banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
ساخت میز و صندلی چوبی

ساخت میز و صندلی چوبی

از 1206 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ساخت انواع میز تلویزیون ، نهارخوری و صندلی سفارشی در هوم سرویز

قیمت ساخت میز و صندلی ساده ام دی اف

1,500,000 الی 7,000,000 تومان

قیمت ساخت میز و صندلی ساده چوبی

3,000,000 الی 10,000,000 تومان

قیمت ساخت و میز و صندلی کودک

14,000,000 الی 6,500,000 تومان

قیمت ساخت میز و صندلی اداری

2,500,000 الی 9,000,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط ساخت میز ناهارخوری و ساخت میز تلویزیون با ام دی اف و چوب

سرویس ساخت میز و صندلی چوبی شامل گارانتی صد در صدی سامانه هوم سرویز بوده و کیفیت کار و استفاده از اجناس مرغوب توسط سامانه هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت اعلام شده توسط سامانه برای سرویس ساخت میز و صندلی چوبی بر حسب هزینه جنس و اجرت کار بوده و مبلغ اعلام شده در لیست قیمت ها، کلیه هزینه های حمل و نصب و یراق آلات را شامل می شود و همیار اجازه دریافت هیچگونه هزینه اضافه ای، مازاد بر قیمت های اعلام شده را نخواهد داشت.

منظور از ساخت میز و صندلی چوبی، ساخت انواع میز و صندلی نظیر میز نهارخوری، میز تلویزیون، میز کار، میز تحریر، میز آرایش، میز تلفن، میز جلو مبلی, انواع میز اداری و ... به همراه بدنه، درب ها و کشوها و طبقات و یراق آلات و ... مورد نظر مشتری می باشد.

سرویس ساخت میز و صندلی در هوم سرویز شامل یکسال گارانتی برای جنس و یراق آلات مصرفی خواهد بود.

ساخت بدنه کمد دیواری از جنس لترون و نئوپان با روکش ملامینه شامل گارانتی نمی شود.

منظور از ام دی اف درجه یک و درجه دو در بازار، تفاوت برندهای تولیدکنندگان و قیمت و کیفیت آنها در بازار می باشد و به صورت کلی به جنس مغز ام دی اف بستگی دارد.

طراحی سه بعدی کار در صورت عقد قرارداد هیچگونه هزینه ای برای مشتری نخواهد داشت. در صورتیکه که منجر به عقد قرارداد نشود مبلغ 100 تا 200 هزار تومان هزینه خواهد بود.

جهت انتخاب جنس میز مورد نظر حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

طراحی و ساخت میز و صندلی چوبی

​امروزه با سرچ سادهدر اینترنت با انواع مدل میز و صندلی چوبی مواجه می شوید. در بسیاری از موارد پیداکردن نمونه ی آماده از میز چوبی و صندلی چوبی که پسندیده اید، کار چندان راحتینیست. اخیرا انواع طراحی و ساخت میز چوبی و ساخت صندلی چوبی مدرن بسیارترند شده است. مواردی مانند ساخت میز چوبی با پالت، ساخت میز چوبی تاشوو ساخت صندلی چوبی ساده نیز مورد توجه قرار گرفته اند.

طراحی و ساخت میز وصندلی چوبی موجب میشود که دقیقا به آن چیزی که مد نظرتان است نزدیک شوید. اگر با توجه به دکوراسیونمنزل نیاز به ساخت میز چوبی با ابعاد خاصی دارید و یا ساخت صندلی چوبی خاصی را درنظر دارید با مشورت با سازندگان حرفه ای می توانید طرح مورد نظر خود را اجرا کنید.در ادامه به معرفی انواع میز و صندلی چوبی و عوامل موثر بر هزینه ساخت میز چوبیمی پردازیم. با ما همراه باشید تا برایتان توضیح دهیم که چقدر می توانید باز فکرکنید که هر آن چیزی که می پسندید یا طرحش را جایی دیده اید ما برایتان به اجرا درمی آوریم...

طراحی و سفارش ساخت میز چوبی

نمونه های آماده ازمیز چوبی و صندلی های چوبی بازاری بر اساس نیازهای عامه مردم ساخته شده اند. اماگاهی شما به ساخت میز تحریر چوبی یا ساخت میز اداری یاساخت صندلی چوبی نیاز دارید که مناسب فضای شما باشد یا ارتفاع خاصی داشته باشد. دراین صورت به طراحی و ساخت میز چوبی سفارشی و یا ساختصندلی چوبی سفارشی نیاز دارید که مخصوص شما و برای کاربرد شما طراحی شدهباشد.

این قضیه ممکن استبرای ساخت میز تلویزیون چوبی ، ساخت میز ناهار خوری چوبی و ساختمیز عسلی چوبی هم تکرار شود. همیشه افراد نباید دنباله رو ایدهدیگران باشند. می توانید ایده هایتان را مطرح کنید و استادکاران با تجربه خود طرحشما را به بهترین شکل ایجاد کنند. در ادامه به توضیح انواع طرح ها و مدل های ساختمیز و صندلی چوب می پردازیم.

انواع مدل ساخت میز چوبی

ساخت میز چوبیساده

ساخت میز و صندلیچوبی ساده بیشتر به نوع چوب مورد استفاده در پروسه ساخت بستگی دارد.برای ساخت میز چوبی ساده  توصیه می شود که از چوب راش استفادهشود. دلیل استفاده از چوب راش بافت نسبتا ساده و یکدست آن است. معمولا در طراحیساده باید از چوب با ظرافت بالا استفاده کرد. زیرا زیبایی در سادگی است. استفادهاز چوب هایی که بافت شلوغ و پیچیده دارند از زیبایی و ظرافت کار می کاهند.

ساخت میز چوبیتاشو

امروزه تنوع در ساختمیز چوبی زیاد شده استسفارش ساخت میز چوبی تاشو یا سفارش ساخت میز چوبی ساده و شیک بسیار متداول شده است. ساخت میزو صندلی تاشو به علت مدرن بودن، جاگیری کمتر و حمل و نقل آسان برای ساختدر کافی شاپ ها و دکوراسیون های مدرن طرفدار پیدا کرده است.

ساخت میز چوبیبا پالت

امروزه ساخت میز وصندلی چوبی با پالت جایگاه ویژه ای در منازل و ویلاها  پیدا کرده است. زیبایی و خامی الوار و طرح ونقوش زیبای چوب و در عین حال سادگی طراحی میز و صندلی، زیبایی بی نظیری به محیط میبخشد. استفاده از چوب روستیک، الوار درخت نراد و غیره به علت بافت زیبای درختجهت ساخت صندلی چوبی با پالت بیشتر پیشنهاد می شود.

ساخت میز چوبیبا رزین

ساخت میز چوبی بارزین از جدیدترین انواع ساخت میز و صندلی چوبی است. امروزه ساخت قطعات تزئینی مانند ساخت میزکارو صندلی چوب با استفاده از رزین اپوکسی شفاف بطور قابل توجهی گسترش پیدا کرده است.ترکیب رزین با چوب میتواند تزیینات سه بعدی زیبا و چشم نوازی را ایجاد کند. جالباست بدانید استفاده از رزین در تولیدات چوبی موجب افزایش طول عمر آنها نیز می شود.

ساخت میز چوبیبا تنه درخت

ساخت میز چوبی کوچک باتنه درخت در واقع نوعی تلفیق زندگی مدرن با سبک جنگلی است. معمولا در تزیینرستورانهای سنتی اقدام به ساخت میز نهارخوری به این سبک می کنند. اگر بهنمونه های سفارش ساخت میزچوبی و صندلی چوبی با تنه درخت نگاه کنید. میبینیدبدون هیچ گونه ابزار اضافی اقدام به خلق کردن آثار هنری می کنند. جهت ساخت میزچوبی سفارشی با تنه درخت باید از نوع چوب های با کیفیت و مناسب استفاده کرد تا طیمرور زمان دچار ایرادات احتمالی نشوند.

ساخت میز چوبی گردبا پایه های فلزی

طراحان و ایدهپردازان مدرن همواره علاقمند به تلفیق هنر مدرن و سنتی هستند. ساخت میز چوبی گردبا پایه فلزی یک مثال بارز از طراحی میز چوبی مدرن است. که برای ساختصندلی چوبی رستورانی، ساخت چهارپایه چوبی، ساخت نیمکت چوبی مدرن وغیره استفاده می شود. در واقع خیلی از افراد که به دنبال چیدمان منحصر به فرد،ساده و در عین حال زیبا هستند دنباله رو این ایده ها می باشند. امروزه نجاری صرفایک حرفه نیست. بلکه یک هنر خلاقانه محسوب می شود. افرادی در این عرصه باقی میمانند که همواره حرفی برای گفتن داشته باشند و بر اساس سلایق و ایده های نو و جدیدپیش بروند.

آموزش ساخت میز و صندلی چوبی

تعدادی از افرادمایلند خودشان دست به ساخت صندلی چوبی و ساخت میز چوبی بزنند. درواقع ما منکر توانایی شما برای انجام این کار نمی شویم اما این اقدامات به راحتیچیزی که به نظر می آیند هم نیستند. مرحله اول در شروع آموزش ساخت میز چوبیانتخاب نوع چوب است. باید بر اساس منطقه مکانی که در آن حضور دارید و نوع آب وهوا بهترین نوع چوب برای ساخت صندلی چوبی را انتخاب کنید. از انواع چوبمناسب برای ساخت صندلی چوبی سفارشی می توان به چوب راش، چنار، تبریزی، نراد، گردو  وغیره اشاره نمود. سپس باید ابزارهای نجاری را در اختیار داشتهباشید. اندازه گیری مهمترین قسمت در اجرای نحوه ساخت صندلی چوبی تاشو و ساختصندلی چوبی ساده است. به طوری هر اندازه گیری اشتباه موجب هدر رفت چوب وزحماتتان می شود.

پس از انتخاب نوع چوبو مدل مورد نظر باید به سراغ پیاده کردن مدل روی چوب بروید. سعی کنید الگو و نقشهساخت میز و صندلی چوبی مورد نظر را برش دهید. برای اینکار می توانید ازتکه چوب اسلوب استفاده کنید. برای ساخت صندلی چوبی بهتر است از چهارچوبشروع کنید. نقشهساخت میز و صندلی چوبی را روی چوب منتقل کنید و با اره چوب بری آن را با دقتبرش بزنید. باید دقت کنید که تمام اندازه‌ها دقیق باشند وگرنه صندلی‌تان قابلاستفاده نخواهد شد. قطعات چوبی را با استفاده از میخ و چسب چوب به هم وصل کنید ومنتظر بمانید که چسب‌ها کاملا خشک شوند. در مرحله بعد باید چارچوب ساخته شده راکاملا سمباده کشی و صیقلی نمایید و در نهایت رنگ آمیزی کنید.

هزینه ساخت میز و صندلی چوبی یه چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت ساخت میز و صندلی چوبی به عوامل مختلفیبستگی دارد. مورد اول مدل میز و صندلی چوبی مورد نظر است. طبعا هرچه مدل خاص ترباشد دستمزد ساخت میز چوبی نیز افزایش پیدا خواهد کرد. هزینه ساخت میزو قیمت ساخت صندلی چوبی به ابعاد میز، تعداد صندلی های مورد نیاز و جنس چوبمورد استفاده نیز وابسته است. طبعا هزینه ساخت میز ام دی اف با هزینهساخت میز چوبی راش یا گردو یکسان نیست و تفاوت قیمتی بالایی با همدارند. در نتیجه نمی توان قیمت ثابتی را به عنوان هزینه ساخت میز و صندلیچوبی اختصاص داد. زیرا عوامل متعددی مانند نوع چوب، مدل طرح مورد نظر و تعدادمیز یا صندلی ها بر قیمت ساخت میز چوبی و قیمت ساخت صندلیچوبی تاثیرگذازند.

ساخت انواع میز و صندلی مدرن و سنتی سفارشی به کمک نجاران حرفه ای هومسرویز

در صورتی که مایل بهساخت صندلی چوبی سفارشی به عنوان ساخت صندلی چوبی اپن، ساختصندلی راک چوبی، صندلی چوبی کودک ، ساخت نیمکت چوبی، ساختمیز اداری یا ساخت میز ناهارخوری و سایز لوازم چوبی هستید می توانید بامشاوره با متخصصین حرفه ای هوم سرویز به ایده های خود جامه عمل بپوشانید.

برای استعلام قیمت ومشاوره با متخصصین نجاری کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستنمایید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

ساخت میز چوبی با پایه‌های فلزی
ساخت میز غذاخوری چوبی و ام دی اف
ساخت میز مطالعه و میز تحریر چوبی
ساخت انواع میز کاری اداری و میز مدیریتی
ساخت صندلی اپن آشپزخانه، صندلی چوبی تاشو و ساخت صندلی ساده چوبی
طراحی و ساخت میز آرایش چوبی مدرن به همراه کشو و ساخت دراور چوبی

همیاران سرویس ساخت میز و صندلی چوبی

 نظرات کاربران

profile picture
خانم کیان

بسیار انسان با شخصیتی بودن و توی کارشون خیلی مهارت داشتن

profile picture
مرضیه سلیمانی
7 روز پیش |جعفر پژهان

خیلی آقای خوبی بودن بسیار مودب بود یه ذره از کار کم نزاشتن خیلی با وجدان کار میکنن من دوباره حتما میخوام ایشون تشریف بیارن

profile picture
پزشکی
6 روز پیش |آرمین کوشکی

خیلی مرتب و با احتیاط کارو انجام دادن عالی بود سرویس جابجاییتون

profile picture
طاها اباذری

همسایه ها خیلی از کارشون راضی بودن خیلی تمیز کار بودن نقطه های ریز روی پیریزهارو تماما پاک کرده بودن خیلی دقیق و خوش برخورد بودن ایشون

خدمات مرتبط

ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
ساخت کتابخانه و قفسه چوبی
قیمت از 2,000,000 الی 10,000,000 تومان
ساخت کابینت آشپزخانه
ساخت کابینت آشپزخانه
قیمت از 2,000,000 الی 10,000,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 600,000 الی 1,300,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان