درب حیاط

درب حیاط

از 1156 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت درب حیاط در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت انواع درب ساده هر کیلو

13,000 الی 18,000 تومان

قیمت ساخت انواع درب طرح دار هر کیلو

22,000 الی 50,000 تومان

متوسط قیمت3,000,000 تومانکمینه قیمت3,000,000 تومانبیشینه قیمت3,000,000 تومان

آنچه درباره درب حیاط خواهید خواند

  • درب حیاط و ساخت درب ورودی آهنی
  • درب حیاط آهنی و درب پارکینگ چه مزایایی دارد؟
  • انواع درب پارکینگ ساختمان
  • انتخاب سایز در ساخت درب حیاط
  • کاربری درب آهنی حیاط
  • سبک طراحی و نمای ساختمان
  • انواع درب فلزی حیاط
  • نحوه ساخت درب حیاط چگونه است؟
  • قیمت درب حیاط به چه مواردی بستگی دارند؟
  • سفارش ساخت و نصب درب حیاط منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

درب حیاط و ساخت درب ورودی آهنی

درب حیاط منزل نقش موثری در زیبایی ورودی ساختماندارد. درب حیاط علاوه بر زیبایی ساختمان تامین کننده ی امنیت ساختمان هم هستند.شاید در نگاه اول تنها برای درب ورودی ساختمان به زیبایی کار توجه کنید، امااین مورد به تنهایی ملاک خوبی برای انتخاب نیست. اگر تصمیم به تعویض دربحیاط ویلایی یا ساخت و نصب درب فلزی پارکینگ داریدباید موارد زیادی را مد نظر قرار دهید. انواع درب های حیاطی موجود هستند که میتوان به ساخت و نصب درب آهنی تلسکوپی، کرکره ای، درب کشویی، درب هایاتوماتیک، درب سکشنال، درب حیاط فرفورژه و درب آهنی ریلی حیاط اشارهکرد. در ادامه به بررسی موارد مهمی که در ساخت دروازه حیاط تاثیر گزارندو معرفی انواع درب فلزی ساده و همچنین عوامل موثر بر قیمت درب حیاط و قیمتدرب پارکینگ می پردازیم.

درب حیاط آهنی و درب پارکینگ چه مزایایی دارد؟

درب آهنی حیاط در مقایسه با دربهای چوبی از استحکامو ماندگاری بیشتری برخوردار هستند. ترکیب فلز و شیشه نشکن هم ایده خوبیبرای درب ورودی ساختمان است که در عین امنیت، زیبایی دروازهحیاط هم حفظ می شود. هنگام ساخت درب آهنی ورودی ساختمان همیشهاولویت با جنس مقاوم تر است. بهترین متریال برای درب حیاط ویلایی و دربورودی ساختمان ، پروفیل فلزی است. سازه های فلزی به مراتب استحکام وامنیت بیشتری نسبت به سایر متریال ها دارند.

در درب پارکینگ آهنیباید از قفل هایی ایمن و ضد سرقت استفاده شود. این روزها باز کردن قفل درب حیاطبرای سارقین چندان دشوار نیست. درب حیاط مدرن به طریقی ساخته می شوند کهقابلیت اجرای انواع قفل روکار و توکار را دارند. درب تلکسوپی حیاطی، درب حیاطریلی، درب حیاط فرفورژه، درب حیاط آکاردئونی و …. همگی قابلیت نصب سیستمهای امنیتی ضد سرقت را دارند. در حیاط با کیفیت، بدون داشتن قفل خوب اصلا کاراییندارد و نمی تواند امنیت ساختمان را به تنهایی تضمین کنند.

انواع درب پارکینگ ساختمان

هیچ نوع محدودیتی درانتخاب درب پارکینگ ساختمان نیست اما بهتر است با توجه به محله، مناسب ترین سازهرا برای ورودی حیاط انتخاب کنید. درب ساده فلزی را می توان در همه مناطقدید و از این نظر کمی دست تان بازتر است. درب فلزی در مقایسه با سازه های چوبیاستحکام بیشتری دارند و از لحاظ امنیتی نیز، ایده آل هستند. رایج ترین انواع دربورودی طراحی های باز و بسته هستند.

درب فلزی ساده باطراحی بسته

درب حیاط بسته، فضای محوطه را خصوصی و قابل استفاده ترمی کند. در واقع مالک می تواند در حیاط ساختمان آزادی بیشتری داشته باشد و بهراحتی در این فضا تردد کند. معمولا این درب ها به صورت کامل با فلز ساخته شده اندو دارای نرده و قسمت های باز دیگر نیستند. به این ترتیب امکان دیدن فضای داخلمحوطه از بیرون ساختمان وجود ندارد. در ساختمان هایی که دید مشرف ندارند استفادهاز درب های بسته خیلی رایج است.

درب فلزی سادهحیاط با طراحی باز

درب حیاط باز از مدل های رایج در آپارتمان های مدرناست. در این سازه درب فلزی به گونه ای طراحی می شود که از بیرون ساختمان، فضایداخل محوطه کامل در دید قرار دارد. در ساختمان هایی که فضای سبز و محوطه سازی شدهاند، همیشه طراحی باز پیشنهاد می شود. هدف از این طراحی، دیده شدن فضای عمومیساختمان و نماسازی بهتر است. اگر حیاط شخصی نیست و به صورت اشتراکی استفاده می شودمی توانید از درب با طراحی باز بیشترین زیبایی را در ورودی ساختمان ایجادکنید. این سازه مناسب آپارتمان ها، ساختمان های ویلایی با دکوراسیون فضای سبز وساختمان های مدرن است.

انتخاب سایز در ساخت درب حیاط

موقع ساخت بنا،اندازه درب ورودی ساختمان آهنی هم مشخص می شود. با توجه به نوعمعماری و طراحی ساختمان انواع درب های تک لنگه ، درب یک و نیم لنگه یا دو لنگه رامی توان به عنوان درب حیاط نصب کرد. سایز درب بستگی به کاربری آن دارد.برای مثال فضای مورد نیاز برای نصب درب فلزی پارکینگ همیشه بیشتراز درب ورودی حیاط است. اندازه درب حیاط ویلایی و اندازه درب ورودی ساختمان هم با تفاوتدارند.

کاربری درب آهنی حیاط

درب پارکینگ تنها برای عبور اتومبیل ها در نظرگرفته شده و اندازه و سبک متفاوتی از ساخت درب ورودی ساکنین به مجتمعدارد. بهتر است این درب مجهز به سیستم های بازشو باشد تا کاربری راحت تری پیداکنند. انواع ساخت درب تلسکوپی یا ساخت درب ریلی پارکینگ پیشنهاد مناسب تریاست. اما ساخت درب فلزی حیاط برای عبور ومرور ساکنین، اندازه کوچکتری ازدرب پارکینگ دارد.

سبک طراحی و نمای ساختمان

درب حیاط آهنی جزئی از ظاهر ساختمان است و باید درهماهنگی کامل با نمای اصلی باشد. متریال به کار برده شده در نما و همچنین سبکطراحی در انتخاب و درب ورودی ساختمان تاثیر دارد. ساختمان هایی که با سبکمدرن طراحی شده اند و از متریال متفاوتی استفاده کرده اند بنابراین با درب آهنیساده و سنتی سنخیتی ندارند. هماهنگی در همه المان های نما موجب حفظ تعادل درظاهر سازه می شود و نما را چشمگیرتر می کند.

انواع درب فلزی حیاط

ساخت درب آهنیساده

درب آهنی ساده یکی از ارزان ترین و متداول ترین نوعدرب حیاط می باشند. امکان ایجاد طرح های مختلف بر روی درب آهنی و درب حیاط ساده وجوددارد. می توان در ساخت درب آهنی حیاط از ترکیب شیشه و فلز یا ایجاد طرح هایفرفورژه نیز بهره برد. معمولا معیار تعیین قیمت درب حیاط ساده مقدار آهن مصرفی در ساخت واجرت آهنگر می باشد وهزینه های جانبی چندانی ندارد.

درب حیاطفرفورژه

درب حیاط فرفورژه نمونهای از پرطرفدارترین انواع درب های حیاطی هستند. در درب حیاط فرفورژه اشکالمنحنی زیبای آهنی دیده می شود . طراحی درب حیاط فرفورژه هم به شکلکلاسیک وهم مدرن انجام می شود واز امنیت خوبی هم برخوردار هستند. قیمت دربحیاط فرفورژه نسبت به قیمت درب حیاطی ساده بیشتراست. زیرا ایجاد طرح و ساخت آن مدت زمان و آهن بیشتری می طلبد.

درب تلسکوپیحیاطی

درب تلسکوپی حیاطییا درب حیاط آکارئونی اصطلاحا به حفاظ های مشبک لوزی شکل و از جنس آهنگفته می شود. در حیاط تلسکوپی معمولا برای فضاهایی که مشکل محدودیت فضادارند پیشنهاد می شود. این درب ها کاملا ضد سرقت هستند و از امنیت قابل توجهیبرخوردارند.

