تعمیر مبل

تعمیر مبل

از 4824 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیر مبل در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت رنگ کاری به همراه لکه بری مبل استیل 9 نفره

4,000,000 الی 6,000,000 تومان

قیمت رنگ کاری مبل راحتی چرم 7 نفره

توافقی

قیمت رنگ کاری مبل راحتی پارچه ای 7 نفره

توافقی

قیمت رنگ کاری مبل راحتی ال شکل 7 نفره

توافقی

قیمت رویه کوبی مبل استیل 9 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)

5,500,000 الی 9,000,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل استیل 9 نفره به همراه ترمیم مصالح

3,800,000 الی 6,000,000 تومان

قیمت رویه کوبی و تعویض رویه کوبی مبل راحتی ایرانی 7 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)مبل راحتی ال شکل 7 نفره

5,000,000 الی 7,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ایرانی 7 نفره به همراه ترمیم مصالح

3,000,000 الی 4,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی خارجی به همراه تعویض مصالح

8,500,000 الی 1,100,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ال 7 نفره به همراه تعویض مصالح

4,500,000 الی 6,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ال 7 نفره به همراه ترمیم مصالح

3,500,000 الی 5,000,000 تومان

قیمت رفع ایراد نجاری و لقی کلاف

توافقی

قیمت خرده کاری

توافقی

متوسط قیمت1,600,000 تومانکمینه قیمت750,000 تومانبیشینه قیمت2,500,000 تومان

آنچه درباره تعمیر مبل خواهید خواند

 • تعمیر مبل چیست؟ و شامل چه مواردی می شود؟
 • تعمیرات مبل از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟
 • قیمت تعمیر مبل چگونه محاسبه می شود؟
 • چگونه قیمت تعمیر مبل در منزل را کاهش دهیم؟
 • تعمیر مبل شکسته و دارای خراشیدگی چگونه انجام می شود؟
 • تعمیرکار مبل ماهر چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟
 • تعمیر مبل در منزل آیا امکانپذیر است؟
 • تعمیرات انواع مبلمان با هوم سرویز
 • · تعمیر مبل چرم
 • · تعمیر مبل سلطنتی
 • · تعمیر مبلمان ال
 • · تعمیر کاناپه
 • تعمیر مبل در منزل آیا به صرفه است؟
 • تعمیرات مبل ارزان امکان پذیر است؟
 • خدمات تعمیر مبل را به تعمیرکار مبل هوم سرویز بسپارید

تعمیر مبل چیست؟ و شامل چه مواردی می شود؟

قطعا برای شما هم پیشآمده که مبلی که هزینه زیادی برای خرید آن کرده اید دچار پارگی، سوختگیمبل، شکاف دوخت مبل، شکستگی یا خراشیدگی مبل، فرو رفتگی مبلشده و یا صدای جیر جیر مبل اعصاب شما را بهم ریخته است، با توجه به هزینههای خرید مبل ترجیح می دهید که مبل را تعمیر کنید. حال سوال اینجاست که تعمیرکار مبل حرفه ای از کجا پیدا کنیم؟ تعمیر مبل شامل چه خدماتی است؟ در خدماتمبل هوم سرویز پاسخگوی سوالات شما هستیم.

تعمیر مبل شامل کلیه خدماتی مورد نیاز برای رفویمبل، رفع جای سوختگی مبل، تعمیر مبل شکسته، رفع خراشیدگی مبل، تعمیر فرورفتگی مبل،رنگکاری مبل، رویه کوبی مبل، تعویض پارچه مبل، تعمیر نشیمن گاه مبل، تعویض فوم مبلو ... می شود که توسط تعمیرکار حرفه ای مبل در کارگاه های مبل سازی انجاممی شود. تعمیرات مبل درکل موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود. بهاین ترتیب با کمترین هزینه می توانیم از مبلمان منزل یا محل کار، مدت زمان بیشتریاستفاده کنیم. البته این موضوع که مبلمان شما تا چه حدی فرسوده شده است، درمشخص کردن قیمت تعمیر مبل تاثیر گذار است که آیا هزینه تعمیرات مبل بهصرفه است یا خیر؟ تشخیص اینکه که تعمیرات برخی از مبلها که عمر خود را کردهاند بهتر است یا خیر تنها توسط تعمیرکار مبل و افراد متخصص دراین زمینه انجام می شود.

هزینه تعمیر مبل یکی از مواردی است که در نظر مخاطبنسبت به تعویض مبلمان و خرید مبلمان جدید تمایز ایجاد می کند. با توجه بهقیمت بالای مبلمان، تعمیر مبل در منزل اولین اقدامی است که در مواجهه باخرابی به فکر افراد خطور می کند. در ادامه با راهکارهایی از تعمیر مبل درمنزل و عوامل موثر بر هزینه تعمیر مبل توسط تعمیرکار مبلهوم سرویز می پردازیم. در نظر داشته باشید که هزینه تعمیر مبل به مراتب از قیمتخرید همان مبلمان ارزان تر خواهد بود. حتی می توانیم بگوییم در صورتی که کار تعمیرمبلمان را به تعمیرکار ماهر و خوش سلیقه سپرده باشید می توانید یک دست مبلمان جدیدرا با هزینه به مراتب پایینتر از قیمت خرید، انتظار داشته باشید. هزینه تعمیرمبل به صرفه است اگر توسط تعمیر کار حرفه ای مبل انجام شود.

تعمیرات مبل از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

مرمت مبل بهمجموعه فرآیندهایی گفته می شود که با استفاده از آن مبل هایی که آسیب دیده اند راترمیم کرده و ایرادات آن رفع می کنند. تعمیرات مبل راحتی،استیل، چرم و غیره، وابسته به مدل آن، جنس و مواد استفاده شده درساختار آن و البته میزان فرسودگی آن در کارگاه تعمیر مبل یا درمحل انجام می شود. تعمیرات مبل به طور کل شامل :

 • تعمیرشکستگی، خراشیدگی و تعمیر پایه مبل
 • برطرف کردن لقی پشتی، پایه‌ و دسته‌های مبل
 • تعمیر و تعویض فنر و تسمه کشی
 • صداگیری مبل
 • رنگ کردنو لکه گیری مبل ها
 • تعویضزیره مبل
 • تعمیرکلاف مبل
 • تعویضتشک، اسفنج یافوم سرد در نشیمن و پشتی مبل
 • عوض کردنپارچه مبل
 • رفوگریمبل

قیمت تعمیر مبل چگونه محاسبه می شود؟

هزینه تعمیر مبل بر اساس موارد متعددی تغییر می کند.تعمیرات مبلمان چون شامل موارد متعددی می شود به همین علت تلورانس در قیمتتعمیرات مبل بالاست. به طور کل تعمیرات اساسی مانند تغییر پارچه و یا تعویضتشک موجب بالا رفتن هزینه تعمیرات مبل می شود زیرا در کنار قیمت متریال بالا ایناقدامات تنها با باز کردن کامل انجام می شود و دستمزد تعمیرکار مبل نیز بالا میرود. به طور کل موارد زیر بیشترین تاثیر را قیمت تعمیرات مبل دارند.

· نوع ایراد و هدفشما از تعمیرات مبل

چه چیزی از تعمیر مبلمی خواهید؟ میخواهید رویه کوبیمبل انجام دهید و یا کلاف مبلمانتان شکسته است. آیاپایه مبل لق شده و از رنگ مبلمان خود خسته شده اید؟ آیا صدای جیر جیر مبل کلافهکننده شده؟ همه این موارد به تنهایی یا در کنار هم قیمت تعمیر مبل در منزلرا تغییر می دهند. بهترین کار تماس با تعمیرکار مبل هوم سرویز است تا با بازدیدحضوری قیمت دقیقی در اختیارتان قرار دهد. در برخی موارد ممکن است برای رفع صدایمبل حتی مجبور به تغییرات زیادی در زیرسازی مبل شوید.

· عمر و مدت زمان استفادهاز مبلمان

مدت زمان استفاده ازمبل و میزان استفاده از مبلمان از آیتم های تاثیر گذار در قیمت تعمیر مبل می باشد،چرا که می تواند در میزان خرابی مبلمان نقش به سزایی داشته باشد. هر چه میزانکاربری مبل بالاتر باشد، عمق و میزان خرابی مبل نیز بیشتر خواهد بود.

· نوع متریال مورداستفاده در مبلمان

متریال مورد استفادهو میزان استفاده از آنها در حین تعمیر مبل در کنار مهارت تعمیرکار مبل مشخص کنندههزینه تعمیرات مبل خواهد بود. هزینه تعمیر مبل بر اساس قیمت هر متر پارچه و یا نوعفوم مصرفی تغییر می کند. پس اگر کیفیت بالا مد نظرتان است قیمت تعمیرات مبل نیزقطعا بالا می رود. کیفیت مبلمان خریداری شده را فراموش نکنید، چنانچه کیفیت لوازماستفاده شده در مبلمان از ابتدا دارای کیفیت پایینی بوده و از لوازم مرغوب نبودهباشد طبعا هزینه تعمیرات مبل شما را افزایش خواهد داد.

· تعداد مبلمان وسبک مبلمان

هزینه تعمیر مبل 8نفره با هزینهتعمیر مبل 7 نفره و تعمیر مبل 6 نفره همینطور تعمیر مبل یک نفرهیا مبل تکی یکسان نخواهد بود. زیرا به متراژ بیشتری پارچه و مقدار بیشتری فوم نیازاست. همچنین شکل مبلمان نیز دستمزد تعمیرکار مبل را تغییر می دهد. مبلمان راحتینسبت به مبلمان چستر و یا تختخواب شو که مکانیزم پیچیده تری دارند قیمت تعمیر مبلرا طبعا بالا می برند.

· هزینه حمل و نقلمبلمان

شاید کمی تعجب کنیدولی هزینه حمل و نقل مبلمان در صورتیکه امکان تعمیر مبل در منزل وجودنداشته باشد، بخش چشمگیری از هزینه تعمیر مبل شما را شامل خواهد شد، پس این هزینهرا در قیمت تعمیر مبل فراموش نکنید.

چگونه قیمت تعمیر مبل در منزل را کاهش دهیم؟

اگر مبلمان شما دارایتشک های جدا شدنی است می توانید این تشک ها را با تشک هایی جدید جایگزین کنید. به این ترتیب بدوندست بردن در کل ساختار، تعمیر مبل را انجام داده اید. بیش ترین قسمتی که بر اثر استفاده مداوم موجب تغییر فرم در ظاهر آنمی شود، تشک مبلمان است. استفاده از رنگ های متفاوت و هماهنگ با دکوراسیون داخلی،ایده خلاقانه ای برای تعویض تشک مبل است. اگر اسفنج ها کیفیت خود را از دست داده وتعمیر نشیمن گاه مبل ها انعطاف پذیری خوبی ندارد، می بایست اقدام به تعویض اسفنجها نمایید. به این ترتیب هزینه تعمیر مبل به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کرده و ازطرفی موجب تغییرات محسوس شده اید.

تعمیر مبل شکسته و دارای خراشیدگی چگونه انجام می شود؟

اگر شکستگی و یاخراشیدگی در برخی از قسمت های مبل دیده می شود می توان قطعات آسیب دیده را تعویضکرد. دسته و پایه برخی از مبلمان ها قابل جدا شدن است و با اندکی مهارت می توانقسمت دسته یا پایه را از بدنه اصلی جدا کرد. خدمات تعمیر مبل شامل ترمیم شکستی هاو برطرف کردن لقی کلاف مبل نیز می باشد. این نوع خدمات تعمیر مبل در منزلقابل اجرا بوده و نیاز به حمل و نقل به کارگاه تعمیر مبل برای رفع خط و خش وخراشیدگی و حتی شکستگی پایه مبل نیست.

تعمیرکار مبل ماهر چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

 • مراجعه بهمنزل و بررسی دقیق مبلمان و ارائه مشاوره دقیق به مشتری
 • مشخصنمودن ایرادات و توجیح نمودن مشتری از وضعیت فعلی مبل
 • تعمیر مبلدر منزل در صورت ایرادات سطحی و کم کردن هزینه تعمیر مبل
 • اشرافکامل به انواع متریال و کیفیت آنها و اعلام قیمت آنها
 • توجه کاملبه نظر مشتری و پیاده سازی دقیق خواسته های مشتری از تعمیر مبل بر اساس بودجه وی
 • زمان بندیدقیق و خوش قولی در زمان تحویل مبلمان

فراموش نکنیم در حینانتخاب تعمیرکار مبل حتما از ایشان نمونه کارهای تعمیر مبل را خواسته و حتیتجربه سایر مشتریان وی را جویا شوید. در صورتیکه قیمت تعمیر مبل شما چشمگیر استحتما قرارداد تعمیر مبل را منعقد نمایید. این موارد را می توانید به راحتیو با همیاران تعمیر مبل هوم سرویز در دسترس داشته باشید.

تعمیر مبل در منزل آیا امکانپذیر است؟

در بعضی از مواردسطحی اصلا نیازی به انتقال مبلمان به کارگاه تعمیر مبل نیست و تعمیر مبل در منزلبا هزینه ای کمتر انجام می شود. اما در مواردی که ایرادات مربوط به کلاف و فومداخلی است قطعا تعمیر مبل در منزل قابل انجام نیست. البته راهکارهای زیادیبرای تعمیرات مبل در منزل ارائه شده است البته اینها راهکارها موقتیهستند و انتظار یک معجزه را نباید داشته باشید. با تمام این تفاسیر اگر ایراداتسطحی باشند همیاران تعمیر مبل هوم سرویز برای صرفه جویی در هزینه تعمیر مبل درمنزل را انجام می دهند.

تعمیرات انواع مبلمان با هوم سرویز

· تعمیر مبل استیل

برای اینکه تعیینکنید که آیا تعمیرات مبل استیل ارزش دارد یا خیر؟ باید بهچوب مبلمان استیل خود نگاه کنید. اگر جنس بدنه استیل محکم است استقامت بالادارد، پس مابقی مسائل نظیر تعمیر کلاف مبل استیل به راحتی قابلانجام است. تعمیر مبل استیل از آن مواردی است که در صورت مهارت کافی تعمیرکار بهیک نمونه ی کاملا نو تبدیل خواهد شد. میزان پارچه مورد نیاز، رنگ کاریمبلمان نیز در هزینه تعمیر مبل استیل تاثیردارد. مبل استیل ترکیبی از چوب و پارچه است. هزینه تعمیر مبل استیل همبه تعمیر نشیمنگاه مبل استیل و هم تعمیرات چوب بستگی دارد. طبعا مبلمان استیلی کهدارای ظرافت بیشتری هستند به همراه تغییر پارچه نیاز به تعمیرات چوب مبلمان استیلهم می باشد.

· تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبل راحتی به سادگی تعمیرات مبل سلطنتی نیست.در مبلمان راحتی و کاناپه ها چون تمام ساختار مبل در داخل روکش است.برای تعیین میزان خرابی باید متخصص تعمیرات مبل پارچه زیر را باز کند و سپس تعیینکند که آیا تعمیر مبل راحتی در منزل قابل انجام است بهتر است یا تعویضمبل!!

· تعمیر مبل چرم

مبلهای چرم در کنارزیبایی ممکن است زودتر دچار مشکل شوند. زیرا روکش آنها حساس تر بوده و ممکن استپوست پوست شوند. تعمیر مبل چرم با راهکارهای خانگی تا حدی قابل انجام است به طورمثال می توانید با چسب قسمت های پوست پوست شده را ترمیم کنید و با رنگ چرم روی آنرا بپوشانید. اما تعمیر مبل چرم اساسی تنها با عوض کردن پارچه و یا تعمیر کلاف مبلانجام می شود.

· تعمیر مبل سلطنتی

تعمیر مبل سلطنتیشامل تعمیر نشیمنگاه و پشتی مبل است. اغلب مبلمان سلطنتی دارای منبت کاری های شکیلهستند. از این رو تعمیر مبل سلطنتی شامل تعویض اسفنج یا فوم مبل سلطنتی و تعمیر چوبمبل سلطنتی است. تعمیر مبل سلطنتی از مواردی است که نیاز به مهارت بالایی داردزیرا چیزی به عنوان زیر کار وجود ندارد و باید با مهارت تمام قسمت های مبلمان سرهمو دوخت شوند. همچنین تعمیرات منبت کاری ها به مهارت بالایی نیاز دارد.

· تعمیر مبلمان ال

تعمیرات مبل ال نیزمانند مبلمان دیگر است. تمام سطح این مبلمان با پارچه پوشانیده شده است و در نمونههای مدرن تر از چوب در گوشه های مبل استفاده شده است. همان طور که پیش تر گفته شدهمبلهایی که تمام سطحشان با پارچه پوشانیده شده اغلب تعمیراتشان سخت تر و زمان برتراست. زیرا برای هر تغییری کل ساختار مبل باید باز شود. هزینه تعمیر مبل ال بر اساسنوع فوم گرم یا سرد و نوع پارچه مورد استفاده تغییر می کند.

· تعمیر کاناپه

گاهی تنها نیاز بهتعمیر کاناپه است. کاناپه ها به علت راحتی، طبعا بیشتر استفاده می شوند و زودترآسیب می بینند. مخصوصا تعمیر کاناپه تختخواب شو که از موارد پردرخواست است. تعمیرکاناپه معمولا از تعمیر مبلمان ساده بیشتر است. زیرا اینها بزرگتر بوده و در مواردتختخواب شو مکانیزم شان کمی متفاوت تر است از این رو مهارت تعمیرکار مبل نقش بسیارموثری دارد.

تعمیر مبل در منزل آیا به صرفه است؟

اولین سوالی کهذهنتان را مشغول کرده این است که آیا تعمیر مبل به صرفه است یا خیر؟ همه یاین موارد وابسته به نوع مبلهای شما و ایرادات آن است. اگر مبلمان ارزشمندی داریدکه اگر بخواهید نمونه ی آن را بخرید باید چندین میلیون پول بدهید خوب چرا همین راتعمیر نمی کنید؟ بعد از تصمیم نهایی باید بررسی شود که مبلی که قصد ترمیم آن راداریم، ارزش هزینه کردن را دارد یا خیر. جهت بررسی این عامل ما باید بهساختار داخلی توجه کنیم. به اسکلت مبل، فوم مصرفی و تسمه و فنرها که اصطلاحا کلافمیگوییم، دقت شود. در صورتی که مبلمان از کلاف و اسکلت مقاومی برخوردار باشد،ارزش صرف هزینه را دارد همچنین گاهی تعمیر مبل در خانه انجام می شود و نیاز بهانتقال به کارگاه نیست. در صورتی که خرابی ها جزیی باشد با تشخیص استادکارو تعمیرکار مبل، می شود به تعمیر مبل در خانه پرداخت و در نتیجه هزینه اضافیحمل و نقل نیز به طور کامل حذف می شود و همه چیز به نفع شما خواهد شد. البته اگرباز هم دو دل هستید سری به بازار مبلمان بزنید و قطعا به حرف ما خواهید رسید. هومسرویز تمام تلاش خود را برای رفاه حال خانواده ها به کار گرفته که در کنار پرداختهزینه منصفانه به اهداف خود برسند.

تعمیرات مبل ارزان امکان پذیر است؟

قبل از هر موردی تعمیرمبل ارزان با هزینه تعمیر مبل منصفانه تفاوت دارد. بخواهیم صادقانه در اینمورد صحبت کنیم تعمیرات مبل ارزان یعنی استفاده از متریال درجه دوم و یا حتی سوم.در نتیجه افرادی که فوم درجه پایین انتخاب می کنند و با شعار تعمیرات مبل ارزانشما را مجاب می کنند هیچ مسئولیتی در قبال خدمات خود نخواهند داشت. اما در مواردیقیمت منصفانه یعنی کیفیت متریال قابل قبول در کنار دستمزد منصفانه که در این صورتما می توانیم به شما اطمینان بدهیم که متخصصین هوم سرویز این ویژگی را دارا هستند.پس تعمیرات مبل ارزان شعاری بیش نیست. همانطور که قبل تر گفتیم شما می توانیدهزینه تعمیر مبل خود را کاهش داده و یا مدیریت کنید.

خدمات تعمیر مبل را به تعمیرکار مبل هوم سرویز بسپارید

در صورتی که تصمیم بهشستشوی مبلدر منزل دارید و یا نیاز به تعمیرات مبل در منزل و یاتعمیرات اساسی مبلمان خود دارید کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزدرخواست تعمیر مبل خود را ثبت کنید، تا تعمیرکار مبل هوم سرویز با شماتماس بگیرند و پس از بازدید حضوری تمام اطلاعات را در ارتباط با انتخاب اینکهتعمیر مبل را در منزل انجام دهید و یا نیاز به حمل و نقل به کارگاه می باشد؟ و یااینکه تعمیر مبل 6 نفر یا تعمیر مبل 8 نفره چقدر هزینه خواهد داشت؟ و یاسوالات شما در مورد قیمت تعمیر مبل سلطنتی یا قیمت تعمیر مبل راحتیو هزینه تعمیر مبل استیل و پیشنهادات دیگر را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس تعمیر مبل و همچنین ارایه خدمات تعمیر مبل راحتی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مبلمان ارائه می دهد که شامل رویه کوبی مبل راحتی, ساخت مبلمان اداری و خانگی, رنگ کاری مبل چوبی قدیمی, تعویض پارچه مبل استیل, تعمیر صندلی اداری و مدیریتی, دوخت کاور مبل سلطنتی و دوخت کاور استیل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس تعمیر مبل

تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبل استیل و تعمیر مبل سلطنتی

تعمیرات مبلمان اداری

تعمیر مبل چرم

تعمیرات مبلمان تختخواب شو و تعمیر کاناپه

تعمیر مبل شکسته و روفوگری مبل

نظرات کاربران

profile picture
سیما ونکی

کیفیت کار بسیار عالی و با دقت به جزئیات کارشونو انجام دادند دقیقا چیزی ک میخواستم تحویل دادند راضی بودم واقعا

profile picture
عاطفه سلیمانی

اقای مشهدی فوق العاده عالی بودند تشکر ویژه میکنم ازشون

profile picture
لیلا معصومی

انسان بسیار محترم و با وجدانی بودند ممنونم

profile picture
مریم شریعت

کارشون خیلی خوب و تمیز بودند و سر موقع اعزام شدند

شرایط تعمیر مبل راحتی، تعمیر مبل استیل و تعمیر مبل تختخواب شو

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس تعمیر مبل با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

دوخت پیراهن مبل
دوخت پیراهن مبل
قیمت از 800,000 الی 1,000,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 420,000 الی 820,000 تومان
نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 400,000 الی 1,100,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 4,500,000 الی 67,000,000 تومان