تعمیر مبل

تعمیر مبل

از 4115 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر مبل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت رنگ کاری به همراه لکه بری مبل استیل 9 نفره

2,100,000 الی 4,500,000 تومان

قیمت رنگ کاری به همراه لکه بری مبل استیل کلاسیک 9 نفره

1,900,000 الی 3,850,000 تومان

قیمت رنگ کاری مبل راحتی چرم 7 نفره

توافقی

قیمت رنگ کاری مبل راحتی پارچه ای 7 نفره

توافقی

قیمت رنگ کاری مبل راحتی ال شکل 7 نفره

توافقی

قیمت رویه کوبی مبل استیل 9 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)

3,700,000 الی 7,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل استیل 9 نفره به همراه ترمیم مصالح

2,200,000 الی 4,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل استیل کلاسیک 9 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)

3,000,000 الی 6,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل استیل کلاسیک 9 نفره به همراه ترمیم مصالح

1,700,000 الی 3,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی و تعویض رویه کوبی مبل راحتی ایرانی 7 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)مبل راحتی ال شکل 7 نفره

2,700,000 الی 5,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ایرانی 7 نفره به همراه ترمیم مصالح

1,600,000 الی 3,300,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی خارجی به همراه تعویض مصالح

6,500,000 الی 8,800,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ال 7 نفره به همراه تعویض مصالح

2,500,000 الی 4,600,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ال 7 نفره به همراه ترمیم مصالح

1,550,000 الی 3,100,000 تومان

قیمت رفع ایراد نجاری و لقی کلاف

توافقی

قیمت خرده کاری

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تعمیر مبل یا تعویض مبلمان؟!

تعمیرات مبل درکل موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود. به این ترتیب با کمترین هزینه می توانیم از مبلمان منزل یا محل کار، مدت زمان بیشتری استفاده کنیم. البته این موضوع که مبل شما تا چه حدی فرسوده شده است، تعیین کننده این موضوع است که آیا هزینه تعمیرات مبلمان به صرفه است یا خیر؟ تشخیص اینکه که ترمیم برخی از مبل ها که عمر خود را کرده اند بهتر است یا خیر تنها توسط تعمیرکار مبل و افراد متخصص در این زمینه انجام می شود.

هزینه تعمیر مبل یکی از مواردی است که در نظر مخاطب نسبت تعمیرات مبلمان، تعویض مبلمان و خرید مبلمان جدید تمایز ایجاد می کند. در نگاه کلی مبل اگر به درستی و توسط تعمیرکار مبل حرفه ای انجام شود، گزینه ی با صرفه تری نسبت به تعویض مبلمان منزل است. با توجه به قیمت بالای مبلمان، تعمیر مبلمان در منزل اولین اقدامی است که در مواجهه با خرابی مبل ها به فکر افراد خطور می کند. گاهی مبلمان در اثر استفاده نا صحیح دچار پارگی و فرورفتگی در قسمت نشیمن گاه مبل می شوند. هزینه تعمیر نشیمنگاه مبل طبعا به صرفه تر خرید مبلمان جدید می باشد. در ادامه با راهکارهایی از تعمیر مبل در منزل و عوامل موثر بر هزینه تعمیر مبل توسط تعمیرکار مبل هوم سرویز می پردازیم.

تعمیرات مبل از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

مرمت مبل به مجموعه فرآیندهایی گفته می شود که با استفاده از آن مبل هایی که آسیب دیده اند را ترمیم کرده و ایرادات آن رفع می کنند. تعمیرات مبل راحتی، مبل استیل، مبل چرم و غیره، وابسته به مدل مبل, جنس مبل و مواد استفاده شده در ساختار آن و البته میزان فرسودگی آن در کارگاه تعمیر مبل یا در محل انجام می شود.

تعمیرات مبل به طور کل شامل تعمیر رویه مبل, تعمیر پایه ی شکسته ی مبل , رنگ کردن دوباره ی مبل ها , تعویض زیره مبل, تعمیر کلاف مبل و غیره می باشد.

تعمیر مبل شکسته و دارای خراشیدگی

اگر نمی خواهید یک مبل نو بخرید باید مبل قدیمی را مرمت کنید. اگر شکستگی و یا خراشیدگی در برخی از قسمت های مبل دیده می شود می توان قطعات آسیب دیده را تعویض کرد. دسته و پایه برخی از مبل ها قابل جدا شدن است و با اندکی مهارت می توان قسمت دسته یا پایه را از بدنه اصلی جدا کرد. خدمات تعمیر مبل شامل ترمیم شکستی ها و برطرف کردن لقی کلاف مبل است. با نگاهی به قیمت مبلمان در فروشگاه ها، به نظر می رسد ترمیم بهترین گزینه برای نوسازی مبلمان کارکرده قدیمی است که نتایج خوبی هم دارد.

تعویض تشک مبل

اگر مبلمان شما دارای تشک های جدا شدنی است می توانید این تشک ها را با تشک هایی جدید جایگزین کنید. استفاده مداوم از تشک های مبل موجب تغییر فرم در ظاهر آن می شود که باید تشک را تعویض کرد. استفاده از رنگ های متفاوت و هماهنگ با دکوراسیون داخلی، ایده خلاقانه ای برای تعویض تشک های مبل است. اگر اسفنج ها کیفیت خود را از دست داده و نشیمن گاه مبل ها انعطاف پذیری خوبی ندارد، می بایست اقدام به تعویض اسفنج ها نمایید.

تعمیر مبل در منزل را به کمک ابزار ساده و چسب پارچه انجام دهید.

معمولا بزرگترین عاملی که افراد را به ترمیم مبل وادار می کند، ایجاد پارگی در روکش مبل راحتی و فرورفتگی نشیمن مبل می باشد. جهت رفو پارگی بهترین راه استفاده از پارچه جین، برزنت یا موسلین است. به این ترتیب که پارچه را کمی بزرگتر از پارگی برش دهید. سپس با یک قاشق یا انبر دستی، به آرامی پارچه را زیر پارگی فیکس کنید و به کمک چسب پارچه لبه پارچه را به پارچه زیری قرار دهید و بعد پارچه مبل را به کمک چسب به پارچه جین بچسبانید. برای چند دقیقه محکم نگه دارید، تا خوب بچسبد. البته اینها راهکارها موقتی هستند و انتظار یک معجزه را نباید داشته باشید.

تعمیر مبل چرم در منزل، به وسیله چسب و رنگ مخصوص چرم

اگر قسمتی از چرم دچار ساییدگی و پارگی شده است، باید سریعا اقدام کنید. زیرا این پارگی درکل مبل پخش خواهد شد و به اصطلاح کل مبل پوست پوست می شود. برای شروع تعمیر مبل چرمی را با یک پارچه لطیف کاملا پاک کنید. اگر قسمتی از چرم بلند شده است، با چسب مخصوص چرم آن قسمت را به آرامی با چسب به خود پارچه بچسبانید. سپس با رنگ مخصوص چرم ،که در بازار برای تمامی طیف رنگ چرم موجود است روی قسمت مورد نظر را بپوشانید.

پوسته شدن مبل چرمی در ابتدا از بخش های کوچکی شروع می شود و خیلی سریع همه قسمت های مبل ها، دچار این مشکل می شوند. برطرف کردن پوسته های چرم و جلوگیری از انتشار آن، چندان هم کار سختی نیست. چسب و رنگ های مخصوصی برای رفع پوسته های چرم در بازار به فروش می رشد! دقیقا باید رنگ را همرنگ چرم خریداری کنید تا نتیجه خوبی بگیرید. بقیه کار به این ترتیب انجام می شود:

  • پوسته هایی را که جدا شده اند، با احتیاط بردارید. مراقب باشید به رویه مبل ها آسیب بیشتری وارد نشود.
  • تکه های بزرگ را نکنید با چسب مخصوص می توانید لبه های بلند شده را بچسبانید.
  • حالا قسمت های خالی را با رنگی که خریده اید، ترمیم کنید. اجازه دهید تا رنگ چرم خشک شود و در صورت نیاز یکبار دیگر جاهای خالی را رنگ کنید تا سطح پوسته با بقیه قسمت ها هم سطح شود.
  • در انتها با یک براق کننده یا کمی روغن زیتون، روی مبل ها را برق بیندازید.
  • در مورد پوسته های شدید که بخش های زیادی از مبلمان را درگیر کرده باید از تعمیرکار مبل کمک بگیرید.

تعمیر مبل ال چرم

اگر خراشیدگی روی مبل چرم ایجاد شده است به کمک پارچه لطیف و سرکه روی محل را بمالید و تا زمانی که سطح چرم حالت برجسته پیدا کند، ادامه دهید. سپس یا یک پولیش نرم سطح چرم را با پارچه نرم چند بار بکشید. راه دیگر تعمیر مبل ال چرم در منزل به وسیله آب لیمو و روغن زیتون هست، کافیست که در محل خراشیدگی بکشید تا به کل از بین برود.

در زمانی که خراشیدگی روکش مبل چرمی زیاد است، بهترین راه حل رنگ چرم است. قبل از شروع بر روی قسمتی از مبل که در دید نیست رنگ را تست کنید. مطمئن شوید رنگ کاملا مشابه رنگ چرم است. ولی در صورتی که ایراد از اسکلت مبل چرم باشد باید این اقدامات را به تعمیرکار مبل حرفه ای بسپارید.

تعمیر مبل استیل

برای اینکه تعیین کنید که آیا تعمیرات مبل استیل ارزش دارد یا خیر؟ باید به چوب مبلمان استیل خود نگاه کنید. اگر جنس بدنه مبل استیل محکم است، پس مابقی مسائل نظیر تعمیر کلاف مبل استیل به راحتی قابل انجام است.

تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبل راحتی به سادگی تعمیرات مبل استیل نیست. در مبلمان راحتی و کاناپه ها چون تمام ساختار مبل در داخل روکش دور مبل است. برای تعیین میزان خرابی باید متخصص تعمیرات مبل پارچه زیر مبل را باز کند و سپس تعیین کند که آیا ترمیم مبل انجام شود بهتر است یا تعویض مبل!!

تعمیر مبل در خانه

گاهی تعمیر مبل در خانه انجام می شود و نیاز به انتقال به کارگاه رویه کوبی مبل نیست. در صورتی که خرابی ها جزیی باشد با تشخیص استادکار و تعمیرکار مبل مربوطه می شود به تعمیر مبل در خانه پرداخت و در نتیجه هزینه اضافی حمل و نقل نیز به طور کامل حذف می شود.

هزینه تعمیر مبل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر مبل به موارد مختلفی بستگی دارد. این عوامل به نوع مبل و نحوه تعمیرات بستگی دارد. به طور کل برای تعیین قیمت تعمیر مبل، تعمیرکار مبل میزان ایرادات مبلمان را بررسی می‌کند تا تعیین شود چه اقداماتی برای مرمت مبل لازم است. مواردی مانند تغییر پارچه مبل، پولیش چوب های به کار رفته در بدنه مبل، تعویض فنر و فوم مبل، تقویت اسکلت بدنه مبل همه در تعیین قیمت تعمیر بدنه تاثیر دارد. به طور کل هر مبلمانی بنا به متریال به کار رفته در آن، نوع اسکلت بندی و همچنین میزان خرابی و آسیب دیدگی به اقدامات متفاوتی در فرآيند تعمیرات نیاز دارد. بنابراین عواملی مانند جنس چوب و پارچه مبل، تعداد مبلمان و مهارت متخصص تعمیرکار مبل در تعیین قیمت تعمیر مبل تاثیرگذار هستند.

هزینه تعمیر مبل استیل چه تفاوتی با هزینه تعمیر مبل راحتی دارد؟

به جز موارد بیان شده میزان پارچه مورد نیاز، رنگ چوب مبلمان نیز در هزینه تعمیر مبل تاثیر دارد. مبل استیل ترکیبی از چوب و پارچه است. هزینه تعمیر مبل استیل هم به تعمیر نشیمنگاه مبل استیل و هم تعمیرات چوب بستگی دارد. طبعا مبلمان استیلی که دارای ظرافت بیشتری هستند به همراه تغییر پارچه نیاز به تعمیرات چوب مبلمان استیل هم می باشد.

در کنار این موارد تعداد بیشتر قطعات مبل‌ استیل مانند میز پذیرایی، میزعسلی، میز و صندلی ناهارخوری البته در صورت نیاز، به هزینه تعمیر مبل سلطنتی تاثیرگذار است. همچنین تعداد مبلمان نیز عامل مهم دیگر است. طبعا قیمت تعمیر مبل 7 نفره از هزینه تعمیر مبل 9 نفره بیشتر است. البته این موضوع به میزان خرابی و نوع خرابی مبلمان هم وابسته است.

کلیه خدمات تعمیر مبل را به تعمیرکار مبل هوم سرویز بسپارید

بعد از تصمیم نهایی باید بررسی شود که مبلی که قصد ترمیم آن را داریم، ارزش هزینه کردن را دارد یا خیر. جهت بررسی این عامل ما باید به ساختار داخلی مبل توجه کنیم. به اسکلت مبل، فوم مصرفی و تسمه و فنرهای مبل اصطلاحا کلاف مبل میگوییم. در صورتی که مبل از کلاف و اسکلت مقاومی برخوردار باشد، ارزش صرف هزینه برای ترمیم مبل را دارد.

تشخیص این مبحث که تعمیرات به خرید دوباره مبل کم هزینه تر خواهد بود یا خیر، باید توسط تعمیرکار مبل حرفه ای هوم سرویز انجام شود. در صورتی که تصمیم به تعمیرات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست خودتان را ثبت کنید، تا تعمیرکار مبل ما با شما تماس بگیرند. بهترین پیشنهادات در ارتباط با انتخاب نوع پارچه مبلی و قیمت تعمیر مبل سلطنتی یا راحتی را اختیارتان قرار داده می شود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر مبل و همچنین ارایه خدمات تعمیر مبل راحتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مبلمان ارائه می دهد که شامل رویه کوبی مبل راحتی, ساخت مبلمان اداری و خانگی, رنگ کاری مبل چوبی قدیمی, تعویض پارچه مبل استیل, تعمیر صندلی اداری و مدیریتی, دوخت کاور مبل سلطنتی و دوخت کاور استیل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر مبل

تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبل استیل و تعمیر مبل سلطنتی

تعمیرات مبلمان اداری

تعمیر مبل چرم

تعمیرات مبلمان تختخواب شو و تعمیر کاناپه

تعمیر مبل شکسته و روفوگری مبل

نظرات کاربران

profile picture
فائزه ملک زاده

خیلی ممنونم از اقای اطاعتی بابت عملکرد عالیشون خیلی خوب بودند

profile picture
زینب گل پسند

برخورد خیلی خوب و محترمانه ای داشتن با کمترین قیمت کارمو خیلی زود انجام دادن و آوردن

profile picture
جواد سلامي

کاملا راضی از کارشون بودم واقعا کارشون همونجوری بود که دلمون میخواست مبل هامون بشه هم انسان منصفی هستن کاملا و هم واقعا احساس مسیولیت داشتن حین کار

شرایط تعمیر مبل راحتی، تعمیر مبل استیل و تعمیر مبل تختخواب شو

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس تعمیر مبل با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

دوخت پیراهن مبل
دوخت پیراهن مبل
قیمت از 1,680,000 الی 2,000,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 350,000 الی 600,000 تومان
نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 17,500,000 الی 63,000,000 تومان

خدمات تعمیر مبل در این شهرها ارائه می شود: