شستشوی خوشخواب

شستشوی خوشخواب

از 1336 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی خوشخواب در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت شستشوی تشک خوشخواب یک نفره

270,000 تومان

قیمت شستشوی تشک خوشخواب دو نفره

320,000 تومان

قیمت سرویس رفت و آمد

40,000 تومان

متوسط قیمت350,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت470,000 تومان

آنچه درباره شستشوی خوشخواب خواهید خواند

  • شستشوی خوشخواب در منزل چهمزایایی دارد؟
  • شستشوی تشک خوشخواب در خانه
  • شستشوی خوشخواب در منزل چگونه انجام می شود؟
  • نحوه شستشوی تشک تخت فنردار و تمیز کردن لکه تشکخوشخواب
  • قیمت شستشوی خوشخواب در منزل به چه عواملیبستگی دارد؟
  • شستشوی خوشخواب و خشکشویی تختخواب در منزل با دستگاه های مدرن را به هوم سرویز بسپارید

شستشوی خوشخواب در منزل چهمزایایی دارد؟

خوابیدن و استراحت کردن رویتشک هایی که لک شده یا بوی بدی بدهند اصلا خوشایند نیست. از طرفی آلوده شدن تشکتخت یک امر اجتناب ناپذیر است و شستشوی خوشخواب نیز از مواردی می باشد کههر چند سال یکبار باید انجام شود. البته در مواردی مانند شستشوی خوشخواب کودکیا نوجوان هر سال باید شستشوی تشک تخت در منزل را انجام داد. البته نحوه شستشوب خوشخواب با سایر تشک ها متفاوت است. خدمات شستشوی خوشخواب توسط شرکتهای ارائه دهنده ی خدمات خشکشویی مبل در محل ارائه می شود. اگر تشک تخت تانلکه های چربی، ادرار یا خون دارد تنها راه خلاصی از دست این لکه ها، شستشوی تشک خوشخواب است. بسیاری ازافراد تصور می کنند که شستن ملحفه ها یا روکش تخت کافی است و شستشوی خوشخواب چندان اهمیتی ندارد! در صورتی که آلودگی ها از روی روکش تخت عبور کردهو در تشک نفوذ می کنند و به مرور زمان ممکن است تشک ها بوی ناخوشایندی بگیرند. ازاین رو شستن تشک تخت در منزل یا اصطلاحا تشک شویی موجب می شود که درصد بالایی از آلودگی و بویبد تخت به طور کل از بین بروند. در ادامه به نحوه شستن تشک تخت و عواملموثر بر قیمت شستشوی خوشخواب در منزل می پردازیم.

شستشوی تشک خوشخواب در خانه

معمولا برای جلوگیری از آلودگی و کثیف شدن تشکتخت از محافظ تشک استفاده می شود. محافظ تشک یک روکش زیپ دار است که اغلب برای تمیزکردن تشک تخت این محافظ را در آورده و می شویند. اما در صورتی که نوبت به شستشویخوشخواب برسد بهترین راهکار چیست؟ در مواردی با استفاده از محلول های شستشویساده و اسفنج می توان لکه های زرد سطحی را از روی تشک پاک نمود. اما قطعا شستشویتشک خوشخواب با آب امکان پذیر نیست. زیرا آب در داخل لایه های تشک نفوذ می کندو تشک طی مرور زمان می پوسد.

تمیز کردن تشک تخت با سرکه و جوش شیرین

یکی از راهکارهای خانگی برای پاک کردن لکه های خون و ادرار از روی تشکتخت، استفاده از جوش شیرین و سرکه است. به ترتیبی که روی لکه موجود جوش شیرینریخته و سپس روی آن سرکه بریزید و با دستمال تمیز قسمت مورد نظر را پا ک کنید.البته این راهکار برای لکه های کوچک امکان پذیر است و برای شستشوی خوشخواب نجسانتخاب خوبی نیست زیرا باید همه قسمت های خوشخواب را بشویید و به قسمت خاصی نمیتوانید اکتفا کنید.

شستشوی خوشخواب با بخارشوی

از دستگاه بخارشوی خانگی نیز می توان برای شستشوی خوشخواباستفاده نمود. داغی بخار هر موجود ذره بینی را از بین می برد و خیال تان بابتعوامل بیماری زا راحت می شود. البته در مورد پاک کردن لکه زرد ، دستگاه بخار چندان تاثیری ندارد. می توانید از کمی سرکه سفید برای تمیز کردنلکه های تازه ایجاد شده، کمک بگیرید. نکته مهم در مورد استفاده از بخارشو نحوه خشکشدن تشک است. به طور کلی انواع تشک خوشخواب برای شستشو با آب ساخته نشده اند.باقیماندن رطوبت درون تشک موجب آسیب جدی به لایه های تشک می شود.

راهکار از بین بردن بوی بد تشک خوشخواب بدونشستشوی تشک تخت

بهترین راهکار برای از بین بردن بوی بد تشک، استفاده از جوش شیریناست. بوی عرق تشک و یا بوی کهنگی خوشخواب با جوش شیرین از بین خواهد رفت. مقدارزیادی از این ماده روی تمام تخت بپاشید و سپس چند ساعت تخت را به حالت خود رهاکنید. سپس با کمک جاروبرقی تمام قسمت های تخت را جارو بکشید.

شستشوی خوشخواب در منزل چگونه انجام می شود؟

مرحله اول شستشوی تشک تخت در منزل

قبل از هرکاری باید تمام ملحفه ها و روکش تشک را جدا نمود و در ماشینلباسشویی بیاندارید و با دمای بالا بشویید.

مرحله دوم شستشوی خوشخواب در منزل

کل سطح خوشخواب با استفاده از جاروبرقی کاملا تمیز می شود. سپس با استفادهاز لکه برهای مخصوص، شامپو مخصوص و مواد سازگار با الیاف خوشخواب تمام سطح خوشخوابباید شسته شود. برای شستن تشک تخت نجس با استفاده از دستگاه پولیشر که برسنرمی روی آن قرار دارد، مواد شوینده را توسط نارل بر روی سطح اسپری می شود وهمزمان با فرچه شروع به شستشوی خوشخواب در منزل می کند. در شستن خوشخوابدر منزل این پرسه تا حدی تکرار می شود که تمام لکه ها از روی سطح تشک به خوبیاز بین بروند.

مرحله سوم شستشوی خوشخواب

در نهایت با استفاده از دستگاه شستشوی تشک خوشخواب که مکندههای بسیار قوی هستند تمام مایعات و کف موجود روی تشک به خوبی جذب و کشیده می شوند.با استفاده از این دستگاه حدود 90 درصد رطوبت تشک گرفته می شود و 10 درصد باقیمانده نیز طی حدود نهایت 5 ساعت خشک می شوند. بهتر است پس از شستشوی خوشخواب درمحل، تشک را در محلی قرار دهید که در معرض گردش هوا و نورخورشید قرا بگیرد تازودتر خشک شود.

نحوه شستشوی تشک تخت فنردار و تمیز کردن لکه تشکخوشخواب

به طور کلی دو نوع تشک فومی و تشک فنردار در بازار موجود هستند که باتوجه به نوع لکه در مورد پاک کردنش تصمیم گرفته می شود. اما یک نکته در مورد نحوهشستن تشک تخت فنردار وجود دارد که نباید آب در داخل آن نفوذ کند زیرا فنرهایفلزی داخل تشک زنگ می زنند و کارایی خود را از دست می دهند. اما در مورد شستن تشکطبی می توانید با استفاده از موادر شوینده و آب بسیار کم آنها را تمیز کنید. ازاسپری های لکه بر برای پاک کردن لکه خون، استفراغ، عرق، ادرار و … استفاده می شود.

قیمت شستشوی خوشخواب در منزل به چه عواملیبستگی دارد؟

قیمت شستشوی خوشخواب بهموارد متعددی بستگی دارد. علت شستشوی خوشخواب، اولین عامل مهم تعیین کننده قیمتشستشوی تشک تخت است. قیمت شستشوی خوشخواب اگر به علت لکه ها باشد یا بهعلت وجود حشرات تغییر می کند. مورد بعدی تعداد تشک خوشخواب است که بر قیمتشستشوی خوشخواب بستگی دارد. همچنین دستگاه شستشوی تشک خوشخواب، متدشستشو و نوع مواد شوینده مورد استفاده نیز بر هزینه شستشوی تشک تخت تاثیردارد.

برای اطلاعدقیق از قیمت شستشوی تشک تخت پیشنهاد می کنیم که در سامانه هوم سرویز بهصورت رایگان ثبت درخواست نمایید.

شستشوی خوشخواب و خشکشویی تختخواب در منزل با دستگاه های مدرن را به هوم سرویز بسپارید

جهت شستشوی تشک تخت دو نفره، شستن تشک تخت فنردار، شستنتشک تخت کودک و نوجوان تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. پس از ثبت سفارش همیار مربوطه تماس گرفته و توضیحات لازم را درارتباط با قیمت شستشوی خوشخواب و روش کار در اختیارتان قرار خواهند داد. سرویس تشک شویی در همه ایام سال بدون تعطیلی ارائه می شود، به دلیل ترافیک کاری، برای دریافتبهتر خدمات، سفارش خود را چند روز قبل رزرو کنید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شستشوی خوشخواب و همچنین ارایه خدمات شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات قالیشویی و خشکشویی ارائه می دهد که شامل رفوگری فرش در منزل و رفو فرش دستبافت و ماشینی, شست و شوی فرش دستباف, شستشوی موکت در منزل, مبل شویی در منزل, اتوشویی و خشکشویی کت و شلوار و پیراهن مردانه, رنگ کردن لباس در خشکشویی, پرده شویی و خشکشویی پرده می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شستشوی خوشخواب

شستشوی خوشخواب و شستشوی تشک طبی

شستشوی تشک خوشخواب فنری

شستشوی خوشخواب دو نفره در محل

شستشوی تشک تخت کودک در محل

خشکشویی تشک تختخواب با دستگاه در منزل

تشک شویی و از بین بردن لکه های تشک تختخواب با مواد شوینده درجه یک

نظرات کاربران

profile picture
سیدمحمد مرتضوی

خیلی عالی بودن موردی ندیدم که بخوام امتیاز ازشون کم کنم بی حاشیه و سر به زیر کار رو انجام دادند

profile picture
محبوبه نیری

کیفیت کارشون عالی بود و تمیز شد تشک ها

profile picture
حسام تفرشی

ممنون از هو سرویز تشک کاملا تمیز شد

profile picture
منیزه امین رنجبر

اقای اقا یاری بسیار خوش برخورد و قابل اطمینان بودند با اینکه خونه تنها بودن کار را بسیار تمیز انجام دادند من به همه دوستان و اشنایانم معرفی کردم هوم سرویزو ممنونمم

شرایط خشکشویی خوشخواب و شستشوی تشک فنری و طبی در منزل

شستشوی تشک خوشخواب در منزل با استفاده از دستگاههای شستشو و مکنده قوی انجام می شود و در پایان پروسه شستشو تا 90 درصد میزان آب کشیده خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم جهت سرویس دهی بهترین سرویس خود را چند روز قبل رزرو نمایید.

در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​​

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

خشکشویی و اتوی لباس
خشکشویی و اتوی لباس
قیمت از 200,000 الی 520,000 تومان
رنگرزی لباس
رنگرزی لباس
قیمت از 100,000 الی 3,350,000 تومان
نظافت منزل
نظافت منزل
قیمت از 350,000 الی 540,000 تومان
لحاف و تشک دوزی
لحاف و تشک دوزی
قیمت از 270,000 الی 1,900,000 تومان