user
ساخت سرویس خواب چوبی

ساخت سرویس خواب چوبی

از 1208 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت سرویس خواب چوبی در تابستان 1401 چقدر است؟

قیمت ساخت سرویس خواب کودک

3,500,000 الی 10,000,000 تومان

قیمت ساخت سرویس خواب به همراه پا تختی

4,000,000 الی 12,000,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

ساخت سرویس خواب دو نفره، یک نفره کودک و نوجوان

ساخت سرویس خواب موجب می شود به هر آن چیزی که نیازدارید دست پیدا کنید. اغلب در نمونه های آماده ی تخت خواب دونفره یا یک نفره تماممواردی که مورد نظر کابر است لحاظ نمی شود. مورد بعدی اینکه ساخت سرویسخواب دونفره، کودک یا نوجوان، دنیای بسیار وسیعی است. انواع متریال هایمختلف در ساخت سرویس خواب کودک به کار می روند که شاید از نظرظاهری شبیه به هم باشند، اما قطعا از نظر کارایی و مقاومت با هم تفاوت های بسیاریدارند. متاسفانه بسیاری از سازندگان با هدف بالا بردن حاشیه سود خود، از نمونه هایبی کیفیت استفاده می کنند.

هزینه ساخت سرویسخواب بهموارد زیادی بستگی دارد. اگر در فکر ساخت تخت خواب کمجا، ساختتخت خواب تاشو و انواع پاتختی و دراورهای همراه سرویس خواب در انواع مدلهای مدرن و کلاسیک هستند در ادامه با ما همراه باشید.

طراحی سرویس خواب

طراحی سرویسخواب بر اساس موارد متعددی انجام می شود. انواع متفاوتی از انواع طراحیتختخواب مدرن، کلاسیک و اسپرت موجود هستند که بر اساس نیاز کارفرما و سلیقه ویاجرا می شوند.

سرویس خوابکلاسیک

وقتی که واژه کلاسیکبه کار برده می شود ، بیشتر افراد تصور می‌کنند که با مجموعه‌ای ازطرح های قدیمی وشلوغ روبه رو هستند، در حالی که این تعریف کاملاً اشتباه است. ساخت سرویس خواب کلاسیک و ساختتختخواب کلاسیک هرگز مفهوم قدیمی و دمده ندارد. در این سبک تختخوابدونفره همواره اصالت طرح کلاسیک در آن جریان دارد. عنصر اصلی و مشترک در ساختتختخواب چوبی و رنگ‌های رسمی می باشد که وقار خاصی به اتاق خواب می بخشند.

سرویس خواباسپرت

این موارد برای خانههایی با دکوراسیون مدرن پیشنهاد می شود. یکی از مزیت های ساخت تخت خوابچوبی اسپرت تنوع در طرح ها و رنگ های مختلف است که می تواند تقریبا هرسلیقه ای را راضی نگاه دارد. ساخت سرویس خواب ام دی اف به سبک اسپرتهم از قیمت و هم کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.

سرویس خواب مدرن

تختخواب مدرن درواقع دنباله رو سبک سادگی است. استفاده از متریال هایی مانند ام دی اف و یا ساختتختخواب چوبی ساده در این سبک گنجانده می شوند. استفاده طرح های ساده وهمچنین مواردی مانند ساخت تختخواب کمجا و ساخت تختخوابتاشو نیز زیرمجموعه نمونه های مدرن هستند.

ساخت سرویس خواب چوبی

سرویس خوابچوبی جزو قدیمی ترین و متداول ترین نوع سرویس خواب ها به شمار می آید. تختخوابچوبی از جنس چوب راش، گردو، توسکا و چوب روسی تولید می شود. ازویژگی بارز آنها این مورد است که رنگ چوب، رگه ها و خطوط موجود در چوب، جلوه مدرنو زیبایی به اتاق خواب می بخشد و برای ست کردن با هر دکوراسیونی مناسب هستند. انواع سرویس خواب چوبی در رنگهای روشنو تیره چوبی ساخته می شوند و اینکه شما چه رنگ و چه طرحی را انتخاب کنیدکاملا به سلیقه و طراحی اتاق خوابتان بستگی دارد.

ساخت تختخواب ام دی اف

ام دی اف ازجمله پرطرفدارترین مصالح در این زمینه است. ساخت سرویس خواب ام دی اف بهانواع حالت های تخت خواب کشودار، ساخت تختخواب جک دار و ساختتختخواب کمجا طراحی و اجرا می شوند. در طراحی و ساخت تختخوابچوبی کشودار یا ساخت تختخواب دراوری به راحتی می توان از فضای زیرتختخواب استفاده نمود. همچنین ساخت تختخواب چوبی جک دار نیز مورد بسیارمناسبی برای فضاهای محدود است و از فضای زیر تختخواب به عنوان کمد استفاده می شود.

ساخت سرویس خوابنوجوان

در ساخت سرویس خوابنوجوان علاوه بر ساخت تخت خواب نوجوان، ساخت پاتختی و میز آرایشی براینوجوانان دختر نیز قرار داده می شود. سرویس خواب نوجوان بر اساس سلیقه یفرد به شکل سرویس خواب فانتزی دخترانه یا ساخت سرویس خواب اسپرتپسرانه اجرا می شود.

در پروسه تولید سرویسخواب سفارشی نوجوان بر اساس جنسیت می توان آیتم های مختلفی را به آن اضافه یا ازآن حذف نمود. مواردی مانند آینه قدی، کتابخانه، مبل تکی، پاف وغیره همه از لوازم جانبی هستند که وابسته به سلیقه وی اضافه می شوند.

سرویس خواب عروسجدید

سرویس خواب جدید عروس همانطور که از نامش مشخص است، برایزوج های جوان طراحی می شود و به عنوان بخشی از جهیزیه عروس می باشد. رنگ غالبی کهدر سرویس خواب چوبی عروس استفاده می شود، رنگ سفید است. رنگ سفیدبا قابلیت هماهنگی با سایر رنگ ها موجب به وجود آمدن یک اتاق خواب آرام، شیک ومدرن می شود. سرویس خواب عروس جدید در مدل های تختخواب دو نفره ساده ومدرن، سرویس خواب سلطنتی عروس و غیره تولید می شوند. که زوج هایجوان با توجه به ابعاد اتاق خواب، سبک دکوراسیون مورد علاقه خودشان و البتهبودجه توانند هر کدام از مدل های ذکر شده را سفارش دهند. سرویس خواب عروس سلطنتی یا حتی سادهدارای لوازم جانبی مانند کمد، میز آرایش، صندلی، آئینه، پاتختی و پاف هستند. البتههمانطور که پیشتر هم گفتیم می توانید هر کدام را به میل خود حذف یا اضافه کنید.

سرویس خواب کودکو نوزاد

سرویس خواب نوزاد،یکی از مهمترین کالاهایی است که باید برای نوزادان تهیه شود تا هم خوابی راحت رادر آن تجربه کنند و هم امنیت کافی را در آن داشته باشند. سرویس خواب چوبی نوزاد از پرطرفدارترینانواع سرویس خواب است. انتخاب تخت مناسب براساس فضای اتاق و جنسیت نوزاد و مدلی کهمی خواهید، خیلی اهمیت دارد. خیلی از افراد فکر می کنند سرویس خوابچوبی نوزاد فقط به صورت آماده قابل خریداری است، اما شما می توانید ساخت سرویسخواب چوبی نوزاد را به سلیقه خودتان انجام دهید و یک سرویس خواب سفارشی داشتهباشید.

سفارش ساخت سرویسخواب کودک نیزاز آن دسته از دکوراسیونی هستند که همیشه روی آنها حساسیت های زیادی می باشد.امروزه تنوع در ساخت سرویس خواب نوزاد و کودک بسیار زیاد شده است. به طوریکه دیگر فقط تختخواب ها را برای استفاده نوزادی طراحی نمی کنند و با طراحی های خاصامکان جدا شدن تختخواب ها و تبدیل شدن به تختخواب نوجوان یا سرویس خوابکودک نیز فراهم می شود. در ماههای اول نگهداری از نوزاد نیاز به سفارش ساخت تخت کنار مادر میباشد تا مادر توجه بیشتری به نوزاد خود داشته باشد. تمامی این موارد را می توانیدبه صورت مجزا یا با هم سفارش دهید.

ساخت تختخواب ارزان چگونه انجام می شود؟

برای کم کردن هزینهساخت سرویس خواب باید از متریال با کیفیت پایین تر استفاده نمود. در واقعیتراهکار دیگری به جز آن وجود ندارد. به طور مثال ساخت تختخواب بالترون یا نئوپان با روکش ملامینه و روکش هایگلاس از مواردی هستند که قیمت راپایین می آورند اما نباید انتظار کیفیت بسیار بالایی از آن را داشته باشید.

بسیاری از خریدارانمتاسفانه این موضوع را در هنگام خرید تخت خواب متوجه نمی شوند و پس از مدتی، متوجهکیفیت پایین آنها می شوند. اما با کمک از متخصصین هوم سرویز شما می توانید بااستفاده از متریال و یرق آلات مناسب از کیفیت خود مطمئن باشید. تنها کافیست چیزیکه در ذهن دارید را با متخصیین ما در میان بگذارید.

قیمت ساخت سرویس خواب دونفره به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت سرویس خواب به عوامل مختلفی بستگی دارد. مورداول طرح و مدل سرویس خواب است که بر قیمت ساخت تختخواب ام دی اف و هزینهساخت سرویس خواب چوبی تاثیر دارد. به طور مثال قیمت سرویس خوابسلطنتی با قیمت سرویس خواب اسپرت و قیمت ساختسرویس خواب ام دی اف یکسان نمی باشد. مورد بعدی اینکه ابعاد تخت نیزتعیین کننده هستند. قیمت سرویس خواب دو نفره با قیمت ساختسرویس خواب تک نفره به علت افزایش میزان مصرف متریال تفاوت هایی با هم دارند.

قیمت سرویس خواب عروس و سایر سرویس خواب ها نیز به تجهیزاتجانبی آنها نیز بستگی دارد. به طور مثال هزینه ساخت پاف و آیینه قدی وغیره همه وهمه بر قیمت نهایی تاثیر گذارند.

انواع سرویس خواب ضمانت دار در هوم سرویز

صرفا زیبایی کافینیست! کیفیت چوب و یراق آلات به کار رفته در سرویس خواب بسیار مهم هستند. اگر همبه دنبال زیبایی و هم به دنبال کیفیت هستید می توانید به هوم سرویز اعتماد کنید.در صورتی که طرح خاصی مد نظرتان است یا مایلید سرویس خواب سفارشی باتعداد کشو دلخواه داشته باشید، می توانید نظرات خود را با استادکاران مادر میان بگذارید، تا همان را برایتان با بهترین متریال بسازیم. به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همیاران ما با شما تماس بگیرند. به خاطر داشته باشید که ما فروشگاهنیستیم و تنها نمونه های سفارشی را میسازیم از این رو می توانید به طراحان ومتخصصین ما اعتماد کنید و هر آنچه در ذهن دارید را با ما در میان بگذارید.

همیار شماییم تایایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت سرویس خواب چوبی و همچنین ارایه خدمات ساخت انواع تختخواب دونفره سفارشی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری، تعمیر تختخواب، تعمیر دراور و غیره ..., ساخت و نصب در چوبی اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, ساخت کابینت ام دی اف، ساخت کابینت های‌گلاس، کابینت کلاسیک، چوبی، ممبران و کورین, کوتاه کردن و تعویض لولای درب چوبی, ساخت کمد و طراحی کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, ساخت و نصب درب چوبی ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت انواع کمد کفش و جالباسی سفارشی, طراحی و ساخت انواع کتابخانه آوانگارد و مدرن, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت کنسول چوبی مدرن و کنسول چوبی طرح دار, ساخت و نصب پارتیشن اداری و مسکونی, طراحی و ساخت استندهای پلکسی گلاس و ام دی اف می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت سرویس خواب چوبی

ساخت انواع تختخواب دونفره سفارشی

ساخت سرویس خواب به همراه ساخت میز آرایشی، پاف و پاتختی چوبی و ام دی اف

ساخت تختخواب نوراد با قابلیت تبدیل به تخت نوجوان

ساخت تختخواب تاشو

ساخت تختخواب کشو دار و تختخواب دراوری

ساخت تختخواب جک دار و باکسی

نظرات کاربران

profile picture
الهام حسنی
4 هفته پیش |زهرا نقی پور

خیلی سریع کار را انجام دادند .درست به موقع امدند و خیلی خوش برخورد بودند

profile picture
نرگس نجومي
2 ماه پیش |سینا اسماعیلی

سریع کار می کردند و خوش برخورد بودند . کارشون عالی بود .

profile picture
کمیل عباسی

اگر از امتیاز 5 هم بالاتر بود برای ایشون میزاشتم عالی بینظیر با صبر و حوصله با اخلاق درکل سرویس و خدمات پشتیبانی سایت و همیار شریف پور درجه ی یک بودن

profile picture
غلامرضا تبریزی

انسان بسیار شریفی بودن همون روز هم اومدن و تعویض انجام شد بسیار سریع و با کمترین قیمت انجام شد

شرایط ساخت سرویس خواب دونفره و تک نفره بزرگسال و کودک

سرویس ساخت سرویس خواب چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت و نصب سرویس خواب چوبی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های حمل و نصب و یراق آلات را شامل می شود و همیار اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از ساخت سرویس خواب، ساخت انواع تخت خواب یک نفره، تختخواب دو نفره، تخت سیسمونی نوزاد و سرویس خواب کودک، تخت تاشو، تخت کم جا و ... به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... مورد نظر مشتری می باشد.

سرویس ساخت تخت خواب در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه تخت خواب از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس میز مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت جاکفشی چوبی
ساخت جاکفشی چوبی
قیمت از 19,000,000 الی 19,000,000 تومان
ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 3,500,000 الی 15,000,000 تومان
کناف کاری
کناف کاری
قیمت از 2,000,000 الی 2,800,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 17,500,000 الی 45,000,000 تومان

خدمات ساخت سرویس خواب چوبی در این شهرها ارائه می شود:

ساخت سرویس خواب چوبی تهران
ساخت سرویس خواب چوبی کرج
ساخت سرویس خواب چوبی شیراز
ساخت سرویس خواب چوبی مشهد