درب کشویی حیاطی

درب ریلی پارکینگ مناسب برای ساختمان‌های مسکونی وتجاری هستند. بیشتر در مکانهایی که فضای کمی برای پارک کردن خودرو دارند اقدامبه نصب درب کشویی فلزی حیاط می کنند. زیرا که درب ریلیپارکینگ در فضای داخلی پارکینگ یا بیرونی دیوار باز و بسته می‌شوند و فضایزیادی را اشغال نمی کنند. و به راحتی افراد می‌توانند خودرو هایشان را در پشت دربدر حیاط پارک کنند. از مزایای دیگر درب آهنی پارکینگ کشویی امنیت بالای آنهااست. چرا که به هیچ وجه نمی‌ توان آنها را باز کرد. همچنین نوع فلزی آنها استحکامو طول عمر بالایی نیز دارند.

درب پارکینگ سکشنال

درب پارکینگ مناسببرای ساختمان های مدرن می باشند. درب سکشنال یا درب زیر سقفی به دلیل مکانیزم ویژهای که دارد مناسب برای فضاهای محدود و با ارتفاع سقفی کم است. عملکرد درب های زیرسقفی به ترتیبی است که توسط فنرهای بالانس و ریل های مخصوص کاملا در زیر سقف جمعمی شوند و در صورت نیاز به سرعت و بدون ایجاد هیچ گونه سر و صدایی باز می شوند.

نحوه ساخت درب حیاط چگونه است؟

در صورتی که مایلیدبا مراحل نصب درب فلزی ساده حیاط آشنا شوید، باید بدانیدمهمترین مرحله در طراحی در آهنی حیاط انتخاب درست و نقشه درب حیاطی است.باید با توجه به شرایط و نوع کاربری بهترین انتخاب صورت بگیرد.سپس باید به اندازهگیری چارچوب، جوشکاری و ساخت قوطی محکم پرداخته شود. میزاناستحکام قوطی و نحوه ی زیر سازی درب حیاط تعیین کننده طول عمر درب است. البتهوابسته به نوع درب، ساخت چارچوب درب حیاط نیز باهم تفاوت دارند.

قیمت درب حیاط به چه مواردی بستگی دارند؟

قیمت درب حیاط به موارد متعددی بستگی دارد. سبکطراحی درب حیاط ، اندازه بزرگی درب، تک لنگه بودن یا تعداد لنگه های بیشتر، همگیروی قیمت درب حیاط آهنی و قیمت درب ورودی حیاط تاثیرگذارهستند. درب هایی که به صورت اختصاصی سفارش داده شوند با توجه به مواردی که به ظاهریا ایمنی درب افزوده شود، موجب تغییر قیمت درب حیاط می شود. پیشنهاد میشود همیشه هزینه مناسبی را برای سفارش درب حیاط منزل و قیمتدرب آهنی حیاط اختصاص دهید. صرفه جویی در قیمت درب پارکینگساختمان اصلا به نفع تان نیست. با پرداخت مبلغ کمتر یک درب غیر ایمن و دارایاستحکام ضعیف را خریداری می کنید. مراقب سازه های بی کیفیت با پروفیل ضایعاتیباشید. فراموش نکنید درب پارکینگ ساختمان بیشترین سهم را در امنیت فضای داخلی داردو باید استحکام بالایی داشته باشد.

سفارش ساخت و نصب درب حیاط منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

جهت نصب و تعویضدرب پارکینگ می توانید به طور رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید. همیاران ما جهت مشاوره و اعلام محدوده قیمت با شما تماس می گیرند. همهاندازه گیری ها در محل انجام می شود و محاسبه مبلغ نهایی ساخت محاسبه و به مشتریاطلاع رسانی می شود. پس از اندازه گیری مراحل طراحی درب حیاط به طور کامل درکارگاه انجام می شود. درب آماده به محل ارسال می شود و در کوتاه ترین زمان دربآهنی در محل مورد نظر نصب می شود.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس درب حیاط و همچنین ارایه خدمات درب حیاط تک پنلی (تک درب) نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس درب حیاط

درب حیاط تک پنلی (تک درب)

درب حیاط دو پنلی (دو درب)

درب پارکینگ ریلی، تلسکوپی آهنی

طراحی و ساخت درب فرفورژه حیاطی

ساخت دروازه ویلایی لوکس و لاکچری

ساخت درب ورودی حیاط مجتمع اداری و تجاری

ساخت و نصب درب حیاط توری یا شبکه‌ای

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط درب حیاط ساختمان و ساخت درب پارکینگ فرفورژه و آهنی

قیمت دقیق درب حیاط مورد نظر شما پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
نقاشی راه پله و پارکینگ ساختمان
قیمت از 6,800,000 الی 6,800,000 تومان
توری پنجره
توری پنجره
قیمت از 700,000 الی 3,200,000 تومان
ساخت حفاظ شاخ گوزنی
ساخت حفاظ شاخ گوزنی
قیمت از 1,300,000 الی 1,300,000 تومان
ساخت سایبان
ساخت سایبان
قیمت از 1,200,000 الی 1,200,000 تومان