ساخت آلاچیق چوبی

ساخت آلاچیق چوبی

از 1351 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت آلاچیق چوبی در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت طراحی و ساخت آلاچیق ساده به همراه رنگ کاری (متر مربع)

600,000 الی 900,000 تومان

قیمت طراحی و ساخت آلاچیق طرح دار پلکانی(متر مربع)

800,000 الی 1,100,000 تومان

متوسط قیمت13,500,000 تومانکمینه قیمت7,000,000 تومانبیشینه قیمت20,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت آلاچیق چوبی خواهید خواند

  • ساخت آلاچیق چوبی
  • انواع آلاچیق چوبی
  • مراحل ساخت آلاچیق چوبی
  • آلاچیق چوبی ارزان از چه متریالی تشکیل شده است؟
  • قیمت ساخت آلاچیق چوبی به چه عواملی بستگی دارد؟
  • ساخت انواع آلاچیق های چوبی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت آلاچیق چوبی

ساخت آلاچیق چوبی اخیرا هم به عنوان محل استراحت، تفریح و هم به عنوان یک سازه تزئینی زیبا کاربرد دارد. آلاچیق های چوبی با توجه به محلی که قرار می گیرند، ازانواع متریال مختلف و در ابعاد و اندازه های متفاوت طراحی و اجرا می شوند. شرایط آب و هوایی موجود، در انتخاب متریال مورد نیاز برای ساخت بسیار تاثیرگذار است. چوب مورد استفاده برای این سازه باید دارای مقاومت بسیار بالایی در مقابل نور آفتاب، رطوبت و باران و نفوذ حشرات باشند. استفاده از چوب های معمولی گزینه مناسبی نیست زیرا در اثر عوامل جوی زود فرسوده خواهند شد. در ادامه به معرفی انواع آنها و عوامل موثر بر قیمت ساخت آلاچیق چوبی می پردازیم.

انواع آلاچیق چوبی

از این سازه زیبا در حیاط، باغ، باغچه، پارک و در فضای سبز هتل ها، رستوران ها، شرکت ها و کارخانجات استفاده می شود. انواع پرگولا چوبی با مقاصد مختلف طراحی و اجرا می شوند که انواع سنتی، جنگلی، پیش ساخته، مدرن و ساخت آلاچیق چوبی ساده بنا به درخواست کارفرما طراحی و اجرا می شوند.

ساخت آلاچیق چوبی سنتی

ساخت آلاچیق چوبی سنتی و یا آلاچیق کلاسیک از قدیمی ترین مدل ها است. زمانی که از دکوراسیون در فضای باز صحبت می شود بیشترین توجه افراد به استفاده از نمونه های کلاسیک است. زیرا این نوع سازه ها تجمل گرایی بیشتری دارند و می توانند نهایت خواسته افراد را فراهم کنند. تجمل‌گرایی و پرداختن به جزئیات در ساخت آلاچیق چوبی کلاسیک حرف اول را می زند. هزینه ساخت آلاچیق چوبی سنتی نسبت به سایر موارد بیشتر است.

ساخت آلاچیق چوبی مدرن

بهترین انتخاب برای حیاط های کوچک، آلاچیق چوبی مدرن است. به علت سادگی این طرح و قابلیت اجرا در ابعاد کوچک بیشتر طرفدار پیدا کرده است. همچنین هزینه ساخت آلاچیق مدرن بسیار مناسب تر از سایر مدل ها است. زیرا در این نوع به جزئیات کمتری پرداخته می شود و طبعا هزینه ها نیز کاهش پیدا خواهند کرد. همچنین در این سبک می توان از انواع رنگ های مختلف متناسب با فضا استفاده نمود.

مراحل ساخت آلاچیق چوبی

ساخت این سازه ها ازمراحل متفاوتی تشکیل شده است. این مراحل بر اساس نوع نیاز کارفرما و طرح ارائه شده توسط طراحان، جزئیات متفاوتی دارد. همانطور که پیشتر نیز بیان کردیم، این سازه در انواع طرح های مختلف و با استفاده از متریال های مختلف ساخته می شود. انواع آلاچیق چوبی پیش ساخته و دست ساز با توجه به سلیقه طراحان و معماران و البته خواسته مشتری تولید و عرضه می گردند. مراحل ساخت این سازه چوبی به طور کل از مشاوره، طراحی و مرحله اجرا تشکیل شده است. نصب آلاچیق چوبی نیز از سه قسمت فونداسیون، اجرای ستون و نصب سقف تشکیل می شود.

آلاچیق چوبی آماده

آلاچیق چوبی پیش ساخته یا آماده به سازه هایی گفته می شود که تمام قطعات آن در فضای دیگر ساخته شده اند و تنها برای نصب در محل مورد نظر آورده می شوند. این سازه ها بر اساس موقعیت جغرافیایی از متریال مختلف ساخته و یه محل مورد نظر فرستاده می شوند. این سازه در رستوران ها و سفره خانه سنتی بیشتر کاربرد دارد.

آلاچیق چوبی ارزان از چه متریالی تشکیل شده است؟

ساخت آلاچیق چوبی ارزان در گرو متریال و طرحی است که انتخاب می کنید. یکی از آن مصالح ساخت آلاچیق چوبی ساده با چوب پلاست است که ظاهری مشابه با چوب دارد و هزینه کمتری دارد. هرچه طرح مورد نظر را ساده تر انتخاب کنید و سقف ساده تری داشته باشد طبعا به نمونه ارزان تری دست پیدا خواهید کرد.

قیمت ساخت آلاچیق چوبی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ساخت آلاچیق چوبی به موارد مختلفی بستگی دارد. گاهی قیمت آلاچیق چوبی، به صورت متری محاسبه می شود. خوب البته که این مورد بیشتر در آلاچیق های چوبی پیش ساخته صدق می کند. اما در مورد آلاچیق چوبی دست ساز جزئیات بیشتری مد نظر قرار می گیرند. مواردی مانند طرح مد نظر، ابزارآلات و زمان مورد نیاز برای ساخت همه در هزینه ساخت آلاچیق چوبی تاثیر دارند. مورد بعدی نوع زیرسازی یا فونداسیون است که در قیمت نصب آلاچیق های چوبی تاثیرگذار است.

ساخت انواع آلاچیق های چوبی را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر به دنبال ساخت انواع سازه های چوبی در حیاط، باغ و یا در ویلای خود هستید و یا در فکر راه اندازی یک رستوران به سبک سنتی می باشید و نیاز به گروهی خلاق در زمینه طراحی و اجرای انواع سازه های چوبی دارید در هوم سرویز ثبت درخواست کنید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز متخصصین و طراحان ما با شما تماس گرفته و ضمن مشاوره رایگان، قیمت آلاچیق چوبی آماده و قیمت ساخت آلاچیق چوبی دست ساز را برایتان شرح خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت آلاچیق چوبی و همچنین ارایه خدمات ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آبنما در حیاط منزل, ساخت آلاچیق ساده فلزی, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت آلاچیق چوبی

ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا

ساخت آلاچیق چوبی در حیاط، باغ ویلا و روف گاردن

نصب آلاچیق چوبی آماده

ساخت آلاچیق چوبی جنگلی

اجرای آلاچیق چوبی مدرن و کلاسیک در باغ ویلا و کنار استخر

نصب آلاچیق چوبی پیش ساخته و دست ساز

نظرات کاربران

profile picture
سید کیوان جزایری

بسیار از ایشان سپاسگزاریم ازشما ممنونم که انتخابتون برای نیرو عالی بود خواهش میکنم از ایشان تقدیر وسلام مرابه ایشان برسانید

profile picture
رضا زاهدی فر

با سلام جناب رودبارانی بسیار انسان مرتب و کاربلد ، وقت شناس و با شخصیتی بودند.

profile picture
مریم اسدی

آقای اتفاقی روز تعطیل تشریف آوردن کار ما رو به بهترین شکل انجام دادن من بالاترین امتیاز رو بهشون میدم کارشون فوق العاده بود👍

profile picture
هومن رستمی

بسیار انسان محترم و کاربلدی بودند و نهایت دقت را داشتند.هزینه انجام کار منصفانه بود.

شرایط طراحی و ساخت آلاچیق چوبی باغ، ویلا، روف گاردن

قیمت دقیق ساخت آلاچیق چوبی مورد نظر شما پس از بازدید و مراجعه کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب طرح، نوع چوب، یراق آلات و هزینه حمل و نصب و اجرت کار محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

wash-pool
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 3,000,000 الی 4,000,000 تومان
camera-repair
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 950,000 الی 950,000 تومان
window-fence
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 3,200,000 الی 3,200,000 تومان
canopy-building
ساخت سایبان
قیمت از 1,700,000 الی 1,700,000 تومان