ساخت تخت خواب

ساخت تخت خواب

از 1208 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت تخت خواب در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت سرویس خواب کودک (شامل تخت، دراور، میز و...)

9,000,000 الی 26,000,000 تومان

قیمت ساخت سرویس خواب بزرگسال (شامل تخت، دراور، میز و...)

11,000,000 الی 31,000,000 تومان

متوسط قیمت11,450,000 تومانکمینه قیمت7,900,000 تومانبیشینه قیمت15,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت تخت خواب خواهید خواند

  • ساخت تخت خواب دو نفره، یک نفره کودک و نوجوان
  • انواع طراحی و ساخت تخت خواب
  • تخت خواب مدرن
  • ساخت سرویس خواب چوبی
  • ساخت تختخواب ام دی اف
  • تخت خواب عروس
  • ساخت تخت خواب کودک و نوزاد
  • ساخت تختخواب ارزان چگونه انجام می شود؟
  • قیمت ساخت سرویس خواب دونفره به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت تخت خواب کودک،ساخت تخت دونفره و نوجوان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ساخت تخت خواب دو نفره، یک نفره کودک و نوجوان

ساخت تخت خواب سفارشی موجبمی شود به هر آن چیزی که نیاز دارید دست پیدا کنید. اغلب در نمونه های آماده ی تختخواب دونفره یا یک نفره تمام مواردی که مورد نظر کابر است لحاظ نمی شود. مورد بعدیاینکه ساخت سرویس خواب دونفره، کودک یا نوجوان، دنیای بسیاروسیعی است. انواع متریال های مختلف در ساخت سرویس خواب کودک به کار میروند که شاید از نظر ظاهری شبیه به هم باشند، اما قطعا از نظر کارایی و مقاومت باهم تفاوت های بسیاری دارند. متاسفانه بسیاری از سازندگان با هدف بالا بردن حاشیه سودخود، از نمونه های بی کیفیت استفاده می کنند.

قیمت ساخت تخت خواب به موارد زیادی بستگی دارد. اگر درفکر ساخت تخت خواب کمجا، ساخت تخت خواب تاشو و انواع پاتختی در طرحهای مدرن و کلاسیک هستند در ادامه با ما همراه باشید.

انواع طراحی و ساخت تخت خواب

انواع متفاوتی ازانواع طراحی تخت خواب مدرن، کلاسیک و اسپرت موجود هستند که بر اساس نیاز کارفرما وسلیقه وی اجرا می شوند.

ساخت تخت خوابکلاسیک

وقتی که واژه کلاسیکبه کار برده می شود، بیشتر افراد تصور می‌کنند که با مجموعه‌ای ازطرح های قدیمی وشلوغ روبه رو هستند، در حالی که این تعریف کاملاً اشتباه است. ساخت تخت خوابکلاسیک هرگز مفهوم قدیمی و دمده ندارد. در این سبک تختخواب دونفره هموارهاصالت طرح کلاسیک در آن جریان دارد. عنصر اصلی و مشترک در ساخت تخت خوابچوبی و رنگ‌های رسمی می باشد که وقار خاصی به اتاق خواب می بخشند.

ساخت تخت خواباسپرت

این موارد برای خانههایی با دکوراسیون مدرن پیشنهاد می شود. یکی از مزیت های ساخت تخت خوابچوبی اسپرت تنوع در طرح ها و رنگ های مختلف است که می تواند تقریبا هرسلیقه ای را راضی نگاه دارد. قیمت ساخت تخت خواب ام دی اف اسپرت مناسب است واز کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشد.

تخت خواب مدرن

تختخواب مدرن درواقع دنباله رو سبک سادگی است. استفاده از متریال هایی مانند ام دی اف و یا ساختتخت خواب چوبی ساده در این سبک گنجانده می شوند. استفاده طرح های ساده وهمچنین مواردی مانند ساخت تخت خواب کمجا و ساخت تخت خوابتاشو نیز زیرمجموعه نمونه های مدرن هستند.

ساخت سرویس خواب چوبی

سرویس خواب چوبی جزو قدیمی ترین و متداول ترین نوع بهشمار می آید. در ساخت تخت خواب چوبی از چوب راش، گردو، توسکا و چوبروسی استفاده می شود. از ویژگی بارز آنها این مورد است که رنگ چوب، رگه ها وخطوط موجود در چوب، جلوه مدرن و زیبایی به اتاق خواب می بخشد و برای ست کردن با هردکوراسیونی مناسب هستند. انواع سرویس خواب چوبی در رنگهای روشنو تیره چوبی ساخته می شوند و اینکه شما چه رنگ و چه طرحی را انتخاب کنیدکاملا به سلیقه و طراحی اتاق خوابتان بستگی دارد.

ساخت تختخواب ام دی اف

ام دی اف ازجمله پرطرفدارترین مصالح در این زمینه است. ساخت سرویس خواب ام دی اف بهانواع حالت های تخت خواب کشودار، ساخت تخت خواب جک دار و ساختتخت خواب کمجا طراحی و اجرا می شوند. در طراحی و ساخت تخت خوابچوبی کشودار یا ساخت تختخواب دراوری به راحتی می توان از فضای زیرتختخواب استفاده نمود. همچنین ساخت تخت خواب چوبی جک دار نیز مورد بسیارمناسبی برای فضاهای محدود است و از فضای زیر تختخواب به عنوان کمد استفاده می شود.

ساخت تخت نوجوان

سرویس خواب نوجوان علاوهبر ساخت تخت خواب نوجوان، ساخت پاتختی و میز آرایشی برای نوجوانان دخترنیز قرار داده می شود. تخت خواب نوجوان بر اساس سلیقه ی فرد بهشکل سرویس خواب فانتزی دخترانه یا ساخت تخت خواب اسپرت پسرانه اجرامی شود.

در پروسه تولید وساخت تخت نوجوان بر اساس جنسیت می توان آیتم های مختلفی را به آن اضافه یا از آنحذف نمود. مواردی مانند آینه قدی، کتابخانه، مبل تکی، پاف و غیرههمه از لوازم جانبی هستند که وابسته به سلیقه وی اضافه می شوند.

تخت خواب عروس

سرویس خواب عروس همانطورکه از نامش مشخص است، برای زوج های جوان طراحی می شود و به عنوان بخشی از جهیزیهعروس می باشد. رنگ غالبی که در سرویس خواب چوبی عروس استفاده می شود،رنگ سفید است. رنگ سفید با قابلیت هماهنگی با سایر رنگ ها موجب به وجودآمدن یک اتاق خواب آرام، شیک و مدرن می شود. سرویس خواب عروس جدید درمدل های ساخت تختخواب دو نفره ساده و مدرن، سرویس خواب سلطنتی عروس وغیره تولید می شوند. که زوج های جوان با توجه به ابعاد اتاق خواب، سبک دکوراسیونمورد علاقه خودشان و البته بودجه توانند هر کدام از مدل های ذکرشده را سفارش دهند. سرویس خواب عروس سلطنتی یا حتی سادهدارای لوازم جانبی مانند کمد، میز آرایش، صندلی، آئینه، پاتختی و پاف هستند. البتههمانطور که پیشتر هم گفتیم می توانید هر کدام را به میل خود حذف یا اضافه کنید.

ساخت تخت خواب کودک و نوزاد

تخت نوزاد، یکی ازمهمترین کالاهایی است که باید برای نوزادان تهیه شود تا هم خوابی راحت را در آنتجربه کنند و هم امنیت کافی را در آن داشته باشند. سرویس خواب چوبی نوزاد ازپرطرفدارترین انواع سرویس خواب است. انتخاب تخت مناسب براساس فضای اتاق و جنسیتنوزاد و مدلی که می خواهید، خیلی اهمیت دارد. خیلی از افراد تصور می کنند تختخوابچوبی نوزاد فقط به صورت آماده قابل خریداری است، اما شما می توانید ساخت تختکودک را به سلیقه خودتان انجام دهید.

سفارش ساخت تخت خوابکودک نیز از آن دسته از دکوراسیونی هستند که همیشه روی آنها حساسیت های زیادیمی باشد. امروزه تنوع در ساخت سرویس خواب نوزاد و کودک بسیار زیاد شدهاست. به طوری که دیگر فقط تخت خواب ها را برای استفاده نوزادی طراحی نمی کنند و باطراحی های خاص امکان جدا شدن تختخواب ها و تبدیل شدن به تختخواب نوجوان یا تختخواب کودک نیز فراهم می شود. در ماههای اول نگهداری از نوزاد نیاز به سفارش ساخت تخت کنار مادر می باشد تا مادر توجه بیشتری بهنوزاد خود داشته باشد. تمامی این موارد را می توانید به صورت مجزا یا با هم سفارشدهید.

ساخت تختخواب ارزان چگونه انجام می شود؟

برای کم کردن قیمتتختخواب باید از متریال با کیفیت پایین تر استفاده نمود. در واقعیت راهکاردیگری به جز آن وجود ندارد. به طور مثال ساخت تختخواب با لترون یانئوپان با روکش ملامینه و روکش هایگلاس از مواردی هستند که قیمت را پایین می آورنداما نباید انتظار کیفیت بسیار بالایی از آن را داشته باشید.

بسیاری از خریدارانمتاسفانه این موضوع را در هنگام خرید تخت خواب متوجه نمی شوند و پس از مدتی، متوجهکیفیت پایین آنها می شوند. اما با کمک از متخصصین هوم سرویز شما می توانید بااستفاده از متریال و یراق آلات مناسب از کیفیت خود مطمئن باشید. تنها کافیست چیزیکه در ذهن دارید را با متخصیین ما در میان بگذارید.

قیمت ساخت سرویس خواب دونفره به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت تخت خواب بهعوامل مختلفی بستگی دارد. مورد اول طرح و مدل سرویس خواب است که بر قیمتساخت تختخواب ام دی اف و هزینه ساخت سرویس خواب چوبی تاثیردارد. به طور مثال قیمت سرویس خواب سلطنتی با قیمت سرویس خواباسپرت و قیمت ساخت سرویس خواب ام دی اف یکسان نمی باشد. مورد بعدیاینکه ابعاد تخت نیز تعیین کننده قیمت تختخواب هستند. قیمت سرویس خواب دونفره با قیمت ساخت سرویس خواب تک نفره به علت افزایش میزان مصرفمتریال تفاوت هایی با هم دارند.

قیمت تخت خواب عروسبه تجهیزات جانبی آنها نیز بستگی دارد. به طور مثال هزینه ساخت پاف و آیینه قدیوغیره همه و همه بر قیمت نهایی تاثیر گذارند.

ساخت تخت خواب کودک،ساخت تخت دونفره و نوجوان را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

صرفا زیبایی کافینیست! کیفیت چوب و یراق آلات به کار رفته در ساخت تخت خواب و لوازم جانبی بسیارمهم هستند. اگر هم به دنبال زیبایی و هم به دنبال کیفیت هستید می توانید به هومسرویز اعتماد کنید. در صورتی که طرح خاصی مد نظرتان است یا مایلید تختخواب سفارشیبا تعداد کشو دلخواه داشته باشید، می توانید نظرات خود را با استادکارانما در میان بگذارید، تا همان را برایتان با بهترین متریال بسازیم. به صورت رایگاندر سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همیاران ما با شما تماس بگیرند. به خاطر داشته باشید که ما فروشگاهنیستیم و تنها نمونه های سفارشی را میسازیم از این رو می توانید به طراحان ومتخصصین ما اعتماد کنید و هر آنچه در ذهن دارید را با ما در میان بگذارید.

همیار شماییم تا پایانسرویس..

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت تخت خواب و همچنین ارایه خدمات ساخت تختخواب دونفره نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, سفارش ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت تخت خواب

ساخت تختخواب دونفره

ساخت تخت نوجوان

ساخت تختخواب نوراد با قابلیت تبدیل به تخت نوجوان

ساخت تختخواب تاشو

ساخت تختخواب کشودار و تختخواب درآوری

ساخت تختخواب جک دار و باکسی

ساخت سرویس خواب به همراه ساخت میز آرایشی، پاف و پاتختی چوبی و ام دی اف

نمونه کارهای ساخت تخت خواب هوم سرویز

Arayan Tarsim آرایان ترسیم
نمونه کارهای ساخت تخت خواب هوم سرویز
Arayan Tarsim آرایان ترسیم

نظرات کاربران

profile picture
شهرام فرشباف

چقدر عالی بود هم تیم پشتیبانی هم بچه هایی که اومدن خونه عالی بودن بی وقفه 8 ساعت زحمت کشیدن و دمشون گرم

profile picture
علی عاشوری

یک کمد دیواری شیک و باکیفیت تحویل گرفتم علاوه بر اینکه سازنده هم، کاربلد و هم خوش برخورد بود.

profile picture
حامد رضایی

خدا به کارشون برکت بده هم کار باکیفیتی تحویل دادن هم به موقع انجام شد.

profile picture
سميه خسروي

خیلی خوب بودند اصلا لازم نبود بهشون بگم چیکار کن خودشون بلد بودن چیکار کنن و خیالم راحت دستشون درد نکنه

شرایط ساخت سرویس خواب دونفره و ساخت تخت نوزاد و کودک

سرویس ساخت سرویس خواب چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط هوم سرویز برای ساخت ساخت سرویس خواب بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های ساخت تختخواب را شامل می شود. قیمت ساخت تخت چوبی شامل هزینه ساخت به اضافه 10 درصد هزینه حمل و نصب خواهد بود. همیار متخصص ساخت سفارشی سرویس خواب اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از ساخت سفارشی سرویس خواب، ساخت انواع تخت خواب یک نفره، تختخواب دو نفره، تخت سیسمونی نوزاد و سرویس خواب کودک، تخت تاشو، تخت کم جا و ... به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... مورد نظر مشتری می باشد.

سرویس ساخت تخت خواب در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه تخت خواب از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 300 تا 500 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس تختخواب مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

wooden-shoe-rack
ساخت جاکفشی چوبی
قیمت از 7,900,000 الی 15,000,000 تومان
making-kitchen-cabinets
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 7,900,000 الی 15,000,000 تومان
knauf-work
کناف کاری
قیمت از 1,200,000 الی 4,000,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 45,000,000 الی 48,000,000 تومان