ساخت میز چوبی

ساخت میز چوبی

از 1206 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت میز چوبی در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ساخت میز و صندلی ساده MDF

4,000,000 الی 18,000,000 تومان

قیمت ساخت میز و صندلی ساده چوبی

10,000,000 الی 29,000,000 تومان

قیمت ساخت و میز و صندلی کودک

5,000,000 الی 17,000,000 تومان

قیمت ساخت میز و صندلی اداری

4,000,000 الی 16,000,000 تومان

متوسط قیمت7,000,000 تومانکمینه قیمت4,000,000 تومانبیشینه قیمت10,000,000 تومان

آنچه درباره ساخت میز چوبی خواهید خواند

  • ساخت میز چوبی و ساخت صندلی چوبی
  • طراحی و سفارش ساخت میز چوبی
  • انواع مدل ساخت میز چوبی
  • آموزش ساخت میز و صندلی چوبی
  • هزینه ساخت میز و صندلی چوبی یه چه مواردی بستگی دارد؟
  • ساخت انواع میز و صندلی مدرن و سنتی سفارشی به کمک نجاران حرفه ای هومسرویز

ساخت میز چوبی و ساخت صندلی چوبی

​امروزهبا سرچ ساده در اینترنت با انواع مدل میز چوبی و صندلی چوبی مواجه می شوید. دربسیاری از موارد پیدا کردن نمونه ی آماده از میز چوبی و صندلی چوبی که پسندیدهاید، کار چندان راحتی نیست. اخیرا انواع طراحی و ساخت میز چوبی و ساختصندلی چوبی مدرن بسیار ترند شده است. مواردی مانند ساخت میزچوبی با پالت، ساخت میز چوبی تاشو و ساخت صندلی چوبیساده نیز مورد توجه قرار گرفته اند.

طراحی و ساخت میز وصندلی چوبی موجب می شود که دقیقا به آن چیزی که مد نظرتان است نزدیک شوید.اگر با توجه به دکوراسیون منزل نیاز به ساخت میز چوبی با ابعاد خاصی دارید درنظر دارید با مشورت با سازندگان حرفه ای می توانید طرح مورد نظر خود را اجرا کنید.در ادامه به معرفی انواع میز چوبی و صندلی چوبی و عوامل موثر بر قیمتساخت میز چوبی می پردازیم.

طراحی و سفارش ساخت میز چوبی

نمونه های آماده ازمیز چوبی و صندلی های چوبی بازاری بر اساس نیازهای عامه مردم ساخته شده اند. اماگاهی شما به ساخت میز تحریر چوبی یا ساخت میز اداری یاساخت صندلی چوبی نیاز دارید که مناسب فضای شما باشد یا ارتفاع خاصی داشته باشد. دراین صورت به طراحی و ساخت میز چوبی سفارشی نیاز دارید که مخصوص شما وبرای کاربرد شما طراحی شده باشد.

همیشه افراد نبایددنباله رو ایده دیگران باشند. می توانید ایده هایتان را مطرح کنید و استادکاران باتجربه خود طرح شما را به بهترین شکل ایجاد کنند. در ادامه به توضیح انواع طرح ها ومدل های ساخت میز و صندلی چوب می پردازیم.

انواع مدل ساخت میز چوبی

ساخت میز چوبیساده

ساخت میز و صندلیچوبی ساده بیشتر به نوع چوب مورد استفاده در پروسه ساخت بستگی دارد.برای ساخت میز چوبی ساده توصیه می شود که از چوب راش استفاده شود. دلیلاستفاده از چوب راش بافت نسبتا ساده و یکدست آن است. معمولا در طراحی ساده باید ازچوب با ظرافت بالا استفاده کرد. زیرا زیبایی در سادگی است. استفاده از چوب هایی کهبافت شلوغ و پیچیده دارند از زیبایی و ظرافت کار می کاهند.

ساخت میز چوبیتاشو

امروزه تنوع در ساختمیز چوبی زیاد شده است. سفارش ساخت میز چوبی تاشو یا سفارش ساخت میز چوبی ساده و شیک بسیار متداول شده است. ساختمیز و صندلی تاشو به علت مدرن بودن، جاگیری کمتر و حمل و نقل آسانبرای ساخت در کافی شاپ ها و دکوراسیون های مدرن طرفدار پیدا کرده است.

ساخت میز چوبیبا پالت

امروزه ساخت میز وصندلی چوبی با پالت جایگاه ویژه ای در منازل و ویلاها پیدا کرده است.زیبایی و خامی الوار و طرح و نقوش زیبای چوب و در عین حال سادگی طراحی میز وصندلی، زیبایی بی نظیری به محیط می بخشد. استفاده از چوب روستیک، الوار درختنراد و غیره به علت بافت زیبای درخت جهت ساخت صندلی چوبی با پالت بیشترپیشنهاد می شود.

ساخت میز چوبیبا رزین

ساخت میز چوبی بارزین از جدید ترین انواع ساخت میز و صندلی چوبی است. امروزه ساخت قطعاتتزئینی مانند ساخت میزکار و صندلی چوب با استفاده از رزین اپوکسی شفاف بطور قابلتوجهی گسترش پیدا کرده است. ترکیب رزین با چوب میتواند تزیینات سه بعدی زیبا و چشمنوازی را ایجاد کند. جالب است بدانید استفاده از رزین در تولیدات چوبی موجب افزایشطول عمر آنها نیز می شود.

ساخت میز چوبیبا تنه درخت

ساخت میز چوبی کوچکبا تنه درخت در واقع نوعی تلفیق زندگی مدرن با سبک جنگلی است. معمولا در تزیینرستورانهای سنتی اقدام به ساخت میز نهارخوری به این سبک می کنند. اگر بهنمونه های سفارش ساخت میزچوبی و صندلی چوبی با تنه درخت نگاه کنید.میبینید بدون هیچ گونه ابزار اضافی اقدام به خلق کردن آثار هنری می کنند. جهت ساختمیز چوبی سفارشی با تنه درخت باید از نوع چوب های با کیفیت و مناسب استفاده کرد تاطی مرور زمان دچار ایرادات احتمالی نشوند.

ساخت میز چوبیگرد با پایه های فلزی

طراحان و ایدهپردازان مدرن همواره علاقمند به تلفیق هنر مدرن و سنتی هستند. ساخت میز چوبیگرد با پایه فلزی یک مثال بارز از طراحی میز چوبی مدرن است.که برای ساخت صندلی چوبی رستورانی، ساخت چهارپایه چوبی، ساخت نیمکتچوبی مدرن و غیره استفاده می شود. در واقع خیلی از افراد که به دنبال چیدمانمنحصر به فرد، ساده و در عین حال زیبا هستند دنباله رو این ایده ها می باشند.امروزه نجاری صرفا یک حرفه نیست. بلکه یک هنر خلاقانه محسوب می شود. افرادی در اینعرصه باقی می مانند که همواره حرفی برای گفتن داشته باشند و بر اساس سلایق و ایدههای نو و جدید پیش بروند.

آموزش ساخت میز و صندلی چوبی

تعدادی از افرادمایلند خودشان دست به ساخت صندلی چوبی و ساخت میز چوبی بزنند.در واقع ما منکر توانایی شما برای انجام این کار نمی شویم اما این اقدامات بهراحتی چیزی که به نظر می آیند هم نیستند. مرحله اول در شروع آموزشساخت میز چوبی انتخاب نوع چوب است. باید بر اساس منطقه مکانی که درآن حضور دارید و نوع آب و هوا بهترین نوع چوب برای ساخت صندلی چوبی راانتخاب کنید. از انواع چوب مناسب برای ساخت صندلی چوبی سفارشی می توانبه چوب راش، چنار، تبریزی، نراد ، گردو وغیره اشاره نمود. سپس باید ابزارهاینجاری را در اختیار داشته باشید. اندازه گیری مهمترین قسمت در اجرای نحوهساخت صندلی چوبی تاشو و ساخت صندلی چوبی ساده است. به طوری هراندازه گیری اشتباه موجب هدر رفت چوب و زحماتتان می شود.

پس از انتخاب نوع چوبو مدل مورد نظر باید به سراغ پیاده کردن مدل روی چوب بروید. سعی کنید الگو و نقشهساخت میز و صندلی چوبی مورد نظر را برش دهید. برای اینکار می توانید ازتکه چوب اسلوب استفاده کنید. برای ساخت صندلی چوبی بهتر است از چهارچوبشروع کنید. نقشه ساخت میز وصندلی چوبی را روی چوب منتقل کنید و با اره چوب بری آن را با دقت برش بزنید.باید دقت کنید که تمام اندازه‌ها دقیق باشند وگرنه صندلی‌تان قابل استفاده نخواهدشد. قطعات چوبی را با استفاده از میخ و چسب چوب به هم وصل کنید و منتظر بمانید کهچسب‌ها کاملا خشک شوند. در مرحله بعد باید چارچوب ساخته شده را کاملا سمباده کشی وصیقلی نمایید و در نهایت رنگ آمیزی کنید.

هزینه ساخت میز و صندلی چوبی یه چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت میز وصندلی چوبی بهعوامل مختلفی بستگی دارد. مورد اول مدل میز و صندلی چوبی مورد نظر است. طبعا هرچهمدل خاص تر باشد دستمزد ساخت میز چوبی نیز افزایش پیدا خواهدکرد. هزینه ساخت میز و قیمت ساخت صندلی چوبی به ابعادمیز، تعداد صندلی های مورد نیاز و جنس چوب مورد استفاده نیز وابسته است.طبعا هزینه ساخت میز ام دی اف با قیمت ساخت میز چوبی راش یا گردویکسان نیست و تفاوت قیمتی بالایی با هم دارند. در نتیجه نمی توان قیمت ثابتی را بهعنوان قیمت ساخت میز و صندلی چوبی اختصاص داد. زیرا عوامل متعددی مانندنوع چوب، مدل طرح مورد نظر و تعداد میز یا صندلی ها بر قیمت ساخت میز چوبی و قیمتساخت صندلی چوبی تاثیرگذازند.

ساخت انواع میز و صندلی مدرن و سنتی سفارشی به کمک نجاران حرفه ای هومسرویز

در صورتی که مایل بهساخت صندلی چوبی سفارشی به عنوان ساخت صندلی چوبی اپن، ساختصندلی راک چوبی، صندلی چوبی کودک ، ساخت نیمکت چوبی، ساختمیز اداری یا ساخت میز ناهارخوری و سایز لوازم چوبی هستید می توانید بامشاوره با متخصصین حرفه ای هوم سرویز به ایده های خود جامه عمل بپوشانید.

برای استعلام قیمت ومشاوره با متخصصین نجاری کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ساخت میز چوبی و همچنین ارایه خدمات ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات نجاری ارائه می دهد که شامل تعمیر کمد دیواری, ساخت کابینت ام دی اف, ساخت در اتاق خواب ، PVC، MDF, HDF، ABS, تعمیر در چوبی, سفارش ساخت کمد دیواری ام دی اف، هایگلاس و ممبران, نصب درب ضدسرقت و درب ضدحریق بدون تخریب, ساخت جاکفشی ساده و طرح دار, ساخت تختخواب دونفره , ساخت کتابخانه در منزل, ساخت دراور چوبی , پارتیشن اداری و مسکونی, ساخت استند فروشگاهی می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ساخت میز چوبی

ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی

ساخت میز ام دی اف

ساخت میز مطالعه و میز تحریر چوبی

ساخت میز اداری و میز مدیریتی

ساخت صندلی چوبی اپن آشپزخانه، صندلی چوبی تاشو و ساخت صندلی ساده چوبی

طراحی و ساخت میز آرایش چوبی مدرن به همراه کشو و ساخت دراور چوبی

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط سفارش ساخت میز با چوب و ساخت میز با ام دی اف

سرویس ساخت میز و صندلی چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت میز و صندلی چوبی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های حمل و نصب و یراق آلات را شامل می شود و همیار اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از ساخت میز و صندلی چوبی، ساخت انواع میز و صندلی نظیر میز نهارخوری، میز تلویزیون، میز کار، میز تحریر، میز آرایش، میز تلفن، میز جلو مبلی, انواع میز اداری و ... به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... مورد نظر مشتری می باشد.

سرویس ساخت میز و صندلی در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه کمد دیواری از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 300 تا 500 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس میز مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 4,000,000 الی 10,000,000 تومان
ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 4,000,000 الی 10,000,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 750,000 الی 2,500,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 4,500,000 الی 67,000,000 تومان