نصب پرده

نصب پرده

از 2609 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت نصب پرده در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت نصب ریل پرده ساده سقفی(تا 3 متر طول)

100,000 تومان

قیمت نصب ریل پرده ساده سقفی(بیشتر از 3 متر تا 5 طول)

150,000 تومان

قیمت نصب ریل پرده ساده سقفی(بیشتر از 5 متر طول)

توافقی

قیمت نصب پرده ساده تا طول 4 متر(هر عدد)

110,000 تومان

قیمت نصب پرده شید و زبرا

توافقی

قیمت نصب کتیبه(متر طول)

95,000 تومان

قیمت نصب پرده تزئینی

توافقی

قیمت نصب ریل پرده تزئینی

توافقی

متوسط قیمت750,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره نصب پرده خواهید خواند

 • نصب پرده چگونه انجام می شود؟
 • نصب چوب پرده به چند طریق انجام می شود؟
 • ریل گریپر و نصب ریل اتومات چیست؟
 • انواع نصب پرده
 • نصب پرده به چند طریق انجام می شود؟
 • تجهیزات مورد نیاز برای نصب پرده کدامند؟
 • مراحل نصب پرده
 • نکاتی که در هنگام نصب پرده های پذیرایی و اتاق خواب باید رعایت شود
 • نصاب پرده هوم سرویز چه خدماتی ارائه می دهد؟
 • قیمت نصب پرده در هوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟
 • نصب پرده های جدید را به نصاب پرده هوم سرویز بسپارید

نصب پرده چگونه انجام می شود؟

پرده یکی از اجزایدکوراسیون منزل است که با هدف حفظ حریم شخصی و کنترل تابش نور خورشید و احیانا جلوگیریاز ورود گرد و غبار به منزل دوخته و نصب می شود. مهمترین عاملی که می تواند درکنار دوخت، زیبایی پرده را تکمیل می کند نحوه نصب پرده است. شایداین کار در نظر خیلی از افراد ساده به نظر برسد اما در واقعیت این طور نیست. نصبچوب پرده، نصب کتیبه، نصب ریل گریبر و نصبریل کنترلی پرده همه در کنار خدمات مربوط به نصب پرده پذیرایی ونصب پرده آشپزخانه مطرح می شود. برای اینکه خیالتان از خدمات نصب پردهراحت باشد، پیشنهاد می کنیم این کار را به نصاب پرده حرفه ای هومسرویز بسپرید. در ادامه به راهنمای نصب پرده می پردازیم و در خصوص نصبانواع چوب پرده و نصب ریل پرده و قیمت نصب پرده و قیمت نصبمیل پرده اشاره خواهیم کرد.

نصب چوب پرده به چند طریق انجام می شود؟

· نصب چوب پردهساده

نصب میل پرده ساده برای انواع پرده ها مناسب است. نصب چوبپرده ساده برای نصب والان پرده و نصب پردهای پارچه ای و پانچیمناسب است. نصب میل پرده ساده روی سقف و دیوار انجام می شود.

· نصب چوب پردهسقفی

برای وصل کردن میلپرده سقفی، پیچ رو پلاک و دریل نیاز دارید. معمولا پرده پذیرایی نسبت بهسایر قسمت ها سخت تر است ولی قابل انجام است، به شرطی که شما قبلا هم اینکاررا رو انجام داده باشید!

· نصب چوب پردهدیواری

در پنجره هایی کهنیمه هستند و تا روی کف ادامه ندارند می توانید میله پرده را روی دیوار هم متصلنمود. این روش در همه پنجره های بزرگ و کوچک امکان پذیر است. فرض کنید ارتفاع کفتا سقف ۲٫۷۵ سانتیمتر است و پنجره ۵۰ سانتیمتر پایین تر قرار داده شدهاست. طراحان داخلی پیشنهاد می کنند که حتما میله پرده ای را به اندازه حداقل ۲۰سانتیمتر بالاتر از پنجره وصل کنید. به این ترتیب پنجره بلندتر و کشیده تر دیده میشود که بسیار دید بهتری دارد.

· نصب چوب پرده درقاب پنجره

این طرح را درآشپزخانه ها می بینیم. به طور کلی در پنجره های کوچکتر می توان چوب پرده ها را درقاب داخل پنجره وصل کرد. در این مورد اندازه گیری دقیق میله پرده خیلی مهم است. اندازه میله دقیقا برابر با اندازهچارچوب داخلی پنجره است. این پرده در قاب داخلی پنجره قرار می گیرند و جایی برایفضای اضافی نیست. فاصله پرده از پنجره هم بین ۴-۵ سانتیمتر در نظر گرفته می شود.بلندی و عرض پرده در این شیوه کاملا به اندازه قاب داخلی پنجره است.

· نصب چوب پردهمنحنی موج دار

نصب پرده منحنی برایفضاهایی که نیاز به محصور کردن فضاهایی مختلف در هتل ها، بیمارستان ها و یاآرایشگاه ها استفاده می شود. نصب ریل های upvcکه قیمت آنها نسبت به چوب پردهای ساده بیشتر است. این مدل از ریل پرده برای انواعمدل پرده مناسب است. حتی این نوع ریل پرده مناسب برای انواع پنجره های منحنی است.

· نصب چوب پردهاتوماتیک دستی

نصب ریل اتومات برای جابجایی راحت تر پرده ها استفاده میشود. به این ترتیب با نصب چوب پرده اتوماتیک دستی تنها با کشیدن یک نخ پردهها جابجا می شوند. نصب چوب پرده اتوماتیک در پنجره های بزرگ و کوچک استفاده میشود. همچنین ریل اتوماتیک دستی قابلیت نصب روی دیوار و سقف دارد. قیمت ریلگریپر وابسته به ابعاد آن تغییر می کند.

ریل گریپر و نصب ریل اتومات چیست؟

ریل گریپر در واقعنام شرکت سازنده ریل اتومات دستی است. ریل گریپر در اصل در کشور تایوان ساخته میشود و میزان نور ورودی به اتاق را تنظیم می کند. نصب ریل گریپر با استفادهاز قلاب و نصب میل پرده انجام می شود و نصب ریل گریپر باید توسط نصاب پرده حرفه ایانجام شود.

انواع نصب پرده

· نصب پرده ساده

از نظر خیلی از افرادزیبایی در سادگی است. نصب پرده ساده نیز یکی از همان المان هایساده و زیبا است. این موارد پیچیدگی خاصی ندارد مگر اینکه نیاز به نصبکتیبه و یا سایر متعلقات باشد. در واقع داشتن وسواس در آویزان کردن پرده سادهخیلی هم بد نیست. اینکه نصاب پرده بتواند نصب چوبپرده را اصولی و صاف انجام بدهد و تمام چین ها و پیله ها درست در جای خودشانقرار دهد، خیلی مهم است.

· نصب پرده پلیسه

نصب پردهپلیسه یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین مدل پرده از قدیم تا الان است.برای آموزش نصبپرده پلیسه دار بهتر است در زیر هر پیله یک گیره قرار بگیرد. بدین ترتیبدر پایان آویزان کردن پرده، پلیسه های پرده ظاهر زیباتری از خودش را نشان میدهند. البته میزان عرض پیله و طرح پارچه نقش مهمی درنحوه ی آویزان کردن پرده دارد.

· نصب پردهای ریلی

در نصب پردهایجدید ریلی باید ریل پرده از دیوار فاصله کافی داشته باشد. اهمیت موضوع در ایناست که پرده به دستگیره پنجره گیر نکند. همچنین عدم توجه به این موضوع موجب می شودوسط پرده به علت دستگیره پنجره ورم کند. قیمت نصب پرده ریلی نسبت به قیمتنصب پرده ساده بیشتر است.

· نصب پرده سلطنتی

معمولا در خانه هایسبک کلاسیک اقدام به نصب پرده سلطنتی می کنند. اینپرده به علت چند لایه بودن پرده و استفاده از پارچه های گرانبها و سنگین تربه تخصص بیشتر نصاب پرده نیاز دارد. به این ترتیب قیمت نصب پردهسلطنتی نسبت به سایز موارد بیشتر است.

· نصب پرده پارچهای والان دار

نصب پرده پارچه ای ازساده ترین موارد است. اما نصب والان پرده از اهمیت بالایی برخوردار است. بهاین ترتیب نصب والان پرده با هدف پوشاندن میل پرده انجام می شود.

· نصب والان پرده

نصب والان درقسمت های بالایی پرده توسط نصاب پرده انجام می شود. نصب والان فقط جنبهتزیینی دارد و جهت زیباتر شدن پرده به کار می رود. در ابتدا هدف اصلی از نصبوالان پوشش دادن کامل میله بوده که توسط نصاب پرده در محل مورد نظر قرار دادهمی شد.

· نصب پرده زبرا

نصب پردهزبرا بیشتر درفضاهای محدود و بسته منزل استفاده می شود. از مزایایزبرا استفاده حداقل از قاب پنجره است. پرده زبرا به دو صورت دیواری و سقفیاجرا می شود و در فضاهایی مانند آشپزخانه و پاسیو توسط نصاب پرده قرار می گیرد.

برای نصب پردهزبرا نیز به مداد و متر و دریل نیاز داریم. به طوری که 10 یا 15 سانتیمتر بالای پنجره را باید به کرکره اختصاص دهیم. مهمترین نکته در هنگام نصبکرکره زبرا این است که باید کاملا وسط قرار داده شود، زیرا هر گونه قناسی رابه شدت نشان می دهد. پس با دقت اندازه گیری کنید، علامت بزنید و بعد به کمک دریلسوراخ کنید.

· نصب پرده کرکرهای

در قدیم متداول تریننوع پرده، پرده کرکره ای بود. که امروزه ای نوع پرده در فضاهای کاریپیشنهاد می شود. این پرده مناسب فضاهای کوچک است و در بیشتر ادارات که سبک رسمیدارند و نیازمند پرده ساده هستند استفاده می شود.

· نصب پردهلوردراپه

پرده لوردراپه درمراکز رسمی و اداره جات و مدارس مورد استفاده می گردد. زیرا آلودگی را کمتر به خودجذب می کند و نیاز به نظافت ندارند. در نصب پرده لوردراپه تنها موردی که باید توجهنمود، قرار دادن صحیح هر کدام از پره ها است. نصب پرده لوردراپه با توجه به هزینهپایینتر و همینطور سهولت در استفاده بسیار متداول شده است.

· نصب پرده پارچهای و حریر

نصب پرده های توری وحریر که تنوع بالایی نیز دارند برای نصب پرده پذیرایی و نصبپرده اتاق خواب مناسب هستند. نصب پرده پارچه ای توری و حریر بسیار سادهاست و فقط باید چوب پرده وصل شود.

· نصب پرده پانچی

نصب پردهپانچی مصداق بارزی از زیبایی در سادگی است. پانچ از جدیدترین نوع پرده ها استکه برای اتاق خواب و پذیرایی پیشنهاد می شود. سهولت در آویزان کردن و شستشو،از مزیت های پرده پانچ است.

نصب پرده به چند طریق انجام می شود؟

· نصب پرده عمودی

پردهای عمودی دارایریل یا چوب پرده های مختلف بوده و روی دیوار و سقف نصب می شوند.

· نصب پرده افقی

پردهای افقی در داحلمحفظه بر روی سقف اغلب نصب می شوند.

· نصب پرده هایبرقی

نصب پرده برقی یکی از الزامات خانه های هوشمند است. نصبپرده های جدید برقی اولین قدم برای بروز رسانی خانه های مدرن است. در نصبپردهای جدید از یک موتور کوچک و قدرتمند استفاده می شود. این پرده های نیاز به سیم کشی ساختمان، داکت کشیدارند و قیمت نصب پرده برقی بالاست.

تجهیزات مورد نیاز برای نصب پرده کدامند؟

 • چوب پرده
 • گیره پرده
 • میل پرده
 • ریل پرده
 • پرده جمعکن
 • کتیبه
 • نردبان،دریل و پیچ روپلاک

مراحل نصب پرده

در نظر داشته باشیدقبل از شروع مراحل نصب پرده، می بایست نحوه نصب پرده را از میان انواع مدل های نصبپرده که قبلا به آن ها اشاره کردیم انتخاب کنید. انتخاب و معرفی انواعچوب پرده می بایست متناسب با دکوراسیون داخلی منزل و همینطور جنس پرده انجامشود.

· مرحله اول درنصب پردهای جدید باید محل نصب مشخص شود

در این مرحله بر اساسمدل دوخت پرده، محل نصبمیله پرده به سقف یا دیوار مشخص می شود. نصاب چوب پرده هم بر اساس نوع پردهبهترین پیشنهادات را ارائه خواهند داد.

· اندازه ‌گیریپنجره

برای نصب میل پردهباید اندازه گیری درستی انجام شود. یکی از مهمترین موارد در مراحل نصب پرده اندازهگیری پنجره و مشخص کرده ابعاد میل پرده است.

· دریل‌کاری و نصبپرده

پس از علامت گذاری،نصاب چوب پرده با دریل محل نصب بست‌ها را مشخص می کند و سپس رولپلاک را نصب میکند.

· سوار کردن پردهروی میله پرده

پس از نصب میله پردهباید پرده روی آن سوار شود و سپس کاملا پارچه روی آن تنظیم شود.

نکاتی که در هنگام نصب پرده های پذیرایی و اتاق خواب باید رعایت شود

 1. آویزانکردن پرده از دو قسمت تشکیل شده است. یکی نصب میله پرده و دوم آویزانکردن خود پرده بر روی ریل اتومات یا چوب پرده. بلندیپرده بهتر است تا روی زمین باشد. پرده بلند، منزل را بزرگتر و مجلل تر نشان می دهد.
 2. در صورتیکه مایل به نصب پرده تراس، نصب پرده آشپزخانه ویا اتاق خواب هستید، پرده را به صورت درز از وسط آویزان کنید. درز موجب می شود شمااستفاده بیشتری از نور در طول روز داشته باشید.
 3. اگر مایلبه نصب پرده پذیرایی هستید در هنگام نصب چوبپرده طول میل پرده را بزرگتر از قاب پنجره اندازه گیری کنید. دراین صورت در هنگام کنار زدن پرده از تمام پنجره می توانید استفاده کنید.

نصاب پرده هوم سرویز چه خدماتی ارائه می دهد؟

 1. در ابتدااندازه گیری درست و ارائه پیشنهادات بر اساس مدل پرده ها
 2. سوراخکردن دیوار و سقف و نصب پایه های پرده
 3. در صورتنیاز به نصب کتیبه، باید اندازه گیری های دقیق قبل نصب میل پرده انجام شود.
 4. وسایلمورد نیاز برای نصب میل پرده و پرده در صورت تمایل مشتری توسط نصاب پرده تهیه شدهو با فاکتور به مشتری تحویل داده می شود.
 5. تنظیمپرده و سوار کردن پرده روی چوب پرده و تنظیمات نهایی

قیمت نصب پرده در هوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

قیمت نصب پرده به موارد مختلفی بستگیدارد. قیمت نصب پرده به نوع ریل اتومات و یا ساده پرده و همچنینمتراژ نصب چوب پرده بستگی دارد. خیلی از ما برای صرفه جویی در قیمت نصبپرده ترجیح می دهیم خودمان دست بکارشویم. در صورتی که هزینه نصب پرده درمقایسه با قیمت خرید پرده بسیار ناچیز است.

زمانی که برای خریدپرده هزینه زیادی کرده اید، اگر مهارت لازم را ندارید، کار را به نصابپرده بسپرید. چون در صورتی که در حین وصل کردن چوب پرده دیوار را اشتباهسوراخ کنید، هم کارتان انجام نشده هم یک سوراخ در دیوار به یادگاری مانده که همیشهجلوی چشمانتان خواهد بود. از این رو هیچ گاه برای صرفه جویی در قیمت نصب پرده وپرداخت دستمزد نصاب پرده اگر مهارت ندارید دست به دریل کاری نزنید.

نصب پرده های جدید را به نصاب پرده هوم سرویز بسپارید

جدا ازمسئله نصب پرده جدید همه ما حداقل سالی یکبار به شستشوی پرده می پردازیم. پساز نظافت، آویزان کردن مجدد پرده معضلی محسوب می شود. بارها شده که واقعا نمیدانیم که این پرده قراره چطور دوباره سر جای خود قرار بگیرد. چون اصلا شبیه اولشنیست!! اینجاست که نصاب پرده هوم سرویز به کمک شما می آید. جهت ثبتدرخواست نصاب پرده و اطلاع از قیمت نصب پرده کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا درکمترین زمان ممکن متخصصین ما در منزل حضورپیدا کنند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس نصب پرده و همچنین ارایه خدمات نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون داخلی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آبنما در حیاط منزل, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس نصب پرده

نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای

نصب چوب پرده

نصب ریل پرده و چوب پرده اتومات

نصب پرده زبرا

نصب پرده شید

نصب پرده کرکره ای

نصب ریل گریپر

نصب کتیبه پرده، نصب تاج پرده و...

نظرات کاربران

profile picture
سعید سپانلو

از همه لحاظ عالی بودند ممنونم واقعا به بهترین شکل کار را انجام دادند

profile picture
مسعود تقوی

خوب بود کاری که محول شد بهشون به درستی انجام دادند

profile picture
هادی برک پور

بسیار عالی و به موقع اعزام شدند و کارو تحویل دادند و مبلغ کمی هم دریافت کردند تشکر میکنم ازشون

profile picture
اقدس یگانه

بسیار انسان متشخص و محترمی بودند بسیار زیاد هم در کارشون وارد بودند

شرایط نصب پرده، نصب چوب پرده و نصب کتیبه پرده

مشتری گرامی به منظور ارایه سرویس هر چه بهتر لطفا چهار پایه مناسب و جارو برقی در هنگام سرویس در دسترس باشد.

مدت زمان انجام سرویس در شرایط معمولی حداکثر یک ساعت می باشد.

این سرویس می تواند شامل تهیه چوب پرده شود، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

carpet-cleaning
قالیشویی
قیمت از 497,000 الی 1,350,000 تومان
dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 420,000 الی 800,000 تومان
repair-sofa
تعمیر مبل
قیمت از 800,000 الی 4,200,000 تومان
carpentry
تعمیر کمد، کابینت و نجاری
قیمت از 500,000 الی 1,500,000 تومان