خشکشویی لباس

خشکشویی لباس

از 1009 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خشکشویی لباس در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت خشکشویی و اطو کت و شلوار

60,000 تومان

قیمت اطو کشی کت و شلوار

35,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شلوار پارچه ای

20,000 تومان

قیمت اطو کشی شلوار پارچه ای

14,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شلوار جین و کتان

22,000 تومان

قیمت اطو کشی شلوار جین و کتان

15,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو کت تک

40,000 تومان

قیمت اطو کشی کت تک

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پیراهن یا شومیز

20,000 تومان

قیمت اطو کشی پیراهن یا شومیز

14,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو مانتو معمولی

35,000 تومان

قیمت اطو کشی مانتو معمولی

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو مانتو مجلسی

100,000 تومان

قیمت اطو کشی مانتو مجلسی

50,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو دامن ساده

30,000 تومان

قیمت اطو کشی دامن ساده

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شال و روسری

20,000 تومان

قیمت اطو کشی شال و روسری

12,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو کاپشن- اورکت

50,000 تومان

قیمت اطو کاپشن- اورکت

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پالتو- بارانی

70,000 تومان

قیمت اطو پالتو- بارانی

25,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو ژاکت-پلیور

30,000 تومان

قیمت اطو ژاکت-پلیور

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو چادر زنانه

30,000 تومان

قیمت اطو چادر زنانه

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پتو دو نفره

60,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پتو یک نفره

50,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو رو فرشی

50,000 الی 70,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو رو تختی

توافقی

متوسط قیمت315,000 تومانکمینه قیمت180,000 تومانبیشینه قیمت630,000 تومان

اتوشویی و خشکشویی آنلاین چیست؟

با پیشرفت تکنولوژیهمه کارها به وابسته استفاده از اینترنت ساده شده است. خدمات خشکشوییآنلاین و اتوشویی آنلاین هم یکی از آن موارد است با استفادهاز اپلیکیشن خشکشویی می توانید از خدمات اتوشویی آنلاین بهرهمند شوید بدون اینکه خودتان از منزل خارج شوید. مطمئنا هیچ چیزی به جز یک ظاهرشسته رفته و تمیز حس مقبولیت را به افراد انتقال نمی دهد. پاکیزگی و اتو کشیلباس مهمترین چیزی است که در اولین نگاه به چشم می آید و بیشترین تاثیر را درپی دارد. در همین راستا خشکشویی لباس آنلاین و اتوشویی آنلاین جزوخدمات پرطرفدار در زندگی مدرن شده است. در ادامه به مزیتهای خشکشویی اینترنتی و عوامل موثر بر قیمت خشکشوییآنلاین لباس و نرخ اتوشویی می پردازیم.

تفاوت اتوشویی و خشکشویی در چیست؟

در بسیاری از مواقعشاهد هستیم که اتوشویی و خشکشویی در کنار هم به کار برده میشوند. اتوشویی لباس به فرآیند شستشو و اتوکشی لباس بااتوهای مخصوص گفته می شود. ولی در خشکشویی همانطور که مشخص است، آب هیچ نقشیندارد. همچنین در فرآیند خشک شویی چروک زیادی ایجاد نمی شود و در نهایت همیشهبه اتوکشی لباس نیاز نیست. ولی در آبشویی به علت غوطه ور شدن لباسها درآب پس از شستشو، حتما نیاز به اتوی لباس می باشد.

در خشکشوییآنلاین جهت از بین بردن لکه های جان سخت و کهنه از مواد شیمیایی تهیه شدهاز بنزین استفاده می کنند. واژه «خشک» در خشک شویی به این علت به کار برده می‌شودکه آب به عنوان حلال در این روش کاربردی ندارد. در بیشتر مراکز ارائه دهندهی خدمات خشکشویی آنلاین از ترکیب پروکلرواتیلن جهت نابودی چربی ولکه‌های دیگر استفاده می‌ شود.

خشکشویی لباس چه مزیت هایی دارد؟

 • در خشکشوییآنلاین تمام حلال هایی که جهت شستشو در این فرآیند مورد استفاده قرار میگیرند در نهایت بازیافت خواهند شد. ولی در روش آبشویی لباس ها در مخزن آب غوطه ورمی شوند و مقدار بالایی آب هدر خواهد رفت.
 • تمام لکههای چربی بر روی لباس در خشکشویی و اتوی لباس بدون آسیب به بافت پارچهاز بین می روند.
 • لباس هادر روش خشکشویی آنلاین اصلا کش نمی آیند و یا به عبارت دیگر اصلا گشادیا تنگ نمی شوند.
 • امکانتغییر رنگ و یا رنگ رفتگی در هنگام خشکشویی فوری به حداقل خواهد رسید.

خشکشویی و اتوی لباس چه تاثیری بر روی لباس ها می گذارند؟

بهترین روش نگهداریاز لباسهای گرانبها نظیر کت و شلوار، اتوشویی کت و شلوار است. حداقلهزینه برای خرید یک دست کت و شلوار و یا لباس مجلسی به چند میلیون خواهدرسید، آیا قیمت خشکشویی کت و شلوار یا نرخ اتوشوییآنلاین در مقابل این مبالغ واقعا به چشم می آید؟ صرفا این موارد برای اینمطرح می شود، که یادآور شویم هیچ روش شستشوی خانگی، جای خشکشویی لباس عروس وبا خشکشویی و اتوشویی کت و شلوار را نمی گیرد. مخصوصا اگر از جملهافرادی هستید که برای هر مجلس یک دست کت و شلوار و یا لباس مجلسی منحصر به فرددارید و زیاد از یک لباس به صورت ممتد استفاده نمی کنید. برای افزایش طول عمر لباسهای داخل کمد خود حتما از خدمات خشکشویی و اتوشویی آنلاین استفاده کنید.

خشکشویی لباس عروس

خشکشویی لباس عروس یککار تخصصی است و همه اتوشویی و خشکشویی های معمولی این کار را انجام نمی دهند.تنها برخی از خشکشویی های ویژه خدمات بخارشویی لباس عروس راارائه می دهند. سرویس خشکشویی آنلاین تمامی کارهای شستشو، بخارشویی، سفید شویی،تعمیرات لباس و اتوکشی را بر عهده می گیرد. جالب اینجاست که سرویس های آنلاین ازنظر هزینه تفاوتی با لباسشویی های سنتی ندارند.

همیشه نرخ خشکشویی وبخار شویی لباس عروس بیشتر از لباس های معمولی است. لباس عروس از چندین لایه مختلفپارچه ظریف و آستری دوخته می شود. بر روی لباس های آماده، کارهای دستی و ظریف کاریهای زیادی انجام می شود. برای اینکه پارچه، آستری یا گلدوزی و منجوق دوزی های رویلباس آسیب نبیند از تکنیک های ویژه نظیر بخارشویی و خشکشویی لباس عروس استفاده میشود. گاهی لازم است تا برخی از قسمت های لباس جدا شده و پس از شستشو دوباره رویلباس نصب شود. عوامل زیادی دست به دست هم می دهند تا یک لباس عروس سفید و پاکیزهشود. با توجه به کار بیشتری که شستشوی این لباس می برد، همیشه نرخ خشکشویی لباسعروس بیشتر محاسبه می شود.

خشکشویی پتو بهتر است یا آبشویی آن؟

مهم‌‌ترین مسئله‌‌ایکه در ارتباط با خشکشویی روتختی و شستشوی و خشکشویی پتو بایدبدانید این است که در مرحله اول مرجع انتخاب شما، جنس پارچه و دستورات کارخانهسازنده است. به طور مثال اگر پارچه مد نظر شما دارای حتی مقدار کمی پشم است، نباید با آب شسته شوند و باید روش خشکشویی روتختی را انتخاب کنید.شستشوی پتو با آب اغلب ممنوع است. برای جلوگیری از تغییر در ابعاد و رنگ اینمنسوجات ، همواره به خشکشویی پتو و روتختی تاکید می شود. زیرا در خشکشوییآنلاین به علت شستشو پتو و سایر لباس ها با مواد مخصوص، لایه ای ماده محافظبر روی آنها ایجاد می شود، که مانع از خرابی، تغییر رنگ و وارفتگی آنها میشود .

خشکشویی لباس مجلسی

با توجه به بالا رفتنقیمت لباس ها و گرانبها بودن پارچه های به کار رفته در آنهاقضیه شستن لباسها به صورت معضلی در آمده است. از این رو همواره تاکیدبر خشکشویی لباس مجلسی است. چرا که هرگونه سهل انگاری در خشکشوییلباس عروس و یا اتوشویی لباس مجلسی حتما موجب ضرر و خسارات زیادیخواهد شد. زیرا در شستشویلباس هایی مانند کاپشن یا پالتو با لباسشویی یادست، آهار لباس از بین می رود و لباس ظاهر اولیه خود را نخواهد داشت.

خشکشویی فوری با استفاده از خدمات اتوشویی آنلاین

زندگی در شرایط پرمشغله امروزی سبب شده تا افراد دیگر مثل گذشته نتوانند به کارهای شخصی خودبپردازند. فرض کنید شما به خشکشویی فوری نیاز دارید این که شمایک روز را برای انتقال لباسها به مراکز خشکشویی و اتوی لباس ها صرف کنید و روزدیگر را به دریافت لباس ها اختصاص دهید، شاید برای خیلی از ما خسته کننده باشد وترجیح بدهید که همان زمان را در منزل استراحت کنید و از خدمات خشکشوییلباس و اتوشویی آنلاین استفاده کنید و با صرف تعرفه خشکشویی بهمراتب کمتر از قیمت خشکشویی سنتی از خدمات خشکشویی آنلاین استفادهکنید. اتوشویی آنلاین تحویل می گیرند، می شویند، اتوکشی می کنند و سر موعدبرایتان می آورند. البته به شرطی که از خشکشویی آنلاین و اپلیکیشنخشکشویی هوم سرویز استفاده کنید.

چگونه به خدمات خشکشویی آنلاین اعتماد کنیم؟

همانطور که می دانیماولین چیز پر اهمیت در انتخاب خشک شویی آنلاین مهارت و سابقه کاری آنهادر شستشوی انواع لباس و یا شستشوی پتو و سایر منسوجات است. دانش شستشوی انواعپارچه و آشنایی با ترکیبات شیمیایی و طبیعی برای ازبین بردن انواع لکه بدون کمترینآسیب به بافت پارچه و مهارت در شستشو و اتوشویی لباس مهمترین آپشنانتخاب شرکت خشک شویی و اتوشویی آنلاین است. با یک سرچ ساده با تعداد زیادی ازخدمات دهندگان خدمات شستشوی لباس آنلاین مواجه می شوید اما برای اینکهبتوانید به آنها اعتماد کنید به یک نام آشنا نیاز دارید و اپلیکیشن خشکشوییهوم سرویز شما را به برترین متخصصین خشکشویی اینترنتی که دارای مهارتو سابقه کاری درخشان هستند معرفی کرده و موجبات رضایت شما را فراهم خواهند آورد.

چه خدماتی در سرویس خشکشویی و اتوی لباس هوم سرویز ارائه می شود؟

 • خشکشوییلباس مجلسی
 • خشکشوییلباس عروس
 • خشکشوییمانتو و خشکشویی پالتو، بارانی و شستشو و خشکشویی کاپشن
 • خشکشوییکت و شلوار
 • خشکشوییپتو، خشکشویی روفرشی, خشکشویی روتختی, شسشتشوی پتو
 • لکه بری ورنگرزی لباس
 • شستشویکتونی

قیمت خشکشویی لباس به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه خشکشویی لباس به موارد متعددی بستگی دارد. نوعخدمات مورد نیاز یه عنوان مثال قیمت خشکشویی لباس با قیمتاتوشویی لباس با هم تفاوت دارد. همچنین نوع لباس مورد بعدی می باشد کهتغییر دهنده ی قیمت خشکشویی آنلاین و نرخ اتوشویی است. بهطور مثال قیمت خشکشویی لباس عروس با قیمت خشکشویی کت وشلوار برابر نیست زیرا که نحوه شستشو و اتوشویی آنها سلسله مراتب یکسانیندارند و از لکه برهای متفاوت و مواد شوینده متفاوتی برای هرکدام استفاده می شود.

خشکشویی آنلاین هوم سرویز در همه ساعات شبانه روز در کنار شماست

ارائه خدمات با کیفیتو همچنین هزینه رایگان حمل و نقل در صورت سفارشات بالای 5 عدد، از علت های انتخابهوم سرویز به عنوان ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی آنلاین است. همچنین پشتیبانی قوی موجب می شود تا باخیال راحت لباس های گرانبهایتان را به خشکشویی اینترنتی هوم سرویزبسپارید. همچنین هزینه و قیمت خشکشویی اینترنتی پس از تحویللباس، از مشتری و رضایت کامل دریافت می شود. فقط کافیست اپلیکیشن هوم سرویز را نصبکنید و از خدمات خشکشویی لباس و اتوی لباس هوم سرویز بهره مندشوید. قیمت خشکشویی لباس و اتوشویی آنلاین تمام اقلاماتدر اپلیکیشن خشکشویی هوم سرویز بیان شده است.

همیار شماییم تاپایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خشکشویی لباس و همچنین ارایه خدمات اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, قالیشویی در بهترین کارخانه قالیشویی, شستشوی موکت در منزل, مبل شویی در منزل, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی, پرده شویی و خشکشویی پرده , رنگ کردن لباس در خشکشویی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خشکشویی لباس

اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه

اتوشویی آنلاین و خشکشویی لباس مجلسی زنانه

خشکشویی فوری و خشکشویی لباس عروس، نامزدی و ...

خشکشویی پالتو، خشکشویی کاپشن، بارانی و خشکشویی انواع مانتو

شستشو شلوار جین، لی، کتان و شستشوی شلوار پارچه ای

شستشوی انواع کتانی و کفش پارچه ای

خشکشویی پتو، لحاف و روتختی

خدمات رنگ بری، رنگرزی و رفوی لباس

نظرات کاربران

profile picture
بنیامین سجادی

عالی بود سریع تحویل گرفتند و تحویل دادند و خیلی خوب تمیز شده بود ممنونم

profile picture
محمد حسین احمدیون

خیلی عالی بودند

profile picture
علی شکرانه

خیلی خوب و خوش برخورد بودند راضی هستم

شرایط خشکشویی فوری و اتوشویی لباس

البسه به صورت بسته بندی شده تحویل شما خواهد شد.

هزینه خدمات در سرویس خشکشویی و اتوی لباس پس از تحویل البسه و جلب رضایت شما مشتری گرامی دریافت می گرد.

قیمت های اعلام شده بر اساس منسوجات معمول بوده و در صورت خاص و یا سفارشی بودن، هزینه به صورت توافقی محاسبه خواهد شد.

درصورت سفارش بالای 5 تکه یا بالای 100 هزارتومان هزینه تحویل در محل و پیک رایگان می باشد. در غیر اینصوت هزینه تحویل لحاظ می شود.

در صورت نیاز فوری مشتری به تحویل سفارش خود(اکسپرس)، به میزان 30 درصد به قیمت های اعلام شده افزوده خواهد شد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,200,000 تومان
رنگرزی لباس
رنگرزی لباس
در حال بروزرسانی قیمت
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 375,000 الی 725,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 360,000 الی 600,000 تومان