banner
قیمت خدمات
/
خانگی و ساختمانی
/
ساخت درب فلزی حیاط

ساخت درب آهنی حیاط و پارکینگ

از 1156 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت انواع درب آهنی حیاط و پارکینگ و درب باغ

قیمت ساخت انواع درب ساده

11,000 الی 15,000 تومان

قیمت ساخت انواع درب طرح دار

200,000 الی 500,000 تومان

قیمت تعمیر و رگلاژ

250,000 الی 600,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط نصب درب حیاطی آپارتمان، باغ و ویلا

قیمت دقیق درب حیاط مورد نظر شما پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

در ساخت درب آهنی حیاط و ساخت درب ورودی به چه مواردی باید توجه کرد؟

ساخت درب فلزی حیاط منزل نقش موثری در زیبایی ورودی ساختمان دارد. درب حیاطی علاوه بر زیبایی ساختمان تامین کننده ی امنیت ساختمان هم هستند. شاید در نگاه اول تنها برای ساخت درب ورودی آهنی به زیبایی کار توجه کنید، اما این مورد به تنهایی ملاک خوبی برای انتخاب نیست. اگر تصمیم به تعویض درب حیاط ویلایی یا ساخت و نصب درب فلزی پارکینگ دارید باید موارد زیادی را مد نظر قرار دهید. انواع درب های حیاطی موجود هستند که می توان به ساخت و نصب درب آهنی تلسکوپی، کرکره ای، درب کشویی، درب های اتوماتیک، درب سکشنال، ساخت درب فرفورژه و ساخت درب آهنی ریلی حیاط اشاره کرد. در ادامه به بررسی موارد مهمی که در ساخت دروازه حیاط تاثیر گزارند و معرفی انواع درب فلزی ساده و همچنین عوامل موثر بر قیمت ساخت درب آهنی حیاط و قیمت درب پارکینگ می پردازیم.

ساخت درب آهنی حیاط و پارکینگ چه مزایایی دارد؟

ساخت درب آهنی حیاطی در مقایسه با دربهای چوبی از استحکام و ماندگاری بیشتری برخوردار هستند. ترکیب فلز و شیشه نشکن هم ایده خوبی برای ساخت درب آهنی ورودی است که در عین امنیت، زیبایی دروازه حیاط هم حفظ می شود. هنگام ساخت درب آهنی ورودی ساختمان همیشه اولویت با جنس مقاوم تر است. بهترین متریال برای ساخت درب حیاط ویلایی و ساخت درب ورودی ویلایی ، پروفیل فلزی است. سازه های فلزی به مراتب استحکام و امنیت بیشتری نسبت به سایر متریال ها دارند.

ساخت درب پارکینگ باید از قفل هایی ایمن و ضد سرقت استفاده شود. این روزها باز کردن قفل درب حیاط برای سارقین چندان دشوار نیست. نحوه ساخت درب حیاطی مدرن به طریقی است که قابلیت اجرای انواع قفل روکار و توکار را دارند. ساخت درب تلکسوپی حیاطی، درب حیاطی ریلی، درب کشویی آکاردئونی و …. همگی قابلیت نصب سیستم های امنیتی ضد سرقت را دارند. ساخت در حیاط با کیفیت بدون داشتن قفل خوب اصلا کارایی ندارد و نمی تواند امنیت ساختمان را به تنهایی تضمین کنند.

سبک ساخت دروازه ورودی ساختمان

هیچ نوع محدودیتی در انتخاب درب ساختمان نیست اما بهتر است با توجه به محله، مناسب ترین سازه را برای ورودی حیاط انتخاب کنید. درب ساده فلزی را می توان در همه مناطق دید و از این نظر کمی دست تان بازتر است. درب های فلزی در مقایسه با سازه های چوبی استحکام بیشتری دارند و از لحاظ امنیتی نیز، ایده آل هستند. رایج ترین انواع درب ورودی طراحی های باز و بسته هستند.

·       درب فلزی ساده حیاط با طراحی بسته

درب حیاطی بسته، فضای محوطه را خصوصی و قابل استفاده تر می کند. در واقع مالک می تواند در حیاط ساختمان آزادی بیشتری داشته باشد و به راحتی در این فضا تردد کند. معمولا این درب ها به صورت کامل با فلز ساخته شده اند و دارای نرده و قسمت های باز دیگر نیستند. به این ترتیب امکان دیدن فضای داخل محوطه از بیرون ساختمان وجود ندارد. در ساختمان هایی که دید مشرف ندارند استفاده از درب های بسته خیلی رایج است.

