banner

طراحی و ساخت انواع سایبان پارکینگ، استخر، تراس

از 1350 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت سایبان ساده، متحرک و برقی

قیمت ساخت و اجرای سایبان(هر کیلو)

14,000 الی 25,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط طراحی و ساخت سایبان پارکینگ، استخر، تراس و گلخانه

قیمت دقیق ساخت سایبان مورد نظر شما پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

ساخت انواع سایبان ساده، متحرک و برقی مخصوص پوشش سقف پارکینگ، استخر، تراس و ... توسط همیاران متخصص هوم سرویز انجام می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ساخت سایبان چه کاربردهایی دارد؟

ساخت سایبان با اهداف متفاوت و در فضاهای مختلفی اجرا می شود. سایبان پارکینگ اتومبیل جهت ایجاد فضای سرپوشیده برای حفاظت بهتر از خودرو در حیاط اجرا می شود. ساخت سایبان حیاط منزل در انواع مختلف سایه بان جمع شونده، سایبان برقی، سایبان آکاردئونی، سایه بان شیب دار و غیره ساخته می شوند. در ساخت سایبان پارکینگ از متریال های مختلفی استفاده می شود و با توجه به شرایط آب و هوایی حاکم در فضای مورد نظر انتخاب می شوند. البته این موارد تنها مختص پارکینگ نیست بلکه در مواردی نصب سایه بان درب حیاط، ساخت سایبان بالکن، ساخت سایبان تراس، ساخت سایبان مغازه و غیره کاربرد دارد. ساخت سایبان خودرو بر اساس نوع خودرو، فضای در دسترس و همچنین نوع معماری خانه، طراحی می شوند. 

در ادامه به مزایای نصب سایه بان پارکینگ، انواع سایبان حیاط منزل و عوامل موثر بر هزینه ساخت سایبان در حیاط منزل می پردازیم.

نصب سایبان استخر

وجود استخر در خانه یک مزیت بزرگ است اما این روزها با وجود ساختمان های مشرف و برج های بلند، استفاده از استخرهای خصوصی کمی مشکل ساز شده است. به خصوص استخرهای روباز کاملا در دید همسایه ها قرار دارند و نمی توان به راحتی و بدون نگاه مزاحم از استخر استفاده کرد. صنعت کاران با تولید انواع پوشش سقف استخر و ساخت سایبان استخر توانسته اند این مشکل بزرگ را حل کنند. با نصب سایه بان ثابت و متحرک دیگر نگران دید مزاحم نخواهید بود.

نصب سایبان استخر تنها برای جلوگیری از دید همسایه ها نیست بلکه از ورود گرد و خاک به داخل آب هم تا حدود زیادی جلوگیری می کند. استخرهایی که با انواع سقف پوشیده شده اند، امکان استفاده چهار فصل را نیز دارند و آب استخر تا مدت بیشتری تمیز باقی می ماند. سقف های استخری مثل سایبان پارکینگ اتومبیل در منازل، در فضای باز و زیر نور خورشید قرار دارند. بنابراین مهم ترین ویژگی این سقف ها، مقاومت آن در تغییرات دمای محیط است. این سقف باید تحمل دمایی بالایی داشته باشد تا بتواند بدون آسیب در گرمای تابستان باقی بماند.

ساخت سایبان پارکینگ خودرو چه مزایایی دارد؟

ساخت پارکینگ در حیاط با کمک سایبان از مرسوم ترین روش های استفاده بهینه از فضای در دسترس است. در معنای کلی مزایای ساخت پارکینگ در حیاط بر کسی پوشیده نیست. اما مواردی مانند سایبان برقی و یا نصب سایبان پارکینگ ساده در فضاهای مختلف به کار برده می شود تا نهایت استفاده از فضای موجود صورت بگیرد. با استفاده از ساخت سایبان پارکینگ ویلا و آپارتمان ها از تابش مستقیم نور خورشید به بدنه خودرو و ایجاد خرابی در بدنه جلوگیری می شود. همچنین ساخت پارکینگ خودرو از یخ زدگی خودرو در هنگام بارش برف و باران در فصول سرد سال نیز جلوگیری می کند. همچنین ساخت سایه بان حیاط موجب می شود فضایی به دور از نور مستقیم خورشید یا بارش های جوی در حیاط برای نشستن و استفاده از فضای آزاد برای ساکنین ساختمان ایجاد شود.

سایبان پارکینگ در محوطه آزاد به طور مثال جلوی کارخانه ها و کارگاه ها و همچنین جهت ساخت پارکینگ در حیاط منزل شخصی و ویلایی کاربرد دارد.

انتخاب مدل ساخت پارکینگ در حیاط

نوع کاربرد و نیاز افراد تعیین کننده مدل است. نوع سازه، ابعاد و تعداد ماشین های مورد نظر بری قرار گیری در زیر سایه بان خودرو همه از مواردی هستند مدل ساخت پارکینگ در حیاط تاثیر دارند. میزان بارش برف نیز از مواردی است در انتخاب مصالح سایه بان تاثیر دارد. زیرا سقف پارکینگ حیاط باید دارای مقاومت کافی برای تحمل وزن بالا را داشته باشد.

انواع سایبان پارکینگ خودرو

نصب سایبان ماشین و حیاط بر اساس نحوه طراحی سایه بان و همچنین مصالح و متریال مورد نیاز تقسیم بندی می شوند.

سایبان پارکینگ ثابت

منظور از ثابت و متحرک، باز و بسته شدن سقف پارکینگ است. این ساختار از رایج ترین انواع سایه بان ماشین است. برای شروع ابتدا لازم است تا سازه اصلی و چارچوب، ساخته شود. اندازه ثابتی وجود ندارد و این مورد با توجه به مکان پارک اتومبیل، اندازه گیری می شود. بعد از اندازه گیری دقیق، می توان سازه اصلی را اجرا کرد.

سایبان ماشین متحرک

این مدل از لحاظ کاربردی بسیار متفاوت است. بر خلاف نوع ثابت، این سازه قابلیت حرکت دارد. به این ترتیب هر زمان که لازم است می توان آن را باز کرده و روی اتومبیل را پوشش دهید. در بقیه موارد نیازی نیست و می توان به سادگی آن را جمع کرد. اغلب حرکت سقف توسط فشار یک دکمه و نیروی برق انجام می شود

ساخت سایبان ماشین جمع شونده

سایبان های جمع شونده مانند سایبان مغازه و سایبان بالکن هستند. این سایبان ها به صورت بازویی باز و بسته می شوند و به سایبان های برقی و سایبان متحرک مشهورند و مجهز به موتور برقی هستند. سایبان خودرو جمع شونده مناسب برای ساخت سقف پارکینگ خودرو، ساخت سایبان ورودی ویلا، ساخت سایبان بالکن است. سایبان خودرو برقی در مقابل رطوبت و وزش باد مقاوم است.

ساخت سایبان چتری یا بادبانی

یکی از زیباترین مدل ها، مدل چتری است. برای محوطه سازی در حیاط ویلا و ساخت سایبان در باغ از مدل چتری استفاده می شود. سایه بان های چتری به دو صورت ثابت و متحرک ساخته و روی زمین نصب می شوند.

ساخت سایبان آکاردئونی

ساخت سایبان آکارئونی برای پارکینگ های مراکز تجاری بهترین گزینه است. سایبان آکاردئونی به شکل ساز آکاردئونی باز و بسته شده و مناسب برای فضاهای محدود و وسیع هستند.

ساخت سایبان چادری

در ساخت چهارچوب سایه بان چادری می توان از متریال های مختلفی استفاده نمود. روی چهارچوب نیز پوشش پارچه ای قرار داده می شود و موجب محافظت از خودرو می شود.

سایبان پارکینگ پیش ساخته

سایبان پیش ساخته نیز نمونه ی دیگری برای ساخت پارکینگ است. در این سازه از فولاد یا آلومنیوم استفاده می شود. سقف این نوع سایه بان معمولا فلزی نیست و گرما را از خود عبور نمی دهند و موجب می شوند در روزهای گرم تابستان سایه ی گرمی ایجاد نشود و دچار زنگ زدگی نخواهند شد.

سایبان ارزان آیا امکان پذیر است؟

ساخت پارکینگ ارزان تنها با روش های سنتی قابل اجرا است. برای ساخت پارکینگ در حیاط منزل می توانید از روش های قدیمی نیز استفاده کنید و انتظار بالاترین میزان استحکام را نیز داشته باشید. البته نصب سایبان ارزان خواسته بسیاری از افراد است اما در این بین استفاده از متریال باکیفیت و درجه یک نیز مهم است.

قیمت ساخت سایبان به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت سایبان پارکینگ به موارد متعددی بستگی دارد. هزینه ساخت سایبان در درجه اول به مدل بستگی دارد زیرا متریال متفاوت، قیمت سایبان پارکینگ را تغییر می دهند. در تعیین قیمت سایه بان فاکتورهایی مانند متریال نقش بسیار موثری دارد. به طور مثال اگر سقف سایبان از پارچه تشکیل شده باشد یا از چوب و فلز در قیمت سایه بان حیاط تغییر ایجاد می کنند. نوع طراحی سایبان نیز نقش موثری در قیمت دارد. مورد دیگر اینکه سایه بان ثابت یا متحرک، مکانیکی و برقی بودن آن یا یا دستی بودن آن نیز بر قیمت ساخت پارکینگ حیاط تاثیر دارد. مورد دیگر اینکه هزینه نصب سایبان به مساحت مورد نظر نیز وابسته است. طبعا هرچه مساحت بیشتر باشد قیمت ساخت سایبان حیاط نیز افزایش پیدا می کند. در هر صورت نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان هزینه ساخت پارکینگ حیاط اختصاص داد و باید فضا به طور دقیق توسط نصاب سایبان بررسی و اعلام شود.

ساخت انواع سایبان توسط متخصصین هوم سرویز

اگر به دنبال نصب سایبان تراس، بالکن، سایبان روی استخر و ساخت سایبان پارکینگ اتومبیل در منزل هستید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و برآورد قیمت با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

طراحی و ساخت انواع سایبان متحرک و ثابت
اجرای سقف پارکینگ و سایه بان تراس
ساخت و نصب سایبان برقی و تاشو
طراحی و ساخت پارکینگ و سایه بان حیاط
اجرای انواع سایه بان چتری حیاط ویلا و باغ
ساخت سایبان استخر، بالکن و تراس با انواع متریال

همیاران سرویس طراحی و ساخت انواع سایبان پارکینگ، استخر، تراس

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی