banner

جوشکاری در محل

از 1474 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت انواع جوشکاری فلزات سیار و فوری

قیمت ساخت حفاظ درب و پنجره(کیلویی)

7,500 الی 12,000 تومان

قیمت ساخت نرده و حفاظ برای بالکن، پشت بام و تراس و راه پله(کیلویی)

8,500 الی 14,000 تومان

قیمت ساخت انواع دروازه ساده (کیلویی)

5,500 الی 10,000 تومان

قیمت ساخت انواع درب و پنجره ساده و طرح دار با زوار (کیلویی)

11,000 الی 15,000 تومان

قیمت تعمیر درب و پنجره

140,000 الی 190,000 تومان

قیمت تعمیر لولای درب

120,000 الی 190,000 تومان

قیمت جوشکاری کمتر از یک ساعت

145,000 الی 215,000 تومان

قیمت جوشکاری روزانه

390,000 الی 500,000 تومان

قیمت جوشکاری اسکلت فلزی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط جوشکاری سیار در محل

جهت انجام سرویس جوشکاری نیاز به دسترسی به برق می باشد.

کلیه قیمت ها بر حسب اجرت کار بوده و قیمت جنس بر اساس قیمت روز توسط همیار مشخص می شود.

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب جهت جوشکاری و آهنگری داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

خدمات جوشکاری سیار در محل

جوشکاری یکی از روش های سنتی و البته معمول در اتصال انواع فلز محسوب می شود. دیگر تعریف سنتی جای خود را به روش های مدرنی مانند جوشکاری اتمی هیدروژن، جوشکاری قوس الکتریکی، جوشکاری CO2، جوش آرگون، جوش آلومینیوم ، جوش لیزری، جوشکاری زیر آب و ... داده اند. انواع روش ها، براساس نوع فلز، محل مورد نظر و شرایط اتصال تعیین می شوند. در تمامی قسمت های ساختمان از اسکلت ساختمان گرفته تا ظریف کاری های نهایی مانند ساختن حفاظ به خدمات جوشکاری سیار و جوشکار ماهر نیاز می باشد. با توجه به کاربرد وسیع آهن آلات و فلزات در صنعت و ساخت و ساز، اتصالات فلزات در محل بسیار پیشرفته شده و وابسته به علم روز و مهارت محاسبات دقیق و اصولی می باشد. در ادامه به توضیح در ارتباط با انواع روش ها و عوامل موثر بر هزینه جوشکاری در منزل می پردازیم.

انواع جوش فلزات در محل

در این پروسه فقط دسترسی به دستگاه جوش و الکترود کافی نیست. بلکه باید به انواع حالت و انواع اتصالات آشنایی داشته باشید، تا بتوانید به بهترین نحو از پس کار جوشکاری در منزل بر بیایید. به کمک اتصالات جوش لبه های مورد نظر به هم پیوند می خورند.

لب به لب

در این روش اغلب برای اتصال ورقه های آهنی همسطح و مساوی استفاده می شود. زمانی که از روش اتصال لب به لب و از انواع جوش شیاری استفاده می شود، فاصله اتصال بسیار کوچک و نامحسوس خواهد شد.

پوششی یا روی هم

از معمولی ترین و ساده ترین نوع، جوش پوششی یا لب روی هم است. در این نوع نیاز به تبحر خاص و دقت چندانی نیست. و اینکه اندکی جا به جایی و قرار گیری صفحات روی هم مشکلی ایجاد نمی کند. در این روش از مدل جوش گوشه استفاده می شود.

اتصال تی شکل یا سپری

همانطور که از نامگذاری این حالت مشخص است در سازه های تی شکل، آویزها و کلا اشکال طاقچه ای و زاویه دار استفاده می شود. در این روش نیز از انواع جوش گوشه ای استفاده می شود.

اتصال گونیا

اتصال گونیا برای ساخت اتصالات گوشه دار و اشکال مستطیلی شکل که دارای سطون های قوی هستند، استفاده می شود.

اتصال لبه ای یا اتصال پیشانی

از این نوع اتصال لبه ای در سازه ها استفاده نمی شود.برای نگهداری و جوش چند صفحه کمتر از 2 میلیمتر بر روی هم  از این نوع اتصال استفاده می شود.

جوشکاری co2 چیست؟

گاز Co2دی اکسید کربن در این فرآیند یکی از پر کاربردترین گازهاست. این گاز در مقایسه با آرگون بسیار ارزان تر است به همین علت کاربرد وسیع تری دارد. این شیوه برای جوش قوس الکتریکی ایده آل است. برای اتصال قطعات فولادی توسط دستگاه جوش همیشه از یک گاز بی اثر نظیر co2 استفاده می شود. در این فرآیند از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده می شود. از این روش در صنعت با نام جوش MAG هم یاد می شود. جوش مگ یا دی اکسید کربن به دلیل تولید جرقه کمتر برای جوش فلزات مغناطیسی و غیر مغناطیسی مورد استفاده فراوانی دارد.

مزایای جوشکاری co2

با استفاده از این روش آهنگرهای حرفه ای می توانند هزینه های اضافی را تا حد زیادی کاهش دهند. بدون تردید ارزان ترین گاز در فرایند جوش فلزات همین دی اکسید کربن است. قیمت دستمزد جوشکاری باco2 در مقایسه با آرگون و هلیوم خیلی مقرون به صرفه تر است. در این روش کیفیت بالاست و نتیجه نهایی جوش بسیار رضایت بخش خواهد بود.

در این فرآیند کمترین میزان سوختگی در کنار منطقه جوش داده شده دیده می شود. سوختگی محل یکی از شایع ترین عیوب به هنگام جوشکاری ساختمان است. وقتی خط جوش نامناسب باشد میزان سوختگی بیشتر شده و محل جوش داده شده به صورت غیر معمول دیده می شود. در این شیوه به دلیل شکل دهی مناسب نقطه جوش، نتیجه نهایی کار بسیار رضایت بخش است و ظاهر محل جوش مشکلی ایجاد نمی کند.

جوشکاری آرگون چیست و چه کاربردهایی دارد؟

آرگون نوعی گاز است که در حالت عادی غیر سمی بوده و خطری برای انسان ندارد. این گاز در مجاورت اکسیژن و حرارت بسیار سمی و مضر می شود.استفاده از گاز آرگون برای جوش دادن قطعات را جوشکاری با آرگون می نامند. این شیوه در صنایع برای جوش دادن قوس تنگستن کاربرد فراوانی دارد. در این فرایند بین دو الکترود تخلیه بار الکتریکی انجام می شود. این پروسه موجب یونیزه شدن گاز آرگون نیز می شود. در این شیوه حرارت بسیار زیاد تا ۲۰۰۰۰ درجه سانتیگراد نیز ایجاد خواهد شد.

در واقع همه انواع جوش را نمی توان بدون اطلاع برای پیوند دادن قطعات فلزی و غیر فلزی به کار برد. جوش آرگون در اتصال لوله های تحت فشار کاربرد فراوانی دارد. برای جوش دادن صفحات نازک و بسیار ظریف از این شیوه استفاده می شود. جوشکار متخصص و آموزش دیده تنها کسی است که می تواند از جوش آرگون استفاده کند. این حرفه نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد. متداول ترین موارد استفاده از آرگون در جوش دادن مس و آلومینیوم است. در صنایع پتروشیمی، صنایع دریایی و ساخت تجهیزات نظامی از این گاز استفاده می شود.

جوشکاری سیار در منزل

با توجه به استفاده زیاد آهن آلات در ساختمانها از این رو همواره برای ساخت و تعمیرات سازه های فلزی ما به این خدمات نیاز  پیدا خواهیم کرد. جوشکاری در محل شامل ساخت و نصب آلاچیق فلزی، ساختن درب و پنجره آهنی، ساخت و تعمیر درب آکاردئونی، تعمیرات و ساختن نرده راه پله و ساخت و تعمیر در پارکینگ و غیره می باشد. تمامی این موارد جزو خدمات جوشکاری سیار هستند و باید جوشکار سیار در محل اقدام به تعمیر و ساخت آنها بپردازد.

تمامی خدمات جوشکاری در منزل را به جوشکار سیار هوم سرویز بسپارید:

جوشکاری فوری در ابعاد خرده کاری و پروژه های بزرگتر انجام می شود. خدماتی از قبیل جوش درب و پنجره آهنی، جوش نرده، ساخت انواع پایه برای کولر و سایر وسایل ، تعمیرات درب های فلزی نظیر جوشکاری درب پارکینگ و غیره توسط جوشکار سیار انجام می شود. جوشکار سیار به فردی گفته می شود که به تمامی امور ذکر شده واقف است. با تجربه و مهارت کامل آماده انجام تمامی خدمات در محل می باشد.

جوشکاری فوری توسط جوشکاران ماهر

انجام کلیه امور مربوط به جوشکاری فوری از ساخت سازه های آهنی که به دانش محاسبات دقیق نیازمند است  ساده توسط جوشکار ماهر انجام می گیرد. تیم هوم سرویز با هدف رفع تمام نیاز کاربران خود، بهترین جوشکاران را گرد هم جمع کرده است و با مناسب ترین هزینه اعزام خواهد کرد.

خدمات جوشکاری هوم سرویز شامل چه مواردی است؟

  • جوشکاری درب و پنجره ، نرده و حفاظ برای بالکن، پشت بام و تراس و راه پله
  • ساخت انواع دروازه و درب پارکینگ
  • ساخت انواع درب ساده و طرح دار با زوار
  • تعمیر و جوشکاری پنجره و انواع خرده کاری
  • جوشکاری اسکلت و ساخت سوله ...

قیمت جوشکاری در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت جوشکاری از جمله مواردی که به عوامل متعددی بستگی دارند. هزینه نهایی به نوع فلز، آهن یا استیل وابسته است. همچنین قیمت روز میلگرد نیز بر هزینه موثر است. مدل، ظاهر و ابعاد سازه  نیز از عواملی هستند که در هنگام تعیین قیمت لحاظ می شود. هزینه جوشکاری سیار به نوع کار مورد نظر شما بستگی دارد، معمولاً اجرت جوشکار به وزن سازه ساخته‌ شده نیز وابسته است. برای خدماتی مانند خدمات خرده کاری معمولاً طرفین قبل از شروع کار، باید سر این موضوع باهم به توافق برسند. در مواردی نیز قیمت به صورت کیلویی محاسبه می‌شود. در واقع وزن آهن‌های استفاده شده را محاسبه می‌کنند و سپس هزینه اعلام می شود.

همانطور که پیش تر هم بیان کردیم انواع جوش متنوع هستند و عوامل متفاوتی مانند شرایط آب و هوایی، شرایط و در مواردی جوشکاری در ارتفاع نیز بر دستمزد جوشکار تاثیر دارد. همچنین هزینه جوشکاری صنعتی مانند جوش گاز اکسیژن، جوش مقاومتی، جوش حالت جامد و به طور کل خدمات تخصصی نرخ اجرت جوشکاری متفاوتی دارند. مورد بعدی نیز مهارت جوشکار است. طبعا تمام استادکاران دستمزد یکسانی دارند. دستمزد جوشکار روزمزد به هر کدام از روش ها وابسته است، که بنا به سابقه و نوع خدمات قابل ارائه توسط وی بستگی دارد.

جوشکار سیار در هوم سرویز

در صورت نیاز به خدمات جوشکار سیار برای تمامی خدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. همکاران ما جهت مشاوره و اعلام قیمت در صورت تمایل شما در محل حضور پیدا خواهند و در کمترین زمان ممکن خدمات خرده کاری جوشکاری را در محل انجام خواهند داد. همچنین در صورتی که نیاز به ساخت مواردی باشد در کارگاه باشد با توافق طرفین سازه ساخته شده و محل مورد نظر برای نصب انتقال داده خواهد شد.

همیار شماییم تا پایان سرویس ...

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت و جوشکاری انواع در و پنجره آهنی و چهارچوب فلزی
ساخت و نصب انواع نرده، پل، سایبان، سقف و حفاظ آهنی
جوشکاری و نصب حصار دیوار
ساخت زیر کولری و حفاظ برای کولر
جوشکاری اسکلت و سازه‌های فلزی
جوشکاری سیار برای ساخت تاب های حیاطی
ساخت و نصب و طراحی اسکلت فلزی گلخانه و پاسیو
تعمیرات سایبان پارکینگ خانگی

همیاران سرویس جوشکاری در محل

 نظرات کاربران

profile picture
الهام سبحانی
9 ماه پیش |علیرضا زاوسی

خیلی زیاد راضی بودم

profile picture
مسعود حسن پور
9 ماه پیش |مهدی یزدی

بسیار مهربان و کاربلد بودن