banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
ساخت جاکفشی چوبی

طراحی و ساخت جاکفشی چوبی

از 1207 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت انواع جاکفشی چوبی و جالباسی مدرن

قیمت ساخت جا کفشی ام دی اف

1,000,000 الی 3,000,000 تومان

قیمت ساخت جا کفشی چوب

2,000,000 الی 8,000,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت انواع جاکفشی ساده و مدرن سفارشی

سرویس ساخت جاکفشی چوبی، رخت آویز، جالباسی چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت جاکفشی چوبی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و هزینه حمل و نقل را شامل نمی شود. قیمت ساخت جاکفشی چوبی، رخت آویز و جالباسی چوبی بر اساس برآورد قیمتی اعلام شده محاسبه شده است. مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های حمل و نصب و یراق آلات را شامل می شود و همیار اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از ساخت جاکفشی، رخت آویز و جالباسی چوبی، طراحی و ساخت آن به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... مورد نظر مشتری می باشد.

سرویس ساخت جاکفشی چوبی در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه جاکفشی از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس جاکفشی و کمد مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

طراحی و ساخت جاکفشی سفارشی

شاید تصور کنیدکه ساخت جا کفشی نقش خاصی در زیبایی منزل ندارد و به راحتی ازکنار آن عبور کنید. اما بر طبق نظر خیلی از طراحان و معماران داخلی اولین چیزی کهقبل از ورود به منزل یا در همان ابتدای ورودی منزل خود نمایی می کند، ساختجا کفشی و جالباسی است. پس قبل از انتخاب مدل جا کفشی نهایت دقت راباید در کارایی و ابعاد ساخت جاکفشی مد نظر قرار دهید. طراحی و ساخت جاکفشیچوبی به نوع کاربری هر خانوار بستگی دارد. امروزه طراحی و ساختجاکفشی ساده به شکل سنتی آن که یک جعبه و کمد جاکفشی سادهچوبی بود، زیاد مرسوم نیست. ساخت جاکفشیچوبی می تواند کاملا سفارشی و بر اساس مدل های مدرن و شیک ساخته شود. همچنین می توان مدل جاکفشی چوبی راطوری خلاقانه طراحی کرد که کمد ساخته شده تلفیقی از جاکفشی و جالباسیباشد. در ادامه به معرفی انواعمدل جاکفشی و عوامل موثر بر هزینه ساخت جاکفشی و جالباسی می پردازیم.

سفارش ساخت انواع جاکفشی چوبی

طرح جاکفشی و تجهیزات چوبی این چنینی باید براساس نیاز افراد باشد. جاکفشی آماده موجود در بازار شایدنتواند از پس تمام خواسته افراد بر بیاید. ازاین رو ساخت جاکفشیسفارشی بیشتر مورد توجه افراد قرار گرفته است. از نمونه های جاکفشیجدید و مدرن، کمدهای پارتیشن بندی شده هستند، که هم دارای چوبلباسی برای جاگیری لباس های روزمره هستند و هم جایگاه خاصی برای کفش هادارند. می توان این مدل جاکفشی شیک را در ورودی خانه برای راحتیاعضای خانواده قرار داد.

انواع مدل جاکفشی

ساخت جاکفشیآینه دار

همانطور که از ناماین نوع جاکفشی مشخص است در ساخت و تولید این مدل جاکفشی مدرن از آینه های قدیو چوب لباسی استفاده می شود. در واقع ساخت جاکفشی آینه دار یکمحصول چند منظوره است که که در فضاهای کمجا و جادار بر اساس نیاز مشتریطراحی و اجرا می شود. بدین ترتیب هر آن چیزی که برای خروج از خانه نیاز دارید رامی توانید در جاکفشی آینه دار قرار دهید. این محصول میتواند دارای جا لباسی (رختآویز)و جا کلیدی نیز باشد. همچنین آینه به کار رفته در این نوع جاکفشی به عمقبخشیدن به فضا و بزرگتر نشان دادن منزل نیز کمک می کند.

ساخت جاکفشیمدرن آپارتمانی

طراحی و ساخت جاکفشی آپارتمانی مدرن در خانه های با معماری مدرن استفاده می شود. همانطورکه می دانیم طراحی مدرن بر گرفته از جزییات و طرح هایی مفهومی است. در سفارشو ساخت جاکفشی مدرن معمولا از متریال ام دی اف با روکش چوب استفاده میشود که مناسب فضاهای فانتزی و جدید است.

ساخت جاکفشی مدرن هیچ محدودیتی ندارد. در واقع هر چیز سادهو خلاقانه ای که بتواند در کنار زیبایی و البته سادگی نهایت خواسته کاربر را فراهمکند در گروه ساخت جا کفشی مدرن قرار می گیرد. ایده پردازی و ساخت جاکفشیچوبی به روش های مختلفی قابل اجرا است که همه این موارد بازهم به نوع نیازکاربر و فضایی که در دسترس وی برای اجرای طرح ها وجود دارد بستگی دارد.

ساخت جاکفشیایستاده ام دی اف

ساخت جاکفشی ایستاده به علت دارا بودن فضای بیشتر، امکاناتبیشتری نیز در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. از جمله امکانات ساخت جاکفشیایستاده می توان به صندلی یا نشیمن، چوب لباس، کمد جهت نگهداری از تجهیزات مربوطبه کفش ها نیز اشاره نمود.

طراحی و ساختجاکفشی چوبی کنسولی

ساخت جاکفشی کنسولی با ابعادی کمی که دارد، به نام ساختجاکفشی کمجا یا ساخت جاکفشی آپارتمانی نیز شناخته میشوند. البته علت کمجا نامیدن این نوع جاکفشی عدم کارایی آنها نیست بلکه نوع طراحیآن ها ساده و در عین حال بسیار کاربردی است.

ساخت جاکفشی چوبیچند تکه

ساخت جاکفشی با چوبسه تیکه درواقع جدیدترین نوع جاکفشی ها هستند. ک در کنار هم می توانند زیباییزیادی داشته باشند و در عین جادار بودن می توان به عنوان شلف نیز در دکوراسیون ازآنها بهره مند شد. این نوع جا کفشی بیشتر به صورت پلکانی به هم چسبیده در کناریکدیگر قرار می گیرند. البته بسته به نوع سلیقه و نیاز مشتری به صورت پراکنده نیز چیدمانمی شوند.

ساخت جاکفشیدیواری

ساخت جا کفشی دیواری یا ساخت جا لباسی دیواریبا توجه به فضای کمی که اشغال می کنند برای مواردی مانند ساخت جاکفشی آپارتمانیگزینه مناسبی هستند. معمولا در فضاهای کوچک که نیازمند به جاکفشیجادار هستند، ایده ساخت جاکفشی دیواری مطرح می شود.زیرا می توانید به علت ارتفاع زیاد آنها، تعداد طبقات بیشتری در آن تعبیه کرد.

ساخت جا کفشیداشبوردی

در طراحی و ساخت ایننوع جا کفشی از داشبورد ماشین ایده گرفته شده است. ساخت جاکفشی داشبوردی،  کم جا هستند. تنها ایراد وارده به آنها این مورداست که مناسب برای کفش های ساق دار نمی باشند و بیشتر برای کفش های جمع و جور و باسایزهای کوچک مناسبند.

انواع متریال مورد استفاده در ساخت جاکفشی و جالباسی شیک و جدید

ساخت جا کفشی باام دی اف

از ساخت جاکفشی سادهگرفته تا انواع مدل جاکفشی جدید همه این موارد با استفاده از ام دی افانجام می شوند. این متریال به علت استقامت بالا گزینه مناسبی برای ساخت جاکفشیجدید هستند. جا کفشی ام دی اف دارای روکش های متنوعی از جمله روکشملامینه، روکش هایگلاس، روکش چوب و روکش وکیوم هستند. در حال حاضر ساخت جاکفشیبا ام دی اف در طرح ها و مدل های گوناگون مدرن و سنتی انجام می شود.

ساخت جاکفشی باچوب

می توان گفت هیچ چیزیبه زیبایی ساخت جاکفشی چوبی نمی رسد. زیراکه رنگ و بافت طبیعی چوب، زیباییبی نظیری را به نمایش می گذارد. ساخت جاکفشی با چوب از جمله وسایلی است که میتواند به تنهایی زیبایی کم نظیری در خانه ایجاد کند. امکان ایجاد انواع طرح جاکفشیمدرن و سنتی با این متریال به راحتی وجود دارد.

مواردی که باید قبل از سفارش ساخت جا کفشی با چوب مد نظر قرار دهیم

به جایی که میخواهیدجا کفشی را در آن قرار دهید دقت کنید. اینکه بهترین ابعاد ساخت جاکفشیبرای شما چیست نهایت توجه را داشته باشید. طول و عرض جا کفشی باید به ترتیبی باشدکه در نهایت کارایی، مزاحمتی در جابجایی و رفت و آمد افراد در راه رو را نداشتهباشد. همچنین باز هم تاکید می کنیم برای انتخاب بهترین طرح جاکفشی تعدادنفرات و تعداد کفش ها هم تعیین کننده مدل جاکفشی چوبی هستند. به طور مثالاگر تعداد کفش ها محدود هستند می توانید اقدام به ساخت جاکفشی مدرن کنید.

برای انتخاب رنگ وجنس مورد استفاده باید به دکوراسیون اطراف جا کفشی دقت کنید. تا جاکفشی سفارشی شمابا سایر وسایل موجود در منزل تان همخوانی داشته باشد. البته رعایت ایننکته زمانی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد که بخواهید جاکفشی را در داخل منزل قراردهید. به طور مثال اگر سبک منزلتان کلاسیک است و از انواع مبلمان استیلو سلطنتی در دکوراسیون منزتان بهره برده اید بهتر است از جا کفشی طرحکلاسیک استفاده کنید. معمولا برای صرفه جویی در هزینه ساخت جاکفشی میتوان از متریال نئوپان و لترون استفاده نمود. اما معمولا برای کیفیت های بیشتراز جاکفشی mdf استفاده می شود. همچنین ساخت جاکفشیچوبی نیز بسیار زیبا است که در عین کیفیت بالا زیبایی بی نظیری نیز دارد.

قیمت ساخت جاکفشی به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه ساخت جا کفشی به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اول بهنوع متریال مورد استفاده در ساخت آن بستگی دارد. همانطور که پیش تر گفتیم قیمتساخت جا کفشی نئوپان از قیمت ساخت جاکفشی چوبی کمتر است. همچنینابعاد جاکفشی و یرق آلات مورد نیاز نیز بر هزینه ساخت جاکفشی تاثیرگذارهستند. ازین رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه ساخت جاکفشی چوبیاختصاص داد. این مورد تنها با بررسی طرح جاکفشی و همچنین نوع جنس مورد استفادهتعیین می شود.

ساخت انواع جاکفشی چوبی سفارشی به کمک نجاران حرفه ای هوم سرویز

در صورتی که مایل بهطراحی و ساخت جاکفشی های مدرن  یا ساخت جاکفشی ساده هستید با نجاران حرفه ایهوم سرویز مشورت کنید. جهت انتخاب مدل یا استعلام قیمت کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همیاران ما در کمترین زمان ممکن با شماتماس بگیرند و توضیحات لازم را در ارتباط با طراحی و ساخت انواع جاکفشی دراختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایانسرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت انواع کمد کفش و جالباسی سفارشی
ساخت جاکفشی ساده و طرح دار
ساخت جا کفشی با ام دی اف، پی وی سی و چوب طبیعی
طراحی و ساخت انواع جاکفشی دیواری ، داشبوردی، کنسولی و ایستاده

همیاران سرویس طراحی و ساخت جاکفشی چوبی

 نظرات کاربران

profile picture
زینب سادات فهیم زاد

به موقع انجام شد بسیار شیک و با دقت کار انجام شد

خدمات مرتبط

ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 1,500,000 الی 9,000,000 تومان
ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 1,500,000 الی 9,000,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 800,000 الی 7,000,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان