شستشوی استخر

شستشوی استخر

از 1160 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت شستشوی استخر در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نظافت استخر با جارو برقی استخری تا 50متر مربع

500,000 الی 1,300,000 تومان

قیمت نظافت استخر با جارو برقی استخری بین 50 تا 100متر مربع

950,000 الی 1,800,000 تومان

قیمت نظافت استخر با جارو برقی استخری بالای 100متر مربع

توافقی

قیمت نظافت استخر به وسیله واتر جت و اسید شویی تا 50متر مربع

1,900,000 الی 3,100,000 تومان

قیمت نظافت استخر به وسیله واتر جت و اسید شویی بین 50 تا 100متر مربع

2,300,000 الی 5,300,000 تومان

قیمت نظافت استخر به وسیله واتر جت و اسید شویی بالای 100متر مربع

توافقی

متوسط قیمت2,000,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت5,000,000 تومان

آنچه درباره شستشوی استخر خواهید خواند

 • شستشوی استخر باغ، شستشوی استخر شنا و نظافت استخر پرورش ماهی
 • خدمات شستشوی استخر، سونا و جکوزی
 • رسوب زدایی استخر
 • نحوه شستن استخر خانگی
 • بهترین روش شستشوی استخر باغ کدام است؟
 • روش های نظافت و شستشوی استخر
 • مراحل شستشوی استخر
 • قیمت شستشوی استخر چقدر است؟
 • نظافت استخر با بهترین شرکت نظافت استخر هوم سرویز

شستشوی استخر باغ، شستشوی استخر شنا و نظافت استخر پرورش ماهی

شستشوی استخر یا بهعبارت دیگر جرم گیری کاشی استخر از موارد بسیار مهم در حفظبهداشت است. از آنجایی که آب و رطوبت محل مناسبی برای رشد انواع قارچ ها و باکتریهای بیماری زا است. تعویض آب استخر به تنهایی نمی تواند مانع از انتشاربیماری های پوستی شود. به همین علت لازم است کاشی دیواره ها و کف استخر به خوبیتمیز و پاکیزه شود. استخرها فضای مناسبی برای رشد جلبک ها نیز هستند. جرم های سبزو سیاه کاشی ها و لبه های استخر نشان می دهد که محیط آب آلوده شده است. با وجودتمام خدمات نگهداری استخر باز نمی توان مانع ایجاد رسوب آب در استخر شد. نظافتاستخر و خدمات شستشوی استخر، توسط شرکت های خدماتی نظافتی به طروقمحتلف انجام می شود. به طور کلی هر اقدامی که برای تمیزکاری استخر انجامشود. منجر به بهبود کیفیت آب و افزایش بهداشت محوطه استخر می شود. در ادامه به راهکارهای تمیز کردن استخرو عوامل موثر بر قیمت اسید شویی استخر و قیمت شستشوی استخر میپردازیم.

خدمات شستشوی استخر، سونا و جکوزی

خدمات شستشویاستخر شامل شستشویکاشی استخر، رسوبزدایی استخر، جرم گیری کاشی استخر و اسید شویی استخر میباشد. جرم گیری استخر خانگی شامل از بین بردن جرم و سیاهی کاشی های کف ودیوارها و همچنین برطرف کردن جرم و لکه های سفید لبه های استخر است. استفاده ازشیوه های سنتی و شوینده ها و ضدعفونی کننده های نامناسب برای نظافت و تمیزکردن استخر اصلا توصیه نمی شود! امروزه شرکت های خدماتی شستشویاستخر خدمات ویژه ای برای نظافت و شستشوی حوض خانگی، شستشوی سوناو نظافت و شستشوی جکوزی ارائه می دهند.

رسوب زدایی استخر

نحوه رسوب زداییاستخر اصلا کار ساده ای نیست. به همین جهت تا جایی که می شود باید از کثیف شدن آبو محوطه استخر جلوگیری کرد. بدون تردید محوطه استخرهایروباز در معرض آلودگی بیشتری در مقایسه با استخرهای سر پوشیده هستند. ورود انواعگرد و خاک، برگ ها درختان و … روی سطح آب، استخرهای روباز را آلوده می کند. بارشباران، نیز می تواند این مشکل را بیشتر کند. البته استخرهای سر پوشیده نیز در معرضآلودگی قرار دارند. عدم تابش نور خورشید یکی از دلایل اصلی کدر شدن آب استخرهای سرپوشیده است. اگر مشکل تنها از کدری آب باشد ولی کاشی های کف و دیواره ها تمیزباشند، با افزودن اندکی نمک، مشکل برطرف می شود. اما مشکل اصلی استخرها ناشی ازرسوبات، جلبک ها، جرم ها و سیاهی درز کاشی ها می باشد. آب راکد استخر همیشه درمعرض انواع آلودگی ها قرار دارد.

نحوه شستن استخر خانگی

داشتن یک استخرپاکیزه با آب درخشان در حیاط خانه بسیار دیدنی و جذاب است. بسیاری از افراد باعلاقه کارهای نظافت استخر خانگی خود برعهده می گیرند. نظافت و شستشویاستخر خانگی می تواند سرگرم کننده باشد. برای اینکه آب استخر دیرتر کثیف شوداز ریختن هر گونه مواد اضافه در آب خودداری کنید. مواد مخصوصی برای حفظ کیفیت آباستخر موجود هستند، که جهت تعادلPH آب استخر ضروری هستند.برای ضدعفونی کردن آب استخر حتما از داروهای مخصوص و معتبر ویژه استخراستفاده کنید. استفاده از مواد غیر استاندارد و حتی ضدعفونی کننده هایی که درآشپزخانه استفاده می شود، باکتری های مفید آب را هم نابود می کنند.

حذف فیزیکی آلودگی های آب

یکی از مهم ترینکارهایی که زمان نظافت و شستشوی استخر را به تعویق می اندازد، حذف آلودگی های آباست. بسیاری از افراد برای تمیز نگاه داشتن آب استخر خانگی و حذف برگ های درختان و...از وسیله ی ساده ای استفاده می کنند. این وسیله شباهت زیادی به تور پروانه گیریدارد. یک چوب بلند که یک سر آن به کیسه ای توری متصل است بهترین وسیله برایبرداشتن برگ های شناور روی آب است.

فیلتر کردن آباستخر

فیلتراسیون جزء مهمیاز همه استخرهای استاندارد است. برای از بین بردن ذرات معلق در آب و آلودگی هایسطح آب دستگاه های مکنده قوی با نام فیلتر شنی، و دستگاه تصفیهتولید شده اند. آب آلوده استخرها پس از عبور از فیلتر استخر دستگاه کاملا شفافو پاکیزه شده و دوباره به چرخه استخری برمی گردد! به اینترتیب زمان تعویض آب استخر بسیار طولانی تر خواهد شد.

جرم گیری کاشیاستخر

جرم گیری کاشی استخر یکی دیگر از راه های تمیز کردناستخر است. تمیز کردن جلبک های درز کاشی های دیواره ها و کف استخر را بهاصطلاح جرم گیری کاشی استخر نامیده می شود. با فیلتراسیون آب وهمچنین حذف برگ ها می توان تا حدود زیادی کیفیت آب را حفظ کرد. البته این کارهامانع از رسوب آب و یا جلبک زدن کاشی ها نخواهد شد. برای از بین بردن این رسوبات وجلبک ها چه کار می کنید؟

بهترین روش شستشوی استخر باغ کدام است؟

روش های متفاوتی برایتمیز کردن استخر وجود دارد به طور قطع و یقین نمی توان گفت کدام شیوهنظافت استخر از بقیه بهتر است. انتخاب بهترین راه برای نظافت استخرباید با توجه به میزان آلودگی، اندازه استخر و البته نوع آلودگی باید انتخاب شود.استفاده از شیوه های نادرست برای تمیز کردن کاشی های استخر موجب می شودکه درز کاشی ها خالی شود. همین حفره های کوچک محل خوبی برای رشد و تکثیر باکتری هاو جلبک های مزاحم هستند. هر گونه سهل انگاری می تواند خسارات بیشتری را به همراهداشته باشد. هزینهنظافت استخر در مقایسه با آسیب شستشوی غیر حرفهای، بسیار مقرون به صرفه است.

روش های نظافت و شستشوی استخر

شیوه نظافت استخرروباز با تمیز کردن استخرهای سر پوشیده و مسقف تفاوت دارد. علاوه بر این نمیتوان برای همه استخرها از یک دستگاه نظافتی خاص استفاده کرد. برخی از استخرهایخانگی مدت هاست که تمیز نشده اند و نیاز به یک شستشوی اساسی و یا حتی اسیدشویی استخر دارند. گاهی بحث هزینه ها وجود دارد در این صورت کارفرما یکیاز پیشنهادهای متخصص شستشوی استخر را انتخاب می کند. در پروزه های محتلفبا توجه به شرایط محیطی همیشه یکی از این شیوه ها برای تمیزکاری استخر مورداستفاده قرار می گیرد:

 • شستشویاستخر با کارواش خانگی
 • نظافت وشستشوی استخر با بخار
 • شستشویاستخر بوسیله جارو و برس
 • شستشویاستخر با اسید یا اصطلاحا اسید شویی استخر
 • شستشویاستخر و نظافت رسوبات استخر با سولفات آلومینیوم
 • شستشویاستخر با واترجت صنعتی
 • شستشوی سطوحاستخر با اسکرابر صنعتی
 • شستشویاستخر خانگی با پولیشر

خدمات شستشویاستخر باغ با کارواش خانگی

کارواش خانگی دستگاهیکوچک و قابل حمل است که برای نظافت استخر نیز به کار می رود. این دستگاه کوچکقابلیت خوبی برای تمیز کردن هفتگی استخر دارد ولی برای برای استخرهای فایبرگلاسمناسب نیست. شستشوی استخر با کارواش خانگی ممکن است به جنس فایبر گلاس استخر آسیببزند. شستشوی و نظافت استخر پرورش ماهی کاربرد بیشتری دارد و در بقیهاستخرها می توان از دیگر شیوه های نظافتی نیز استفاده نمود.

نظافت و شستشویاستخر شنا با بخار

خدمات شستشوی استخرخانگی با بخار یکی از جدیدترین روش های نظافت استخر است. در این شیوه با استفادهاز دستگاهی موسوم به کارواش سیار می باشد، کارهای شستشو و خشک کردن استخر انجام میشود. با استفاده از دستگاه بخارشو می توان همه رسوبات استخر و آلودگی های بین کاشیها را به طرز فوق العاده ای تمیز و پاکیزه کرد. این دستگاه با تولید بخار آب همه عواملبیماری زا و باکتری ها را از لابه لای کاشی و کف استخر نابود می کند. سیستم کاراین دستگاه با بخارشوی های خانگی که برای نظافت کف و کاشی ها استفاده می شود،اندکی متفاوت است.

نظافت و شستشویاستخر بوسیله جارو و برس

گاهی برای از بینبردن جلبک های استخر از وسایل نظافت جارو و برس نیز استفاده می شود.معمولا برای نظافت جکوزی این شیوه به کار گرفته می شود. لازم استبدانید که تمیز کردن استخر با استفاده از وسایل نظافت جارو و برس بسیاردشوار و وقت گیر است. نتیجه کار هم در مقایسه با سایر شیوه ها چندان رضایت بخشنیست. حتی اگر همه رسوبات و جلبک های کف و کاشی ها با جارو و برس تمیز شود هنوز یکمشکل بزرگ باقی می ماند. در این روش استخر ضد عفونی نمی شود و تنهابرداشت فیزیکی رسوبات انجام شده است. در نتیجه هنوز بوی بد ممکن است باقی بماند!

شستشوی استخر بااسید یا اصطلاحا اسید شویی استخر

اسید شویی استخر یکی از بهترین و کارآمدترین شیوه هاینظافت و شستشوی استخر است. معمولا در استخرهای بسیار کثیف و دارای آلودگی زیاداز شستشوی استخر با اسید استفاده می شود. در این روش علاوه برتمیزی ظاهری فوق العاده استخر، بوی بد نیز به طور کامل از بین خواهد رفت. نحوه اسید شویی استخر نیاز به مهارت و تخصص زیادی دارد. هرگونه سهل انگاری در این مورد منجر به آسیب جدی به استخر می شود. اگر در این زمینه مهارتندارید، هرگز اقدام به شستشوی استخر با اسید نکنید. خدماتشستشوی استخر با اسید را از متخصصین هوم سرویز بخواهید. متخصص شستشوی استخر میداند چگونه با اسید، استخر را برق بیندازد.

نحو اسید شویی استخر

شیوه شستشوی استخر بااسید با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می شود. در واقع اسید یک لایهنازک و بسیار ظریف را از سطح استخر برداشته و چهره استخر را نو می کند. اسید شوییکاری بسیار تخصصی است. میزان غلظت اسید، نحوه استفاده از اسید و … همگی روی نتیجهکار و بر قیمت اسید شویی استخر تاثیرگذار است. برای اینکه کاشی های کفاستخر آسیب نبیند، باید از خدمات تخصصی اسید شویی استخر استفادهکنید. به طور کل برای نظافت این مناطق می توان از اسید شویی استفاده نمود:

 • شستشوی استخرهایعمومی
 • نظافت استخرهایکوچک و بزرگ خانگی
 • نظافت انواع جکوزی تکنفره یا عمومی
 • شستشو حوضچههای آب سرد در سالن های ورزشی
 • تمیز کردناتاق سونا بخار
 • نظافت وشستشوی استخر پرورش ماهی و ...

شستشوی استخر ونظافت رسوبات استخر با سولفات آلومینیوم( کلر)

یکی از متفاوتترین مواد برای شستن استخر باغ استفاده از سولفات آلومینیوم است. برخلاف اسید شویی که آب استخر کاملا تخلیه می شود، در این شیوه عملیاتنظافتی بدون تخلیه آب انجام می شود. جالب است بدانید که حذف جبلک ها و رسوبات دراین شیوه با استفاده از کلر انجام می شود. میزان استفاده از کلر و نحوهبه کارگیری آن در حذف جلبک ها و از بین بردن بوی بد استخر تاثیر دارد. حتی می توانبا رعایت استانداردها بدون تغییر در رنگ و بوی آب استخر نیز از کلر استفاده کرد.مهم ترین مزیت این روش نظافت استخر، عدم نیاز به تخلیه آب است که موجب صرفهجویی زیادی در آب بها می شود. البته نمی توان این روش را به عنوان یک روش دائمیبرای نظافت استخر نام برد و پس از مدتی نیاز به استفاده از شیوهای دیگر شستشویاستخر می باشد.

خدمات شستشویاستخر با دستگاه با واترجت صنعتی

واتر جتصنعتی دستگاهی با قابلیت پاشش آب است. قدرت پاشش آب واتر جت بسیار بالاست ومی تواند همه آلودگی ها را از سطح استخر از بین ببرد. برای نگهداری استخرهایشنا عمومی لازم است تا پس از پایان روز از واتر جت برای نظافت و شستشویسطح استخر، دوش ها، اتاق رختکن و دیگر فضاهای عمومی استفاده شود. به این ترتیب همهلکه ها و کثیفی ها به سادگی از روی کاشی استخر جدا می شود. از مزایای واترجت، عدمنیاز به مواد شستشوی استخر و مواد پاک کننده است. به این ترتیب افرادی که دچارآلرژی و حساسیت تنفسی هستند نیز می توانند از فضای استخر به راحتی استفاده کنند.واترجت ها از دستگاه های دوست دار محیط زیست هم محسوب می شوند! همه مراحل نظافت باواتر جت توسط فشار آب و پاشش مستقیم آب روی سطح کاشی ها انجام می شود.

شستشوی سطوحاستخر با اسکرابر چند منظوره

اسکرابر وسیله ای کاربردی در نظافت کف استخراست. شرکت های شستشو استخر نیز از اسکرابرهای صنعتی به منظور نظافت استخرهااستفاده می کنند. اسکرابر در انواع دستی و موتوری موجود است و انواع اسکرابر چندمنظوره قابلیت نظافت دستی و اتومات را دارند. این وسیله کارامد به سادگی همه سطوحاستخر و لابه لای کاشی ها را تمیز می کند. امکان استفاده از مواد شوینده و ضدعفونیکننده به همراه نظافت و شستشوی استخر با اسکرابر وجود دارد. دو محفظه مجزابرای آب تمیز و آب آلوده در دستگاه طراحی شده است. اسکرابر صنعتی دارای یکسری تی مانند پهن است که همه آلودگی ها را تمیز می کند. موتور مکنده دستگاه نیزرسوبات جدا شده و آب آلوده را به داخل مخزن دستگاه هدایت می کند. در این صورت اثریاز کثیفی در استخر باقی نمی ماند.

شستشوی استخرخانگی با پولیشر

نظافت و شستشویاستخر خانگی با پولیشر بسیار راحت است. این دستگاه بر خلاف اسکرابر دارایموتور مکنده نیست. با استفاده از دستگاه پولیشر می توان سطوح داخلی و خارجیاستخرهای کوچک و بزرگ را تمیز کرد. این دستگاه جلوه ظاهری و جلای استخر را باز میگرداند. در مناطقی که لکه های سفید رسوب آب روی بخش های خارجی استخردیده می شود، پولیشر معجزه می کند. با استفاده از پولیشرهای محبوب و دوست داشتنیمی توان رنگ و روی استخرهای قدیمی را نو و براق کرد. خدمات نظافت استخر هوم سرویز با استفاده از انواع دستگاههای پیشرفته اسکرابر و پولیشر انجام می شود. اگر می خواهید نظافت و شستشوی استخررا به صورت حرفه ای انجام دهید از حرفه ای ها کمک بگیرید. از پولیشر در این مناطقاستفاده می شود:

 • شستشویآبنما زینتی
 • شستشویاستخر شنا خانگی
 • نظافتاستخر پرورش ماهی
 • نظافت وشستشوی جکوزی
 • نظافت سونایخشک و بخار

مراحل شستشوی استخر

وقتی آب استخر تمیز ودیواره ها و کف آن نیز پاکیزه هستند کار ساده ای در پیش دارید! برای نظافت و نگهداریاستخر منزل کافیست برگ های روی آب را به صورت روزانه با توری مخصوصبردارید تا کیفیت آب حفظ شود. اما برای شستشوی استخر کثیف لازم است تا آباستخر به طور کامل تخلیه شود. معمولا آب همه استخرها با وجود فیلتراسیون قوی،پس از مدتی می بایست تخلیه شود و نمی توان به مدت بسیار طولانی از همین آب استفادهکرد. بعد از تخلیه کامل آب حتما تا خشک شدن استخر صبر کنید. سپس لازم است تا رویهمه وسایلی که در کف استخر وجود دارد به خوبی پوشانده شود. پمپ آب، لوازمنورپردازی و … موقع نظافت و شستشوی استخر باید از دسترس دور باشند تا آسیب نبینند!سپس این مراحل می بایست یکی پس از دیگری انجام شود:

شستشوی سطحاستخر

لبه های استخر بایدبه خوبی شسته شده و تمیز شود. معمولا لکه های سفید رنگی روی کاشی های دور استخرمنزل دیده می شود که ناشی از رسوب آب است. این لکه ها به مرور سخت شده و به سختیاز کاشی جدا می شوند. لکه های رسوب آب جلوه های بصری استخر را از بین می برند! پساز جرم زدایی و لکه گیری استفاده از دستگاه پولیشر برای جلای ظاهری لبه های استخرپیشنهاد می شود.

شستشوی دیوار استخر

تمیز کردن دیواره هایاستخر به معنای نظافت کاشی ها، رسوب زدایی استخر و درزبین کاشی های استخر است. حتی یک منطقه کوچک هم نباید نادیده گرفته شود.این مناطق محل خوبی برای رشد باکتری ها هستند. در سرویس شستشویاستخر همه مناطق به خوبی تمیز می شود.

شستشوی کف استخر

شاید کفاستخر پس از آبگیری دیده نشود اما این فضا، می تواند منشا آلودگی آب استخرباشد! برای تمیز کردن کف استخر از انواع دستگاه های واترجت،کارواش خانگی و … استفاده می شود. پس از تمیز کردن جلبک های کف، از واتر جت بافشار زیاد آب برای از بین بردن آلودگی ها استفاده می شود. حتی پس از به کارگیریمواد سفید کننده و یا جارو و برس نیز همیشه از واتر جت برای تمیزکاری استفاده میشود. بهترین روش شستشوی استخر بر اساس نظر متخصص شستشوی استخر و بر اساسشرایط موجود اعلام می شود.

قیمت شستشوی استخر چقدر است؟

خدمات نظافت استخر از سرویس هایی است که به صورت توافقی قیمتگذاری می شود! عوامل زیادی در تعیین هزینه شستشوی استخر دخیل هستند. باتوجه به اینکه اندازه و ابعاد همه استخرها یکسان نیست نمی توان هزینه مشخصی را بهعنوان قیمت نظافت استخر تعیین کرد. از طرفی میزان کثیفی استخرروی نحوه شسشتوی استخر تاثیرگذار است. به طور مثال در صورت نیاز به اسید شویی، قیمتاسید شویی استخر به صورت مجزا محاسبه می شود. در برخی از موارد به صورتهفتگی یا ماهانه، تمیزکاری استخر انجام می شود، بنابراین سطوح استخر دارای جرم ورسوبات سخت نیست و نیازی به پرداخت قیمت اسید شویی استخر نیست.اما در مواردی که آب استخر، سال تا سال تمیز نمی شود و کف استخر تا کنون نظافتنشده، کار بسیار دشوارتر است و هزینه شستشو استخر نیز بیشتر میشود. برای مثال یک استخر خانگی مدتها تمیز نشده و دیواره ها و سطوح استخر مملو ازجلبک است. بدون تردید برای تمیز کردن این استخر، هزینه نظافت استخر بیشتریباید بپردازید. برای استفاده از خدمات شستشوی استخر با هوم سرویز تماسبگیرید.

نظافت استخر با بهترین شرکت نظافت استخر هوم سرویز

خدمات شستشویاستخر یکی از سرویس های خدماتی نظافتی پر درخواست هوم سرویز است. اینسرویس توسط متخصص شستشوی استخر هوم سرویز انجام می شود. پس از ثبت سفارش رایگاننظافت استخر در سامانه هوم سرویز، هماهنگی برای بازدید و مشاوره رایگان انجام میشود. متخصصین با تجربه بعد از بررسی پروژه، بهترین شیوه نظافت متناسب با فضایاستخر را اعلام می کند. متخصصین هوم سرویز همگی از نیروهای با تجربه بالا هستند ومی دانند چگونه بهترین و کم هزینه ترین خدمات را ارائه کنند. پس از اعلام نحوهشستشو، هزینه نظافت استخر و هزینه اسید شویی استخر به مشتری اعلام میشود. در صورت توافق کارها طبق برنامه ریزی تعیین شده انجام خواهد شد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس شستشوی استخر و همچنین ارایه خدمات نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نظافت ساختمان ارائه می دهد که شامل نظافت مشاعات با نظافتچی ساختمان ماهر, نماشویی ساختمان با شرکت نماشویی ساختمان معتبر, کفسابی ساختمان، کفسابی بتن، موزاییک و کفسابی سرامیک با دستگاه کفساب مجهز, فینیشینگ ساختمان نوساز و نظافت ساختمان نوساز با کمک شرکت فینیشینگ ساختمان معتبر, نظافت برج های مسکونی و نظافت برج های اداری با شرکت نظافت برج مجرب, نظافت و شستشوی سوله و انبار , استخدام نگهبان 24 ساعته و پاره وقت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس شستشوی استخر

نظافت استخر و شستشوی استخر باغ با پولیشر، اسکرابر، واترجت های صنعتی

اسید شویی استخر و جرم گیری کاشی استخر با شرکت نظافت استخر معتبر

نظافت و شستشوی حوضچه ها و آبنماهای زینتی

جرم گیری و شستشوی سونای خشک و بخار

نظافت و اسید شویی دیوار و کف استخر های عمومی و خانگی

نظافت و شستشوی استخر پرورش ماهی

نظرات کاربران

profile picture
مبعث رضایی

کارشون خوب بود تر و تمیز استخر رو بهم تحوبل دادند متشکرم ازشون

profile picture
اقای امین

اقای محمدیان بسیار درستکار کاربلد حرفه ایی خوش اخلاق صد در صد از ایشون راضیم ممنون

profile picture
امیر حسنوندیان

عالی بودن و مرسی ازشون کار خوب و معقولی ارائه کردند و خوش برخورد و خوش اخلاق بودند

profile picture
محمد حاتم پور

همه چیز عالی بود

شرایط نظافت و شستشوی استخر خانگی، استخر پرورش ماهی و حوضچه ها

همیار می بایست پس از بررسی محیط، شرایط کار را به طور کامل به مشتری توضیح داده و نکات ایمنی حین انجام کار را گوشزد نماید.

شیوه نظافت و شستشوی مناسب فضای استخر و نیازمندی ها به صورت کامل توسط همیار به مشتری اعلام خواهد شد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت آلاچیق فلزی
ساخت آلاچیق فلزی
در حال بروزرسانی قیمت
سیستم آبیاری قطره ای
سیستم آبیاری قطره ای
قیمت از 3,800,000 الی 11,000,000 تومان
طراحی و ساخت آبنما
طراحی و ساخت آبنما
در حال بروزرسانی قیمت
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
در حال بروزرسانی قیمت