تعمیر مبل

تعمیر مبل

از 5251 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر مبل در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت رنگ کاری به همراه لکه بری مبل استیل 9 نفره

5,000,000 الی 8,000,000 تومان

قیمت رنگ کاری مبل راحتی چرم 7 نفره

توافقی

قیمت رنگ کاری مبل راحتی پارچه ای 7 نفره

توافقی

قیمت رنگ کاری مبل راحتی ال شکل 7 نفره

توافقی

قیمت رویه کوبی مبل استیل 9 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)

6,500,000 الی 11,000,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل استیل 9 نفره به همراه ترمیم مصالح

4,800,000 الی 8,000,000 تومان

قیمت رویه کوبی و تعویض رویه کوبی مبل راحتی ایرانی 7 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)مبل راحتی ال شکل 7 نفره

6,000,000 الی 9,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ایرانی 7 نفره به همراه ترمیم مصالح

4,000,000 الی 6,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی خارجی به همراه تعویض مصالح

1,000,000 الی 1,300,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ال 7 نفره به همراه تعویض مصالح

6,500,000 الی 8,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ال 7 نفره به همراه ترمیم مصالح

4,500,000 الی 7,000,000 تومان

قیمت رفع ایراد نجاری و لقی کلاف

توافقی

قیمت خرده کاری

توافقی

متوسط قیمت1,500,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت3,500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر مبل خواهید خواند

 • تعمیر مبل چیست؟ و شامل چه مواردی می شود؟
 • تعمیرات مبل از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟
 • قیمت تعمیر مبل چگونه محاسبه می شود؟
 • چگونه قیمت تعمیر مبل در منزل را کاهش دهیم؟
 • تعمیر مبل شکسته و دارای خراشیدگی چگونه انجام می شود؟
 • تعمیرکار مبل ماهر چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟
 • تعمیر مبل در منزل آیا امکانپذیر است؟
 • تعمیرات انواع مبلمان با هوم سرویز
 • · تعمیر مبل چرم
 • · تعمیر مبل سلطنتی
 • · تعمیر مبلمان ال
 • · تعمیر کاناپه
 • تعمیر مبل در منزل آیا به صرفه است؟
 • تعمیرات مبل ارزان امکان پذیر است؟
 • خدمات تعمیر مبل را به تعمیرکار مبل هوم سرویز بسپارید

تعمیر مبل چیست؟ و شامل چه مواردی می شود؟

قطعا برای شما هم پیش آمده که مبلی که هزینه زیادی برای خرید آن کرده اید دچار پارگی، سوختگی مبل، شکاف دوخت مبل، شکستگی یا خراشیدگی مبل، فرو رفتگی مبل شده و یا صدای جیر جیر مبل اعصاب شما را بهم ریخته است، با توجه به هزینه های خرید مبل ترجیح می دهید که مبل را تعمیر کنید. حال سوال اینجاست که تعمیر کار مبل حرفه ای از کجا پیدا کنیم؟ تعمیر مبل شامل چه خدماتی است؟ در خدمات مبل هوم سرویز پاسخگوی سوالات شما هستیم.

تعمیر مبل شامل کلیه خدماتی مورد نیاز برای رفوی مبل، رفع جای سوختگی مبل، تعمیر مبل شکسته، رفع خراشیدگی مبل، تعمیر فرورفتگی مبل، رنگکاری مبل، رویه کوبی مبل، تعویض پارچه مبل، تعمیر نشیمن گاه مبل، تعویض فوم مبل و ... می شود که توسط تعمیرکار حرفه ای مبل در کارگاه های مبل سازی انجام می شود. تعمیرات مبل درکل موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود. به این ترتیب با کمترین هزینه می توانیم از مبلمان منزل یا محل کار، مدت زمان بیشتری استفاده کنیم. البته این موضوع که مبلمان شما تا چه حدی فرسوده شده است، در مشخص کردن قیمت تعمیر مبل تاثیر گذار است که آیا هزینه تعمیرات مبل به صرفه است یا خیر؟ تشخیص اینکه که تعمیرات برخی از مبلها که عمر خود را کرده اند بهتر است یا خیر تنها توسط تعمیرکار مبل و افراد متخصص در این زمینه انجام می شود.

هزینه تعمیر مبل یکی از مواردی است که در نظر مخاطب نسبت به تعویض مبلمان و خرید مبلمان جدید تمایز ایجاد می کند. با توجه به قیمت بالای مبلمان، تعمیر مبل در منزل اولین اقدامی است که در مواجهه با خرابی به فکر افراد خطور می کند. در ادامه با راهکارهایی از تعمیر مبل در منزل و عوامل موثر بر هزینه تعمیر مبل توسط تعمیرکار مبل هوم سرویز می پردازیم. در نظر داشته باشید که هزینه تعمیر مبل به مراتب از قیمت خرید همان مبلمان ارزان تر خواهد بود. حتی می توانیم بگوییم در صورتی که کار تعمیر مبلمان را به تعمیرکار ماهر و خوش سلیقه سپرده باشید می توانید یک دست مبلمان جدید را با هزینه به مراتب پایینتر از قیمت خرید، انتظار داشته باشید. هزینه تعمیر مبل به صرفه است اگر توسط تعمیر کار حرفه ای مبل انجام شود.

تعمیرات مبل از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

مرمت مبل به مجموعه فرآیندهایی گفته می شود که با استفاده از آن مبل هایی که آسیب دیده اند را ترمیم کرده و ایرادات آن رفع می کنند. تعمیرات مبل راحتی، استیل، چرم و غیره، وابسته به مدل آن، جنس و مواد استفاده شده در ساختار آن و البته میزان فرسودگی آن در کارگاه تعمیر مبل یا در محل انجام می شود. تعمیرات مبل به طور کل شامل :

 • تعمیر شکستگی، خراشیدگی و تعمیر پایه مبل
 • برطرف کردن لقی پشتی، پایه‌ و دسته‌های مبل
 • تعمیر و تعویض فنر و تسمه کشی
 • صداگیری مبل
 • رنگ کردن و لکه گیری مبل ها
 • تعویض زیره مبل
 • تعمیر کلاف مبل
 • تعویض تشک، اسفنج یا فوم سرد در نشیمن و پشتی مبل
 • عوض کردن پارچه مبل
 • رفوگری مبل

قیمت تعمیر مبل چگونه محاسبه می شود؟

هزینه تعمیر مبل بر اساس موارد متعددی تغییر می کند. تعمیرات مبلمان چون شامل موارد متعددی می شود به همین علت تلورانس در قیمت تعمیرات مبل بالاست. به طور کل تعمیرات اساسی مانند تغییر پارچه و یا تعویض تشک موجب بالا رفتن هزینه تعمیرات مبل می شود زیرا در کنار قیمت متریال بالا این اقدامات تنها با باز کردن کامل انجام می شود و دستمزد تعمیرکار مبل نیز بالا می رود. به طور کل موارد زیر بیشترین تاثیر را قیمت تعمیرات مبل دارند.

· نوع ایراد و هدف شما از تعمیرات مبل

چه چیزی از تعمیر مبل می خواهید؟ میخواهید رویه کوبی مبل انجام دهید و یا کلاف مبلمانتان شکسته است. آیا پایه مبل لق شده و از رنگ مبلمان خود خسته شده اید؟ آیا صدای جیر جیر مبل کلافه کننده شده؟ همه این موارد به تنهایی یا در کنار هم قیمت تعمیر مبل در منزل را تغییر می دهند. بهترین کار تماس با تعمیرکار مبل هوم سرویز است تا با بازدید حضوری قیمت دقیقی در اختیارتان قرار دهد. در برخی موارد ممکن است برای رفع صدای مبل حتی مجبور به تغییرات زیادی در زیرسازی مبل شوید.

· عمر و مدت زمان استفاده از مبلمان

مدت زمان استفاده از مبل و میزان استفاده از مبلمان از آیتم های تاثیر گذار در قیمت تعمیر مبل می باشد، چرا که می تواند در میزان خرابی مبلمان نقش به سزایی داشته باشد. هر چه میزان کاربری مبل بالاتر باشد، عمق و میزان خرابی مبل نیز بیشتر خواهد بود.

· نوع متریال مورد استفاده در مبلمان

متریال مورد استفاده و میزان استفاده از آنها در حین تعمیر مبل در کنار مهارت تعمیرکار مبل مشخص کننده هزینه تعمیرات مبل خواهد بود. هزینه تعمیر مبل بر اساس قیمت هر متر پارچه و یا نوع فوم مصرفی تغییر می کند. پس اگر کیفیت بالا مد نظرتان است قیمت تعمیرات مبل نیز قطعا بالا می رود. کیفیت مبلمان خریداری شده را فراموش نکنید، چنانچه کیفیت لوازم استفاده شده در مبلمان از ابتدا دارای کیفیت پایینی بوده و از لوازم مرغوب نبوده باشد طبعا هزینه تعمیرات مبل شما را افزایش خواهد داد.

· تعداد مبلمان و سبک مبلمان

هزینه تعمیر مبل 8 نفره با هزینه تعمیر مبل 7 نفره و تعمیر مبل 6 نفره همینطور تعمیر مبل یک نفره یا مبل تکی یکسان نخواهد بود. زیرا به متراژ بیشتری پارچه و مقدار بیشتری فوم نیاز است. همچنین شکل مبلمان نیز دستمزد تعمیرکار مبل را تغییر می دهد. مبلمان راحتی نسبت به مبلمان چستر و یا تختخواب شو که مکانیزم پیچیده تری دارند قیمت تعمیر مبل را طبعا بالا می برند.

· هزینه حمل و نقل مبلمان

شاید کمی تعجب کنید ولی هزینه حمل و نقل مبلمان در صورتیکه امکان تعمیر مبل در منزل وجود نداشته باشد، بخش چشمگیری از هزینه تعمیر مبل شما را شامل خواهد شد، پس این هزینه را در قیمت تعمیر مبل فراموش نکنید.

چگونه قیمت تعمیر مبل در منزل را کاهش دهیم؟

اگر مبلمان شما دارای تشک های جدا شدنی است می توانید این تشک ها را با تشک هایی جدید جایگزین کنید. به این ترتیب بدون دست بردن در کل ساختار، تعمیر مبل را انجام داده اید. بیش ترین قسمتی که بر اثر استفاده مداوم موجب تغییر فرم در ظاهر آن می شود، تشک مبلمان است. استفاده از رنگ های متفاوت و هماهنگ با دکوراسیون داخلی، ایده خلاقانه ای برای تعویض تشک مبل است. اگر اسفنج ها کیفیت خود را از دست داده و تعمیر نشیمن گاه مبل ها انعطاف پذیری خوبی ندارد، می بایست اقدام به تعویض اسفنج ها نمایید. به این ترتیب هزینه تعمیر مبل به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده و از طرفی موجب تغییرات محسوس شده اید.

تعمیر مبل شکسته و دارای خراشیدگی چگونه انجام می شود؟

اگر شکستگی و یا خراشیدگی در برخی از قسمت های مبل دیده می شود می توان قطعات آسیب دیده را تعویض کرد. دسته و پایه برخی از مبلمان ها قابل جدا شدن است و با اندکی مهارت می توان قسمت دسته یا پایه را از بدنه اصلی جدا کرد. خدمات تعمیر مبل شامل ترمیم شکستی ها و برطرف کردن لقی کلاف مبل نیز می باشد. این نوع خدمات تعمیر مبل در منزل قابل اجرا بوده و نیاز به حمل و نقل به کارگاه تعمیر مبل برای رفع خط و خش و خراشیدگی و حتی شکستگی پایه مبل نیست.

