دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل

از 1222 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت دکوراسیون داخلی منزل در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت کارشناسی و طراحی دکوراسیون

توافقی

قیمت تغییر دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار

توافقی

قیمت طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه

توافقی

متوسط قیمت50,075,000 تومانکمینه قیمت150,000 تومانبیشینه قیمت100,000,000 تومان

آنچه درباره دکوراسیون داخلی منزل خواهید خواند

  • طراحی دکوراسیون داخلی
  • طراحی دکوراسیون داخلی منزل
  • طراحی داخلی منزل و دکوراسیون داخلی منزل چه تفاوت هایی با هم دارند؟
  • مراحل طراحیدکوراسیون داخلی
  • انواع طراحی دکوراسیون داخلی منزل
  • قیمت طراحی دکوراسیون داخلی به چه مواردی وابسته است؟
  • تیم طراحی دکوراسیون داخلی منزل هوم سرویز

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیونداخلی از اقدامات بسیار تخصصی است و اگر طراح داخلی ودکوراتور مربوطه تجربه و دانش کافی در این زمینه را نداشته باشد نتیجه کارچنگی به دل نخواهد زد و صرفا تمام این اقدامات، هدرفت سرمایه و وقت خواهد بود. درواقع دکوراسیون منزل شامل طراحی داخلی آشپزخانه، اتاق خواب و یا به طور کل طراحی داخلی منزل بایدکاملا اصولی انجام شود. اگر جهت تغییر دکوراسیون منزل به دنبال شرکتطراحی و دکوراسیون داخلی حرفه ای هستید با هوم سرویز همراه شوید.

دکوراسیون داخلی تنهامختص مکان های مسکونی و طراحی و دکوراسیون داخلی ویلا نیستبلکه طراحی داخلی مغازه، طراحی دکوراسیون داخلی اداری وسایر مکان های تجاری نیز در این گروه قرار دارند. در ادامه به معرفی انواع طراحیدکوراسیون داخلی منزل و عوامل موثر بر هزینه دکوراسیون داخلی خواهیمپرداخت.

طراحی دکوراسیون داخلی منزل

طراحی داخلی ویلا و یا طراحی داخلی آپارتمان شاملایجاد یک ارتباط قوی بین هنر و علم است. این ارتباط موجب ایجاد آرامش و زیباییبرای طرفداران خود خواهد شد. در طراحی داخلی منزل از سبک هایمختلفی استفاده می شود. شاید هر فردی بدون تحصیلات دانشگاهی با انگیزه هنری و زیباییشناختی بتواند نقش یک دکوراتور را بر عهده بگیرد. اما در اصل، دکوراسیونداخلی منزل مانند تمام هنرهای دیگر دارای سبک ها و ریزه کاری های خاص بهخود است. این جزئیات نیز بر اساس گذر زمان و تغییر در سبک زندگی افراد، دستخوشتغییرات شده اند و رنگ و لعاب متفاوتی به خود گرفته اند. دکوراسیونمنزل در معنای لغوی خود به معنای مرتب کردن و چیدمان است. در واقع وقتی ازدکوراسیون داخلی منزل صحبت می شود به معنای انتخاب وسایل و چیدمان آنها است که درقسمت های مختلف منزل مانند پذیرایی، نشیمن، اتاق خواب و حتی سرویس دستشویی و حمامنیز به کار برده می شود.

طراحی داخلی منزل و دکوراسیون داخلی منزل چه تفاوت هایی با هم دارند؟

در تعریف کلی طراحیدکوراسیون منزل به نوع چیدمان، تزیین مبلمان و اجزای منزل دلالتدارد. اما در طراحی داخلی ساختمان اشاره مستقیم به قسمت سازه ومعماری ساختمان می شود. به طور معمول این دو واژه نباید به صورت متعارف در کنار همقرار گرفته شوند. مگر اینکه منظور، انجام هر دو این اقدامات در کنار هم باشد.

طراح داخلی با اشراف کامل بر اصول معماری داخلیمی تواند در فضاها و فرم های داخلی منزل تغییر ایجاد کند. طراح داخلی منزل درصورت دارا بودن درک هنری و تجربه لازم توانایی ارائه خدمات دکوراسیون داخلیمنزل را نیز دارد. اما عکس این مورد امکان پذیر نیست. درواقع دیزاینر به عنوان مجری نمی تواند به بخش طراحی داخلی منزل ورودکند. زیرا طراحی داخلی منزل نیاز به دانش مهندسی و معماریداخلی ساختمان دارد.

مراحل طراحیدکوراسیون داخلی

اطلاع ازنیازهای مشتری

اولین قدم صحبت بامشتری است. به این صورت طراح داخلی یا دیزاینر با نیاز و خواسته مشتری آشنا خواهدشد. معمولا مشتریان و مالکان منزل می توانند ایده های خوبی در ارتباط با کمبودها،نقاط ضعف و قوت خانه در اختیار طراحان قرار دهند. اما نتیجه نهایی بر اساس نیازمشتری و علم طراح باید ارائه شود.

