ساخت سایبان

ساخت سایبان

از 1350 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت سایبان در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت و اجرای سایبان(هر کیلو)

16,000 الی 35,000 تومان

قیمت ساخت و اجرای سایبان برای مسقف کردن پارکینگ

توافقی

قیمت ساخت و نصب سایبان کولر آبی

120,000 الی 180,000 تومان

متوسط قیمت2,500,000 تومانکمینه قیمت2,500,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره ساخت سایبان خواهید خواند

  • ساخت سایبان حیاط و پارکینگ
  • ساخت سایبان پارکینگ چه مزایایی دارد؟
  • انتخاب مدل ساخت پارکینگ در حیاط
  • انواع سایبان پارکینگ خودرو
  • نصب سایبان استخر
  • سایبان ارزان آیا امکان پذیر است؟
  • قیمت ساخت سایبان حیاط و پارکینگ به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت سایبان حیاط و ساخت پارکینگ را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت سایبان حیاط و پارکینگ

ساخت سایبان بااهداف متفاوت و در فضاهای مختلفی اجرا می شود. سایبان حیاط و ساخت پارکینگ جهتایجاد فضای سرپوشیده برای حفاظت بهتر از خودرو در حیاط اجرا می شود. ساختسایبان حیاط منزل در انواع مختلف جمع شونده، سایبان برقی، آکاردئونی،شیب دار و غیره ساخته می شوند. در ساخت پارکینگ از متریال های مختلفی استفادهمی شود و با توجه به شرایط آب و هوایی حاکم در فضای مورد نظر انتخاب می شوند.البته این موارد تنها مختص پارکینگ نیست بلکه در مواردی ساخت سایبان دربحیاط، ساخت سایبان بالکن، ساخت سایبان تراس، سایبانمغازه، سایبان حیاط و غیره کاربرد دارد. ساخت سایبان حیاط براساس نوع خودرو، فضای در دسترس و همچنین نوع معماری خانه، طراحی می شوند.

در ادامه بهمزایای ساخت پارکینگ در حیاط منزل و عوامل موثر بر قیمتساخت سایبان در حیاط منزل می پردازیم.

ساخت سایبان پارکینگ چه مزایایی دارد؟

ساخت پارکینگ در حیاط باکمک سایبان از مرسوم ترین روش های استفاده بهینه از فضای در دسترس است. در معنایکلی مزایای ساخت پارکینگ در حیاط بر کسی پوشیده نیست. اما مواردی مانندسایبان برقی و یا ساخت سایبان پارکینگ ساده در فضاهای مختلف به کاربرده می شود تا نهایت استفاده از فضای موجود صورت بگیرد. با استفاده از ساختسایبان پارکینگ ویلا و آپارتمان ها از تابش مستقیم نور خورشید به بدنهخودرو و ایجاد خرابی در بدنه جلوگیری می شود. همچنین ساخت پارکینگ در حیاط ازیخ زدگی خودرو در هنگام بارش برف و باران در فصول سرد سال نیز جلوگیری می کند.همچنین موجب می شود فضایی به دور از نور مستقیم خورشید یا بارش های جوی در حیاطبرای نشستن و استفاده از فضای آزاد برای ساکنین ساختمان ایجاد شود.

سایبان پارکینگ درمحوطه آزاد به طور مثال جلوی کارخانه ها و کارگاه ها و همچنین جهت ساختپارکینگ در حیاط منزل شخصی و ویلایی کاربرد دارد.

انتخاب مدل ساخت پارکینگ در حیاط

نوع کاربرد و نیاز تعدادافراد تعیین کننده مدل است. نوع سازه، ابعاد و تعداد ماشین های مورد نظر بریقرار گیری در پارکینگ خودرو همه از مواردی هستند مدل ساختپارکینگ در حیاط تاثیر دارند. میزان بارش برف نیز از مواردی است درانتخاب مصالح سایبان تاثیر دارد. زیرا سقف پارکینگ حیاط باید دارایمقاومت کافی برای تحمل وزن بالا را داشته باشد.

انواع سایبان پارکینگ خودرو

نصب سایبان ماشین وحیاط بر اساس نحوه طراحی سایه بان و همچنین مصالح و متریال مورد نیازتقسیم بندی می شوند.

سایبان پارکینگثابت

منظور از ثابت ومتحرک، باز و بسته شدن سقف پارکینگ است. این ساختار از رایج ترین انواع سایبانحیاط است. برای شروع ابتدا لازم است تا سازه اصلی و چارچوب، ساخته شود. اندازهثابتی وجود ندارد و این مورد با توجه به مکان پارک اتومبیل، اندازه گیری می شود.بعد از اندازه گیری دقیق، می توان سازه اصلی را اجرا کرد.

سایبان حیاطمتحرک

این مدل از لحاظکاربردی بسیار متفاوت است. بر خلاف نوع ثابت، این سازه قابلیت حرکت دارد. به اینترتیب هر زمان که لازم است می توان آن را باز کرده و روی اتومبیل را پوشش دهید. دربقیه موارد نیازی نیست و می توان به سادگی آن را جمع کرد. اغلب حرکت سقف توسط فشاریک دکمه و نیروی برق انجام می شود.

سایبان پارکینگجمع شونده

سایبان های جمع شوندهمانند سایبان مغازه و سایبان بالکن هستند. اینها به صورتبازویی باز و بسته می شوند و به سایبان های برقی و سایبان متحرک مشهورندو مجهز به موتور برقی هستند. سایبان حیاط جمع شونده مناسب برایساخت سقف پارکینگ خودرو، ساخت سایبان ورودی ویلا، ساخت سایبان بالکن است. سایبانخودرو برقی در مقابل رطوبت و وزش باد مقاوم است.

ساخت سایبانچتری یا بادبانی

یکی از زیباترین مدلها، مدل چتری است. برای محوطه سازی در حیاط ویلا و ساخت سایبان حیاط ازمدل چتری استفاده می شود. این ها به دو صورت ثابت و متحرک ساخته و روی زمین نصب میشوند.

سایبان پارکینگآکاردئونی

ساخت سایبان آکارئونی برایپارکینگ های مراکز تجاری بهترین گزینه است. سایبان آکاردئونی به شکل ساز آکاردئونیباز و بسته شده و مناسب برای فضاهای محدود و وسیع هستند.

ساخت سایبانچادری

در ساخت چهارچوب سایهبان چادری می توان از متریال های مختلفی استفاده نمود. روی چهارچوب نیز پوشش پارچهای قرار داده می شود و موجب محافظت از خودرو می شود.

سایبان پارکینگ پیشساخته

سایبان پیش ساخته نیزنمونه ی دیگری برای ساخت پارکینگ است. در این سازه از فولاد یا آلومنیوماستفاده می شود. سقف این نوع سایه بان معمولا فلزی نیست و گرما را از خود عبور نمیدهند و موجب می شوند در روزهای گرم تابستان سایه ی گرمی ایجاد نشود و دچار زنگزدگی نخواهند شد.

نصب سایبان استخر

وجود استخر در خانهیک مزیت بزرگ است اما این روزها با وجود ساختمان های مشرف و برج های بلند، استفادهاز استخرهای خصوصی کمی مشکل ساز شده است. به خصوص استخرهای روباز کاملا در دیدهمسایه ها قرار دارند و نمی توان به راحتی و بدون نگاه مزاحم از استخر استفادهکرد. صنعت کاران با تولید انواع پوشش سقف استخر و ساخت سایبان استخر توانستهاند این مشکل بزرگ را حل کنند. با ساخت سایبان حیاط و متحرک دیگر نگراندید مزاحم نخواهید بود.

نصب سایبان استخر تنهابرای جلوگیری از دید همسایه ها نیست بلکه از ورود گرد و خاک به داخل آب هم تا حدودزیادی جلوگیری می کند. استخرهایی که با انواع سقف پوشیده شده اند، امکان استفادهچهار فصل را نیز دارند و آب استخر تا مدت بیشتری تمیز باقی می ماند. سقف هایاستخری مثل سایبان پارکینگ در منازل، در فضای باز و زیر نور خورشید قراردارند. بنابراین مهم ترین ویژگی این سقف ها، مقاومت آن در تغییرات دمای محیط است.این سقف باید تحمل دمایی بالایی داشته باشد تا بتواند بدون آسیب در گرمای تابستانباقی بماند.

سایبان ارزان آیا امکان پذیر است؟

ساخت پارکینگ ارزان تنهابا روش های سنتی قابل اجرا است. برای ساخت پارکینگ در حیاط منزل میتوانید از روش های قدیمی نیز استفاده کنید و انتظار بالاترین میزان استحکام را نیزداشته باشید. البته ساخت سایبان حیاط ارزان خواسته بسیاری از افراد استاما در این بین استفاده از متریال باکیفیت و درجه یک نیز مهم است.

قیمت ساخت سایبان حیاط و پارکینگ به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمتسایبان پارکینگ به موارد متعددی بستگی دارد. هزینه ساخت سایبان حیاط دردرجه اول به مدل بستگی دارد زیرا متریال متفاوت، قیمت سایبان پارکینگ راتغییر می دهند. در تعیین قیمت سایبان حیاط فاکتورهایی مانند متریالنقش بسیار موثری دارد. به طور مثال اگر سقف سایبان از پارچه تشکیل شده باشد یا ازچوب و فلز در قیمت سایبان حیاط تغییر ایجاد می کنند. نوع طراحیسایبان نیز نقش موثری در قیمت دارد. مورد دیگر اینکه سایبان حیاط ثابتیا متحرک، مکانیکی و برقی بودن آن یا یا دستی بودن آن نیز بر قیمت ساخت پارکینگحیاط تاثیر دارد. مورد دیگر اینکه قیمت سایبان حیاط به مساحتمورد نظر نیز وابسته است. طبعا هرچه مساحت بیشتر باشد قیمت ساخت سایبان حیاط نیز افزایشپیدا می کند. در هر صورت نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان هزینه ساخت پارکینگ حیاط اختصاصداد و باید فضا به طور دقیق توسط نصاب بررسی و اعلام شود.

ساخت سایبان حیاط و ساخت پارکینگ را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر به دنبال ساختو نصب سایبان حیاط، تراس، بالکن، سایبان روی استخر و ساخت سایبانپارکینگ اتومبیل در منزل هستید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانههوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره و برآورد قیمت سایبان حیاطبا شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت سایبان و همچنین ارایه خدمات ساخت سایبان حیاط نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, نصب سایبان کولر آبی, کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت سایبان

ساخت سایبان حیاط

ساخت پارکینگ و سایه بان تراس

ساخت سایبان استخر، بالکن با انواع متریال

ساخت سایبان متحرک و ثابت

نصب سایبان چتری حیاط ویلا و باغ

ساخت و نصب سایبان برقی و تاشو

نظرات کاربران

profile picture
مجید اسماعیلی

خیلی راضی بودم . همیار خیلی خوش اخلاق و خوش برخورد و آن تایم بودن و قیمت خیلی مناسبی هم پیشنهاد دادن . ممنون از شما .

profile picture
هانیه مصطفایی

ما مودم رو پیش 3 نفر بردیم ولی اصلا نتونستن تشخیص بدن مشکل چیه ولی ایشون هم تشخیص و هم تعمیرشون درجه 1 بود و حتی تا دیر وقت داشتند مودم رو چک میکردند که کامل درست شده باشه

profile picture
زهره شیدا

خوش اخلاق بودند و تشخیصشون درست بود طبق تعرفه اعلام شده شرکت هم مبلغ رو دربافت کردند و در کل عالی بودند و باز هم از خدمات خوب هوم سرویس استفاده میکنم

profile picture
بنیامین البرز

خوش قول بودند و کیفیت شیشه ایی که برام آوردند واقعا عالی بود و اندازه ی کار فیکس شد دستشون درد نکنه

شرایط طراحی و ساخت سایبان استخر، سایبان تراس و ساخت پارکینگ

قیمت دقیق ساخت سایبان مورد نظر شما پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

ساخت انواع سایبان ساده، متحرک و برقی مخصوص پوشش سقف پارکینگ، استخر، تراس و ... توسط همیاران متخصص هوم سرویز انجام می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

garden-design
محوطه سازی و طراحی باغچه
قیمت از 1,000,000 الی 12,000,000 تومان
fountain
طراحی و ساخت آبنما
قیمت از 1,000,000 الی 12,000,000 تومان
build-wooden-pavilion
ساخت آلاچیق چوبی
قیمت از 1,000,000 الی 12,000,000 تومان
install-lamp-chandeliers
نصب لامپ، چراغ و لوستر
قیمت از 370,000 الی 850,000 تومان