دریل کاری و سوراخکاری

دریل کاری و سوراخکاری

از 1162 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دریل کاری و سوراخکاری در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت دریل کاری برای نصب تابلو تا وزن 20کیلوگرم(هر عدد)

60,000 الی 100,000 تومان

قیمت دریل کاری برای نصب تابلو با وزن 20کیلو و بالاتر(هر عدد)

70,000 الی 120,000 تومان

قیمت دریل کاری برای نصب انواع آینه در سالن و سرویس(هر عدد)

45,000 الی 100,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت300,000 تومانبیشینه قیمت450,000 تومان

آنچه درباره دریل کاری و سوراخکاری خواهید خواند

  • دریلکاری و سوراخکاری روی دیوار، کاشی و سرامیک
  • دریلچکشی برای دریل کاری دیوار بتنی و سنگی
  • دریلستونی برای سوراخکاری روی چوب و فلزات
  • سوراخکاریروی کاشی و دیوار با دریل بتن کن یا چکش تخریب
  • دریل کاری روی کاشی برای نصبیجات هایمختلف
  • دریل کاری دیوار برای نصب تابلو
  • نکاتی که در هنگام دریل کاری دیوارباید دقت کنیم
  • قیمت دریل کاری ساختمان چقدر است؟
  • انجام کلیه امور دریل کاری و سوراخکاری را به دریلکار حرفه ای هوم سرویز بسپارید

دریلکاری و سوراخکاری روی دیوار، کاشی و سرامیک

فرآیند سوراخ کاری ساختمانی بر روی سطوح متفاوت با هدف ساز و کارهای مختلف، دریل کاری نامیدهمی شود. از دستگاه دلر برای رسیدن به ایناهداف استفاده می شود که تقریبا همه ما با آن آشنایی داریم. اما نکته ای که مطرحمی شود این موضوع است که باید از دریل های مختلف برای سوراخکاری های متفاوتاستفاده نمود. دریل کاری در دیوار، دریل کاری فلزات ، دریل کاری رویکاشی، دریل کاری روی سرامیک و غیره از جمله مواردی هستند که ممکن استدر خانه به آنها نیاز پیدا کنیم. هر کدام از این موارد نیاز به دریل خاص خود و البتهبه مهارت دریل کار نیاز دارد. همواره عواملی هستند که انجام دریل کاری راسخت می کند، مواردی مانند صدای دریل کاری و خساراتی که ممکن است از دلرکاری اشتباه و غیر اصولی ایجاد شود و البته هزینه دریل کاری ساختمان، همه درنظر افراد این کار را سخت جلوه می کنند. در ادامه با انواع دریل کاری و انواع دستگاهدریل که مناسب سوراخکاری های مختلف هستند بیشتر آشنا خواهید شد.

دریلچکشی برای دریل کاری دیوار بتنی و سنگی

دریل چکشی از انواع دریلها محسوب می شود که در هنگام سوراخکاری علاوه بر خاصیت گردشی، خاصیت ضربه وارد کردن را نیز دارند. از دلرچکشی برای سوراخ کردن بتن، دیوار آجری و سوراخکاری در سنگ استفاده می شود. دریل چکشی در دو مدل برقی و دریل شارژی تولید و روانه بازار شده اند. دریل چکشی برقی در دو مدل چکشی ساده و دریل چکشی تخریب وجود دارند. اکر بهدنبال نصب تابلو روی دیوارهای سنگی یا آجری هستید حتما به این ابزار قدرتمنداحتیاج دارید زیرا نمونه های دلر شارژی قدرت سوراخکاری دیوار سنگی یا آجریرا ندارند.

دریلستونی برای سوراخکاری روی چوب و فلزات

دریل ستونی از جمله دریل های ثابتمی باشد. از دریل ستونی برای ایجاد سوراخ در چوب ، فلز و پلاستیک و در کل انجام خدمات نجاری حرفه ای استفادهمی شود. در دریل ستونی نیاز به نیروی دست نیست. لازم به ذکر است که دریل ستونیبرای همه افراد مناسب نیست. اگر تنها برای تعمیرات جزئی منزل نیاز به دریل کاریساختمان دارید این مورد انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود.

سوراخکاریروی کاشی و دیوار با دریل بتن کن یا چکش تخریب

گاهی به دلایل مختلف نظیر بازسازیساختمان، لوله کشی مجدد یا تعویض کاشی و سرامیک نیاز به تخریب قسمتی از دیوار و یا تخریب کاشی های دیوار است. در این زمان شما باید از دریل بتن کن یا چکش تخریب استفاده کنید. چکش تخریب که به نام دریل هیلتی نیز درایران کاربرد دارد برای تخریب هر جسم سختی به کار برده می شود. برای تخریب هایمقطعی که نیاز است قسمت خاصی از فضا برای تغییرات جزئی تخریب شود از خدمات دریلکاری استفاده می شود. این کار تخصصی باید به وسیله دریل کار مجرب و با دستگاهحرفه ای انجام شود.

دریل کاری روی کاشی برای نصبیجات هایمختلف

ممکن است نیاز به نصب آینه یا سایرمتعلقات به دیوار داشته باشید. مهمترین مسئله ای که در هنگام دریل کاری رویکاشی مطرح می شود این است که چگونه بدون اینکه کاشی بشکند، کاشی را سوراخکنیم؟ زیرا این گونه خسارات به راحتی ترمیم نمی شوند...

در وهله ی اول باید مته درست را،انتخاب کنید. مته های معمولی انتخاب درستی برای سوراخ کردن کاشی نیستند و حتماباید از مته الماسه استفاده کرد. همچنین برای بالا بردن طول عمر مته باید هر چنددقیقه یکبار در حین سوراخکاری کاشی و سنگ، مته الماسه را در آب فرو کنید تا متهزیاد داغ نشود. دومین نکته در دریل کاری کاشی ثابت نگه داشتن مته روی کاشی است. برای اینکار میتوانید مقداری چسب کاغذی را در محلمورد نظر بچسبانید و سپس به دریل کاری بپردازید. اما باز هم بهترین انتخاب برای افراد کم تجربه کمک گرفتن از یکدریل کار حرفه ای است که در زمان کم تمام دریل کاری ها را بدون کمترین ایراد انجامدهد.

دریل کاری دیوار برای نصب تابلو

برای شروع دریل کاری دیوار بایددریل و مته متناسب را انتخاب کنید. مته الماسه بهترین انتخاب برای سوراخ کردندیوار بتونی و سوراخ کردن دیوار آجری است. زیرا این مته ها مقاومت واستقامت بالایی دارند. مته الماسه در سایز های متفاوتی نظیر 3 ، 4 یا 5 هستند. ایناعداد در واقع معرف تعداد شیارهای روی مته هستند. هر چه تعداد شیار بیشتر باشدمعمولا سوراخ ظریف تری ایجاد خواهید کرد.

نکاتی که در هنگام دریل کاری دیوارباید دقت کنیم

قبل از شروع به سوراخکاری دیوار دقت کنید که از آن قسمت از دیوارسیم، کابل برق یا لوله های تاسیساتی عبور نکرده باشد. باید قبل از شروع به دریلکاری دیوار محل مورد نظر را علامت گذاری کنید. اگر برای تخریب دیوار از دریلچکشی استفاده می کنید باید بدانید که این کار صدای بلندی دارد و نباید در زمانهایاستراحت مابقی ساکنین ساختمان به کار برده شود. همچنین خودتان به عنوان انجامدهنده ی اینکار باید از محافط گوش، عینک و لباس مخصوص استفاده کنید. قبل از شروعبه کار با دریل جایگاه خود را محکم کنید مخصوصا اگر از نردبان استفاده میکنید حتماشخصی نردبان را محکم نگاه دارد. عمق سوراخ کاری روی دیوار را بر اساس پیچ و روپلاکمد نظر تعیین کنید.

قیمت دریل کاری ساختمان چقدر است؟

قیمت دریل کاری ساختمان یه عدد ثابتنیست. همانطور که پیش تر بیان کردیم هر نوع دریل کاری و سوراخکاری ساختمان هزینه های متفاوتی در پیدارند. اجرت دریل کار به نوع دریل کاری و میزان سختی دیوار بستگی دارد. اینموارد اغلب به صورت حضوری اعلام می شود. به طور کل برای نصب وسایل و تابلو هایبزرگ به دیوار، اغلب باید مراحل محکم کاری را با دقت بیشتری انجام داد و طبعا دستمزددریل کاری افزایش پیدا خواهد کرد و در موارد سبکتر و جزئی هزینه دریل کاریناچیز می شود.

انجام کلیه امور دریل کاری و سوراخکاری را به دریلکار حرفه ای هوم سرویز بسپارید

در صورتی که به خدمات دریل کاری روی سقف و دیوار برای انواع نصبیجاتدر هر قسمتی از خانه نیاز دارید با ما تماس بگیرید. دریل کاری تمیز و بدوندردسری را با دریل کار هوم سرویز تجربه خواهید کرد. تنها کافیست که به صورترایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا استادکاران ماهر در کمترین زمانممکن در کنار شما قرار بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دریل کاری و سوراخکاری و همچنین ارایه خدمات دریل کاری دیوار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات ساختمانی ارائه می دهد که شامل کانال سازی کولر ، هواساز و چیلر, درخواست کارگر ساده ساختمانی و کارگر ساده بنایی, شارژ کپسول پودر و گاز آتش نشانی, آکوستیک کردن اتاق خواب, نصب مه پاش و رطوبت ساز خانگی, برش لیزری پلکسی, اجرای سقف شیروانی ویلا، آلاچیق و پارکینگ, پیچ و رولپلاک سنگ نما با طناب یا راپل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس دریل کاری و سوراخکاری

دریل کاری دیوار

دریل کاری سقف

دریل کاری نمای ساختمان

دریل کاری و سوراخکاری روی چوب و فلز

سوراخکاری دیوار آجری و سنگی

انواع دریل کاری روی بتن، آجر، کاشی و سرامیک

نظرات کاربران

profile picture
میلاد سیاوشی

سرویس خیلی با دقت و تمیز انجام شد با اینکه کار سخت بود ولی خیلی خوب انجام دادند ممنونم

profile picture
نريمان پادكانه

خیلی عالی بود کارشون

شرایط دریل کاری و سوراخکاری دیوار و سقف ساختمان

مشتری گرامی به منظور ارایه سرویس هر چه بهتر لطفا جاروبرقی و در صورت نیاز چهار پایه مناسب در هنگام سرویس در دسترس باشد.

مدت زمان انجام سرویس در شرایط معمولی حداکثر یک ساعت می باشد.

این سرویس می تواند شامل تهیه پیچ و رولپلاک و یا تهیه مته خاص شود، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 350,000 الی 950,000 تومان
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 330,000 الی 1,200,000 تومان
برق کشی ساختمان
برق کشی ساختمان
قیمت از 200,000 الی 1,050,000 تومان
جوشکاری
جوشکاری
قیمت از 200,000 الی 1,000,000 تومان