·       درب فلزی ساده حیاط با طراحی باز

درب حیاطی باز از مدل های رایج در آپارتمان های مدرن است. در این سازه درب فلزی به گونه ای طراحی می شود که از بیرون ساختمان، فضای داخل محوطه کامل در دید قرار دارد. در ساختمان هایی که فضای سبز و محوطه سازی شده اند، همیشه طراحی باز پیشنهاد می شود. هدف از این طراحی، دیده شدن فضای عمومی ساختمان و نماسازی بهتر است. اگر حیاط شخصی نیست و به صورت اشتراکی استفاده می شود می توانید از درب با طراحی باز بیشترین زیبایی را در ورودی ساختمان ایجاد کنید. این سازه مناسب آپارتمان ها، ساختمان های ویلایی با دکوراسیون فضای سبز و ساختمان های مدرن است.

انتخاب سایز ساخت درب ورودی ساختمان به چه مواردی بستگی دارد؟

موقع ساخت بنا، اندازه درب ورودی ساختمان آهنی هم مشخص می شود. با توجه به نوع معماری و طراحی ساختمان انواع درب های تک لنگه ، درب یک و نیم لنگه یا دو لنگه را می توان به عنوان درب حیاط نصب کرد. سایز درب بستگی به کاربری آن دارد. برای مثال فضای مورد نیاز برای نصب درب فلزی پارکینگ همیشه بیشتر از درب ورودی حیاط است. اندازه ساخت درب حیاط ویلایی و ساخت درب ورودی ساختمان هم با تفاوت دارند.

کاربری درب ساختمان

درب پارکینگ تنها برای عبور اتومبیل ها در نظر گرفته شده و اندازه و سبک متفاوتی از ساخت درب ورودی ساکنین به مجتمع دارد. بهتر است این درب مجهز به سیستم های بازشو باشد تا کاربری راحت تری پیدا کنند. انواع ساخت درب تلسکوپی یا ساخت درب ریلی برای پارکینگ پیشنهاد مناسب تری است. اما ساخت درب فلزی حیاط برای عبور ومرور ساکنین، اندازه کوچکتری از درب پارکینگ دارد.

سبک طراحی و نمای ساختمان

ساخت درب حیاط آهنی جزئی از ظاهر ساختمان است و باید در هماهنگی کامل با نمای اصلی باشد. متریال به کار برده شده در نما و همچنین سبک طراحی در انتخاب و درب ورودی ساختمان تاثیر دارد. ساختمان هایی که با سبک مدرن طراحی شده اند و از متریال متفاوتی استفاده کرده اند بنابراین با ساخت درب آهنی ساده و سنتی سنخیتی ندارند. هماهنگی در همه المان های نما موجب حفظ تعادل در ظاهر سازه می شود و نما را چشمگیرتر می کند.

انواع درب فلزی حیاط

·       ساخت درب آهنی ساده

ساخت درب آهنی ساده یکی از ارزان ترین و متداول ترین نوع درب فلزی می باشند. امکان ایجاد طرح های مختلف بر روی درب آهنی و ساخت درب حیاط ساده وجود دارد. می توان در ساخت درب آهنی ورودی ساختمان از ترکیب شیشه و فلز یا ایجاد طرح های فرفورژه نیز بهره برد. معمولا معیار تعیین  قیمت ساخت درب آهنی ساده مقدار آهن مصرفی در ساخت و اجرت آهنگر می باشد وهزینه های جانبی چندانی ندارد.

·       درب فرفورژه

درب آهنی فرفورژه نمونه ای از پرطرفدارترین انواع درب های حیاطی هستند. در ساخت درب فلزی فرفورژه اشکال منحنی زیبای آهنی دیده می شود . طراحی درب حیاط فرفورژه هم به شکل کلاسیک وهم مدرن انجام می شود واز امنیت خوبی هم برخوردار هستند. قیمت ساخت درب فرفورژه نسبت به قیمت ساخت درب حیاطی ساده بیشتر است. زیرا ایجاد طرح و ساخت آن مدت زمان و آهن بیشتری می طلبد.

·       درب تلسکوپی حیاطی

درب تلسکوپی حیاطی یا درب حیاطی آکارئونی اصطلاحا به حفاظ های مشبک لوزی شکل و از جنس آهن گفته می شود. ساخت در حیاط تلسکوپی معمولا برای فضاهایی که مشکل محدودیت فضا دارند پیشنهاد می شود. این درب ها کاملا ضد سرقت هستند و از امنیت قابل توجهی برخوردارند.

·       درب کشویی حیاطی

ساخت درب ریلی پارکینگ مناسب برای ساختمان‌های مسکونی و تجاری هستند. بیشتر در مکانهایی که فضای کمی برای پارک کردن خودرو دارند اقدام به نصب درب کشویی فلزی حیاط می کنند. زیرا که درب ریلی پارکینگ در فضای داخلی پارکینگ یا بیرونی دیوار باز و بسته می‌شوند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند. و به راحتی افراد می‌توانند خودرو هایشان را در پشت درب در حیاط پارک کنند. از مزایای دیگر ساخت درب آهنی کشویی امنیت بالای آنها است. چرا که به هیچ وجه نمی‌ توان آنها را باز کرد. همچنین نوع فلزی آنها استحکام و طول عمر بالایی نیز دارند.

·       درب سکشنال پارکینگ

ساخت درب سکشنال پارکینگ مناسب برای ساختمان های مدرن می باشند. درب سکشنال یا درب زیر سقفی به دلیل مکانیزم ویژه ای که دارد مناسب برای فضاهای محدود و با ارتفاع سقفی کم است. عملکرد درب های زیر سقفی به ترتیبی است که توسط فنرهای بالانس و ریل های مخصوص کاملا در زیر سقف جمع می شوند و در صورت نیاز به سرعت و بدون ایجاد هیچ گونه سر و صدایی باز می شوند.

نحوه ساخت درب فلزی حیاط چگونه است؟

در صورتی که مایلید با مراحل نصب درب فلزی ساده حیاط آشنا شوید، باید بدانید مهمترین مرحله در طراحی در آهنی حیاط انتخاب درست و نقشه ساخت درب آهنی حیاطی است. باید با توجه به شرایط و نوع کاربری بهترین انتخاب صورت بگیرد.سپس باید به اندازه گیری چارچوب، جوشکاری و ساخت  قوطی محکم پرداخته شود. میزان استحکام قوطی و نحوه ی زیر سازی درب حیاطی تعیین کننده طول عمر درب است. البته وابسته به نوع درب، ساخت چارچوب درب فلزی نیز باهم تفاوت دارند.

قیمت ساخت درب آهنی حیاط به چه مواردی بستگی دارند؟

قیمت درب فلزی به موارد متعددی بستگی دارد. سبک طراحی درب، اندازه بزرگی درب، تک لنگه بودن یا تعداد لنگه های بیشتر، همگی روی قیمت درب حیاط آهنی و قیمت درب ورودی حیاط تاثیرگذار هستند. درب هایی که به صورت اختصاصی سفارش داده شوند با توجه به مواردی که به ظاهر یا ایمنی درب افزوده شود، موجب تغییر قیمت درب فلزی حیاط می شود. پیشنهاد می شود همیشه هزینه مناسبی را برای سفارش درب حیاط منزل و قیمت درب آهنی حیاط اختصاص دهید. صرفه جویی در هزینه ساخت درب ورودی ساختمان اصلا به نفع تان نیست. با پرداخت مبلغ کمتر یک درب غیر ایمن و دارای استحکام ضعیف را خریداری می کنید. مراقب سازه های بی کیفیت با پروفیل ضایعاتی باشید. فراموش نکنید درب ورودی ساختمان بیشترین سهم را در امنیت فضای داخلی دارد و باید استحکام بالایی داشته باشد.

سفارش ساخت درب حیاط منزل در هوم سرویز

نصب و تعویض درب پارکینگ می توانید به طور رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. همیاران ما جهت مشاوره و اعلام محدوده قیمت با شما تماس می گیرند. همه اندازه گیری ها در محل انجام می شود و محاسبه مبلغ نهایی ساخت محاسبه و به مشتری اطلاع رسانی می شود. پس از اندازه گیری مراحل طراحی درب حیاطی به طور کامل در کارگاه انجام می شود. درب آماده به محل ارسال می شود و در کوتاه ترین زمان درب آهنی در محل مورد نظر نصب می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت درب حیاط تک پنلی (تک درب)
ساخت درب حیاط دو پنلی (دو درب)
ساخت و نصب درب حیاط توری یا شبکه‌ای
طراحی و ساخت درب فرفورژه حیاطی
ساخت دروازه ویلایی لوکس و لاکچری
ساخت درب ورودی حیاط مجتمع اداری و تجاری

همیاران سرویس ساخت درب آهنی حیاط و پارکینگ

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
قیمت از 3,000,000 الی 12,000,000 تومان
توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 1,000,000 الی 2,350,000 تومان
ساخت حفاظ شاخ گوزنی
ساخت حفاظ شاخ گوزنی
قیمت از 3,000,000 الی 12,000,000 تومان
ساخت سایبان
ساخت سایبان
قیمت از 3,000,000 الی 12,000,000 تومان