جوشکاری سیار

جوشکاری سیار

از 1946 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت جوشکاری سیار در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت جوشکاری کمتر از یک ساعت

350,000 الی 450,000 تومان

قیمت جوشکاری روزانه

700,000 الی 1,000,000 تومان

قیمت جوشکاری اسکلت فلزی

توافقی

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت800,000 تومان

آنچه درباره جوشکاری سیار خواهید خواند

 • جوشکاری سیار در محل
 • خدمات جوشکاری سیار در منزل
 • جوشکاری در منزل شامل چه مواردی می شود؟
 • جوشکاری co2 چیست؟
 • جوشکاری آرگون چیست و چه کاربردهایی دارد؟
 • جوشکاری سیار در منزل و جوشکاری ساختمان
 • قیمت جوشکاری در محل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • تمامی خدمات جوشکاری در منزل باید به جوشکار سیار ماهر سپرده شود
 • جوشکار سیار چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
 • خدمات جوشکاری در محل را به جوشکاران حرفه ای هوم سرویز بسپارید

جوشکاری سیار در محل

خدمات جوشکاری سیار یکی از روش های سنتی و البته معمول برایاتصال انواع فلز است. دیگر تعریف سنتی جای خود را به روش های مدرنیمانند جوشکاری اتمی هیدروژن، قوس الکتریکی، CO2،جوش آرگون، جوش آلومینیوم، جوش لیزری، جوشکاری زیر آب و ... دادهاند. انواع روش ها، براساس نوع فلز، محل مورد نظر و شرایط اتصال تعیین میشوند. تمامی قسمت های ساختمان از اسکلت ساختمان گرفته تا ظریف کاری هاینهایی مانند ساختن حفاظ به خدمات جوشکاری سیار و جوشکار سیار نیازمی باشد. با توجه به کاربرد وسیع آهن آلات و فلزات در صنعت و ساخت و ساز، خدماتجوشکاری در منزل بسیار گستره وسیعی پیدا کرده است. در ادامه به توضیح درارتباط با خدمات جوشکاری سیار و عوامل موثر بر قیمت جوشکاری سیار میپردازیم.

خدمات جوشکاری سیار در منزل

امروزه خدمات جوشکاریدر محل بسیار گسترده شده است. به این ترتیب که می توان بسیاری از خدمات را درمحل و بدون انتقال به کارگاه ها انجام داد. البته جوشکاری سیار باید توسط جوشکارسیار ماهر انجام شود همچنین این اقدامات موجب می شود که در قیمت جوشکارینیز صرفه جویی شود. جهت جوشکاری سیار تنها دسترسی به دستگاهجوش و الکترود کافی نیست. بلکه باید به انواع حالت و انواع اتصالاتآشنایی داشته باشید، تا بتوانید به بهترین نحو از پس خدمات جوشکاریدر منزل بر بیایید.

جوشکاری در منزل شامل چه مواردی می شود؟

همانطور که می دانیدکاربردهای جوشکاری سیار محدود به قسمت های خاصی نمی شود. گاهی این خدمات بسیارگسترده هستند و گاهی باری جوشکاری پایه کولر، جوشکاری پایه تخت و یاساخت حفاظ ها و تعمیر نرده و تعمیر درب حیاط و جوشکاری لولای درب حیاط نیاز به اینخدمات می باشد. به طور کل می توان نتیجه گرفت که خدمات جوشکاری سیار بسیار گستردههستند که تعدادی از آنها را به اختصار می آوریم.

 • جوشکاریدر محل درب و پنجره ، نرده و حفاظ برای بالکن، پشت بام و تراس و راه پله
 • ساختانواع دروازه و درب پارکینگ
 • جوشکاریساختمان و ساخت انواع درب ساده و طرح دار با زوار
 • تعمیر وجوشکاری سیار پنجره و انواع خرده کاری
 • جوشکاریسیار اسکلت و ساخت سوله
 • جوشکارینرده راه پله
 • جوشکاری پنجرهها و حفاظ آن
 • جوشکاریلولای درب حیاط
 • ساخت قفسههای فلزی
 • جوشکاریحصار فلزی
 • ساخت پل آهنیپارکینگ و ...

جوشکاری co2 چیست؟

گاز Co2دی اکسید کربن در این فرآیند یکی از پرکاربردترین گازهاست. این شیوه برای جوش قوس الکتریکی ایده آل است. برایاتصال قطعات فولادی توسط دستگاه جوش همیشه از یک گاز بی اثر نظیر co2 استفاده می شود. از این روش با نامجوش MAG هم یاد می شود. جوشمگ یا دی اکسید کربن به دلیل تولید جرقه کمتر برای جوش فلزات مغناطیسی و غیرمغناطیسی مورد استفاده فراوانی دارد.

جوشکاری آرگون چیست و چه کاربردهایی دارد؟

آرگون نوعی گاز استکه در حالت عادی غیر سمی بوده و خطری برای انسان ندارد. این گاز در مجاورت اکسیژنو حرارت بسیار سمی و مضر است.استفاده از گاز آرگون برای جوش دادن قطعات را جوشکاریبا آرگون می نامند. این شیوه در صنایع برای جوش دادن قوس تنگستن کاربردفراوانی دارد. در این فرایند بین دو الکترود تخلیه بار الکتریکی صورت می گیرد. اینپروسه موجب یونیزه شدن گاز آرگون نیز خواهد شد. در این شیوه حرارت بسیار زیاد تا ۲۰۰۰۰درجه سانتیگراد نیز ایجاد خواهد شد.این حرفه نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد وقیمت جوشکاری بالایی دارد. متداول ترین موارد استفاده از آرگون جهت جوش دادن مس وآلومینیوم است. در صنایع پتروشیمی، صنایع دریایی و ساخت تجهیزات نظامی از این گازاستفاده می شود.

جوشکاری سیار در منزل و جوشکاری ساختمان

با توجه به استفادهزیاد آهن آلات در ساختمانها از این رو همواره برای ساخت و تعمیرات سازههای فلزی ما به این خدمات جوشکاری سیار نیاز پیدا خواهیمکرد. جوشکاری ساختمان شامل ساخت و نصب آلاچیق فلزی، ساختن درب وپنجره آهنی، ساخت و تعمیر درب آکاردئونی، تعمیرات و ساختن نرده راه پله و ساخت وتعمیر درب پارکینگ و غیره می باشد. تمامی این موارد جزو خدمات جوشکاری سیار هستندو باید جوشکار سیار در محل اقدام به تعمیر و ساخت آنهابپردازد.

قیمت جوشکاری در محل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت جوشکاری سیار به عوامل متعددی بستگیدارند. هزینه نهایی به نوع فلز، آهن یا استیل وابسته است. همچنین قیمتروز میلگرد نیز بر قیمت جوشکاری سیار موثر است. مدل، ظاهر و ابعادسازه نیز از عواملی هستند که در هنگام تعیین قیمت جوشکاری سیار ودستمزد جوشکار ماهر لحاظ می شود. هزینه جوشکاری سیار بهنوع کار مورد نظر شما بستگی دارد، معمولاً اجرت جوشکار سیار به وزن سازهساخته‌ شده نیز وابسته است. برای خدماتی مانند خدمات خرده کاری جوشکاریمعمولاً طرفین قبل از شروع کار، باید سر این موضوع باهم به توافق برسند. همچنینمواردی نیز قیمت جوشکاری کیلویی محاسبه می‌شود. به صورتی که وزنآهن‌های استفاده شده را محاسبه می‌کنند و سپس هزینه اعلام می شود.