همچنین در این مرحله،اولویت بندی ها در طراحی دکوراسیون منزل مشخص می شود. به طور مثالدر طراحی داخل منزل باید مشخص شود هدف اصلی شما طراحی داخلیآشپزخانه، طراحی داخلی پذیرایی، طراحی و دکوراسیون اتاق خواب یا سرویسبهداشتی است.

طراحی پلان ازمحل

گاهی در نظر مالکانیک قسمت باید به کل از بین برود. در این مرحله تجربه ی طراح داخلی می تواند به کمکافراد بیاید. با مدیریت هزینه تصمیم گرفته می شود که تخریب بهتر است یا بازسازی؟!

طراح داخلی ساختمان با استفاده از کامپیوتر ازشرایط موجود پلان تهیه می کند. در این نقشه موقعیت دیوارهای اصلی و جدا کنندهمشخص می شود. همچنین وجود متخصصین در قسمت تاسیساتی نیز در مرحله ضروری می باشد،تا موقعیت را ارزیابی کنند.

تخمین هزینهطراحی دکوراسیون منزل

طراحی نهایی باید براساس بودجه مشتری انجام شود. طرح کلی نقشه قبل از انجام با ارائه قیمتطراحی داخلی منزل در اختیار مشتری قرار می گیرد. تمام هزینه های احتمالیو مازاد نیز که ممکن است در حین کار ایجاد شود نیز ارائه می شوند.

مرحله اجرایطراحی داخلی منزل

بعد از تایید نهایینوبت به اجرای تغییرات و طراحی داخلی می رسد. این مرحله بر اساس اولویت بندی هایطراح و مشتری باید اقدامات لازم انجام شوند. لوازم، تجهیزات و مصالح لازم نیز دراین مرحله تهیه می شوند.

انواع طراحی دکوراسیون داخلی منزل

در گذر زمان و بروزخلاقیت و ایده در طراحان، سبک های مختلفی ایجاد شده اند. امروزه با توجه به متراژدر دسترس و نوع سلیقه مشتری می توان سبک های مختلفی را طراحی و اجرا کرد. در ادامهبه اختصار به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

دکوراسیون منزلبه سبک مدرن

این سبک بیانگرسبک سادگی است. خلاقیت و ایده پردازی مدرن در کنار هم می توانند زیبایی بی همتاییایجاد کنند. هیچ نوع شلوغی و هیاهویی در دکوراسیون منزل سبک مدرن دیدهنمی شود. در سبک مدرن تمام اجزا و رنگ ها در تعامل و هماهنگی کامل باهم قرار دارند. در این سبک جدید هیچ محدودیتی و قانونیوجود ندارد. طراحی و دکوراسیون منزل مدرن از خطوط صاف و منحنی به وفوراستفاده می شود. استفاده از شیشه و استیل و تابلوهای انتزاعی نیز در سبک مدرن دیدهمی شود.

دکوراسیون منزلکلاسیک

دکوراسیون منزل کلاسیکتشکیل شده است از دیوارهای گچبری شده، مبلمان آنتیک و سلطنتی، دکوری های چوبی، سقفهای بلند و پرده های بلند. رنگ غالب در این نوع طراحی کرم و قهوه ای هستند و اغلبرنگ های آرامش بخش در این سبک به کار می روند و تفاوت رنگی فاحشی مشاهده نمی شود.این سبک حس و حال قدیم را در انسان ایجاد می کند بیشترین چیزی که در طراحیدکوراسیون مدرن مشاهده می شود تقارن است.

دکوراسیون منزلنئوکلاسیک

این نوع طراحیداخلی منزل سازگاری بیشتری با زندگی های مدرن امروزی دارد. این سبک از طراحیداخلی منزل به فضای زیادی احتیاج دارد. در این سبک علاوه بر حفظ قوانین کلاسیک،ریزه کاری هایی هم از مدرنیته نمایش داده می شود و گستره رنگی بیشتری را شامل میشود و می توان تقارن را در جاهایی بر اساس اقتضای محیط تغییر داد.

دکوراسیون داخلیمنزل ایرانی سنتی

دکوراسیون منزل سنتی از دیرباز با ما همراه بوده است. امروزهنیز ممکن است در جای جای زندگی ما هر چقدر کم مشهود باشد. زیرا ریشه ما در این نوعسبک زندگی نهفته است. رنگ های شاد، صنایع دستی، میزهای چوبی و غیره همهو همه در کنار سبک سنتی زیبایی ایجاد می کند.

دکوراسیون منزلترکیه ای

دکوراسیون منزل ترکیهای سبک جدید در بین خانواده های ایرانی است که طرفداران زیادی را جذبخود نموده است. معمولا این نوع طراحی منزل منحصر به افرادی است که میخواهد متمایز از بقیه باشند. در این نوع طراحی هم از المان های سنتی و هم از المانهای مدرن بر اساس خواست و علایق مشتری استفاده می شود.

به جزییاتدر سالن پذیرایی بسیار حائز اهمیت است. نصب پرده هایزیبا، شیک و استفاده از وسایل دکوری و آثار هنری نقش بسیار پر رنگی دراین نوع دکوراسیون داخلی منزل دارند.

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی به چه مواردی وابسته است؟

هزینه طراحی دکوراسیونداخلی منزل را نمی توان به صورت ثابت تعیین کرد. زیرا عوامل زیادی در برآورد هزینه طراحی داخلی منزل موثر هستند. نوع طراحی، محل مورد نظر،متراژ طراحی و ونوع خواسته مشتری همه و همه از عواملی هستند که بر هزینهدکوراسیون منزل موثر می باشند. همچنین مهارت و متریال مورد استفاده نیزبیشترین تاثیر را بر قیمت طراحی دکوراسیون داخلی دارند که بر اساس بودجهمشتری و مهارت طراح و مهندس مورد نظر انتخاب می شود.

تیم طراحی دکوراسیون داخلی منزل هوم سرویز

ریزه کاری و پیچیدگیهای زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه است. این گستردگی موجبمی شود که هر کسی نتواند از عهده این اقدامات به نحو احسنت بر بیاید.دکوراتور یا طراح دکوراسیون داخلی باید افرادی تحصیلکرده ودارای تجربه لازم در این زمینه باشند. کمک از افرادی که تحصیلات و تجربه لازم راندارند ممکن است فاجعه آفرین باشد. این افراد به بهانه قیمت ارزان ترممکن است خدمات بی کیفیتی ارائه دهند و موجب هدر رفت سرمایه مشتری شوند.در صورت نیاز به طراح دکوراسیون منزل یا دیزاینر و مشورت باآنها می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصینما در کمترین زمان ممکن جهت ارائه توضیحات و راهنمایی های لازم با شما تماس خواهندگرفت.تیم هوم سرویز با بهره گیری متخصصین و دانشآموختگان در این زمینه می توانند صفر تا صد طراحی و دکوراسیون منزل رابا مناسب ترین هزینه بر عهده بگیرند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس دکوراسیون داخلی منزل و همچنین ارایه خدمات طراحی دکوراسیون داخلی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات دکوراسیون ارائه می دهد که شامل نصب پرده جدید توسط نصاب پرده حرفه ای, دوخت پرده ساده و شیک, نصب کاغد دیواری قابل شستشو , نصب پوستر کاغذ دیواری, نصب دیوار پوش پی وی سی , بازسازی خانه ویلایی و آپارتمانی, بازسازی آشپزخانه قدیمی, طراحی دکوراسیون مغازه, نصب موکت راه پله, طراحی و اجرای روف گاردن, ساخت آبنما در حیاط منزل, محوطه سازی باغ و ویلا, ساخت آلاچیق ساده فلزی, ساخت آلاچیق چوبی و پرگولا, اجرای نمای کامپوزیت ساختمان, غرفه سازی نمایشگاه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های بنایی و دکوراسیون را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس دکوراسیون داخلی منزل

طراحی دکوراسیون داخلی

تغییر دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون ویلا و آپارتمان

طراحی داخلی و تغییر دکوراسیون دفترکار

تغییر دکوراسیون آشپزخانه

طراحی داخلی مغازه و...

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط طراحی داخلی منزل و طراحی دیزاین داخلی

همیار می بایست قبل از شروع پروژه نیازمندی ها مشتری و شرایط و محدودیت ها ایشان را بررسی نموده و پس از آن طرح مورد نظر مشتری طراحی و پس از تایید و توافق مشتری نسبت به پیاده سازی آن اقدام نماید.

سرویس طراحی دکوراسیون داخلی شامل طراحی و ارایه طرح گرافیکی و سه بعدی از طرح چیدمان منزل، آشپزخانه، اتاق خواب، شرکت، تیویروم، تراس، روف گاردن و ... مطابق با انتظارات و سبک دکواسیون(کلاسیک یا مدرن و ...) مورد نظر مشتری می باشد.

چنانچه جهت طراحی و دکوراسیون مورد نظر نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کار طراحی دکوراسیون داخلی را به مشتری ارایه دهد و پیشنهادات خود را نیز به مشتری اعلام نماید. سپس همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع لوازم و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

بازسازی و دکوراسیون
بازسازی و دکوراسیون
قیمت از 150,000 الی 100,000,000 تومان
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
قیمت از 150,000 الی 100,000,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 750,000 الی 3,000,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 4,500,000 الی 67,000,000 تومان