جوشکاری سیار

جوشکاری سیار

از 2284 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت جوشکاری سیار در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت جوشکاری کمتر از یک ساعت

450,000 الی 550,000 تومان

قیمت جوشکاری روزانه

900,000 الی 1,500,000 تومان

قیمت جوشکاری و رفع ایراد درب یا پنجره

400,000 الی 700,000 تومان

قیمت حداقل دستمزد و کارشناسی

450,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت550,000 تومانبیشینه قیمت1,450,000 تومان

آنچه درباره جوشکاری سیار خواهید خواند

 • جوشکاری سیار در محل
 • خدمات جوشکاری سیار در منزل
 • جوشکاری در منزل شامل چه مواردی می شود؟
 • جوشکاری co2 چیست؟
 • جوشکاری آرگون چیست و چه کاربردهایی دارد؟
 • جوشکاری سیار در منزل و جوشکاری ساختمان
 • قیمت جوشکاری در محل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تمامی خدمات جوشکاری در منزل باید به جوشکار سیار ماهر سپرده شود
 • جوشکار سیار چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
 • خدمات جوشکاری در محل را به جوشکاران حرفه ای هوم سرویز بسپارید

جوشکاری سیار در محل

خدمات جوشکاری سیار یکی از روش های سنتی و البته معمول برای اتصال انواع فلز است. دیگر تعریف سنتی جای خود را به روش های مدرنی مانند جوشکاری اتمی هیدروژن، قوس الکتریکی، CO2، جوش آرگون، جوش آلومینیوم، جوش لیزری، جوشکاری زیر آب و ... داده اند. انواع روش ها، براساس نوع فلز، محل مورد نظر و شرایط اتصال تعیین می شوند. تمامی قسمت های ساختمان از اسکلت ساختمان گرفته تا ظریف کاری های نهایی مانند ساختن حفاظ به خدمات جوشکاری سیار و جوشکار سیار نیاز می باشد. با توجه به کاربرد وسیع آهن آلات و فلزات در صنعت و ساخت و ساز، خدمات جوشکاری در منزل بسیار گستره وسیعی پیدا کرده است. در ادامه به توضیح در ارتباط با خدمات جوشکاری سیار و عوامل موثر بر قیمت جوشکاری سیار می پردازیم.

خدمات جوشکاری سیار در منزل

امروزه خدمات جوشکاری در محل بسیار گسترده شده است. به این ترتیب که می توان بسیاری از خدمات را در محل و بدون انتقال به کارگاه ها انجام داد. البته جوشکاری سیار باید توسط جوشکار سیار ماهر انجام شود همچنین این اقدامات موجب می شود که در قیمت جوشکاری نیز صرفه جویی شود. جهت جوشکاری سیار تنها دسترسی به دستگاه جوش و الکترود کافی نیست. بلکه باید به انواع حالت و انواع اتصالات آشنایی داشته باشید، تا بتوانید به بهترین نحو از پس خدمات جوشکاری در منزل بر بیایید.

جوشکاری در منزل شامل چه مواردی می شود؟

همانطور که می دانید کاربردهای جوشکاری سیار محدود به قسمت های خاصی نمی شود. گاهی این خدمات بسیار گسترده هستند و گاهی باری جوشکاری پایه کولر، جوشکاری پایه تخت و یا ساخت حفاظ ها و تعمیر نرده و تعمیر درب حیاط و جوشکاری لولای درب حیاط نیاز به این خدمات می باشد. به طور کل می توان نتیجه گرفت که خدمات جوشکاری سیار بسیار گسترده هستند که تعدادی از آنها را به اختصار می آوریم.

 • جوشکاری در محل درب و پنجره ، نرده و حفاظ برای بالکن، پشت بام و تراس و راه پله
 • ساخت انواع دروازه و درب پارکینگ
 • جوشکاری ساختمان و ساخت انواع درب ساده و طرح دار با زوار
 • تعمیر و جوشکاری سیار پنجره و انواع خرده کاری
 • جوشکاری سیار اسکلت و ساخت سوله
 • جوشکاری نرده راه پله
 • جوشکاری پنجره ها و حفاظ آن
 • جوشکاری لولای درب حیاط
 • ساخت قفسه های فلزی
 • جوشکاری حصار فلزی
 • ساخت پل آهنی پارکینگ و ...

جوشکاری co2 چیست؟

گاز Co2دی اکسید کربن در این فرآیند یکی از پر کاربردترین گازهاست. این شیوه برای جوش قوس الکتریکی ایده آل است. برای اتصال قطعات فولادی توسط دستگاه جوش همیشه از یک گاز بی اثر نظیر co2 استفاده می شود. از این روش با نام جوش MAG هم یاد می شود. جوش مگ یا دی اکسید کربن به دلیل تولید جرقه کمتر برای جوش فلزات مغناطیسی و غیر مغناطیسی مورد استفاده فراوانی دارد.

جوشکاری آرگون چیست و چه کاربردهایی دارد؟

آرگون نوعی گاز است که در حالت عادی غیر سمی بوده و خطری برای انسان ندارد. این گاز در مجاورت اکسیژن و حرارت بسیار سمی و مضر است.استفاده از گاز آرگون برای جوش دادن قطعات را جوشکاری با آرگون می نامند. این شیوه در صنایع برای جوش دادن قوس تنگستن کاربرد فراوانی دارد. در این فرایند بین دو الکترود تخلیه بار الکتریکی صورت می گیرد. این پروسه موجب یونیزه شدن گاز آرگون نیز خواهد شد. در این شیوه حرارت بسیار زیاد تا ۲۰۰۰۰ درجه سانتیگراد نیز ایجاد خواهد شد.این حرفه نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد و قیمت جوشکاری بالایی دارد. متداول ترین موارد استفاده از آرگون جهت جوش دادن مس و آلومینیوم است. در صنایع پتروشیمی، صنایع دریایی و ساخت تجهیزات نظامی از این گاز استفاده می شود.

جوشکاری سیار در منزل و جوشکاری ساختمان

با توجه به استفاده زیاد آهن آلات در ساختمانها از این رو همواره برای ساخت و تعمیرات سازه های فلزی ما به این خدمات جوشکاری سیار نیاز پیدا خواهیم کرد. جوشکاری ساختمان شامل ساخت و نصب آلاچیق فلزی، ساختن درب و پنجره آهنی، ساخت و تعمیر درب آکاردئونی، تعمیرات و ساختن نرده راه پله و ساخت و تعمیر درب پارکینگ و غیره می باشد. تمامی این موارد جزو خدمات جوشکاری سیار هستند و باید جوشکار سیار در محل اقدام به تعمیر و ساخت آنها بپردازد.

قیمت جوشکاری در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت جوشکاری سیار به عوامل متعددی بستگی دارند. هزینه نهایی به نوع فلز، آهن یا استیل وابسته است. همچنین قیمت روز میلگرد نیز بر قیمت جوشکاری سیار موثر است. مدل، ظاهر و ابعاد سازه نیز از عواملی هستند که در هنگام تعیین قیمت جوشکاری سیار و دستمزد جوشکار ماهر لحاظ می شود. هزینه جوشکاری سیار به نوع کار مورد نظر شما بستگی دارد، معمولاً اجرت جوشکار سیار به وزن سازه ساخته‌ شده نیز وابسته است. برای خدماتی مانند خدمات خرده کاری جوشکاری معمولاً طرفین قبل از شروع کار، باید سر این موضوع باهم به توافق برسند. همچنین مواردی نیز قیمت جوشکاری کیلویی محاسبه می‌شود. به صورتی که وزن آهن‌های استفاده شده را محاسبه می‌کنند و سپس هزینه اعلام می شود.

همانطور که پیش تر هم بیان کردیم انواع جوش متنوع هستند و عوامل متفاوتی مانند شرایط آب و هوایی، شرایط و در مواردی جوشکاری در ارتفاع نیز بر دستمزد جوشکار سیار تاثیر دارد. همچنین قیمت جوشکاری صنعتی مانند جوش گاز اکسیژن، جوش مقاومتی، جوش حالت جامد و به طور کل خدمات تخصصی نرخ اجرت جوشکاری سیار متفاوتی دارند. مورد بعدی نیز مهارت جوشکار است. طبعا تمام استادکاران دستمزد یکسانی دارند. دستمزد جوشکار روزمزد به هر کدام از روش ها وابسته است، که بنا به سابقه و نوع خدمات قابل ارائه توسط وی بستگی دارد.

تمامی خدمات جوشکاری در منزل باید به جوشکار سیار ماهر سپرده شود

جوشکاری فوری در ابعاد خرده کاری و پروژه های بزرگتر انجام می شود. خدماتی از قبیل جوش درب و پنجره آهنی، جوش نرده، ساخت انواع پایه برای کولر و سایر وسایل، تعمیرات درب های فلزی نظیر جوشکاری درب پارکینگ و غیره توسط جوشکار سیار انجام می شود. جوشکار سیار به فردی گفته می شود که به تمامی امور ذکر شده واقف است.

جوشکار سیار چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همانطور که گفتیم خدمات جوشکاری در محل بسیار گسترده هستند و می توان شامل یک پروژه عظیم باشد و یا یک کار بسیار ظریف که نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد. از این رو مهارت کافی اولین ویژگی ات مع یک جوشکار سیار باید دارا باشد. مورد بعدی تجهیزات همراه وی است که باید در کنار تجهیزات ایمنی لازم را نیز رعایت کنند. همچنین باید نرخ جوشکاری سیار را نیز بر اساس نرخ مصوب ارائه کنند.

انجام کلیه امور مربوط به جوشکاری فوری از ساخت سازه های آهنی که به دانش محاسبات دقیق نیازمند است ساده توسط جوشکار ماهر انجام می گیرد. تیم هوم سرویز با هدف رفع تمام نیاز کاربران خود، بهترین جوشکاران را گرد هم جمع کرده است و با مناسب ترین هزینه اعزام خواهد کرد.

خدمات جوشکاری در محل را به جوشکاران حرفه ای هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات جوشکار سیار برای تمامی خدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. همکاران ما جهت مشاوره و اعلام قیمت جوشکاری در محل با شما تماس گرفته و کمترین زمان ممکن خدمات خرده کاری جوشکاری در محل انجام خواهند داد. همچنین در صورتی که نیاز به ساخت مواردی باشد در کارگاه باشد با توافق طرفین سازه ساخته شده و محل مورد نظر برای نصب انتقال داده خواهد شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس جوشکاری سیار و همچنین ارایه خدمات جوشکاری سیار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس جوشکاری سیار

جوشکاری سیار

جوشکاری در منزل و کلیه خدمات خرده کاری جوشکاری

جوشکاری ساختمان و جوشکاری سقف و جوشکاری حفاظ

جوشکاری نرده و پل

جوشکاری اسکلت و سازه‌های فلزی

جوشکاری در محل برای ساخت تاب های حیاطی و...

نظرات کاربران

profile picture
پردیس امامی

واقعا مرد محترم و مودبی هستن آقای اسماعیل زاده دستشون درد نکنه امتیاز کامل میدم بهشون

profile picture
جواد فائزی

بسیار کاربلد و خوش برخورد. درجه یک

profile picture
علی چاووشی

کارشون خیلی خوب بود

profile picture
علی نوری

فوق العاده بودن هم از نظر اخلاقی هم کیفیت کارشون خیلی خوب بود و به موقع اومدن و وقت شناس بودن.

شرایط خدمات جوشکاری سیار و جوشکاری ساختمان با جوشکار ماهر

جهت انجام سرویس جوشکاری نیاز به دسترسی به برق می باشد.

کلیه قیمت ها بر حسب اجرت کار بوده و قیمت جنس بر اساس قیمت روز توسط همیار مشخص می شود.

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب جهت جوشکاری و آهنگری داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.