همانطور که پیش تر همبیان کردیم انواع جوش متنوع هستند و عوامل متفاوتی مانند شرایط آب و هوایی، شرایطو در مواردی جوشکاری در ارتفاع نیز بر دستمزد جوشکار سیار تاثیردارد. همچنین قیمت جوشکاری صنعتی مانند جوش گاز اکسیژن، جوشمقاومتی، جوش حالت جامد و به طور کل خدمات تخصصی نرخ اجرت جوشکاری سیار متفاوتیدارند. مورد بعدی نیز مهارت جوشکار است. طبعا تماماستادکاران دستمزد یکسانی دارند. دستمزد جوشکار روزمزد بههر کدام از روش ها وابسته است، که بنا به سابقه و نوع خدمات قابل ارائه توسط ویبستگی دارد.

تمامی خدمات جوشکاری در منزل باید به جوشکار سیار ماهر سپرده شود

جوشکاری فوری در ابعاد خرده کاری وپروژه های بزرگتر انجام می شود. خدماتی از قبیل جوش درب و پنجره آهنی، جوشنرده، ساخت انواع پایه برای کولر و سایر وسایل، تعمیرات درب های فلزینظیر جوشکاری درب پارکینگ و غیره توسط جوشکار سیار انجام میشود. جوشکار سیار به فردی گفته می شود که به تمامی امور ذکر شده واقفاست.

جوشکار سیار چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همانطور که گفتیم خدماتجوشکاری در محل بسیار گسترده هستند و می توان شامل یک پروژه عظیم باشد و یا یککار بسیار ظریف که نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد. از این رو مهارت کافی اولینویژگی ات مع یک جوشکار سیار باید دارا باشد. مورد بعدی تجهیزات همراه وی است کهباید در کنار تجهیزات ایمنی لازم را نیز رعایت کنند. همچنین باید نرخ جوشکاریسیار را نیز بر اساس نرخ مصوب ارائه کنند.

انجام کلیه امورمربوط به جوشکاری فوری از ساخت سازه های آهنی که به دانش محاسباتدقیق نیازمند است ساده توسط جوشکار ماهر انجام می گیرد. تیم هوم سرویزبا هدف رفع تمام نیاز کاربران خود، بهترین جوشکاران را گرد هم جمع کرده است و بامناسب ترین هزینه اعزام خواهد کرد.

خدمات جوشکاری در محل را به جوشکاران حرفه ای هوم سرویز بسپارید

در صورت نیازبه خدمات جوشکار سیار برای تمامی خدمات کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید. همکاران ما جهت مشاوره واعلام قیمت جوشکاری در محل با شما تماس گرفته و کمترین زمان ممکن خدماتخرده کاری جوشکاری در محل انجام خواهند داد. همچنین در صورتی که نیاز به ساختمواردی باشد در کارگاه باشد با توافق طرفین سازه ساخته شده و محل مورد نظر براینصب انتقال داده خواهد شد.

همیار شماییم تاپایان سرویس ...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس جوشکاری سیار و همچنین ارایه خدمات جوشکاری سیار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس جوشکاری سیار

جوشکاری سیار

جوشکاری در منزل و کلیه خدمات خرده کاری جوشکاری

جوشکاری ساختمان و جوشکاری سقف و جوشکاری حفاظ

جوشکاری نرده و پل

جوشکاری اسکلت و سازه‌های فلزی

جوشکاری در محل برای ساخت تاب های حیاطی و...

نظرات کاربران

profile picture
فرشید ازرمی

کارشون خوب بود و هرکاری که خواستیم انجام دادند

profile picture
علیرضا پویا

به موقع تشریف اوردند و کارشونو کامل انجام دادند ممنونم

profile picture
یلدا نظیری

خیلی اقای خوبی بودند با اینکه کار زمان زیادی برد بودند و کارو کامل انجام دادند راضی بودم ازشون ممنونم

profile picture
محمد توکلی

کارشونو مرتب و منظم انجام دادند بسیار وقت شناس و مودب ممنونم

شرایط خدمات جوشکاری سیار و جوشکاری ساختمان با جوشکار ماهر

جهت انجام سرویس جوشکاری نیاز به دسترسی به برق می باشد.

کلیه قیمت ها بر حسب اجرت کار بوده و قیمت جنس بر اساس قیمت روز توسط همیار مشخص می شود.

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب جهت جوشکاری و آهنگری داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست