دریل کاری و سوراخکاری

دریل کاری و سوراخکاری

از 1162 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دریل کاری و سوراخکاری در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت دریل کاری برای نصب تابلو تا وزن 20کیلوگرم(هر عدد)

90,000 الی 130,000 تومان

قیمت دریل کاری برای نصب تابلو با وزن 20کیلو و بالاتر(هر عدد)

110,000 الی 150,000 تومان

قیمت دریل کاری برای نصب انواع آینه در سالن و سرویس(هر عدد)

80,000 الی 120,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد

180,000 تومان

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت1,800,000 تومان

آنچه درباره دریل کاری و سوراخکاری خواهید خواند

  • دریل کاری و سوراخکاری روی دیوار، کاشی و سرامیک
  • دریل چکشی برای دریل کاری دیوار بتنی و سنگی
  • دریل ستونی برای سوراخکاری روی چوب و فلزات
  • سوراخکاری روی کاشی و دیوار با دریل بتن کن یا چکش تخریب
  • دریل کاری روی کاشی برای نصبیجات های مختلف
  • دریل کاری دیوار برای نصب تابلو
  • نکاتی که در هنگام دریل کاری دیوار باید دقت کنیم
  • قیمت دریل کاری ساختمان چقدر است؟
  • انجام کلیه امور دریل کاری و سوراخکاری را به دریل کار حرفه ای هوم سرویز بسپارید

دریل کاری و سوراخکاری روی دیوار، کاشی و سرامیک

فرآیند سوراخ کاری ساختمانی بر روی سطوح متفاوت با هدف ساز و کارهای مختلف، دریل کاری نامیده می شود. از دستگاه دلر برای رسیدن به این اهداف استفاده می شود که تقریبا همه ما با آن آشنایی داریم. اما نکته ای که مطرح می شود این موضوع است که باید از دریل های مختلف برای سوراخکاری های متفاوت استفاده نمود. دریل کاری در دیوار، دریل کاری فلزات ، دریل کاری روی کاشی، دریل کاری روی سرامیک و غیره از جمله مواردی هستند که ممکن است در خانه به آنها نیاز پیدا کنیم. هر کدام از این موارد نیاز به دریل خاص خود و البته به مهارت دریل کار نیاز دارد. همواره عواملی هستند که انجام دریل کاری را سخت می کند، مواردی مانند صدای دریل کاری و خساراتی که ممکن است از دلر کاری اشتباه و غیر اصولی ایجاد شود و البته هزینه دریل کاری ساختمان، همه در نظر افراد این کار را سخت جلوه می کنند. در ادامه با انواع دریل کاری و انواع دستگاه دریل که مناسب سوراخکاری های مختلف هستند بیشتر آشنا خواهید شد.

دریل چکشی برای دریل کاری دیوار بتنی و سنگی

دریل چکشی از انواع دریلها محسوب می شود که در هنگام سوراخکاری علاوه بر خاصیت گردشی، خاصیت ضربه وارد کردن را نیز دارند. از دلر چکشی برای سوراخ کردن بتن، دیوار آجری و سوراخکاری در سنگ استفاده می شود. دریل چکشی در دو مدل برقی و دریل شارژی تولید و روانه بازار شده اند. دریل چکشی برقی در دو مدل چکشی ساده و دریل چکشی تخریب وجود دارند. اکر به دنبال نصب تابلو روی دیوارهای سنگی یا آجری هستید حتما به این ابزار قدرتمند احتیاج دارید زیرا نمونه های دلر شارژی قدرت سوراخکاری دیوار سنگی یا آجری را ندارند.

دریل ستونی برای سوراخکاری روی چوب و فلزات

دریل ستونی از جمله دریل های ثابت می باشد. از دریل ستونی برای ایجاد سوراخ در چوب ، فلز و پلاستیک و در کل انجام خدمات نجاری حرفه ای استفاده می شود. در دریل ستونی نیاز به نیروی دست نیست. لازم به ذکر است که دریل ستونی برای همه افراد مناسب نیست. اگر تنها برای تعمیرات جزئی منزل نیاز به دریل کاری ساختمان دارید این مورد انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود.

سوراخکاری روی کاشی و دیوار با دریل بتن کن یا چکش تخریب

گاهی به دلایل مختلف نظیر بازسازی ساختمان، لوله کشی مجدد یا تعویض کاشی و سرامیک نیاز به تخریب قسمتی از دیوار و یا تخریب کاشی های دیوار است. در این زمان شما باید از دریل بتن کن یا چکش تخریب استفاده کنید. چکش تخریب که به نام دریل هیلتی نیز در ایران کاربرد دارد برای تخریب هر جسم سختی به کار برده می شود. برای تخریب های مقطعی که نیاز است قسمت خاصی از فضا برای تغییرات جزئی تخریب شود از خدمات دریل کاری استفاده می شود. این کار تخصصی باید به وسیله دریل کار مجرب و با دستگاه حرفه ای انجام شود.

دریل کاری روی کاشی برای نصبیجات های مختلف

ممکن است نیاز به نصب آینه یا سایر متعلقات به دیوار داشته باشید. مهمترین مسئله ای که در هنگام دریل کاری روی کاشی مطرح می شود این است که چگونه بدون اینکه کاشی بشکند، کاشی را سوراخ کنیم؟ زیرا این گونه خسارات به راحتی ترمیم نمی شوند...

در وهله ی اول باید مته درست را، انتخاب کنید. مته های معمولی انتخاب درستی برای سوراخ کردن کاشی نیستند و حتما باید از مته الماسه استفاده کرد. همچنین برای بالا بردن طول عمر مته باید هر چند دقیقه یکبار در حین سوراخکاری کاشی و سنگ، مته الماسه را در آب فرو کنید تا مته زیاد داغ نشود. دومین نکته در دریل کاری کاشی ثابت نگه داشتن مته روی کاشی است. برای اینکار میتوانید مقداری چسب کاغذی را در محل مورد نظر بچسبانید و سپس به دریل کاری بپردازید. اما باز هم بهترین انتخاب برای افراد کم تجربه کمک گرفتن از یک دریل کار حرفه ای است که در زمان کم تمام دریل کاری ها را بدون کمترین ایراد انجام دهد.

دریل کاری دیوار برای نصب تابلو

برای شروع دریل کاری دیوار باید دریل و مته متناسب را انتخاب کنید. مته الماسه بهترین انتخاب برای سوراخ کردن دیوار بتونی و سوراخ کردن دیوار آجری است. زیرا این مته ها مقاومت و استقامت بالایی دارند. مته الماسه در سایز های متفاوتی نظیر 3 ، 4 یا 5 هستند. این اعداد در واقع معرف تعداد شیارهای روی مته هستند. هر چه تعداد شیار بیشتر باشد معمولا سوراخ ظریف تری ایجاد خواهید کرد.

نکاتی که در هنگام دریل کاری دیوار باید دقت کنیم

قبل از شروع به سوراخکاری دیوار دقت کنید که از آن قسمت از دیوار سیم، کابل برق یا لوله های تاسیساتی عبور نکرده باشد. باید قبل از شروع به دریل کاری دیوار محل مورد نظر را علامت گذاری کنید. اگر برای تخریب دیوار از دریل چکشی استفاده می کنید باید بدانید که این کار صدای بلندی دارد و نباید در زمانهای استراحت مابقی ساکنین ساختمان به کار برده شود. همچنین خودتان به عنوان انجام دهنده ی اینکار باید از محافط گوش، عینک و لباس مخصوص استفاده کنید. قبل از شروع به کار با دریل جایگاه خود را محکم کنید مخصوصا اگر از نردبان استفاده میکنید حتما شخصی نردبان را محکم نگاه دارد. عمق سوراخ کاری روی دیوار را بر اساس پیچ و روپلاک مد نظر تعیین کنید.

قیمت دریل کاری ساختمان چقدر است؟

قیمت دریل کاری ساختمان یه عدد ثابت نیست. همانطور که پیش تر بیان کردیم هر نوع دریل کاری و سوراخکاری ساختمان هزینه های متفاوتی در پی دارند. اجرت دریل کار به نوع دریل کاری و میزان سختی دیوار بستگی دارد. این موارد اغلب به صورت حضوری اعلام می شود. به طور کل برای نصب وسایل و تابلو های بزرگ به دیوار، اغلب باید مراحل محکم کاری را با دقت بیشتری انجام داد و طبعا دستمزد دریل کاری افزایش پیدا خواهد کرد و در موارد سبکتر و جزئی هزینه دریل کاری ناچیز می شود.

انجام کلیه امور دریل کاری و سوراخکاری را به دریل کار حرفه ای هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به خدمات دریل کاری روی سقف و دیوار برای انواع نصبیجات در هر قسمتی از خانه نیاز دارید با ما تماس بگیرید. دریل کاری تمیز و بدون دردسری را با دریل کار هوم سرویز تجربه خواهید کرد. تنها کافیست که به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا استادکاران ماهر در کمترین زمان ممکن در کنار شما قرار بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دریل کاری و سوراخکاری و همچنین ارایه خدمات دریل کاری دیوار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ساختمانی ارائه می دهد که شامل کانال سازی کولر ، هواساز و چیلر, درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی, شارژ کپسول پودر و گاز آتش نشانی, آکوستیک کردن اتاق خواب, نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی, برش لیزری پلکسی, اجرای سقف شیروانی ویلا، آلاچیق و پارکینگ, پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس دریل کاری و سوراخکاری

دریل کاری دیوار

دریل کاری سقف

دریل کاری نمای ساختمان

دریل کاری و سوراخکاری روی چوب و فلز

سوراخکاری دیوار آجری و سنگی

انواع دریل کاری روی بتن، آجر، کاشی و سرامیک

نظرات کاربران

profile picture
لیلا عمادی

جناب آقای حامد تاجیک بسیار دقیق و بانظم و تمیز و حرفه ای . از همه مهم تر باشخصیت و پر از انرژی مثبت. همیشه سلامت و پربرکت باشند.

profile picture
سامان خلیلیان

ایشان بسیار فرد متخصص و به علاوه آم به جهت شخصیتی فردی بسیار با اخلاق ،منصف و خبره در کل. خود هستند.بنده با رضایتمندی حداکثری حضور ایشان رو توصیه میکنم .

profile picture
امیرحسین کوثری

همه چی عالی بود و کاملا راضی بودم

profile picture
سمیه رمضان نیا

واقعا کارشون عالی بود. خیلی خیلی راضی بودم

شرایط دریل کاری و سوراخکاری دیوار و سقف ساختمان

مشتری گرامی به منظور ارایه سرویس هر چه بهتر لطفا جاروبرقی و در صورت نیاز چهار پایه مناسب در هنگام سرویس در دسترس باشد.

مدت زمان انجام سرویس در شرایط معمولی حداکثر یک ساعت می باشد.

این سرویس می تواند شامل تهیه پیچ و رولپلاک و یا تهیه مته خاص شود، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

curtain-installation
نصب پرده
قیمت از 500,000 الی 1,270,000 تومان
carpentry
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 700,000 الی 1,700,000 تومان
electrical-wiring
برق کشی ساختمان
قیمت از 700,000 الی 2,000,000 تومان
welding-forging
جوشکاری
قیمت از 550,000 الی 1,450,000 تومان