ساخت جاکفشی

ساخت جاکفشی

از 1207 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت جاکفشی در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت جا کفشی MDF

4,000,000 الی 17,000,000 تومان

قیمت ساخت جا کفشی تمام چوب

8,000,000 الی 31,000,000 تومان

متوسط قیمت14,000,000 تومانکمینه قیمت14,000,000 تومانبیشینه قیمت19,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت جاکفشی خواهید خواند

  • طراحی و ساخت جاکفشی سفارشی
  • سفارش ساخت انواع جاکفشی چوبی
  • انواع مدل جاکفشی
  • انواع متریال مورد استفاده در ساخت جاکفشی و جالباسی شیک و جدید
  • مواردی که باید قبل از سفارش ساخت جا کفشی با چوب مد نظر قرار دهیم
  • قیمت ساخت جاکفشی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت انواع جاکفشی چوبی سفارشی به کمک نجاران حرفه ای هوم سرویز

طراحی و ساخت جاکفشی سفارشی

شاید تصور کنید که ساخت جا کفشی نقش خاصی در زیبایی منزل ندارد و به راحتی از کنار آن عبور کنید. اما بر طبق نظر خیلی از طراحان و معماران داخلی اولین چیزی که قبل از ورود به منزل یا در همان ابتدای ورودی منزل خود نمایی می کند، جا کفشی و جالباسی است. پس قبل از انتخاب مدل جا کفشی نهایت دقت را باید در کارایی و ابعاد ساخت جاکفشی مد نظر قرار دهید. طراحی و ساخت جاکفشی چوبی به نوع کاربری هر خانوار بستگی دارد. امروزه طراحی و ساخت جاکفشی ساده به شکل سنتی آن که یک جعبه و کمد جاکفشی ساده چوبی بود، زیاد مرسوم نیست. ساخت جاکفشی چوبی می تواند کاملا سفارشی و بر اساس مدل های مدرن و شیک ساخته شود. همچنین می توان مدل جاکفشی چوبی را طوری خلاقانه طراحی کرد که کمد ساخته شده تلفیقی از جاکفشی و جالباسی باشد. در ادامه به معرفی انواع مدل آنها و عوامل موثر بر قیمت جاکفشی و جالباسی می پردازیم.

سفارش ساخت انواع جاکفشی چوبی

طرح این تجهیزات چوبی باید بر اساس نیاز افراد باشد. جاکفشی آماده موجود در بازار شاید نتواند از پس تمام خواسته افراد بر بیاید. ازاین رو ساخت جاکفشی سفارشی بیشتر مورد توجه افراد قرار گرفته است. از نمونه های جاکفشی جدید و مدرن، کمدهای پارتیشن بندی شده هستند، که هم دارای چوب لباسی برای جاگیری لباس های روزمره هستند و هم جایگاه خاصی برای کفش ها دارند. می توان این مدل جاکفشی شیک را در ورودی خانه برای راحتی اعضای خانواده قرار داد.

انواع مدل جاکفشی

ساخت جاکفشی آینه دار

همانطور که از نام این نوع جاکفشی مشخص است در ساخت و تولید این مدل جاکفشی مدرن از آینه های قدی و چوب لباسی استفاده می شود. در واقع ساخت جاکفشی آینه دار یک محصول چند منظوره است که که در فضاهای کمجا و جادار بر اساس نیاز مشتری طراحی و اجرا می شود. بدین ترتیب هر آن چیزی که برای خروج از خانه نیاز دارید را می توانید در این کمد قرار دهید. این محصول می تواند دارای جا لباسی (رخت آویز) و جا کلیدی نیز باشد. همچنین آینه به کار رفته در این نوع جاکفشی به عمق بخشیدن به فضا و بزرگتر نشان دادن منزل نیز کمک می کند.

ساخت جاکفشی مدرن آپارتمانی

طراحی و ساخت جا کفشی آپارتمانی مدرن در خانه های با معماری مدرن استفاده می شود. همانطور که می دانیم طراحی مدرن بر گرفته از جزییات و طرح هایی مفهومی است. در سفارش و ساخت جاکفشی مدرن معمولا از متریال ام دی اف با روکش چوب استفاده می شود که مناسب فضاهای فانتزی و جدید است.

ساخت جاکفشی مدرن هیچ محدودیتی ندارد. در واقع هر چیز ساده و خلاقانه ای که بتواند در کنار زیبایی و البته سادگی نهایت خواسته کاربر را فراهم کند در گروه ساخت جا کفشی مدرن قرار می گیرد. ایده پردازی و ساخت جاکفشی چوبی به روش های مختلفی قابل اجرا است که همه این موارد بازهم به نوع نیاز کاربر و فضایی که در دسترس وی برای اجرای طرح ها وجود دارد بستگی دارد.

ساخت جاکفشی ایستاده ام دی اف

ساخت جاکفشی ایستاده به علت دارا بودن فضای بیشتر، امکانات بیشتری نیز در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. از جمله امکانات ساخت جاکفشی ایستاده می توان به صندلی یا نشیمن، چوب لباس، کمد جهت نگهداری از تجهیزات مربوط به کفش ها نیز اشاره نمود.

جاکفشی چوبی کنسولی

ساخت جاکفشی کنسولی با ابعادی کمی که دارد، به نام ساخت جاکفشی کمجا یا ساخت جاکفشی آپارتمانی نیز شناخته می شوند. البته علت کمجا نامیدن آن، عدم کارایی آنها نیست بلکه نوع طراحی آن ها ساده و در عین حال بسیار کاربردی است.

ساخت جاکفشی چوبی چند تکه

ساخت جاکفشی با چوب سه تیکه در واقع جدیدترین نوع جاکفشی ها هستند. ک در کنار هم می توانند زیبایی زیادی داشته باشند و در عین جادار بودن می توان به عنوان شلف نیز در دکوراسیون از آنها بهره مند شد. این نوع جا کفشی بیشتر به صورت پلکانی به هم چسبیده در کنار یکدیگر قرار می گیرند. البته بسته به نوع سلیقه و نیاز مشتری به صورت پراکنده نیز چیدمان می شوند.

ساخت جاکفشی دیواری

ساخت جا کفشی دیواری با توجه به فضای کمی که اشغال می کنند برای مواردی مانند ساخت جاکفشی آپارتمانی گزینه مناسبی هستند. معمولا در فضاهای کوچک که نیازمند به کمد جادارتری برای کفش ها است، ایده ساخت جاکفشی دیواری مطرح می شود. زیرا می توانید به علت ارتفاع زیاد آنها، تعداد طبقات بیشتری در آن تعبیه کرد.

ساخت جا کفشی داشبوردی

در طراحی و ساخت این نوع جا کفشی از داشبورد ماشین ایده گرفته شده است. ساخت جاکفشی داشبوردی، کم جا هستند. تنها ایراد وارده به آنها این مورد است که مناسب برای کفش های ساق دار نمی باشند و بیشتر برای کفش های جمع و جور و با سایزهای کوچک مناسبند.

انواع متریال مورد استفاده در ساخت جاکفشی و جالباسی شیک و جدید

ساخت جا کفشی با ام دی اف

از ساخت جاکفشی ساده گرفته تا انواع مدل جاکفشی جدید همه این موارد با استفاده از ام دی اف انجام می شوند. این متریال به علت استقامت بالا گزینه مناسبی برای نمونه های جدید هستند. جا کفشی ام دی اف دارای روکش های متنوعی از جمله روکش ملامینه، روکش هایگلاس، روکش چوب و روکش وکیوم هستند. در حال حاضر ساخت جاکفشی با ام دی اف در طرح ها و مدل های گوناگون مدرن و سنتی انجام می شود.

ساخت جاکفشی با چوب

می توان گفت هیچ چیزی به زیبایی ساخت جاکفشی چوبی نمی رسد. زیراکه رنگ و بافت طبیعی چوب، زیبایی بی نظیری را به نمایش می گذارد. ساخت جاکفشی با چوب از جمله وسایلی است که می تواند به تنهایی زیبایی کم نظیری در خانه ایجاد کند. امکان ایجاد انواع طرح جاکفشی مدرن و سنتی با این متریال به راحتی وجود دارد.

مواردی که باید قبل از سفارش ساخت جا کفشی با چوب مد نظر قرار دهیم

به جایی که می خواهید جا کفشی را در آن قرار دهید دقت کنید. اینکه بهترین ابعاد برای شما چیست؟ نهایت توجه را داشته باشید. طول و عرض جا کفشی باید به ترتیبی باشد که در نهایت کارایی، مزاحمتی در جابجایی و رفت و آمد افراد در راه رو را نداشته باشد. همچنین باز هم تاکید می کنیم برای انتخاب بهترین طرح جاکفشی تعداد نفرات و تعداد کفش ها هم تعیین کننده مدل جاکفشی چوبی هستند. به طور مثال اگر تعداد کفش ها محدود هستند می توانید اقدام به ساخت جاکفشی مدرن کنید.

برای انتخاب رنگ و جنس مورد استفاده باید به دکوراسیون اطراف جا کفشی دقت کنید. تا جاکفشی سفارشی شما با سایر وسایل موجود در منزل تان همخوانی داشته باشد. البته رعایت این نکته زمانی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد که بخواهید جاکفشی را در داخل منزل قرار دهید. به طور مثال اگر سبک منزلتان کلاسیک است و از انواع مبلمان استیل و سلطنتی در دکوراسیون منزتان بهره برده اید بهتر است از جا کفشی طرح کلاسیک استفاده کنید. معمولا برای صرفه جویی در هزینه ساخت جاکفشی می توان از متریال نئوپان و لترون استفاده نمود. اما معمولا برای کیفیت های بیشتر از جاکفشی mdf استفاده می شود. همچنین ساخت جاکفشی چوبی نیز بسیار زیبا است که در عین کیفیت بالا زیبایی بی نظیری نیز دارد.

قیمت ساخت جاکفشی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت جا کفشی به موارد متعددی بستگی دارد. مورد اول به نوع متریال مورد استفاده در ساخت آن بستگی دارد. همانطور که پیش تر گفتیم قیمت ساخت جا کفشی نئوپان از قیمت ساخت جاکفشی چوبی کمتر است. همچنین ابعاد جاکفشی و یرق آلات مورد نیاز نیز بر قیمت ساخت جاکفشی تاثیرگذار هستند. ازین رو نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه ساخت جاکفشی چوبی اختصاص داد. این مورد تنها با بررسی طرح مورد نظر و همچنین نوع جنس مورد استفاده تعیین می شود.

ساخت انواع جاکفشی چوبی سفارشی به کمک نجاران حرفه ای هوم سرویز

در صورتی که مایل به طراحی و ساخت جاکفشی های مدرن یا ساخت جاکفشی ساده هستید با نجاران حرفه ای هوم سرویز مشورت کنید. جهت انتخاب مدل یا استعلام قیمت کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همیاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و توضیحات لازم را در ارتباط با طراحی و ساخت انواع جاکفشی در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت جاکفشی و همچنین ارایه خدمات ساخت جاکفشی ساده و طرح دار نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, سفارش ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت جاکفشی

ساخت جاکفشی ساده و طرح دار

ساخت جاکفشی چوبی

ساخت جا کفشی با ام دی اف

ساخت جاکفشی با ورق پی وی سی و چوب طبیعی

طراحی و ساخت جاکفشی کمجا

ساخت جا کفشی دیواری، جاکفشی داشبوردی، کنسولی و ایستاده

نظرات کاربران

profile picture
آقای دادگر

از اینکه تصمیم گرفتم کارم رو با تیم آرایان ترسیم انجام بدم خوشحالم، بچه های خوبی بودن و در عین حال منضبط و دقیق، کار را به موقع تحویل دادند و از کیفیتشون هم رضایت داشتم. امیدوارم موفق باشن.

profile picture
حامد رضایی

خدا به کارشون برکت بده هم کار باکیفیتی تحویل دادن هم به موقع انجام شد.

profile picture
زینب سادات فهیم زاد

به موقع انجام شد بسیار شیک و با دقت کار انجام شد

شرایط ساخت جاکفشی ساده، ایستاده، مدرن و ساخت جاکقشی داشبوردی

سرویس ساخت جاکفشی چوبی، رخت آویز، جالباسی چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای ساخت جاکفشی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های ساخت جاکفشی را شامل می شود. قیمت ساخت جاکفشی چوبی، رخت آویز و جالباسی چوبی شامل هزینه ساخت به اضافه 10 درصد هزینه حمل و نصب خواهد بود. همیار متخصص ساخت جاکفشی اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از ساخت جاکفشی، رخت آویز و جالباسی چوبی، طراحی و ساخت آن به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... مورد نظر مشتری می باشد.

سرویس ساخت جاکفشی چوبی در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه جاکفشی از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 300 تا 500 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس جاکفشی و کمد مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

wooden-library-shelf
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 14,000,000 الی 14,000,000 تومان
making-kitchen-cabinets
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 4,500,000 الی 16,500,000 تومان
repair-sofa
تعمیر مبل
قیمت از 800,000 الی 3,000,000 تومان
making-wall-closet
ساخت کمد دیواری
قیمت از 50,000 الی 58,000,000 تومان