banner
قیمت خدمات
/
بنایی و دکوراسیون
/
طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی ساختمان

از 1222 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل و محل کار

قیمت کارشناسی و براورد هزینه اجرا

150,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط طراحی دکوراسیون و معماری داخلی منزل

همیار می بایست قبل از شروع پروژه نیازمندی ها مشتری و شرایط و محدودیت ها ایشان را بررسی نموده و پس از آن طرح مورد نظر مشتری طراحی و پس از تایید و توافق مشتری نسبت به پیاده سازی آن اقدام نماید.

سرویس طراحی دکوراسیون داخلی شامل طراحی و ارایه طرح گرافیکی و سه بعدی از طرح چیدمان منزل، آشپزخانه، اتاق خواب، شرکت، تیویروم، تراس، روف گاردن و ... مطابق با انتظارات و سبک دکواسیون(کلاسیک یا مدرن و ...) مورد نظر مشتری می باشد.

چنانچه جهت طراحی و دکوراسیون مورد نظر نیاز به اخذ تاییدیه از مدیریت ساختمان یا ارگان خاصی داشته باشد، مشتری می بایست تاییدیه های لازم را اخذ نماید.

همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کار طراحی دکوراسیون داخلی را به مشتری ارایه دهد و پیشنهادات خود را نیز به مشتری اعلام نماید. سپس همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع لوازم و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی از اقدامات بسیار تخصصی است و اگر طراح داخلی و دکوراتور مربوطه تجربه و دانش کافی در این زمینه را نداشته باشد نتیجه کار چنگی به دل نخواهد زد و صرفا تمام این اقدامات، هدرفت سرمایه و وقت خواهد بود. در واقع طراحی داخلی ساختمان، طراحی داخلی آشپزخانه، طراحی داخلی اتاق خواب و طراحی و دکوراسیون داخلی منزل یا به طور کل طراحی داخلی منزل باید کاملا اصولی انجام شود. اگر جهت دریافت خدمات طراحی و دکوراسیون داخلی به دنبال شرکت طراحی و دکوراسیون داخلی حرفه ای هستید با هوم سرویز همراه شوید.

طراحی داخلی فقط مختص مکان های مسکونی و طراحی و دکوراسیون داخلی ویلا نیست بلکه طراحی داخلی مغازه، طراحی دکوراسیون داخلی اداری و سایر مکان های تجاری نیز در این گروه قرار دارند. در ادامه به معرفی انواع طراحی دکوراسیون داخلی منزل و عوامل موثر بر هزینه دکوراسیون داخلی خواهیم پرداخت.

طراحی داخلی ویلا، منزل و ساختمان های اداری و تجاری

طراحی داخلی ویلا و یا طراحی داخلی آپارتمان شامل ایجاد یک ارتباط قوی بین هنر و علم است. این ارتباط موجب ایجاد آرامش و زیبایی برای طرفداران خود خواهد شد. در طراحی داخلی منزل از سبک های مختلفی استفاده می شود. شاید هر فردی بدون تحصیلات دانشگاهی با انگیزه هنری و زیبایی شناختی بتواند نقش یک دکوراتور را بر عهده بگیرد. اما در اصل، دکوراسیون داخلی ساختمان مانند تمام هنرهای دیگر دارای سبک ها و ریزه کاری های خاص به خود است. این جزئیات نیز بر اساس گذر زمان و تغییر در سبک زندگی افراد، دستخوش تغییرات شده اند و رنگ و لعاب متفاوتی به خود گرفته اند. دکوراسیون در معنای لغوی خود به معنای مرتب کردن و چیدمان است. در واقع وقتی از دکوراسیون داخلی منزل صحبت می شود به معنای انتخاب وسایل و چیدمان آنها است که در قسمت های مختلف منزل مانند پذیرایی، نشیمن، اتاق خواب و حتی سرویس دستشویی و حمام نیز به کار برده می شود.

طراحی داخلی منزل و دکوراسیون داخلی منزل چه تفاوت هایی با هم دارند؟

در تعریف کلی طراحی دکوراسیون داخلی به نوع چیدمان، تزیین مبلمان و اجزای منزل دلالت دارد. اما در طراحی داخلی ساختمان اشاره مستقیم به قسمت سازه و معماری ساختمان می شود. به طور معمول این دو واژه نباید به صورت متعارف در کنار هم قرار گرفته شوند. مگر اینکه منظور، انجام هر دو این اقدامات در کنار هم باشد.

طراح داخلی با اشراف کامل بر اصول معماری داخلی می تواند در فضاها و فرم های داخلی منزل تغییر ایجاد کند. طراح داخلی منزل در صورت دارا بودن درک هنری و تجربه لازم توانایی ارائه خدمات دکوراسیون داخلی منزل را نیز دارد. اما عکس این مورد امکان پذیر نیست. در واقع دیزاینر به عنوان مجری طراحی دکوراسیون داخلی نمی تواند به بخش طراحی داخلی منزل ورود کند. زیرا طراحی داخلی منزل نیاز به دانش مهندسی و معماری داخلی ساختمان دارد.

 مراحل طراحی دکوراسیون داخلی

اطلاع از نیازهای مشتری

اولین قدم صحبت با مشتری است. به این صورت طراح داخلی یا دیزاینر با نیاز و خواسته مشتری آشنا خواهد شد. معمولا مشتریان و مالکان منزل می توانند ایده های خوبی در ارتباط با کمبودها، نقاط ضعف و قوت خانه در اختیار طراحان قرار دهند. اما نتیجه نهایی طراحی دکوراسیون داخلی خانه بر اساس نیاز مشتری و علم طراح باید ارائه شود.

همچنین در این مرحله، اولویت بندی ها در طراحی دکوراسیون مشخص می شود. به طور مثال در طراحی داخل منزل باید مشخص شود هدف اصلی شما طراحی داخلی آشپزخانه، طراحی داخلی پذیرایی، طراحی و دکوراسیون اتاق خواب یا سرویس بهداشتی است.

طراحی پلان از محل

گاهی در نظر مالکان یک قسمت باید به کل از بین برود. در این مرحله تجربه ی طراح داخلی می تواند به کمک افراد بیاید. با مدیریت هزینه تصمیم گرفته می شود که تخریب بهتر است یا بازسازی؟!

طراح داخلی ساختمان با استفاده از طراحی دکوراسیون داخلی با کامپیوتر از شرایط موجود پلان تهیه می کند. در این نقشه موقعیت دیوارهای اصلی و جدا کننده مشخص می شود. همچنین وجود متخصصین در قسمت تاسیساتی نیز در مرحله ضروری می باشد، تا موقعیت را ارزیابی کنند.

تخمین هزینه طراحی دکوراسیون منزل

طراحی نهایی باید بر اساس بودجه مشتری انجام شود. طرح کلی نقشه قبل از انجام با ارائه قیمت طراحی داخلی منزل در اختیار مشتری قرار می گیرد. تمام هزینه های احتمالی و مازاد نیز که ممکن است در حین کار ایجاد شود نیز ارائه می شوند.

مرحله اجرای طراحی داخلی منزل

بعد از تایید نهایی نوبت به اجرای تغییرات و طراحی داخلی می رسد. این مرحله بر اساس اولویت بندی های طراح و مشتری باید اقدامات لازم انجام شوندلوازم، تجهیزات و مصالح لازم نیز در این مرحله  تهیه می شوند.

انواع طراحی دکوراسیون داخلی منزل

در گذر زمان و بروز خلاقیت و ایده در طراحان، سبک های مختلفی ایجاد شده اند. امروزه با توجه به متراژ در دسترس و نوع سلیقه مشتری می توان سبک های مختلفی را طراحی و اجرا کرد. در ادامه به اختصار به معرفی تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

دکوراسیون داخلی منزل به سبک مدرن

دکوراسیون داخلی منزل مدرن بیانگر سبک سادگی است. خلاقیت و ایده پردازی مدرن در کنار هم می توانند زیبایی بی همتایی ایجاد کنند. هیچ نوع شلوغی و هیاهویی در دکوراسیون داخلی منزل سبک مدرن دیده نمی شود. در سبک مدرن تمام اجزا و رنگ ها در تعامل و هماهنگی کامل باهم قرار دارند. سبک دکوراسیون مدرن یک سبک جدید است که هیچ محدودیتی و قانونی در آن وجود ندارد. طراحی و دکوراسیون مدرن از خطوط صاف و منحنی به وفور استفاده می شود. استفاده از شیشه و استیل و تابلوهای انتزاعی نیز در این نوع دکوراسیون مشاهده می شود.

دکوراسیون کلاسیک

دکوراسیون کلاسیک تشکیل شده است از دیوارهای گچبری شده، مبلمان آنتیک و سلطنتی، دکوری های چوبی، سقف های بلند و پرده های بلند. رنگ غالب در این نوع طراحی و دکوراسیون داخلی کرم و قهوه ای هستند و اغلب رنگ های آرامش بخش در این سبک به کار می روند و تفاوت رنگی فاحشی مشاهده نمی شود. این سبک حس و حال قدیم را در انسان ایجاد می کند بیشترین چیزی که در طراحی دکوراسیون مدرن مشاهده می شود تقارن است.

دکوراسیون نئوکلاسیک

این نوع طراحی داخلی سازگاری بیشتری با زندگی های مدرن امروزی دارد. این سبک از طراحی داخلی منزل به فضای زیادی احتیاج دارد. در این سبک علاوه بر حفظ قوانین کلاسیک، ریزه کاری هایی هم از مدرنیته نمایش داده می شود و گستره رنگی بیشتری را شامل می شود و می توان تقارن را در جاهایی بر اساس اقتضای محیط تغییر داد.

دکوراسیون داخلی منزل ایرانی سنتی

دکوراسیون داخلی سنتی از دیرباز با ما همراه بوده است. امروزه نیز ممکن است در جای جای زندگی ما هر چقدر کم مشهود باشد. زیرا ریشه ما در این نوع سبک زندگی نهفته است. رنگ های شاد، صنایع دستی، میزهای چوبی و غیره همه و همه در کنار هم  دکوراسیون داخلی سنتی زیبایی را ایجاد می کنند.

دکوراسیون داخلی منزل ترکیه ای

دکوراسیون ترکیه ای سبک جدید در بین خانواده های ایرانی است که طرفداران زیادی را جذب خود نموده است. معمولا این نوع طراحی داخل منزل منحصر به افرادی است که می خواهد متمایز از بقیه باشند. در این نوع طراحی هم از المان های سنتی و هم از المان های مدرن بر اساس خواست و علایق مشتری استفاده می شود.

به جزییات در سالن پذیرایی بسیار حائز اهمیت است. نصب پرده های زیبا، شیک و استفاده از وسایل دکوری و آثار هنری نقش بسیار پر رنگی در این نوع دکوراسیون داخلی منزل دارند.

تیم طراحی دکوراسیون داخلی منزل هوم سرویز

ریزه کاری و پیچیدگی های زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی خانه است. این گستردگی در طراحی داخلی موجب می شود که هر کسی نتواند از عهده این اقدامات به نحو احسنت بر بیاید. دکوراتور یا طراح دکوراسیون داخلی باید افرادی تحصیلکرده و دارای تجربه لازم در این زمینه باشند. کمک از افرادی که تحصیلات و تجربه لازم را ندارند ممکن است فاجعه آفرین باشد. این افراد به بهانه قیمت ارزان تر ممکن است خدمات بی کیفیتی ارائه دهند و موجب هدر رفت سرمایه مشتری شوند.

تیم طراحی دکوراسیون خانه هوم سرویز با بهره گیری متخصصین و دانش آموختگان در این زمینه می توانند صفر تا صد طراحی و دکوراسیون منزل را با مناسب ترین هزینه بر عهده بگیرند.

قیمت طراحی دکوراسیون داخلی در هوم سرویز

هزینه طراحی داخلی منزل را نمی توان به صورت ثابت تعیین کرد. زیرا عوامل زیادی در بر آورد هزینه طراحی داخلی مغاره یا هزینه طراحی داخلی منزل و دکوراسیون داخلی موثر هستند. نوع طراحی، محل مورد نظر، متراژ طراحی و ونوع خواسته مشتری همه و همه از عواملی هستند که بر قیمت طراحی داخلی و دستمزد طراح ساختمان موثر می باشند. در صورت نیاز به طراح دکوراسیون داخلی یا دیزاینر و مشورت با آنها می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن جهت ارائه توضیحات و راهنمایی های لازم با شما تماس خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

این سرویس شامل خدمات زیر است

تغییر طراحی و دکوراسیون داخلی منزل
طراحی داخلی و تغییر دکوراسیون دفترکار
معماری داخلی ویلا و طراحی دکوراسیون داخلی ویلا و آپارتمان
طراحی داخلی آشپزخانه مدرن
طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی یه صورت مدرن یا کلاسیک
طراحی داخلی مغازه
طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی شرکت
دکوراسیون و طراحی داخلی هتل

همیاران سرویس طراحی داخلی ساختمان

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

بازسازی و دکوراسیون
بازسازی و دکوراسیون
قیمت از 150,000 الی 100,000,000 تومان
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
پتینه کاری و نقاشی روی سقف و دیوار
قیمت از 150,000 الی 100,000,000 تومان
تعمیر مبل
تعمیر مبل
قیمت از 800,000 الی 7,000,000 تومان
ساخت کمد دیواری
ساخت کمد دیواری
قیمت از 11,500,000 الی 40,000,000 تومان