رنگ کاری مبل

رنگ کاری مبل

از 1391 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ کاری مبل در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت رنگ کاری به همراه لکه بری مبل استیل 9 نفره

4,000,000 الی 6,000,000 تومان

قیمت رنگ کاری مبل راحتی چرم 7 نفره

توافقی

قیمت رنگ کاری مبل راحتی پارچه ای 7 نفره

توافقی

قیمت رنگ کاری مبل راحتی ال شکل 7 نفره

توافقی

متوسط قیمت800,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت900,000 تومان

آنچه درباره رنگ کاری مبل خواهید خواند

 • رنگ کاری مبلمان قدیمی در منزل
 • خدمات رنگ کاری چوب و تغییر رنگ چوب مبل به چند صورت انجام می شود؟
 • تعمیرات رنگ کاری چوب چگونه انجام می شود؟
 • مراحل رنگ کاری مبل چوبی
 • رنگ چوب مبلمان را چگونه انتخاب کنیم؟
 • رنگ کاری مبل استیل در خانه
 • هزینه رنگ کاری مبل به چه مواردی بستگی دارد؟
 • رنگ کار مبل حرفه ای و کارگاه نقاشی مبل را با کمک هوم سرویز پیدا کنید

رنگ کاری مبلمان قدیمی در منزل

تغییر در ظاهر مبلمانتاثیر مستقیمی در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل دارد. امروزه با توجه به بالا رفتنقیمت مبلمان، تعویض آنها تصمیم مناسبی نیست. بلکه با خدماتی مانند تغییر رنگمبلمان قدیمی یا رنگ کاری مبل می توانید با هزینه های نسبتا کمتر،ظاهر آنها را نونوار کنید.

رنگ آمیزی مجدد لوازمچوبی ازجمله راه های اقتصادی برای ایجاد تغییرات مثبت و زیبا در تمام لوازم چوبی منزلاست. لوازم چوبی منزل مانند تختخواب، میز نهارخوری، میز تلویزیون و غیره ممکن استطی مرور زمان زیبایی اولیه را نداشته باشند. به این ترتیب نیاز به تغییر رنگمبل یا نقاشی میز ناهارخوری می باشد. در این مواقع باید به دنبال بهترینکارگاه رنگ کاری چوب باشید. تا از خدمات رنگ چوب برایرنگ کاری مبل چوبی، رنگ کاری میزناهار خوری، مبل استیل، رنگکاری سرویس خواب و غیره بهره مند شوید. امروزه می توانید در مواردی از خدماترنگ آمیزی مبلمان در منزل نیز بهره مند شوید تا زیبایی دوباره ای به لوازممنزلتان ببخشید.

اگر در در ارتباط باروش های رنگ آمیزی لوازم چوبی و هزینه رنگ کاری مبلمان منزلسوالاتی دارید در ادامه با ما همراه شوید. تا توضیحات جامعی در ارتباط با دستمزدرنگ کار مبل و عوامل موثر بر تعیین قیمت رنگ کاری مبل ارائهدهیم.

خدمات رنگ کاری چوب و تغییر رنگ چوب مبل به چند صورت انجام می شود؟

تغییر رنگ چوبمبل به دو صورت پاششی و پوششی انجام می شود. اکثر مبلمان ها به صورت پاششی وبا استفاده از پیستوله، رنگ کاری می شوند. اما رنگ پوششی با استفاده از رنگ ورقهطلا به صورت دستی و توسط استادکاران ماهر اجرا می شود و معمولا زمان بیشتری برایاجرای این روش نیاز است، اما زیبایی بی نظیری در انتهای کار مشاهده خواهید نمود.همچنین هزینه رنگ کاری مبل با ورق طلا طبعا بسیار بالا خواهد شد.

تعمیرات رنگ کاری چوب چگونه انجام می شود؟

معمولا برای رنگآمیزی میزناهار خوری، صندلی چوبی و تغییر رنگ مبلمان استیل و سلطنتیوابسته به میزان آسیب دیدگی می توان این خدمات را با انتقال به کارگاه یا در مواردجزئی می توانید از این خدمات در منزل توسط رنگ کارمبلمان بهره برد.

مراحل رنگ کاری مبل چوبی

طریقه رنگ آمیزی مبلچوبی تا حدودی شبیه به رنگ کردن دیوار منازل است.

 • قبل ازشروع به رنگکاری مبل باید تمام وسایل مانند دستگیره، ریل و دستههای جانبی از روی وسیله برداشته شوند.
 • در صورتنیاز باید بتونه کاری باید سطح مورد نظر وسیله چوبی باید به خوبی هموار شود و هیچگونه شکستگی وجود نداشته باشد.
 • پس ازاجرای بتونه کاری نوبت به سمباده کشی سطح می رسد که تمام سطح بتونه کاری شده بهخوبی هم سطح شود.
 • بعد ازبتونه نوبت به زدن پرایمر می رسد. تمام سطح چوب به خوبی پرایمر زده می شود تا جایخالی روی چوب باقی نماند.
 • بعد از طیکردن مراحل بالا ، نوبت به رنگ کاری مبل چوبی می رسد که بایدتوسط پیستوله یا قلمو با دقت و ظرافت انجام شود.

رنگ چوب مبلمان را چگونه انتخاب کنیم؟

نوع رنگ مورد استفادهدر ابن پروسه از مواردی است که تاثیر مستقیمی بر قیمت رنگ کاری مبلمان و هزینهتعمیرات رنگ کاری چوب دارد. از جمله نمونه های پرکاربرد در این زمینه رنگ‌دکوراتیو و رنگ روغن مخصوص چوب می باشند. البته انتخاب بهترین رنگچوب بر اساس سلیقه فرد، شرایط دمایی محیط، جنس چوب مورد نظر و نوع طرح پارچهبه کار رفته انتخاب می شود.

رنگ کاری مبل استیل در خانه

نقاشی مبل استیل از جمله مواردی است که بیشتر تقاضامی شود. مبلمان استیل یا سلطنتی از قیمت بالایی برخوردارند از این رو خدمات رنگکردن مبلمان استیل و رنگ آمیزی مبلمان سلطنتی انتخابیهوشمندانه و البته به صرفه ای است. قسمت زیادی از زیبایی مبل استیل در گرو چوببکار رفته در ساختار آن است. از این رو رنگ کاری مبلمان سلطنتی حساسیتبالایی دارد.

در مواردی که مبلمانسلطنتی از ارزش بالاتری برخوردارند نوع رنگ آمیزی نیز اغلب توسط استادکارانو رنگ کار مبل استیل هنرمند و با استفاده از ورق طلا با مهارت ودقت انجام می شود. همچنین قیمت رنگ کاری مبل استیل یا سلطنتی بهدلیل کنده کاری و طرح‌ چوب نیز بسیار بالا است. زیرا پروسه پاک کردن رنگ قبلیچوب، سمباده کاری چوب، پولیش، بتونه کاری مبل استیل، مراحلی هستند که درپروسه تغییر رنگ چوب مبل استیل انجام می شوند و اغلب پروسه زمانیبالایی نیاز دارند. رنگ کاری مبل کلاسیک تنها در همان رنگ زمینهانجام نمی شود بلکه می توان به طور کل رنگ موجود را به رنگ دیگری تغییر داد.

رنگ کاری مبل چرمی

مبلمان چرمی با اصالتو شیک هستند. چرم های طبیعی و مصنوعی در تولید مبل نفیس به کار می رود. اغلب مبلهایی که در فروشگاه ها به فروش می رسد با چرم مصنوعی کار شده و قابلیت رنگ کردن رادارد. نکته مهم در انتخاب رنگ مناسب است در غیر این صورت از نتیجه کار راضی نخواهیدبود. اگر در قسمت دسته مبل ها یا برخی قسمت ها، رنگ چرم رفته باشد توصیه می شود کلچرم را رنگ کنید. حتی می توانید یک رنگ متفاوت از رنگ قبلی مبل ها را هم انتخابکنید.

رنگ کاری سرویسخواب

رنگ زدن سرویسخواب و تختخواب از جمله مواردی هستند که امروه درخواست می شود. سرویس خواب در رنگ هایمختلفی موجود هستند که ممکن است طی مرور زمان به هر دلیلی افراد به فکر تغییررنگ سرویس خواب خود بیوفتند. در این مواقع رنگ قبلی به کل پاک می شود و رنگجدید جایگزین رنگ قبلی خواهد شد. رنگ کاری تخت خواب اغلب بااستفاده از اسپری رنگ پاشی به سرعت انجام می شود. البته در صورت نیاز به زیرسازیآن موارد هم باید انجام شوند. تغییر رنگ تختخواب یا سرویس خواب بر اساسدکوراسیون داخلی جدید به راحتی انجام می شود. در واقع به جای خرید نمونه های جدیدو صرف هزینه های بالاتر تنها با تغییر رنگ سرویس خواب، تغییرات بزرگ رابا هزینه های مناسب انجام خواهید داد.

هزینه رنگ کاری مبل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت رنگ کاری مبل به موارد زیادی بستگی دارد. مورد اولتعداد مبلمان و وسیله های جانبی است که در کنار رنگ آمیری مبل به رنگ کردن لوازمچوبی دیگری نیاز است بر قیمت رنگ کردن مبلمان تاثیر دارد.مورد دیگری که بر قیمت رنگ آمیزی مبلمان یا قیمت نقاشیمبل تاثیر دارد نوع مبلمان است. همچنین رنگ مبل قبلی و رنگ جدیدی که مایلبه اجرای آن هستید و همچنین در صورت نیاز به اجرای چندین دور رنگ بر اجرترنگ کاری مبل تاثیر دارد. در صورتی که میزان آسیب دیدگی مبل زیاد باشد ونیاز به تعمیرات و بتونه کاری باشد هم هزینه بتونه و زیرسازی نیز به هزینه کلی آناضافه می شود.

تعمیرات رنگ کاریچوب باابزارهای خاص و رنگ مخصوص چوب باید اجرا شود. زیرا که رنگ کاری چوب علاوه برزیبایی موجب مقاوم شدن چوب در مقابل رطوبت نیز می شود و موجب افزایش طول عمر لوازمچوبی می شود. به همین علت استفاده از رنگ های نامرغوب موجب آسیب به بافت چوب وهمچنین پوست پوست شدن رنگ چوب می شود. طبعا نوع رنگ مورد استفاده نیز بر هزینهرنگ کاری میز ناهار خوری و غیره تاثیر دارد.

رنگ کار مبل حرفه ای و کارگاه نقاشی مبل را با کمک هوم سرویز پیدا کنید

مطمئنا همواره نگرانیهایی از بابت جستجو رنگ کار حرفه ای مبل و همچنین کارگاه رنگ کاریمبلمان کار وجود دارد. از این رو می توانید با کمک هوم سرویز با بهترین رنگکاران و هنرمندان متخصص در این زمینه ارتباط برقرار کنید و ضمن مشاهده نمونه کارهابا خیال راحت از خدمات حرفه ای آنها بهره مند شوید. با ثبت سفارش رایگان درسامانه هوم سرویز از محدوده قیمت رنگ کاری مبل و نحوه ارائه خدمات آنها مطلع خواهید شد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگ کاری مبل و همچنین ارایه خدمات رنگ کاری مبل چوبی قدیمی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات مبلمان ارائه می دهد که شامل تعمیر مبل راحتی, رویه کوبی مبل راحتی, ساخت مبلمان اداری و خانگی, تعویض پارچه مبل استیل, تعمیر صندلی اداری و مدیریتی, دوخت کاور مبل سلطنتی و دوخت کاور استیل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگ کاری مبل

رنگ کاری مبل چوبی قدیمی

رنگ کاری میز ناهارخوری چوبی و صندلی

رنگ کاری سرویس خواب

رنگ کاری مبلمان استیل و سلطنتی

رنگ کاری میز تلویزیون و میز عسلی

تعمیرات رنگکاری چوب مانند بتونه کاری، پولیش و غیره

نظرات کاربران

profile picture
غلامرض کریمی

کارشون خوب بود سریع هم انجام دادند و تحویل دادند

شرایط تغییر رنگ و رنگ آمیزی مبلمان و تعمیرات رنگ کاری چوب

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه رنگ مناسب توسط همیار داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

dry-cleaning-couch
خشک شویی مبل
قیمت از 420,000 الی 800,000 تومان
curtain-installation
نصب پرده
قیمت از 500,000 الی 1,000,000 تومان
parquet-installation-repair
نصب پارکت
قیمت از 2,700,000 الی 14,000,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 45,000,000 الی 48,000,000 تومان