تعمیرکار مبل ماهر چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

 • مراجعه به منزل و بررسی دقیق مبلمان و ارائه مشاوره دقیق به مشتری
 • مشخص نمودن ایرادات و توجیح نمودن مشتری از وضعیت فعلی مبل
 • تعمیر مبل در منزل در صورت ایرادات سطحی و کم کردن هزینه تعمیر مبل
 • اشراف کامل به انواع متریال و کیفیت آنها و اعلام قیمت آنها
 • توجه کامل به نظر مشتری و پیاده سازی دقیق خواسته های مشتری از تعمیر مبل بر اساس بودجه وی
 • زمان بندی دقیق و خوش قولی در زمان تحویل مبلمان

فراموش نکنیم در حین انتخاب تعمیرکار مبل حتما از ایشان نمونه کارهای تعمیر مبل را خواسته و حتی تجربه سایر مشتریان وی را جویا شوید. در صورتیکه قیمت تعمیر مبل شما چشمگیر است حتما قرارداد تعمیر مبل را منعقد نمایید. این موارد را می توانید به راحتی و با همیاران تعمیر مبل هوم سرویز در دسترس داشته باشید.

تعمیر مبل در منزل آیا امکانپذیر است؟

در بعضی از موارد سطحی اصلا نیازی به انتقال مبلمان به کارگاه تعمیر مبل نیست و تعمیر مبل در منزل با هزینه ای کمتر انجام می شود. اما در مواردی که ایرادات مربوط به کلاف و فوم داخلی است قطعا تعمیر مبل در منزل قابل انجام نیست. البته راهکارهای زیادی برای تعمیرات مبل در منزل ارائه شده است البته اینها راهکارها موقتی هستند و انتظار یک معجزه را نباید داشته باشید. با تمام این تفاسیر اگر ایرادات سطحی باشند همیاران تعمیر مبل هوم سرویز برای صرفه جویی در هزینه تعمیر مبل در منزل را انجام می دهند.

تعمیرات انواع مبلمان با هوم سرویز

· تعمیر مبل استیل

برای اینکه تعیین کنید که آیا تعمیرات مبل استیل ارزش دارد یا خیر؟ باید به چوب مبلمان استیل خود نگاه کنید. اگر جنس بدنه استیل محکم است استقامت بالا دارد، پس مابقی مسائل نظیر تعمیر کلاف مبل استیل به راحتی قابل انجام است. تعمیر مبل استیل از آن مواردی است که در صورت مهارت کافی تعمیرکار به یک نمونه ی کاملا نو تبدیل خواهد شد. میزان پارچه مورد نیاز، رنگ کاری مبلمان نیز در هزینه تعمیر مبل استیل تاثیر دارد. مبل استیل ترکیبی از چوب و پارچه است. هزینه تعمیر مبل استیل هم به تعمیر نشیمنگاه مبل استیل و هم تعمیرات چوب بستگی دارد. طبعا مبلمان استیلی که دارای ظرافت بیشتری هستند به همراه تغییر پارچه نیاز به تعمیرات چوب مبلمان استیل هم می باشد.

· تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبل راحتی به سادگی تعمیرات مبل سلطنتی نیست. در مبلمان راحتی و کاناپه ها چون تمام ساختار مبل در داخل روکش است. برای تعیین میزان خرابی باید متخصص تعمیرات مبل پارچه زیر را باز کند و سپس تعیین کند که آیا تعمیر مبل راحتی در منزل قابل انجام است بهتر است یا تعویض مبل!!

· تعمیر مبل چرم

مبلهای چرم در کنار زیبایی ممکن است زودتر دچار مشکل شوند. زیرا روکش آنها حساس تر بوده و ممکن است پوست پوست شوند. تعمیر مبل چرم با راهکارهای خانگی تا حدی قابل انجام است به طور مثال می توانید با چسب قسمت های پوست پوست شده را ترمیم کنید و با رنگ چرم روی آن را بپوشانید. اما تعمیر مبل چرم اساسی تنها با عوض کردن پارچه و یا تعمیر کلاف مبل انجام می شود.

· تعمیر مبل سلطنتی

تعمیر مبل سلطنتی شامل تعمیر نشیمنگاه و پشتی مبل است. اغلب مبلمان سلطنتی دارای منبت کاری های شکیل هستند. از این رو تعمیر مبل سلطنتی شامل تعویض اسفنج یا فوم مبل سلطنتی و تعمیر چوب مبل سلطنتی است. تعمیر مبل سلطنتی از مواردی است که نیاز به مهارت بالایی دارد زیرا چیزی به عنوان زیر کار وجود ندارد و باید با مهارت تمام قسمت های مبلمان سرهم و دوخت شوند. همچنین تعمیرات منبت کاری ها به مهارت بالایی نیاز دارد.

· تعمیر مبلمان ال

تعمیرات مبل ال نیز مانند مبلمان دیگر است. تمام سطح این مبلمان با پارچه پوشانیده شده است و در نمونه های مدرن تر از چوب در گوشه های مبل استفاده شده است. همان طور که پیش تر گفته شده مبلهایی که تمام سطحشان با پارچه پوشانیده شده اغلب تعمیراتشان سخت تر و زمان برتر است. زیرا برای هر تغییری کل ساختار مبل باید باز شود. هزینه تعمیر مبل ال بر اساس نوع فوم گرم یا سرد و نوع پارچه مورد استفاده تغییر می کند.

· تعمیر کاناپه

گاهی تنها نیاز به تعمیر کاناپه است. کاناپه ها به علت راحتی، طبعا بیشتر استفاده می شوند و زودتر آسیب می بینند. مخصوصا تعمیر کاناپه تختخواب شو که از موارد پردرخواست است. تعمیر کاناپه معمولا از تعمیر مبلمان ساده بیشتر است. زیرا اینها بزرگتر بوده و در موارد تختخواب شو مکانیزم شان کمی متفاوت تر است از این رو مهارت تعمیرکار مبل نقش بسیار موثری دارد.

تعمیر مبل در منزل آیا به صرفه است؟

اولین سوالی که ذهنتان را مشغول کرده این است که آیا تعمیر مبل به صرفه است یا خیر؟ همه ی این موارد وابسته به نوع مبلهای شما و ایرادات آن است. اگر مبلمان ارزشمندی دارید که اگر بخواهید نمونه ی آن را بخرید باید چندین میلیون پول بدهید خوب چرا همین را تعمیر نمی کنید؟ بعد از تصمیم نهایی باید بررسی شود که مبلی که قصد ترمیم آن را داریم، ارزش هزینه کردن را دارد یا خیر. جهت بررسی این عامل ما باید به ساختار داخلی توجه کنیم. به اسکلت مبل، فوم مصرفی و تسمه و فنرها که اصطلاحا کلاف میگوییم، دقت شود. در صورتی که مبلمان از کلاف و اسکلت مقاومی برخوردار باشد، ارزش صرف هزینه را دارد همچنین گاهی تعمیر مبل در خانه انجام می شود و نیاز به انتقال به کارگاه نیست. در صورتی که خرابی ها جزیی باشد با تشخیص استادکار و تعمیرکار مبل، می شود به تعمیر مبل در خانه پرداخت و در نتیجه هزینه اضافی حمل و نقل نیز به طور کامل حذف می شود و همه چیز به نفع شما خواهد شد. البته اگر باز هم دو دل هستید سری به بازار مبلمان بزنید و قطعا به حرف ما خواهید رسید. هوم سرویز تمام تلاش خود را برای رفاه حال خانواده ها به کار گرفته که در کنار پرداخت هزینه منصفانه به اهداف خود برسند.

تعمیرات مبل ارزان امکان پذیر است؟

قبل از هر موردی تعمیر مبل ارزان با هزینه تعمیر مبل منصفانه تفاوت دارد. بخواهیم صادقانه در این مورد صحبت کنیم تعمیرات مبل ارزان یعنی استفاده از متریال درجه دوم و یا حتی سوم. در نتیجه افرادی که فوم درجه پایین انتخاب می کنند و با شعار تعمیرات مبل ارزان شما را مجاب می کنند هیچ مسئولیتی در قبال خدمات خود نخواهند داشت. اما در مواردی قیمت منصفانه یعنی کیفیت متریال قابل قبول در کنار دستمزد منصفانه که در این صورت ما می توانیم به شما اطمینان بدهیم که متخصصین هوم سرویز این ویژگی را دارا هستند. پس تعمیرات مبل ارزان شعاری بیش نیست. همانطور که قبل تر گفتیم شما می توانید هزینه تعمیر مبل خود را کاهش داده و یا مدیریت کنید.

خدمات تعمیر مبل را به تعمیرکار مبل هوم سرویز بسپارید

در صورتی که تصمیم به شستشوی مبل در منزل دارید و یا نیاز به تعمیرات مبل در منزل و یا تعمیرات اساسی مبلمان خود دارید کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست تعمیر مبل خود را ثبت کنید، تا تعمیرکار مبل هوم سرویز با شما تماس بگیرند و پس از بازدید حضوری تمام اطلاعات را در ارتباط با انتخاب اینکه تعمیر مبل را در منزل انجام دهید و یا نیاز به حمل و نقل به کارگاه می باشد؟ و یا اینکه تعمیر مبل 6 نفر یا تعمیر مبل 8 نفره چقدر هزینه خواهد داشت؟ و یا سوالات شما در مورد قیمت تعمیر مبل سلطنتی یا قیمت تعمیر مبل راحتی و هزینه تعمیر مبل استیل و پیشنهادات دیگر را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر مبل و همچنین ارایه خدمات تعمیر مبل راحتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مبلمان ارائه می دهد که شامل رویه کوبی مبل راحتی, ساخت مبلمان اداری و خانگی, رنگ کاری مبل چوبی قدیمی, تعویض پارچه مبل استیل, تعمیر صندلی اداری و مدیریتی, دوخت کاور مبل سلطنتی و دوخت کاور استیل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر مبل

تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبل استیل و تعمیر مبل سلطنتی

تعمیرات مبلمان اداری

تعمیر مبل چرم

تعمیرات مبلمان تختخواب شو و تعمیر کاناپه

تعمیر مبل شکسته و روفوگری مبل

نظرات کاربران

profile picture
خانم جمشیدی

سلام عالی بودند و مبل ما رو به نحو احسن تعمیر کردند

profile picture
حمیدرضا صابری

خیلی خوب ووارد به کار

profile picture
الهام احمدیان

ممنون از زحماتشون . بسیار کیفیت کارشون خوب بود

profile picture
رامین حیدری

بسیار منضبط و سریع کارو انجام دادن و نسبت به سایر همکارانشون هم مقرون بصرفه تر کار را انجام دادن.حتما پیشنهاد میکنم

شرایط تعمیر مبل راحتی، تعمیر مبل استیل و تعمیر مبل تختخواب شو

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس تعمیر مبل با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

sewing-sofa-cover
دوخت پیراهن مبل
قیمت از 500,000 الی 500,000 تومان
dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 1,000,000 الی 1,300,000 تومان
curtain-installation
نصب پرده
قیمت از 500,000 الی 1,300,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 24,000,000 الی 24,000,000 تومان