رنگ کردن لباس

رنگ کردن لباس

از 1358 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ کردن لباس در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت رنگرزی کت

توافقی

قیمت رنگرزی شلوار

توافقی

قیمت رنگرزی مانتو

توافقی

قیمت رنگرزی پیراهن

توافقی

متوسط قیمت390,000 تومانکمینه قیمت390,000 تومانبیشینه قیمت390,000 تومان

آنچه درباره رنگ کردن لباس خواهید خواند

 • رنگرزی لباس یا رنگ کردن لباس در خشکشویی
 • رنگ کردن لباس در خشکشویی چه فایده ای داره؟
 • تفاوت رنگرزی لباس با رنگ کردن لباس در چیست؟
 • رنگرزی لباس به چند طریق انجام می شود؟
 • رنگرزی لباس در خشکشویی چگونه انجام می شود؟
 • طریقه رنگ کردن لباس در خانه چگونه است؟
 • هزینه رنگرزی لباس در خشکشویی به چه مواردی بستگی دارد؟
 • خدمات رنگرزی انواع لباس در هوم سرویز

رنگرزی لباس یا رنگ کردن لباس در خشکشویی

رنگرزی لباس به فرآیندی گفته می شود که در طی آن رنگ به الیاف پارچه منتقل می شود و موجب می شود که پارچه رنگ دائمی بگیرد. همه ی ما لباس هایی داریم که بیشتر از بقیه دوستشان داریم و طبعا بیشتر آنها را به تن می کنیم. این لباس ها ممکن است به دلایل مختلف مانند شستشو با مواد شوینده نامناسب، آفتاب خوردگی و غیره دچار ایراداتی شوند. رنگرزی لباس آنلاین و رنگ کردن لباس در خشکشویی موجب می شود که رنگ لباسهایتان را به شکل روز اول دربیاورید و دوباره از آنها استفاده کنید. در این فرآیند از مواد و رنگ الیاف مخصوص استفاده می شود. طی مرور زمان نحوه رنگرزی لباس تغییر کرده است و از شکل سنتی خود خارج شده است. در ادامه به روش های رنگ کردن لباس و عوامل موثر بر هزینه رنگرزی لباس آنلاین می پردازیم.

رنگ کردن لباس در خشکشویی چه فایده ای داره؟

همه ما کلی لباس داریم که جنس و پارچه خوبی دارند. بعضی از این لباسا رو به قیمت بالایی هم خریداری کردیم ولی به دلایلی دیگه قابل استفاده نیستند. اولین و مهم ترین دلیل اینه که رنگ لباس، آسیب دیده شده است. البته گاهی هم لباس گرون قیمتی خریدید ولی بعد از چند بار پوشیدن دیگه رنگش رو دوست ندارید. اینجور موقع ها تنها چاره کار اینه که رنگ لباس رو تغییر بدید و یک رنگ جدید به لباس بزنید. فایده رنگ کردن لباس اینه که یک لباس خوب و با کیفیت رو دوباره استفاده می کنید. با این کار کلی هم صرفه جویی می شود. یا لباستان را دور بیاندازید.

تفاوت رنگرزی لباس با رنگ کردن لباس در چیست؟

شاید در حالت کلی رنگرزی لباس و رنگ کردن لباس به عنوان کلمات مترادف در کنار هم با یه صورت مجزا به کار برده شوند ولی اگر بخواهیم در آن دقیق شویم این دو باهم تفاوت هایی دارند. رنگ لباس به حالت سنتی تنها موجب می شود که سطح پارچه رنگ بگیرد. اما در رنگرزی لباس رنگ مورد نظر به بافت پارچه نفوذ می کند و رنگ پارچه را به طور دائم تغییر می دهند و این تغییر رنگ لباس بر اثر شستشو، آفتاب خوردگی ماندگاری بالا و دائمی دارد.

رنگرزی لباس به چند طریق انجام می شود؟

رنگ لباس به دو صورت سنتی و صنعتی انجام می شود. در فرآیند سنتی از رنگ های گیاهی یا معدنی استفاده می شود و رنگزاهای طبیعی موادی مانند روناس، پوست میوه ها، چای یا قهوه به عنوان رنگ لباس انتخاب می شود.

رنگرزی لباس در خشکشویی چگونه انجام می شود؟

رنگرزی در خشکشویی به وسیله دستگاه های اتوماتیک انجام می شود. امروزه عملیات رنگ کردن لباس در خشکشویی بسیار ساده تر شده است و از مواد رنگزای شیمیایی و صنعتی استفاده می شود. به این ترتیب که لباس هایی که رنگ های مشابه دارند تفکیک شده و داخل ماشین قرار داده می شوند و فرآیند رنگ شدن لباس آغاز می شود. سپس لباس ها باید خشک شوند. بعد برای تثبیت رنگ لباس، لباس را با آب سرد می شویند.

در روش سنتی ممکن است رنگ به خوبی به بافت پارچه نفوذ نکند یا رنگ لباس دقیقا آن چیزی که در مد نظرتان بوده از آب در نیاید. همچنین گاهی می بینیم که در رنگرزی لباس همه قسمت های لباس به صورت یکسان رنگ نمی گیرد. اما در روش های مکانیزه لباس ها به بهترین نحو ممکن رنگ می شوند.

طریقه رنگ کردن لباس در خانه چگونه است؟

رنگ کردن لباس در منزل هم از مواردی است که افراد ترجیح می دهند خودشان انجام دهند. در ادامه مراحل رنگرزی لباس در خانه را شرح می دهیم. برای شروع رنگرزی لباس در منزل ابتدا باید رنگ مورد نظر خودر را تهیه کنید. رنگ الیاف معمولا در عطاری ها به فروش می رسند.

 • رنگ تهیه شده را باید به آب جوش اضافه کنید تا به خوبی در آب داغ حل شود و محلول یکدستی به دست بیاید.
 • سپس لباس مورد نظر را داخل محلول رنگ غوطه ور می کنیم.
 • باید به ازای هر لیتر آب یک قاشق چایخوری نمک به محلول اضافه کنید.
 • به مدت 30 تا 45 دقیقه لباس را در آب جوش قرار داده و مدام لباس را زیر و رو می کنیم تا رنگ به همه قسمت های لباس نفوذ کند.
 • بعد از حدود 45 دقیقه لباس را از محلول رنگ خارج کرده و در داخل ظرفی حاوی سرکه و آب گرم به مدت یک ساعت قرار دهید.
 • مرحله آخر رنگرزی لباس در منزل مربوط به آبکشی لباس است و لباس را با آب سرد آبکشی می کنیم تا باقی مانده محلول رنگ به خوبی از لباس خارج شود.

هزینه رنگرزی لباس در خشکشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت رنگ کردن لباس در خشکشویی به موارد متعددی بستگی دارد. به طور کل تعرفه رنگرزی وجود ندارد. به عنوان نمونه قطعا قیمت رنگرزی پالتو با هزینه رنگرزی کاپشن یکسان نیست. مورد بعدی که که تغییر دهنده ی قیمت رنگرزی لباس است، جنس لباس است. پروسه رنگ زدن لباس های نخی یا پارچه ای آسانتر است به همین ترتیب قیمت رنگ کردن لباس نخی و نازک نیز طبعا با قیمت رنگ کردن شلوار جین برابری نمی کند. به طور کل هزینه و قیمت رنگ کردن لباس با توجه به نوع لباس ( رنگ کردن کت، رنگ کردن شلوار، رنگ کردن بارانی ... ) و جنس لباس مانند مانند کتان، نخ، پلاستیک، جین و غیره بستگی دارد . قیمت رنگ کردن لباس در خشکشویی نسبت به رنگ کردن لباس در خانه قطعا بیشتر می شود. مورد بعدی رنگ لباس است به طور مثال رنگ کردن لباس مشکی نسبت به سایر رنگ ها راحت تر است پس قیمت رنگرزی لباس نیز کمتر می شود. اما به خاطر داشته باشید که رنگ کردن لباس در منزل مهارت می خواهد. پس پیشنهاد می کنیم اگر به لباستان اهمیت زیادی می دهید قطعا این خدمات را به خشکشویی ها بسپارید تا مطمئن شوید از نتیجه کار راضی خواهید بود.

خدمات رنگرزی انواع لباس در هوم سرویز

در صورت نیاز به خدمات رنگرزی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت رنگرزی لباس توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد و در روز و ساعت مد نظر شما جهت دریافت لباس ها در محل حضور پیدا خواهند کرد.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگ کردن لباس و همچنین ارایه خدمات رنگ کردن لباس در خشکشویی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, شست و شوی فرش دستباف, شستشوی موکت در منزل, مبل شویی در منزل, شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی, خشکشویی پرده , اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگ کردن لباس

رنگ کردن لباس در خشکشویی

رنگ کردن پالتو و بارانی

رنگ کردن لباس مجلسی

رنگرزی لباس جین و رنگرزی شلوار کتان و جین

رنگرزی انواع مانتو و سایر منسوجات مشکی و رنگی

رنگرزی کاپشن، رنگ کردن شلوار در خشکشویی

نظرات کاربران

profile picture
فرانک نوری

واقعا عالی و بدون اسیب به لباسم کار انجام شد

شرایط رنگرزی و رنگ کردن لباس در خشکشویی

البسه به صورت بسته بندی شده تحویل شما خواهد شد.

هزینه خدمات رنگرزی لباس پس از تحویل البسه و جلب رضایت شما مشتری گرامی دریافت می گردد.

قیمت های اعلام شده بر اساس منسوجات معمول بوده و در صورت خاص و یا سفارشی بودن، هزینه به صورت توافقی محاسبه خواهد شد.

خدمات رنگرزی با مواد متناسب با جسن پارچه انجام می شود و توسط دستگاه به صورت اتوماتیک انجام می شود.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

laundry
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان
dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 1,000,000 الی 1,300,000 تومان
mattress-cleaning
شستشوی تشک
قیمت از 750,000 الی 1,200,000 تومان
carpet-darning
رفوگری فرش
قیمت از 368,000 الی 368,000 تومان