banner

تعمیر مبل

از 4034 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تعمیرات انواع مبلمان و صندلی در منزل

قیمت رنگ کاری به همراه لکه بری مبل استیل 9 نفره

1,750,000 الی 3,800,000 تومان

قیمت رنگ کاری به همراه لکه بری مبل استیل کلاسیک 9 نفره

1,750,000 الی 3,850,000 تومان

قیمت رنگ کاری مبل راحتی چرم 7 نفره

توافقی

قیمت رنگ کاری مبل راحتی پارچه ای 7 نفره

توافقی

قیمت رنگ کاری مبل راحتی ال شکل 7 نفره

توافقی

قیمت رویه کوبی مبل استیل 9 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)

2,700,000 الی 5,900,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل استیل 9 نفره به همراه ترمیم مصالح

1,800,000 الی 3,500,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل استیل کلاسیک 9 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)

2,350,000 الی 5,800,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل استیل کلاسیک 9 نفره به همراه ترمیم مصالح

1,300,000 الی 2,950,000 تومان

قیمت رویه کوبی و تعویض رویه کوبی مبل راحتی ایرانی 7 نفره به همراه تعویض مصالح (اسفنج، فوم، ویسکوز و...)مبل راحتی ال شکل 7 نفره

1,950,000 الی 3,850,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ایرانی 7 نفره به همراه ترمیم مصالح

1,300,000 الی 3,100,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی خارجی به همراه تعویض مصالح

5,400,000 الی 7,900,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ال 7 نفره به همراه تعویض مصالح

1,850,000 الی 3,600,000 تومان

قیمت رویه کوبی مبل راحتی ال 7 نفره به همراه ترمیم مصالح

1,350,000 الی 2,700,000 تومان

قیمت رفع ایراد نجاری و لقی کلاف

توافقی

قیمت خرده کاری

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تعمیر مبلمان اداری و انواع مبلمان خانگی

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

کلیه قیمت های اعلامی در سرویس تعمیر مبل با احتساب هزینه جنس(هزینه پارچه، فوم و سایر قطعات و لوازم مورد نیاز) و اجرت می باشد و همیار مجاز به اخذ هزینه مازاد تحت هر عنوانی از مشتری نیست.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

تعمیر مبلمان اداری و خانگی یا تعویضآنها!  کدام به صرفه تر است؟

تعمیرات مبل درکل موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود. به این ترتیب باکمترین هزینه می توانیم از مبلمان منزل یا محل کار، مدت زمان بیشتری استفاده کنیم.البته این موضوع که مبل شما تا چه حدی فرسوده شده است، تعیین کننده این موضوعاست که آیا هزینه تعمیرات مبلمان به صرفه است یا خیر؟ تشخیصاینکه که ترمیم برخی از مبل ها که عمر خود را کرده اند بهتر است یا خیر تنهاتوسط تعمیرکار مبل و افراد متخصص در این زمینه انجام می شود. 

هزینه تعمیر مبل یکی از مواردی است که در نظر مخاطب نسبت تعمیرات مبلمان،تعویض مبلمان و خرید مبلمان جدید تمایز ایجاد می کند. در نگاه کلیمبل اگر به درستی و توسط  تعمیرکار مبل حرفه ای انجام شود، گزینه یبا صرفه تری نسبت به تعویض مبلمان منزل است. با توجه به قیمت بالایمبلمان، تعمیر مبلمان در منزل اولین اقدامی است که در مواجهه باخرابی مبل ها به فکر افراد خطور می کند. گاهی مبلمان در اثر استفاده نا صحیح دچارپارگی و فرورفتگی در قسمت نشیمن گاه مبل می شوند. هزینه تعمیر نشیمنگاهمبل طبعا به صرفه تر خرید مبلمان جدید می باشد. در ادامه با راهکارهایی از تعمیرمبل در منزل و عوامل موثر بر هزینه تعمیر مبل توسط تعمیرکارمبل هوم سرویز می پردازیم.

تعمیرات مبل از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

مرمت مبل به مجموعه فرآیندهایی گفته می شود که با استفاده از آنمبل هایی که آسیب دیده اند را ترمیم کرده و ایرادات آن رفع می کنند. تعمیراتمبل راحتی، مبل استیل، مبل چرم و غیره، وابستهبه مدل مبل, جنس مبل و مواد استفاده شده در ساختار آن و البته میزان فرسودگی آندر کارگاه تعمیر مبل یا در محل انجام می شود.

تعمیرات مبل به طور کل شامل تعمیر رویه مبلتعمیرپایه ی شکسته ی مبل , رنگ کردن دوباره ی مبل ها , تعویضزیره مبلتعمیر کلاف مبل و غیره می باشد.

تعمیر مبل شکسته و دارای خراشیدگی

اگر نمی خواهید یک مبل نو بخرید باید مبل قدیمی را مرمت کنید. اگرشکستگی و یا خراشیدگی در برخی از قسمت های مبل دیده می شود می توان قطعات آسیبدیده را تعویض کرد. دسته و پایه برخی از مبل ها قابل جدا شدن است و با اندکی مهارتمی توان قسمت دسته یا پایه را از بدنه اصلی جدا کرد. خدمات تعمیر مبل شاملترمیم شکستی ها و برطرف کردن لقی کلاف مبل است. با نگاهی به قیمت مبلمان درفروشگاه ها، به نظر می رسد ترمیم بهترین گزینه برای نوسازی مبلمان کارکرده قدیمیاست که نتایج خوبی هم دارد.

تعویض تشک مبل

اگر مبلمان شما دارای تشک های جدا شدنی است می توانید این تشک ها رابا تشک هایی جدید جایگزین کنید. استفاده مداوم از تشک های مبل موجب تغییر فرم درظاهر آن می شود که باید تشک را تعویض کرد. استفاده از رنگ های متفاوت و هماهنگ بادکوراسیون داخلی، ایده خلاقانه ای برای تعویض تشک های مبل است. اگر اسفنج ها کیفیتخود را از دست داده و نشیمن گاه مبل ها انعطاف پذیری خوبی ندارد، می بایست اقدامبه تعویض اسفنج ها نمایید.

تعمیر مبل در منزل را به کمک ابزار ساده و چسبپارچه انجام دهید.

معمولا بزرگترین عاملی که افراد را به ترمیم مبل وادار می کند، ایجادپارگی در روکش مبل راحتی و فرورفتگی نشیمن مبل می باشد. جهت رفو پارگیبهترین راه استفاده از پارچه جین، برزنت یا موسلین است. به این ترتیب که پارچه راکمی بزرگتر از پارگی برش دهید. سپس با یک قاشق یاانبر دستی، به آرامی پارچه را زیر پارگی فیکس کنید و به کمک چسب پارچه لبه پارچهرا به پارچه زیری قرار دهید و بعد پارچه مبل را به کمک چسب به پارچه جین بچسبانید.برای چند دقیقه محکم نگه دارید، تا خوب بچسبد. البته اینها راهکارها موقتیهستند و انتظار یک معجزه را نباید داشته باشید.

تعمیر مبل چرم در منزل، به وسیله چسب و رنگ مخصوصچرم

اگر قسمتی از چرم دچار ساییدگی و پارگی شده است، باید سریعا اقدامکنید. زیرا این پارگی درکل مبل پخش خواهد شد و به اصطلاح کل مبل پوست پوست می شود.برای شروع تعمیر مبل چرمی را با یک پارچه لطیف کاملا پاک کنید. اگرقسمتی از چرم بلند شده است، با چسب مخصوص چرم آن قسمت را به آرامی با چسب به خودپارچه بچسبانید. سپس با رنگ مخصوص چرم ،که در بازار برای تمامی طیف رنگ چرم موجوداست روی قسمت مورد نظر را بپوشانید.

پوسته شدن مبل چرمی در ابتدا از بخش های کوچکی شروع می شود و خیلیسریع همه قسمت های مبل ها، دچار این مشکل می شوند. برطرف کردن پوسته های چرم وجلوگیری از انتشار آن، چندان هم کار سختی نیست. چسب و رنگ های مخصوصی برای رفعپوسته های چرم در بازار به فروش می رشد! دقیقا باید رنگ را همرنگ چرم خریداری کنیدتا نتیجه خوبی بگیرید. بقیه کار به این ترتیب انجام می شود:

  • پوستههایی را که جدا شده اند، با احتیاط بردارید. مراقب باشید به رویه مبل ها آسیببیشتری وارد نشود.
  • تکه هایبزرگ را نکنید با چسب مخصوص می توانید لبه های بلند شده را بچسبانید.
  • حالاقسمت های خالی را با رنگی که خریده اید، ترمیم کنید. اجازهدهید تا رنگ چرم خشک شود و در صورت نیاز یکبار دیگر جاهای خالی را رنگ کنید تا سطحپوسته با بقیه قسمت ها هم سطح شود.
  • در انتهابا یک براق کننده یا کمی روغن زیتون، روی مبل ها را برق بیندازید.
  • در موردپوسته های شدید که بخش های زیادی از مبلمان را درگیر کرده باید از تعمیرکار مبل کمک بگیرید.

تعمیر مبل ال چرم

اگر خراشیدگی روی مبل چرم ایجاد شده است به کمک پارچه لطیف و سرکه رویمحل را بمالید و تا زمانی که سطح چرم حالت برجسته پیدا کند، ادامه دهید. سپس یا یکپولیش نرم سطح چرم را با پارچه نرم چند بار بکشید. راه دیگر تعمیرمبل ال چرم در منزل به وسیله آب لیمو و روغن زیتون هست، کافیست که در محلخراشیدگی بکشید تا به کل از بین برود.

در زمانی که خراشیدگی روکش مبل چرمی زیاد است، بهترین راه حل رنگ چرماست. قبل از شروع بر روی قسمتی از مبل که در دید نیست رنگ را تست کنید. مطمئن شویدرنگ کاملا مشابه رنگ چرم است. ولی در صورتی که ایراد از اسکلت مبل چرم باشد باید ایناقدامات را به تعمیرکار مبل حرفه ای بسپارید.

تعمیر مبل استیل

برای اینکه تعیین کنید که آیا تعمیرات مبل استیل ارزشدارد یا خیر؟ باید به چوب مبلمان استیل خود نگاه کنید. اگر جنس بدنه مبلاستیل محکم است، پس مابقی مسائل نظیر تعمیر کلاف مبل استیل بهراحتی قابل انجام است.

تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبل راحتی به سادگی تعمیرات مبل استیل نیست. در مبلمانراحتی و کاناپه ها چون تمام ساختار مبل در داخل روکش دور مبل است. برایتعیین میزان خرابی باید متخصص تعمیرات مبل پارچه زیر مبل را باز کند و سپس تعیینکند که آیا ترمیم مبل انجام شود بهتر است یا تعویض مبل!!

تعمیر مبل در خانه

گاهی تعمیر مبل در خانه انجام می شود و نیاز به انتقال بهکارگاه رویه کوبی مبل نیست. در صورتی که خرابی ها جزیی باشد با تشخیص استادکارو تعمیرکار مبل مربوطه می شود به تعمیر مبل در خانهپرداخت و در نتیجه هزینه اضافی حمل و نقل نیز به طور کامل حذف می شود.

هزینه تعمیر مبل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت تعمیر مبل به موارد مختلفی بستگی دارد. این عوامل به نوع مبل و نحوهتعمیرات بستگی دارد. به طور کل برای تعیین قیمت تعمیر مبل، تعمیرکارمبل میزان ایرادات مبلمان را بررسی می‌کند تا تعیین شود چه اقداماتی برایمرمت مبل لازم است. مواردی مانند تغییر پارچه مبل، پولیش چوب های به کار رفته دربدنه مبل، تعویضفنر و فوم مبل، تقویت اسکلت بدنه مبل همه در تعیین قیمت تعمیر بدنهتاثیر دارد. به طور کل هر مبلمانی بنا به متریال به کار رفته در آن، نوع اسکلتبندی و همچنین میزان خرابی و آسیب دیدگی به اقدامات متفاوتی در فرآيندتعمیرات نیاز دارد. بنابراین عواملی مانند جنس چوب و پارچه مبل، تعداد مبلمان ومهارت متخصص تعمیرکار مبل در تعیین قیمت تعمیر مبل تاثیرگذارهستند.

هزینه تعمیر مبل استیل چه تفاوتی با هزینه تعمیرمبل راحتی دارد؟ 

به جز موارد بیان شده میزان پارچه مورد نیاز، رنگ چوب مبلمان نیزدر هزینه تعمیر مبل تاثیر دارد. مبل استیل ترکیبی از چوب و پارچهاست. هزینه تعمیر مبل استیل هم به تعمیر نشیمنگاه مبل استیل و همتعمیرات چوب بستگی دارد. طبعا مبلمان استیلی که دارای ظرافت بیشتری هستند به همراهتغییر پارچه نیاز به تعمیرات چوب مبلمان استیل هم می باشد.

در کنار این موارد تعداد بیشتر قطعات مبل‌ استیل مانند میز پذیرایی،میزعسلی، میز و صندلی ناهارخوری البته در صورت نیاز، به هزینه تعمیر مبلسلطنتی تاثیرگذار است. همچنین تعداد مبلمان نیز عامل مهم دیگر است. طبعا قیمتتعمیر مبل 7 نفره از هزینه تعمیر مبل 9 نفره بیشتر است.البته این موضوع به میزان خرابی و نوع خرابی مبلمان هم وابسته است.

تعمیرکار مبل هوم سرویز بهترین متخصصین در اینزمینه را خبر کنید

بعد از تصمیم باید بررسی شود که مبلی که قصد ترمیم آن را داریم، ارزشهزینه کردن را دارد یا خیر. جهت بررسی این عاملما باید به ساختار داخلی مبل توجه کنیم. به اسکلت مبل، فوم مصرفی و تسمه و فنرهایمبل اصطلاحا کلاف مبل میگوییم. در صورتی که مبل از کلاف و اسکلت مقاومی برخوردارباشد، ارزش صرف هزینه برای ترمیم مبل را دارد.

تشخیص این مبحث که تعمیرات به خرید دوباره مبل کم هزینه تر خواهد بودیا خیر، باید توسط تعمیرکار مبل حرفه ای هوم سرویز انجام شود.

تعمیرات مبل در هوم سرویز در کمترین زمان ممکنانجام می شود:

در صورتی که تصمیم به تعمیرات کافیست به صورت رایگان در سامانه هومسرویز درخواست خودتان را ثبت کنید، تا تعمیرکار مبل ما با شما تماسبگیرند. بهترین پیشنهادات در ارتباط با انتخابنوع پارچه مبلی و قیمت تعمیر مبل سلطنتی یا راحتیرا اختیارتان قرار داده می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

تعمیر شکستگی و رفع آسیب بدنه مبل و رفع ایرادات جزئی مبلمان در منزل
لکه گیری و ترمیم رنگ بدنه مبل
تعویض تشک، تعویض ابر و فوم نشیمنگاه و پشتی مبل و صندلی
تعمیر و تعویض اسفنج صندلی و کوسن
تعمیرات مبلمان اداری و چرم
تعمیرات مبلمان تختخواب شو، سلطنتی، استیل، مبل راحتی، مبل چرم و تعمیر کاناپه

همیاران سرویس تعمیر مبل

 نظرات کاربران

profile picture
جواد سلامي
2 ماه پیش |مهدی داودوندی

کاملا راضی از کارشون بودم واقعا کارشون همونجوری بود که دلمون میخواست مبل هامون بشه هم انسان منصفی هستن کاملا و هم واقعا احساس مسیولیت داشتن حین کار

خدمات مرتبط

دوخت پیراهن مبل
دوخت پیراهن مبل
قیمت از 700,000 الی 1,600,000 تومان
خشک شویی مبل
خشک شویی مبل
قیمت از 300,000 الی 500,000 تومان
نصب پرده
نصب پرده
قیمت از 230,000 الی 500,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان