banner
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
خشکشویی و اتوی لباس

خشکشویی و اتوی لباس

از 1009 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خشکشویی آنلاین و اتوی انواع لباس

قیمت خشکشویی و اطو کت و شلوار

60,000 تومان

قیمت اطو کشی کت و شلوار

35,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شلوار پارچه ای

20,000 تومان

قیمت اطو کشی شلوار پارچه ای

14,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شلوار جین و کتان

22,000 تومان

قیمت اطو کشی شلوار جین و کتان

15,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو کت تک

40,000 تومان

قیمت اطو کشی کت تک

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پیراهن یا شومیز

20,000 تومان

قیمت اطو کشی پیراهن یا شومیز

14,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو مانتو معمولی

35,000 تومان

قیمت اطو کشی مانتو معمولی

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو مانتو مجلسی

100,000 تومان

قیمت اطو کشی مانتو مجلسی

50,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو دامن ساده

30,000 تومان

قیمت اطو کشی دامن ساده

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو شال و روسری

20,000 تومان

قیمت اطو کشی شال و روسری

12,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو کاپشن- اورکت

50,000 تومان

قیمت اطو کاپشن- اورکت

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پالتو- بارانی

70,000 تومان

قیمت اطو پالتو- بارانی

25,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو ژاکت-پلیور

30,000 تومان

قیمت اطو ژاکت-پلیور

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو چادر زنانه

30,000 تومان

قیمت اطو چادر زنانه

20,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پتو دو نفره

60,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو پتو یک نفره

50,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو رو فرشی

50,000 الی 70,000 تومان

قیمت خشکشویی و اطو رو تختی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط اتوشویی و خشکشویی انواع البسه

البسه به صورت بسته بندی شده تحویل شما خواهد شد.

هزینه خدمات در سرویس خشکشویی و اتوی لباس پس از تحویل البسه و جلب رضایت شما مشتری گرامی دریافت می گرد.

قیمت های اعلام شده بر اساس منسوجات معمول بوده و در صورت خاص و یا سفارشی بودن، هزینه به صورت توافقی محاسبه خواهد شد.

درصورت سفارش بالای 5 تکه یا بالای 100 هزارتومان هزینه تحویل در محل و پیک رایگان می باشد. در غیر اینصوت هزینه تحویل لحاظ می شود.

در صورت نیاز فوری مشتری به تحویل سفارش خود(اکسپرس)، به میزان 30 درصد به قیمت های اعلام شده افزوده خواهد شد.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات خشکشویی آنلاین چیست؟

با پیشرفت تکنولوژی همه کارها به وابسته استفاده از اینترنت ساده شده است. خدمات خشکشویی آنلاین هم یکی از آن موارد است با استفاده از اپلیکیشن خشکشویی می توانید از خدمات اتوشویی آنلاین بهره مند شوید بدون اینکه خودتان از منزل خارج شوید. مطمئنا هیچ چیزی به جز یک ظاهر شسته رفته و تمیز حس مقبولیت را به افراد انتقال نمی دهد. پاکیزگی و اتو کشی لباس مهمترین چیزی است، که در اولین نگاه به چشم می آید و بیشترین تاثیر را در پی دارد. در همین راستا خشکشویی لباس آنلاین و اتوشویی آنلاین جزو خدمات پرطرفدار در زندگی مدرن شده است. در ادامه به مزیت های خشکشویی اینترنتی و عوامل موثر بر قیمت خشکشویی آنلاین لباس می پردازیم.

تفاوت اتوشویی و خشکشویی در چیست؟

در بسیاری از مواقع شاهد هستیم که اتوشویی و خشکشویی در کنار هم به کار برده می شوند. اتوشویی به فرآیند شستشو و اتوکشی لباس با اتوهای مخصوص گفته می شود. ولی در خشکشویی همانطور که مشخص است، آب هیچ نقشی ندارد. همچنین در فرآیند خشک شویی چروک زیادی ایجاد نمی شود و در نهایت همیشه به اتوکشی لباس نیاز نیست. ولی در آبشویی به علت غوطه ور شدن لباسها در آب پس از شستشو، حتما نیاز به اتوی لباس می باشد.

در خشکشویی آنلاین جهت از بین بردن لکه های جان سخت و کهنه از مواد شیمیایی تهیه شده از بنزین استفاده می کنند. واژه «خشک» در خشک شویی به این علت به کار برده می‌شود که آب به عنوان حلال در این روش کاربردی ندارد. در بیشتر مراکز ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی آنلاین از ترکیب پروکلرواتیلن جهت نابودی چربی و لکه‌های دیگر استفاده می‌ شود.

خشکشویی لباس چه مزیت هایی دارد؟

در خشکشویی آنلاین تمام حلال هایی که جهت شستشو در این فرآیند مورد استفاده قرار می گیرند در نهایت بازیافت خواهند شد. ولی در روش آبشویی لباس ها در مخزن آب غوطه ور می شوند و مقدار بالایی آب هدر خواهد رفت.

  1. تمام لکه های چربی بر روی لباس در خشک شویی و اتوی لباس بدون آسیب به بافت پارچه از بین می روند.
  2. لباس ها در روش خشکشویی آنلاین اصلا کش نمی آیند و یا به عبارت دیگر اصلا گشاد یا تنگ نمی شوند.
  3. امکان تغییر رنگ و یا رنگ رفتگی در هنگام خشکشویی فوری به حداقل خواهد رسید.

خشکشویی و اتوی لباس چه تاثیری بر روی لباس ها می گذارند؟

بهترین روش نگهداری از لباسهای گرانبها نظیر کت و شلوار، خشکشویی و اتوشویی کت و شلوار است. حداقل هزینه برای خرید یک دست کت و شلوار و یا لباس مجلسی به چند میلیون خواهد رسید، آیا قیمت خشکشویی کت و شلوار یا اتوشویی آنلاین در مقابل این مبالغ واقعا به چشم می آید؟ صرفا این موارد برای این مطرح می شود، که یادآور شویم هیچ روش شستشوی خانگی، جای خشکشویی لباس عروس و با خشکشویی و اتوشویی کت و شلوار را نمی گیرد. مخصوصا اگر از جمله افرادی هستید که برای هر مجلس یک دست کت و شلوار و یا لباس مجلسی منحصر به فرد دارید و زیاد از یک لباس به صورت ممتد استفاده نمی کنید. برای افزایش طول عمر لباس های داخل کمد خود حتما از خدمات خشکشویی و اتوشویی آنلاین استفاده کنید.

خشکشویی لباس عروس

شستن لباس عروس یک کار تخصصی است و همه لباسشویی ها و خشکشویی های معمولی این کار را انجام نمی دهند. تنها برخی از خشکشویی های ویژه خدمات بخارشویی لباس عروس را ارائه می دهند. سرویس خشکشویی آنلاین خودش همه کارهای شستشو، بخارشویی، سفید شویی، تعمیرات لباس و اتوکشی را بر عهده می گیرد. جالب اینجاست که سرویس های آنلاین از نظر هزینه تفاوتی با لباسشویی های سنتی ندارند.

همیشه نرخ خشکشویی و بخار شویی لباس عروس بیشتر از لباس های معمولی است. لباس عروس از چندین لایه مختلف پارچه ظریف و آستری دوخته می شود. بر روی لباس های آماده، کارهای دستی و ظریف کاری های زیادی انجام می شود. برای اینکه پارچه، آستری یا گلدوزی و منجوق دوزی های روی لباس آسیب نبیند از تکنیک های ویژه نظیر بخارشویی و خشکشویی لباس عروس استفاده می شود. گاهی لازم است تا برخی از قسمت های لباس جدا شده و پس از شستشو دوباره روی لباس نصب شود. عوامل زیادی دست به دست هم می دهند تا یک لباس عروس سفید و پاکیزه شود. با توجه به کار بیشتری که شستشوی این لباس می برد، همیشه نرخ خشکشویی لباس عروس بیشتر محاسبه می شود.

خشکشویی پتو بهتر است یا آبشویی آن؟

مهم‌‌ترین مسئله‌‌ای که در ارتباط با خشکشویی روتختی و شستشوی و خشکشویی پتو باید بدانید این است که در مرحله اول مرجع انتخاب شما، جنس پارچه و دستورات کارخانه سازنده است.  به طور مثال اگر پارچه مد نظر شما دارای حتی مقدار کمی پشم است ، نباید با آب شسته شوند و باید روش خشکشویی روتختی را انتخاب کنید. شستشوی پتو با آب اغلب ممنوع است. برای جلوگیری از تغییر در ابعاد و رنگ این منسوجات ، همواره به خشکشویی پتو و روتختی تاکید می شود. زیرا در خشکشویی به علت  شستشو پتو و سایر لباس ها با مواد مخصوص، لایه ای ماده محافظ بر روی آنها ایجاد می شود، که مانع از خرابی، تغییر رنگ و وارفتگی آنها می شود .

بهترین روش نگهداری از لباس مجلسی چیست؟

با توجه به بالا رفتن قیمت لباس ها و گرانبها بودن پارچه های به کار رفته در آنها قضیه شستن لباسها به صورت معضلی در آمده است. از این رو همواره تاکید بر خشکشویی لباس مجلسی است. چرا که هرگونه سهل انگاری در خشکشویی لباس عروس و یا اتوشویی لباس مجلسی حتما موجب ضرر و خسارات زیادی خواهد شد. زیرا در شستشوی لباس هایی مانند کاپشن یا پالتو با لباسشویی یا دست ، آهار لباس از بین می رود و لباس ظاهر اولیه خود را نخواهد داشت.

خشکشویی فوری با استفاده از خدمات اتوشویی آنلاین

زندگی در شرایط پر مشغله امروزی سبب شده تا افراد دیگر مثل گذشته نتوانند به کارهای شخصی خود بپردازند. فرض کنید شما به خشکشویی فوری نیاز دارید این که شما یک روز را برای انتقال لباسها به مراکز خشکشویی و اتوی لباس ها صرف کنید و روز دیگر را به دریافت لباس ها اختصاص دهید، شاید برای خیلی از ما خسته کننده باشد و ترجیح بدهید که همان زمان را در منزل استراحت کنید و از خدمات خشکشویی و اتوشویی آنلاین استفاده کنید و با صرف تعرفه خشکشویی به مراتب کمتر از قیمت خشکشویی سنتی از خدمات خشکشویی آنلاین استفاده کنید. خشک شویی و اتوشویی آنلاین تحویل می گیرند، می شویند، اتوکشی می کنند و سر موعد برایتان می آورند. البته به شرطی که از خشکشویی آنلاین و اپلیکیشن خشکشویی هوم سرویز استفاده کنید.

چگونه به خدمات خشکشویی آنلاین اعتماد کنیم؟

همانطور که می دانیم اولین چیز پر اهمیت در انتخاب خشک شویی آنلاین مهارت و سابقه کاری آنها در شستشوی انواع لباس و یا شستشوی پتو و سایر منسوجات است. دانش شستشوی انواع پارچه و آشنایی با ترکیبات شیمیایی و طبیعی برای ازبین بردن انواع لکه بدون کمترین آسیب به بافت پارچه و مهارت در شستشو و اتوشویی لباس مهمترین آپشن انتخاب شرکت خشک شویی و اتوشویی آنلاین است. با یک سرچ ساده با تعداد زیادی از خدمات دهندگان خدمات شستشوی لباس آنلاین مواجه می شوید اما برای اینکه بتوانید به آنها اعتماد کنید به یک نام آشنا نیاز دارید و اپلیکیشن خشکشویی هوم سرویز شما را به برترین متخصصین خشکشویی اینترنتی که دارای مهارت و سابقه کاری درخشان هستند معرفی کرده و موجبات رضایت شما را فراهم خواهند آورد.

چه خدماتی در سرویس خشکشویی و اتوی لباس هوم سرویز ارائه می شود؟

  • خشکشویی لباس مجلسی
  • خشکشویی لباس عروس
  • خشکشویی مانتو و خشکشویی پالتو، بارانی و شستشو و خشکشویی کاپشن
  • خشکشویی کت و شلوار
  • خشکشویی پتو، خشکشویی روفرشی, خشکشویی روتختی, شسشتشوی پتو
  • لکه بری و رنگرزی لباس
  • شستشوی کتونی

قیمت خشکشویی لباس به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه خشکشویی لباس به موارد متعددی بستگی دارد. نوع خدمات مورد نیاز یه عنوان مثال هزینه خشکشویی لباس با قیمت اتوشویی لباس با هم تفاوت دارد. همچنین نوع لباس مورد بعدی می باشد که تغییر دهنده ی قیمت خشکشویی آنلاین است. به طور مثال قیمت خشکشویی لباس عروس با قیمت خشکشویی کت و شلوار برابر نیست زیرا که نحوه شستشو و اتوشویی آنها سلسله مراتب یکسانی ندارند و از لکه برهای متفاوت و مواد شوینده متفاوتی برای هرکدام استفاده می شود.

خشکشویی آنلاین هوم سرویز در همه ساعات شبانه روز در کنار شماست

ارائه خدمات با کیفیت و همچنین هزینه رایگان حمل و نقل در صورت سفارشات بالای 5 عدد، از علت های انتخاب هوم سرویز به عنوان ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی آنلاین است. همچنین پشتیبانی قوی موجب می شود تا با خیال راحت لباس های گرانبهایتان را به خشکشویی اینترنتی هوم سرویز بسپارید. همچنین هزینه و قیمت خشکشویی اینترنتی پس از تحویل لباس، از مشتری و رضایت کامل دریافت می شود. فقط کافیست اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید و از خدمات خشک شویی و اتوی لباس هوم سرویز بهره مند شوید. قیمت خشکشویی و اتوشویی آنلاین تمام اقلامات در اپلیکیشن خشکشویی هوم سرویز بیان شده است.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

این سرویس شامل خدمات زیر است

شستشو و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه
شستشو و خشکشویی پیراهن مجلسی زنانه
خشکشویی لباس عروس، نامزدی و ...
خشکشویی پالتو، کاپشن، بارانی و خشکشویی انواع مانتو
شستشو شلوار جین، لی، کتان و شستشوی شلوار پارچه ای
شستشوی انواع کتانی و کفش پارچه ای
خشکشویی پتو، لحاف و روتختی
خدمات رنگ بری، رنگرزی و رفوی لباس

همیاران سرویس خشکشویی و اتوی لباس

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

پرده شویی
پرده شویی
قیمت از 600,000 الی 1,500,000 تومان
رنگرزی لباس
رنگرزی لباس
در حال بروزرسانی قیمت
قالیشویی
قالیشویی
قیمت از 370,000 الی 761,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان