ساخت جاکفشی

ساخت جاکفشی

از 1207 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت جاکفشی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت جا کفشی MDF

4,000,000 الی 17,000,000 تومان

قیمت ساخت جا کفشی تمام چوب

8,000,000 الی 31,000,000 تومان

متوسط قیمت27,000,000 تومانکمینه قیمت27,000,000 تومانبیشینه قیمت27,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت جاکفشی خواهید خواند

  • طراحی و ساخت جاکفشی سفارشی
  • سفارش ساخت انواع جاکفشی چوبی
  • انواع مدل جاکفشی
  • انواع متریال مورد استفاده در ساخت جاکفشی و جالباسی شیک و جدید
  • مواردی که باید قبل از سفارش ساخت جا کفشی با چوب مد نظر قرار دهیم
  • قیمت ساخت جاکفشی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت انواع جاکفشی چوبی سفارشی به کمک نجاران حرفه ای هوم سرویز

طراحی و ساخت جاکفشی سفارشی

شاید تصور کنیدکه ساخت جا کفشی نقش خاصی در زیبایی منزل ندارد و به راحتی از کنار آنعبور کنید. اما بر طبق نظر خیلی از طراحان و معماران داخلی اولین چیزی که قبل ازورود به منزل یا در همان ابتدای ورودی منزل خود نمایی می کند، جا کفشی وجالباسی است. پس قبل از انتخاب مدل جا کفشی نهایت دقت راباید در کارایی و ابعاد ساخت جاکفشی مد نظر قرار دهید. طراحی و ساخت جاکفشیچوبی به نوع کاربری هر خانوار بستگی دارد. امروزه طراحی و ساختجاکفشی ساده به شکل سنتی آن که یک جعبه و کمد جاکفشی ساده چوبی بود،زیاد مرسوم نیست. ساخت جاکفشی چوبی می تواند کاملا سفارشی و بر اساس مدلهای مدرن و شیک ساخته شود. همچنین می توان مدل جاکفشی چوبی راطوری خلاقانه طراحی کرد که کمد ساخته شده تلفیقی از جاکفشی و جالباسیباشد. در ادامه به معرفیانواع مدل آنها و عوامل موثر بر قیمت جاکفشی و جالباسی می پردازیم.

سفارش ساخت انواع جاکفشی چوبی

طرح این تجهیزات چوبیباید بر اساس نیاز افراد باشد. جاکفشی آماده موجود در بازار شاید نتواند از پستمام خواسته افراد بر بیاید. ازاین رو ساخت جاکفشی سفارشی بیشترمورد توجه افراد قرار گرفته است. از نمونه های جاکفشی جدید ومدرن، کمدهای پارتیشن بندی شده هستند، که هم دارای چوب لباسی برایجاگیری لباس های روزمره هستند و هم جایگاه خاصی برای کفش ها دارند. میتوان این مدل جاکفشی شیک را در ورودی خانه برای راحتی اعضایخانواده قرار داد.

انواع مدل جاکفشی

ساخت جاکفشیآینه دار

همانطور که از ناماین نوع جاکفشی مشخص است در ساخت و تولید این مدل جاکفشی مدرن از آینه هایقدی و چوب لباسی استفاده می شود. در واقع ساخت جاکفشی آینه دار یکمحصول چند منظوره است که که در فضاهای کمجا و جادار بر اساس نیاز مشتریطراحی و اجرا می شود. بدین ترتیب هر آن چیزی که برای خروج از خانه نیاز دارید رامی توانید در این کمد قرار دهید. این محصول می تواند دارای جا لباسی (رخت آویز) وجا کلیدی نیز باشد. همچنین آینه به کار رفته در این نوع جاکفشی به عمق بخشیدن به فضاو بزرگتر نشان دادن منزل نیز کمک می کند.

ساخت جاکفشیمدرن آپارتمانی

طراحی و ساخت جاکفشی آپارتمانی مدرن در خانه های با معماری مدرن استفاده می شود.همانطور که می دانیم طراحی مدرن بر گرفته از جزییات و طرح هایی مفهومی است.در سفارش و ساخت جاکفشی مدرن معمولا از متریال ام دی اف با روکش چوباستفاده می شود که مناسب فضاهای فانتزی و جدید است.

ساخت جاکفشی مدرن هیچ محدودیتی ندارد. در واقع هر چیزساده و خلاقانه ای که بتواند در کنار زیبایی و البته سادگی نهایت خواسته کاربر رافراهم کند در گروه ساخت جا کفشی مدرن قرار می گیرد. ایده پردازی و ساختجاکفشی چوبی به روش های مختلفی قابل اجرا است که همه این موارد بازهم به نوعنیاز کاربر و فضایی که در دسترس وی برای اجرای طرح ها وجود دارد بستگی دارد.

ساخت جاکفشیایستاده ام دی اف

ساخت جاکفشی ایستاده بهعلت دارا بودن فضای بیشتر، امکانات بیشتری نیز در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.از جمله امکانات ساخت جاکفشی ایستاده می توان به صندلی یا نشیمن، چوب لباس، کمدجهت نگهداری از تجهیزات مربوط به کفش ها نیز اشاره نمود.

جاکفشی چوبیکنسولی

ساخت جاکفشی کنسولی با ابعادی کمی که دارد، به نام ساختجاکفشی کمجا یا ساخت جاکفشی آپارتمانی نیز شناخته میشوند. البته علت کمجا نامیدن آن، عدم کارایی آنها نیست بلکه نوع طراحی آن ها سادهو در عین حال بسیار کاربردی است.

ساخت جاکفشیچوبی چند تکه

ساخت جاکفشی با چوب سه تیکه در واقع جدیدترین نوعجاکفشی ها هستند. ک در کنار هم می توانند زیبایی زیادی داشته باشند و در عینجادار بودن می توان به عنوان شلف نیز در دکوراسیون از آنها بهره مند شد. این نوعجا کفشی بیشتر به صورت پلکانی به هم چسبیده در کنار یکدیگر قرار می گیرند. البتهبسته به نوع سلیقه و نیاز مشتری به صورت پراکنده نیز چیدمان می شوند.

ساخت جاکفشیدیواری

ساخت جا کفشی دیواری با توجه به فضای کمی که اشغال می کنندبرای مواردی مانند ساخت جاکفشی آپارتمانی گزینه مناسبی هستند.معمولا در فضاهای کوچک که نیازمند به کمد جادارتری برای کفش ها است، ایده ساختجاکفشی دیواری مطرح می شود. زیرا می توانید به علت ارتفاع زیاد آنها،تعداد طبقات بیشتری در آن تعبیه کرد.

ساخت جا کفشیداشبوردی

در طراحی و ساخت ایننوع جا کفشی از داشبورد ماشین ایده گرفته شده است. ساخت جاکفشی داشبوردی، کمجا هستند. تنها ایراد وارده به آنها این مورد است که مناسب برای کفش های ساق دارنمی باشند و بیشتر برای کفش های جمع و جور و با سایزهای کوچک مناسبند.

انواع متریال مورد استفاده در ساخت جاکفشی و جالباسی شیک و جدید

ساخت جا کفشی باام دی اف

از ساخت جاکفشیساده گرفته تا انواع مدل جاکفشی جدید همه این موارد بااستفاده از ام دی اف انجام می شوند. این متریال به علت استقامت بالا گزینه مناسبیبرای نمونه های جدید هستند. جا کفشی ام دی اف دارای روکش هایمتنوعی از جمله روکش ملامینه، روکش هایگلاس، روکش چوب و روکش وکیوم هستند. در حالحاضر ساخت جاکفشی با ام دی اف در طرح ها و مدل های گوناگون مدرنو سنتی انجام می شود.

ساخت جاکفشی باچوب

می توان گفت هیچ چیزیبه زیبایی ساخت جاکفشی چوبی نمی رسد. زیراکه رنگ و بافت طبیعی چوب،زیبایی بی نظیری را به نمایش می گذارد. ساخت جاکفشی با چوب از جملهوسایلی است که می تواند به تنهایی زیبایی کم نظیری در خانه ایجاد کند. امکان ایجادانواع طرح جاکفشی مدرن و سنتی با این متریال به راحتی وجود دارد.

مواردی که باید قبل از سفارش ساخت جا کفشی با چوب مد نظر قرار دهیم

به جایی که می خواهیدجا کفشی را در آن قرار دهید دقت کنید. اینکه بهترین ابعاد برای شما چیست؟نهایت توجه را داشته باشید. طول و عرض جا کفشی باید به ترتیبی باشد که در نهایتکارایی، مزاحمتی در جابجایی و رفت و آمد افراد در راه رو را نداشته باشد. همچنینباز هم تاکید می کنیم برای انتخاب بهترین طرح جاکفشی تعداد نفرات وتعداد کفش ها هم تعیین کننده مدل جاکفشی چوبی هستند. به طور مثال اگرتعداد کفش ها محدود هستند می توانید اقدام به ساخت جاکفشی مدرن کنید.

برای انتخاب رنگ وجنس مورد استفاده باید به دکوراسیون اطراف جا کفشی دقت کنید. تا جاکفشی سفارشی شمابا سایر وسایل موجود در منزل تان همخوانی داشته باشد. البته رعایت ایننکته زمانی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد که بخواهید جاکفشی را در داخل منزل قراردهید. به طور مثال اگر سبک منزلتان کلاسیک است و از انواع مبلمان استیلو سلطنتی در دکوراسیون منزتان بهره برده اید بهتر است از جا کفشیطرح کلاسیک استفاده کنید. معمولا برای صرفه جویی در هزینه ساخت جاکفشی میتوان از متریال نئوپان و لترون استفاده نمود. اما معمولا برای کیفیت های بیشتراز جاکفشی mdf استفاده می شود. همچنین ساخت جاکفشیچوبی نیز بسیار زیبا است که در عین کیفیت بالا زیبایی بی نظیری نیز دارد.

قیمت ساخت جاکفشی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت جا کفشی به موارد متعددی بستگی دارد.مورد اول به نوع متریال مورد استفاده در ساخت آن بستگی دارد. همانطور که پیش ترگفتیم قیمت ساخت جا کفشی نئوپان از قیمت ساخت جاکفشی چوبی کمتراست. همچنین ابعاد جاکفشی و یرق آلات مورد نیاز نیز بر قیمت ساخت جاکفشی تاثیرگذارهستند. ازین رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه ساخت جاکفشی چوبی اختصاصداد. این مورد تنها با بررسی طرح مورد نظر و همچنین نوع جنس مورد استفاده تعیین میشود.

ساخت انواع جاکفشی چوبی سفارشی به کمک نجاران حرفه ای هوم سرویز

در صورتی که مایل بهطراحی و ساخت جاکفشی های مدرن یا ساخت جاکفشی ساده هستید با نجاران حرفه ایهوم سرویز مشورت کنید. جهت انتخاب مدل یا استعلام قیمت کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همیاران ما در کمترین زمان ممکن با شماتماس بگیرند و توضیحات لازم را در ارتباط با طراحی و ساخت انواع جاکفشی دراختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت جاکفشی و همچنین ارایه خدمات ساخت جاکفشی ساده و طرح دار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, سفارش ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت جاکفشی

ساخت جاکفشی ساده و طرح دار

ساخت جاکفشی چوبی

ساخت جا کفشی با ام دی اف

ساخت جاکفشی با ورق پی وی سی و چوب طبیعی

طراحی و ساخت جاکفشی کمجا

ساخت جا کفشی دیواری، جاکفشی داشبوردی، کنسولی و ایستاده

نظرات کاربران

profile picture
حامد رضایی

خدا به کارشون برکت بده هم کار باکیفیتی تحویل دادن هم به موقع انجام شد.

profile picture
زینب سادات فهیم زاد

به موقع انجام شد بسیار شیک و با دقت کار انجام شد

شرایط ساخت جاکفشی ساده، ایستاده، مدرن و ساخت جاکقشی داشبوردی

سرویس ساخت جاکفشی چوبی، رخت آویز، جالباسی چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای ساخت جاکفشی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های ساخت جاکفشی را شامل می شود. قیمت ساخت جاکفشی چوبی، رخت آویز و جالباسی چوبی شامل هزینه ساخت به اضافه 10 درصد هزینه حمل و نصب خواهد بود. همیار متخصص ساخت جاکفشی اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از ساخت جاکفشی، رخت آویز و جالباسی چوبی، طراحی و ساخت آن به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... مورد نظر مشتری می باشد.

سرویس ساخت جاکفشی چوبی در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه جاکفشی از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 300 تا 500 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس جاکفشی و کمد مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 4,500,000 الی 16,500,000 تومان
ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 4,500,000 الی 16,500,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 750,000 الی 2,500,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 4,500,000 الی 67,000,000 تومان