشن خشکشوییهوم سرویز شما را به برترین متخصصین خشکشویی اینترنتی که دارای مهارت و سابقهکاری درخشان هستند معرفی کرده و موجبات رضایت شما را فراهم خواهند آورد.

چه خدماتی در سرویس خشکشویی و اتوی لباس هوم سرویز ارائه می شود؟

  • خشکشویی لباس مجلسی
  • خشکشویی لباس عروس
  • خشکشویی مانتو و خشکشویی پالتو، بارانی وشستشو و خشکشویی کاپشن
  • خشکشویی کت و شلوار
  • خشکشویی پتو، خشکشویی روفرشی, خشکشوییروتختی, شسشتشوی پتو
  • لکه بری و رنگرزی لباس
  • شستشوی کتونی

قیمت خشکشویی لباس به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه خشکشویی لباس به موارد متعددی بستگی دارد. نوعخدمات مورد نیاز یه عنوان مثال هزینه خشکشویی لباس با قیمتاتوشویی لباس با هم تفاوت دارد. همچنین نوع لباس مورد بعدی می باشد که تغییردهنده ی قیمت خشکشویی آنلاین است. به طور مثال قیمت خشکشویی لباسعروس با قیمت خشکشویی کت و شلوار برابر نیست زیرا که نحوه شستشو واتوشویی آنها سلسله مراتب یکسانی ندارند و از لکه برهای متفاوت و مواد شویندهمتفاوتی برای هرکدام استفاده می شود.

خشکشویی آنلاین هوم سرویز در همه ساعات شبانه روز در کنار شماست

ارائه خدمات با کیفیتو همچنین هزینه رایگان حمل و نقل در صورت سفارشات بالای 5 عدد، از علت های انتخابهوم سرویز به عنوان ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی آنلاین است. همچنین پشتیبانی قوی موجب می شود تا باخیال راحت لباس های گرانبهایتان را به خشکشویی اینترنتی هوم سرویزبسپارید. همچنین هزینه و قیمت خشکشویی اینترنتی پس از تحویل لباس، ازمشتری و رضایت کامل دریافت می شود. فقط کافیست اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید واز خدمات خشک شویی و اتوی لباس هوم سرویز بهره مند شوید. قیمت خشکشویی و اتوشوییآنلاین تمام اقلامات در اپلیکیشن خشکشویی هوم سرویز بیانشده است.

همیار شماییم تا پایانسرویس ...

این سرویس شامل خدمات زیر است

شستشو و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه
شستشو و خشکشویی پیراهن مجلسی زنانه
خشکشویی لباس عروس، نامزدی و ...
خشکشویی پالتو، کاپشن، بارانی و خشکشویی انواع مانتو
شستشو شلوار جین، لی، کتان و شستشوی شلوار پارچه ای
شستشوی انواع کتانی و کفش پارچه ای
خشکشویی پتو، لحاف و روتختی
خدمات رنگ بری، رنگرزی و رفوی لباس

همیاران سرویس خشکشویی و اتوی لباس

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,500,000 تومان
رنگرزی لباس
رنگرزی لباس
در حال بروزرسانی قیمت
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 370,000 الی 761,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان