جاکفشی

جاکفشی

از 1207 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت جاکفشی در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت ساخت جا کفشی MDF

4,000,000 الی 17,000,000 تومان

قیمت ساخت جا کفشی تمام چوب

8,000,000 الی 31,000,000 تومان

متوسط قیمت32,000,000 تومانکمینه قیمت32,000,000 تومانبیشینه قیمت32,000,000 تومان

آنچه درباره جاکفشی خواهید خواند

  • جاکفشی مدرن و ساده
  • نحوه سفارش ساخت جاکفشی جدید در هوم سرویز چگونه است؟
  • انواع مدل جاکفشی جدید مدرن
  • انواع متریال مورد استفاده در ساخت جاکفشی جدید
  • مواردی که باید قبل از سفارش ساخت جا کفشی با چوب مد نظر قرار دهیم
  • خرید جاکفشی ارزان یا ساخت جاکفشی سفارشی؟
  • قیمت جاکفشی مدرن و ساده به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت انواع جاکفشی سفارشی به کمک نجاران حرفه ای هوم سرویز

جاکفشی مدرن و ساده

جاکفشی شاید در نظرتان نقش خاصی در زیبایی منزل نداشته باشد و به راحتی از کنار آن عبور کنید. اما بر طبق نظر بسیاری از طراحان و معماران داخلی اولین چیزی که قبل از ورود به منزل یا در همان ابتدای ورودی منزل خود نمایی می کند، جا کفشی و جالباسی است. پس قبل از انتخاب مدل جا کفشی نهایت دقت را باید در کارایی و ابعاد ساخت جاکفشي مد نظر قرار دهید. شاید خرید جاکفشی از بین مدل های آماده بازار، پاسخگوی نیاز خانواده نباشد. از این رو امروزه طراحی و ساخت جاکفشی ساده به شکل سنتی آن که یک جعبه ساده بود خارج شده و به طور مجزا می توان جاکفشی سفارشی متناسب با فضای خود اجرا کنید. انواع مدل جاکفشي چوبي می تواند کاملا سفارشی و بر اساس مدل های مانند جاکفشی مدرن و شیک ساخته شود. در ادامه به معرفی انواع مدل آنها و عوامل موثر بر قیمت جاکفشی و جالباسی می پردازیم.

نحوه سفارش ساخت جاکفشی جدید در هوم سرویز چگونه است؟

همانطور که گفته شد جاکفشی آپارتمانی از شکل ساده و اولیه خود خارج شده اند و امکان ساخت سفارشی مخصوص فضا با هدف افزایش کاربری و حتی رفع قناسی صورت می گیرد. نحوه ارائه خدمات ساخت میز سفارشی، تختخواب سفارشی همچنین انواع جالباسی و جا کفشی به صورت زیر است.

· ثبت درخواست رایگان جهت سفارش جاکفشی جدید و لاکچری

در ابتدا تنها کافیست از طریق سایت، اپلیکیشن و یا تماس مستقیم درخواست خودتان را ثبت کنید. در ثبت درخواست اولیه نوع جاکفشي مد نظر و همچنین زمان و مکان مورد نیاز برای دریافت خدمات را مشخص خواهید نمود.

· تماس سازندگان جهت ارائه توضیحات

پس از ثبت درخواست متخصصین جهت اطلاع دقیق از نوع جا کفشی مورد نیازتان تماس خواهند گرفت. در طی مشاوره رایگان نحوه ارائه خدمات و همچنین محدوده قیمت جاکفشی سفارشی مشخص خواهد شد.

· مراجعه متخصصین به محل جهت اندازه گیری و طراحی جاکفشی سفارشی

پس از توافقات اولیه در ارتباط با محدوده هزینه و نحوه اجرا، متخصصین جهت اندازه گیری دقیق به محل مراجعه نموده و اقدام به طراحی جا کفشی متناسب با نیاز کارفرما و همچنین فضای در دسترس می کنند.

· عقد قرارداد

پس از معرفی متریال و همچنین ارائه طراحی قرار دادی شامل تعهدات سازندگان در ارتباط با متریال و یراق آلات مورد استفاده و همچنین زمان اجرای کار و نحوه پرداخت قیمت جاکفشی مدرن و ساده مشخص می شود و طبق قرارداد کلیه خدمات در زمان مورد نظر ارائه ی شود.

انواع مدل جاکفشی جدید مدرن

جاکفشی آماده موجود در بازار شاید نتواند از پس تمام خواسته افراد بر بیاید. ازاین رو خرید جاکفشی سفارشی بیشتر مورد توجه افراد قرار گرفته است. از نمونه های جاکفشی جدید و مدرن، کمدهای پارتیشن بندی شده هستند، که هم دارای چوب لباسی برای جاگیری لباس های روزمره هستند و هم جایگاه خاصی برای کفش ها دارند. می توان این مدل جاکفشی مدرن را در ورودی خانه برای راحتی اعضای خانواده قرار داد. در ادامه به معرفی انواع مدل جاکفشی ام دی اف و چوبی می پردازیم.

· جاکفشی آینه دار

همانطور که از نامگذاری آن مشخص است در ساخت و تولید این مدل جاکفشی مدرن از آینه های قدی و چوب لباسی استفاده می شود. در واقع جاکفشی آینه دار یک محصول چند منظوره است که که در فضاهای کمجا و جادار بر اساس نیاز مشتری طراحی و اجرا می شود. بدین ترتیب هر آن چیزی که برای خروج از خانه نیاز دارید را می توانید در این کمد قرار دهید. این محصول می تواند دارای جا لباسی (رخت آویز) و جا کلیدی نیز باشد. همچنین آینه به کار رفته در این نوع جاکفشی مدرن به عمق بخشیدن به فضا و بزرگتر نشان دادن منزل نیز کمک می کند. همچنین قیمت جاکفشی آینه دار نسبت به نمونه های ساده تر بیشتر است.

· جاکفشی مدرن آپارتمانی

طراحی و ساخت جا کفشی آپارتمانی مدرن در خانه های با معماری مدرن استفاده می شود. همانطور که می دانیم طراحی مدرن بر گرفته از جزییات و طرح هایی مفهومی است. در سفارش جاکفشی مدرن معمولا از متریال ام دی اف با روکش چوب استفاده می شود که مناسب فضاهای فانتزی و جدید است.

جاکفشی مدرن هیچ محدودیتی ندارد. در واقع هر چیز ساده و خلاقانه ای که بتواند در کنار زیبایی و البته سادگی نهایت خواسته کاربر را فراهم کند در گروه جا کفشی مدرن قرار می گیرد. ایده پردازی و جاکفشی جدید به روش های مختلفی قابل اجرا است که همه این موارد بازهم به نوع نیاز کاربر و فضایی که در دسترس وی برای اجرای طرح ها وجود دارد بستگی دارد.

· ساخت جاکفشی ایستاده ام دی اف

جاکفشي ايستاده به علت دارا بودن فضای بیشتر، امکانات بیشتری نیز در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. از جمله امکانات ساخت جاکفشی ایستاده می توان به صندلی یا نشیمن، چوب لباس، کمد جهت نگهداری از تجهیزات مربوط به کفش ها نیز اشاره نمود.

· جاکفشی کنسولی

جاکفشی کنسولی با ابعادی کمی که دارد، به نام جاکفشي کمجا یا جاکفشی آپارتمانی نیز شناخته می شوند. البته علت کمجا نامیدن آن، عدم کارایی آنها نیست بلکه نوع طراحی آن ها ساده و در عین حال بسیار کاربردی است.

· جا کفشی چوبی چند تکه

جاکفشی جدید سه تیکه در واقع از جدیدترین مدل ها هستند. که در کنار هم می توانند زیبایی زیادی داشته باشند و در عین جادار بودن می توان به عنوان شلف نیز در دکوراسیون از آنها بهره مند شد. این نوع جا کفشی بیشتر به صورت پلکانی به هم چسبیده در کنار یکدیگر قرار می گیرند. البته بسته به نوع سلیقه و نیاز مشتری به صورت پراکنده نیز چیدمان می شوند.

· جاکفشی دیواری

سفارش جا کفشی دیواری با توجه به فضای کمی که اشغال می کنند برای مواردی مانند جاکفشی آپارتمانی گزینه مناسبی هستند. معمولا در فضاهای کوچک که نیازمند به کمد جادارتری برای کفش ها است، ایده طراحی جاکفشی دیواری مطرح می شود. زیرا می توانید به علت ارتفاع زیاد آنها، تعداد طبقات بیشتری در آن تعبیه کرد.

· جا کفشی داشبوردی

در طراحی و ساخت این نوع جا کفشی از داشبورد ماشین ایده گرفته شده است. ساخت جاکفشی داشبوردی، کم جا هستند. تنها ایراد وارده به آنها این مورد است که مناسب برای کفش های ساق دار نمی باشند و بیشتر برای کفش های جمع و جور و با سایزهای کوچک مناسبند.

· سفارش جاکفشی آپارتمانی

فضای بیشتر منازل آپارتمانی محدود است از این رو طراحی و ساخت جاکفشی آپارتمانی باید هوشمندانه تر انجام شود. به این ترتیب فضای کمتری اشغال کرده و با طبقه بندی درست فضای بیشتری برای نگهداری کفش ها دارند. به طور معمول در جاکفشی آپارتمانی سفارشی از ام دی اف و چوب استفاده می گردد.

جاکفشی مدرن آپارتمانی که به صورت اختصاصی طراحی می شوند در صورت نیاز کاربر دارای قسمت هایی برای قرار دادن کلاه، لباس و ... خواهند بود.

· جاکفشی لاکچری

جاکفشی لاکچری ترکیبی از خلاقیت، کارایی و کیفیت است. به این ترتیب این سازه ها زیبایی چشم نوازی به خانه می بخشد. طراحی جاکفشي لاکچري باید بر اساس دکوراسیون داخلی انجام شود. استفاده از نورپردازی و ترکیب رنگ جلوه ی بی نظیری به آنها می بخشد.

· جاکفشی ساده

جاکفشی ساده و ارزان به معنای استفاده از متریال ارزان است که کارایی قابل قبولی هم داشته باشد. به طور مثال در زمان ساخت جاکفشی ساده از ام دی اف استفاده می شود. همچنین در طراحی جاکفشی ساده قفسه های ساده به شکل های معمولی ساخته می شوند.

بیشتر جاکفشی ورودی منزل این گونه استفاده می شود که موجب سازماندهی کفش ها در ورودی خانه ها می شود.

انواع متریال مورد استفاده در ساخت جاکفشی جدید

در پروسه ساخت جاکفشی مدرن از انواع متریال مختلف می توان استفاده نمود که همین مورد قیمت جاکفشی مدرن را تغییر می دهد. در ادامه به معرفی بیشتر متریال مورد استفاده می پردازیم.

· ساخت جا کفشی با ام دی اف

از جاکفشی ساده گرفته تا انواع مدل جاکفشی جدید همه این موارد با استفاده از ام دی اف انجام می شوند. این متریال به علت استقامت بالا گزینه مناسبی برای نمونه های جدید هستند. جا کفشی ام دی اف دارای روکش های متنوعی از جمله روکش ملامینه، روکش هایگلاس، روکش چوب و روکش وکیوم هستند. در حال حاضر ساخت جاکفشی با ام دی اف در طرح ها و مدل های گوناگون مدرن و سنتی انجام می شود که قیمت جاکفشی مناسب تری دارند.

· ساخت جاکفشی با چوب

می توان گفت هیچ چیزی به زیبایی جاکفشي چوبي نمی رسد. زیراکه رنگ و بافت طبیعی چوب، زیبایی بی نظیری را به نمایش می گذارد. جاکفشی با چوب از جمله وسایلی است که می تواند به تنهایی زیبایی کم نظیری در خانه ایجاد کند. امکان ایجاد انواع طرح جاکفشی مدرن و سنتی با این متریال به راحتی وجود دارد.

مواردی که باید قبل از سفارش ساخت جا کفشی با چوب مد نظر قرار دهیم

به جایی که می خواهید جا کفشی را در آن قرار دهید دقت کنید. اینکه بهترین ابعاد برای شما چیست؟ نهایت توجه را داشته باشید. طول و عرض آن باید به ترتیبی باشد که در نهایت کارایی، مزاحمتی در جابجایی و رفت و آمد افراد در راه رو را نداشته باشد. همچنین باز هم تاکید می کنیم برای انتخاب بهترین طرح جاکفشی مدرن تعداد نفرات و تعداد کفش ها هم تعیین کننده مدل آن هستند. به طور مثال اگر تعداد کفش ها محدود هستند می توانید اقدام به خرید و سفارش جاکفشی مدرن کنید.

برای انتخاب رنگ و جنس مورد استفاده باید به دکوراسیون منزل دقت کنید. تا جاکفشی سفارشی شما با سایر وسایل موجود در منزل تان همخوانی داشته باشد. البته رعایت این نکته زمانی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد که بخواهید این وسیله را در داخل منزل قرار دهید. به طور مثال اگر سبک منزلتان کلاسیک است و از انواع مبلمان استیل و سلطنتی در دکوراسیون منزتان بهره برده اید بهتر است از جا کفشی طرح کلاسیک استفاده کنید. معمولا برای صرفه جویی در هزینه ساخت جاکفشی مدرن می توان از متریال نئوپان و لترون استفاده نمود. اما معمولا برای کیفیت های بیشتر از جاکفشي mdf استفاده می شود.

خرید جاکفشی ارزان یا ساخت جاکفشی سفارشی؟

خیلی از افراد با تصور اینکه قیمت جاکفشی آماده در مقایسه با خرید جا کفشی سفارشی مناسب تر است در فکر خرید جاکفشی آماده هستند. اما در کنار قیمت، کارایی جا کفشی نیز اهمیت دارد.در زمان ساخت جاکفشی جدید دقیقا متناسب با نیاز کاربران انجام می شود و دقیقا متناسب با فضای در نظر گرفته شده ابعاد و اندازه ها در نظر گرفته می شود.

در زمان خرید جاکفشی ارزان اغلب از متریال نئوپان استفاده می شود که قیمت پایین تری دارند اما خوب مقاومت این متریال نسبت به ام دی اف و پی وی سی کمتر است.

قیمت جاکفشی مدرن و ساده به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت جاکفشی مدرن به موارد متعددی بستگی دارد. به همین علت نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان قیمت جاکفشی مدرن و ساده اعلام نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر هزينه ساخت جاکفشي می پردازیم.

· نوع متریال بر قیمت جاکفشی تاثیر می گذارد

مورد اول به نوع متریال مورد استفاده در ساخت آن بستگی دارد. همانطور که پیش تر گفتیم قیمت ساخت جا کفشی نئوپان از قیمت جاکفشی ام دی اف کمتر است.

· طراحی جاکفشی بر قیمت ساخت جاکفشی مدرن تاثیر می گذارد

طبیعتا طراحی جا کفشی سفارشی با ابعاد و اندازه های متنوع رقم متفاوتی با قیمت جاکفشی ساده خواهد داشت. هر چه اندازه های جا کفشی بزرگتر باشد متریال بیشتری مورد نیاز است و همین مورد قیمت جاکفشی ورودی را تغییر می دهد.

· اضافه کردن تزئینات به جا کفشی

همچنین هر چه تزئینات به جا کفشی اضافه شود قیمت جاکفشی اضافه می شود. به طور مثال استفاده از نورپردازی و آینه در ساخت جاکفشی ایستاده محدوده قیمت ها را افزایش می دهد.

ساخت انواع جاکفشی سفارشی به کمک نجاران حرفه ای هوم سرویز

در صورتی که علاقه به جاکفشي های مدرن یا ساده دارید با نجاران حرفه ای هوم سرویز مشورت کنید. جهت انتخاب مدل یا استعلام قیمت جاکفشی ساده و مدرن کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همیاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و توضیحات لازم را در ارتباط با طراحی و ساخت انواع جاکفشی در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس جاکفشی و همچنین ارایه خدمات ساخت جاکفشی ساده و طرح دار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, ساخت کمد دیواری ام دی اف, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس جاکفشی

ساخت جاکفشی ساده و طرح دار

ساخت جاکفشی چوبی

ساخت جا کفشی با ام دی اف

ساخت جاکفشی با ورق پی وی سی و چوب طبیعی

طراحی و ساخت جاکفشی کمجا

ساخت جا کفشی دیواری، جاکفشی داشبوردی، کنسولی و ایستاده

نظرات کاربران

profile picture
آقای دادگر

از اینکه تصمیم گرفتم کارم رو با تیم آرایان ترسیم انجام بدم خوشحالم، بچه های خوبی بودن و در عین حال منضبط و دقیق، کار را به موقع تحویل دادند و از کیفیتشون هم رضایت داشتم. امیدوارم موفق باشن.

profile picture
حامد رضایی

خدا به کارشون برکت بده هم کار باکیفیتی تحویل دادن هم به موقع انجام شد.

profile picture
زینب سادات فهیم زاد

به موقع انجام شد بسیار شیک و با دقت کار انجام شد

شرایط ساخت جاکفشی ساده، ایستاده، مدرن و ساخت جاکقشی داشبوردی

سرویس ساخت جاکفشی چوبی، رخت آویز، جالباسی چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای ساخت جاکفشی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های ساخت جاکفشی را شامل می شود. قیمت ساخت جاکفشی چوبی، رخت آویز و جالباسی چوبی شامل هزینه ساخت به اضافه 10 درصد هزینه حمل و نصب خواهد بود. همیار متخصص ساخت جاکفشی اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از ساخت جاکفشی، رخت آویز و جالباسی چوبی، طراحی و ساخت آن به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... مورد نظر مشتری می باشد.

سرویس ساخت جاکفشی چوبی در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه جاکفشی از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 300 تا 500 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس جاکفشی و کمد مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

wooden-library-shelf
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 14,000,000 الی 14,000,000 تومان
making-kitchen-cabinets
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 4,500,000 الی 16,500,000 تومان
repair-sofa
تعمیر مبل
قیمت از 1,000,000 الی 3,500,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 24,000,000 الی 24,000,000 تومان