banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
ساخت آلاچیق چوبی

طراحی و ساخت سفارشی انواع آلاچیق چوبی

از 1351 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت سفارشی آلاچیق چوبی

قیمت ساخت آلاچیق ساده به همراه رنگ کاری (متر مربع)

600,000 الی 900,000 تومان

قیمت ساخت آلاچیق طرح دار پلکانی(متر مربع)

800,000 الی 1,100,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط طراحی و ساخت آلاچیق چوبی باغ، ویلا، روف گاردن

قیمت دقیق ساخت آلاچیق چوبی مورد نظر شما پس از بازدید و مراجعه کارشناس مشخص می شود.

هزینه های اعلامی با احتساب طرح، نوع چوب، یراق آلات و هزینه حمل و نصب و اجرت کار محاسبه می شود.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

ساخت آلاچیق چوبی

آلاچیق چوبی یکی از قدیمی ترین سازه های چوبی است که به عنوان سرپناه از آن استفاده میشد. ساخت آلاچیق چوبی اخیرا هم به عنوان محل استراحت، تفریح و هم به عنوان یک سازه تزئینی زیبا کاربرد دارد. ساخت آلاچیق چوبی در پشت بام و روف گاردن و در حیاط و باغ موجب ایجاد زیبایی کم نظیری خواهد شد.

آلاچیق های چوبی با توجه به محلی که قرار می گیرند، ازانواع متریال مختلف و در ابعاد و اندازه های متفاوت طراحی و اجرا می شوند. شرایط آب و هوایی موجود، در انتخاب متریال مورد نیاز برای ساخت آلاچیق چوبی بسیار تاثیرگذار است. چوب مورد استفاده برای ساخت آلاچیق چوبی باید دارای مقاومت بسیار بالایی در مقابل نور آفتاب، رطوبت و باران و نفوذ حشرات باشند. استفاده از چوب های معمولی گزینه مناسبی نیست زیرا در اثر عوامل جوی زود فرسوده خواهند شد. در ادامه به معرفی انواع آلاچیق چوبی و عوامل موثر بر قیمت آلاچیق چوبی می پردازیم.

کاربرد انواع آلاچیق چوبی چیست؟

ساخت آلاچیق در حیاط، باغ، باغچه، پارک و در فضای سبز هتل ها، رستوران ها، شرکت ها و کارخانجات کاربرد دارد. انواع آلاچیق چوبی با مقاصد مختلف طراحی و اجرا می شوند که آلاچیق چوبی سنتی، آلاچیق چوبی جنگلی، آلاچیق چوبی پیش ساخته، ساخت آلاچیق با پالت چوبی، ساخت آلاچیق چوبی مدرن و ساخت آلاچیق چوبی ساده بنا به درخواست کارفرما طراحی و اجرا می شوند.

ساخت آلاچیق چوبی سنتی

ساخت آلاچیق چوبی سنتی و یا آلاچیق کلاسیک از قدیمی ترین طراحی آلاچیق چوبی است. زمانی که از دکوراسیون در فضای باز صحبت می شود بیشترین توجه افراد به استفاده از نمونه های کلاسیک است. زیرا این نوع سازه ها تجمل گرایی بیشتری دارند و می توانند نهایت خواسته افراد را فراهم کنند. البته زمانی آلاچیق چوبی سنتی بی نظیر می شود که طراحی و اجرای آن توسط طراحان حرفه ای و در فضای بسیار مسطح صورت بگیرد.

تجمل‌گرایی و پرداختن به جزئیات در ساخت آلاچیق چوبی کلاسیک حرف اول را میزند. هزینه ساخت آلاچیق چوبی سنتی نسبت به سایر موارد بیشتر است.

ساخت آلاچیق چوبی مدرن

اگر به دنبال ساخت آلاچیق در حیاط کوچک خود هستید بهترین انتخاب برای شما آلاچیق چوبی مدرن است. به علت سادگی این طرح و قابلیت اجرا در ابعاد کوچک بیشتر طرفدار پیدا کرده است. همچنین هزینه ساخت آلاچیق مدرن بسیار مناسب تر از سایر مدل ها است. زیرا در این نوع به جزئیات کمتری پرداخته می شود و طبعا هزینه ها نیز کاهش پیدا خواهند کرد. همچنین در این سبک می توان از انواع رنگ های مختلف متناسب با فضا استفاده نمود.

آلاچیق چوبی جنگلی

ساخت آلاچیق جنگلی یا ساخت آلاچیق باغی برای فضاهای سرسبز و البته وسیع یک انتخاب هوشمندانه است. ساخت آلاچیق چوبی جنگلی حس طبیعت و دور بودن از هیاهو را در افراد زنده می کند. متریال اصلی در این نوع سازه تنه درختان است تا حس و حال طبیعت زنده را به بهترین نحو ایجاد کند.

مراحل ساخت آلاچیق چوبی

ساخت آلاچیق چوبی ازمراحل متفاوتی تشکیل شده است. این مراحل بر اساس نوع نیاز کارفرما و طرح ارائه شده توسط طراحان، جزئیات متفاوتی دارد. همانطور که پیشتر نیز بیان کردیم، این سازه در انواع طرح های مختلف و با استفاده از متریال های مختلف ساخته می شود. انواع آلاچیق چوبی پیش ساخته و آلاچیق چوبی دست ساز با توجه به سلیقه طراحان و معماران و البته خواسته مشتری تولید و عرضه می گردند. مراحل ساخت آلاچیق چوبی به طور کل از مشاوره ، طراحی و مرحله اجرا تشکیل شده است. نصب آلاچیق چوبی نیز از سه قسمت فونداسیون، اجرای ستون و نصب سقف آلاچیق چوبی تشکیل می شود.

آلاچیق چوبی آماده

آلاچیق چوبی پیش ساخته یا آلاچیق چوبی آماده به سازه هایی گفته می شود که تمام قطعات آن در فضای دیگر ساخته شده اند و تنها برای نصب آلاچیق چوبی در محل مورد نظر آورده می شوند. این سازه ها بر اساس موقعیت جغرافیایی از متریال مختلف ساخته و یه محل مورد نظر فرستاده می شوند. از آلاچیق چوبی آماده برای نصب به عنوان آلاچیق چوبی رستوران و آلاچیق چوبی سفره خانه های سنتی استفاده می شود.

آلاچیق چوبی ارزان از چه متریالی تشکیل شده است؟

ساخت آلاچیق چوبی ارزان در گروه متریال و طرح آلاچیق چوبی است که انتخاب می کنید. یکی از آن مصالح ساخت آلاچیق چوبی ساده با چوب پلاست است که ظاهری مشابه با چوب دارد و هزینه کمتری دارد. هرچه طرح آلاچیق چوبی را ساده تر انتخاب کنید و سقف ساده تری داشته باشد طبعا به آلاچیق چوبی ارزان تری دست پیدا خواهید کرد.

آلاچیق های چوبی بدون مرز نوع دیگری از آلاچیق چوبی ارزان هستند زیرا برای برپایی آنها فقط به پایه نیاز است. از این رو در هزینه ها مقادیر بالایی صرفه جویی می شود جهت ساخت آلاچیق چوبی کنار استخر از این طرح استفاده می شود.

قیمت ساخت آلاچیق چوبی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه ساخت آلاچیق چوبی به موارد مختلفی بستگی دارد. گاهی قیمت آلاچیق چوبی، به صورت متری محاسبه می شود. خوب البته که این مورد بیشتر در آلاچیق های چوبی پیش ساخته صدق می کند. اما در مورد آلاچیق چوبی دست ساز جزئیات بیشتری مد نظر قرار می گیرند. مواردی مانند طرح آلاچیق چوبی، ابزارآلات و زمان مورد نیاز برای ساخت همه در هزینه ساخت آلاچیق چوبی تاثیر دارند. مورد بعدی نوع زیرسازی یا فونداسیون آلاچیق است که در قیمت نصب آلاچیق چوبی تاثیرگذار است.

شرکت طراحی و ساخت انواع آلاچیق های چوبی هوم سرویز

اگر به دنبال ساخت انواع آلاچیق چوبی در حیاط، باغ و یا در ویلای خود هستید و یا در فکر راه اندازی یک رستوران به سبک سنتی می باشید و نیاز به گروهی خلاق در زمینه طراحی و اجرای انواع آلاچیق چوبی دارید در هوم سرویز ثبت درخواست کنید. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز متخصصین و طراحان ما با شما تماس گرفته و ضمن مشاوره رایگان هزینه آلاچیق چوبی پیش ساخته، قیمت آلاچیق چوبی آماده و هزینه ساخت انواع طرح آلاچیق دست ساز را برایتان شرح خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا
طراحی و ساخت آلاچیق چوبی در حیاط، باغ ویلا و روف گاردن
نصب آلاچیق چوبی آماده
طراحی و ساخت آلاچیق چوبی جنگلی
اجرای آلاچیق چوبی مدرن و کلاسیک در باغ ویلا و کنار استخر
نصب آلاچیق چوبی پیش ساخته و دست ساز

همیاران سرویس طراحی و ساخت سفارشی انواع آلاچیق چوبی

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

نظافت و شستشوی استخر
نظافت و شستشوی استخر
قیمت از 2,500,000 الی 9,000,000 تومان
نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
قیمت از 300,000 الی 450,000 تومان
ساخت حفاظ پنجره
ساخت حفاظ پنجره
قیمت از 1,500,000 الی 2,900,000 تومان
ساخت سایبان
ساخت سایبان
قیمت از 7,000,000 الی 20,000,000 تومان