ساخت آلاچیق چوبی

ساخت آلاچیق چوبی

از 1351 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت آلاچیق چوبی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت طراحی و ساخت آلاچیق ساده به همراه رنگ کاری (متر مربع)

600,000 الی 900,000 تومان

قیمت طراحی و ساخت آلاچیق طرح دار پلکانی(متر مربع)

800,000 الی 1,100,000 تومان

متوسط قیمت13,500,000 تومانکمینه قیمت7,000,000 تومانبیشینه قیمت20,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت آلاچیق چوبی خواهید خواند

  • ساخت آلاچیق چوبی
  • انواع آلاچیق چوبی
  • مراحل ساخت آلاچیق چوبی
  • آلاچیق چوبی ارزان از چه متریالی تشکیل شده است؟
  • قیمت ساخت آلاچیق چوبی به چه عواملی بستگی دارد؟
  • ساخت انواع آلاچیق های چوبی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت آلاچیق چوبی

ساخت آلاچیق چوبی اخیرا هم به عنوان محل استراحت،تفریح و هم به عنوان یک سازه تزئینی زیبا کاربرد دارد. آلاچیق های چوبی باتوجه به محلی که قرار می گیرند، ازانواع متریال مختلف و در ابعاد و اندازه هایمتفاوت طراحی و اجرا می شوند. شرایط آب و هوایی موجود، در انتخاب متریال مورد نیازبرای ساخت بسیار تاثیرگذار است. چوب مورد استفاده برای این سازه باید دارای مقاومتبسیار بالایی در مقابل نور آفتاب، رطوبت و باران و نفوذ حشرات باشند. استفاده ازچوب های معمولی گزینه مناسبی نیست زیرا در اثر عوامل جوی زود فرسوده خواهند شد. درادامه به معرفی انواع آنها و عوامل موثر بر قیمت ساخت آلاچیقچوبی می پردازیم.

انواع آلاچیق چوبی

از این سازه زیبا درحیاط، باغ، باغچه، پارک و در فضای سبز هتل ها، رستوران ها، شرکت ها و کارخانجات استفادهمی شود. انواع پرگولا چوبی با مقاصد مختلف طراحی و اجرا می شوند که انواع سنتی، جنگلی،پیش ساخته، مدرن و ساخت آلاچیق چوبی ساده بنا به درخواست کارفرماطراحی و اجرا می شوند.

ساخت آلاچیقچوبی سنتی

ساخت آلاچیق چوبیسنتی و یا آلاچیق کلاسیک از قدیمی ترین مدل ها است. زمانی که ازدکوراسیون در فضای باز صحبت می شود بیشترین توجه افراد به استفاده از نمونه هایکلاسیک است. زیرا این نوع سازه ها تجمل گرایی بیشتری دارند و می توانند نهایتخواسته افراد را فراهم کنند. تجمل‌گرایی و پرداختن به جزئیات در ساخت آلاچیقچوبی کلاسیک حرف اول را می زند. هزینه ساخت آلاچیق چوبی سنتی نسبتبه سایر موارد بیشتر است.

ساخت آلاچیقچوبی مدرن

بهترین انتخاب برای حیاطهای کوچک، آلاچیق چوبی مدرن است. به علت سادگی این طرح و قابلیت اجرا درابعاد کوچک بیشتر طرفدار پیدا کرده است. همچنین هزینه ساخت آلاچیق مدرن بسیارمناسب تر از سایر مدل ها است. زیرا در این نوع به جزئیات کمتری پرداخته می شود وطبعا هزینه ها نیز کاهش پیدا خواهند کرد. همچنین در این سبک می توان از انواع رنگهای مختلف متناسب با فضا استفاده نمود.

مراحل ساخت آلاچیق چوبی

ساخت این سازه ها ازمراحلمتفاوتی تشکیل شده است. این مراحل بر اساس نوع نیاز کارفرما و طرح ارائه شده توسططراحان، جزئیات متفاوتی دارد. همانطور که پیشتر نیز بیان کردیم، این سازه در انواعطرح های مختلف و با استفاده از متریال های مختلف ساخته می شود. انواع آلاچیقچوبی پیش ساخته و دست ساز با توجه به سلیقه طراحان و معماران والبته خواسته مشتری تولید و عرضه می گردند. مراحل ساخت این سازه چوبی به طور کل ازمشاوره، طراحی و مرحله اجرا تشکیل شده است. نصب آلاچیق چوبی نیزاز سه قسمت فونداسیون، اجرای ستون و نصب سقف تشکیل می شود.

آلاچیق چوبیآماده

آلاچیق چوبی پیشساخته یاآماده به سازه هایی گفته می شود که تمام قطعات آن در فضای دیگر ساخته شده اندو تنها برای نصب در محل مورد نظر آورده می شوند. این سازه ها بر اساس موقعیتجغرافیایی از متریال مختلف ساخته و یه محل مورد نظر فرستاده می شوند. اینسازه در رستوران ها و سفره خانه سنتی بیشتر کاربرد دارد.

آلاچیق چوبی ارزان از چه متریالی تشکیل شده است؟

ساخت آلاچیق چوبیارزان درگرو متریال و طرحی است که انتخاب می کنید. یکی از آن مصالح ساختآلاچیق چوبی ساده با چوب پلاست است که ظاهری مشابه با چوب دارد و هزینهکمتری دارد. هرچه طرح مورد نظر را ساده تر انتخاب کنید و سقف ساده تری داشته باشدطبعا به نمونه ارزان تری دست پیدا خواهید کرد.

قیمت ساخت آلاچیق چوبی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ساخت آلاچیقچوبی بهموارد مختلفی بستگی دارد. گاهی قیمت آلاچیق چوبی، به صورت متری محاسبهمی شود. خوب البته که این مورد بیشتر در آلاچیق های چوبی پیش ساخته صدق می کند.اما در مورد آلاچیق چوبی دست ساز جزئیات بیشتری مد نظر قرار می گیرند. مواردیمانند طرح مد نظر، ابزارآلات و زمان مورد نیاز برای ساخت همه در هزینهساخت آلاچیق چوبی تاثیر دارند. مورد بعدی نوع زیرسازی یا فونداسیون استکه در قیمت نصب آلاچیق های چوبی تاثیرگذار است.

ساخت انواع آلاچیق های چوبی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر به دنبال ساختانواع سازه های چوبی در حیاط، باغ و یا در ویلای خود هستید و یا در فکر راه اندازییک رستوران به سبک سنتی می باشید و نیاز به گروهی خلاق در زمینه طراحی و اجرایانواع سازه های چوبی دارید در هوم سرویز ثبت درخواست کنید. با ثبت درخواست رایگاندر سامانه هوم سرویز متخصصین و طراحان ما با شما تماس گرفته و ضمن مشاوره رایگان، قیمتآلاچیق چوبی آماده و قیمت ساخت آلاچیق چوبی دست ساز را برایتانشرح خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت آلاچیق چوبی و همچنین ارایه خدمات ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آبنما در حیاط منزل, ساخت آلاچیق ساده فلزی, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت آلاچیق چوبی

ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا

ساخت آلاچیق چوبی در حیاط، باغ ویلا و روف گاردن

نصب آلاچیق چوبی آماده

ساخت آلاچیق چوبی جنگلی

اجرای آلاچیق چوبی مدرن و کلاسیک در باغ ویلا و کنار استخر

نصب آلاچیق چوبی پیش ساخته و دست ساز

نظرات کاربران

profile picture
آقای اکبری

از دستگاه به روز و دقیقی استفاده کردند و راهنمایی و مشاوره ایی که برای عیب خودرو اعلام کردند درست بود و ازشون کمال تشکر رو دارم

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

profile picture
علی نجاریان

بسیار آقای با ادب و خوبی بودند و پاسخگوییشون خیلی خوب بود و کارشون هم بی عیب بود

شرایط طراحی و ساخت آلاچیق چوبی باغ، ویلا، روف گاردن

قیمت دقیق ساخت آلاچیق چوبی مورد نظر شما پس از بازدید و مراجعه کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب طرح، نوع چوب، یراق آلات و هزینه حمل و نصب و اجرت کار محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

wash-pool
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 1,000,000 الی 4,000,000 تومان
camera-repair
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 2,000,000 الی 11,000,000 تومان
window-fence
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 400,000 الی 2,355,000 تومان
canopy-building
ساخت سایبان
قیمت از 1,700,000 الی 2,500,000 تومان